איך לקבל מספר טלפון מבחורה תוך 5 דקות | מאפי

איך לקבל מספר טלפון מבחורה תוך 5 דקות

לפני כמה שנים הצלחתי להביא את אמנות השגת מספרי הטלפון לדרגת שלמות.

אני יודע שאם אני ניגש לבחורה רווקה, אני יכול להשיג את מספר הטלפון שלה תוך 5 דקות, וגם זה כשאני לוקח את הזמן.

אז איך משיגים בקלות יתרה טלפונים מבחורות אתה שואל? התשובה המורכבת היא – תלמד מסוכני המכירות. התשובה הקלה היא – קח 5 דקות לקרוא ותבין.

כל סוכן מכירות מתחיל לומד להכיר טכניקה ששמה הוא: "Foot in the door", בעברית קוראים לזה "רגל בדלת" - מושג שבא מעולם שינוי העמדות והשכנוע, ומשמעותו בשבילך היא הגדלת ספר הטלפונים שלך מדי ערב.

העיקרון הפסיכולוגי עליו מבוססת השיטה אומר - אחרי שאדם כלשהו הסכים לבצע משהו קטן עבורך, יהיה לו קשה לסרב למשהו גדול יותר. דרך אגב, נשים משתמשות בזה כל הזמן בצורה אינטואיטיבית, אבל זה נושא למאמר אחר...

ככה זה עובד - בשלב הראשון מבקש סוכן השכנוע (אתה) בקשה קטנה וקלה לביצוע. בקשה זו היא "הרֶגל" שמונחת בדלת ולא מאפשרת לאף אחד לטרוק אותה בפרצופו של הסוכן. מטרתה של בקשה זו היא גם "להכשיר את הקרקע" לבקשה השנייה, הגדולה והתובענית יותר, שהיא בעצם מה שרצה סוכן השכנוע (אתה) להשיג מלכתחילה.

חשוב שתפנים את מה שכתבתי לך עכשיו גם אם זה נראה לך מסובך - רק אז תוכל להבין את כל מה שאסביר לך מיד. לא הבנת? חזור וקרא את הפסקה האחרונה שוב. הבנת? נהדר, תתקדם לפסקה הבאה ותתחיל להשיג הרבה יותר טלפונים מבחורות.

שים לב, אתה לא חייב לשחזר את הדוגמא שאתן לך כאן אחד לאחת. היא לא תעבוד בכל המקרים, אבל היא מבוססת על העיקרון החשוב הזה. אם יש משהו שעליך לזכור – זה את העיקרון, כדי שתוכל להפעיל אותו בהתאם לסיטואציה שבה אתה נמצא.

מה אני עשיתי כדי לקבל מספר טלפון תוך 5 דקות

הגעתי למועדון בעשר עם חבר. היו שם כמה בחורות שרק התחילו לזרום למקום. אחת מהן הייתה גלי. ניגשתי אליה ודיברתי איתה במשך 4-3 דקות לחימום הקנה, ואז אמרתי לה "טוב, היה נחמד לדבר איתך, אבל אני חייב לחזור לחברים שלי".

ברוב המקרים בחורות לא יודעות מאיפה המשפט הזה בא להן, כי הן רגילות שגברים נצמדים אליהן, שלא לומר "מתקרצצים" עד שיוצאת נשמתן. גלי ענתה לי די מופתעת "גם לי היה נחמד... ביי?".

הסתובבתי ללכת, אבל אז חזרתי ואמרתי לה: "תגידי, יש לך מייל?". גלי הופתעה מה"תגידי" הפתאומי הזה לחלוטין, והופתעה מהשאלה "יש לך מייל?". זו שאלה שלא איימה עליה. שים לב, זה חשוב - בעצם שאלתי אותה אם יש לה מייל, לא אם היא מוכנה לתת לי אותו.

גלי ענתה "כן". שלפתי את האייפון המתיישן שלי, הפעלתי את אפליקציית הפתקים ואמרתי: "מצוין, תקלידי לי אותו בבקשה".

מה עשיתי? התייחסתי ל"כן" שלה כאל תשובה חיובית גם לשאלה שלא נשאלה והיא "האם את מוכנה לתת לי אותו". בינגו! קבעתי עובדה בשטח. חיכיתי קצת, ואז, באמצע ההקלדה, אמרתי לה "תכתבי לי גם את המספר שלך".

מה קרה פה בעצם?

כשביקשתי את המייל שלה לא היה בזה סיכון גדול מדי בשבילה. רוב הנשים יתנו לך את כתובת המייל שלהן בלי לחשוב פעמיים, כי הן יודעות שהן יכולות לבחור אם לענות לך או לא. אפס סיכון, מקסימום ביטחון! הבקשה לכתוב את מספר הטלפון שלה בזמן שהיא כותבת את כתובת המייל היא לא קסם, אלא טכניקה שמבוססת על פסיכולוגיית ההתנהגות האנושית.

זה פשוט - אם רוצים לשכנע מישהי לשנות את התנהגותה במידה רבה, קודם-כל צריך לשכנע אותה לקבל שינוי במידה מועטה. לאחר שהשתכנעה, יהיה לה הרבה יותר קל להסכים לבקשה ה"גדולה" יותר והיא תרגיש הרבה יותר בנוח עם זה.

אחרי ה"בינגו" עם גלי עברנו לפאב אחר שם הפעלתי את הטכניקה הזו גם על ליהי ועל הדר, שתי חברות שהחליטו לצאת יחדיו להרפתקאות... אם אתה מבין למה אני מתכוון. את הלילה סיימתי בפיצוציה עם אנרגיות מטורפות וצורך עז במנצ'יז. עבדה שם קטיה, לא יכולתי להתאפק, פתחתי גם איתה בשיחה הזויה על "קבוקים" והודות לאותה שיטה בדיוק, קבלתי גם ממנה את כל הפרטים. בוא נגיד ככה, אני כבר לא יכול לחכות לסוף השבוע הקרוב!

לא שכחתי אותך, אני פה כדי לעזור לך ללמוד איך לעשות את אותו הדבר ולא כדי לגרום לך לקנא. עד היום, ואני לא מגזים, כל אישה שניגשתי אליה זרמה עם הבקשה הזאת, וסיכוי רב שגם הבחורה שאתה רוצה להשיג - תסכים.

תחשוב על זה ככה, אם בחור ייגש אליך ברחוב ויבקש ממך לעשות שיחה מהטלפון הנייד שלך, יש מצב שלא תסכים כל כך בקלות, אבל אם הוא יקדים ויבקש ממך להסביר לו איך להגיע לכיכר דיזנגוף, סביר להניח שתסביר לו ברצון. אם מיד אחרי כן יאמר לך "אני לא מאמין, זה ממש רחוק, אני מאחר לפגישה חשובה ואין לי טלפון. אכפת לך שאני אעשה שיחה קצרה מהנייד שלך?" כבר יש סיכוי טוב יותר שתיענה לבקשתו.

אם נחזור לגלי (ואני אחזור אליה, אתה יכול להיות בטוח) ברגע שהיא כבר הסכימה לתת לי את המייל שלה וכתבה לי אותו, הרבה יותר טבעי לה להמשיך ולכתוב גם את מספר הטלפון שלה.

כלל חשוב כדי שהטכניקה תעבוד - על מנת שתוך כמה דקות של שיחה תוכל בקלות להוביל את הבחורה לכך שהיא נותנת לך את מספר הטלפון שלה, חשוב שתדע כיצד ליצור משיכה התחלתית במהלך השיחה הקצרה הזו. אני עושה את זה היום על אוטומט וככה גם התלמידים שלי.

הגעתי למצב שאני יכול לעשות את כל זה תוך 5 דקות עם כל בחורה רווקה שהייתה לי איתה שיחה זורמת! אם בזמן שאתה קורא את זה עולה בך המחשבה: "וואלה, מתאים לי ללמוד עוד טכניקות כאלה, ולהשיג יותר מספרים ודייטים מאי פעם", כדאי לך להירשם לקורס שלנו.

אנחנו נחלוק איתך את כל הסודות שאלפי הבוגרים שלנו משתמשים בהם ברגע זה, כדי להכיר יותר בחורות ולצאת להרבה יותר דייטים.

תלמד איך לגשת לבחורה ואיך להצית את הרגשות שלה כלפיך תוך שיחה של כמה דקות, תגלה לאיזה מקומות כיפיים וחינמיים אתה יכול לקחת אותה במקום לשלם על ארוחות ערב יקרות, איך ליזום מגע אינטימי (עם נשים שמסכימות לכך!) ועוד אינספור טכניקות שיהפכו אותך לגבר שכל הידידות שלו רוצות אותו בטירוף.


שים לב, הזדמנות אחרונה שלך לעבור את הקורס!

בעוד מספר שבועות אנחנו הולכים לסגור את השערים ולהפסיק להעביר את קורס "אמנות הפיתוי" לאנשים שבעבר לא השתתפו בקורסים שלנו.

בשנים האחרונות השקענו הרבה מאוד מהזמן ומהמאמץ שלנו להראות לאנשים חדשים שיש פה דרך בדוקה ועובדת, שיכולה להביא אותם למקום שהם רוצים להיות בו. זה גזל המון מהזמן ומהמשאבים שלנו. אנחנו משנים מיקוד ומעתה נרכז את כל המאמצים בקהילה הפנימית שלנו בלבד.

אנו נמשיך להעביר קורסים מתקדמים עבור קהילת הבוגרים שלנו, נמשיך לפתח עבורם תוכניות, הדרכות, כלים ושיטות חדשות, כדי שיוכלו להשתפר בצורה מהירה ולהגיע לתוצאות מדהימות.

בקורסים האחרונים שנעביר לאנשים חדשים, אנחנו הולכים לתת את הדברים הכי חזקים שיש לנו. דברים שהרבה אנשים עדיין לא יודעים אותם ואתה יכול לקבל אותם עכשיו ולקבל יתרון עצום על שאר הגברים.

זו ההזדמנות האחרונה שלך לעבור את הקורס, להיכנס אל תוך קהילת הבוגרים שלנו ולקבל את כל הידע האדיר שלה, לפני שהשערים ייסגרו.


אם חיכית הרבה זמן ורצית לעבור את הקורס "מתישהו בעתיד",
עכשיו זו ההזדמנות האחרונה שלך לעשות זאת!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"
את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: