איך לגרום אורגזמה לאישה שלך. לגרום לה לצעוק יותר בכל פעם!

הקדמה

מין הוא דבר נפלא, עדיין לא פגשתי בן אדם שמכחיש זה. כל אחד אוהב מין, אם הם אוהבים לדבר על זה בגלוי או לא. אחד הסיבות שאתה קורא זה כי אתה נהנה ממין ואתה רוצה ליהנות יותר ולגרום לשותפה שלך ליהנות יותר. לכל הגברים שקוראים את זה, האם לא היית רוצה ליצור לעצמך שם של הזיון הטוב ביותר בכל הזמנים? או בעלים וגברים במערכת יחסים קבועה, לא תרצו להפתיע את האישה שלך בחדשנות שלך והידע המיני ולגרום לה לבקש ממך יותר מין? מין יכול להיות התענוג הכי גדול בן אדם יכול אי פעם להתנסות, או אכזבה ענקית.

סקרים הראו ש 75% מהנשים מזייפות אורגזמה בכל פעם, 15% זייפו אותה רוב הזמן ועל 9.5% אמרו שהן מזייפות מפעם לפעם. מה שמשאיר 0.5% שאמרו שהם מעולם לא זייפו אותה. אני יודע שרוב הגברים מתקשים להאמין, אבל זה אמיתי.

נשים, על ידי זיוף אורגזמות, מפספסות את אחת החוויות הנעימות והמדהימות ביותר, אבל כך גם השותפים שלהן. התענוג המיני של שניכם – יגיעו לגבהים חדשים אם אתה הגבר תדע איך להביא את בת זוגתך לאורגזמה.

חלק ראשון

נשים אוהבות חיבה. הן אוהבות ליטופים עדינים על גופן. דמיין את עצמך שוכב לגמרי ערום ו 100% רגוע כשידיים לאט לאט ובעדינות נוגעות בגוף שלך. נסה להריץ את קצות האצבעות שלך בעדינות, כל כך עדין שאתה בקושי נוגע בגוף שלך בכל חלק מהמרפק דרך היד לשאר חלקי הגוף. זה מדגדג קצת אבל זו הרגשה נחמדה, אפילו אם אתה מרגיש צורך לגרד.

כאשר אתה עושה אהבה עם השותפה שלך, אתה צריך לגרום לתשוקה בכל הגוף שלה. בעדינות תריץ את קצות האצבעות שלך בכל רחבי הגוף שלה בקושי נוגע בעור. עשה את זה במשך 3-4 דקות בלי לגעת בשדיים או בדגדגן ואז לאט לאט התקרב עד השדיים שלה אבל אל תיגע בפטמות שלה. תקיף את השדיים שלה עם כף היד שלך וקצות האצבעות. אתה יכול מפעם לפעם לנשק בעדינות מסביב השדיים שלה אבל לא לגעת בפטמות שלה עדיין, גע מתחת ומעליהם אבל לא בהם.

זה יתחיל לשגע אותה, אתה עוררת תשוקה שלה שאתה תיגע בפטמות שלה. אתה לא נותן לה משהו היא רוצה. אחרי כמה דקות בהם אתה מחרמן אותה, מאוד ברכות גע בפטמות שלה ואז תמשיך להסתובב סביב הפטמות בעדינות עם האצבעות שלך, ובעדינות תלקק פעם או פעמיים ליד כל פיטמה אבל לא עליה.

אתה בשליטה מלאה, היא תתנהג כמו מטורפת. אתה יצרת התרגשות ותשוקה בתוך המיניות שלה. עכשיו כאשר אתה מרגיש שהיא מוכנה, היא תיתן לך לדעת שזה הזמן לזוז לצעד הבא ...

דגשים לחלק זה:
חשוב מאוד לא להיחלש ולהתחיל למשש וללטף את השדיים שלה ולא לגעת בדגדגן שלה בזמן שאתה מחרמן ומלטף אותה, זה רק יפנה אותה מהמטרה - ליצור רצון, תשוקה. לא תישבר, תישאר בשליטה, זה רק החימום לאהבה הגדולה ולסקס שאחריה.

חלק שני

עכשיו, אתה שניהם מוכן להמשיך .. אתה קשה, זקוף , והיא נותנת לך מבט שאומר שהיא רוצה זאת. אתה פשוט רוצה לחדור ישר והיא מעודדת אותה לכך.

אל תעשה את זה!!
לא עשית את כל המאמץ הזה בשביל לזרוק הכול. עכשיו, אתה מתחיל ל"ענות" אותה באמת.
גע עם הזין שלך בשפתיים קרוב לדגדגן שלה. בעדינות, ברכות תשפשף אותו מעל הדגדגן שלה, תן לה לדעת שזה שם, מוכן להכנס .. אם רק תרצה. אתה עכשיו לגמרי בשליטה במצב ואתה הולך לחרמן אותה עד שהיא תצעק לך להחדיר אותו אליה!

בשלב זה, היא מבקשת ממך להחדיר אותו... אבל אתה לא נענה. תמשיך לחרמן. היא מבקשת יותר דחוף .. אתה עדיין לא נענה. אתה בשליטה, והיא אוהבת זאת, לא יודעת מתי אתה הולך להכנס! תמשיך לחרמן לשפשף את קצה הזין שלך בדגדגן שלה, בעדינות משפשף, אפילו אם היא צועקת לך "תחדור!".
רק כאשר היא מתחילה להגיע לכיוון האורגזמה שלה, זה הזמן שלך להכנס מטע - רק כשני ס"מ. תחדור לאט לאט - נכנס ויוצא. אחרי זמן מה (תישאר בשליטה!) תתחיל להחדיר אותו עוד קצת פנימה – עוד ס"מ. כך בתנועות איטיות של ס"מ אחר ס"מ אני חודר אליה נכנס ויוצא, מרגיש את השליטה שלך בזיון עד כמעט האורך השלם בפנים.
זכור, אם אתה נכנס לכל האורך, אתה תנגח אותו פנימה, ותיצור קשר עם הדגדגן שלה, ואנחנו לא רוצים בזה; המטרה היא לחרמן אותה, לגרום לה לרצות שאתה תחדיר את כולו פנימה. ככל שאתה תחרמן אותה ותשגע אותה יותר, כך האורגזמה שלה תהיה גדולה יותר.

שלב אחרון

עכשיו, היא גועשת עם תשוקה. האץ מעט, לא לחדור במהירות אף על פי שזה ידחוף אותה לשיא. היא יכולה לצעוק, היא יכולה לקרוא בשמך (תקווה!) או היא יכולה פשוט ליבב ברכות, אבל אתה תדע שאתה נתת לה אורגזמה.

רק אל תפסיק! תמשיך לזוז בתוכה, יותר מהר עכשיו; היא תקבל אורגזמה שוב, עוד יותר מהר עכשיו, בלי צורך לחרמן. אתה יכול להאיץ אפילו יותר אם אתה רוצה (ויכול), אבל אל תגיע לנקודה בה אתה מזיין חזק – מהר כן – חזק לא. היא יכולה לקבל עוד כמה אורגזמות... או רק עוד אחת. בין שתים לחמישה הוא הנורמה, וזו יכולה להיות הראשונה זה זמן רב! אם אתה היית מסוגל להמשיך ולהחזיק עד עכשיו, זה גדול .. אבל אפילו אם אתה גומר עכשיו, זו תהיה אחת האורגזמות הכי טובות שאתה עצמך אי פעם קיבלת.

שפר את הטכניקה שלך; נסה להחזיק את עצמך יותר ויותר זמן עד הגמירה הראשונה. זה יעשיר את הניסיון המיני לשניכם.

דגשים לחלק 2 ואחרון

אם שניכם הרפתקנים, ובאמת מוכנים לענות אחד את השנייה, המתינו עד הנקודה של האורגזמה ותעצרו. תשכבו זה לצד זו ואל תעשו דבר, אד שתירגעו, תמשיכו בשלב מאוחר יותר ואם תוכלו להתאפק למחר - עדיף - אז האורגזמה שלכם תתעצם!

יומנו של סקאנק


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: