הצלחה עם נשים במועדונים

שלום לכולם,

אמנם יום העצמאות כבר עבר אך לא הספקתי לברך אתכם בברכת חג שמח ולאחל לכם שנה של הצלחות ופיתויים.

כמו שאתם יודעים רוב האנשים חוגגים את יום העצמאות בשני אירועים מיוחדים, הראשון והמקובל ביותר הוא המנגל ובתור אוהד בשר מושבע זאת כמובן גם האופציה המועדפת עלי. האופציה השנייה היא מסיבות יום העצמאות אשר בכל חור שאליו תפנה תמצא אחת כזו, החל מפאבים מתפרקים ביפו העתיקה ועד למסיבות פאר בווילות בהרצליה.

גם השנה הגיע גל השאלות של "מה עושים במסיבת יום העצמאות?" זה הזכיר לי שביום כיפור כל הילדים רצים מהר לחנות אופניים לתקן את האופניים שלהם כדי שיהיה להם על מה לנסוע באותו היום.

לכן העלון של השבוע יעסוק במסיבות או יותר נכון במקומות הומי-אדם, מקומות רועשים, דאנס-ברים ופאבים אשר לצורך הנוחות אני אכליל את כולם תחת השם "מועדונים"

הרבה גברים שנחשפו לחומר המוצע באתר ומשתמשים בו, מתקשים לעתים ליישם אותו במועדונים ואינם יודעים בדיוק איך להתחיל עם בחורה במועדון. אחת הסיבות לקושי היא בכך שהתקשורת במועדון היא פחות מילולית ופחות אינפורמטיבית. לא שזה בלתי אפשרי אך הרבה יותר קשה לנהל שיחה עמוקה באמצע רחבת הריקודים.

התקשורת במועדון מתקיימת ברמה נמוכה יותר, השימוש בשיחה ארוכה או בכלים אינטלקטואלים (למי שמכיר) כבר לא תופסים תפקיד מרכזי בסיטואציה ובמקומם נכנסות הרמות הרגשיות והפיזיות.
גברים משווים סיטואציות במועדון לסיטואציות רחוב או סיטואציות אחרות בהם חוקי המשחק שונים. במועדון נכנס כשחקן ראשי כל עניין המגע, הנגיעות והאחיזה.

גברים מפחדים לגעת בנשים במועדון ונותנים להן "מרחק מכבד" בזמן שהם צריכים לפתוח את הקומיוניקציה עם מגע! זה יכול להיות נגיעה קטנה בכתף, משיכת תשומת הלב שלה על ידי כך שתזיז אותה לכיוון שלך, לקרב את הראש שלה אליך כאשר אתה מדבר, לגעת לה בשיער, לתפוס לה את היד ולסובב אותה או כל רעיון אפשרי שאתם מכירים.

כאשר אתה רוצה להתחיל עם בחורה במועדון, אל תעמוד במרחק של מטר ממנה ותנסה לדבר איתה. גם צעקות מעבר לבר לא ממש עוזרות, הקומיוניקציות במועדון בנויות על קרבה, על מגע, על להרגיש אחד את השני לפני שבכלל אמרת את המילה הראשונה, ולמי שזה לא ברור אז הנגיעה הראשונה שלך תגיד לה הרבה יותר מכל משפט פתיחה מיוחד.

מועדון בנוי על יחסי כוחות. ישר כאשר אתה נכנס למועדון את יכול להבחין בקבוצות של אנשים/חברים, בזוגות ובקבוצות גדולות של בחורות או גברים.
אחת הבעיות של גברים היא שהם מנסים לרצות את הבנות במועדון. חשוב להם לדאוג לנוחות של הבחורה ובמקום למשוך אותה הם יעשו הכל כדי שלבחורה יהיה נוח לדבר איתם. אל תדאג, כאשר בחורה תראה שאתה פותח איתה קומיוניקציה והיא לא מצליחה להבין מה קורה, היא תעשה את הצעד לעברך ובכך יעלה הערך שלך בעיניה, אבל אין לה שום סיבה לעשות זאת אם אתה כבר מתאמץ כל כך בשבילה.אז, כל מה שנשאר לה לעשות זה להיות "הצופה" ולבחון את ההתנהגות שלך.

תפסיק לספק לבחורה את כל הנוחות שבעולם אין בזה צורך ויותר מכך אתה עושה בדיוק את מה שעשרה גברים עשו לפניך ונכשלו.
אתה צריך להבין את יחסי הכוחות בין גברים לנשים (שזה כבר נושא לעלון אחר) אבל נשים זקוקות לגברים יותר מאשר גברים זקוקים לנשים וגבר שלא מבין את המשוואה הזאת לא ידע לספק לבחורה בעתיד את מה שהיא צריכה. בחורות יודעות זאת ובוחרות בקפידה את הגבר שלהן.

הרבה פעמים שאלו אותי האם מותר לעצור בחורה שרוקדת? כמובן! אם יש בחורה שרוקדת ואתה רוצה לדבר איתה או להצטרף לריקוד שלה, אפשר לעשות זאת על ידי נגיעה ידידותית קטנה, לעצור אותה ולהסב את תשומת ליבה אליך (גם אם זה לשאול אותה איפה השירותים).

רוב הגברים שרוצים להצטרף לבחורה בריקוד, באים מהצד ומנסים להצטרף אליה לריקוד ואז מחכים שהיא "תאשר" אותם על ידי כך שהיא תכניס אותם לריקוד שלה. הרבה יותר אפקטיבי הוא לעצור אותה לשניה, להחליף מבט או מילה ואז להתחיל לרקוד איתה. במצב כזה אתה הוא המוביל,אתה יצרת את הסיטואציה עבורה והיא מצטרפת אליך ולא ההפך.

במצב כזה תשומת הלב מופנת אליך ואתה כבר לא מצטרף אליה אלא "מאשר" אותה להצטרף אליך, כל בחורה שתחווה זאת ממך תדע להעריך אותך על היותך גבר באותו המצב.

אני רוצה להרחיב את הדיבור על מצב שבו ישנן שתי בחורות ביחד, או אפילו יותר, ואתה רוצה את אחת הבחורות שבחבורה. כאשר אתה מגיע אל הקבוצה אל תתייחס רק לבחורה שאתה רוצה, התייחס אל כל הקבוצה ואז תעבור אל הבחורה הספציפית. מספיק אפילו מבטי התעניינות עם כל אחת מהבחורות.

הדבר קיצוני יותר כאשר ישנן רק שתי בחורות. רוב הגברים שיצא לי לראות, כאשר הם באים להתחיל עם בחורה במועדון, ניגשים ישר לזאת שהם רוצים ומתעלמים מהשניה לחלוטין, מה שיוצר מצב שבו הבחורה השנייה נשארת לגמרי לבד או לפחות מרגישה כך ואז בדרך כלל מתקיימת אחת משתי האפשרויות : או שהבחורה הראשונה תחזור לחברה שלה (כי היא לא רוצה להשאיר אותה לבד, בחורות בדרך כלל לא נוטשות את החברות שלהן) או שהבחורה השנייה תפריע לכם כי היא מרגישה לבד ורוצה את חברה שלה בחזרה.

פה נכנסים כמה טיפים קטנים. אם אתה לבד גש לשתי הבחורות ביחד והתייחס אליהן במידה שווה, הדבר מצוין מפני שאף אחת מהן לא יודעת בדיוק מה ואת מי בדיוק אתה רוצה, נוצר מתח והרבה מאוד החלפות מבטים בין הבחורות לבין עצמן. אחרי שהתייחסת לשתיהן ואף החלפתם כמה מילים, פנה לבחורה שאתה רוצה והמשך מכאן. במצב זה קיבלת מאין מעין אישור סמוי של החברה אך תזכור מידי פעם לחזור ולהתייחס גם אליה אם היא עדיין שם.

במצב השני אתה כבר לא לבד, אתה עם חברים. פשוט תפוס את אחד החברים שלך וגשו ביחד כאשר שניכם מתייחסים לשתי הבחורות יחדיו ואף אחד מכם לא נותן למישהי מהן יותר תשומת לב מלחברתה. אחרי כמה זמן שהסיטואציה הפכה ליותר "קבוצתית" תפנה את עצמך לבחורה שאתה רוצה ודאג שחבר שלך נותן את תשומת ליבו לחברה שלה.

בוא נקפוץ קצת לנושא אחר. בתוך המועדון הדינמיקה הקבוצתית מאוד מוחצנת. יש אנשים שבולטים יותר יש אנשים שבולטים פחות, כאלה ש"מרימים" את המסיבה ועושים את הבלגן ויש את אלו שאוהבים את המרחב והחופשיות שלהם בצד. אין זה משנה איפה אתה בוחר להיות או איפה הכי נוח לך, כל אחת מהאופציות הללו מצוינות ואין טעם לנסות להלביש על עצמך דמות של אדם אחר!

מילת המפתח כאן היא ה"חימום", חלקכם כבר מכירים את המושג ובשביל אלה שלא, אני אסביר. חימום הוא המצב הדינמי או הפתיחות שלכם. כאשר אתה "חם", שפת הגוף שלך יותר משוחררת, אתה פחות חושב, הרבה יותר קל לך לפנות לבחורות, יותר כיף לרקוד והשיחות הרבה יותר זורמות.

כאשר אתה נמצא במועדון חשוב מאוד שתהיה מחומם. כאשר אתה מחומם, שפת הגוף שלך נפתחת והרבה יותר נעים לנהל איתך שיחה. כאשר אתה ניגש לבחורה מחומם, אתה מזמין אותה אליך. במצב הפוך בו אתה סגור, הבחורה יכולה להרגיש מאוימת.

כבר דיברנו קודם על כך שהנגיעה הראשונה שלך בה, תגיד לה יותר ממה שאתה יכול לדמיין. לכן כאשר אתה מחומם ושפת הגוף שלך פתוחה ומזמינה, הקומיוניקציה והמגע יהיו הרבה יותר קלילים, נעימים ומזמינים.

ישנן דרכים רבות להתחמם, אך על נושא זה דנים שעה וחצי בקורס, הדרך שאני ממליץ עליה היא לנהל קומיוניקציות או שיחות קצרות עם אנשים בסביבה, לשאול שאלות, לברך את החברים בברכת שלום או כל דבר שיגרום להתקשרות בינך למישהו אחר, וזה יכול להיות גם גברים וגם נשים.

מי שיכול להיזכר במקרים מהעבר שלו שבהם הוא היה סגור בתחילת המסיבה אך לאט לאט הוא התחיל לדבר עם הברמנית ואז שאל מישהו איפה השרותים ואז אמר שני משפטים לבחורה שישבה ליד ופתאום הוא הרגיש אנרגיה חדשה בגוף, הרגיש יותר משוחרר, דברים זרמו יותר בחופשיות - על הרגשת החימום הזאת אני מדבר ועליה חשוב שתקפידו במועדון.

רציתי לכתוב לכם גם על ייחודיות אך הניוזלטר הזה כבר מתחיל להיות ארוך ואני אשמור את הנושא לפעם הבאה.

טיפ – יש טיפ אחד והוא לדעתי החשוב ביותר שניתן לתת על מועדונים - כאשר אתם יוצאים למועדון לכו להנות!
לא לחפש בחורות, פשוט לכו להנות. בשביל זה שילמתם כסף ובשביל זה התלבשתם בבית, קודם כל לכו להנות ולעשות את מה שאתם אוהבים, אוטומטית תהיו שמחים יותר, מחוממים יותר ותצליחו יותר עם נשים.

משתתפי הקורס "אמנות הפיתוי" מתרגלים טכניקות אלו ואחרות, עד שהן הופכות לחלק מהם.
גם אתה מוזמן להרים אלינו טלפון, ולהירשם למועד הבא של הקורס.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: