כמה צריך לאונן כדי להצליח עם בחורה?

יש בעייה אחת שתוקעת במקום גברים רבים ומפריעה להם להשיג בחורות. הבעייה הזו, היא סוג של התמכרות...

גבר עם ההתמכרות הזו, הוא גבר שכמעט ולא יוצא להכיר נשים, גם אם תאורטית הוא יודע מה צריך לעשות בשביל זה.

ואבל בסופו של דבר, בגלל ההתמכרות שלו, הוא יישאר לעמוד או לשבת במקום ולא יממש אפילו עשירית מה"תוכניות" שחשב עליהן...

ההתמכרות שאני מדבר עליה, היא התמכרות לאוננות והיא הורסת לרוב הגברים את הסיכוי להכיר מישהי.

לצערי הרב חלק גדול מהגברים פשוט מכורים לאוננות ולתחושת הפורקן, וזה מה שמונע מהם למצוא בת זוג. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל עוד מעט תבין למה זה קורה, והכי חשוב - איך להפוך את ה"אוננות" לכלי עוצמתי שדווקא עוזר לך "להשיג" בחורה.

גברים רבים משתמשים באוננות כדי למצוא נחמה לתסכולם המיני, הנפשי או הפיזי. חלק עושים את זה לא רק לשם הנאה מינית, אלא אף לעיתים לשם הפגת שעמום, ככלי עזר להירדם בלילה, או לשם הרגעת המתח והסטרס בגוף.

הבעיה היא שבכל פעם שאתה גומר, יש פליטה של מאות מיליוני תאי זרע והדבר סוחט אותך אנרגטית.

על מנת לייצר תאי זרע שמהם אמורים להיווצר בעתיד חיים חדשים, הגוף מגייס את תמצית החומרים החשובים ביותר שיש בו (מינרלים, ויטמינים, חלבונים, סוכרים, מלחים, אנזימים וכו'...) והדבר דורש ממנו אנרגיה רבה. לאחר שהזרע נפלט, הגוף שוב צריך לייצר זרע חדש ו"לבזבז" משאבים יקרי ערך מתוך המאגרים שלו, מה שמביא לתחושת עייפות שיכולה להישאר במשך כמה ימים, עד שהמאגרים יתמלאו מחדש.

בטנטרה שעוסקת באנרגיה המינית אפילו קוראים לפליטת זרע "מוות קטן", והם מלמדים כיצד אפשר להגיע לאורגזמה בלי לפלוט זרע ובלי לבזבז משאבים חיוניים ואנרגיה, אלא להפנות את האנרגיה הזו לעשייה של דברים אחרים בחיים.


איך האוננות מעכבת אותך בחיים?

אני אתן לך לדמיין שני תסריטים שקורים כל הזמן בחיים, כדי תבין בצורה טובה יותר איך זה מעכב את התקדמות שלך.

תסריט 1 - אתה יושב בבית, גולש באתר של מאפי, קורא מאמרים ולומד דברים חדשים. אתה מתכנן איך היום בערב אתה תצא למקום שיש בו בחורות ותנסה את כל מה שקראת, כי אתה מרגיש שעכשיו אתה מבין משהו חדש ויילך לך ממש טוב.

כולך בציפייה לערב, להכרויות חדשות, אתה אפילו מדמיין איך אתה מקבל מספרי טלפון או מתמזמז עם בחורה לוהטת במועדון. בגלל הדמיון אתה מרגיש שאתה מתחיל להתגרות ואז אתה נכנס לאתר פורנו או פותח סרט פורנו במחשב שלך. אתה סוגר את הדלת של החדר כדי שאף אחד לא ייכנס ועושה את מה שאתה עושה...

אחרי שאתה גומר אתה מרגיש חסר כוח ואנרגיה, מרוקן ורוצה לנמנם. אתה נזכר בתוכניות שהיו לך לפני כמה דקות ואומר לעצמך "מה אני צריך לצאת עכשיו? ממש לא בא לי. אני מעדיף לשבת בבית ולראות איזה סרט טוב". הרצון להכיר נשים נעלם וכבר לא בא לך לראות אף בחורה...
ואז אתה מקבל טלפון מחבר שאומר "בוא נצא למרכז העיר, יש שם פאב חדש שפתחו ויש שם המון בנות יפות, אתה חייב לבוא!". מה אתה עונה לו? בדרך כלל זה "לא תודה, אני עייף. לא בא לי לצאת היום" או משהו בסגנון הזה.

אז מה היה בתסריט הזה?
בהתחלה היית מלא מוטיבציה, תכננת לצאת ולהכיר מישהי, התכוונת להכיר מישהי חדשה ולהתחיל לסדר את חיי המין והזוגיות שלך. אבל מהרגע שעשית ביד וגמרת, אפשר לזרוק את כל התוכניות האלה לפח! הרגת לעצמך את כל המוטיבציה, היוזמה, התוכניות, ושוב נשארת לבד בלי אנרגיה, בלי רצון לראות בחורות ובלי להוציא לפועל את הידע שצברת.


תסריט 2 - בדיוק כמו בתסריט הראשון אתה קורא מאמרים על אמנות הפיתוי, מתכנן את היציאה שלך להיום בערב ועולה אצלך הרצון להיכנס לאתרי סקס. רק שהפעם במקום זה אתה מתגבר על הדחף הזה. אתה מרגיש את החשק ממלא אותך, מרגיש את זה ממש פיזית בתוך הגוף, אתה כאילו מפוצץ באנרגיה שרוצה לפרוץ החוצה, אבל במקום לעשות ביד אתה מנתב את האנרגיה הזו לכיוון אחר.

אתה מוציא דף ועט, וכותב את מה שאתה רוצה להשיג – מטרות, יעדים ותוכניות. לאחר מכן אתה בוחר את הדבר הראשון מתוך מה שכתבת שאפשר לעשות כבר היום ויוצא החוצה כדי ליישם את זה. האנרגיה המינית ממלאת אותך ונותנת לך דחף אדיר. אתה מאוד תקשורתי ועירני, וזה עוזר לך להיות יצירתי, לאלתר משפטים מעניינים וגורם לך להקרין סקס אפיל וכריזמה.

בוא נניח שגם בתסריט הזה החבר שלך מתקשר ואומר "בוא נצא לפאב, יש הרבה בנות בטעם שלך". כאן רוב הסיכויים שאתה מייד תקפוץ על ההזדמנות ותגיד "יאללה, אני מגיע!". לא רק שאתה תצא, סביר להניח שבאותו הערב אתה תדבר עם הרבה בחורות וזאת תהיה התחלה של הצלחה גדולה.

בתסריט הזה אתה לא מרגיש עייף, אלא להיפך - רענן ומלא אנרגיה. יש לך עדיין את הצורך באישה לידך, לא איבדת אותו בגלל אוננות, אתה גם שומר על הכוח שלך וגם מנתב את האנרגיה המינית לדברים אחרים.

תחשוב על כל הפעמים שאתה אמרת לעצמך שאין לך כוח לצאת. מה עשית לפני?
אילו היית נמנע מלאונן במשך שבוע, היית קופץ על כל הזדמנות להכיר מישהי חדשה או להגיע למקום שיש בו בחורות, בלי לחשוב פעמיים!

מה אני מציע לך לעשות?

ראשית, הורד את המינון של אוננות לפחות בחצי בשביל ההתחלה.
אם היית עושה את זה כמה פעמים ביום, תעשה את זה פעם ביומיים.
אם היית עושה את זה כמה פעמים בשבוע, תעבור לפעם אחת בשבוע.
ברגע שתוריד את המינון, אתה תראה איך לאחר מספר ימים שלא עשית ביד אתה מתמלא במוטיבציה לצאת ולהכיר בחורות.

שנית, כאשר אתה מלא באנרגיה, בשום פנים ואופן אל תפרוק אותה באוננות, אלא נתב אותה למקומות אחרים. תפנה את האנרגיה והמוטיבציה שמופיעים אצלך לדברים שחשוב לך לשפר אותם או לעבוד עליהם. אם חשוב לך להכיר מישהי או לתרגל שיטה או גישה גלשהי, זה מה שעליך לעשות. אם אתה רוצה לעשות ספורט אבל כל הזמן דחית את זה, פרוק את האנרגיה שהצטברה בעזרת מאמץ פיזי.

מה לעשות אם ממש קשה לך להתמודד עם ההפסקה באוננות?

אתה צריך שיהיו לך תחביבים כלשהם בחיים, שתמיד אתה יכול להתרכז בהם. זאת אומרת שברגע שתרצה לאונן, תוכל להעסיק את עצמך במשהו אחר שיהיה מספיק מעניין בשבילך. זה יכול להיות נגינה, ספורט, לצאת לתרגל פתיחת שיחה עם בחורות, להתעסק באומנויות לחימה, מדיטציה או כל דבר שנראה לך מעניין.

זה בסדר גמור שיהיה לך קשה. אחרי הכול, מדובר במספר שנים של הרגל שהפך ל"התמכרות".

והנה עוד משהו מאוד חשוב...

האנרגיה והמוטיבציה בלבד לא מספיקים כדי להגיע להצלחות גדולות עם בחורות. הם נותנים דחף חזק שמאפשר לך להתחיל להזיז את עצמך - לצאת החוצה, לגשת לבחורות ולדבר איתן. אבל כדי שתקבל מזה גם תוצאות בצורת מספרי טלפון, דייטים ופגישות אינטימיות עם הבחורות שאתה ניגש אליהן, אתה צריך לעשות את הכל בצורה נכונה.

אתה צריך לדעת איך יוצרים ניצוץ של רגשות כשאתה מדבר עם בחורה, איך לעורר את המשיכה שלה כלפיך, אילו דברים יכולים "להפיל" אותך ולגרום לה להתייחס אליך בתור ידיד כבר מתחילת השיחה, אילו מילים אתה צריך לשלב כדי לגרות את הדמיון שלה וכו'...

את כל הדברים האלה אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי" שבו אתה גם לומד את כל השיטות להצית את הרגשות שלה כלפיך תוך כדי שיחה, גם מתרגל את הדברים האלה בשטח וגם לומד לשלוט בכל הכישורים הייטב בחיי היום יום שלך!


בוגרי הקורס מספרים

הגעתי לקורס במצב של יאוש טוטאלי. אחרי מאות נסיונות באינטראקציות עם בחורות ועשרות דייטים (רובם כושלים, וגם המוצלחים היו בד"כ עם הבחורות שפחות רציתי). שמעתי על אנשים שעשו את הקורס והצליחו לשפר את מצבם בתחום, אבל הייתי סקפטי לגבי העניין.

אמרתי לעצמי משפטים כמו- "זה עבודה בעיניים", "הקורסים האלה רק משפרים את הבטחון העצמי" או משפטים כמו "מה הטעם לעשות קורסים כאלה? ממילא בסופו של דבר מה שקובע זה מראה חיצוני."
כן. עד לפני הקורס הייתי משוכנע שאותן בחורות יפות שיוצאות עם מכוערים באמת אוהבות את המראה של החברים שלהן.

במהלך הקורס הבנתי שמנגנון המשיכה של נשים שונה לגמרי מזה של הגברים. אחרי החלק הראשון של הקורס הרגשתי כאילו למדתי שפה חדשה לגמרי שלא הייתי מודע אליה בכלל - שפת הנשים. איך לדבר אל הרגש של בחורה, איך ליצור משיכה, (כן קיים מושג כזה). ובגדול, איך להתנהג עם נשים בצורה אפקטיבית להשגת המטרות שלי ולמצוא את הקשר שאני מחפש.

מומלץ בחום!

יניב, בן 27
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: