מוכן לגלות את סודות המשיכה והפיתוי? - 5


הספר היחיד בעברית, שלוקח אותך צעד אחר צעד,
להצלחה הבטוחה שלך עם נשים!

רוצה להפסיק להיות "רק ידיד"? רוצה לדעת איך להכיר את הנשים היפות ביותר?
רוצה להפסיק להתפשר ולרכוש ביטחון עצמי בלתי מעורער?

מבצע חד פעמי לרגל חג האהבה - 50% הנחה
על ספר "סודות הפיתוי"
שלם רק 63 ש"ח, במקום 127 ש"ח.


הזמן עכשיו את הספר עם הנחה


המבצע הסתיים.הספר הזה מלמד אותך בצורה שיטתית, כיצד להכיר נשים ולתקשר איתן, כך שהן יימשכו אליך. הוא מלווה אותך כמו מדריך אישי ומסביר מה הגישה שצריכה להיות לך וכיצד לרכוש את הביטחון העצמי הנחוץ. הוא מנחה אותך, מה עליך לעשות בכל שלב, החל מהרגע בו ראית את הבחורה שמצאה חן בעייניך.

הוא מלמד אותך כיצד לנתח כל סיטואציה ולעשות את ההחלטות הנכונות ביותר, כך שאתה תמיד תדע כיצד להתנהג בצורה המתאימה ביותר.

הספר מלא בהסברים פשוטים ומובנים, דוגמאות, תרגילים, והנחיות לביצוע.

הגישה שלנו מבוססת על הבנה עמוקה של דפוסי התנהגות אנושיים וטריגרים פסיכולוגיים שטבועים בכולנו. אנחנו נולדים איתם ולא ניתן להיפטר מהם. אנשים שמצליחים עם נשים, יודעים כיצד בעזרת ההתנהגות שלהם וצורת התקשורת, לתפעל טריגרים אלה אצל הבחורה.

אתה תבין את מה שקורה בתוך הראש הנשי, את המניעים שלהן, את מה שהן מרגישות בכל רגע. ברגע שתהיה לך תמונה שלמה של המבנה הפסיכולוגי הנשי, אתה תוכל בקלות להפעיל את מנגנון המשיכה המינית שלה אליך.

הצלחה עם נשים, זה לא קסם. לאחר שתכיר את המנגנונים הפסיכולוגיים האופייניים לנשים ותלמד להתנהג בצורה כזאת שתפעיל את הטריגרים הנכונים, אתה תראה עד כמה יכול להיות פשוט לגרום לאישה להימשך אליך.

אחרי שקראתי את הספר והתאמנתי במשך שבוע ליישם את מה שכתוב בו, יצאתי לפאב עם החברים שלי. הם ידעו על הספר ושמעו ממני הרבה על הדברים שאני לומד על נשים, בימים אלה. כמובן שזה נשמע להם בלתי הגיוני ואף מצחיק. הם צחקו כשראו אותי הולך לכיוון השולחן שהיו לידו שלוש בחורות, אבל לאחר חמש דקות הם ישבו בתהדמה מוחלטת עם פיות פעורים.

הבחורות לא הפסיקו להתסכל לי בעיניים, לחייך ואחת מהן אף התחילה ללטף אותי בצורה לא משתמעת לשני כיוונים. אחרי רבע שעה, אני ושלושת הבחורות היינו בדרך לאוטו שלי, כדי לנסוע אלי. החברים עדיין לא האמינו למה שהוא רואים, אבל אני כבר ידעתי שהיום בלילה אני לא הולך לישון ומחר שוב אאחר לעבודה.

עידן, בן 28


המחשבות משתקות אותך, כאשר אתה רק מתחיל לחשוב שצריך לגשת למישהי?

בספר אתה תלמד להתגבר על הפחד שתוקף אותך כאשר אתה רוצה לגשת לבחורה מאוד יפה וחושש להיכשל. זה יהיה אחד המכשולים הראשונים שאנחנו נעבוד איתך עליו.

חשוב רגע, עד כמה החיים שלך היו יכולים להיראות שונה אם היית יכול לגשת לכל בחורה ולהכיר אותה?
איך היית מרגיש, אם היית יודע בדיוק מה לעשות ואיך להתנהג, כדי שבחורות ישמחו להכיר אותך, לפתח איתך שיחה ולהיפגש איתך בהמשך?

אני לא הולך להטיף לך איזה אופי של חיי זוגיות עליך לנהל. אתה תחליט זאת בעצמך. אבל אני אתן לך את הכלים וההבנה שתאפשר לך ללכת על מה שתבחר - קשר רציני או רומן קצר ויפה שמשאיר טעם של עוד.

יכול להיות שאתה רוצה להיפגש עם הבחורה רק ללילה אחד. יכול להיות שאתה תרצה לבנות איתה יחסים ארוכים. אולי אתה תרצה לצאת עם כמה נשים בו זמנית. אולי כבר יש לך את אותה הבחורה המיוחדת שאתה נמצא איתה, אבל אתה מרגיש שהיא מתחילה לחמוק בין אצבעותיך ואינך יודע מה לעשות כדי להחזיר את הגלגל לאחור. אז אתה מחפש את הדרך להבעיר מחדש את להבת התשוקה ביניכם.


ברגע שאתה תבין את הצרכים הפסיכולוגיים של נשים,
אתה תהיה הגבר שיכול לעשות אותן מאושרות

הספר שלנו ילמד אותך בצורה קלה ומתודית מה מדליק נשים, לאילו דברים הן זקוקות וכיצד להיות המענה הטוב ביותר לצרכיה של אישה, כדי שהיא תתמכר אליך כמו אל סם ותהיה מאושרת איתך.
לאחר שתקרא את הספר, אתה תגיד לעצמך "עכשיו אני מבין איפה טעיתי כל הזמן! עכשיו אני לגמרי מבין מה הייתי צריך לעשות, כדי להצליח בכל סיטואציה!".

אתה תידע כיצד להתנהג, מה להגיד, איך להגיב, וכיצד לפעול בכל סיטואציה שתתקל בה.
אתה לא תצטרך יותר לשנן משפטי פתיחה מגוחכים. אתה לא תצטרך לגשש באפלה ולנחש מה הדבר הטוב ביותר לעשות עכשיו. זה יהיה עבורך מובן מאליו.
אתה גם תמיד תדע, האם הבחורה מעוניינת בך באמת, על ידי כך שתקרא את שפת הגוף שלה ותזהה סימני התעניינות.

הספר "סודות הפיתוי" הינו ספר הבא ללמד אותך את אחד הדברים שהכי חשובים לגברים - הצלחה עם נשים.
הקטע הוא שאת אחד הדברים הכי חשובים לגברים לא ניתן ללמוד כמעט באף מקום, והספר (לפחות ממה שאני מכיר) הוא אחד המקורות היחידים לכך.

הספר מסביר שלב אחר שלב איך להכיר אישה וליצור ביניכם תשוקה. אני לא יכול להגיד בפה מלא שעכשיו,אחרי שקראתי את הספר אני מסוגל להשיג כל אחת שאני רוצה, אך הספר בהחלט שינה לי לא מעט. החל מדברים בסיסיים שפשוט לא היו ברורים לי כמו לדעת כיצד נכון לתקשר כדי שלנשים יהיה כיף ומעניין איתי ועד לאיך מומלץ להתנהג בדייטים. והכי חשוב, הבנתי שנשים הן בני אדם בדיוק כמוני, עם רצונות, תשוקות ורצון להכיר בני זוג, ואין סיבה לחשוש מהן.
דברים ברמה פחות בסיסית טיפה שלמדתי אלו כל מיני אסטרטגיות התנהגות שמושכות (אפילו כיף לעשות אותן), כל מיני תפיסות ומיומנויות שאפשר ללמוד מהספר לטובת הצלחה עם נשים.

אני חושב, שברמה הכי גבוהה למדתי על עצמי כל מיני דברים כמו: שאני פועל בצורה מסוימת כי כך אני רוצה את חיי ואני לא צריך לפעול בצורה שמישהו אחר רוצה את חיי. לעמוד על הדעות שלי בלי לחשוש ממה יחשבו עלי, אבל גם לדעת להבין את הדעות של הצד האחר ולהתחשב בהן.

לסיכום אני רוצה להודות לכל כותבי הספר, שלפי דעתי עושים מצווה במקצוע שלהם. הספר מדהים ואני ממליץ בחום לכל גבר על כדור הארץ!!!!! תמיד יש מה ללמוד.

ליאור


אם יש לך ידידה בה אתה חושק זמן רב,
אם אתה רוצה שנשים יתחילו להתייחס אליך שונה,
אם אתה רוצה להכיר מישהי חדשה,
אם אתה רוצה לדעת איך להדליק כל בחורה,
ספר זה בשבילך!

רוצה לדעת איך להכיר את הנשים היפות ביותר,
גם אם אתה ביישן?

אתה לא תצטרך ללמוד קסמים, לשנן רוטינות או לדקלם משפטי פתיחה.
אתה תוכל להיות מי שאתה, רק שעכשיו אתה תידע איך להתנהג, מה להגיד וכיצד זה ישפיע על האישה שאיתך. אתה תידע כיצד להשתמש בתכונות שכבר טבועות בך, אך עד עכשיו לא הייתה לך הבנה שלמה, מה לעשות בכל רגע.

מה יתן לך ספר זה?

אתה תתחיל להבין את עולם הנשים ואת מה שמדליק אותן.
אתה תגלה איך אפשר בקלות להכיר ולמשוך אליך כל בחורה בכל סיטואציה.
תלמד לתקשר עם נשים בצורה כזו, שהן לא יוכלו להישאר אדישות לידך.

אתה תבין מה נשים רוצות ומה הן מחפשות בגבר.
תדע מה לעשות, כדי להשיג את הנשים שאתה רוצה.
אתה תפסיק להיות הידיד הטוב ונשים יתחילו להסתכל עליך בצורה חדשה וירצו להעביר איתך זמן.
אתה תפסיק לעשות את הטעויות שתמיד עשית עם נשים ותקבל שליטה בחיי האהבה והסקס שלך.

אם אתה לא רוצה לקבל טלפונים מבחורות ולא רוצה למצוא קשר רציני מלא בסקס מפנק, אל תקרא ספר זה!

בספר "סודות הפיתוי" יש מעל ל-50 פרקים שונים!
אם אני אגיד לך שהספר כולל הרבה מאוד הסברים מפורטים, שיטות, דרכים לבניית גישה אישית ופיתוח ביטחון עצמי, אני למעשה לא אגיד לך כלום. כי אתה צריך לראות את זה במו עיניך, כדי להבין על מה אני מדבר.

אני רוצה לתת לך סקירה של מספר פרקים מעניינים מהספר.

פרק 5 - הסוד האמיתי להצלחה עם נשים. תפיסה מוטעית מול תפיסה נכונה.
בפרק הזה תגלה מהי התפיסה שמביאה להצלחה גורפת עם נשים, לעומת התפיסה שמביאה להרבה כישלונות.
הגברים שהצלחות באות להם בקלות, מסתכלים על נשים בצורה קצת שונה, ממה שרובינו מכירים. התפיסה שלהם, זהו אחד מסודות ההצלחה שלהם.
מה עליך לגלות ועל מה לעבוד, כדי שגם אתה תתחיל להצליח, אתה תגלה בפרק זה.

פרק 11 - כיצד לגשת אליה
זהו אחד השלבים הראשונים והמפחידים ביותר באינטרקציה עם בחורה. בספר אתה תלמד כיצד להסתדר במגוון סיטואציות שונות, שתיתקל בהן. למשל איך לגשת לבחורה שהולכת? איך לגשת לבחורה שיושבת או עומדת במקום?
כאן תמצא את ההסבר, מה לעשות כאשר אתה נתקל במכשולים שונים. למשל כשהבחורה שניגשת אליה, ממשיכה ללכת או פשוט לא עונה לך.
בפרק הזה, ישנו הסבר על שפת הגוף שצריכה להיות לך, בזמן שאתה ניגש לבחורה ומהי הצורה, בה עליך לפנות אליה, כדי למשוך תשומת ליבה וליצור התעניינות.

פרק 12 - חוקי פתיחה - מה לעשות ברגע שראית אותה
בפרק הזה, אתה מקבל הנחיות שמסבירות מה עליך לעשות ברגע שראית בחורה שמוצאת חן בעינייך.
ישנם מספר כללים שיהפכו כל היכרות שלך, לחוויה קלילה וכיפית. בנוסף, בפרק הזה אתה תגלה, כיצד להפיק לקחים בצורה נכונה, מכל היכרות עם בחורה, ולהשתפר לקראת הפעם הבאה.

פרק 13 - אלתור משפטי פתיחה או קביים לתחילת ההיכרות
נכון שאחד הדברים המעלים הכי הרבה שאלות, זהו אותו המשפט הראשון ממנו צריך להתחיל את השיחה. כאן אתה תלמד לאלתר משפטי פתיחה שונים, עבור כל סיטואציה בה אתה יכול למצוא את עצמך. בפרק הזה, אנחנו נסביר לך, מה עליך לעשות כדי להיות מנצח, גם אם אתה נמצא בבלק אווט טוטאלי, ברגע שניגשת לבחורה.

פרק 15 - חוקי יצירת התעניינות
קיימים מספר כללים בסיסיים שחובה לשמור עליהם, כדי שבחורה תתעניין בך. התעניינות של אישה בגבר, זה לא תהליך מקרי. הוא פועל בהתאם לחוקים מסוימים. בפרק הזה תמצא הסבר על חוקים אלה ותגלה כיצד עליך לפעול, כדי שנשים יתעניינו בך ויתחילו להימשך אליך.

פרק 20 - חשיבות ההופעה, המראה החיצוני וכיצד לשפרם
כאן אנו מסבירים לך, איך אתה יכול לשפר את המראה החיצוני שלך. לא משנה איך אתה נראה היום, ההופעה שלך יכולה להקרין דברים שונים. בפרק הזה, אתה תמצא הסבר על יצירת חזות שמקרינה את כל הדברים, שמושכים נשים בהופעה של גבר.

פרק 22 - איך להחיות את השיחה ברגש
אנו הגברים, נוטים לנהל את השיחות שלנו בצורה משעממת, אינפורמטיבית ולא תמיד יודעים כיצד לעורר בעזרת השיחה רגשות אצל הבחורה איתה מדברים. כאן אתה תכיר את הדרך הכי פשוטה להפוך את השיחות שלך למלאות רגש, שלא יוכלו להשאיר אף בחורה אדישה לידך.

פרק 23 - מבנה התקשורת וטיימינג נכון, להיכרות מוצלחת
שיחה עם בחורה, זהו תהליך המורכב מכמה חלקים. בפרק זה אתה תגלה ממה מורכבת התקשורת שלך עם נשים ומה עליך לעשות בכל שלב ובכל חלק של התקשורת, כדי שהבחורה תימשך אליך ותרצה להיפגש איתך שוב ושוב.

פרק 27 - מבחני נשים – עבור אותם בהצלחה ואל תיפול למלכודת
כל פעם שאנו מתקשרים עם בחורה, היא בוחנת אותנו, על מנת להחליט האם אנו משדרים את כל הדברים הדרושים ומתאימים לה כפרטנרים ליחסים ולסקס. היא מסתכלת על התגובות שלנו, שואלת שאלות ומאתגרת במכשולים, על מנת לראות כיצד נתמודד איתם ולאיזה תפקיד נתאים. בפרק הזה, אתה תגלה אילו קטגוריות של מבחנים קיימים, אילו סוגי מבחנים נמצאים בכל קטגוריה וכיצד אתה תוכל לעבור מבחנים אלו בקלות, בלי להיפסל על ידי נשים. זכור - מבחן אחד, יכול להכריע היכן תסתיים הפגישה שלכם.

פרק 31 - סימני התעניינות - כך תגלה שהיא רוצה אותך
אתה חייב לדעת, מתי הבחורה מתחילה להימשך אליך ולרצות אותך. זהו השלב, בו עליך להפסיק עם הדיבורים ולהתקדם לשלב הבא. לקחת ממנה מספר טלפון או להמשיך את ההיכרות שלכם במתכונת קצת שונה. אחת הבעיות הנפוצות של גברים, זה שהם לא שמים לב כאשר הבחורה מעוניינת בהם, ומנסים שוב ושוב לעניין אותה ולעשות עליה רושם, כאשר הדבר כבר אינו נחוץ כלל. בסוף של דבר, הבחורה מתייאשת לחכות והולכת לגבר אחר שיעשה את העבודה כמו שצריך.

לפעמים הגברים חושבים שאינם מספיק טובים בשביל הבחורה ומחליטים להתקפל, כאשר יכלו להיות בני הזוג שלה ולהעביר איתה לילות בלתי נשכחים, אילו רק ידעו לזהות שהיא כבר מעוניינת בהם.
כדי שדברים כאלה לא יקרו לך, אתה חייב לדעת לזהות בוודאות, מתי הבחורה מתעניינת בך. כיצד לעשות זאת, תגלה בפרק הנוכחי.

פרק 32 - איך לעזוב עם מספר הטלפון שלה ביד
כדי לקבל מספר טלפון בוודאות, עליך לשמור על כמה כללים פשוטים. בנוסף, ישנן מספר דרכים לבקש את מספר הטלפון.
השילוב של שמירה על עקרונות אלו וביצוע הצעדים הנכונים לקבלת מספר הטלפון, מעוררים בבחורה רצון עז לשמור איתך על קשר והיא בשמחה משאירה לך את מספר הטלפון שלה.

עליך לדעת לטפל בהתנגדויות של בחורה להשאיר לך את מספר הטלפון שלה. לפעמים היא תגיד שאינה רוצה להשאיר לך את המספר, לפעמים היא תגיד שהיא תעדיף לקחת את שלך, לפעמים היא תגיד שאתה צעיר מדי או כל תירוץ אחר על מנת לא להשאיר לך את מספר הטלפון שלה.
כל המצבים האלה, אינם מבוי סתום ואם תדע להתגבר על ההתנגדות שלה, אתה תצא עם מספר הטלפון שלה, רשום בספר הטלפונים שלך.

פרק 34 - איך להיות מוקף בנשים ולגרום להן לפתות אותך בעצמן
האם חשבת פעם מה ההבדל בין אותם הבחורים אשר מוקפים בנשים, לבין בחורים רגילים? האם זה מראה חיצוני? מבנה מיוחד של הגוף או הפנים? סגנון הלבוש? בפרק זה תגלה מה עליך לעשות וכיצד להתנהג כדי שנשים בעצמן ירצו לפתות אותך, עוד לפני שבכלל הראת שאתה מעוניין בהן.

פרק 38 - יוצא לדייט ראשון? למד ליצור מתח מיני
מה לדעתך צריך להיות בדייט ראשון כדי שבחורה תרצה אותך בצורה מטורפת? אחד המרכיבים החשובים ביותר לכך הוא "מתח מיני" שנוצר באמצעות התנהגות נכונה בדייט. בפרק זה תלמד כיצד יוצרים ומעצימים מתח מיני שגורם לבחורה לחשוב עליך כל הלילה לאחר הדייט ולצפות לדייט הבא איתך.

פרק 39 - איך "לחמם" אותה בעזרת התגרות שנונה וטיזינג
אחת הדרכים הטובות ביותר לתת לבחורה רגשות ולגרום לה להידלק עלייך, היא על ידי התגרות בהומור.
ברגע שתלמד להתגרות בה בהומור עדין, זו תהיה אחת הפריצות הגדולות ביותר שלך בתקשורת עם נשים.
טיזינג, זוהי צורת שיחה שמיד מעבירה את התקשורת שלכם למישור אחר. משיחה רצינית, היא הופכת לפלרטוט, בו אתה יכול להפגין את תכונות הגבר המושך, את האינטליגנציה, את חוש ההומור הבריא, את השנינות, את היכולת לאתגר אותה אינטלקטואלית ולגרום לה להתרגש.
נשים מתות על התגרויות מהסוג הזה. יש כאלה שקוראות לזה סקס מילולי. התגרות כזאת מדליקה, סקסית ומושכת את האדם השני, ברגע שהיא נעשית בטעם טוב ובדרך הנכונה.

פרק 41 - איך לגרות בחורה בעזרת המילים שאתה אומר לה
לפעמים מילה או משפט שאמרת, יכולים לגרות את הבחורה כל כך חזק, שהיא תהיה מוכנה לשכב איתך באותו הרגע ופשוט "לנצל" אותך כדי לספק את היצר המיני שלה, בצורה החייתית ביותר. בפרק זה תלמד לפתח אחת המיומנויות החשובות ביותר להצלחה עם נשים - לגרות אותן במהלך השיחה באמצעות המילים, המשפטים ונושאי השיחה, כמו שרק הגברים הכי מצליחים עושים זאת.

פרק 43 - הסוד לקבלת ערך חברתי גבוה (פרק בונוס)
כאן אתה תגלה מהו ערך חברתי, כיצד הוא נוצר, מדוע יש אנשים שאוטומטית זוכים בהערכה מצד אחרים, וכיצד להיות אדם שמושך אנשים אחרים כמו מגנט.
אתה תגלה שאתה לא חייב להיות כוכב קולנוע, איש מוכר בציבור או כוכב רוק, כדי לזכות באהדה שאנשים אלה זוכים לה. אתה יכול ליצור לעצמך ערך חברתי זהה, רק בעזרת צורת ההתנהגות והתקשורת שלך.
הרעיון שנמצא מאחורי הפרק הזה, יהווה את אחת הפריצות הגדולות ביותר שלך עם נשים.

פרק 45 - מה לעשות, כאשר היא אומרת "לא", לנסיון שלך לקדם עניינים
קרה לך שהיכרת מישהי, ניסית לקדם את העניינים קדימה (לקחת טלפון, לקבוע פגישה, להזמין אותה לאנשהו) ונתקלת בהתנגדות?
בפרק הזה אתה תלמד מה עומד מאחורי התנגדויות אלה, ותקבל כמה דרכים שונות, שמתאימות למצבים שונים, כדי להתגבר על התנגדויות מהסוג הזה.

רק היכולת להבין מאיפה נובעת ההתנגדות של הבחורה וכיצד לפתור את הבעייה שממנה נובעת ההתנגדות, תעלה פי כמה את כמות מספרי הטלפון שאתה מקבל ואת מספר הפגישות אליהן אתה יוצא. ואם עד היום, רק החשש מזה שתתקל בהתנגדות כזו מנע ממך לנסות ולקדם עניינים, מעכשיו תוכל לעשות זאת בקלות, מכיוון שתדע כיצד להתגבר על המכשולים שעלולים לצוץ בנושא זה.

פרק 48 - איך לקבוע פגישה בטלפון ולצאת לפגישת החלומות שלך
קיבלת מספר טלפון מבחורה שהיכרת, אתה יושב בבית ומתכנן להתקשר אליה. זהו אחד הרגעים המפחידים, המלווים בהתרגשות והססנות. איך להזכיר לה מי אני? מה להגיד? איפה לקבוע איתה? האם לבקש להיפגש או פשוט לקבוע לה זמן ומקום?

בפרק זה, אתה תמצא הנחיות מדויקות, כיצד להפוך את השיחה הזאת לקלילה וכיפית ומה עליך לעשות בשיחה הזאת, כדי לקבוע פגישה בצורה וודאית עם הבחורה שאתה רוצה.
גם כאן אתה עלול להיתקל במכשולים והתנגדויות מצד הבחורה, עליהם אתה חייב לדעת להתגבר. לפעמים היא תגיד לך ישירות שאינה מעוניינת ולפעמים תנסה לנפנף אותך ולהימנע מפגישה בדרך עדינה יותר. גם כאן, זה עדיין לא סוף הסיפור ולא סיבה לבטל את הפגישה שאתה רוצה.

פרק 51 - למד לשאול את השאלות הנכונות בשיחה
שיחה עם בחורה יכולה להיות הדבר המשעמם ביותר, אם לא יודעים לנהל אותו נכון. רוב הגברים הופכים את השיחות שלהם לראיון עבודה שבסופו הבחורה לא רוצה להיפגש איתם פעם נוספת. בפרק תלמד על אמנות ניתוב השיחה באמצעות שאלות שיוצרות רגש, חוויה, אתגר והנאה בכל שיחה שאתה מנהל עם אישה.

פרק 54 - איך להכיר באתרי הכרויות
הכללים הבסיסיים ביותר שללא השמירה עליהם, לא תוכל להצליח בצורה טובה באתרי הכרויות.
האינטרנט לא שונה בהרבה מהחיים האמיתיים וחוקי ההכרויות והפיתוי שם דומים, אך ישנם מספר דגשים וכללים שאתה חייב לדעת, כדי להצליח בסביבה וירטואלית זו.

הספר נותן פרספקטיבה חדשה לחלוטין על התקשורת עם נשים. אפשר לומר שאחרי קריאת הספר הייתה לי הארה של ממש. אני סטודנט, ונמצא בקשר יום יומי עם נשים. מנסיוני הגישה החדשה עובדת בגדול!

כל הקשרים הרגילים שהיו לי עם סטודנטיות שינו פאזה. עכשיו אני מרגיש הרבה יותר שולט בעניינים. כאשר מישהי מוצאת חן בעניי, אני לא מבזבז יותר מדי זמן בהרהורים. האסטרטגיה החדשה הפכה ל built - in, חלק ממבנה האישיות.
אני ניגש, כבר לא מתבייש, הכל יותר קליל. אגב, גם במיטה. ובת הזוג שאני יוצא איתה עכשיו, פשוט מדהימה!

בכבוד רב,
ג'ייסוןתשובות לשאלות נפוצות על הספר "סודות הפיתוי"

האם הספר מתאים לכולם? לכל גיל?
הספר מתאים לכל אחד, שמספיק בוגר כדי להתחיל להתעניין בנשים ומספיק צעיר, כדי עדיין להתעניין בהן :)
הדברים שאנחנו מלמדים, זה לא ניהול שיחות על תחומי עניין שיכולים להיות שונים בגילאים שונים, אלא אנחנו מלמדים ליצור משיכה, מתח מיני, קירבה ואינטימיות. הדברים האלה זהים בכל גיל. מהרגע שהבחורה מסוגלת להימשך לגבר ועד לגיל הזקנה, אלו דברים שנשארים זהים. לכן הספר מתאים לכל גיל. כמובן שכל אחד יצטרך לקחת בחשבון עם איזו בחורה הוא מדבר, בת כמה היא, מה תחומי העניין והערכים שלה. אך אלו דברים שכל אחד מסוגל לעשות אינטואיטיבית לבד, ללא הנחיה מיוחדת. לכן התשובה היא כן, הספר מתאים לכל גיל.

איך אתם יודעים כל כך הרבה? איך צברתם את כל החומר?
בעבר גם עבורנו הדברים האלה לא היו ברורים מאליהם. השקענו הרבה שנים בלימודי פסיכולוגיה נשית, בבדיקה מהם הדברים שעובדים ושאפשר ללמד אותם גם את האחרים, במעקב אחר גברים מצליחים וזיהוי הדפוסים שלהם שאפשר.
כיום אנחנו חברה שיש בה יותר מ-10 עובדים, שבשביל רובם העבודה היא למצוא את מה שעובד, לפתח חומר חדש ולבדוק אותו בשטח. מה שנמצא בספר, זה חומר שכבר הוכיח את עצמו גם עבורנו וגם עבור אלפי האנשים שלמדו אותו דרכנו והתחילו להצליח בזכותו.

הנושאים של הספר נשמעים מאוד מפתים, האם הוא באמת כל כך טוב?
אנחנו חברה בע"מ שקיימת כבר למעלה מ-5 שנים ואת הקורסים שלנו עברו למעלה מ 6,000 לקוחות. הספר שלנו הפך לרב מכר שנמכר רק דרך האתר, ונמכרו כבר למעלה מ 15,000 עותקים. לא היינו מגיעים להצלחה זו, אילו החומר שלנו לא היה נותן התוצאות שאנשים מצפים ממנו. הספר שינה חיים של אלפי אנשים והם בתורם המליצו עליו לחבריהם והם בתורם לחבריהם. אם התנסית כבר בחומר שלנו, אתה צריך לדעת עד כמה הוא חזק. החומרים שאנחנו מחלקים בחינם, זו רק טעימה קטנה ושטחית ביותר ביחס לחומר שריכזנו בספר.

איך אתם יכולים להרשות לעצמכם להחזיר את הכסף לכל מי שלא מרוצה מהספר?
אנחנו רוצים שכל מי שקונה את הספר, יקבל ממנו תמורה. אם הספר לא תרם לך, לא לטעמך ואינך נעזר בו, אז אנחנו מאמינים שאין לנו את הזכות לקחת ממך כסף עליו. אנחנו לא מעוניינים שאנשים שכבר שילמו, אבל גילו שהספר לא מתאים להם, ירגישו ששילמו כסף סתם, בלי לקבל עליו תמורה וייתקעו עם הספר.
אנחנו מאמינים שהספר שלנו נותן הרבה יותר, ממה שאתה משלם עליו, אבל באותו הזמן אנחנו לא רוצים שתיקח סיכון ותגלה שהספר לא לטעמך. לכן אם לא אהבת את הספר, תוכל להחזיר לנו אותו ואנו נחזיר לך את הכסף ששילמת עליו.
בגלל שהספר הוכיח את עצמו אצל אלפי אנשים, אנחנו לוקחים על עצמנו את הסיכון ואתה לא תשלם על משהו, אם אינך חושב שהוא שווה את הכסף הזה עבורך.

במה שונה הספר "סודות הפיתוי" מהספרון "המפתח להצלחה עם נשים", שמחולק בחינם?
הספרון שמחולק חינם, נותן לך טעימה קטנה וחושף אותך לתחום, אך אינו מלמד אותך כיצד לפתח מיומנויות להצלחה עם נשים, אינו מלמד אותך שיטות תקשורת ואינו מקיף את הנושא מא' עד ת'.
כל הדברים הללו נמצאים בספר "סודות הפיתוי", שמהווה מדריך שלם שמנחה אותך צעד אחר צעד, כיצד להצליח עם נשים.

כיצד מנוסח הספר? האם הוא מנוסח בעברית פשוטה להבנה?
הספר מנוסח בשפה קלילה וברורה. אם קראת את הניוזלטרים שלנו, אתה בוודאי מכיר את אופי הניסוח שבו אנו משתמשים. הניסוח בספר דומה ולדעתי אפילו עוד יותר ברור וקליל, מכיוון שהושקעה בו מחשבה רבה על מנת שכל אחד יוכל לקרוא, להבין וליישם את מה שרשום בספר.

האם אפשר לקנות את הספר בסטימצקי, צומת ספרים או כל חנות ספרים אחרת?
הספר אינו נמכר בחנויות הספרים, אלא דרך האתר שלנו והמשרדים שלנו בלבד.

האם אפשר לקנות את הספר במזומן?
במסגרת המבצע "ספר+3 בונוסים בחצי מחיר", ניתן לקנות את הספר במזומן רק אצלנו במשרד. ראה הסבר בסעיף הבא. האם אני יכול להגיע אליכם ולקנות את הספר במקום ולא דרך אתר האינטרנט?
בוודאי. אתה מוזמן להגיע למשרדינו ולרכוש את הספר במקום. תוכל לשלם עליו בדרך שנוחה לך - במזומן או באשראי. על מנת להגיע למשרדינו, יש לתאם את ההגעה בטלפון מראש. מספר הטלפן שלנו הוא: 03-5701140
יחד עם זאת חשוב לציין שהרכישה באתר שלנו מאובטחת בשיטות האבטחה המתקדמות ביותר, כל המידע שלך מגיע אלינו בצורה דיסקרטית ואנו מתחייבים שלא להעבירו לשום גורם אחר.
כמו כן, הספר נשלח אליך בצורה דיסקרטית, במעטפה שרשום עליה 'ניוויז'ן הדרכות בע"מ'.

מה יהיה כתוב על המעטפה, האם יהיה כתוב שהיא הגיעה ממאפי?
המעטפה בה נשלח הספר דיסקרטית לחלוטין, אטומה ונשלחת במשלוח רשום לידי המקבל בלבד.
שם השולח המצויין על המעטפה הינו חברת 'ניוויז'ן הדרכות בע"מ'.

מה יהיה כתוב בחיוב של כרטיס האשראי שלי?
החיוב שיהיה מצויין בפרטי האשראי שלך, הינו עבור חברת 'ניוויז'ן הדרכות בע"מ'.

כמה עמודים ופרקים יש בספר?
בספר יש 229 עמודים, 57 פרקים ועוד 4 פרקי נספחים.

איך אדע שההזמנה התקבלה בהצלחה?
מייד לאחר שתסיים את תהליך ההזמנה באתר, בעמוד שייפתח יהיה כתוב אם הזמנתך עברה בהצלחה או לא. כמו כן, לאחר שההזמנה שלך תעבור בהצלחה, מייד יישלח אליך מייל אוטומטי שיודיע לך כי הזמנתך הצליחה.


עם קניית הספר, אתה תקבל 3 בונוסים מדהימים, במתנה!

בונוס ראשון:
הרצאה מוקלטת "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוגך"

אם יש לך ידידה שאתה חושק בה, אתה יכול להפוך אותה לבת הזוג שלך. בהרצאה זו אתה תגלה באיזו אסטרטגיה עליך להצטייד וכיצד לפעול, כדי שהיא תפסיק לראות בך "רק ידיד", תתחיל לנימשך אליך ולהסתכל עליך באור חדש.

‎אם יש מישהי שאתה מכיר אותה הרבה זמן, אבל אתם רק ידידים ואתה רוצה יותר, ההרצאה הזאת תיתן לך את הפתרון והדרך כיצד להגיע לזה.

עלות ההרצאה - 270 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הספר!

בונוס שני:
הרצאה מוקלטת "המפתח לשינוי תפיסתי"

זוהי הרצאה מהפכנית, שתיתן לך להבין בצורה מוחלטת, מדוע רוב הגברים נכשלים עם נשים וכיצד זה קשור לתפיסה המוטעית שלהם.

‎לאחר ההרצאה, התפיסה שלך תתחיל להשתנות, אתה תתחיל לזהות את כל אותם הדברים שהביאו אותך עד היום, לכשלונות עם נשים. ההרצאה הזאת, תראה לך את הדרך הישנה בה הולכים רוב הגברים ונכשלים, ותתחיל לסלול עבורך את הדרך החדשה, בה תלך מעתה והלאה לכיוון של ההצלחות הגדולות שלך.
ההרצאה ניתנת לצפייה באינטרנט, דרך הדפדפן שלך.

עלות ההרצאה - 270 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הספר!


בונוס שלישי:
מנוי לפרקי השלמה לספר ושיטות חדשות, במתנה!

אנו כל הזמן עובדים על הכנת חומר חדש, פיתוח שיטות תקשורת ודרכים חדשות שיתנו לך תוצאות מדהימות בתקשורת שלך עם נשים. כאשר מצטבר מספיק חומר חדש, אנו מוסיפים אותו למהדורות הבאות של הספר.

‎לאחר הזמנת הספר, אתה תקבל ישירות לדואר האלקטרוני שלך, את כל העידכונים שאנחנו נוציא, עוד לפני שאנשים אחרים יקנו אותם! אתה תקבל אותם בחינם, רק בגלל שקנית את הספר "סודות הפיתוי".

עלות המנוי - 190 ש"ח
אתה מקבל אותו בחינם עם הספר!

כל הבונוסים שווים יותר מ-700 ש"ח!
אתה מקבל אותם לגמרי בחינם, עם רכישת הספר!אנו אחראים לשביעות הרצון שלך!

מחוייבים לשביעות הרצון שלך!
אנחנו הולכים לתת לך הצעה, שלא תקבל בשום מקום אחר!

אנו יודעים שאתה הולך ללמוד כל כך הרבה מהספר הזה ולהיחשף לדברים מדהימים, שאתה אפילו לא יכול לדמיין אותם לעצמך עכשיו. למעשה אנו בטוחים שהספר הזה נותן לפחות פי 10 ממה שהוא עולה.
אם תוך 30 יום, מרגע קבלת הספר לא תהיה מרוצה, תוכל להחזיר לנו את הספר ואנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת עליו, ללא שאלות מיותרות!

הסיכון שלך הוא אפסי, אנו לוקחים את כל הסיכון עלינו.
אנחנו רוצים לעזור לך להצליח עם כל אישה שאתה תרצה, וזו הדרך היחידה שלנו להראות לך את העוצמה של הספר הזה.

מבצע חד פעמי לרגל חג האהבה - 50% הנחה
על ספר "סודות הפיתוי"
שלם רק 63 ש"ח, במקום 127 ש"ח.


הזמן עכשיו את הספר עם הנחה


המבצע הסתיים.


לחגוג עם בחורות, היה תמיד כמו לחגוג את חג הפסח:
כל בחורה שמצאה חן בעיניי - פסחה עליי, ואלו שלא, האכילו אותי מרור!
היו תקופות בחיי שפשוט הרמתי ידיים, אמרתי די לא רוצה לסבול יותר....
הספר "סודות הפיתוי" כבר החל את השינוי בחיי. עכשיו אני מבין יותר מה עובר לבחורות בראש.

הבנתי איך לדבר עם בחורות, מה אפשר להגיד ומה אסור להגיד. איזה שאלות לשאול, איך להתמודד עם המכשולים שהבחורה מעלה בדרך להשגת היעד שלי, איך האישיות של הגבר צריכה להיות ואיך להעלות את מצבי החברתי בתוך הקבוצה שבה אני נמצא ולא משנה באיזה קבוצה אני נמצא.
כמעט כל חשש שהיה לי לגבי בחורות זכה בספר למענה בכתב ברור ומובן. הספר יישים (ניתן ליישום במציאות היום-יומית).
בספר הזה מלמדים את מה שבחורים באמת רוצים וזקוקים לדעת. הספר מסביר את עולם המין הנשי ממש טוב.

אתמול עברתי ליד בחור אחד שדיבר עם 2 בחורות שאני מכיר מאיזור המגורים שלי. זאת לא היית הפעם הראשונה שהם שלושתם במקום הזה ועד היום הייתי עובר, רואה אותם וממשיך הלאה. הפעם אחרי שראיתי אותם הגנבתי לבחורות עוד מבט אחד והן לשניה התחרפנו לגמרי והבחור היה בהלם טוטאלי, לא יצאה לו מילה אחת מהפה - הם פשוט ראו שמשהו בי השתנה מאוד, שעכשיו אני מבין משהו ומעביר להן מסר במבט אחד בלבד!
זה היה פשוט מדהים !

זה בהחלט הספר הכי טוב והכי מעניין שקראתי בחיי, בעוד שבספרים אחרים נהגתי לקרוא כמה עמודים בודדים ולשים את הספר בצד, בספר הזה אני הרגשתי שאני בולע את העמודים, קראתי בספר בכל פעם עשרות עמודים. לא עשיתי חשבון לשעות, לא יכולתי להתנתק מהקריאה 212 עמודים תוך 3-4 ימים!

זה לא קרה לי מעולם, אני לא אדם שאוהב לקרוא, אבל את הספר הזה אי אפשר לא לאהוב לקרוא !!

גולן, בן 27
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: