מוכן לגלות את סודות המשיכה והפיתוי?

בוידאו הבא תגלה מהי הסיבה האמיתית
שבגללה הידידות שלך לא רוצות לשכב איתך,
ואיך להפוך לגבר שכל בחורה משתוקקת לצאת איתו...אנא המתן מספר שניות עד שהוידאו ייטען...כן, יגאל! אני רוצה שבחורות יימשכו אלי בטירוף
ושאוכל לגרום לנשים להתאהב בי!
(כמו אלפי גברים אחרים שיודעים את סודות הפיתוי…)

הספר שהפך לרב מכר תוך פחות מחצי שנה

כל התכנים מגיעים בפורמט דיגיטלי לצפייה מיידית!

אני רוצה לקבל את:

V סודות הפיתוי – המדריך להצלחה עם נשים (בפורמט דיגיטלי - מהדורה רביעית. מורחבת).
V הדרכת וידאו: "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת הזוג שלך".
V הדרכת וידאו: "המפתח לשינוי תפיסתי".
V מנוי לעדכונים עם שיטות, טריקים וכפתורי קסם.
V מנוי כניסה לפורום המומחים של מאפי.תקבל גישה מיידית לספר לאחר ההזמנה

אפס סיכון! ההזמנה שלך מגובה באחריות ל-100% שביעות רצון, למשך 30 יום.
במידה ולא תהיה מרוצה, תוכל להחזיר את המדריך ולקבל החזר כספי ללא שאלות מיותרות.תשובות לשאלות נפוצות על המדריך "סודות הפיתוי":

כיצד אקבל את הספר לאחר ההזמנה?
לאחר ההזמנה, תקבל מייל עם פרטי הכניסה למערכת שלנו, כדי שתוכל להוריד את הספר מיידית למחשב או לטלפון החכם שלך ולהתחיל לקרוא אותו. הספר מגיע בפורמט דיגיטלי וניתן לקריאה מהמחשב או באמצעות טלפון חכם. תמיד תוכל לקחת את הספר איתך לכל מקום.

הנושאים של הספר נשמעים מאוד מפתים, האם הוא באמת כל כך טוב?
אנחנו חברה בע"מ שקיימת למעלה מ-8 שנים ואת הקורסים שלנו עברו מעל 10,000 לקוחות.
הספר שלנו הפך לרב מכר שנמכר רק דרך האתר, ונמכרו כבר למעלה מ 20,000 עותקים. לא היינו מגיעים להצלחה זו, אילו הלימוד שלנו לא היה נותן התוצאות שאנשים מצפים ממנו. הספר שינה את חייהם של אלפי אנשים והם בתורם המליצו עליו לחבריהם והם בתורם לחבריהם. אם התנסית כבר בחומר שלנו, אתה צריך לדעת עד כמה הוא חזק. החומרים שאנחנו מחלקים בחינם, זו רק טעימה קטנה ושטחית ביותר ביחס לחומר שריכזנו בספר.

כמה עמודים ופרקים יש בספר?
בספר יש 229 עמודים, 57 פרקים ועוד 4 פרקי נספחים.

האם אפשר לקנות את המדריך (הספר + הדרכות הוידאו) בסטימצקי, צומת ספרים או כל חנות ספרים אחרת?
הספר אינו נמכר בחנויות הספרים, אלא דרך האתר שלנו בלבד.
מכיוון שהספר מגיע בפורמט דיגיטלי, אין לנו צורך למכור אותו במקומות פיזיים כגון חנויות ספרים, אלא הכל יכול להיעשות דרך האינטרנט בצורה מיידית.

מה יהיה כתוב בחיוב של כרטיס האשראי שלי?
החיוב שיהיה מצויין בפרטי האשראי שלך, הינו עבור חברת 'ניוויז'ן הדרכות בע"מ'.

איך אתם יכולים להרשות לעצמכם להחזיר את הכסף לכל מי שלא מרוצה מהמדריך?
אנחנו מאמינים שאין לנו את הזכות לקחת ממך כסף בלי לתת לך תמורה ראויה.
במהלך השנים נוכחנו לדעת שמעל ל 99.9% מרוכשי המדריך מקבלים ממנו תמורה עצומה! מכיוון שהספר הוכיח את עצמו אצל אלפי גברים שאומרים שהמדריך נותן הרבה יותר ממה שאתה משלם עליו, אנחנו מתחייבים גם לשביעות הרצון שלך. אנחנו מאמינים שהספר שלנו נותן הרבה יותר, ממה שאתה משלם עליו, אבל באותו הזמן אנחנו לא רוצים שתיקח סיכון ותגלה שהספר לא לטעמך. לכן, אם לא אהבת את הספר, תוכל להחזיר לנו אותו ואנו נחזיר לך את הכסף ששילמת עליו.

אתם לא מפחדים שהספר יופץ ברשת בצורה פיראטית?
לא, יש לנו מערכות הגנה מתוחכמות. ברגע שאתה מוריד את הספר, הוא באופן אוטומטי נחתם דיגיטלית. החתימה הדיגיטלית כוללת את הפרטים של מי שהוריד אותו. כלומר, ברגע שתוריד את הספר, תהיה בו חתימה דיגיטלית עם מספר הזיהוי שלך.
אם הספר יופץ ברחבי האינטרנט, אנחנו מייד נוכל לגלות מי האחראי על כך ולהעמידו לדין. לכן מאוד מומלץ שתשמור את הספר במחשב שלך ולא תשתף אותו עם אף אחד.

קרא את מה שכותבים אנשים שהשתמשו במדריך "סודות הפיתוי":

"אחרי כחצי שעה, אני ושלושת הבחורות היינו בדרך לאוטו שלי…"

אחרי שקראתי את הספר והתאמנתי במשך שבוע ליישם את מה שכתוב בו, יצאתי לפאב עם החברים שלי. בהתחלה הם צחקקו עלי כשראו אותי הולך לכיוון השולחן עם שלוש בחורות, אבל לאחר חמש דקות הם ישבו בתהדמה מוחלטת עם פיות פעורים.

הבחורות לא הפסיקו להתסכל לי בעיניים, לחייך ואחת מהן אף התחילה ללטף אותי בצורה לא משתמעת לשתי פנים… אחרי כחצי שעה, אני ושלושת הבחורות היינו בדרך לאוטו שלי, כדי לנסוע אלי. החברים עדיין לא האמינו למה שהם רואים, אבל אני כבר ידעתי שהיום בלילה אני לא הולך לישון ומחר שוב אאחר לעבודה.

עידן, בן 28

"הצלחתי להפוך את היוצרות ולגרום לאקסית שלי לירדוף אחריי!"

קראתי את הספר וראיתי את ההדרכות ואני חושב שתפסתי את השיטה מהר מאוד.
הספר נורא עזר לי. אני לא מתבייש יותר מבחורות ומדבר איתן כאילו כל החיים הכרתי אותן. אני לא משדר להן יותר שום חולשה שלי והן אשכרה נימשכות לזה!

הצלחתי להפוך את היוצרות ולגרום לאקסית שלי לירדוף אחריי, במקום שאני אחרייה. הצלחתי לגרום לידידות שלי להיות "ידידות שלי למיטה", שזה משהו שבכלל לא חשבתי קודם שהוא אפשרי.

תודה רבה!

לירן, בן 24, ירושלים

"כבר לא האמנתי ששינוי לטובה יכול לקרות לי עם נשים"

כשהגעתי לגיל שלושים כבר לא האמנתי ששינוי לטובה יכול לקרות לי עם נשים. חיפשתי וחקרתי באינטרנט, קראתי כל מיני מאמרים, נכנסתי לכל מיני אתרים – הכול כדי למצוא את הסיבה בגללה כבר שלושים שנה אני לא מצליח להשיג את הנשים שאני רוצה.

כשמצאתי את הספר "סודות הפיתוי" וראיתי את התגובות של גברים שקנו אותו, הייתה לי הרגשה טובה בבטן. אולי זה מה שחיפשתי כל הזמן? מייד הזמנתי והתחלתי לקרוא אותו… ולא יכולתי להפסיק, זה פשוט מרתק איך שהוא פותח לך את העיניים ומדהים לגלות שבגילי המתקדם יש כל כך הרבה דברים על נשים שאני לא יודע.

בדקתי בשטח את התיאוריות ואת ההסברים בספר וגיליתי שזה פשוט עובד! אני רק מתחיל את השינוי בחיים שלי בזכות הספר, אבל ההתחלה כל כך מתוקה שהייתי חייב לשתף אתכם. אני לא רק ממליץ על "סודות הפיתוי", אני אומר בגלוי שזה ספר שמיועד בדיוק לגברים שרוצים יותר נשים בחייהם ולגברים שמנסים להבין למה עד היום זה לא הצליח להם… כמוני. ממליץ בחום.

רז, בן 31, גבעתיים

"הספר הזה הצליח איפה שכולם נכשלו…"

שמעתי על הנושא מזמן וקראתי לא מעט חומרים, אבל הספר הזה הצליח איפה שכולם נכשלו.

קשה להאמין כמה ידע יש שם, כמה שיטות "קטלניות" שפשוט משנות אותך לחלוטין ומלמדות מה צריך לעשות כדי להתגבר על פחדים ואיך לעשות את הצעד הראשון עם בחורה שמעניינת אותך, על מה לדבר ואיך לעורר את המשיכה שלה אליך…

כבר בפרקים הראשונים קלטתי שאני מחזיק משהו מיוחד ביד, באמצע הספר כבר ממש תפסתי ביטחון, ובסוף הספר עמדתי אחרת מול בנות. דברתי איתן אחרת. והכי חשוב – הרגשתי אחרת, הרגשתי שאני יכול כי אני פשוט יודע דברים שלא ידעתי קודם על מה ש"מפוצץ" לנשים את המוח בהקשר של משיכה מינית ואיך אני יכול להשתמש בזה.

מאור, בן 29, רעננה

"כל הקשרים הרגילים שהיו לי עם סטודנטיות שינו פאזה!"

הספר נותן פרספקטיבה חדשה לחלוטין על התקשורת עם נשים. אפשר לומר שאחרי קריאת הספר הייתה לי הארה של ממש. אני סטודנט, ונמצא בקשר יום יומי עם נשים. מנסיוני הגישה החדשה עובדת בגדול!

כל הקשרים הרגילים שהיו לי עם סטודנטיות שינו פאזה. עכשיו אני מרגיש הרבה יותר שולט בעניינים. כאשר מישהי מוצאת חן בעניי, אני לא מבזבז יותר מדי זמן בהרהורים. האסטרטגיה החדשה הפכה ל built – in, חלק ממבנה האישיות.

אני ניגש, כבר לא מתבייש, הכל יותר קליל. אגב, גם במיטה. ובת הזוג שאני יוצא איתה עכשיו, פשוט מדהימה!

ג'ייסון, בן 23, תל אביב

"המדריך הזה מסביר שלב אחר שלב איך להכיר אישה וליצור ביניכם תשוקה"

אחרי שסיימתי לקרוא את הספר, הבנתי שנשים הן בני אדם בדיוק כמוני. לא שחשבתי אחרת לפני כן, אבל למדתי להכיר את הרצונות והתשוקות שלהן, הבנתי שגם להן יש צורך להכיר בני זוג ואין שום סיבה לחשוש מהן.

הקטע הוא שאת אחד הדברים הכי חשובים לגברים לא ניתן ללמוד כמעט באף מקום, ו"סודות הפיתוי" (לפחות ממה שאני מכיר) הוא בין המקורות היחידים לכך. המדריך הזה מסביר שלב אחר שלב איך להכיר אישה וליצור ביניכם תשוקה.

אני רוצה להודות לכל כותבי המדריך הנפלא הזה, שלפי דעתי עושים מצווה במקצוע שלהם. הספר מדהים ואני ממליץ אותו בחום לכל גבר על כדור הארץ! תמיד יש מה ללמוד.

ליאור, בן 25, חיפה

"‎בזכות טכניקת זיהוי ההתעניינות אני יודע אם הבחורה מעוניינת בי באמת"

קראתי את הספר ובכל דף שהפכתי גיליתי עוד דבר חדש וקלטתי איפה טעיתי כל הזמן… עכשיו אני כבר לא מפחד לגשת לנשים ולא מפחד לדבר איתן, אני לגמרי מבין מה הייתי צריך לעשות כדי להצליח עם בחורות שפגשתי פעם וחבל שלא קראתי אותו לפני כן.

היום אני יודע איך להתנהג, מה להגיד, איך להגיב ומה לעשות גם כשאני מכיר בחורות זרות לחלוטין. מה שיפה זה שאני כבר לא צריך לשנן משפטי פתיחה מגוחכים. פגישה עם נשים הפכה עבורי לדבר מובן מאליו.

‎בזכות טכניקת זיהוי ההתעניינות אני יודע אם הבחורה מעוניינת בי באמת, אני שם לב יותר לשפת הגוף שלה ויודע איך לזהות שהיא רוצה אותי. תודה לך על המתנה הזאת!

גידי, בן 26, חדרה

כן, יגאל! אני רוצה שבחורות יימשכו אלי בטירוף
ושאוכל לגרום לנשים להתאהב בי!
(כמו אלפי גברים אחרים שיודעים את סודות הפיתוי…)

הספר שהפך לרב מכר תוך פחות מחצי שנה

כל התכנים מגיעים בפורמט דיגיטלי לצפייה מיידית!

אני רוצה לקבל את:

V סודות הפיתוי – המדריך להצלחה עם נשים (בפורמט דיגיטלי - מהדורה רביעית. מורחבת).
V הדרכת וידאו: "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת הזוג שלך".
V הדרכת וידאו: "המפתח לשינוי תפיסתי".
V מנוי לעדכונים עם שיטות, טריקים וכפתורי קסם.
V מנוי כניסה לפורום המומחים של מאפי.תקבל גישה מיידית לספר לאחר ההזמנה

אפס סיכון! ההזמנה שלך מגובה באחריות ל-100% שביעות רצון, למשך 30 יום.
במידה ולא תהיה מרוצה, תוכל להחזיר את המדריך ולקבל החזר כספי ללא שאלות מיותרות.