איך להתחיל עם בחורה

האם אתה יודע שרוב הבחורות מעדיפות אותך בתור ידיד? ודווקא עם גברים אחרים הן מעדיפות להיכנס למיטה...

יש לזה סיבה. זה קשור להתנהגות שלך. אני אראה לך עכשיו מה אתה יכול לעשות כדי שבחורות ירצו אותך בטירוף, וינסו לפתות אותך בעצמן.

אני מזהיר, הטקסט הזה מסוכן לקריאה! אחרי קריאתו לא תוכל להתנהג עם נשים, כפי שעשית זאת עד היום.

אני הולך לתת לך את אחד הכללים החשובים ביותר, שאם תפנים אותו, תוכל לעשות שיפור ענק ביכולת שלך לגרום לבחורה להימשך אליך.

תחשוב על הדבר הבא: כמה פעמים קרה לך שהרגשת שאתה משקיע בבחורה – נותן לה הרבה תשומת לב, עוזר לה, מוצא הזדמנויות להיות לידה, משתדל להראות את עצמך באור חיובי ולהרשים אותה... אבל היא כאילו לא שמה לב לכל הדברים האלה?

כמה פעמים הרגשת שאתה עושה מאמצים רבים כדי להתקרב למישהי, חושב עליה הרבה, אבל זה כמעט ולא מוביל לשום דבר? ואתה כמעט ולא מקבל תוצאות? אני קורא לזה "רדיפה" אחרי בחורה, ורוב הגברים מתנהגים ככה בלי להבין את הטעות שהם עושים.

הדחף הראשוני שלנו הוא אוטומטית להיכנס ל"עמדת הרודף".

כשאתה נמצא בעמדת "הרודף", אתה כל הזמן מנסה להרשים אותה ולזכות בציון גבוה אצלה. זה גורם לך להרגיש שאתה נמצא תחת מבחן ועליך להוכיח לה שאתה מספיק טוב בשבילה. והיא… היא בכלל לא צריכה להתאמץ – רק לאשר או לפסול אותך. במצב הזה אתה "הרודף" והיא "הבוחרת".

כדי להצליח עם נשים, אתה צריך לצאת מעמדת ה"רודף" ולהיכנס לעמדת ה"בוחר".

לנשים יש מנגנון מובנה שאומר: "אם הוא רודף אחרי - תברחי. אם הוא לא רודף אחרי - תתחילי לרדוף אחריו".

זו כמובן הכללה שלא מייצגת את כל המקרים, אבל זה נכון ברוב המקרים הנוגעים לענייני אהבה. במיוחד בשלבים הראשונים של יצירת קשר - בשלבים של ההיכרות, הפלירטוט, הדייטים.

אם אתה כל הזמן מתקשר אליה ומנסה לקבל את תשומת הלב שלה, היא כנראה לא תתקשר אליך בעצמה. אם אתה כל הזמן מזמין אותה לצאת לאנשהו, היא לא תזמין אותך מיוזמתה אליה.

אבל! אם נפגשת עם בחורה, הצלחת לעניין אותה והתקשרת רק פעם אחת אחרי כמה ימים לשיחה קצרה, כדי להגיד לה ש"אתה עסוק, אבל באופן כללי אתה רוצה לפגוש איתה ו..תבדוק מתי תוכלו להיפגש...", היא תחשוב עליך כל השבוע!

גברים שמצליחים עם נשים, יודעים טוב מאוד שכדי שבחורה תימשך אליך, היא צריכה להרגיש אתגר. היא צריכה להרגיש שהיא זו שנמצאת תחת המבחן של הגבר, שבוחר ומחליט האם להיות איתה או לא. לעומת זאת, אם אתה בעמדת הרודף, זה משדר נואשות. וכאשר בחורה מריחה נואשות בגבר, זה הורג לחלוטין את כל המשיכה שלה אליו.

כדי להסביר לך איך לעשות את זה, צעד אחר צעד, הכנתי מדריך עם סדרה של טיפים שאני הולך לשלוח לך במייל (לגמרי בחינם). כדי לקבל אותו, מלא את הפרטים שלך בטופס למטה ומייד לאחר מכן בדוק את תיבת המייל שלך.

אחת השאלות הנפוצות ביותר שכל גבר שואל את עצמו בשלב כלשהו בחיים, היא "איך להתחיל עם בחורה?".
מצד אחד נראה שהתשובה לשאלה הזו היא פשוטה ומספיק להכיר איזה משפט קסם שיפתור את הבעייה אחת ולתמיד, אבל מצד שני בוא נחזור למציאות. הצלחה עם נשים היא הרבה מעבר למשפטי קסם, היא דורשת מיומנויות תקשורת, יכולת להפגין קווי אופי מושכים, ידע כיצד לאתגר את הבחורה וליצור מתח מיני בינך לבינה בשניות הראשונות של השיחה.

מה שיפה בכל הסיפור הזה, הוא שאתה יכול יחסית בקלות ללמוד את כל הדברים האלה ועניין ה"איך להתחיל" יפסיק להיות בשבילך תעלומה.

הדבר הראשון שעליך להגיע אליו, הוא היכולת לדבר עם נשים ולהרגיש נינוח עם זה.
סביר להניח שאם אינך עושה זאת עדיין, יש משהו שעוצר אותך ולכן אתה מתקשה להתחיל עם נשים. לרוב זהו הפחד מכישלון ומחשבות בסגנון "מה היא תחשוב אם אני אתחיל איתה?", "אולי יש לה מישהו ואני סתם אתפדח", "ואם היא תנפנף אותי", "מה יגידו האנשים שיראות אותי מתחיל איתה?", "אולי אני בכלל לא הטעם שלה" וכו'. אתה הרי מכיר את כל המחשבות שעולות ברגע שאתה חושב על לגשת למישהי ואת כל התירוצים שאתה אומר לעצמך, רק כדי לא לגשת ולהתחיל עם מי שרצית.

למחשבות מהסוג של "אני לא אתחיל איתה כי אני לא מספיק יפה/עשיר/חכם/מושך בשבילה" אנחנו קוראים אמונות מגבילות, מכיוון שאתה לא יודע מה היא באמת חושבת עליך אבל אתה כבר החלטת שאתה לא מספיק טוב בשבילה והמחשבה הזו מונעת ממך לגשת בחופשיות לבחורה ולראות מה יצא מזה.

על מנת להצליח, עליך לפוגג בהדרגה את אותם המחסומים שמפריעים לך ולהתחיל לתקשר בנינוחות עם נשים בכל מיני מקומות. זהו הבסיס להכל.

כל עוד לא תעשה כלום, אתה תשאיר את עצמך מחוץ לתחרות. אתה כמובן יכול לקוות שיכירו לך מישהי והכל יזרום כמו בסרטים. אבל זה בערך כמו לחכות לזכייה בלוטו בלי שבכלל קנית כרטיס.

בהתחלה אל תצפה לתוצאות, אתה נמצא בשלב הלמידה. בשלב זה חשובה ההתפתחות שלך, ההבנה, ההתקדמות ולא הצלחה עם בחורה אחת ספציפית. ברגע שיהיו לך הכישורים הנחוצים, תוכל להתחיל עם כל אחת ולא תצטרך להיות נעול על מישהי אחת יחידה. אם תתמקד בשיפור, אתה תגיע לתוצאות הרבה יותר מהר ממה ששיערת.

לפניך מספר דוגמאות לתרגילים, מתוך הספר "סודות הפיתוי" (אם עדיין לא קראת אותו, אתה חייב לעשות את זה), שיעזרו לך לתרגל את הדברים הבסיסיים ובאותה ההזדמנות ישחררו אותך מהפחדים שעוצרים בעדך.

לתרגילים אלה מספר מטרות:
1. לתת לך להתנסות בחוויה שבה אתה פונה לבחורה ואפילו מתחיל לפטפט איתה, ללא מטרה קונקרטית. כלומר, תוצאת התקשורת לא חשובה כרגע, אלא עצם קיום התקשורת עצמה. בינתיים פקח את העיניים ואת האוזניים והאזן לכל מה שקורה שם. רשום לעצמך הערות אחר-כך. זה חשוב מאוד!
2. ללתת לך להתנסות בהצלחות קטנות ולא מתוכננות. הפחד שלך נובע מכך שאתה בטוח שכדי להצליח צריך להיות מישהו מיוחד. כדי להוציא לך את זה מהראש, הייתי רוצה שתתנסה בהצלחות קטנות עם בחורות, שאינן מבוססות על תכנון מראש, אלא בדיוק מתוך פנייה סתמית וחסרת מטרה קונקרטית לבחורה. זה ישנה את נקודת ההשקפה שלך.
3. לתת לך הזדמנות אמיתית ללמוד על עצמך. לשים לב מה בדיוק אתה עושה כשאתה מדבר עם בחורה, וכיצד היא מגיבה לכך. בלי להיות בלחץ של "אם אני מפשל, היא עוד שנייה הולכת". המטרה שלך היא גם לפשל, כדי ללמוד מה אינך עושה כשורה.

זה נחמד שיוצאים למשימה שאין שום דרך להיכשל בה ועוד מתחילים עם בחורות תוך כדי, נכון?

ועוד כלל חשוב לפני שאתה מתחיל לתרגל:
זאת שאתה פונה אליה, לא צריכה להתאים לך בשום צורה. היא לא צריכה להיות בטעם שלך בשביל שתוכל לפתח איתה שיחה, אז אל תנסה להיות יותר מדי בררן בשלב זה.

עכשיו צא לרחוב, לקניון, לחוף הים ובצע את התרגילים הבאים. שים לב, הם בנויים בצורה הדרגתית, כך שבכל תרגיל תוכל להשתמש במה שכבר עשית בתרגיל הקודם.

1. זהה בחורות שעוברות מולך או לידך ואמור להן "שלום" עם חיוך. התגובה שלהן לא חשובה בכלל. התרגיל מסתכם בלהגיד "שלום", כך שהן ישמעו זאת. יהיו כאלה שיענו לך בצורה דומה, יהיו כאלה שיתעלמו ויהיו כאלה שישאלו אם הן מכירות אותך וזה בסדר גמור. לבצע 20 פעם.

2. גש לבחורות ותשאל אותן את השאלה הבאה "מהו היום הכי מאושר בחייך?". תן לה לענות ותרגיש חופשי לשוחח איתה על זה. לבצע 10 פעם.

3. גש לבחורה ותאמר "שמתי לב למשהו מיוחד אצלך", תחכה שהיא תשאל אותך מה זה ותגיד לה משהו ששמת לב אליו, כאשר הסתכלת עליה. זו יכולה להיות מחמאה, משהו בבגדים שלה, בצורה שהיא הולכת או כל דבר אחר שתשים אליו לב (רמז: מותר לך להמציא אם לא מצאת בה משהו מיוחד). לבצע 10 פעם.

4. בכל מקום בו אתה נמצא, גש לבחורות ודבר עם הבחורה הראשונה שאתה מזהה על כל דבר שעולה לך בראש באותו הרגע. לדוגמא תתעניין בדעתה על משהו, תשאל אם הבגדים החדשים שקנית מתאימים לך או שאולי היה כדאי לקחת צבע אחר? תשאל מה היא חושבת על שיזוף מלאכותי? עשה זאת עד שתרגיש בנוח כאשר אתה מדבר עם בחורה, עד שזה יהיה בשבילך דבר יומיומי וטבעי לחלוטין. אתה תוכל לשים לב שהתגובות של הבחורות כלפיך השתנו והן מגיבות שונה ממה שהן הגיבו בעבר לפניות שלך. הן בעצמן מתחילות לעשות לך עיניים ולפתות אותך. אתה תהיה מאוד מופתע.

לאחר שתבצע את התרגיל האחרון, אתה לא תצטרך יותר משפטי פתיחה. משפטי פתיחה נועדו לגברים שלא מבינים נשים וזה משתי סיבות:
א. במשפט פתיחה, אתה מסתתר מאחורי משפט מוכן מראש, אינך מראה לה את עצמך האמיתי ואת מה שאתה חושב באמת. איך אתה מצפה שהיא תתרשם ממך?
ב. ההצלחה נשענת בכלל על אלמנטים אחרים, שחלקם אף אינם מילוליים כלל.

לא משנה מה אומרים לבחורה, כמו איך אומרים את זה, ובאיזה קונטקסט (או מדויק יותר, איך האינטראקציה איתה מתפתחת). כל משפט מוזר בקונטקסט של הומור שנון וטיזינג עדין ודו-משמעי, יכול לעניין בחורה מן השורה.
לא משנה כמה משפטים למדת, לא משנה כמה טכניקות אתה יודע. הכול הוא עניין של מצבך הפנימי וההרגשה שלך בזמן התקשורת איתה.

זכור! אתה מבצע את התרגילים הנ"ל לא בכדי להכיר בחורות או להתחיל עם בנות, אלא על מנת לפתח מיומנויות, להיפטר מפחדים ולהרגיש יותר בטוח ונינוח כאשר אתה מדבר עם בחורה.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: