תוכנית אימונים אישית עם מדריך צמוד

תוכנית אימונים אישית, זוהי הדרך היעילה ביותר, להגיע לתוצאות מטורפות תוך זמן קצר.
מדריך מנוסה יוביל אותך צעד אחר צעד עד שתדע לעשות בדיוק את מה שצריך כדי להצליח.
בעזרת תוכנית אימונים אישית, אתה עובד עם מדריך צמוד, על פיתוח המיומנויות והכישורים החשובים ביותר עבור ההתקדמות שלך.
שלב אחר שלב, תרכוש יכולות חדשות בפיתוי נשים ותגיע להבנה עמוקה של עולם המשיכה בין הנשים לגברים.

אתה הולך לבנות סגנון אישי, שינצל את כל הצדדים החזקים שלך ויביא אותך להצלחות

בתחילת התוכנית, המדריך יזהה את הקשיים ונקודות התקיעה שלך. לאחר מכן הוא יקבע אלו אספקטים ומיומנויות עליך לחזק ולפתח, על מנת לבנות עבורך סגנון אישי, שמתאים לאישיות שלך ובעזרתו תוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מדוע תוכנית אימונים אישית, היא הדרך להגיע לתוצאות הטובות ביותר?

V  עבודה צמודה ואפקטיבית עם המדריך, על כל פרט קטן שאתה זקוק לו.
המדריך מקדיש את כל תשומת ליבו לך, יכול לעקוב אחר כל הניואנסים הקטנים של הביצועים שלך, ולשפר לך אותם אחד אחד.

V  התאמה של תוכנית אימונים למאפיינים האישיים שלך, ליעילות מירבית.
המדריך יודע לזהות את חולשותיך ואת הצדדים החזקים שלך. הוא יתאים את תוכנית האימון למאפיינים אלה, יעזור לך לחזק את מה שאתה חלש בו וידריך אותך, כיצד לנצל את הפוטנציאל של הצדדים החזקים שלך.

V  פיתוח סגנון תקשורת והתנהגות אישי וייחודי, שיהיה טבעי עבורך.
במהלך האימון האישי, בהנחיית המדריך אתה מפתח גישה ייחודית לך, שתתלבש על מאפייני האישיות שלך בצורה מדוייקת.

V  בניית תוכנית התקדמות בשלבים, בהתאם למכשולים שאתה נתקל בהם.
המדריך יעזור לך לתכנן את ההתקדמות האישית שלך ולהתגבר על נקודות התקיעה שאתה נתקל בהן, אחת אחרי השניה. המדריך יסייע לך לגשר על הפער בין המקום שבו אתה נמצא, למקום אליו אתה רוצה להגיע, ויעזור לך לסלול את הדרך עד לתוצאות הרצויות.

V  אימונים לאנשים בעלי זמן פנוי מוגבל שלא יוצאים לתרגל לבד.
תוכנית אימונים אישית זהו פתרון מצויין עבור אנשים בעלי זמן פנוי מוגבל, שאין באפשרותם להתאמן לבד בצורה מאסיבית או ליצור "סביבה תומכת" של חברים, שתאפשר להם להתקדם בצורה עצמאית בצעדים גדולים.

V  שיעורי בית רבים, להטמעה וחיזוק החומר הנלמד.
אתה תקבל שיעורי בית שתצטרך לבצע בין מפגש למפגש, על מנת להפנים את הכישורים, התובנות והידע שאתה רוכש במהלך המפגשים. בכל פגישה המדריך יאבחן את ההתקדמות שלך, וימשיך לעבוד איתך מאותה הנקודה בה נעצרת.

V  פריצת פחדים, פתיחת הפוטנציאל האישי שלך ויכולת מיצוי כל האפשרויות.
בליווי המדריך, אתה תפרוץ את הפחדים שעוצרים אותך, מפריעים לפעול בחופשיות ולהגיע לתוצאות גדולות.
המדריך יעודד אותך וייתן לך מוטיבציה באותם המקומות, בהם וויתרת לעצמך עד היום.


יצרנו 5 תוכניות שונות לאימון אישי, שאתה יכול לבחור מהן

כל תוכנית מתמקדת בנושא שונה, ועובדת על קבוצה מסויימת של כישורים, על מנת שתוכל להתמחות בהם.
כל המפגשים הינם פרקטיים ועוברים בשטח, כאשר המדריך מסביר, מדגים ומלמד אותך כיצד לבצע את הנדרש, תוך כדי משוב תמידי על כל דבר שאתה עושה.

בכל נושא עליו תעבדו, תוכל לראות הדגמות של המדריך, על מנת שתוכל ללמוד מהנסיון האישי שלו ולהבין כיצד דברים צריכים להתבצע.
למידה מצפייה הרבה פעמים יותר אפקטיבית מכל למידה אחרת. רק תוך כדי צפייה אתה יכול לזהות את שפת הגוף הדרושה, לשמוע כיצד הוא מדבר ולבנות לעצמך תמונה ברורה של גישה נכונה. כמובן, לאחר מכן עליך יהיה להתנסות במה שלמדת מהדוגמא, תוך כדי הנחיית המדריך וקבלת משוב ממנו.


לפניך 5 תוכניות לאימון אישי, שאתה יכול לעבור:

תוכנית ראשונה - פריצת פחדים וטכניקות גישה

בתוכנית זו אתה לומד על הפחדים השונים שלך, שעוצרים ממך מלגשת לבחורה.
בכל אחד מאתנו ישנם שני כוחות מנוגדים. הכוח האחד, זהו הרצון להיות עם בחורה שמושכת אותנו, הרצון להכיר את הבחורות היפות שאנו רואים ביום יום, ברחובות, בעבודה, בלימודים, בחופי הים ומרכזי הקניות. הכוח השני, זהו הפחד שמונע מאתנו לעשות את זה, מייצר תירוצים בכל פעם שרואים מישהי שהיינו רוצים להכיר ועוצר אותנו מלגשת לנשים שאנו נמשכים אליהן.

התוכנית הזו נועדה להכשיר אותך לגשת לכל בחורה, בכל מקום, בלי שהכוח שעוצר אותך, יפריע לך.
אתה תעבוד על פריצת פחדים, על שחרור רגשי ועל היכולת לגשת במגוון סיטואציות חברתיות שעד היום לא ניצלת אותן בגלל פחדים ומחסור במיומנויות.
למשל, תלמד לגשת לבחורות בודדות, לנשים שנמצאות בקבוצות עם נשים אחרות ובקבוצות שיש בהן גברים.
תלמד לגשת לבחורות שהולכות עם אמא, אבא, או בני משפחה אחרים.

כמו כן, בתוכנית זו אתה תלמד להשתמש בשיטות שונות לפתיחת שיחה עם הבחורות שאתה ניגש אליהן ותתאמן להשתמש בכלי משיכה שיעזרו לך ליצור עניין אצל הבחורה, מהשניות הראשונות של השיחה.

תוכנית זו מתאימה לאנשים שמתקשים בשלבים הראשונים - לגשת ולהתחיל בשיחה.
אם יש לך פחד ספציפי שאתה רוצה להיפתר ממנו, או מחסום כלשהו בשלבים הראשונים שמפריע לך לפעול בחופשיות, זו התוכנית בשבילך.


תוכנית שנייה - פיתוח והחזקה של שיחה

בתוכנית זו אתה לומד לבנות שיחה ארוכה ומעניינת, עם הבחורה שניגשת אליה.
היכולת לבנות ולהחזיק שיחה ארוכה, נחוצה על מנת שתוכל להשתמש במהלך שיחה זו באותם האלמנטים שיוצרים משיכה, בונים נוחות ומעבירים עליך את הרושם הנכון.
כאן אתה תבנה יחד עם מדריך את קווי היסוד שלפיהם תפתח שיחה עם כל בחורה שאתה פוגש ותלמד שיטות רבות שמאפשרות לקחת את השיחה לכל מקום שתרצה.

המדריך ילמד אותך כיצד להתבסס על נסיון העבר שלך, כדי למצוא נושאי שיחה בכל סיטואציה. ילמד אותך להשתמש בסיפור אישי שלקוח מהחיים הפרטיים שלך, ויאמן אותך לספר אותו בצורה מעניינת ומושכת.
אתה תקבל מגוון רעיונות שעובדים בצורה מצויינת, על מנת שתמיד תוכל לשלוף אותם מהשרוול ולהעשיר איתם כל שיחה שאתה מנהל.
אתה תלמד לפתח שיחות בעזרת עקרונות התקשורת הבסיסיים מתוך NLP ולהשתמש בהרבה טריקים תקשורתיים, כדי לאתגר את הבחורה, להוסיף פלפל לשיחה ולתת לה חוויה מיוחדת, שאף גבר אחר לא נותן לה.

תוכנית זו מתאימה לאנשים שמתקשים בניהול והחזקת שיחה, ולאנשים שרוצים להתמקצע בנושא זה ולקחת אותו לשיאים חדשים.


תוכנית שלישית - כלים ועקרונות ליצירת משיכה

זוהי תוכנית שכולה מתמקדת בפיתוח כישורי יצירת המשיכה שלך. מטרתה לאמן אותך להשתמש בכלים שלמדת בקורס, על מנת ליצור משיכה מינית חזקה כלפיך, אצל כל בחורה שאתה מתקשר איתה.
בתוכנית זו, אתה מתאמן בצורה ממוקדת על כלי המשיכה מהקורס, כגון מגע, מגע מתקדם, רגשות, שידור סקס ואיתותי סקס, שידור רגשות, מסגרות הערכה שליליות וחיוביות, מבטים וכו'.
המדריך מסביר לך לעומק על כלי המשיכה, נותן תרגילים, מדגים את השימוש בכלים, מתקן את הטעויות שאתה עושה ומראה לך כיצד אתה יכול להלביש את כלי המשיכה על כל שיחה שאתה מנהל.

תוכנית זו מלמדת אותך לשלוט בכלי המשיכה השונים, לבחור את כלי המשיכה המתאימים ביותר לסיטואציות השונות, להשתמש במספר כלי משיכה בשיחה אחת ולהפוך למומחה ליצירת משיכה.

התוכנית מתאימה לאנשים שמתקשים ביצירת משיכה ולאנשים שרוצים להתמקצע ולשלוט בצורה מצויינת בכלי המשיכה השונים.


תוכנית רביעית - גישה נכונה וסגירת מספרי טלפון

בתוכנית אימונים זו, אתה תלמד לפתח את גישת המשחק ואת היכולת להיות קליל, רגוע ובטוח בעצמך כאשר אתה מדבר עם נשים. זוהי הגישה שאתה צריך על מנת לנהל עם הבחורה תקשורת מהנה, שבמהלכה תשלב את כלי המשיכה ותקבל את מספר הטלפון שלה לאחר השיחה.

ללא גישה נכונה, אי אפשר לנהל אינטראקציה מוצלחת ולשלב בה את כל האלמנטים הדרושים. הגישה, היא הבסיס של התקשורת, שמאפשר לך לעבור בקלות מבחני נשים, לא להתקפל כשיש מכשולים, להפגין ביטחון, להיות גמיש, קליל, עקבי ופוזיטיבי. את כל הכישורים האלו אתה תפתח בתוכנית אימונים זו.
גישה נכונה מאפשרת לך לקבל שליטה מלאה בסיטואציה ולהפוך שיחה ראשונית לפגישה במקום.

מלבד נושא הגישה, בתוכנית זו אתה תתאמן על שלב בקשת מספר הטלפון, ותלמד כיצד אפשר להתגבר על המכשולים השונים בשלב זה ולהשתמש בגישה שפיתחת, על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה שלך בצורה משמעותית.

התוכנית מתאימה לאנשים שמרגישים מתח וחוסר נוחות, כאשר מדברים עם בחורה, ולאנשים שרוצים לבנות לעצמם גישה מנצחת, שמשלבת קלילות, הנאה, כאריזמה וביטחון עצמי בעת אינטראקציה עם כל בחורה.


תוכנית חמישית - הצלחה עם נשים בחיי היום יום, ללא חימום

רוב הבחורים שמתאמנים בצורה ממוקדת על לגשת לבחורות, לפתח שיחות, ליצור משיכה ולקדם את זה הלאה, מגיעים למצב בעייתי, שמקשה לקחת את המיומנויות שעבדת אליהם, לחיים הרגילים שמחוץ למסגרת האימון. כאשר אתה מחומם ואתה נמצא במהלך תרגול שיצאת אליו לבד או עם חברים, אתה מסוגל לגשת לבחורות, להשתמש בכלי משיכה, אין לך כמעט פחד, אתה יכול לעשות את כל מה שצריך. אבל ברגע שאתה פוגש מישהי בסיטואציה יום יומית, כאשר אתה לבד ולא התחממת לפני, פתאום אינך מסוגל לגשת ולהוציא לפועל את כל מה שאתה יודע.

בתוכנית זו, אתה לומד להעביר את כל המיומנויות שאתה שולט בהן בצורה סבירה במסגרת אימון, לתוך מגוון הסיטואציות של חיי היום יום שלך. לגשת לבחורות בלי להיות מחומם לפני, להשתמש בכלי משיכה, בלי שתכננת מראש מה אתה הולך להגיד ואיך.
אתה תעבוד עם מדריך על שלל סיטואציות שיהיו חשובות עבורך - לגשת לבחורות בתחנת אוטובוס, ברכבת, בחנות, ברחוב, במעלית ובכל סיטואציה אחרת שאקטואלית אישית עבורך. אתה תוכל לבחור את הסיטואציות שעליהן תרצה לעבוד עם המדריך.
במהלך התוכנית, אתה תעבוד על פיתוח היצירתיות שלך, על מנת שתוכל לפעול בצורה ספונטנית וקלילה, בכל מצב שבעבר היית מרגיש בו "לא מוכן".

התוכנית מתאימה לאנשים שיכולים לגשת לבחורות ולהשתמש בכלים במסגרת אימון, אבל מתקשים לעשות זאת בחיי היום יום. כמו כן, התוכנית מתאימה לאנשים שרוצים לשפר את היכולת שלהם להצליח עם נשים בסיטואציות יום יומיות ולפתח את היצירתיות שלהם, לשליטה מירבית במגוון מצבים מפתיעים.שאלות נפוצות והסברים חשובים על אימון אישי

מה האורך של תוכנית אימונים אישית?
כל תוכנית אימונים אישית, מורכבת מ-3 מפגשים.
כל מפגש באורך שעה שלמה.
לאחר שתירשם לתוכנית אימונים אישית, תוכל לקבוע את המפגשים עם המדריך, בשעות ובימים שנוחים עבורך.

איזו תוכנית אימונים כדאי לי לבחור?
בחר את התוכנית האקטואלית ביותר עבורך, שעובדת על הקשיים הבסיסיים ביותר שלך.
למשל אם אתה מתקשה לגשת לבחורה ולפתח שיחה, אין טעם לבחור תוכנית יותר מתקדמת שעוסקת בכלי משיכה, אלא יש לבחור תוכנית שתעזור לך עם המכשולים הבסיסיים יותר, שיש לטפל בהם לפני שמתקדמים הלאה.

אתה יכול לקבל אצלנו ייעוץ, על מנת שנעזור לך לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורך.
לקבלת ייעוץ, התקשר ל- 03-5701140

מה המחיר של תוכנית אימונים אישית?
המחיר של תוכנית אימונים (3 מפגשים), הוא 1,341 ש"ח.
* בעת רכישת תוכנית, ניתן לקבל הנחה נוספת.

ניתן לקחת מפגש בודד לאימון אישי, מחוץ לאחת התוכניות.
מחיר המפגש הבודד שאינו חלק מתוכנית אישית, הוא 447 ש"ח.

האם יש הנחות נוספות ומבצעים?
יש אפשרות לקבל אימון אישי בחינם, במידה ובעקבות המלצתך, חבריך רכשו את קורס "אמנות הפיתוי". לפרטים צור קשר בטלפון.


אנו אחראים לשביעות הרצון שלך!


מחוייבים לשביעות הרצון שלך!
אנחנו הולכים לתת לך הצעה, שלא תקבל בשום מקום אחר!
אנחנו מורידים ממך לחלוטין את הסיכון שבהרשמה לאימון אישי.

האמונים האישיים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר. אנו יודעים כי כל אחד מקבל מהאימונים האישיים, הרבה יותר ממה שהוא מצפה. לכן, אנו לוקחים על עצמנו את מלוא האחריות על כך שתפיק תועלת ענקית מאמונים אלו.

אם עד לסיום תוכנית האימונים (המפגש השלישי בתוכנית), לא תהיה מרוצה מסיבה כלשהי מתוכנית אימונים זו, אנו נחזיר את כל כספך בחזרה, ללא שאלות מיותרות!

הסיכון שלך הוא אפסי, אנו לוקחים את כל הסיכון עלינו.
במידה ותחליט שהאימונים האישיים לא תרמו לך כפי שציפית, תקבל בחזרה את הכסף ששילמת.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!


כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.


קרא מה יש לומר לאנשים שעברו אימונים אישיים

(השמות הפרטיים שונו, על מנת לשמור על פרטיות)


אני עשיתי את תוכנית האימונים האישית השנייה - "פיתוח והחזקה של שיחה". לפני התוכנית, הייתי ניגש להרבה בחורות, אבל ההצלחה שלי נשענה הרבה, ואף יותר מדי, על סטטיסטיקה. זאת כי אפילו סטים שהיו מתחילים היטב, היו לא פעם מתנפצים לי בפנים, או בגלל שלא הייתה לי שום דרך להמשיך אותם, או בגלל שהייתי דורך על אותו המקום לאורך כל הסט.

דבר ראשון, דודי עזר לי ללטש את הדרך בה ניגשתי לבחורות. זה היה בדמות כמה עצות, אשר לחלקן אף לא הייתי מודע, אבל הן הוכיחו את עצמן בשטח. אחר כך, נחשפתי לכמה דרכים בהן אפשר להחזיק שיחה. אומנם אלה לא דרכים חדשות, ובחלקן כולנו משתמשים בחיי היום-יום, אבל משום מה באמת לא ניסיתי אותן הרבה במהלך שיחות עם בחורות. למרות שחלקן היו זרות לי, היו גם כאלה שהתאימו לי כמו כפפה ליד, וכבר אחרי התרגול הראשון שמתי לב שהתחלתי להשתמש בדרכים האלה אפילו באופן בלתי מודע (הן היו הדבר הראשון שהיה עולה לי לראש).

כך, הסטים הנדושים והמשעממים שהיו מקודם, בהם התמקדתי בלחפש את ההמשך, הפכו לסטים בהם תמיד יהיה המשך, ואני התחלתי לחפש הזדמנויות לעקוץ, להשתמש בכלי משיכה, ולנסות ליהנות מהסט. לבסוף, דודי גם השחיל לי כלי לשרוול, שמתאים למצבים בהם לכאורה צריך לחפש על מה אפשר עוד לדבר. פה, כבר הגעתי למצב שכל סט אשר מתחיל היטב, אפשר להאריך כרצוני בלי שום סטטיסטיקה, ולמעשה השגתי את המטרה שבשבילה עשיתי את התוכנית האימונים האישית.

דניאל


אחרי שלב א' קיבלתי פוש ענק לביטחון ובהבנה של איך דברים הולכים בין בנים לבנות. תרגלתי המון – בעיקר עם חברים – הייתי בכל המרתונים, תרגלתי כלים בטירוף, שברתי פחדים ובניתי את הבסיס לכל הדברים שיבואו בהמשך.

שלב ב' היה מרתק ועבורי הרבה יותר מדהים – עם רומן ויגאל התותחים שהסבירו בעצם איך הכל עובד.

וככה אחרי שלב ב', מצאתי את עצמי מתרגל – שוב בעיקר עם חברים וממשיך להתקדם, פה ושם גם רואה תוצאות ראשוניות וסך הכל די מרוצה מאיך שהדברים הולכים.

בערך חודש אחרי שלב ב' קלטתי משהו שמאוד הטריד אותי. היה לי המון מידע בראש, המון ידע תאורטי והמון כלים, שיטות, עקרונות וכו', אבל גיליתי שתכלס, ביומיום שלי אני לא בטוח לגמרי איך אני מביא לידי ביטוי את כל הידע והכישורים החדשים למשהו מאוד פשוט – לגשת, לפתח שיחה עם בחורה ולקדם איתה עניינים. ולמען האמת זה מאוד תסכל אותי.

יותר מזה, גיליתי שבעצם כל מה שעשיתי עד היום – עשיתי עם חברים ולא באמת שברתי את הפחדים שלי בצורה אמיתית ומלאה שתאפשר לי להביא לידי ביטוי את כל מה שלמדתי ותרגלתי בזוג ובאפ-טיים – בחיים "האמיתיים" שלי.

אחרי שניסיתי כמה דברים והרגשתי שלא הולך לי, קראתי על תוכניות האימון האישיות. ישר זה נשמע לי כמו רעיון מעולה והחלטתי לנסות. מנחם הפנה אותי לדודי המדריך. כבר בשיחת הטלפון יכולתי לשמוע שמדובר במישהו שיהיה תענוג ללמוד ממנו ולעבוד איתו – רגיש, איכפתי, קשוב ומבין תוך שניה בדיוק איפה הבעיה ואיפה הקושי האמיתי.

וככה התחלתי תכנית אימונים אישית שנמשכה לא מעט זמן והמטרה שלה הייתה לאפשר לי באופן חופשי ובטוח לגשת לבחורות ביומיום שלי, לנהל שיחה מהנה ולהשיג טלפון או כל מה שצריך כדי לקדם ענייינים – וכל זה בדגש החשוב מאוד, שהיום ברורה לי הרבה יותר החשיבות שלו – ההנאה!!!

אני חייב לציין לטובה את דודי כאחד שישר יודע לשים את האצבע איפה הבעיה האמיתית – ואצלי זה היה הגישה – באופן כללי לחיים וספציפית לתחום הזה של הבנות. הוא הראה לי משהו שידעתי שהוא נכון אבל לא תמיד ידעתי לגעת בנקודה הזאת – פשוט הייתי נלחץ מהר מדי מכל כישלון קטן או גדול, עובר מהר מדי משמחה גדולה לבאסה ובאופן כללי לוקח יותר מדי ללב. עצם העובדה שמישהו כמו דודי תמיד היה שם לידי, תומך ועוזר לי לקחת נשימה עמוקה ולראות את הדברים בצורה שקולה והגיונית, אפשר לי להתקדם הרבה יותר מהר ומתוך התקדמות שבנויה נכון והדרגתית.

מבחינת הרמה הפרקטית של התרגולים, כל תרגול היה בן שעה שזה פרק זמן מצויין – שאפשר להספיק בו המון כי זה אחד על אחד וגם לא להתעיף יותר מדי. בתחילתו ולפני כל תרגיל מגדירים מטרות בצורה מאוד ברורה, ועצם העובדה שיש מדריך שנמצא שם רק בשבילך ממש מדרבנת ודוחפת אותך לעשות את זה - אפילו בשבילו. בסוף כל אימון - מסכמים את מה שעשינו ואיך זה משתלב בתוך המכלול של התכנית וכמו כן נותנים שיעורי בית להמשך – שמאפשרים לשמור על הרצף "הלימודי" ולהטמיע יותר טוב את מה שתורגל.

באופן כזה, דודי הבין בדיוק מה חסר לי ואיך להתקדם איתי ועשה את זה בצורה מקצועית, מעולה, סבלנית, אינטליגנטית ותומכת- בדיוק כמו שהייתי מצפה ממדריך אישי ויותר מזה.

בנוסף, הנכונות שלו לעזור כל הזמן, ואני מתכוון כל הזמן, גם אם מדובר בסתם שיחת טלפון לעידוד בשעה 11 בלילה אחרי תרגול "גרוע" (שישר אחרי שיחה איתו הבנתי שבעצם אין כזה דבר) ולתת תמיכה היה משהו מדהים ויוצא דופן.

לסיום, אני רוצה לציין לטובה גם את מנחם שתמיד נמצא שם לשאול מה נשמע, איך הולך ולחפש לעזור, וממש מעניק תחושה של משפחתיות לכל הסיפור הזה.

ארז


לפני כמה חודשים, לא יכולתי לגשת לבחורה בלי לרעוד מפחד וחרדות. גם לנהל שיחה רגילה עם בחורות - וגם אנשים בכלל - היה עבורי אתגר. תמיד הייתי טרוד במחשבות מגבילות ולא שידרתי נוחות במגע שלי עם אנשים. לכן, החלטתי לעשות אימון אישי במאפ"י. מאז שהתחלתי להתאמן אצל דודי, אני מרגיש שהשתפרתי המון בתקשורת עם אנשים בכלל ועם בחורות בפרט.

דודי הוא מדריך מצויין, הוא מאוד תומך, מעודד ודוחף והיה לי קל מאוד לעבוד אתו. יש לו גישה מאוד חיובית, וזה מקל עליי בזמן התרגול. אני מתרשם מהמקצועיות שלו, הפתיחות שלו והמסירות שלו. למי שרוצה לשפר את התקשורת שלו עם בחורות, אני ממליץ בחום לעשות אימון אישי עם דודי. התקדמתי המון בחודשיים האחרונים, ודודי בהחלט נתן לי כיוון שהייתי זקוק לו.

בן


שלום למערכת מאפ"י,

עשיתי את קורס אמנות הפיתוי לפני כחצי שנה, את שני השלבים. בהתחלה הגעתי לרמות אנרגיה חזקות והצלחתי לגשת כמעט לכל בחורה שעברה לידי. הייתי בטוח שאני עכשיו על הגל, שזהו, מעכשיו והלאה אני רק עולה ונהיה אומן תוך זמן קצר. אבל האכזבה לא איחרה להגיע והדיכאון נפל עליי, והשביזות, ופתאום הפסקתי לצאת לתרגל. רבתי עם הווינגמן שלי, והפחד גישה חזר אלי ובגדול. הוא נהיה הרבה יותר חזק ממה שהוא היה לפני שהכרתי אתכם. לא ידעתי מה לעשות, עד שהתחלתם עם התוכניות האישיות, שזה מאוד קרץ לי. ההתלבטות הייתה מאוד קשה, רציתי להצליח לבד אבל הבנתי שאני חייב פה עזרה מקצועית לפני שאני מרים ידיים.

אני חייב תודה ענקית לדודי המדריך, שהעביר לי את התוכנית הראשונה, של שבירת הפחדים.
אחרי שלא ניגשתי לבחורות תקופה ארוכה, במפגש הראשון עם דודי ניגשתי ל-80 בחורות! הייתי בהלם מעצמי וקיבלתי תובנה חיובית, שזה הכול בראש, ואין לי שום בעיה, ואני נראה סבבה, ואף אחד לא שופט אותי, ולאף אחד לא אכפת ממני. ידעתי את זה גם לפני, אבל הראש שלי סירב לקבל את זה.

עכשיו אני ממשיך לתרגל. למרות שעברה חצי שנה מהקורס, אני מרגיש רק בהתחלה, אבל אני יוצא לתרגל עכשיו, בתקווה שאני רק אתקדם ואצליח.

תודה רבה,

איתי אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: