סרטון וידאו - הרצאה "למה אני מפחד?"

היי,

זה עתה הסתיים חג החנוכה. כפי שבוודאי ראית, בכל ערב חנוכה פרסמנו סרטון וידאו חדש עם אחד המדריכים שלנו, שנתן טיפים שאתה יכול להשתמש בהם, כדי להצליח טוב יותר עם נשים. אלפי אנשים צפו בסרטוני ההדרכה במהלך החג וכמות התגובות העצומה שקיבלנו עליהם, הייתה מעבר לכל הציפיות.

עכשיו, ביום השמיני של חנוכה, פרסמנו את הוידאו האחרון בסדרה והוא מכיל את אחד הנושאים האקטואליים ביותר לכל מי שנכנס לתחום אומנות הפיתוי, ולכל גבר בכלל – פריצת פחדים. אחת הבעיות שכל גבר מתמודד איתה, היא הפחד לעשות את הצעד הראשון – לגשת לבחורה זרה כדי להכיר אותה. תמיד יש חששות שמא לא יהיה לך מה להגיד, ואם כבר יש לך מה להגיד, אז אולי זה בכלל לא יעניין את הבחורה והיא תנפנף אותך, ויכול להיות שיש לה חבר ואתה תתפדח... יש פה סיכון להיקלע למצב לא נעים ולכן הפחד הזה קיים והוא לגיטימי. בהרצאה שתראה, אתה תגלה כיצד עובד מנגנון הפחד ומה אתה צריך לעשות כדי שלגשת לבחורה יפסיק להיות ביג דיל עבורך ותוכל לעשות זאת בלי לחשוש כלל.

כמו כן, מה שתלמד יעזור לך להתגבר לא רק על פחד הגישה, אלא גם על פחדים נוספים – לבקש מספר טלפון (בלי לחשוש מסירוב), לנשק את הבחורה בפגישה (בלי לפחד שהיא תסובב את הראש כשתנסה) ודברים נוספים רבים שהיום יכולים להיראות לך מפחידים או שאתה לא מרגיש בנוח לעשות אותם.

מפחד לעשות את הצעד הראשון ולגשת לבחורה?רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?

כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך להגיע לאותה ההצלחה עם נשים, שתמיד חלמת עליה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי. מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה יכול בקלות לגרום לבחורה
שאתה רוצה להשתגע עליך!

ספר סודות הפיתוי
כן, אני רוצה לדעת את סודות הפיתוי!