איך להתחיל שיחה עם בחורה יפה בקלות וביעילות

לפני קצת פחות מחודש הייתי במרכז קניות וחיפשתי לעצמי זוג נעליים חדש. במהלך השיטוטים שלי בין החנויות, נתקלתי בפנים מוכרות ומייד זיהיתי אותו. זה היה איתן. את איתן היכרתי עוד מימי התיכון. באותה התקופה היינו חברים די טובים, אך מאז שכל אחד מאתנו התגייס למקום אחר בצבא, דרכנו נפרדו והפסקנו לשמור על קשר. זכרתי אותו בתור בחור אינטליגנטי, סקרן ועם עולם פנימי מאוד עשיר. אחד כזה שתמיד היה כיף לשבת איתו ולנהל שיחה מעניינת.

מכיוון שלא התראינו כמה שנים ומאוד שמחנו להיפגש ככה במקרה, החלטנו לשבת על כוס קפה ולדבר קצת על החיים. איתן ידע במה אני עוסק ובמהלך השיחה שלנו, החליט לבקש ממני עצה אישית שלפי דבריו הייתה אמורה מאוד לעזור לו, להשיג את הנשים שהוא רוצה.

העצה שאיתן ביקש ממני
הוא סיפר שבמשך הרבה מאוד זמן אין לו בת זוג והוא מתקשה להכיר מישהי חדשה, אך מאוד רוצה את זה. הוא רואה ביום יום המון נשים יפות, בין אם זה בבילויים שהוא יוצא אליהם עם החבר'ה ובין אם זה במקומות שונים אחרים שהוא נמצא בהם במסגרת עבודתו (הוא נציג של חברת הייטק ויוצא להרבה פגישות עסקים).

בכל פעם שהוא רואה מישהי שמוצאת חן בעיניו, הוא מבין שזו הזדמנות שנפתחת בפניו - להכיר מישהי חדשה. בכל יום, כמו כל אדם רגיל, הוא נחשף לכמה הזדמנויות כאלה. אך כאן מגיעה הבעיה העיקרית שלו. הקושי העיקרי של איתן, הוא להתחיל את השיחה עם בחורה זרה. ברגע שהוא רואה מישהי, הוא פשוט לא יודע איך להתחיל איתה את השיחה ומה להגיד לה. לפעמים הוא מתחיל להריץ בראשו תסריטים איך ייגש אליה ואפילו חושב על כל מיני דברים שהיה אפשר להגיד, כדי שזה יעשה עליה רושם. אך כל רעיון שעולה לו, הוא בסופו של דבר פוסל אם כי זה נראה לו "לא מספיק טוב" או שפשוט אין לו אומץ להוציא את זה לפועל.

איתן סיפר שזה הקושי הכי גדול שלו ואם אוכל לעזור לו לפתור אותו, זה יעשה אותו אדם מאושר, מכיוון שהוא מאמין שבמהלך השיחה הוא כבר יוכל להסתדר. הקושי הכי גדול זה להתחיל את השיחה, להתגבר על הדיסטנס עם הבחורה הלא מוכרת ולשבור את הקרח ביניהם. איתן למעשה ביקש ממני עם רעיון למשפטי פתיחה להתחיל עם בחורה, אבל אני נתתי לו הרבה יותר מזה.

נתתי לאיתן 3 תרגילים ואמרתי לו להתקשר אלי בעוד שבוע עם תוצאות. אחרי שבועיים וחצי קיבלתי טלפון מאיתן ומיד שמעתי התלהבות בקולו. "זכיתי בחברה מדהימה! אתה לא תאמין כשתשמע... אני מזמין אותך מחר בערב לקפה ועוגה אצלי!", אמר לי איתן ישר מהמילים הראשונות. אחרי שההתלהבות שלו קצת עברה, הצלחתי לדלות ממנו את הסיפור במלואו.

הסתבר שאיתן לקח את התרגילים שלי מאוד ברצינות ועשה כל אחד מהם פי 3 ממה שאני המלצתי לו. אחרי שבוע הוא כבר היה אמן בלהתחיל שיחות עם נשים לא מוכרות ומבחינתי הפך למומחה למשפטי פתיחה. מכיוון שזה היה המחסום היחידי שלו ולהקסים את הבחורה שהוא כבר מדבר איתה היה עבורו קלי קלות גם בעבר, הוא ממש נהנה מההצלחות שהתחיל להשיג.

אחרי שבוע הוא מצא את עצמו יוצא עם 3 בנות בו זמנית. לאחר תהליך בירור שהוא עשה עם עצמו, הוא החליט שרק אחת מהן באמת מתאימה לו בצורה מושלמת ואיתה הוא יישאר. היום הם קבעו לעבור לגור ביחד ובגלל זה הוא מזמין אותי אליו, להכיר את בת הזוג החדשה שלו.

בעקבות המקרה עם איתן, החלטתי שאם התרגילים האלה עזרו לו, הם יעזרו להרבה מהקוראים שלי ועכשיו אני אסביר לך עליהם בקצרה וכבר מהיום תוכל להתחיל לעשות אותם.


3 דרכים להתחיל שיחה עם בחורה

כל אחד מאתנו רואה ביום יום נשים שונות במקומות שונים- בלימודים, בעבודה, ברחוב, בקניונים, בחנויות ובכל מקום אחר שבו אתה נמצא (אולי חוץ משירותי גברים). זאת אומרת שבכל יום יש לך הרבה הזדמנויות להכיר מישהי. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לנצל את ההזדמנויות שנפתחות בפניך, זה לפנות לבחורות אלה ולהתחיל איתן בשיחה קלילה.

אם אתה לא מסוגל להתחיל שיחה עם בחורה זרה, אתה אוטומטית מפספס את כל ההזדמנויות שהיו בהישג ידך. זה כמו לדעת מה המספרים שייצאו בשבוע הבא בהגרלת הלוטו, ולא ללכת לקנות כרטיס הגרלה. חבל, לא?

התרגילים שאני אתן לך, יעזרו לך לפתח את המיומנות לאלתר את המשפט הראשון שבעזרתו תתחיל את השיחה שלך עם הבחורה.

לפני שאני אתן לך את התרגילים עצמם, יש דבר אחד חשוב שעליך להבין:

מטרת התרגילים היא לפתח מיומנות ותו לא. זאת אומרת שהמטרה שלהם היא לאמן את המוח שלך לשלוף משפטים מתאימים בסיטואציות שונות. במהלך התרגילים ובמיוחד בתחילתם, אתה עדיין לא תעשה את זה בצורה מושלמת. לפעמים זה יצא יותר טוב, לפעמים פחות טוב ולפעמים לא יצא בכלל. זה בסדר גמור, ככה זה תמיד בתהליך האימון והתרגול. שום דבר לא יוצא בצורה מושלמת בזמן שלומדים ובוודאי שלא בפעמים הראשונות.

זכור, מה שלא יקרה, תמשיך לתרגל. המטרה היא תרגול ולא הצלחות. ההצלחות יבואו רק לאחר שתהיה מיומן בזה.

כל תרגיל מתחיל מפעולה פשוטה:
להסתכל על הבחורה שאתה רוצה לגשת אליה ולשים לב לאן מופנית תשומת הלב שלה.
יכול להיות שהיא משחקת עם הטלפון הסלולארי שלה וממוקדת בו.
יכול להיות שהיא ממוקדת במחברת שהיא קוראת אותה עכשיו.
יכול להיות שהיא עולה איתך במעלית ובוהה בתקרה, ברצפה או בדלת של המעלית.
יכול להיות שהיא יושבת עם החברה שלה, מדברת איתה וממוקדת בשיחה הזו.

תשומת הלב של הבחורה תמיד ממוקדת במשהו ועליך ללמוד לזהות את זה. אתה אפילו יכול לקחת יום אחד שבמהלכו תתאמן לזהות לאן מופנית תשומת הלב של הבחורות שאתה נתקל בהן.

אחרי שאתה מזהה לאן מופנית תשומת הלב של הבחורה, המשפט הראשון שאתה תגיד, יהיה קשור לאותו הדבר שהיא ממוקדת בו. אם בחורה שולחת את היד כדי לקחת גלידה מהמקרר של הגלידות בחנות, המשפט הראשון שלי אליה יהיה על הגלידה.

שים לב שכאן אתה לא צריך להמציא איזשהו נושא חדש ומעניין שתדבר עליו. הבחורה כבר סיפקה לך נושא לשיחה, כאשר התמקדה במשהו. היתרון בשיטה הזו, הוא בכך שאתה לא דורש ממנה לזנוח את המיקוד הנוכחי שלה, מכיוון שאתה מצטרף לאותו הדבר שהיא כבר ממוקדת בו. המחשבות שלה כבר סובבות סביב זה והיא תגיב כמעט אוטומטית, בלי שאתה תיצור זעזוע בכך שתנסה להסיט את תשומת ליבה למשהו אחר לחלוטין ממה שהיא עוסקת בו כרגע. בדרך הזו אתה נמנע מהרבה התנגדויות כאשר אתה פונה לבחורה, והפנייה שלך נראית מאוד טבעית והגיונית.

עכשיו אתה יודע על מה יהיה המשפט הראשון שלך. אבל אחרי שזיהית במה היא ממוקדת, מה בדיוק עליך להגיד לה על זה?

יש לך 3 דרכים לבנות את המשפט הראשון שלך:
1. לשאול אותה שאלה שקשורה לדבר בו היא ממוקדת כרגע.
2. להעביר ביקורת על מה שהיא ממוקדת בו.
3. להביע דעה על הדבר שהיא ממוקדת בו.

על שלושת הדברים האלה אתה הולך להתאמן בתרגילים הבאים, עד שתתחיל לעשות את זה אוטומטית, בלי לחשוב.

תרגיל ראשון
גש לבחורה, זהה במה היא ממוקדת עכשיו ושאל אותה שאלה הקשורה לזה. אם תתפתח מזה שיחה, מצויין. אם לא, עבור לבחורה הבאה.
יש לבצע 20 פעם.

במקרה של דוגמת הגלידה ממקודם, אתה יכול לשאול אותה שאלות כמו:
"איזה טעם הגלידה?"
"את יודעת כמה קלוריות יש בגלידה שבחרת?"
"למה בחרת דווקא את הגלידה הזו?"

אפשר לשאול המון שאלות שקשורות לגלידה או לכל נושא אחר וזה בדיוק מה שאתה הולך להתאמן עליו במשימה הזו.
לאחר שתבצע את זה 20 פעם עם בחורות שונות, עבור לתרגיל הבא.


תרגיל שני
גש לבחורה, זהה במה היא ממוקדת עכשיו והעבר ביקורת על הדבר שהיא ממוקדת בו.
יש לבצע 20 פעם.

נמשיך את דוגמת הגלידה ונראה כמה משפטי ביקורת שאתה יכול להגיד במקרה הזה:
"בחרת דווקא את הגלידה הכי לא טעימה."
"אני רואה שיש לך טעם טוב!" (ביקורת לא חייבת להיות שלילית)

לאחר שתבצע את התרגיל 20 פעם בסיטואציות שונות, עבור לתרגיל הבא.


תרגיל שלישי
גש לבחורה, זהה במה היא ממוקדת עכשיו ותביע על זה דעה.

בדוגמת הגלידה אפשר להשתמש במשפטים כמו:
"אני חושב שיש כאן גלידות הרבה יותר טובות מזו."
"בחום הזה, הגלידה תימס לך עוד לפני שתספיקי לאכול אותה."

גם את התרגיל הזה יש לבצע 20 פעם.

לאחר שתבצע את כל התרגילים, אתה תתחיל להשתמש בשיטה הזו אוטומטית. אתה תוכל לגשת לבחורות, לזהות לאן מופנית תשומת הלב שלהן ובאותו הרגע יעלו לך לראש משפטים מתאימים. זה רק עניין של תרגול, עד שתוכל בקלות לשאוב השראה מהסיטואציות שנקרות בדרכך.

טיפ נוסף להמשך השיחה:
אתה יכול להשתמש בשיטה הזו לא רק בתור משפטי פתיחה שעוזרים להתחיל את השיחה עם הבחורה, אלא בכל פעם שאתה נתקע ולא יודע מה לומר. זהה במה הבחורה ממוקדת ושאל על זה שאלה, תעביר ביקורת או תביע דעה. זו דרך מצוינת להמשיך שיחה, כשאתה לא יודע מה לומר.

תחילת שיחה, זהו רק השלב הראשון שפותח בפניך דלת למגוון של הזדמנויות ומאפשר לך להתחיל עם בנות.
בשלבים הבאים של התפתחות האינטראקציה עליך לדעת לתחזק את השיחה ולדאוג שהיא תהיה מעניינת, מאתגרת ומרתקת בשביל הבחורה.

תוך כדי זה, עליך להיות מיומן להשתמש בכלי משיכה, שיגרמו לבחורה להידלק עליך ולהימשך אליך מינית.
את כל הדברים האלה אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי" ומאמנים אותך להשתמש בהם בשטח. אם אתה רוצה להבין לעומק איך להצליח עם נשים לאורך כל שלבי ההתקדמות, מההיכרות, עד לסקס ובניית קשר רציני, הירשם לקורס "אמנות הפיתוי".

הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.

קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם. אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: