איך לגרום לבחורה שמוצפת בהודעות באינטרנט, להחזיר תשובה דווקא לך

בטח כבר הבנת שפייסבוק הוא אחד הכלים הטובים ביותר לפגוש בחורות. זה לא רק כלי חברתי ופלטפורמה לקידום עסקים – זה בעיקר אתר ההיכרויות הגדול והמשוכלל בעולם למרות שלא הוגדר ככזה.

רוצה לדעת איך להשתמש בו? הגעת למקום הנכון.

צפייה נעימה! אל תשכח להפעיל רמקולים.
 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!


היי יגאל...

היי יגאל... הרצאה מעניינת אבל העולם מעגלי.. אם כולנו נשתמש באותן השיטות, ומספרנו, כלומר, הגברים, יישאר אותו המספר הנשים יתרגלו לסוג חדש זה של משיכת תשומת לב.. ומה אז?

הרצאה מאוד

הרצאה מאוד מעניינת,
הייתי מאוד רוצה לשמוע מה עושים במקרה שלבחורה אין יותר מדי מפרטים הכרטיס או שהם לא כל כך מיוחדים ואני לא מוצא למה להיתקל ועל מה לכתוב.
בנוסף גם אם התמונות שלה בנאליות ולא תורמות מידע.
מה עושים אז?

כולם פה אומרים

כולם פה אומרים אחלה הרצאה אחלה האצאה זה לא אחלה הרצאה
ניסיתי לרשום אחד מהדברים שרשמת "את צריכה להתבייש.."
אתה לא יודע איך היא הגיבה קיללה אותי מפה עד עזה
תגיב לי אם אתה יכול לאימייל בקשר לזה..

הרצאה טובה

הרצאה טובה הייתי רוצה לדעת איך לגשת לבחורה ככה סתם נגיד בבית ספר ביציאה כלשהי וגם עם אני מגיעה איתה לדיבור אחרי כמה זמן על אילו נושאים אפשר לדבר איתה מה לעשות איתה ואיך למשוך אותה? תודה רבה..!

אתה תותח

אתה תותח

יגאל אחלה הרצאה

יגאל אחלה הרצאה באמת
אבל אתה יכול לתת בפעם הבאה דוגמאות קצת פחות קיצוניות?

הי, הקטע של

הי, הקטע של לירשום משהו אישי זה באמת עוזר מניסיון בעבר, אבל אני לא יודע אם אני בתור בחור עדין ונחמד רוצה ליצור רושם וולגרי וקשה כבר בהתחלה, למה נשים הם כל כך דפוקות ושקועות במישחקים? לפי דעתי גם המון בחורות נימצאות באתרים לא באמת בשביל להכיר מישהו אלא לקבל פידבקים שהם עדיין מבוקשות, רואים זאת גם בפייס בוק בחורות שיש להם 100-1500 חברים רק בנים, זה טבע נשי מפגר לקבל תשומת לב אפילו אם יש להם קשר, שריטה עמוקה שקיימת אצל רובם.אשמח לתשובה, וההרצאות די נחמדות רק יותר מידי זמן קריאה.
בי ותודה

מעניין מאוד

מעניין מאוד

היי יגאל. א.

היי יגאל. א. הייתה הרצאה באמת נהדרת יש לך את זה!
אני באופן אישי התנסתי מס פעמים לאחר ההרצאה והת חלתי לקבל תגובות. אפילו שנושא הביקורת הוא ממש נגד האופי שלי, ולכן לפעמים אני מעדיף יותר התעניינות בפרט כל שהוא שהיא כתבה בכרטיס ולנסות לפתח מזה שיחה.
אשמח אם תתן לי רעיונות נוספים "לא ביקרותיים ושליליים" כיוון שאני לא רוצה חס וחלילה לפוגע בבחורה כל שהיא.
תודה רבה ויומקסים

הרצאה ממש

הרצאה ממש מעולה!!
אני מנסה אותה מקווא שהיא תעבוד
חבר'ה באמת כל הכבוד לכם על שאתם מתאמצים ככה בשביל שאנחנו
הביישנים,הפחדנים... וכן הלאה
יצליחו
כל הכבוד לכם אין עליכם

הרצאה לא משהו,

הרצאה לא משהו, לפי איך שאני מכיר אותך אתה יכול יותר טוב..

סתם סתם, צחקתי, יגאל אתה גאון!!

יגאל אני רוצה

יגאל אני רוצה לחזק אותך על עבודה נפלאה ונכונה,תראה אחי הקשבתי לך בהמון צומת לב ניסיתי את השיטה החדשה שהצגתה בהרצאה אני מחכה להיות מוצף בהמון תגובות,אבל יש נקודה אחת שאני בטוח שהיא מאוד חשובה,הצגת הכרטיס שלי,מה לכתוב על עצמי ובאיזו צורה?לפרט המון?מעט?איזה סוג של דברים חשוב יותר לפרט?

את החומר הזה

את החומר הזה למעשה כבר שמעתי ממך לפני המון זמן. יש בו מן הסתם משהו מן האמת אבל מכל הנסיונות שעשיתי בשיטה זאת לא קיבלתי מעולם אפילו לא תגובה אחת. אמנם לא הקצנתי כ"כ את הפניות אבל יצרתי הודעות מתגרות ומסקרנות. אני לעצמי הייתי עונה. זו הסיבה שאני מתוסכל. אין משהו שבאמת עובד. אולי רק ברשתות חברתיות זה עובד. לי אין כוח לזה.
הייתי באמת רוצה לדעת איך ממשיכים במידה וכבר נוצר קשר (אם היא פנתה וכדו') הרי אין סיבה לרדת עליה אם היא פנתה... איך למשוך אותה לפגישה או לגרום לה משיכה מינית. אני תמיד נתקע בזה ונשמע כמו חנון שלא יודע איך לומר מה הוא רוצה...

נורא נורא אהבתי

נורא נורא אהבתי ולא מספיק שאהבתי זה גם עובד

אתם ענקיים

אתם ענקיים שם,כמה שאתם עוזרים לנו הגברים, לכבוש את ליבם של הבחורות,ולא רק,אני גם רכשתי את הספר שלכם...שמאוד תרם ועזר לי להתקדם בנושא מי יתן ותמשיכו לעשות טוב...

תשמעו זה עובד...

תשמעו זה עובד... תודה רבה לכם!

הרצאה בהחלט

הרצאה בהחלט עדיפה מהדרך בה פעלתי

ההרצאה היית ממש

ההרצאה היית ממש מאירת עניים, אבל אים אפשר הערה קטנה לתשומת לבך, בהרצאה לדעתי חזרת יותר מידי על עצמך, כאילו שרק אנשים עים קשיי הבנה רואים אותה, אשמח אים תתיחס להודעה שלי, חוץ מהדבר הזה ממש נהנתי, תודה

היי יגאל , אני

היי יגאל ,
אני מוכרח להגיד שהייתי בהתחלה מאוד סקפטי לגבי ההרצאה שלך , אבל לאחר שניסתי את השיטה שלך אני מורכח להגיד שהתוצאות פשוט מדהימות!!! צריך לשפשף את העיינים בכדי להאמין!!! יחד עם זאת שאלת מיליון הדולר מה עושים אחרי שכבשתי את היעד ? איך ממשיכים משם לכיוון שאנחנו באמת רוצים ?

כל הדברים

כל הדברים שלמדתי ולומד בנושא הזה פה היה את ההסבר הכי טוב והכי מובן שיש ומחכה לעוד תודה

אהבתי תהרצאה

אהבתי תהרצאה וניסיתי לפני זה במה ששלחתם בכתב זה עובד טוב גם עם פחות ביקורת ויותר הומור הבעיה היא בלתת ביקורת שיש כאלו שמבינים את זה בדרך אחרת אבל אחלה הרצאה בכל זאת תמשיכו לשלוח מחכה להרצאה הבאה!

אחלה הרצאה

אחלה הרצאה ניסיתי כבר לפני ההרצאה את מה ששלחתם בכתב זה עובד יותר מדי טוב!

הרצאה מענינית

הרצאה מענינית מאוד
תודה רבה

אחלה הרצאה

אחלה הרצאה נהנתי

אתה לא בחורה?

אתה לא בחורה? אז אני ידבר פתוח איתך תודה רבה הוספת לי הרבה ידע אבל אני יודע שיהיה לך קשה לתת ידיעות בנושא להתחיל אים בחורה ברחוב איך לגשת ואיך לפתוח שיחה? מה השלבים של זה?אים אתה חזק עוד ניראה אותך?...

אני תלמיד טוב.לא? סיגנון הודעה לפנים כמו שאמרת אתה אחלה תודה

אהבתי את ההרצאה

אהבתי את ההרצאה היה מעניין מחכה לעוד הרצאות

אהבתי את ההרצאה

אהבתי את ההרצאה אני סוף סוף הבנתי איפה טעיתי ולמה אני לא מרבה לקבל תגובות אני הולך ליישם את ההרצאה הזאתי באופן מידיי

יופי של הרצאה

יופי של הרצאה עובד נהדר !
עד עכשיו הייתי כותב להם שירים מליפ יפות לא הלך !
עכשיו מתחיל לזוז העיניין !!!
צביקה

הרצאה חשובה

הרצאה חשובה בהחלט. עם זאת הדוגמאות של ההודעות הבוטות הן ממש על הקצה ולפעמים עלולות לגרום לתלונה. אולי אפשר למצוא דוגמאות מעט פחות קשות.

אחלה הרצאה.. אתה

אחלה הרצאה.. אתה צודק מאוד במה שאמרת

פרסום תגובה חדשה

  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.