רוצה לדעת איך להכיר ולצאת עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט? - 7

לא נמאס לך לשלוח עשרות פניות, ולקבל בחזרה רק תשובות בודדות?
רוצה לדעת איך להיות הגבר המבוקש ביותר באתרי ההכרויות וברשתות חברתיות?

האינטרנט נראה כאופצייה קלה, פשוטה ומהירה בשביל להכיר בחורות.

אתה יושב בבית מול המחשב בחולצה קרועה, אוכל צ'יפס עם קולה ושולח הודעות לבחורות שמצאו חן בעייניך, בלי שאתה צריך להתאמץ יותר מדי.

תוך זמן קצר אתה מפתח כמה שיחות, מקבל טלפונים וקובע פגישות עם הבחורות היפות ביותר שמצאת באתר. ואתה אפילו מתפלא, איך זה שהן, כל כך יפות ומדהימות, הסכימו להיפגש איתך?

נכון שזה היה מעולה, אם ככה זה היה באמת?

עבור רוב הגברים שמנסים להכיר מישהי באינטרנט, המציאות היא שונה.

אתה כותב למישהי שמאוד מוצאת חן בעינייך, אבל היא לא עונה לך.
אתה שולח הרבה הודעות לבחורות שונות, אבל מקבל רק תגובות בודדות.
אתה משאיר תגובות לתמונות או לסטטוסים של מישהי מושכת וסקסית, אבל היא אפילו לא מתייחסות אליך... ואתה מרגיש שאתה נבלע בין כל הגברים שרוצים אותה.

בסופו של דבר, מתוך עשרות נסיונות, כמה מהבחורות עונות לך ומתפתחות שיחה... ועם כמה מהן בסופו של דבר תצליח לקבוע ולצאת לדייט?

בקיצור, לרוב צריך "לעבוד" די הרבה עד שיש בול פגיעה.

אני רוצה להפוך את זה לקל בשבילך.

לכן אני הולך לתת לך שיטות פרקטיות, כדי שתוכל להכיר בקלות ובמהירות את הנשים הכי יפות שנמצאות באינטרנט, ולהיפגש איתן.

אני בטוח שגם אתה, כמו רוב הגברים, שאלת את עצמך חלק מהשאלות הבאות:

- מה עדיף לכתוב לבחורה, כדי שהיא תענה? איך לגרום להן להגיב אלי ולא לסנן אותי?
- איך צריך לדבר עם נשים באינטרנט, כדי לעניין ולהדליק אותן?
- איך לבנות פרופיל מעניין, מקורי ומושך שיגרום לנשים להתעניין בי ולרצות להיפגש איתך?
- על מה לדבר בשיחה הראשונה עם הבחורה באינטרנט?
- מה לעשות כאשר מקבלים תגובות קרות, מתנשאות או סתם תגובות יבשות? איך להפוך את זה - לשיחה נעימה וזורמת?
- מתי הזמן הנכון לבקש מספר טלפון ולהציע להיפגש?

אילו רוב הגברים היו יודעים את התשובות לשאלות האלה, אז מה שכתבתי בפסקה הראשונה, היה הופך למציאות עבורם.

רוב הגברים לא מצליחים להשיג את התוצאות שהם רוצים באתרי הכרויות, ולצאת עם הבחורות שהכי מוצאות חן בעיניהם. הם נאלצים להתפשר על הבודדות שעונות להודעות שלהם ומסכימות לנהל איתם שיחה.

הם מעבירים חודשים ואף שנים באתרי ההכרויות שונים, בפייסבוק ובאפליקציות שמבטיחות להם דייטים, תוך נסיונות לזכות בתשומת ליבן של הנשים החדשות שכל יום נרשמות לאתרים האלה, אך לרוב ללא הצלחה מספקת.

הצלחה עם נשים באינטרנט, זה לא עניין של מזל!
אתה צריך שיטה טובה והנחיות ברורות, שיסבירו לך כיצד להשיג טלפונים ופגישות אחת אחרי השניה, עם הנשים המושכות ביותר באתרי הכרויות וברשתות חברתיות.


מבצע חד פעמי לרגל חג הפסח - יותר מ-50% הנחה!
פחות מחצי מחיר!
שלם רק 690 ש"ח, במקום 1500 ש"ח.

המכירה הסתיימה, כל 50 הקורסים נמכרו!


אתה הולך לגלות את מה שרוב הגברים אפילו
לא מעלים בדעתם, על הכרויות באינטרנט

אנחנו יצרנו את קורס "הכרויות באינטרנט ורשתות חברתיות" שמהווה תוכנית לימודית, שנפרשת על פני 4 שבועות, ובו אנחנו מלמדים אותך את כל מה שאתה צריך לדעת, כדי לכבוש נשים באינטרנט, בלי להתאמץ ולשבור את הראש.

התוכנית כוללת את כל שלבי ההיכרות באינטרנט, החל מבניית כרטיס ומהפנייה הראשונה שאתה שולח לבחורה ועד לקבלת מספר הטלפון שלה וקביעת פגישה איתה במציאות.

כיצד בנוייה התוכנית הלימודית של הקורס?

בקורס יש מעל ל-20 נושאים שונים שאתה תלמד. למען הסדר והנוחות, אנו חילקנו את כל חומר הלימוד ל-4 חלקים, ואנו ממליצים לסיים כל חלק לימודי במהלך שבוע אחד. אם תסיים כל חלק תוך שבוע, סה"כ ייקח לך 4 שבועות לסיים את התוכנית. זהו לוח זמנים שאנו ממליצים עליו לאנשים שיכולים ללמוד, לתרגל ולהתנסות בחומר בצורה אינטנסיבית. אינך חייב לעמוד בלוח זמנים זה ובאפשרותך ללמוד בקצב שנוח לך. אם יש לך פחות זמן, תוכל לפרוש את כל הלמידה על פני חודשיים או יותר. אם יש לך יותר זמן ואתה יכול להקדיש הרבה שעות בשבוע לנושא, תוכל לסיים את כל התוכנית בפחות מ-4 שבועות.

בסופו של דבר, אתה צריך להתקדם בקצב שנוח לך, כך שיהיה לך מספיק זמן כדי ללמוד צעד אחר צעד את כל מה שאתה צריך לדעת ולהיות מסוגל ליישם, כדי להצליח באינטרנט.
כל הקורס מלווה בהסברים, דוגמאות מפורטות ותרגילים עבור כל נושא נלמד.

במהלך הלימוד בקורס "הכרויות באינטרנט ורשתות חברתיות", בכל שבוע יהיה נושא מרכזי שבו נתמקד. נתחיל מהדברים הפשוטים ביותר, הבסיסיים ביותר וכל שבוע נתקדם לדברים החשובים יותר. ניכנס לעומק ניהול התקשורת ליצירת המשיכה באינטרנט. נלמד להתגבר על התנגדויות ולא ליפול למלכודות. נלמד ליצור תמונות מושכות ולכתוב פרופיל מנצח. במהלך השבועות אתה תתמקצע לאט לאט, בכל מה שתלמד. חשוב לנו להעביר לך את החומר צעד אחר צעד ולא להביא לך את הכל במכה אחת, שיבלבל אותך.

החומר עבור כל שבוע של הקורס יהיה מורכב מכמה דברים:

1. הרצאות - בהרצאות יהיה חומר לימודי של הנושאים. חלק מהשבועות יהיו יותר עמוסים וחלק פחות. בחלק מהשבועות יהיו כ-6 הרצאות ובחלק יהיו קרוב ל-10 הרצאות. כל הרצאה תהיה בין 15 דקות לשלושת רבעי שעה. ההרצאות יהיו מוקלטות, ואתה תוכל לצפות בהן מתי שנוח לך ואם תרצה, אפילו תוכל להוריד אותן למחשב שלך, כדי לצפות בהן שוב.
2. דוגמאות - על כל נושא שאנחנו נסביר, אתה תקבל דוגמאות, כדי להבין כיצד מיישמים את הנושא. שום דבר לא יישאר תיאורתי. אתה תראה דוגמאות משיחות אמיתיות, אתה תוכל להשתמש במשפטים שאנחנו ניתן ולחזור בדיוק על הפעולות שתלמד מהדוגמאות. בקורס הכרויות באינטרנט, אני אתן לך את הדוגמאות והמשפטים הסודיים שלי שעד היום לא חשפתי אותם לאף אחד.
3. בונוסים - בנוסף לתוכנית הסטנדרטית של קורס "הכרויות באינטרנט", אתה תקבל הרבה בונוסים, בינתיים זה בגדר הפתעה. אני אספר על זה בהמשך.
4. משימות ושיעורי בית - אנחנו לא סתם נותנים לך חומר, אלא אנחנו נותנים לך תרגילים ליישום, כדי שתלמד להשתמש בחומר ותפנים אותו.


היי יגאל,
קורס אינטרנט שאני עושה עכשיו דרככם פשוט מטורף על כך הראש.

אני בסך הכל אחר הרצאה שנייה בשבוע השני.
התחלתי לכתוב לאיזה בחורה מהממת ביופייה השוהה בחו"ל. לא ידעתי שהיא בחו"ל. בקיצור בפעם השלישית או הרביעית שפעלתי לפי הכללים שלך {אתה ממש מופרע}, היא העבירה לי את הטלפון שלה ללא בקשתי.
בקיצור, לפסח היא באה לארץ והיא תהיה אצלי וגם קבענו להיות יחד בסיני או בטורקיה. נראה לי נרד לסיני. יותר אינטימי וקרוב.

אני ממש מודה לך על כך שאתה התעניינת בנושאים הללו ואתה עבדת קשה ואני רק בתשלום מרוויח את כל הידע שלך, ללא הצורך מצידי לחפש אחר האמת הזו.

השיטה שלך עובדת פלאים. זה ממש שינה אותי ואת החיים שלי. אני מרגיש גבר אמיתי. אני מרגיש שנשים לא מפסיקות להסתכל עליי היכן שאני הולך, כי משהו בי השתנה.

תודה.

נפתלי, בן 38


בוא נראה בצורה מפורטת יותר, מה הולך להיות בכל אחד מהשבועות ומה בדיוק אתה תלמד בקורס "הכרויות באינטרנט וברשתות חברתיות".

שבוע 1: לומדים לפתח שיחות ולהדליק בחורות מהמשפטים הראשונים של השיחה.

כדי שתוכל להתנסות בשיטות שאתה תלמד, אתה צריך שיהיו הרבה מאוד נשים שתוכל להתכתב איתן. זה בדיוק מה שאני אלמד אותך בשבוע הזה – איך להשיג התכתבות הרבה מאוד נשים, שישמחו לדבר איתך ואיך להדליק אותן כבר מהמילים הראשונות. חשוב לנו מאוד שאתה תקבל הצלחות כבר מתחילת הלימודים שלך והשימוש בחומר, וזה מה שאתה תתחיל לקבל לאחר ההרצאות הראשונות.

בוא נראה כמה מהנושאים שיהיו בשבוע הראשון.

איך עובד עולם ההכרויות באינטרנט – הדברים שאתה חייב לדעת.
בחלק זה אני אספר לך מה אתה חייב לדעת ולקחת בחשבון, כאשר אתה מתחיל להיכנס לעולם ההכרויות באינטרנט. יש אנשים שחושבים שבאינטרנט, זה בדיוק כמו במציאות. הם מנסים באינטרנט את מה שעובד להם במציאות ולא מבינים למה הם לא מצליחים. כאן אני אסביר לך, את מה שרוב הגברים לא חושבים עליו אפילו. אני גם אספר לך, איפה אפשר להכיר נשים ברשת ואתה תראה עד כמה רבות האפשרויות שעומדות בפניך.

מה קורה לנשים באינטרנט בכלל ובאתרי הכרויות בפרט.
אנחנו נציץ לתוך המוח הנשי ונראה מה עובר להן בראש, כאשר הן נכנסות לאינטרנט ופוגשות שם גברים. ברגע שאתה תבין את זה, אתה תבין איפה תמיד נפלת. רוב הגברים עושים את הדברים, שנשים דווקא לא רוצות שהגבר יעשה באינטרנט, כאשר הוא מדבר איתן. אחרי ההרצאה הזו, אתה תדע בדיוק מה אסור לך לעשות.

7 שיטות לתחילת שיחה באינטרנט.
בהרצאות הראשונה ששיחררנו בחינם, אנחנו הבטחנו לתת לך 5 שיטות שבעזרתן אתה יכול לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך. אז אתה הולך לקבל לא 5, אלא 7 שיטות כאלה. החלטנו להוסיף עוד שתיים, כדי שיהיו לך כמה שיותר הצלחות, כלים ודרכים לעשות את זה. אם ראית את ההרצאות הקודמות, אז אתה כבר מכיר את שיטת הטריגר הרגשי. כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. כל אחד ימצא כאן שיטה שהוא מתחבר אליה. מספיק שתהיה מיומן לפחות באחת או שתיים מהן, אתה תוכל בקלות לפנות לנשים ולקבל מהן תגובות בחזרה.

איך להמשיך שיחה, לאחר התשובה שלה.
מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק עוד יותר את הבחורה. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תגובה בחזרה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה. אחרי שפרסמנו את ההרצאה הראשונה על הטריגר הרגשי, המון אנשים כתבו שהם לא יודעים איך להמשיך אחרי שהבחורה עונה להם. אחרי שאני אתן לך את הכללים של איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על הודעות עוינות, חצופות, ולא נעימות.
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת, דברים בסגנון "מי אתה בכלל שאתה כותב לי כזה דבר?", לפעמים זה יכול להגיע לקללות ודברים לא נעימים. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

מה לעשות כאשר נשים לא עונות לך.
הרבה פעמים אתה שולח הודעה לבחורה שמצאת באתר הכרויות או ברשת חברתית והיא לא עונה לך. אבל זה לא אומר כלום! היא לא עונה על ההודעה הראשונה לרוב הגברים. אבל רוב הגברים גם לא שולחים את ההודעה השנייה!
אנחנו נלמד אותך, מה לעשות גם אם היא לא ענתה להודעה הראשונה שלך ומה צריך להיות בהודעה השנייה, כדי שתקבל ממנה תשובה.

מה לעשות כאשר נשים מתחילות איתך בעצמן?
מה לעשות מיד אחרי שהבחורה התחילה איתך, איך לא לפספס את ההזדמנות ולעשות הכל נכון, כדי לא לאבד אותה.
אחרי שתלמד בשבוע השני איך לבנות פרופיל באתר הכרויות בצורה נכונה ומושכת, נשים יתחילו איתך בעצמן. חשוב לדעת איך לטפל במקרים האלה ולא לאבד אותן. חבל שמישהי התחילה איתך, אבל כל הרושם הראשוני שלה עליך ייהרס ואתה תאבד אותה, בגלל טעות שעשית מייד, כאשר הגבת לפנייה שלה.

זה היה על קצה המזלג של השבוע הראשון. ישנם עוד כמה נושאים שניכנס אליהם ולא הזכרתי אותם כאן. כמובן כל זה יהיה מלווה בדוגמאות, תרגילים, משימות ושיעורי בית.

כבר בשבוע הראשון אתה תשיג תוצאות מטורפות. אחרי השבוע הזה, גברים רבים כבר מארגנים לעצמם דייטים עם הבחורות שהכירו באינטרנט. וזה עוד לפני שהתחלנו להיכנס לעומק הנושאים והתקשורת.

שבוע 2: בונים את התדמית שלך באתרי הכרויות ולומדים להיות הגבר המבוקש ביותר.

בשבוע זה אנו מתמקדים באתרי הכרויות וכל מה שקשור בהם. אתה תלמד לעבוד עם כל אותם האתרים שיש בהם פרופיל. זה נוגע לא רק לאתרי הכרויות, אלא גם לרשתות חברתיות כמו פייסבוק ומקושרים. בוא נראה באילו נושאים יתמקד שבוע זה.

חוקי המשחק – מהם הדברים הכי קריטיים עבורך באתר הכרויות.
אתה תלמד אילו אלמנטים משחקים את התפקיד החשוב ביותר באתר הכרויות ואילו דברים אינם חשובים בכלל. הרבה גברים משקיעים המון זמן ואנרגיה באתר הכרויות, אבל בגלל שהם לא משקיעים בעיקר, אלא בטפל, הם כמעט ולא משיגים תוצאות, טלפונים ודייטים. אני אראה לך מה הכי חשוב ובמה עליך להתמקד, כדי להשיג את מירב התוצאות עם הכי מעט השקעה.

מהי האסטרטגיה הלא מודעת של נשים, באתרי הכרויות.
כיצד נשים מחליטות עם מי הן ידברו, למי יפנו, למי יענו ולמי לא. מה הדבר הראשון והחשוב ביותר שהיא מסתכלת עליו? אילו רמזים נשים מחפשות (בלי שהן אפילו מודעת לזה), כדי להחליט שאת הגבר הזה הן רוצות. אני אספר לך איך הן בוחנות סדרה של דברים, עד שמגיעות להחלטה לגבי כל גבר. ברגע שאתה תבין את האסטרטגיה הזו שלהן, אתה תידע מה בדיוק צריך לעשות, כדי שהן יתחילו להתעניין דווקא בך וירצו להיפגש איתך.

מיתוג עצמי באתר הכרויות – איך לבנות כרטיס מנצח.
מהם 20% של הכרטיס שלך, שמשחקים 80% באיך שנשים יגיבו אליך? מהם הדברים שעוזרים לך ומה דווקא גורם לך נזק. אני אלמד אותך, איך לשתול את הטריגרים הנכונים בכרטיס, ככה שנשים לא יוכלו להתעלם ממנו, ככה שהוא יסקרן, יאתגר וימשוך את הבחורה. מה מותר לרשום ומה בשום פנים ואופן אסור לרשום בכרטיס, אבל רוב הגברים רושמים את זה. וטעות אחת יכול להרוס הכל. אני אראה לך באילו משפטים אתה חייב להשתמש בכרטיס שלך, כדי שכמות הפניות שאתה מקבל, תעלה פלאים. אתה תלמד לבנות את הדמות שלך באתר ההכרויות, הדמות שנשים יעריצו. וזה לא יהיה משהו דמיוני, הכל יהיה מבוסס עליך, הכל יהיה אותנתי לגמרי. אני פשוט אראה לך, כיצד להציג בצורה נכונה את עצמך ואת הצדדים השונים שלך, כך שנשים יימשכו אליך.

איך לעשות תמונות טובות, שיעבדו עבורך. אפילו אם אתה לא כל כך יפה.
מה מותר ומה בשום פנים ואופן אסור שיהיה בתמונות? אני אסביר לך, איך להשיג תמונות טובות, שיעבירו את הרושם הנכון לנשים. תמונה זה אחד הדברים החשובים ביותר, בהרכבת הרושם עליך. אתה לא חייב להיות יפה, אבל התמונה שלך צריכה לעמוד בכללים מסויימים. אם אתה מעלה סתם תמונות, בלי לשמור על מספר כללים, אתה יכול להרוס את הכל. אפילו אם הכרטיס עצמו מנוסח בצורה מעולה, תמונות זה משהו שאסור לטעות איתו. לכן אתה חייב ליצור ולבחור את התמונות הנכונות, כדי שהן לא יהרסו, אלא יעבדו לטובתך. כמובן שאנחנו נעבוד עם הרבה מאוד דוגמאות, כדי שיהיה לך ברור לחלוטין איך ליצור ולבחור תמונות מתאימות.

ממה יש להיזהר באתרי הכרויות.
ישנן המון מלכודות באתרי הכרויות ובתקשורת עם נשים משם, שיכולות להיות חור שחור ששואב לתוכו את הזמן, הכסף והאנרגיה שלך. אם אתה לא מכיר את המלכודות האלה, אתה תבזבז המון זמן וכסף באתרים כאלה, כמעט ללא תוצאות. אני אלמד אותך איך להימנע מאותן המלכודות, ממה להיזהר, איך לזהות נשים שיבזבזו את הזמן שלך ואיך לפעול רק בצורה יעילה ולהשיג תוצאות במינימום השקעה.

איך ליצור אתגר, סקרנות, וקשר אישי מהיר עם הבחורה שאתה מתחיל להתכתב איתה.
אתה תלמד ותתאמן להעביר את התקשורת כבר מההתחלה למישור הנכון, וליצור קרבה התחלתית ואינטימית עם הבחורה שהתחלת להתכתב איתה.

כשהרכבתי את החלק הזה של קורס הכרויות באינטרנט, אני חשבתי לעצמי שאם לפחות חצי מהגברים בארץ היו מכירים את החומר הזה, אתרי ההכרויות בתשלום היו פושטים את הרגל. כי הגברים פשוט לא היו צריכים לבלות שם חודשים ואף שנים, כמו שזה קורה. תוך כמה ימים הם היו מוצאים מישהי והופכים אותה לבת הזוג שלהם.

זהו שבוע מאוד מעניין וחשוב בנושא של אתרי הכרויות. וגם שבוע לא פשוט, כי יהיו בו הרבה משימות, אתה תצטרך לכתוב פרופיל שתוכל לקבל עליו פידבקים בפורום, עד שתהיה מרוצה ממנו.

שבוע 3: מפתחים סגנון תקשורת שמפיל את הבחורות מהרגליים וגורם להן להתגרות.

בשבוע הזה אנחנו מתמקדים במיומנויות השיחה שלך באינטרנט, ולומדים כיצד התקשורת צריכה להיות בנוייה. מה צריך להיות בכל שלב וכיצד לשלב בתזמון הנכון, אלמנטים שונים בתוך השיחה. בוא נראה אילו נושאים בדיוק אתה תלמד ליישם בשבוע זה.

אסטרטגיית ההצלחה באינטרנט – מבנה השיחה ומטרות ביניים.
אחד הדברים הראשונים שאתה תלמד בשבוע השלישי, זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בחלק הזה אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה. אבל בשביל זה, עליך קודם כל להכיר את המטרות האלה. וזה בדיוק מה שאני אלמד אותך כאן. אילו מטרות ביניים יש ואיך להשיג כל אחד מהן ולהתקדם למטרה הבאה. הרצאה מאוד חשובה ומרכזית בקורס זה.

איך לנהל שיחה רגילה ולא להיפסל על ידי הבחורה.
את כל הדברים, השיטות, העקרונות שאתה תלמד ליישם, עליך להלביש על תוכן השיחה שאתה תנהל. אתה קודם כל חייב לדעת לנהל שיחה רגילה. לרוב הבחורים יש כמה בעיות בניהול שיחה רגילה – השיחות שלהם משעממות, אין להם על מה לדבר והם שואלים שאלות בנאליות. הם עושים טעויות קריטיות שגורמות לבחורה לפסול אותם. אני אסביר לך מה בשום פנים ואופן אסור לך להגיד או לשאול בשיחה רגילה, ומה אתה כן חייב לעשות, כדי שהשיחה תהיה זורמת, נעימה, לא תדעך והבחורה רק תתחיל להעריך אותך יותר ויותר.

יותר מ-10 אלמנטים ליצירת משיכה וגירוי מיני של הבחורה.
אני אתן לך יותר מ-10 דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך דרך האינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה. הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות. ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אלמנטים לבניית אמון וקירבה.
הרבה פעמים קורה שאנו מנסים לקדם עניינים, לבקש מספר טלפון או לקבוע פגישה, אבל הבחורה מסרבת בתירוץ שאנחנו עדיין לא מכירים מספיק טוב. היא למעשה אומרת שהיא מרגישה שהיא לא סומכת עלי מספיק. שאני יותר מדי זר עבורה. כאן אני אתן לך את השיטות הטובות ביותר לגרום לבחורה להרגיש בנוח איתך, להפיג את הזרות ולהרגיש כאילו אתם מכירים כבר המון זמן. אחרי שאתה תשתמש בשיטות האלה, הבחורה תהיה מוכנה לספר לך את הסודות הכי כמוסים והכי אינטימיים שלה והתירוץ שאתם לא מכירים מספיק טוב, ייעלם לחלוטין.

מה לעשות כאשר הבחורה מפסיקה לענות או מנהלת שיחה יבשה.
קורה שהשיחה מתחילה יפה, אבל באיזשהו שלב נראה שהבחורה מאבדת עניין ולא כל כך משתפת פעולה. מפסיקה לענות על השאלות שלך או לא מגיבה להערות שלך. אתה תגלה איך בעזרת כמה טריקים פשוטים אפשר לעורר את השיחה מחדש ולגרום לבחורה להתכתב איתך בקצב מטורף, כאילו היא משתתפת בתחרות קלדניות. קורה גם שנופלים על בחורות יבשות ולא דברניות במיוחד. אני אראה לך מה עושים גם איתן, ואיך להימנע משיחות יבשות מהסוג הזה.

איך ואילו שאלות לשאול בשיחה.
חלק בלתי נפרד מכל שיחה, זה שאלת שאלות. אי אפשר להימנע מזה, אבל אם יודעים להשתמש בזה בחוכמה, זה יתרון אדיר. יש שאלות שאם אתה שואל אותן, במיוחד בשלב הלא נכון, הבחורה מייד פוסלת אותך. ויש שאלות שחובה לשאול, כדי ליצור ביניכם אינטימיות וכדי לגרום לבחורה להימשך אליך חזק יותר. כן כן, בעזרת שאלות אתה יכול לגרום לבחורה להימשך אליך מינית! ואני אראה בדיוק איזה שאלות לשאול ומתי, ואילו שאלות בשום פנים ואופן אסור לשאול בשיחה באינטרנט.

איך לענות על השאלות שהבחורה שואלת אותך.
באינטרנט נשים כל הזמן בוחנות אותך. לפי כל תשובה שאתה עונה על השאלה שלך, לפי כל תגובה שאתה כותב, הבחורה מגבשת איזושהי דעה עליך. לפעמים הן שואלות דברים בכוונה, כדי לבחון מי אתה, מה הכוונות שלך, מה אתה שווה? ולפעמים הן שואלות שאלות סתם מסקרנות. לא משנה מאיזו סיבה היא שאלה משהו, תמיד לפי התגובה שלך, היא מגבשת עליך איזושהי דעה. לכן אפילו השאלה הכי תמימה מהווה מבחן. אני אסביר לך איך בדיוק לענות ועל איזה שאלות, כדי שהבחורה לא תפסול אותך ורק תידלק עליך חזק יותר. זה נושא מאוד חשוב, כי תשובה אחת לא נכונה, ואתה יכול להיות בחוץ.

כמו שאתה רואה זה יהיה שבוע מאוד עמוס שבו תלמד המון דברים שתצטרך ליישם בשיחות שלך. כל הלימוד יהיה מלווה בהמון דוגמאות. בשבוע הזה יהיו הרבה משימות ושיעורי בית שתצטרך לבצע כדי לתרגל את מה שלמדת.
אני בטוח שבשבוע הזה יהיו לך הכי הרבה הצלחות, כי החומר כאן זה החומר הכי מהותי שיביא לך את ההצלחות.

שבוע 4: לומדים להעביר את הנשים מהאינטרנט למציאות ומתמחים בעוד סוגי תקשורת.

בחלק הזה אתה תלמד שלכל שיחה באינטרנט מגיע סוף וצריך לעשות את הדבר לשמו השיחה הייתה קיימת - להיפגש עם הבחורה. והנה הנושאים שבהם יתמקד השבוע:

איך לגלות שהבחורה כבר מוכנה ורוצה להיפגש איתך?
איך לדעת שהבחורה מאוד מעוניינת בך ורק מחכה שאתה תבקש ממנה מספר טלפון או תזמין אותה להיפגש. במילים אחרות מתי הפרי הבשיל והגיע הזמן לקטוף. חשוב מאוד לתפוס את הרגע הזה. אם אתה מנסה לקדם את השיחה לפגישה או לטלפון מוקדם מדי, אתה יכול להיתפס כמישהו נואש או חרמן או מישהו שרוצה רק דבר אחד... וזה יכול להרוס את כל מה שבנית עד עכשיו.
מצד שני, לפעמים הבחורה כבר מוכנה והיא מחכה ומחכה ומחכה, אבל אתה לא עושה את הצעד הבא. אתה ממשיך לפטפט איתה כמו סתם ידיד. וככה היא מתחילה להתייחס אליך. כמו לסתם ידיד. היא מתייאשת ממך, היא חושבת שאתה לא רציני או שאתה מפחד ולא מספיק גברי. והיא מחליטה למצוא מישהו אחר שיעשה את העבודה במקומך. אני בטוח שקרה לך שהבחורה הייתה דלוקה, אבל אתה פספסת את ההזדמנות וכאשר אתה רצית, היא כבר לא רצתה. כאן אני אלמד אותך לזהות את הרגע הנכון, כדי שדברים כאלה לא יקרו לך.

מתי לפרוש מהתקשורת, כדי לא לבזבז זמן.
ישנם מקרים, בהם אפשר לדעת שהשיחה לא תוביל לשום מקום. אני בטוח שקרה לך שדיברת עם מישהי והכל נראה מבטיח, אבל הזמן נמשך ונמשך ואתה לא הצלחת לקבל מספר טלפון או לא הצלחת לקבוע איתה. ובזבזת על זה המון זמן. אני אראה לך איך לעלות על המקרים האלה מייד ולא לבזבז זמן מיותר, אלא לעבור הלאה לבחורה שאיתה יהיה לך הרבה יותר קל והכל יילך הרבה יותר מהר וחלק.

איך להצליח במקום הקל ביותר להכרויות – הרשתות החברתיות.
אני אראה לך איך להשתמש בכל מה שלמדת עד עכשיו, באתרים כמו פייסבוק ומקושרים. יש להם כמה מאפיינים נוספים שאין באתרי הכרויות רגילים וכמה יתרונות, שאם יודעים לנצל אותם נכון, הם המכרה האמיתי לבחורות. אתה תגלה איך ליישם את האסטרטגיה במקומות האלה וכל שבוע לצאת עם כמה בחורות חדשות משם.

איך להכיר נשים במקומות נוספים באינטרנט: צ'אטים, בלוגים וכד'.
כן, גם שם יש נשים. המוני נשים שקל מאוד להתחיל איתן בשיחה. אני מכיר כמה חבר'ה שבכלל לא נכנסים לאתרי הכרויות. כל הבחורות שלהן הן בלוגריות ובחורות מפורומים למיניהם. אני אראה לך את הייחודיות של המקומות האלה ומה צריך לדעת ולעשות, כדי להכיר את הנשים משם בקלות. אם אתה מישהו שמנהל בלוג, או פעיל בפורום כלשהו, אתה תגלה איזה אוצר תמיד היה לך מתחת לאף.

סגירת עסקה – לקבל טלפון ולקבוע פגישה.
החלק האחרון באינטרקציה, לפני שאנחנו מכבים את המחשב ויוצאים לפגוש את הבחורה. איך לקבל ממנה את הטלפון וההסכמה להיפגש. אילו משפטים אסור להגיד כדי לא להרוס ברגע האחרון ומה צריך לכתוב לה, כדי שהיא תשמח להשאיר את המספר שלה ולהיפגש איתך. אני אראה לך גם איך להתגבר על התנגדויות שעולות ברגע האחרון, כאשר הבחורה מעלה כל מיני תירוצים להצעה שלך ומסרבת לתת מספר טלפון או מבקשת את שלך. קל מאוד להתמודד איתם, אם יודעים איך.

וזה עוד לא הכל, זה רק חלק מהנושאים שיהיו בשבוע זה.

עד השלב הזה, הרבה גברים כבר מצליחים לארגן לעצמם הרבה דייטים די בקלות, ומגיעים לסקס עם הנשים שהכירו באינטרנט. יש סיכוי שעד שתגיע לכאן, כבר תהיה לך חברה קבועה. כל אחד ומה שהוא מחפש.

שלום רב לך יגאל ושבת שלום!
אתה פשוט תותח, ההרצאה הזאת שהבאת על "הטריגר הרגשי" עזרה לי מאוד ונהנתי להקשיב לה התוצאות שקיבלתי היו פשוט מדהימות , אף בחורה לא ענתה לי עד היום בצ'אטים או במקושרים. מהיום התחלתי לקבל עשרות הודעות ותגובות מנשים.
אני מודה לך מאוד והייתי רוצה לקבל כל הרצאה שיוצאת שקשורה לאיך להתחיל עם נשים.
שיהיה לך יום נפלא.

אריאל


הרצאות מעולות. בנוסף לכך נכנסתי למקושרים שלי וניסיתי את זה על 3 בנות, רק כדי לבדוק, ואכן זה עבד. זה פשוט לא קליט. תודה שאתה עוזר בצורה כזו תמשיך!

אנונימי


יגאל, רציתי להגיד לך תודה.
כבר בזכות שתי ההרצאות הראשונות שלך אני מצאתי לעצמי חברה גם יפה גם טובה וגם חכמה, בקיצור החברה שתמיד רציתי שתהיה לי...

משה


היי יגאל , אני מוכרח להגיד שהייתי בהתחלה מאוד סקפטי לגבי ההרצאות שלך, אבל לאחר שניסתי את השיטה שלך אני מוכרח להגיד שהתוצאות פשוט מדהימות!!! צריך לשפשף את העיינים בכדי להאמין!!! יחד עם זאת שאלת מיליון הדולר מה עושים אחרי שכבשתי את היעד? איך ממשיכים משם לכיוון שאנחנו באמת רוצים?

אנונימי


עם הזמנת קורס "הכרויות באינטרנט וברשתות חברתיות"
תקבל ארבעה בונוסים, בחינם!

יחד עם הקורס אתה תקבל בונוסים שלא נכנסים לתוכנית המקורית שלו, אבל מהווים תוספת מדליקה ומעשירה.

V  בונוס ראשון - יותר מ-100 משפטים לכל מקרי החיים, מהאוסף הסודי שלי, במתנה!

אוסף של משפטים מוכנים לשימוש בתוך השיחות – משפטי פתיחה, תגובות מוכנות, הצעות להיפגש ולעבור לטלפון, שאלות לשימוש בתוך השיחה.
אנחנו ניתן לך בנוסף לדוגמאות שנמצאות בתוך ההרצאות של הקורס, המון משפטים לכל מקרי החיים שתוכל להשתמש בהם בשיחות שלך. פשוט תוכל לקחת אותם ולכתוב לבחורה, במקום המתאים בשיחה. אלו משפטים שנוסו ונאספו על ידנו במהלך השנים. כאשר לא יהיה לך משהו מתאים לומר או לא תצליח לנסח את המשפט הטוב ביותר בעצמך, תמיד תוכל לפנות לאוסף ולמצוא שם משפט מתאים ומנוסח הייטב. עד היום האוסף הזה לעולם לא פורסם בשום מקום ושימש אותי ועוד כמה אנשים בודדים. זו הפעם הראשונה שאני מפרסם אותו ואתה תהיה זה שיקבל אותו.

V  בונוס שני - עשרות דוגמאות של שיחות, במתנה!

דוגמאות של שיחות שמנוהלות על פי הכללים והחוקים שלמדת בקורס.
אנחנו מאמינים שאחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד, היא מתוך דוגמאות. לאחר שאתה תכיר את החוקים, הכללים והעקרונות, ותראה איך הם באים לידי ביטוי בשיחות מוצלחות, אתה תבין לגמרי איך להשתמש במה שלמדת, בשיחות שאתה תנהל. אתה תקבל דוגמאות של שיחות עם בחורות שונות, שיחות בסגנונות שונים, שיחות שכוללות מקרים שונים והתנגדויות שונות. תראה איך אנחנו התגברנו על הקשיים השונים בשיחות אלה.

V  בונוס שלישי - הרצאה מוקלטת "איך להצליח עם ידידות מהעבר, דרך האינטרנט", במתנה!

הרצאת וידאו המסבירה מה לעשות עם ידידות ונשים שכבר תקשרת איתן בצורה "לא נכונה".
אני בטוח שיש בחורות שכבר יצא לך לתקשר איתן באינטרנט, אבל כפי שתלמד בקורס. ועכשיו אתה רוצה להתחיל להשתמש איתן בדברים החדשים שלמדת, כדי שהן ייפגשו איתך וכדי לקדם איתן משהו מעבר לשיחה באינטרנט. אז איך לעשות את זה, בלי להפחיד אותן ובלי להיראות מוזר? אני אראה לך איך לעבור בצורה נכונה לתקשורת על פי הכללים החדשים עם נשים שאתה כבר מכיר.

V  בונוס רביעי - גישה לפורום סגור להאצת ההתקדמות שלך, במתנה!

פורום סגור שבו תוכל לשתף את ההתקדמות שלך – שיחות, תמונות, כרטיסים באתרי הכרויות ולשאול שאלות.
אתה תקבל גישה לפורום סגור שבו נמצאים רק אנשים שעברו את אותה התוכנית הלימודית כמוך. בפורום זה תוכל לקבל פידבק ועזרה בניתוח של השיחות שלך, עצות ורעיונות לגבי מקרים שונים. שם תוכל לשתף תמונות ולקבל חוות דעת עליהן. כמו כן, זה המקום לשתף את מה שיהיה רשום בכרטיס שלך ולהיעזר באחרים, כדי לשפר את הכרטיס שלך ולקבל נקודת מבט נוספת עליו. חלק גדול מהאקשן והפעילות, נמצאים בתוך הקהילה הסגורה של הפורום. רק הפורום הזה עם כל האנשים שבו, זהו נכס עוצמתי שתוכל להשתמש בו. בפורום כבר נמצא הרבה מאוד חומר שימושי והרבה הרחבות נוספות למה שתלמד בקורס. בכל רגע שתתקל בבעיה או במקרה שאתה לא יודע איך לצאת ממנו, תמיד תוכל לפנות לפורום כדי לקבל עזרה מאנשים שכבר עברו את מה שאתה עובר כרגע. הגישה שלך לפורום זה נשארת לך לכל החיים.ממש תודה על כך שאתם עוזרים ככה. אני מרגיש שעד עכשיו הייתי בחושך ויצאתי לאור. כבר חשבתי שאני אף פעם לא אבין נשים ושכולן לא טובות. אבל הודות לספר שקניתי ממכם וגם ההרצאות שלכם, התחלתי להבין שלא התנהגתי נכון כל החיים וחבל שלא ידעתי על כך לפני 10 שנים. הרצאה מאלפת.

בוריס


יגאל אתה מלך! ההרצאה שלך גרמה לי לחשק להתחיל עם בחורות באינטרנט (וזה עובד - 2 טלפונים ביומיים :)

אנונימי


תשובות לשאלות נפוצות על קורס "הכרויות באינטרנט"

- איך אני מקבל את ההרצאות והחומרים של הקורס?
הקורס כולו עובר באינטרנט. אין צורך להגיע למקום כלשהו. הצפייה בהרצאות, קבלת דוגמאות, דפי חלוקה וכל החומרים הנוספים, נעשים דרך אתר אינטרנט מיוחד. אתה תקבל פרטי גישה יחודיים לך, לתוך מערכת "הכרויות באינטרנט" שהגישה אליה תהיה דרך הדפדפן שלך.
בתוך המערכת תהיה לך גישה לכל החומרים ולכל הבונוסים המגיעים לך. כל מה שאתה צריך, זה גישה לאינטרנט ודפדפן. מעבר לזה, לא נדרש שום דבר מיוחד.

- מה מחירו של קורס "הכרויות באינטרנט ורשתות חברתיות?
לרגל חג הפסח, אנו יוצאים במבצע מיוחד לבוגרים, למשך 72 שעות בלבד (עד יום שלישי, ה-10 לאפריל 2012)
מחירו של הקורס במסגרת המבצע, הוא 690 ש"ח, במקום 1,500! ניתן לשלם עבור הקורס, רק בעזרת כרטיס אשראי.

- אני חושש לשלם דרך האינטרנט? האם יש סיכוי שמישהו יגנוב את מספר כרטיס האשראי שלי וישתמש בו לרעה?
התשלום באתר שלנו, זה תשלום מאובטח באישור כל חברות האשראי בארץ. אנחנו עומדים בתקנים הכי מחמירים של אבטחה, בנושא תשלום באינטרנט. אנחנו חברה בע"מ ולא כמה חבר'ה שהחליטו לבקש ממך כרטיס אשראי. בדיוק כמו שאתה קונה כל דבר באינטרנט, אתה מזמין מאתנו וההזמנה שלך מתבצעת בצורה מאובטחת ומוצפנת, כך שאף אחד לא יכול להגיע לפרטי האשראי שלך. אנחנו גם לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך אצלנו. בעת ההזמנה, הם מועברים ישירות לחברות האשראי, לביצוע החיוב. תשלום באינטרנט, כבר הרבה שנים נחשב לדבר נורמטיבי לחלוטין.

- איך נכנסים למערכת של קורס "הכרויות באינטרנט"?
כדי להיכנס למערכת, עליך להיכנס לקישור הבא: http://www.mapi.co.il/online
בתוך המערכת נמצאים כל החומרים של הקורס - הרצאות, דוגמאות, הסברים, שיעורי בית ותרגילים. אני מציע שתיכנס כבר עכשיו למערכת ותראה איך היא נראית.

- איך אני יכול לדעת האם החומר הזה מתאים לי ויעזור לי?
אם הקשבת להרצאות שפרסמנו בחינם, הבנת את ההסברים שבהן והצלחת להשתמש במה שלמדת מהן, אז הקורס מתאים לך ויכול לעזור לך.
כל החומר מועבר באותה השפה הפשוטה בדומה להרצאות שכבר קיבלת, רק שבקורס יהיו הרבה יותר דוגמאות, הרבה משימות ותרגילים, שיאמנו אותך להשתמש בכל מה שלמדת.

- למה החלטתם להעביר את החומר דרך האינטרנט ולא בכיתה כמו שאר הקורסים שלכם?
כי זה חומר שמתעסק באינטרנט. חשבנו שהדבר הכי חכם לעשות, זה להעביר אותו דווקא באותה הסביבה בה הוא עוסק. כמו כן, זה מוסיף יתרון מבחינת נוחות עבור התלמידים, שיכולים להתקדם כל אחד בקצב שנוח לו ובזמן שנוח לו. אתה לא חייב לדבוק בלוח הזמנים של 4 שבועות, אלא אתה יכול לפרוש את כל הלימוד אפילו לחצי שנה ולעבור על החומר כמה פעמים שאתה רוצה ומתי שאתה רוצה.

- כמה הרצאות יש בכל שבוע?
בכל שבוע יש כ 6-10 הרצאות (תלוי בשבוע), שזה בין שעתיים לחמש שעות של לימוד חומר. ביחד עם ההרצאות אתה מקבל קבצי דוגמאות ותרגילים.

- איך אני מקבל גישה למערכת "הכרויות באינטרנט"?
לאחר שתשלים את הזמנת קורס "הכרויות באינטרנט" דרך האתר, תוך 3 ימי עבודה, אתה תקבל מייל עם כל ההסברים ופרטי כניסה למערכת, שבה יהיו כל ההרצאות.

- אם יש לי בעיות טכניות למי אני פונה?
פתחנו תיבת מייל מיוחדת שמיועדת רק לבעיות טכניות של קורס "הכרויות באינטרנט". אם תתקל בבעיה כלשהי או משהו לא יעבוד אצלך כשורה, הצוות שלנו יטפל בך במהרה.

- האם אני אוכל לצפות ולהוריד את הסרטונים מתי שאני ארצה?
כן. כל ההרצאות נמצאות בצורה קבועה במערכת שלנו ותוכל לצפות בהן שוב מתי שתרצה. כמו כן, אתה תוכל להוריד אותן מתי שבא לך. הדבר מבטיח שכל תלמיד ילמד את החומר בזמן שנוח לו, בסביבה שהכי נוחה לו, בקצב הכי נוח עבורו.

- אתם לא מפחדים שהסרטונים יופצו ברשת בחינם?
לא, יש לנו מערכות הגנה מתוחכמות. ברגע שאתה מוריד סרטון, הוא באופן אוטומטי נחתם דיגיטלית. החתימה הדיגיטלית כוללת את הפרטים של מי שהוריד אותו. כלומר, כל סרטון שאתה תוריד, תהיה בו חתימה דיגיטלית עם מספר הזיהוי שלך.
אם אחת ההרצאות תופץ ברחבי האינטרנט, אנחנו מייד נוכל לגלות מי האחראי על כך ולהעמידו לדין. לכן מאוד מומלץ שאת אותן ההרצאות שאתה מוריד, תשמור במחשב שלך ולא תשתף עם אף אחד.

- איך אני מקבל תמיכה ותשובות לשאלות שלי?
כחלק מהבונוסים של הקורס, אתה מקבל גישה לפורום סגור שמיועד רק למשתתפי התוכנית. בפורום זה תוכל לשאול את השאלות שלך, לספר על המקרים שלך, לשתף תובנות ונסיון ולקבל תשובות ופידבקים מהמשתתפים האחרים וללמוד גם מהמקרים שלהם.

- האם אפשר להשתמש בכלים שלומדים בקורס "הכרויות באינטרנט" גם מחוץ לאינטרנט?
כמובן, רק שזה ידרוש טיפה התאמה לסיטואציה. באינטרנט הבחורה רואה רק את האותיות שאתה כותב. בחיים האמיתיים ישנם רבדים נוספים כמו איך אתה אומר את המילים, עד כמה מהר אתה מגיב, מה שפת הגוף שלך משדרת, האם זה מתלווה במגע כלשהו וכו'. בכל הרבדים הללו אנחנו לא נוגעים בקורס הכרויות באינטרנט, אך את הנושא של ניסוח משפטים בהחלט אפשר לקחת לחיים האמיתיים.

- האם החומר של הקורס מתאים לכולם? לכל גיל?
הדברים שאנחנו מלמדים, זה לא ניהול שיחות על תחומי עניין שיכולים להיות שונים בגילאים שונים, אלא אנחנו מלמדים ליצור משיכה. והטריגרים הפסיכולוגיים שיוצרים את המשיכה, זהים בכל גיל. מהרגע שהבחורה מסוגלת להימשך לגבר ועד לגיל הזקנה, הטריגרים האלה נשארים זהים. ואתה תלמד להפעיל אותן ולגרום לבחורה להימשך אליך. לכן, החומר מתאים לכל גיל. כמובן שכל אחד יצטרך לקחת בחשבון עם איזו בחורה הוא מדבר, אך זה דבר שכל אחד מסוגל לעשות אינטואיטיבית. לכן התשובה היא כן, חומר הקורס מתאים לכל גיל.

- האם הקורס מתאים לבוגרי קורס "אומנות הפיתוי" או קוראי הספר "סודות הפיתוי"?
בהחלט. עד עתה לא בקורס "אמנות הפיתוי" ולא בספר, לא נכנסו לעומקה של התקשורת באינטרנט. כמובן שבוגרי הקורס וקוראי הספר יימצאו כמה קווי דמיון עם מה שהם מכירים, אך החידושים שישנם בקורס "הכרויות באינטרנט", הם עצומים. אני אפילו ממליץ בחום לקוראי הספר לעשות את הקורס הזה, מכיוון שבגלל הידע שכבר יש להם, יהיה להם הרבה יותר קל ללמוד את החומר החדש הזה ולהתחיל ליישם אותו ברשת.

- הקורס נשמע ממש מפתה, האם הוא אמיתי?
אנחנו חברה בע"מ שקיימת כבר למעלה מ-5 שנים ואת הקורסים שלנו עברו למעלה מ 6,000 לקוחות. הספר שלנו הפך לרב מכר שנמכר רק דרך האתר, ונמכרו כבר למעלה מ 10,000 עותקים.
חשוב לנו מאוד שתצליח, כי רק אם תצליח אתה תביא את החברים שלך כדי שגם הם יצליחו. רוב התלמידים שלנו חוזרים אחר כך עם החברים שלהם.

- איך אתם יודעים כל כך הרבה? איך צברתם את כל החומר?
אנחנו חברה שיש בה יותר מ 10 עובדים, שבשביל רובם העבודה היא למצוא את מה שעובד, לפתח חומר חדש ולבדוק אותו בשטח. בהתחלה עשינו את המחקר שלנו על מה שקורה במציאות, וכך נולד קורס "אומנות הפיתוי" וספר "סודות הפיתוי". כבר למעלה משנתיים אנחנו גם בודקים דברים שעובדים באינטרנט והיום הגענו לנקודה שאנחנו יכולים לתת לך תוכנית מסודרת עם כל מה שאתה צריך לדעת על הכרויות באינטרנט. בדומה לכל הקורסים שלנו, גם כאן אנו מציגים שיטה בדוקה, מוכחת ועובדת, להצלחה עם נשים באינטרנט.

- האם החומר הלימודי מתאים לאתרים מסויימים?
אנחנו נלמד אותך איך להצליח בכל אתר שבו נמצאות נשים. החומר הלימודי הוא לא עבור אתר מסויים, אלא הוא מלמד אותך על כל סוגי האתרים, כדי שתוכל לבחור את האתרים שאתה הכי מתחבר אליהם ושם להכיר נשים. אנחנו נדבר לא רק על אתרי הכרויות, אלא גם על רשתות חברתיות, צ'אטים, בלוגים ועוד.

- האם החומר מתאים לשימוש בפייסבוק ומקושרים?
בהחלט. אתרים אלו הם הזירה החברתית החדשה. כיום כמעט לכל בחורה יש כרטיס באחד האתרים האלה. זאת אומרת שאפשר למצוא אותה שם, להכיר ולקבוע להיפגש איתה. וזה בדיוק מה שאנחנו נלמד אותך לעשות. להכיר את הנשים שיש באתרים האלה ובאתרים רבים אחרים.

יגאל העלת לי חיוך על השפתיים....
בעבר רכשתי עבור בעלי את הספר "אומנות הפיתוי". אני חייבת לציין כי ההרצאות היו בול פגיעה מבחינתי כאשה. אני מצאתי את עצמי מחוייכת, נוטה להסכים עם הטריגר הרגשי. אין ספק שהצלחת לפצח את הקוד לאתגר את המוח הנשי שלי.
נהניתי...
אהבתי...
נפלא...
תודה!!!

אנונימיתמבצע חד פעמי לרגל חג הפסח - יותר מ-50% הנחה!
פחות מחצי מחיר!
שלם רק 690 ש"ח, במקום 1500 ש"ח.

המכירה הסתיימה, כל 50 הקורסים נמכרו!היה לי נסיון באתרי ההכרויות גם לפני הקורס וכבר יצאתי בעבר עם בחורות שהיכרתי באנטרנט, אבל נתקלתי בשתי בעיות די גדולות. אחת הייתה, אחוזי הצלחה נמוכים. מעט מאוד הצלחות לעומת כמות הנסיונות.
הייתי כותב עשרות פניות לבחורות (ולפעמים גם משקיע הרבה זמן במחשבה מה לכתוב לבחורה) ומקבל תשובות בודדות. הבעיה השניה הייתה כשכבר נוצרה התכתבות עם הבחורה, לקבל את מס' הטלפון שלה וכמעט בכל המקרים הייתי נאלץ להתפשר על מסנג'ר, שבדרך כלל, לא הוביל לשום מקום.

את התוצאות התחלתי לראות כבר בשבוע הראשון של הקורס, כשהרבה מאוד מהפניות שלי נענו על ידי הבחורות. הרבה יותר מאשר לפני הקורס.
השיא הגיע במהלך השבוע הרביעי לקורס, לאחר שלמדנו את כל השלבים והעקרונות לשיחה באינטרנט. בשבוע הזה קיבלתי שלושה מספרי טלפון של בחורות, שאותן אני מתכוון לפגוש בימים הקרובים. לפני הקורס, היה נדיר מאוד אם הייתי מקבל מספר טלפון מבחורה באינטרנט, בלי לעבור דרך מסנג'ר שזהו שלב מאוד בעייתי בעיני.

היו כמה נושאים בקורס שמאוד תרמו לי. איך לבנות פרופיל, איך לכתוב פניה לבחורה, איך ליצור את המשיכה בהתכתבות באינטרנט, איך ליצור אמון מצד הבחורה ולהתגבר על פחדים שיש לה ואיך לסיים את ההתכתבות עם מספר הטלפון שלה. בקיצור, כל שלבי השיחה.
כרגע נאלצתי להפסיק בינתיים את ההתכתבויות, פשוט כי יש כמה בחורות שמחכות להפגש איתי :)
בסך הכל, קורס שווה ומומלץ לכל מי שרוצה להכיר בחורות באינטרנט.

אריאל, בן 27

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: