איך להטריף את הבחורה ולקדם עניינים ללא התנגדויות

היי,

אנחנו ממשיכים במבצע פסח מיוחד שתקרא עליו בסוף המייל, אבל קודם אני רוצה לתת לך לקרוא מאמר מעולה שיעזור לך להבין איך צריך לקדם עניינים עם בחורה בדרך מאוד אפקטיבית.

נתקלת במצבים שבהם אתה ניגש לבחורה, מתחיל לדבר איתה, היא משתפת פעולה ונראית מעוניינת במידה זו או אחרת, אתה מנסה לקדם עניינים, לקחת מספר טלפון או לקבוע פגישה, אבל זה לא ממש הולך? היא פתאום מתחילה להעלות התנגדויות ולהתנהג, כאילו היא לא מעוניינת יותר. אתה מרגיש שכל ההתחלה החיובית של השיחה שלכם, נהרסה.

זה לא חייב לקרות דווקא בהיכרות. אותה התופעה יכולה לקרות כאשר אתה יוצא לפגישה עם בחורה. בתחילת הפגישה אתה בוודאות יודע שהיא מעוניינת בך, הרי היא יצאה איתך לפגישה. אבל כאשר אתה עוד ועוד מנסה לקדם עניינים, מנסה לחבק אותה או לנשק, אתה נתקל בסירוב.

אם זה קרה לך, אתה קורא את המייל הנכון. עכשיו אני הולך להראות לך את אחת מהשיטות, שמאפשרות לך לקדם עניינים בצורה מאוד יעילה, כמעט ללא התנגדויות וליצור מתח מיני חזק.

קודם כל, בוא נבין מדוע באותם המקרים שההתחלה בהם הייתה חיובית, והבחורה הייתה מעוניינת בך, אתה נתקל בסירובים והתנגדויות, כאשר אתה מנסה עוד ועוד לקדם עניינים.

אצל גברים ישנם כמה סוגי התנהגות, שגורמים לבחורה לפסול את הגבר. אחת ההתנהגויות האלה, היא נסיונות אובססיביים ונואשים לקדם עניינים. אולי מצידך הנסיונות לקדם עניינים נראים לגיטימיים לחלוטין. אני אפילו בטוח שזה כך ומבין אותך לגמרי. אבל כאשר זה נעשה בצורה מסוימת ולא נכונה, הבחורה מתחילה לראות בזה סוג של לחץ שמופעל עליה. ברגע שהיא מרגישה שאתה לוחץ עליה, היא למעשה מרגישה שאתה בעצמך לחוץ על זה (לחוץ על הטלפון שלה, לחוץ על לנשק אותה, לחוץ על להפשיט אותה וכו'). ואז ההתנהגות שלך מתחילה להיתפס כהתנהגות נואשת ואובססיבית. באותו הרגע אתה נפסל על ידה.

כאשר הבחורה מרגישה שהדבר הכי חשוב בשבילך זה לקבל את מספר הטלפון שלה, לנשק אותה או לקדם עניינים בצורה אחרת כלשהי, היא מייד פוסלת אותך.
מבחינתה, גבר שנעול על לקדם עניינים, רוצה ממנה רק דבר אחד בסופו של דבר - סקס. היא רואה בגבר כזה, מישהו שמתייחס אליה בתור אובייקט מיני שצריך לכבוש, ולא בתור בן אדם. אם היא מתחילה לחשוב שאתה רואה בה רק אובייקט מיני ואינך מתעניין בה בתור בן אדם למה שהיא תרצה אותך? עבור הנשים הרבה יותר חשובים האופי והאישיות של הגבר. לכן הן גם מצפות לקבל יחס דומה. שגם הן בתור בני אדם, יהיו חשובות לגבר. רוב הנשים מחפשות הרבה יותר מסקס בגבר, ובוודאי שהן רוצות גבר שרואה בהן בן אדם ולא רק אובייקט מיני.

עכשיו שאל את עצמך: האם אתה גורם לפעמים לבחורה להרגיש, שכל מה שחשוב לך עכשיו, לקבל את מספר הטלפון שלה, לנשק אותה או לקדם עניינים בצורה אחרת כלשהי?

אם התשובה היא "כן", אז עכשיו אתה מבין מדוע הרבה פעמים נתקלת בסירוב ובהתנגדויות.

ישנן הרבה מאוד שיטות להימנע מזה שההתנהגות שלך תיתפס כאובססיבית, מלחיצה או נואשת. השיטה שאני אסביר לך עליה עכשיו, נקראת "שני צעדים קדימה, צעד אחד אחורה."

שני צעדים קדימה, צעד אחד אחורה

הרעיון בשיטה הזו הוא מאוד פשוט. לאחר כל התקדמות קטנה קדימה, אתה חוזר שלב אחד אחורה ורק אחר כך מתקדם קדימה שוב.
אתה מתחיל לעשות משהו שנעים לבחורה, ואז פתאום מפסיק לעשות את זה לגמרי.
למשל, אתה יכול להתעניין בה, לשאול שאלות אישיות ולפלרטט איתה קלות, ואז פתאום להתקרר אליה ולעשות את עצמך לא כל כך מעוניין בה.
אתה יכול לגעת בה בצורה ידידותית ונעימה (צעד קדימה) ופתאום להתרחק ממנה (צעד אחורה).
אתה יכול לשבת קרוב, לגעת בה (צעד קדימה) ולהריח לה את הצוואר (עוד צעד קדימה) ואז להפסיק עם זה, להתרחק קצת ולהישען לאחור (צעד אחורה).

הדברים האלה יוצרים מתח מטורף אצל הבחורה. היא לא מבינה מה קרה. למה הפסקת. זה מייד מעלה אצלה בראש שאלות "למה הוא נסוג?", "אני עשיתי משהו לא בסדר?", "הוא התקרר כלפי. הוא כבר לא מעוניין בי?", "איך אני יכולה להחזיר אותו?".
זה משגע אותה, היא מתחילה להרגיש שהיא מאבדת אותך. לפעמים היא אפילו תנסה לדרבן אותך להמשיך לעשות משהו, שעשית רגע לפני. התנהגות כזו, היא ההפך מההתנהגות הנואשת והאובססיבית של הגבר שכל הזמן רוצה להתקדם. כאן אתה מראה שאתה קצת מתקדם, ואז עוצר, חוזר צעד אחד אחורה. זה עושה עליך רושם אחר לגמרי.

לאחר שלקחת צעד אחורה וחיכית קצת, כל מה שנותר לך, הוא לעשות שני צעדים קדימה. זאת אומרת לחזור לעשות את מה שעשית קודם ועוד קצת מעבר לזה. הבחורה רק תשמח שאתה שוב מעוניין בה, היא בשמחה תאפשר לך לעשות את הצעד הנוסף קדימה, כי לפני כמה שניות היא פחדה לאבד אותך והייתה מבולבלת מזה שאתה פתאום לא כל כך מעוניין בה.

לאחר זמן מה, עליך שוב לעצור התקדמות ולקחת צעד אחורה. לעצור התקדמות, אולי אפילו להשתתק, לתת לבחורה להרגיש שוב את המתח, החשש לאבד אותך וליצור אצלה את הציפייה למגע ולתשומת הלב שלך. אז תוכל שוב לקחת שני צעדים קדימה, מעבר לנקודת ההתקדמות שהיית בה קודם.

אם אתה משתמש בשיטה הזו, בשלבים האינטימיים יותר, בזמן נשיקות ומזמוזים, אתה מסתכן להטריף את הבחורה כל כך חזק, שהיא תאנוס אותך, כי היא לא תוכל לעמוד במתח ובציפייה שאתה יוצר, כאשר אתה לוקח צעד אחורה.

נסה לעשות את הדבר הבא, עם מישהי שאתה כבר התנשקת איתה. התקרב עם הראש שלך ממש קרוב לראש שלה, כאילו אתה עומד לנשק אותה, אבל אל תנשק. תמתין שתי שניות ואז לאט לאט תתחיל להתרחק עם הראש. תחזור על זה כמה פעמים, ואתה תראה איך זה ידליק ויגרה את הבחורה. את אותם המשחקים אפשר לעשות עם מגע, ליטופים ומזמוזים. נסה, וכתוב לי אילו תוצאות קיבלת.

כאשר אתה משתמש בשיטת "שני צעדים קדימה, צעד אחד אחורה", קורים מספר דברים:
א. אתה מראה שאתה לא לחוץ על לקדם עניינים.
ב. אתה גורם לבחורה להרגיש שהיא מאבדת משהו שנהנתה ממנו. זה יוצר מתח מיני חזק.
ג. אתה יוצר ציפייה ורצון לקבל בחזרה, את מה שנלקח ממנה.
ד. אתה מעלה בראש שלה שאלות וגורם לבלבול.

זוהי רק אחת מהרבה שיטות שמאפשרות לך לקדם עניינים בצורה יעילה יותר. כמובן חשוב לדעת מהו הסדר הנכון של הצעדים שצריך לעשות, כאשר אתה מקדם עניינים קדימה, וכיצד לבצע כל אחד מהצעדים האלה, כך שהבחורה תהנה מהם.
אם ההתחלה עם הבחורה הייתה הטובה, אין שום סיבה שתיתקל בהתנגדויות, סירובים, כל עוד אתה פועל בצורה הנכונה.

כאשר אתה מבין את כל הדברים האלה, מכיר את כל השיטות ויודע להשתמש בהן, אתה יכול להצליח עם נשים, כמעט בלי להתאמץ.
אם אתה רוצה להכיר את השיטות, לדעת כיצד נכון להתנהג בכל סיטואציה, להימנע מהטעויות שרוב הגברים עושים, אתה יכול ללמוד את זה בקורס שלנו. אני מציע לך להירשם אליו היום, כי בימים אלו, יש הנחה על הקורס ואנו מחלקים בונוסים מיוחדים לכל מי שמצטרף אליו. תמשיך לקרוא ואתה תראה מה תקבל עם הקורס, עם תירשם אליו עכשיו.וזה עוד לא הכל! יש הנחות ומתנות במסגרת מבצע פסח, לנרשמים לקורס הקרוב!

החזרנו לזמן קצר את אחד המבצעים הטובים ביותר שלנו.
בנוסף לכל הדברים הרגילים שאתה מקבל עם הקורס, אתה הולך לקבל הנחה ומתנה מיוחדת, במידה ותירשם לקורס הקרוב שיתקיים החודש.

הדברים שאתה תקבל, הם:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!
אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך לפתח אינטרקציות עם נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך.
ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אותה עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: