המלצות של משתתפי הקורס "אומנות הפיתוי"

הקורס שלנו הוא אחת החוויות החזקות ביותר שאתה יכול לפרגן לעצמך.
מתלבט? לא יודע אם זה מתאים לך?
קרא מה כתבו לנו גברים שכבר עברו את החוויה, ותראה אם מתאים לך לעבור שינוי דומה גם בחייך.
לפני הקורס לא ניגשתי לאף בחורה אף פעם. תמיד ליוותה אותי המחשבה של: "אין לי מושג מה אני עושה, אני בטוח אעשה שטויות, ולא אצליח". לאחר שלב א' של הקורס, פשוט נפתחו לי העיניים! לא האמנתי שהדברים עובדים ככה, ומאוד אהבתי את הדרך בה הסבירו כל דבר!

למדתי המון, וממש באותו יום כבר קיבלתי את מס' הטלפון הראשון אי פעם מבחורה!
בנוסף, כל החברים שלי, שבקהילה נקראים "טבעיים", פתאום הבנתי איך ולמה עובד להם, והכי מצחיק זה שעכשיו הם מבקשים ממני טיפים! :)

בהתחלה מאוד חשדתי וחששתי. זה נראה לי כמו "קסם", ואי אפשר באמת ללמוד את זה, כיוון שזה משהו מאוד מורכב ולא ברור. אחרי שראיתי מה זה, והתחלתי לראות הוכחות במציאות לכך שהדברים נכונים ועובדים, השתכנעתי, ועכשיו אני רק מחפש להשתפר בזה, ולדעת עוד!

תודה למדריכים על חוויה מעשירה, כייפית, ופותחת עיניים!

תומר, בן 23
(פברואר 2013)


אז שוב שלום, שמי אליהו. עברתי את הקורס לפני חודשיים. הקורס הוא נחמד ביותר, נעים וחברותי, המדריכים מקצועיים ו"חזקים בחומר" אין ספק שנהנתי.

לגבי תוצאות הקורס... לא תירגלתי מקבצים ולא נרשמתי לפורום עד עכשיו, לא התקשרתי לתמיכה. בקיצור, לא עשיתי כלום. הסיבה היא שהייתי ממש עסוק!!! שליש מהזמן בעבודה, שליש מהזמן בספורט, ובשליש הנותר של הזמן אני מנסה להספיק לנהל את מערך היזיזות החדש שלי.

אני מקבל הרבה טלפונים מבחורות ואני לא מצליח לחזור לכולן. יש לי כל מיני טלפונים שאני לא זוכר ממי קיבלתי ואיפה זה היה. היזיזות שאני כן בקשר איתן מעניקות לי סקס משובח, מפנקות אותי ומחכות שאני אתפנה אליהן כדי שיוכלו לבלות איתי. כשאני כן מצליח לפנות לעצמי איזה ערב פנוי, אני מנצל אותו לדייט עם מישהי חדשה.

בחודשיים האחרונים שכבתי ועדיין שוכב עם 3 נשים שונות והתמזמזתי עם עוד איזה 3 שאני כבר לא ממש זוכר איך ואיפה. אבל מה שהכי חשוב!! זה שלמדתי להינות מחברתן של נשים...

כל המצב הזה הוא חדש. וזה אחרי שנתיים שלא הייתי עם אף אחת והקצת דייטים שכן יצא לי לעשות, הסתיימו בלא כלום מעבר לעצב ותסכול. כך שכל מה שנותר לי לומר זה את מה שאתם כבר בודאי יודעים : זה עובד !!! הקורס!

אז תודה על הכל!

אליהו, בן 36
(ינואר 2013)
לפני שהכרתי את מאפי הייתי בערפל בכל מה שנוגע לבנות.

המקבצים והקורס נתנו לי הרבה ידע בנושא משיכה ואני שם לב שאני משתמש בידע הזה גם בתקשורת רגילה בחיי היום יום - מבטים, מ.ה., שפת גוף סקסאפילית...

בעבר הייתי עושה המון טעויות של רדיפה אחרי בחורות - מה שאמנם הביא להמון ידידות, אבל בעיקר הביא לכעס כלפי בחורות, הרס עצמי עם המון שאלות של מה לא בסדר בי? ובעיקר תסכול...

אני חושב שכאן חל בי השינוי המהותי ביותר: כל הגישה השתנתה. משהו ששמתי לב כבר בחודש הראשון אחרי שלב א' הוא שאני ניגש לבחורות בפאבים. ולא סתם לבחורות: אני בוחר את הכי כוסית בפאב ופשוט ניגש, ולא משנה לי החברה שהיא נמצאת איתה, או כמה יפה היא, אני בכל זאת אגש ואתחיל להפעיל כלי משיכה עם כל העקרונות שלמדתי.

בהתחלה זה היה מודע וכך לאט לאט השתרבבו להם כלים לצורת התקשורת שלי עד שאני לא שם לב שאני עושה את זה. רק אחרי הסיטואציה בדיעבד אני שומע מחברים על כל מיני דברים שעשיתי או אמרתי לבחורה ואז הם שואלים אותי שאלות בסגנון "איך עשית את זה?"... ועל זה אני חייב המון תודה.

הכרתי המון אנשים חדשים, מגוונים ומיוחדים שעשו איתי גם את המקבצים וגם את שלבי א' וב'. ההתכתבויות בפורום מאפי ושלל שיטות וסיפורים שתרמו לי וממשיכים לתרום לי כל הזמן, ועל כך אני חייב להם תודה ענקית על ההזדמנות, ההקשבה ועל העזרה ההדדית שהיא בכלל לא מובנת מאליה.
לסיכום: תודה רבה לכם חברי מאפי שבניתם וחקרתם וממשיכים לפתח את השיטות שלמדתי בקורסים ובפורומים. תודה על החשיפה הראשונית לעולם הזה - על ההצלחה עם הבחורות בפרט ובתקשורת בין אישית בכלל. תודה על השיפור האדיר בדימוי העצמי שלי, על השינוי שהתחולל ועוד ממשיך להתחולל, בנתיב החיובי שהתוותם בחיים שלי. תודה.

ניר, בן 27
(ינואר 2013)


אני רק בתחילת הדרך שלי בכל הקשור להצלחה עם נשים, אבל אין ספק שאני חייב לכם תודה גדולה על שפתחתם בפניי את השער לעולם הזה.

אם פעם להכיר בחורה בעצמך באמצע הרחוב היה נשמע לי הזוי, היום זה נראה כבר הרבה יותר אפשרי. והרבה יותר ברור לי איך אני יכול להגיע לזה.

כעת משעשיתי את שני השלבים של הקורס אני מרגיש שצוירה לי מפה מלאה (כנראה שאני אגלה חורים בהמשך הדרך :) לאיך אני יכול להגיע להצלחה האישית שלי. אני לא הולך לשמוט את המפה הזו בזמן הקרוב ורק מקווה שהיא תמשיך להדריך אותי בהמשך.

לסיום אני ממש מודה לכם על העבודה שאתם עושים שם במאפי. אין ספק שאתם עושים עבודת קודש ואני משוכנע שעוד הרבה אנשים חוץ ממני מכירים לכם תודה על זה.

אבי, בן 27
(נובמבר 2012)


התחלתי להרגיש פריצת דרך בתחום עוד מקריאת הספר שלכם. לאחר שקראתי אותו ניסיתי קצת לתרגל בשטח ולהתנסות, קיבלתי הצלחות קטנות אבל לא מספיק משמעותיות. לא הפסקתי לראות את הסרטונים שלכם ביוטיוב, ניסיתי להטמיע את מה שראיתי שם וגם לא ממש הצלחתי לעשות את זה לבד.

אחרי תקופה מסוימת היה לי ברור שאני הולך לעבור את הקורס.

גם גדעון גם אמיר וגם טל יודעים לסחוף אחריהם, יודעים לרתק אנשים (בלי קשר שהנושאים עצמם מדברים לכל גבר אפשרי), ויודעים ליצור אווירה כיפית בהרצאות (אמיר הכי חזק בתחום המבדר, חייב להודות). מאחל לעצמי לקצור את הפירות של העבודה הקשה במקבצים, הקריאה בפורום, תמיכה טלפונית של מאפי.

לא הייתי משנה כלום בקורס, באמת שהכל מועבר בצורה הכי ברורה שאפשר.
שמח שלקחתי חלק בכל התהליך הזה.

שובל, בן 22
(אוגוסט 2012)


מכיוון שאני יודע שמה שאת מה שאני כותב יקראו בעיקר אנשים שעדיין לא עברו את הקורס, אני פשוט אפנה אליכם ישירות:
נכון, אתם יכולים להסתדר גם בלי הקורס, ולהשיג בחורות אולי גם בלי הקורס, אבל, ויש אבל גדול, בעזרת הקורס, אתם תחזירו לעצמכם את זכות הבחירה, לא תצטרכו להתפשר על מי שתרצה אתכם, אתם תוכלו ליצור מספיק הזדמנויות עם בנות כדי להחזיר אליכם את זכות הבחירה. הזכות הזו היא כל כך חשובה, מכיוון שהמושג הזה שנקרא התפשרות, הוא בסופו של דבר יוביל אתכם לחיים מתוסכלים וחסרי אושר. זה לפחות מה שהקורס עשה בשבילי.

מעבר להחזרת "זכות הבחירה", הקורס נתן לי כלים וצורות התנהגות שהוכיחו את עצמן בשטח ועכשיו אני מרגיש הרבה יותר בטוח ובשליטה באינטראקצייה עם בחורות. עכשיו זה לא אומר שמיד אחרי הקורס אתם תהפכו להיות איזה דון ז'ואן, או ולנטינו, גם אחרי הקורס צריך לתרגל ולעבוד קשה כדי לראות תוצאות.

עוד מספר יתרונות חשובים של הקורס:
1. נטוורקינג, אתה תיחשף להמון אנשים דומים אליך ובמצב שלך, תרכוש חברים חדשים, ותבלה איתם ביחד כדי להגיע למטרה המשותפת שלכם (בחורות)
2. תרגול, הקורס מייצר סביבה תומכת כדי לבצע תרגולי שטח (בין אם זה שלושת המרתונים ובין אם זה המקבצים)
3. מוטיבציה, עצם ההגעה לקורס, והחשיפה לאנשים במצב שלך, נותנת המון מוטיבציה, לקום מהכסא, ולתרגל, וזה דבר מאוד מאוד חשוב.

זהו, אמנם המשוב לא כתוב בשפה גבוהה, אבל הוא מהלב, והוא תכלס לעניין.

אורן, בן 25
(יולי 2012)התהליך שעברתי ב 3 החודשים האחרונים מהרגע שהגעתי לקורס שלב א' ועד עכשיו כשאני אחרי שלב ב' הוא מדהים.

אני בן 28, ועד לפני הקורס היו לי בחיים 2 חברות שהיו התפשרות עבורי. לא מה שרציתי באמת. הייתי בן אדם שלא יודע איך לדבר עם בחורות. לא ניגש, לא מנסה. מפוחד.
הייתי יוצא עם החברים שלי במשך שנים לפאבים, מסיבות ובילויים בכללי ותמיד המכנה המשותף היה שהייתי חוזר הביתה לבד, כועס על עצמי שלא עשיתי שום דבר ובעיקר מכניס את עצמי לדיכאון, דאון, ותסכול.

התלבטתי הרבה אם לעשות את הקורס אבל הייתה נקודה אחת שפשוט הבנתי שאני חייב לעשות משהו עם עצמי. זה היה אחרי שיצאתי במשך חודש עם איזה בחורה שפנתה אליי באתר הכרויות. הבחורה הייתה ממש לטעמי, נראית טוב מאוד, חכמה, מצחיקה, שנונה... ואני זוכר שממש לא הבנתי איך היא בכלל פנתה אליי, ויותר מזה - איך היא רוצה להמשיך להיפגש איתי.

עשיתי כל כך הרבה טעויות באותו חודש... טעות אחרי טעות... בדיעבד הבנתי שכל הטעויות שלי נבעו מהפחד לאבד אותה. חשבתי על העתיד במקום להתרכז בהווה. אני זוכר שממש הייתה לי את התחושה שעוד מעט זה ממילא נגמר. היא תבין שאין לה מה לחפש איתי ותעזוב.

כשהיא התקשרה לבשר לי את הידוע מראש לא הייתי מופתע. כאב לי. אבל יחד עם זאת ידעתי שזה היה צפוי מראש. אני הרי "חיכיתי" חודש שלם לטלפון הזה. היום אני יודע לשים את האצבע בדיוק על מה שלא עבד שם, אבל בניגוד למה שאני הישן היה עושה, אני החדש כבר לא מתעסק בזה.

שני השלבים של הקורס פתחו לי את הדלת בפני עולם שלם שפשוט לא הכרתי.
היום אני יודע הרבה יותר מבעבר שהכל תלוי בי. בעזרת התרגולים שבאו יחד עם הקורס, והמקבצים שבהם אני משתדל להשקיעהצלחתי להתגבר על הרבה פחדים שהשתרשו אצלי עמוק במשך שנים. אני פונה לבחורות שלא חשבתי שאפנה אליהם. מקבל תגובות, היענות (כמובן שיש כאלה שמסרבות אבל הרעיון הוא לקבל את זה וללמוד מזה)
ובעיקר לומד ה-מ-ו-ן !!

במקבץ השלישי (שנעשה אחרי שלב ב') קרה ה"בלתי יאמן" והצלחתי להוציא 3 מספרי טלפון. זה משהו שלא קרה לי מעולם! אחת מהן אפילו אמרה שהיא יוצאת כרגע עם מישהו ועדיין רשמה לי את המספר שלה...

הייתי באופוריה איזה שבוע שלם!

המטרה שעליה הצהרתי ביום הראשון של שלב א' שבו עליתי לבמה אחרי ההיכרות הראשונה עם החבר'ה בכיתה הייתה: "אני כאן כי אני רוצה להפסיק להתפשר בתחום הזה בחיים שלי".

אני יודע שהדרך למטרה הזו עוד ארוכה, אבל אחרי שלב א' וב' ועם הכלים שלמדתי מהמדריכים שאין דרך אחרת לתאר אותם חוץ ממעולים - אמיר, גדעון, טל, ליאור, ירין, ועודד. אני פשוט יודע שאני אצליח, ואולי יותר חשוב מזה: אני יודע שאני אצליח כי הבנתי שזה מגיע לי.

תודה רבה על שינוי תפיסתי מטורף שגרמתם לי לעשות! אני עובד עליו כל יום ופשוט נהנה מהתהליך.

ערן.

ערן, בן 28
(יוני 2012)


רצה לציין שגם שלב א' וגם שלב ב' הועברו במקצועיות רבה ע"י המדריכים,
לא הייתה שאלה לא פתורה או פיסת מידע שהוסתרה ממני,
אם שלב א' נתן לי בוסט רציני לגשת ולהתחיל לפתוח אינטראקציות עם בנות,
שלב ב' הביא את זה לרבדים טבעיים יותר, נכונים יותר עבורי,
בכלל קהילת מאפ"י זה דבר מדהים, הדבר שהכי היה חסר לי זה ח'ברה תומכת ומפרגנת, ופה זה הושג,
אני מרוצה מאוד מהמוצר שנקרא "קורס אומנות הפיתוי",
מעריך את סטנדרט השרות הגבוה של חברת מאפ"י שלמרות שיטת השיווק הגאונית עדיין אתם מצליחים
לשמור על פן אישי ותומך עם כל תלמיד.
המון תודות ומאמין בשינוי המיוחל שאוטוטו יגיע אליי עם עבודה רבה מצידי והתמיכה שלכם.

מאור, בן 31
(יוני 2012)


לפני שלב א' הייתי "אפס" טיפוסי. לא הייתי ניגש אל בנות, לא דיברתי איתן, ואם כבר כן הייתי מדבר עם מישהי, כמובן שהיא הייתה הופכת לידידה ואני הייתי סובל מזה...

אחרי שלב א' מסיום הקורס יצאתי בן אדם שונה לגמרי. כל התפיסה שלי התחילה להשתנות בהדרגה, עד שהשתנתה לחלוטין. בכל דבר בחיים ולא רק בבנות.

החומר שלמדתי בכיתה, ישר אחרי הקורס בא לי ממש ממש בטבעיות כאילו הכל נכנס לי ישר לתת מודע.

לפני הקורס לא הייתי מצליח לראות שום סימני התעניינות ולא הייתי מזהה סיטואציות שונות, ופתאום אחרי הקורס בבת אחת הכל התהפך. פתאום הידידיות שלי התחילו להגיב אלי שונה, הן התחילו ללטף אותי, להסתכל עלי, להציע לי כל מני הצעות מגונות (כאילו בצחוק), לבוא אלי לבית כל הזמן, מתקשרות, בקיצור נהפכתי למגנט של כל הבנות סביבי.

ראיתי את זה בתור הצלחה מטורפת!

אני רוצה ממש להגיד תודה רבה גדולה וענקית לכל הצוות של מאפי, על ההשקע שלכם באנשים פשוטים כמוני. כל כך כיף לראות איך החיים משתנים בבת אחת להיות מה שבעצם חלמתי שיהיו.

תודה רבה!

יואב, בן 24
(מאי 2012)


לפני כ-4 שנים החלטתי שאני הולך על זה, בלי מושג לקראת מה אני הולך. הניוזלייטרים שיגאל שלח לי והספר שקראתי פיתו אותי להגיע לתחום.

אני זוכר את היום שאחרי שלב ב' כאילו זה היה אתמול. קמתי למחרת בבוקר עם תקווה חדשה וחיוך. פתאום הסתכלתי על העולם אחרת, כאילו פתחו לי את העיניים, מאז - בלי להיות דרמטי - חיי השתנו.

לפני הקורס היו לי כמה חברות. אבל כאלה שפגשתי במקרה, ולא ממש הבחורות שרציתי.

השינוי שקיבלתי היה כל כך עמוק שהוא שינה לי משהו בתפיסה.

אני לא אשכח שחודש אחרי הקורס טסתי להודו לחצי שנה ובאמת הייתי באטרף. הרגשתי כמו "מכשף", שכבתי עם בחורה שהכרתי בטיסה הלוך עוד באותו היום (בחורה מבוגרת שנראית טוב :-).

לאחר מכן הייתה לי עוד צרפתייה יפיפייה על הדרך, ואחריה פגשתי בחורה שלימים תהיה החברה שלי שנתיים וחצי, שאיתה נכנסתי לקשר רציני ועמוק. לאחר מכן, נפרדנו והיום יש לי חברה שהיא בדיוק מה שרציתי.

לפעמים אני מרגיש "קוסם". אני יכול לעשות עם מה שלמדתי כל כך הרבה - בכל תחום.

אבל הדבר הכי חשוב שאני יכול לומר - הבנתי שהכל תלוי בי. יש לי את הכוח להחליט איך החיים שלי ייראו. וזאת לפי דעתי התחושה הכי טובה שיכולה להיות לבן אדם.

משה, בן 27
(מאי 2012)

לצוות מאפי,

אני רוצה להודות לכם על הקורס המדהים שאתם מעבירים. חלפו בסך הכול פחות מ-4 חודשים מאז שעשיתי את שלב א' ובסופ"ש האחרון את שלב ב'. למדתי המון אבל בעיקר התנסיתי בדברים שמעולם לא העזתי לעשות, כגון לגשת בחופשיות לבחורות, לדבר עם ביטחון ובעיקר ליהנות ולהרגיש משוחרר תוך כדי כך.

קבלתי מכם המון כלים וידע פרקטי לכל החיים אבל בנוסף לכך עוררתם בי גם מוטיבציה, אמונה בעצמי, וגישה חיובית ואופטימית כלפי החיים והתקשורת עם נשים בכלל וכלפי עצמי בפרט. בחודשים האחרונים חוויתי לא מעט הצלחות קטנות בעזרת היישום והתרגול של המידע שלמדתי בקורס (מקבלת מספרי טלפון ברחוב תוך מספר דקות ועד סקס בפגישה הראשונה) וברור לי שההצלחות הגדולות רק ימשיכו להגיע.

תודה מיוחדת לגדעון, אמיר, טל, ירין, וליאור שהדריכו וליוו אותי בשלבים השונים של ההכשרה, תמיד במקצועיות, אכפתיות ועם הרבה הנאה ממה שהם עושים.

והמלצה קטנה לכל הבחורים שמתקשים לתקשר עם נשים מכל מיני סיבות ומחפשים 'עזרה מקצועית': הקורס של מאפי מיועד לאנשים כמוכם. הוא נותן לכם את ההזדמנות והכלים לעשות שינויים אמיתיים ומשמעותיים, במקום לשבת שנים ולדבר על הכישלונות והקשיים שלכם עם מישהו שמהנהן בראש ושואל אתכם עוד שאלות על תקופת הילדות. כל יום שעובר הוא יום מהחיים שלכם אז אם אתם רוצים לחיות טוב פשוט תעשו את הקורס.

איל - תל אביב

איל, בן 42
שמי יוני,

אני כותב לכם לראשונה מזה עשרה חודשים שעברתי את הקורס שלכם. חיי השתנו מקצה לקצה, ב-180 מעלות.

זה פשוט הזוי, אמיתי, וכל כך עובד.

אני לא שוכח לרגע כמה הייתי סקפטי כלפי התהליך וכמה הרגשתי רע יותר ויותר עם כל כשלון, אבל התמדתי ולא וויתרתי, והיום, בדיעבד אחרי 5 חודשים של אימונים בפועל, אני אומר שהיה שווה כל רגע, כל כשלון בתרגול, כל בכי וכל תסכול. כי היום אני יכול להודות בגאווה שאני מיקסמתי את ההצלחה עם נשים.

פתאום קלטתי כמה פשוט להתחיל שיחה עם בחורה, כמה פשוט ליצור אינטימיות, כמה זה כיף ליצור סביבי מעגל שלם של נשים, שפשוט מתמכרות לשיחה איתי.

אני גאה במי שאני ובמה שאני היום. התליך הזה עזר לי להשלים עם הרבה דברים בחיי היומיום שלי, ובפרט בחיי במערכות היחסים שיש לי. כיום אני יוצא עם מישהי ועוד כמה על הכוונת.

וזה מדהים וזה כיף.

אני רוצה למסור תודה לראובן - הנציג שפנה אליי לראשונה כשהייתי רק בן 17 ושגעתי אותו כי הייתי סקפטי. זה היה שווה כל רגע. גדעון, אמיר, ירין, ליאור ושאר המדריכים שפגשתי ופשוט עזרו ותמכו כל אחד בדרכו ובצורת ההתייחסות שלו.

תודה לכם, מכאן אני ממשיך לצעוד קדימה להשיג את המטרה.

יוני, בן 21
(ינואר 2012)
ליגאל ורומן היקרים,

אני יודע שאני כותב לכם את מכתב התודה הזה קצת באיחור אבל דווקא בגלל זה אני חושב שיהיה לו יותר משמעות.

עברו 6 שנים מאז שהייתי תלמיד שלכם בקורס אומנות הפיתוי ומאז החיים שלי השתנו. (לטובה כמובן)

יש אנשים שאומרים את המשפט הזה רק כדי להדגיש נקודה חשובה אבל אני באמת יכול להגיד שאני מחלק את החיים שלי ל-2. אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל...

קודם כל תודה! תודה שפתחתם לי את העיניים. תודה שגרמתם לי להאמין בעצמי, לסמוך על עצמי שאני מסוגל להשיג את מה שאני רוצה גם בתחום של בחורות.

יש לי כל כך הרבה סיפורים שאני יכול לספר שפשוט לא היו מתקיימים אם לא הייתי עובר את הקורס שלכם. כל כך הרבה חוויות, כל כך הרבה רגש, כל כך הרבה סקס! :)

כדי לכתוב את כל החוויות שחוויתי בזכות השינוי הזה הייתי צריך לכתוב ספר של אלף עמודים. כל יום הפך להיות יום פוטנציאלי להכיר בחורה. כל נסיעה ברכבת או באוטובוס הופכת להזדמנות, וכל זה כשאני מרגיש שאני לא עושה דבר חוץ מ"לתת לזה לקרות".

מבין כל הדברים האלה הנה כמה דברים שעברתי/השגתי בזכות הקורס שעלו לי עכשיו לראש...

החיים שלי מלאים ומעניינים הרבה יותר - כל יום הוא חוויה.
הכרתי בחורות מדהימות.
יצאתי לדייטים עם כוסיות שבחיים לא האמנתי שאני יכול להשיג.
הגשמתי את כל הפנטזיות המיניות שלי.
תחושת כוח שנובעת מהידיעה שיש כל כך הרבה בחורות שרוצות אותי.
חודש אחרי הקורס האקסית המיתולוגית שלי רצתה לחזור אלי אחרי שהיא עזבה אותי שנה קודם (על הדרך גם שכבנו אבל כבר לא רציתי לחזור).
יצאתי ל-2 דייטים מדהימים עם 2 בחורות באותו לילה.
שכבתי עם 2 בחורות באותו יום.
שכבתי עם חיילת כוסית וסנובית מהבסיס שלי כשהייתי חייל צעיר בריתוק (זה היה אחד המקרים שבהם אמרתי לעצמי "פאק, זה כמו קטע מתוך סרט אני לא מאמין שזה באמת קורה!").
עוד כשהייתי חייל צעיר גרמתי לקצינה שהייתי דלוק עליה להתאהב כמו נערה מתבגרת.
הייתה לי יזיזה! שהיו לי איתה סופ"שים שפשוט לא הפסקנו להזדיין :)

זה קצת מצחיק, אבל למרות כל ההשגים האלה ומכל הדברים הטובים שקיבלתי מהקורס הזה, הצלחה עם בחורות זה לא הדבר העיקרי.
בקורס שלכם למדתי כל כך הרבה חוכמה, פיתוח אישי ופילוסופיה שאני לוקח איתי כדרך חיים.
אפילו התובנה שאם הצלחתי ללמוד איך להצליח עם בחורות גרמה לי להבין שאין דבר שאני לא יכול ללמוד.

אני לא חושב שיש תחום אחד בחיים שלי שלא הושפע מהקורס הזה, במיוחד התחום הפיננסי.
לתחושת הכוח והאמונה בעצמי שהתחזקו מאוד יש השפעה רבה על החיים שלי הרבה מעבר לבחורות.

לסיום, יש דבר אחד שאיתו קצת הייתי רוצה להרחיב יותר..
יש איזה אחת, קצינה יפה שמשרתת איתי ביחידה (אני נגד בקבע, וזאת לא אותה קצינה שדיברתי עליה קודם). היא סקסית אש! וכמו הרבה אחרים, נדלקתי עליה מהרגע הראשון שראיתי אותה ביחידה.

היא ישנה עירומה על המיטה מאחוריי, בזמן שאני כותב את המייל הזה.
אנחנו חברים כבר כמעט שנתיים. היא הבחורה הכי שווה שהכרתי והסקס איתה הוא הכי טוב שהיה לי בחיים! לא יודע איך להגדיר את זה, כוכבות פורנו מנסות לחקות את מה שהיא עושה בטבעיות :)
טוב חפרתי. מעבר לזה היא גם אחלה בנאדם. היא האהבה שלי ואני חולה לה על התחת!

יגאל ורומן, בזכותכם הבחורה הזאת נמשכה אלי מלכתחילה. אם לא הייתי עובר את הקורס שלכם כל הקשר שלי איתה היה מסתכם ב"שלום שלום" כשהייתי פוגש אותה במסדרון ואח"כ מפנטז על מה שהייתי עושה לה...

בזכותכם אני היום בנאדם שלם יותר, רגוע יותר ומתוסכל הרבה פחות.

שלושה חברים טובים שלי עברו את הקורס הזה בעקבותי.
האחרון סיים אותו לפני כמה חודשים ואתמול הוא יצא לדייט עם בחורה מדהימה (ראיתה תמונה שלה). היא מתנחלת דתייה שהוא הכיר בהגנ"ש שהוא עשה לפני שבוע.
והוא הצהיר "בחיים לא הייתי מצליח איתה וגורם לחברות שלה לעשות לי מסאג' במהלך השמירה אם לא הייתי עובר את הקורס. תודה ששכנעת אותי לעשות את זה."

כמו שהשפעתם עלי ועל החברים שלי, אני בטוח שיש עוד הרבה סיפורים כאלה.
אני מקנא בכם על הפרוייקט המדהים הזה שהקמתם שנקרא מאפי.
אני חושב שתרמתם המון לבוגרי הקורסים שלכם, למשפחות שיהיו להם בעתיד, לחברה שלנו ולאנושות כולה! זה אולי נשמע פלצני ומוגזם אבל אני באמת מאמין שגרמתם לעולם להיות מקום טוב יותר.

ניר


ביצעתי את שלב ב' בדיוק שנתיים לאחר שלב א' ולא מזמן לאחר קורס "מיומנויות תקשורת".

לאחר תקופה ארוכה זו, הגעתי לקורס עם תובנות רבות ועם שליטה בחומר של שלב א'.
הקורס נוגע בכל התכנים הרלוונטיים להצלחה עם בנות - משלב שיחת הטלפון, דרך ההיכרות ועד לסקס מזדמן/מערכת יחסים מוצלחת.

אני מרגיש שקיבלתי ידע עצום וכלים מצויינים שיאפשרו לי להעלות את ההצלחה עם בנות כמה רמות למעלה. נפלו לי המון אסימונים בקורס:
חלק מהנושאים שהועברו כבר הבנתי עם הזמן לבד לאחר שלב א' - אבל הקורס חידד ומיקד אותם (לדוגמה יצירת נוחות). עם זאת למדתי המון דברים חדשים שהיו חסרים ומשלימים את התמונה (המודל השלם לפיתוי למשל).

לאחר שביצעתי את שלושת הקורסים אני מסופק מאוד מהכלים והתובנות שצברתי בדרך, ומהאמונות שרכשתי שמעתה מובילות אותי. אני עכשיו מבין לעומק את מה שגדעון אמר בשלב א' לפני שנתיים - "האמונות שלכם מנהלים לכם את החיים - תבחרו אותם בחוכמה". אני את שלי בחרתי.

תודה רבה לכל הצוות של מאפ"י על מתן ההזדמנות והכלים להצלחה בחיים: אמיר, גדעון, טל, יגאל רומן ועוז (ומצטער אם שכחתי שם של מישהו)

אביב, בן 22
(נובמבר 2011)


מאוד נהנתי בקורס ואני מרגיש שלמדתי המון וחוויתי דברים שלא הייתי לומד או חווה בשום מקום אחר בחיי, דברים שיכול להיות שאפילו לא הייתי לומד אי פעם אם לא הייתי עושה את הקורס הזה.
אני מרגיש הרבה יותר בטוח עם נשים (ועם אנשים זרים בכללי).

אמיר וטל היו מדהימים, את אמיר אני מכיר עוד משלב א' וכבר משם שמתי לב לצורה המצויינת שהוא מעביר הדרכות וגורם לכיתה להקשיב ולהפנים את החומר בצורה מעולה, ח"ח אמיר!

לסיכום, תודה רבה לכם שאתם עושים דבר כזה פה בארץ ונותנים לאנשים שמתעניינים בפיתוח עצמי ובתחום הפיתוי ספציפית את האפשרות ללמוד ולרכוש כלים, אתם עושים זאת בצורה מקצועית ומעולה.

בראל, בן 20
(אוקטובר 2011)


אפשר להגיד בוודאות שהקורס הזה משנה דפוס מחשבתי ב - 180 מעלות. אני יכול להגיד על עצמי כרגע לאחר שעברתי את שלב א' ושלב ב' בהפרש של חודש, שאני יותר בקיא בענייני נשים. מה הכוונה? הכוונה היא שאני יותר שם לב לפרטים הקטנים - למה היא נגעה בי, למה היא עשתה פרצוף, למה אמרתי לה ככה והיא התנהגה ככה וכו'. וכן אני שם לב לטעויות קטנות של עצמי כלפי התנהגויות שונות של הנשים סביבי (אלו שאני רוצה ואלו שלא) - בקיצור, חוויה אחת גדולה תאמינו לי !

אני יכול להגיד בוודאות שהיו לי חששות מהקורס, גם בגלל המחיר וגם בגלל הסיבה - מה אני אלך לקורס כדי לדעת להתחיל עם נשים? מה פתאום! במקום זה אני אעזור אומץ ואקרע את העיר. אז בשביל זה יש לי מטאפורה (זה תמיד עוזר - משהו שלמדתי בחיים) המטאפורה לקוחה מחבר שהמליץ לי על הקורס והוא הולך ככה - תחשוב על קורס "אמנות הפיתוי" כעל קורס בפסיכומטרי. למה אתה לוקח קורס בפסיכומטרי? כדי להשתפר! אתה יכול להצליח בבחינה בלי שום קורס ולקבל את ה - 600+, אבל אם אתה רוצה להשתפר ולהגיע למועדון ה- 700, מה יאה יותר לעשות מאשר לקחת קורס בפסיכומטרי?

המטאפורה הזו עזרה לי ומקווה שתעזור גם לכל אחד.

תודה

דניאל, בן 24
(אוגוסט 2011)


אני שמעתי על מאפי לפני כשנתיים. כששמעתי עליהם עשיתי "מחקר" קטן וגיליתי שהידע שלהם על בנות הוא רחב מאוד אבל עדיין הייתי סקפטי לגבי הקורס ולכן רכשתי את הספר "סודות הפיתוי". אחרי שקראתי אותו הבנתי את המשמעות העמוקה של הידע שלהם ולכן החלטתי לעשות את הקורס.

אחרי שלב א' הידע והאמונות שרחשתי היו שונות ממה שהיה לי לפני השלב וגם התוצאות היו דיי מפתיעות (למרות שצריך להתאמן הרבה כדי להתמקצע בהם), ובגלל זה יש גם את המקבצים ותירגולי השטח שעוזרים להתמין את הידע והאמונות שרכשתי יותר לעומק במוח שלי.

אחרי שלב ב' - הידע שאיתו יצאתי משם פשוט ענק והוא השלים את שלב א' בצורה פנומנאלית.

אני גם רוצה להודות למדריכים שהיו לי שהם פשוט תותחים גדעון, אמיר, טל, וירין תודה לכם על כל התמיכה והידע שנתתם לי.

בכבוד רב,

כפיר, בן 23
(אוגוסט 2011)


הקורס היה רעידת אדמה בחיים שלי ופתח לי את הראש לצורת חשיבה שמעולם לא נחשפתי אליה. בעולם שבו המודלים הראויים לחיקוי הולכים ונעלמים, הקורס מהווה מורה נבוכים אל העולם הנשי והייתי שמח אילו הייתי נחשף לקורס ולמאפי עוד לפני שנים רבות...

טל ואמיר היו מצויינים, הידע הרב והניסיון שצברו מעשיר את הלמידה והופך את תהליך ההטמעה לקל יותר. עם המון דוגמאות והסברים, ובעיקר סבלנות אינסופית לכל שאלה ושאלה.

לגבי שלב ב'.
היו לא מעט חניכים בקורס שהיה ראוי להעמידם במקום או אולי לצמצם את זכות הדיבור שלהם שהרי יש לווי אישי ופורום ועוד המון אפשרויות למצוא את התשובות לשאלות.

מעבר לזאת היה מעולה.

תודה רבה !

איל, בן 31
(אוגוסט 2011)


נהנתי מאוד משלב ב', החברים שפגשתי, הצחוק בכיתה והרצינות בה הועבר הקורס.

אני מרגיש שקיבלתי הרבה ידע שגם חידד ושכלל כלים שלמדתי בשלב א' וגם כלים משיכה חדשים וחזקים, התמודדות עם מניפולציות ועוד. ובעיקר קיבלתי תובנות ו"נפלו אצלי אסימונים" על תפיסות מוטעות שיכולתי להימנע מהן עם בנות שיצאתי איתן ושהייתי איתן בקשר.

למדתי כמה דגשים שימנעו ממני כאב ובזבוז זמן על בנות שאני לא רוצה, לדעת מתי מתאים ומתי לשחרר, ויוסיפו לי המון הנאה ויכולות להכיר בחורות חדשות והפעם להוביל את הקשר.

המון המון תודה.

לירון
(אוגוסט 2011)


אז ככה, אני לפני הקורס, הייתי מודע שיש עולם נפלא כזה של אומנות הפיתוי (פיקאפ). קראתי המון בנושא, אפילו הזמנתי את הספר "סודות הפיתוי", אחלה ספר בשביל התחלה, מנוסח בצורה מצוינת.

אף פעם לא הייתה לי בעיה לצאת עם בנות, מה שכן אף פעם לא ידעתי ליזום אינטראקציה עם בחורה או לגשת למישהיא "כוסית" ולהתחיל לדבר איתה, כל האינטראקציות שלי עם נשים הסתכמו בזה שהן היו היוזמות ואני פשוט הייתי זורם עם זה.

וכשהיה מתחיל איתן הקשר, היה נגמר מהר יחסית, לא ידעתי איך להתנהג עם בחורה בקשר, הייתי ה"סמרטוט" שלה. כשקניתי את הספר "סודות הפיתוי" התחלתי לקרוא וליישם אותו, התחלתי לגשת לבחורות להכיר אותן, טלפונים וכו'.. אבל עדיין היה לי חסר משהו...

אפילו התחלתי לצאת עם מישהי, יצאנו במשך חצי שנה איתה, התכוונו לעבור לגור ביחד, היא נפרדה ממני... ושוב כי הייתי סמרטוט שלה. אחרי הפרידה אני מוצא את עצמי עומד מול החלטה די משמעותית בחיים שלי - למה לא לקחת את אומנת הפיתוי שלב קדימה?! ולהפוך לאמן פיתוי מצליח.

נרשמתי לשלב א' ושלב ב', החלטה נכונה מצידי, הקורסים האלו פתחו לי את העניים בצורה שמעותית. כבר היום שאני חודשיים משלב א' ושבוע משלב ב' רואה הצלחות מטורפת, אינטראקציות שאני יוצר לבד. אני נהנה לגשת לדבר עם נשים, ממש כיף לי, התפיסה שלי לגבי כל עולם הפיתוי השתנתה לחלוטין לטובה.

לדוגמא אתמול, ניגשתי לשתי כוסיות מטורפות שעמדו באמצע הרחוב, הזרמתי אותן בצורה כזו יפה ושתיהן נתנו לי את המספר שלהן (נראה מה יהיה בהמשך) ואז האחת מהן אמרה את הדבר הבא: אם ככה אתה לוקח טלפון מבחורה, אתה גאון!!!

וזה הדבר הכי טוב שאפשר לשמוע מבחורה בשלב כזה...
מה שכן, עוד עבודה מרובה לפני, עד לשלב בו אהפוך לאמן פיתוי טוב.

אז יישר כוח מאפ"י עבודה נהדרת אתם עושים!!!
תודה רבה לכם.

בהערכה רבה,

יבגני, בן 25
(יולי 2011)

בכללי אי אפשר יותר מידי להכביר במילים על הקורס הזה. לפני הקורס חשבתי שיכולת שיחה זו "מתנה אלוהית" ואין שום דרך לשפר את זה ובפרט עם נשים. ראיתי את המודעה באינטרנט והתחלתי לקבל מיילים, רק לאחר 3 שנים (!) מהכרותי עם האתר החלטתי לקנות את הספר.

כנראה מה שאומרים שלוקח הרבה לגלות שיש לך בעיה זה נכון... אחרי שקראתי את הספר הרגשתי דחף לעוד ידע ועוד דחיפה בתחת שתגרום לי לצאת לשטח ולהחיל לשרוף את הרחובות.

כשדיברתי עם ראובן על הקורס הוא אמר לי שביום של הקורס אני אצא ואתחיל עם 20 בחורות ואמרתי לו "אין מצב"... הרגלים של שנים לא תצליחו לשנות ביום. אבל זה עבד! רמת האדרנלין שמגיעים איתך לשם זה משהו מיוחד.

לאחר שלב א' התחלתי לתרגל ולנסות לשפר את עצמי כמה שיותר...אבל כמו כולם החלטתי שלי זה לא מספיק! אני רוצה עוד ידע והלכתי לעשות שלב ב' במקביל למקבצים של שלב א' (החלטה מעולה אגב). היום אני לא מגדיר את עצי אומן פיתוי אבל בהחלט שברתי את רוב הפחדים שהיו ואני רק מחפש לפרוץ עוד ועוד ולהמשיך להתקדם.

נ.ב
חברים שאתה רוכש בקורס זה חברי אמת. סביבה תומכת הכי טובה שיש!

תודה רבה,

אור, בן 22
(יולי 2011)


לפני הקורס לא היה לי נסיון טוב עם נשים מכיוון שהרגשתי והבנתי שאני לא יודע מה לעשות איתן. תמיד זה היה נגמר בסימני שאלה מאוד גדולים.
אם זה בסתם הכרות ראשונית, למה הן מגיבות בצורה כזאת או אחרת, ועד לדייטים שלא הולכים לכיוון שהייתי רוצה, ועד למערכות יחסים שהיו נגמרות מסיבות לא ממש ברורות.

היום, אחריי הקורס, אני מרגיש אחרת לגמריי. אני אומנם סה"כ יום אחד אחריי שלב ב' (וחודשיים אחריי שלב א') ועדיין לא הגעתי למצב שבו כל הידע התאורטי שצברתי מיושם במציאות, אבל וזה אבל גדול - אני מרגיש בצורה מאוד חדה וברורה שאני יודע הרבה יותר על כל מה שקורה בינו לבינה והמון סימניי שאלה נעלמו או קטנו בצורה משמעותית.

אני יודע שזה עכשיו אך ורק עניין של זמן עד שאני אגיע למצב שאני אשיג את המטרות שלי בכל מה שנוגע לגביי המין השני.

המון המון תודות לאמיר, טל וגדעון שהעבירו בצורה מצויינת את שניי שלביי הקורס, ותודה לא פחות קטנה ליגאל שבדרכו שלו, גם עזר ועדיין עוזר.

תודה גם לליאור בתמיכה הטלפונית שעוזר בשעת חרום :)

יוחאי, בן 30
(יולי 2011)


"בהתחלה הייתי סקפטי לגבי "מה כבר אוכל ללמוד על נשים שיוכל לעזור לי להצליח איתן בחיים" , חייב לציין שלאחר שלב א' התחלתי ליישם את החומר שנלמד בכיתה והופתעתי לגלות כמה המדריכים צדקו ובאמת הפכתי לאדם יותר מושך ואטרקטיבי לאו דווקא עם נשים אלא בכללי.

לאחר שלב ב' נפתחו לי העיניים לגמרי, כל הטעויות שעשיתי עם נשים אי פעם בחיי וכל הקשרים הלא מוצלחים שהיו לי פתאום קיבלו סיבה ומשמעות, למדתי המון.

אנונימי
(יוני 2011)


קודם כל תודה על העבודה הנפלאה שאתם עושים. אין ספק שהקורס הזה, זה הדבר הכי חשוב שעשיתי בחיי.

עשיתי את שלב א' ב6.5.11, ושלב ב' ב17.6.11.

לפני הקורס הייתי אדם מאוד סגור, לא בטוח בעצמו ובישן במיוחד בנוגע לבחורות.
באיזשהו שלב הבנתי שחיים כאלה לא מתאימים לי והתחלתי לחפש פתרונות לבעיותיי, וכך נתקלתי במאפי. עכשיו כעבור כחודשים מאז, אני מרגיש שאני הרבה יותר בטוח בעצמי, הרבה יותר אופטימי והרבה יותר נהנה מחיי.

אני מרגיש את השינוי הפנימי שעברתי. אנשים נהנים מחברתי, נשים זורמות איתי בשיחות וחברי והמשפחה שלי שמים לב לשינוי שחל בי, שואלים שאלות וטועים מה לעזאזל קרה איתי.

עכשיו נותר לי רק לצאת ולהתחיל לעשות את כל המקבצים ולהתאמן על כל החומר הנלמד ולחזק את הכלים החדשים שלמדתי.

מאחל לעוד הרבה אנשים לעבור את מה שעברתי ולחוות את מה שחביתי ושוב תודה על הכול.

אנטון, בן 20
(יוני 2011)


לפני ששמעתי על מאפי בכלל, הייתי אדם מאוד ביישן (למדתי בבהי"ס דתי כך שסיימתי 12 שנות לימוד בלי לשאול בחורה "סליחה, מה השעה?"). אני יודע שזה מוזר או מביך או מסכן. כן אני יודע את זה אבל זה אני. רגע המפנה היה כשחבר שלי הביא לי את הספר (סודות הפיתוי) ולאחר שממש התלהבתי ממנו גם אני הזמנתי אותו.

אני ממש שונא לקרוא ספרים אבל ביום הראשון קראתי את ה-60 העמודים הראשונים (בבית)
ולמחרת חזרתי לבסיס והפלא ופלא התחלתי עם 3 בחורות בהלוך חזור מהבסיס, ואחת מהן הייתה באמת כוסית.

יום אחד מישהו בצבא זרק לי משפט: "אחי, יש לך חברה?" ואני עניתי לו "הלוואי". ואז אמרתי כי אני מאוד ביישן ולא יודע מה לעשות בכלל בקשר לבנות, ואז הוא אמר לי שגם הוא היה כמוני ויותר גרוע ועכשיו יש לו חברה כוסית (בלונדינית ) שעובדת בבנק ויש לה כסף...

ואז כששאלתי אותו : "נו, ואך השתנת" הוא אמר לי "אחי, יש קורס כזה שמלמדים אותך אך מתחילים עם בנות ...חבל לך על הזמן." וכששאלתי אותו איך קוראים לזה הוא ענה לי "קורס אומנות הפיתוי". בשניה הזאת הבנתי שהדבר הזה הוא אמיתי ושאני חייב לעבור את הקורס. עברתי את שלב א', היו לי המון הצלחות (ברמה שלי ) עד שזה נפסק. יצאתי עם בוגר שהוא במקבץ מס' 7 בהתחלה כשראיתי אותו חשבתי שהוא חנון מהלך, אבל מה אני חייב לומר לכם הוא עשה לי בי"ס. הוא התחיל עם בנות על ימין ועל שמואל ולידי הוא התחיל עם בחורה מדהימה (בלונדינית, עיניים כחולות) חבל על הזמן. ואחרי 7 דק' של שיחה הוא לקח ממנה את המספר שלה. אני הייתי בשוק....

ואחר כך הלכתי לשלב ב'.
אחרי כחודשיים פתאום אני שומע בחורה (שאני דיברתי איתה כל הזמן הזה) אומרת לי "נו אלי, אני רוצה
שנישן בייחד. אני בתולה ואני רוצה לעשות את זה איתך"... את ההמשך אתם מבינים לבד.

אלי, בן 23
(מאי 2011)


את קורס ב' עשיתי כשנה וחצי אחרי שעשיתי את שלב א', מיד אחרי שיצאתי מקשר של 7 חודשים שלא התנהל כמו שרציתי והרגשתי שחסר לי עדיין משהו בהבנה. משהו שאני לא יודע ומונע ממני להצליח בזוגיות ובתחום בכלל והבנתי שהכלים והידע שקבלתי עוד לא הביאו אותי למקום ולהצלחה שאני שואף להגיע אליה. בשביל זה הייתי צריך את שלב ב'.

אם החומר של הקורס הראשון נתן בעצם "כאפה" ששינתה את כל התפיסה של המציאות ואת דפוסי ההתנהגות הישנים שלי הקורס השני היה "בעיטה מסובבת".

החומר שנלמד בקורס בעצם נתן לי להבין יותר לעומק את כל הנושא ולקשר בין כל הנושאים שלמדתי מהקורס הראשון. הקורס עזר לי להבין כל כך הרבה דברים שלא היו ברורים לי, במיוחד בנושא הזוגיות והצרכים של נשים ומה בעצם צריך באמת להצלחה עם נשים, וכל זה תוך כדי איזון של כל הדרייב והטירוף של הקורס הראשון.

קבלתי ביומיים יותר תובנות ממה שקבלתי נראה לי במהלך כל החיים שלי דבר שיצר אצלי הרבה ערעור ובלבול ולתחושות מאד לא פשוטות שהתחלפו להבנה עמוקה מאד מהר.

במילה אחת תודה.

אמיר, בן 21
(אפריל 2011)


כל החשיפה לתחום שלכם שינתה לי את כל החיים.
לפני שנחשפתי הייתי הבן אדם הכי נחמד, הכי אכפתי הכי, שקט, הכי ביישן, והצלחתי בהרבה תחומים בחיים, אבל עם בנות זה היה קשה ומסובך. הרגשתי שאני לא אצליח להשיג שום בחורות, שאף אחת לא תתעניין בי או תרצה אותי.

כשהתחלתי לקרוא מאמרים בתחום וקיניתי את הספר שלכם, סיימתי אותו תוך יומיים מבלי לבצע את התרגילים. התחלתי לתרגם את מה שקראתי למציאות וראיתי שזה עובד!! הייתי קיצוני מידי בתרגילים שעשתי וזה היה נראה מוזר, לאחר כמה חודשים הכל התחיל לזרום רגיל ושמתי לב שבנות רוצות אותי ולדבר איתי והתקשרות עם בנות הייתה מצויינת. פתאום יש לי הרבה ידידות, הרבה בנות מסביבי כל הזמן, ואנשים שהסתכלו חשבו שאני הגבר הכי מבוקש.

לאחר שנה של תרגולים קטנים בשגרת החיים שלי הבנתי שכל מה שלמדתי מהספר הבנתי, ואני יודע לישיים בצורה טובה. החלטתי שאני הולך לשלב א' במתוך סקרנות. ונרשמתי שלב א.

בהתחלה הגעתי עם בטחון ואמרתי שאני טוב ואני יודע הכל! אבל הבנתי שני עדיין לא יודע כלום!!!

שלב א' היה מטורף מבחינתי! כל תרגול, כל משימה שהייתה, הייתי הכי טוב והמדריך שם לב שאני מבין ויודע טוב והמליץ לי ללכת לשלב ב'.

רק לאחר חצי שנה הלכתי לשלב ב' שוב מתוך סקרנות.

ושלב ב מבחנתי שינה לי את כל הגישה בחיים לגבי בנות ובכלל. הבנתי פתאום מה זה להיות אני בכל מצב, מבלי לחשוב כל הזמן מה עם זאת ואיך אני, ואני ככה. פשוט אחרי שלב ב' הכל נרגע ונתפס בצורה אחרת. אני לא אוכל סרטים על בנות, אני פשוט זורם איך שאני והן כבר באות לבד, וזורמות לבד מבלי שאני אחשוב על זה יותר מידי.

כיום אחרי חודשיים לאחר שלב ב' אני בן אדם אחר, עם בטחון עצמי בשמיים עם מודעות עצמית גבוהה. אני מקבל ואוהב את עצמי בכל מצב. והכי חשוב מבחינתי זה שלמדתי לסלוח לעצמי. זה היה שווה לעשות את הקורס עצמו!

פשוט רוצה להגיד תודה על הכל.

תודה על החשיפה.
תודה על ההדרכה.
תודה על היחס הנפלא.
תודה על שגרמתם לי להבין מי אני באמת! :)

שמואל, בן 22
(אפריל 2011)


סיימתי את שלב ב' והתחושה מטורפת. קודם כל הכל היה מעניין מאוד, תו"כ נפלו המון אסימונים מקשרים קודמים. החומר הועבר בצורה מאוד מסודרת ומעניינת, תודה רבה לטל ואמיר על ההשקעה.

אם לפני שלב א' הייתי אותו אחד שמודע למה שיש בו אך מתקשה רוב הזמן להביא את זה לידי ביטוי, אז היום, אחרי שלב ב' והתהליך שאני עובר עד כה אני מרגיש במקום אחר לגמרי. אני מביא את עצמי בצורה שאני רוצה, ואני עדיין בתוך התהליך..

אם אחרי שלב א' התחלתי לייצר הצלחות בשטח ולהיות באטרף של עשייה אז עכשיו, אחרי שלב ב' אני רגוע יותר, מזהה איך נשים מסתכלות עליי אחרת. ויחד עם ההרהורים שיש לי אני מרגיש טוב איתם, אני במקום מעולה.

תודה

יגאל, בן 26
(מרץ 2011)


בתחילת הדרך, עוד לפני הקורס הייתי סוג של נכה חברתית עם נשים;
מאד התקשיתי להגיע לאפילו אינטרקציה פשוטה, כגון ניהול שיחה.
מיותר לציין שקשריי עם המין הנשי היו מעטים ודלים...

מאז שלב א' חיי התמלאו בידידות ובנות זוג פוטנציאליות. חוויתי הזדמנויות רבות שעל חלקן ניסיתי לקפוץ, על אחרות ויתרתי מפאת חסור ידע. הרגשתי שלא הייתי בידי התמונה הגדולה.

בשלב מסוים החלטתי ש...די! - זה לא יכול להמשך כך, אני מוכרח לראות את כל הפסיפס לפני שאני מתחיל לקחת צעד קדימה - כדי לוודא שלא אתקע.
ואכן, לאחר שלב ב' אני רואה שחלקים גדולים מהתמונה הושלמו, אסימונים גדולים ורבים נפלו, והכל מתחיל להתחבר אט אט

מכאן ואילך אני מרגיש שקיבלתי את כל הכלים הדרושים לי להצלחה עם נשים מעבר לכל דמיון, וכל שותר לי כעת הוא להטמיאם ולהפנימם.

אריאל, בן 21
(מרץ 2011)


היי יגאל,

חשוב לי לנצל את ההזמנות ולהודות לך ולרומן על הקורס.

כאשר נרשמתי לקורס אחרי שנתיים של לבטים, הייתי מאוד ספקן, ציפיתי להתנהלות חובבנית, אבל מאחר ובאמת הגעתי למצב שאין לי מה להפסיד, נרשמתי.
אני שמח להגיד לך שנשארתי פעור פה לאור הרמה המקצועית של החומר ושל המדריכים (כמי שהשתתף לא מעט קורסים, גם מקצועיים בתחום התוכנה וגם קורסי מודעות עצמית כמו מהות וקואצינג).

אני חושב שמה שאתם עושים הוא באמת חשוב ותורם תרומה חשובה לכלל הגברים במדינה! ההתנהלות שלכם והיכולת שלכם לתת כלים כמו רענון ומענה טלפוני, הופכת אתכם לארגון אכפתי ובעל מטרה אמיתית הרבה מעבר לחלק הכספי!

והרדיפה שלכם לשיפור מתמיד בהחלט ראויה לציון. כל הכבוד!

לירון, בן 32
(דצמבר 2010)


לפני הקורס ההצלחות העיקריות שהיו לי עם נשים זה בעיקר דרך האינטרנט. לעיתים הייתי מכיר בחורות בסיטואציות אחרות, אבל זה היה קורה לעיתים רחוקות. אולם, שמתי לב למשהו מאד בולט.. שמתי לב שנשים יש בכל מקום! ועם זאת למרות שיש נשים בכל מקום שבו אני נמצא אני חושש לגשת. אני חושש שלא יהיה לי מה להגיד, אני חושש מדחייה ועוד שאר תירוצים..

אחרי שעשיתי את שלב א' התגברתי בעיקר על הפחד הכי גדול שלי - לגשת. אמנם עבר חודש וחצי מאז שסיימתי את שלב א', אבל מאז ניגשתי ופתחתי שיחות עם בחורות על כמעט כל נושא שבעולם. שלב א' עזר לי מאד לפרוץ את הפחד שבלגשת לבחורה. כמו כן הוא עזר לי לפרוץ את הפחד של לבקש מספר טלפון מהבחורה. היו לי מקרים בעבר (לפני שנכנסתי לתחום) שהייתי מנהל שיחה עם בחורה והייתי מרגיש שהבחורה מעוניינת, אבל הייתי חושש לבקש את המספר בסוף השיחה. עכשיו המצב השתנה. ברור לי שאם לא אבקש את המספר לא תהיה לי שום דרך ליצור קשר עם הבחורה הזאת שוב, ולכן זהו חשש שהתגברתי עליו.

מאז שסיימתי את שלב א', יש לי הרבה יותר הצלחות עם נשים. אני משיג מספרי טלפון מבחורות, אני יוצא איתן לדייטים, ואני מרגיש שיש לי יותר שליטה בחיים על הנושא הזה.

לגביי שלב ב', הוא חידד לי הרבה דברים שהיו חסרים לי בשלב א'. הוא עזר לי להבין יותר איך לקבוע פגישה בצורה מהירה יותר. הוא עזר לי להבין איך לגרום לבחורה להמשיך ולהישאר מעוניינת בי, וגם במידה ומצאתי את האחת שלי, איך להשאיר אותה איתי. בקורס דיברו על דברים שלא הייתי מעלה על דעתי בכלל, ולא הייתי חושב עליהם בעצמי.

אני מרגיש ששלב ב', עשה לי סדר באיך הדברים אמורים להיראות גם מעבר לשלב לקיחת המספר, ומה לעשות עם זה אחרי שאני מוצא את הבחורה שאני רוצה.

תומר, בן 28
(נובמבר 2010)


אני סיימתי את שלב א+ב לפני כ-3 שנים, כך שלמעשה זהו קורס ריענון בשבילי ואני חייב לציין שהיו המון חידושים לטובה. מבחינת התמיכה מעבר לקורסים כמו הדרכות שטח, מקבצים ותמיכה טלפונית ואינטרנטית. אני לא אשקר - התעניינתי גם אצל המתחרים אבל מה שמיוחד במאפ"י, אלו הדברים הנ"ל שציינתי והם נותנים הרגשה שרק אם לא תרצה להצליח אתה לא תצליח, מעבר לזה הליווי הארוך והצמוד מאפשר להצליח ושם את מאפ"י גבוה מעל המתחרים.

אהבתי מאוד את המשפט שגדעון המדריך אמר בסוף שלב א' "אנחנו פועלים לעשות מהפך בישראל, כדי שגברים יתנהגו כמו גברים ונשים ילמדו לכבד גברים". אני מאוד מתחבר למשפט הזה וחושב שבכלל אתם עושים עבודת קודש בכך שאתם עוזרים לאנשים לצאת מבדידותם

תודה רבה!

גל, בן 35
(אוקטובר 2010)ערב טוב יגאל,

רציתי להודות לך ולרומן על הקורס וכל הידע ממנו. באמת שהידע הזה וליתר דיוק פתיחת העיניים הזאת, זה בדיוק מה שהייתי צריך ומה שכל גבר צריך לא משנה כמה טוב הולך לו עם נשים.

הלך לי טוב עם בנות בעבר, ומערכת היחסים האחרונה שלי גמרה אותי מבחינה רגשית, מנטלית ופשוט השאירה אותי ריק וחסר חשק לפעול ולהתחיל עם בחורות אחרות. חשבתי שאין טעם. הקורס רק גרם לי לרצות להחזיר את האקסית שלי אבל לא בכל מחיר, ובאותו הזמן לתרגל ולהשיג את מי שאני רואה ורוצה ברחוב, אוטובוס, מועדון ובכל מקום בסדר היום שלי.

חשבתי שאני מכיר ליתר דיוק הכרתי את הדרך שבה בנות מתנהגות וגיליתי כ"כ הרבה דברים שלא היה לי מושג בהם שרק פתחו לי את העיניים עוד יותר ואני יכול לראות הכל בבהירות וצלילות יותר, אפשר להגיד שהייתי חצי עיוור עד עכשיו...

אני מתכוון לתרגל כמה שיותר ולהפוך לכמה שיותר טוב, המטרות שלי מרובות, העיקרית שבהן היא מערכת יחסים רצינית אבל לא כל אחת היא למערכת יחסים. כמו שהרבה בנות חושבות שהן צריכות לנשק הרבה צפרדעים כדי למצוא את הנסיך, דעתי זהה, אני צריך להתנסות עם הרבה בחורות לפני שאני מוצא את האחת בשבילי, בין אם זאת האקסית ובין אם לא.

הקורס הזה הוא אחד הדברים היותר טובים שהשקעתי בהם. בהתחלה זלזלתי לגמרי ביכולת שלו לעזור לי, במה שאתם יכולים ללמד אותי, כי עד היום בנות היו דבר לא כ"כ מסובך בשבילי - תמיד ידעתי לגשת ולדבר, לפעמים הצלחתי לפעמים לא... אבל עכשיו המשחק השתנה לגמרי ואני הולך להשתנות איתו, כי עכשיו אני יודע א-י-ך לדבר, איך לפנות, מה להגיד ואיך להגיד, אני יודע איך להחזיק אותה במערכת היחסים ולגרום לה להתאהב בי.

גיא, בן 22
(אוקטובר 2010)


אני אתייחס במשוב שלי לשלב א' ולשלב ב'.

לפני הקורס ההצלחות העיקריות שהיו לי עם נשים זה בעיקר דרך האינטרנט. לעיתים הייתי מכיר בחורות בסיטואציות אחרות, אבל זה היה קורה לעיתים רחוקות. אולם, שמתי לב למשהו מאד בולט... שמתי לב שנשים יש בכל מקום! ועם זאת למרות שיש נשים בכל מקום שבו אני נמצא, אני חושש לגשת. אני חושש שלא יהיה לי מה להגיד, אני חושש מדחייה ועוד שאר תירוצים..

אחרי שעשיתי את שלב א' התגברתי בעיקר על הפחד הכי גדול שלי - לגשת. אמנם עבר חודש וחצי מאז שסיימתי את שלב א', אבל מאז ניגשתי ופתחתי שיחות עם בחורות על כמעט כל נושא שבעולם. שלב א' עזר לי מאד לפרוץ את הפחד שבלגשת לבחורה. כמו כן הוא עזר לי לפרוץ את הפחד של לבקש מספר טלפון מהבחורה.

היו לי מקרים בעבר (לפני שנכנסתי לתחום) כשהייתי מנהל שיחה עם בחורה והייתי מרגיש שהבחורה מעוניינת, אבל הייתי חושש לבקש את המספר בסוף השיחה. עכשיו המצב השתנה. ברור לי שאם לא אבקש את המספר, לא תהיה לי שום דרך ליצור קשר עם הבחורה הזאת שוב, ולכן זהו חשש שהתגברתי עליו.

מאז שסיימתי את שלב א', יש לי הרבה יותר הצלחות עם נשים. אני משיג מספרי טלפון מבחורות, אני יוצא איתן לדייטים, ואני מרגיש שיש לי יותר שליטה בחיים על הנושא הזה. כלומר אני מתחיל להבין את תיאוריית השפע, על כך שיש נשים בכל מקום, ואם לא הולך עם אחת אז לא נורא, יש עוד אחרות. הקורס נתן לי כלים, ושינה את הגישה שלי לגבי בחורות. אני מבין כיום את המשמעות של פחד אמיתי ומדומה, ומבין שהפרשנות שהמוח שלי נותן לדברים יכולה להיות שגוייה.

לגביי שלב ב', הוא חידד לי הרבה דברים שהיו חסרים לי בשלב א'. הוא עזר לי להבין יותר איך לקבוע פגישה בצורה מהירה יותר. הוא עזר לי להבין איך לגרום לבחורה להמשיך ולהישאר מעוניינת בי (סקרנות מאתגרת), וגם במידה ומצאתי את האחת שלי, איך להשאיר אותה איתי. בקורס דיברו על דברים שלא הייתי מעלה על דעתי בכלל, ולא הייתי חושב עליהם בעצמי.

אני מרגיש ששלב ב', עשה לי סדר באיך הדברים אמורים להיראות גם מעבר לשלב לקיחת המספר, ומה לעשות עם זה אחרי שאני מוצא את הבחורה שאני רוצה.

תומר, בן 28
(אוקטובר 2010)


אני מוכרח להודות שהופתעתי מהקורס. לדעתי זה בגלל שראיתי אותו כעוד קורס להתפתחות אישית, שבו מבלבלים לך את השכל ולא באמת לומדים משהו.
עבורי, היה הרבה יותר טוב אם הייתם מסבירים מההתחלה שזה קורס שבו פשוט לומדים תכנים עיוניים בפסיכולוגיה מהתחום הזוגי בשילוב התנסויות מעשיות, היה לי הרבה יותר קל להבין את הצורך של הקורס.

עכשיו אני רואה את הקורס כחובה לכל גבר. ושלב ב' נראה לי בכלל חובה לכל גבר שנמצא במערכת יחסים וממש לא רק לאלה שבתחילת תהליך החיפוש.

עומר, בן 28
(ספטמבר 2010)


בזמן הקצר מאז התחלתי את התהליך (לפני קצת יותר מחודש), אני מרגיש שינוי אדיר.
בהדרגה, כל המידע שהועבר בהרצאות, מחלחל, נטמע, ומשנה את תפיסת העולם שלי, ואת הדרך בה אני מתנהל בעולם. אני מרגיש יותר בטוח בעצמי, יותר רגוע, וכשאני נתקל במכשול, אני רגוע.
למדתי שבכל נושא בחיים אפשר להשתפר, עם ההכוונה הנכונה, שניתנת ע"י האנשים הנכונים. המדריכים של מאפ"י הם קודם כל אנשים נהדרים. הם לא לימדו אותי רק על אמנות הפיתוי, אלא פתחו לי את העיניים אל תחום ההתפתחות האישית. אני יודע שכל אחד מאנשי מאפ"י עבר תהליך זהה.

כמרצים, הם מהשורה הראשונה, והידע שהם מעבירים הוא יקר ערך. עלות הקורס מזערית לעומת התמורה.
אז תודה לכם, ונתראה בפורום.

אסף, בן 23
(ספטמבר 2010)


אני בסך הכל בן 19 ולפני הקורס אמרתי לעצמי "בטח אני עדיין לא אמור לדעת את כל הדברים האלה". אחרי שקראתי הרבה, באתר, בהמלצות, בספרון שאפשר להוריד, הבנתי שאולי בכל זאת יש דברים שאי אפשר לדעת אותם משום מקום.

הגעתי לקורס עם הרגשה של חוסר וודאות מה יהיה, איך יהיה. אחרי שלב א' הרגשתי הרגשת סיפוק אדירה, יצאתי עם המון ידע חדש והמון מוטיבציה ליישם את הידע. עם כל זה יצאתי לרחובות לתרגל ודי מהר הרגשתי שיפור וכבר הוצאתי טלפון.

לא מזמן סיימתי את שלב ב' עם המון ידע חדש נוסף, ושוב המוטיבציה עלתה. אני כבר מחכה לתרגול הבא ויודע שזאת הדרך הנכונה להצליח בתחום.

נהנתי מהקורס, מהקהילה שהצטרפתי אליה, ומכל הדרך.
תודה מאפי.

יואב, בן 19
(ספטמבר 2010)


הקורס ללא ספק חידד לי המון וגרם לי לשינוי תפיסתי. הבנתי שיש לי עוד המון עבודה לעשות ושאני רק בתחילת דרכי... אין ספק שעם הזמן, המיומנות שלי תגיע ואגשים את הפנטזיות שלי עם נשים. הקורס היה מרתק ומקיף. קיבלתו המון כלים וידע שיתורגמו ליתרון מעשי בשטח.

בעבר הייתי מבחין בגברים שפועלים בצורה מצויינת עם נשים ולא הבנתי עד הסוף מה קרה שם? איך זה עובד לו ולי לא? היום יש לי את כל התשובות וגם יכולת להשיג את מה שאני ארצה. היום אני לא מתפשר יותר על בת זוג, מהיום לא מכירים לי בנות. מהיום אני בוחר, יוזם, משיג לי את מה שאני רוצה ומסנן רק את מי שמתאימה.

כמו כן, עליי לשבח את רומן ויגאל שנתנו את הלב והנשמה שלהם, השיבו לכל שאלה והדהימו אותי עם כמות הידע והנסיון שלהם.
היה כיף ומעניין מאד.

אילן, בן 34
(ספטמבר 2010)


אני בן 27. לפני הקורס לא הייתי ניגש לבנות בכלל. הבנות שנמשכו אלי, אף פעם לא היו הבנות שאני נימשכתי אליהן. לא חשבתי שניתן ליצור משיכה. הייתי בטוח שבנות נמשכות לגברים ללא כל קשר לפעולות שהם עושים. פשוט נמשכות לגברים יפים יותר, כמו שאני נימשך לבנות יפות יותר. אי לכך - אף פעם לא הייתי במערכת יחסים, התנשקתי אולי 3 פעמים כל החיים שלי.
באיזשהו שלב, החלטתי שכנראה אני פשוט לא גבר מושך, שאני טעות אבולוציונית, שאני חלש והגנים שלי לא אמורים לעבור הלאה לדור הבא, כך שבאופן טבעי לעולם לא יהיה לי סקס, מערכת יחסים, אישה, ילדים - או לחלופין, לצאת עם מישהי שאני לא נמשך אליה רק כי היא נמשכת אלי. הפנמתי את זה וחייתי עם עובדה זו במשך שנים, מה שגרם לי לתיסכול רב שלמדתי לחיות איתו ולהדחיק אותו.

באיזשהו שלב נחשפתי לחומר של מאפי על ידי חבר שהמליץ על האתר. כשקראתי שם כמה דברים שנשמעו לי מעניינים החלטתי לרכוש את הספר "סודות הפיתוי". קראתי את הספר לפחות 3 פעמים, בעקבות הספר חזרה התקווה לליבי והבנתי שאולי יש לי עוד סיכוי לזוגיות כפי שאני ארצה. ניסיתי קצת ליישם את התובנות, אבל עדיין לא הצלחתי באמת לגשת ולדבר עם בחורות שאני לא מכיר. הבנתי שתאוריה זה טוב ויפה, אבל אני לא מצליח לבד, אני צריך מישהו שיראה לי איך, ידחף אותי, קבוצה שתתמוך בי ותעבור איתי יחד את התהליך.

קורס שלב א' מילא אותי במוטיבציה, הרגשתי כאילו קפצתי למים והתחלתי לשחות, ניגשתי להמון בחורות במסגרת התירגולים. הבנתי שזה לא בשמיים, שזה אפשרי ואפילו ממש ממש כיף. ברגע שממש ניגשים לבחורה - הפחד נעלם ואף מרגישים עליונות ושליטה ריגשית.

שלב ב' השלים לי פערי מידע שהיו חסרים לי כדי להבין מה באמת קורה מתחת לפני השטח. להבין מה באמת חשוב לנשים. להבין את הרעיון שמאחורי תהליך הפיתוי. קיבלתי כלים איך לבצע פיתוי, עם סדר פעולות מאד מובנה, כך שאין מקום לטעויות ובלבול, עם תובנות מהשטח. התמלאתי ביטחון, היום אני מבין שאני באמת יכול לגרום כמעט לכל בחורה להתאהב בי, לשכב איתי, לנהל כמה מערכות יחסים ואפילו אפשרי לגרום לשתי בנות לשכב איתי בו זמנית. למדתי לקבל את עצמי, עם כל יתרונותי וחסרונותי. הבנתי שאני כן יכול להציע את עצמי לבחורה, כמו שאני, בדרך הנכונה, גם אם אני קצת שמן ולא נראה ממש טוב.

היום אני עדיין נמצא בשלב התירגול, כך שאני לא יכול להגיד שכבר שכבתי עם מישהי. עם זאת, אני מלא במוטיבציה לפעול, ואני סמוך ובטוח שהתוצאות יבואו.

מודה לכם מקרב לב, סידרתם לי הרבה דברים בראש, אני רואה דברים בצורה אחרת ומרגיש אחרת. קיבלתי תשובות להרבה שאלות שחשבתי שאין תשובה עליהם. אני בטוח שכשאבוא לריענון בחינם בעוד כמה חודשים - אני אעמוד מולכם בגאווה ואספר לכם על מבחר הבנות הזמינות לראשותי שאני לא יודע עם מי מהן לשכב, מתי וכמה פעמים.

תודה יגאל, רומן, טל, גדעון, אמיר, עידן וליאור. מבטיח להזמין אתכם לחתונה, במיוחד אם אתחתן עם שתי בחורות בו זמנית. כי נראה לי שאני ממש בקטע של שלישיות עכשיו.

נתן, בן 27
(ספטמבר 2010)

עברתי את שלב א' ואת שלב ב' ואני רוצה לספר על החוויה.

בהתחלה קניתי את הספר "סודות הפיתוי", מאוד התלהבתי ושמתי לב שה"כרישים" באמת משתמשים באותן תכונות אופי שמצויינות בספר, ואיך הם עושים את זה חד משמעית.
אף על פי שהספר היה מדהים, רציתי להגיע לתוצאות רציניות תוך זמן יחסית קצר. נתחיל בזה שלפני הקורס לא ניגשתי לשום בחורה זרה ולקחתי ממנה מספר טלפון, לא יצאתי לשום דייט בחיים שלי.

היום, כמה שזה נשמע הזוי, קיבלתי דחיפה שאי אפשר להסביר במילים לצאת, לגשת לבנות, לדבר איתן ולהבין מה מושך אותן וכל זה אחרי שלב א'. בחודש הראשון של שלב א'
השגתי 18 מספרי טלפון שזה פשוט דבר שבחיים לא הייתי מעלה על דעתי בכלל שאני יכול לעשות.

אחרי שלב ב' שעברתי אותו למעשה חודש אחרי שלב א', יצאתי כבר ל-3 דייטים וכיום אני חודשיים אחריי שלב ב'.
אני מרגיש היום כל כך הרבה יותר ביטחון עצמי עם בנות. היכולת לפלרטט איתן, לגרום להן להימשך אלייך ולדעת שהן נמשכות אלייך היא מדהימה. זאת אחת החוויות הכי כיפיות שיש בכל נושא ה"פיק אפ" ואין ספק שהקורס לאומנות הפיתוי מספק את הידע בצורה הטובה ביותר לדעתי ואת הדחיפה באמת לצאת ולתרגל.

אני אדבר קצת על הקורס של שלב א'. שלב א' היה מדהים, אין מילים. שני המדריכים שם, הם באמת אומני פיתוי והם מעבירים את זה בצורה כל כך אנרגטית וחזקה שמרגישים שטיפת מוח אבל אשכרה לטובה ושאתה רוצה לעבור אותה. הקורס מאוד מצחיק ומאוד פותח עיניים ברמות שאי אפשר לתאר במילים.

שלב ב' - מדהים ללא ספק, אווירה שונה לגמרי. יותר מעמיק ומסביר, מפרט פרט בפרט מה לעשות ואיך לעשות מהרגע שניגשים עד לסקס. אני ממליץ מאוד גם עליו, בלעדיו הייתי נשאר תקוע עם 18 מספרי טלפונים של שלב א' בערך
.
לסיום, תודה רבה רבה למאפי ולגדעון, אמיר, רומן, יגאל שהם מורים מעולים ושגרמו לי לשאוף כל כך גבוה ולהסתכל על עולם הבנות בצורה נכונה.

מארק, בן 19
(אוגוסט 2010)


אהלן יגאל,

ראשית, אני רוצה להודות לכם על הקורס המאלף. היה לי הרושם שמדובר בחבר'ה רציניים עם תוכנית קורס שבנויה היטב ועם הרצאות ושירותים נלווים אחרים (כגון מקבצים) שאתם משקיעים זמן רב על מנת לשפר ולחדד אותם כל זמן, וכזו הייתה תחושתי גם לגבי שלב א' שהעברתם.
בכלל, אני רוצה לציין שהשירות שאני מקבל מכם בתור לקוח צריך להוות דוגמא לעסקים רבים אחרים.

במיוחד אהבתי שבניתם קורס שמאתגר אנשים לחשיבה ולהסתכלות פנימה ולא תמיד מגיש להם את כל הפתרונות. זו גישה שאני מצאתי אותה מצוינת מבחינתי.

בקיצור, השכלתי מאד מהקורס, ועכשיו מה שנותר הוא לתרגל לתרגל ולתרגל!

מסור את תודתי לגידי ואמיר (משלב א') וכמובן גם לרומן.

איתן, בן 33
(אוגוסט 2010)


אני אישית מאוד נהנתי מהקורס, למרות שבתכלס הוא לא גילה לי שום דבר שלא ידעתי. אלא חידת דברים שחשדתי בהם.
אני מאוד מרוצה משני השלבים וגם מהספר - התוצאות פשוט מדהימות אותי כל פעם מחדש, נהייתי אדם אחר, סוף סוף התחלתי לחיות את החיים שלי איך שאני רוצה ולא איך שיוצא.

עשיתי את הקורסים במהלך חודשיים - ולפי דעתי זה אחד הדברים שהשפיעו על החיים שלי הכי חזק מכל הבחינות. הבנתי שאפר להשליך את מה שלמדנו בקורס על כל תחום בחיים ולא רק על תחום הפיתוי.
עכשיו אני בן 20 ואני ממש מתחרט שלא עשיתי את זה לפני שנתיים.

אצלי הכל התחיל מאיזה באנר קטן באיזה אתר מוזנח, בהתחלה זה נראה כמו פרסומת להגדלת איבר מין ועכשיו אחרי שעברתי את כל זה, אני עדיין בשוק עד כמה שהכל קל ופשוט ושקוף. הקורס פתח לי עיניים ולימד אותי ללכת, להביט, לנשום מחדש. אנ

אגב, אני ממש אוהב את התחום, מקווה שהוא יתפתח הלאה.

תודה רבה.

אלכס, בן 20
(יולי 2010)


נתקלתי בספר שלכם לפני שנה וחצי בערך, ואתמול סיימתי לעשות את חלק ב' של הקורס שלכם.
בתור מישהו שכבר נתקל בחלק מהדברים שלימדתם באינטרנט ובספר שלכם, אני אומר בלב שלם זה היה שווה כל שקל.

בחלק א', אמיר וגדעון סידרו לי את הדברים בראש בצורה מדהימה. סיימתי את חלק א' עם הרגשה מעולה של ביטחון ושל הבנה. עודד וירין דאגו לכך שגם אשתמש בחלק מהדברים הללו בשטח, ובאמת זה מאוד עזר וחיזק את הביטחון שלי.

עשיתי דברים במרתונים, שמעולם לא תיארתי לעצמי שאני מסוגל לעשות. אם הייתי פוגש את עצמי מלפני שנה והייתי מספר לעצמי על ההווה, רוב הסיכויים שלא הייתי מאמין לחצי ממה שהייתי מספר לעצמי.

בחלק ב' באמת נפלה לי הפצצה!
ישבתי בשורה הראשונה פשוט מהופנט בהרצאות, מנסה לקלוט כל פיסה של מידע שיכול לשמש אותי, חלק מהדברים גרמו לי להרגיש מבולבל מאוד פעם ראשונה ששמעתי אותם. יצאתי מחלק ב' לדרך חדשה, אבל החומר עדיין מאוד טרי בראש שלי ועדיין לא עיכלתי לגמרי את הכל. אני מקווה שזה יסתדר עם הזמן.

רומן ויגאל במשך כל חלק ב' גרמתם לי להטיל ספק בהתנהגות ובאמונות שלי, משהו שלא האמנתי שיכול לקרות שנה וחצי אחרי שקראתי את הספר והשתתפתי בפורומים.

זה ללא ספק חוויה שכל גבר חייב להעביר את עצמו, לא משנה מי הוא חושב שהוא.

תודה רבה, לאמיר וגדעון על חלק א' מהנה ביותר.
לעודד וירין על התמיכה בשטח והעזרה.
תודה מיוחדת ליגאל ולרומן על שחידשתם לי כל כך הרבה על בחורות. ורומן תודה על הזמן והרצון לעזור למרות השעה המאוחרת.
אני מעריך את זה מאוד. אני מקווה שניפגש שוב בעתיד.

ניב, בן 19
(יולי 2010)


לכל צוות מאפ"י היקרים שלום רב!
אני לא ממש יודע מאיפה להתחיל להודות לכם. הקורס הזה, הוא המתנה הגדולה ביותר שיכולתם לתת לי, ואני - לתת לעצמי. הקורס שעברתי אצלכם הוא הקורס הכי חשוב, הכי תורם והכי משמעותי שעברתי בחיים שלי. אני בטוח שאני לא אשכח אותו כל חיי!

אני בן 31, עובד בחברת הייטק. לפני הקורס, כל חיי חלפו לי בלי בחורות, עם ביטחון עצמי נמוך מאוד. הייתי ביישן ובקושי הייתי מדבר עם בחורות.
לפני כחודש עברתי את קורס שלב א', ומאז אני רואה שינוי משמעותי לטובה בכל תחום אפשרי בחיים שלי! הביטחון העצמי שלי השתפר בצורה מדהימה, בעבודה אני מתחיל לדבר ולהיות דומיננטי יותר, חבריי לעבודה מעריכים אותי יותר ואני שם לב שהסביבה מתייחסת אלי הרבה יותר טוב. בנוסף לכך, אני ניגש לדבר עם בחורות בצורה חופשית ובכל מקום אפשרי, דבר שבעבר לא חשבתי שאעשה. בחורות נהנות לדבר איתי.
מדהים איזה שינוי עברתי תוך חודש אחרי קורס שלב א' של מאפ"י, ועל זה אני חייב להגיד לכם תודה ענקית מכל הלב!

מה שממש אהבתי אצלכם, זה היחס האישי והחם שמקבלים בוגרי הקורס - מאפ"י דואגים להתקדמות האישית שלך ומלווים אותך לכל אורך הדרך, עד שתגיע להצלחה! זה ממש מדהים!
אתמול עברתי אצלכם את קורס שלב ב' והקורס הזה ממש מצוין. החומר שלומדים בקורס הזה הוא אדיר, חומר שמאוד תורם ומשפר את החיים.

אני חייב לסיים בתודה ענקית לכל הצוות:
אמיר וגדעון (שלב א').
יגאל ורומן (שלב ב').
סמדר, ירין, עודד ועידן!
תודה רבה רבה לכם.

ערן, בן 31
(יוני 2010)


היי יגאל,
ראשית, תודה רבה על הקורס הנפלא.
גם ההדרכה שלך וגם ההדרכה של רומן הייתה ברמה הגבוהה האפשרית ביותר. הדהים אותי שכל כך הרבה אסימונים נפלו לי ביום השני, כל מה שאמרתם קרה לי ורק עכשיו אני מבין אותו. חבל שלא יכולתי ללמוד את זה כשהייתי נער, חיי היו הרבה יותר מאושרים.
אבל כמו שאומרים - לא בוכים על חלב שנשפך ואני שמח שלמדתי ולא ויתרתי לעצמי.

לרומן יש סגנון מעולה של העברת החומר - שילוב של הומור במינון הנכון וציוריות מדהימה. אני יודע שאני אחשוב עליו עוד בעתיד ובעיקר ארגיש כאבים במקום אינטימי … בזכותו. הדוגמה הזו הייתה במקום והמחישה לי בצורה הטובה ביותר מה זה לעמוד על שלך. דבר זה הוא אחד הדברים שנפלתי בהם שוב ושוב בעבר.

גם הנושאים שאתה העברת הועברו בצורה מצוינת, תוך הרגשה שאתה מבין טוב מאוד על מה אתה מדבר. הרגישות של הנושאים היא ברורה וחשוב לקבל תחושה של בטחון מהדובר שמלמד אותם. זו התחושה שקיבלתי ממך.
אין לי הערות לשיפור, סך הכול הפורמט נראה לי נכון. אני רק יכול לחזק את ידיכם שתמשיכו לעסוק במלאכה גם למען הורדת אחוז המתגרשים בישראל.
תודה

איציק, בן 37
(מאי 2010)


שלב ב' הבהיר עבורי את הנקודות שלא היו ברורות לי לאחר שלב א'. הגעתי לשלב ב' לאחר הצלחות ולאחר קשר, אך היו הרבה נקודות שבהם פעלתי מחוסר ידיעה. שלב ב' פתר לי המון שאלות שצצו לי בראש ודי איזן אותי. למדתי המון על יחסים - למה בחורות עושות מניפולציות ואיך להגיב להן.
בינתיים החומר דיי טרי ואני צריך לקרוא את המחברת עוד פעם – פעמיים כדי שהכול ייקלט בצורה טובה יותר במוח. אני מקווה שעוד חצי שנה אשלח משוב רווי הצלחות כי כעת אני צריך לצאת לעולם ולנסות את מה שלמדתי.

העברת החומר הייתה קלילה וכיפית, היומיים האלה טסו לי והיה נורא מעניין.
תודה רבה לכם.

אליהו, בן 24
(מאי 2010)

דבר ראשון, ואיך אפשר בלי, תודות:
תודה רבה לכם יגאל, רומן וטל על הקורס הנהדר הזה, שבלעדיו לא היה לי את האופציה, הסיכוי, והיכולת להתפתח ולהפוך למי שאני באמת רוצה להיות.
תודה גם למדריכים המצוינים שהכשרתם - אמיר וגדעון שעשו את שלב א' לחוויה נהדרת בשבילי.
כמו כן, תודה גם לעידן נטיב שקידם אותי המון במרתונים.

אני רוצה להגיד משהו על תקווה.
לפני הקורס, תקווה זה משהו שלא היה לי, או שהיה ונמוג מהר מאוד עם כל כישלון. עכשיו יש לי המון תקווה, אני עובד על מה שנתתם לי, ורואה גם איך אני לאט לאט, אבל בטוח, משתפר. אתם עושים עבודה מאוד חשובה בלאפשר לאנשים שאבדה תקוותם, לפתח אותה מחדש, ולאנשים שכבר הלך להם בסדר, להתפשר אפילו פחות.
אני מנסה לשכנע גם את החברים שלי לעבור את הקורס כמובן, זה המעט שאני יכול לעשות בשבילכם, והמירב שאני יכול לעשות בשבילם!
עוד פעם תודה רבה!

נ.ב.
אני מאוד רוצה להופיע בסרטונים של האנשים שמופיעים באתר שלכם.

רון, בן 21
(אפריל 2010)


אני חייב לפתוח ולהגיד שהקורס ללא ספק שינה לי את החיים.
הגעתי לשלב א' והמדריכים ממש הכניסו בי מוטיבציה עצומה, פתאום הרגשתי דיי דביל שלא ניגשתי אפילו לבחורה אחת בחיים שלי קודם.
הם ממש ערערו אותי רגשית, אפשר להגיד שהם דיי יצרו משיכה! משיכה שהתבטאה באנרגיות עצומות ובמוטיבציה ענקית שאני חייב להצליח, שאני חייב לצאת לתרגל ושאני יכול לעשות את זה! כן, אני באמת יכול להצליח עם בנות! בלי תרוצים ובלי כל השקרים ששיקרתי לעצמי עד כה, שנעדו רק כדי להסביר לעצמי למה אני לא מצליח עם בנות.

כשהגעתי למרתונים חשבתי שהנה, כאן זה השיא. אני חייב לציין לטובה את עודד, שבאמת נותן את הנשמה כדי שנצליח, באמת אכפת לו מאיתנו. היה איזה מרתון שהוא "סתם" ישב איתי סביבות החצי שעה מהזמן הפרטי שלו וענה לי על כמה שאלות שנוצרו כתוצאה מהתהליך. אחרי המרתונים הבנתי שהתמונה עוד לא מלאה, שאני חייב לעשות את שלב ב' כדי להשלים אותה.

הגעתי לשלב ב', כאן האווירה השתנתה לגמרי, הייתי בטוח שימשיכו עם עניין המוטיבציה אבל באופן מפתיע המוטיבציה הפכה לידע. אני כותב את המשוב הזה רק כמה שעות אחרי שסיימתי את שלב ב' ואני עדיין לא מעכל. אני עדיין לא מעכל את הידע שקיבלתי. לפני כמה שעות תפסתי את עצמי יושב סתם ובוהה בתקרה וחושב לעצמי "אוקיי, מה אני הולך לעשות עם הידע העצום הזה?" זה ידע שאי אפשר לתאר במילים, זה ידע שאף סכום כספי לא יכול להצדיק.
שלב ב' באמת יצר אצלי נוחות, נוחות שמתבטאת בעובדה שעכשיו אני יודע שיש לי את הידע למשוך כל אישה, לגרום לה להתאהב בי, לשחק בה, לגרום לה לבכות. אבל גם האחריות, לדאוג שהידע שקיבלתי ילך למקומות חיוביים ולא כדי לפגוע. אז מה שנשאר לי מכאן, זה רק לקדם עניינים :)

אז אני רוצה להודות לגדעון ואמיר המדריכים של שלב א'.
ובעיקר, אני רוצה להודות לכם, יגאל ורומן שלמרות שאתם כבר נמצאים ברוטינה של 6 שנים ומלמדים את הקורס הזה שוב ושוב ושוב. אתם בכל זאת מצליחים למצוא סבלנות,
לענות שוב ושוב על השאלות של כולנו, שבטח שמעתם כבר מיליון פעם. בעניין הזה אני רק רוצה להגיד, שאחת הסיבות העיקריות שבאתי ביגללה לשלב ב', היא אתם.
באתי בגלל הידיעה שאני הולך ללמוד מהמורים הטובים ביותר בארץ. אז מבחינתי זה שאתם עדיין מדריכים בעצמכם את הקורס, זה פרס גדול.

רועי, בן 18
(מרץ 2010)


אני רוצה להתחיל בהצהרה: הקורס לאומנות הפיתוי מהווה שלב קריטי בהתפתחות האישית שלי. ללא הצלחה עם נשים, כלומר השגת המטרות שהצבתי לעצמי בתחום זה, אתקשה לממש את עצמי ולהיות שבע רצון בחיי. לכן, אני שמח שיצא לי להשתתף בקורס מקצועי בו מלמדים את התחום.
זה אתייחס להתרשמות האישית שלי מהקורס, תוך שאני נוגע בנקודות לשימור ולשיפור שלו.

הקורס אפקטיבי ואיפשר לי באופן אישי לבאר את כל התחום של ההצלחה עם נשים, כלומר להבין את העולם הזה בצורה מספיק טובה בכדי שאוכל להנות ממנו. לאחר הקורס, אני מרגיש שיש לי את כל הידע והתמיכה הדרושים לי בכדי להצליח, וכעת הכל תלוי בי, ביוזמה שלי ובנחישות שלי להתקדם בתחום. הסיבה לכך שהקורס הינו אפקטיבי נובעת מצירוף של כמה גורמים:

מקצועיות, ידע וניסיון: אין ספק שיש לכם את כל הידע הדרוש בכדי לקחת אדם שמעוניין להתקדם בתחום, ולגרום לו להצליח. ללא הידע והניסיון של המדריכים כמובן שזה לא היה עובד טוב כל כך.

לגבי המדריכים: את הקורס מעבירים אמני פיתוי אשר מקרינים, כל אחד בדרכו שלו, הצלחה וחיוניות שממלאות את החניכים באנרגיה. כל אחד ממכם הוא אישיות בפני עצמו. היה לי חשוב מאוד לראות ולהבין שאתם אנשים שונים ולא לכולכם יש את אותו האופי, כך נשברה לי האמונה המגבילה, כי אמן פיתוי מתנהג בהכרח בדרך מסוימת. מה זה אומר בתכלס? זה אומר שבזמן שאתה יגאל, היית בקורס חייכן וחביב וענית על שאלות בין ההרצאות, רומן לא הסכים לענות על שאלות בין ההרצאות, והיה כועס אם היה רעש בכיתה. למרות שיש ביניכם הבדלים בטמפרמנט, שניכם אמני פיתוי. האישיות השונה שלכם עזרה לי להבין מה זה אומר להיות גבר שמצליח עם נשים.

אני רוצה בהזדמנות זו לציין את טל, שהיווה לי מקור השראה בחיי האישיים. הוא לא היה מדריך שלי באף שלב, אבל שיחה של כמה דקות עימו, בהחלט הכניסה בי השראה ומילאה אותי ברוגע שמתבטא בהרבה מאוד פעולות שאני עושה בחיים שלי היום - אין יותר ריבים, לא עם גברים ולא עם נשים, והרבה מכך אני זוקף לזכותו.

הנדסת הקורס: הקורס מהונדס בצורה מצוינת. מה זאת אומרת מצוינת? זאת אומרת שהוא מועבר בצורה אינפורמטיבית, ברורה מקיפה ועניינית, כשלכל שאלה של חניך ישנה תשובה.

לגבי שאלות של חניכים במהלך הקורס: אני חושב שמתן מענה לכל השאלות של החניכים צריך להיות אינטרס של הצוות לא פחות מהעובדה שזהו אינטרס של השואל. אני באופן אישי קיבלתי מענה על כל שאלה שלי, וכאן אני רוצה לציין את גדעון, שמוכן להשאר עם החניכים גם לאחר שנגמר הקורס כדי לחדד ולהבהיר את כל הנקודות ולענות על כל השאלות שלהם.

לגבי שמירת האנרגיה של החניכים במהלך הקורס: הקורס ארוך מאוד ולאחר זמן רב של ישיבה בכיתה כבר קשה להקשיב לחומר הנלמד. בשלב א' השתמשו המדריכים בשיטות שמטרתן לרכז ולפקס את החניכים לפני כל הרצאה. השיטות השונות עזרו לי באופן אישי להקשיב ולהתרכז בשיעור גם לאחר שעות רבות של למידה.

התמיכה שאחרי הקורס: מאוד חשובה ומאוד עוזרת. המרתונים קריטיים כדי לתת לחניכים "בעיטת מוטיבציה". לאחר עבודה עם המדריך התמלאתי ברצון לפעול. התמיכה הטלפונית חשובה מאוד ואני משתמש בה הרבה, מענה על כל השאלות שלי ממלא אותי מחדש במוטיבציה לפעול ולהצליח בתחום.

עוד משהו לגבי ההתקשרות הטלפונית עם המרכז: זה רעיון מצוין לקבוע עם חניכים שלא יכולים לדבר כעת עם המרכז, את השעה המדויקת בה נציג מהמרכז יחזור אליהם. הבעיה היא, שלי באופן אישי, קרה פעמים רבות שהנציג המקצועי התקשר אליי לא בשעה אשר קבעתי עם המזכירה.

רציתי לסיים את דבריי, בכך שאומר שלמרות הדברים הקטנים, הקורס בגדול הוא קורס מעולה, שללא ספק מצדיק את ההשקעה. הביטחון שהמדריכים מספקים, השיעורים שעונים בדיוק על השאלות שמעניינות כל גבר, דרך ההעברה המקצועית של החומר, כל זה פשוט יוצא מן הכלל, ואפשר לראות שהושקעה הרבה חשיבה באיך לעשות את הקורס אפקטיבי ולתת את המאה אחוז בכל פעם מחדש.

באופן אישי, אוכל רק לומר שהשינוי שעברתי בחיי בעקבות הקורס הוא גדול מאוד ונוגע גם לתחומים שאינם קשורים באופן ישיר להצלחה עם נשים. התוצאות האמיתיות בקשר לתחום עדין ממאנות להגיע, וכנראה שיש לי עוד תהליך ארוך לעבור, תהליך אשר נוגע בעיקר לפיתוח של הביטחון העצמי שלי ולאימוץ של גישה נכונה לתחום הנשים ולחיים בכלל, גישה אשר תאפשר לי לראות את הפשטות שבחיים (משהו שהיה חסר לי לאורך כל חיי עד עכשיו) ולהגיע למצב שאני שבע רצון ממה שקורה בהם.

תודה רבה לכולכם, על היותכם חלק מהמסע שלי אל עבר ההצלחה והמימוש העצמי שלי, אני לא אשכח את זה!!

אריאל, בן 18
(פברואר 2010)

Оба курса мне очень понравились.

Первый тем, что он содержит всю нужную информацию для устранения страхов и опасений в целом (у каждого человека они свои).
Марафоны по окончанию курса помогают воплотить много из того, что слышали на курсе.
Так-же убедится воочию, что это работает на практике, даже если звучит не логично или фантастически.

Второй курс мне очень понравился тем, что он прояснил многие моменты которые не совсем ясно были изложенные или поняты мной на первом курсе.
Он так-же как и первый, дал желание к действию, и в дополнении прояснил мне самые главные вещи:

* быть проактивным
* не чувствовать вину или страх за, то что я могу ошибиться или сделать не так

Многого добившись в разных сферах своей жизни, в последнее время, я задавал себе вопрос на который не мог ответить - чего я хочу в повседневной жизни?
После участия в нем, я для себя определился.

Кстати полученные знания и практические навыки, мне помогли сразу, не только в отношениях с девушками, но и в других аспектах жизни,
таких как: работа, отношения с друзьями и близкими.
Эти знания дали мне возможность понять и объяснить те причины и реакции на слова и поступки людей с которыми я общаюсь.

Не будем далеко ходить, на этой недели я получил продвижение на работе, и уже встречаюсь с девушками по своему выбору.
Тогда как раньше все зависело от обстоятельств. Сегодня я с большим удовольствием общаюсь с разными людьми.

Спасибо,

Альберт, 30 лет
(Февраль 2010)


יגאל ורומן היקרים שלום,
לפני הכל כמה פרטים עליי בקצרה.
בן 36, עוסק כעורך סרטים ותכניות טלויזיה, עצמאי. במשך שנים רבות הייתי סגור יום יום בחדרי עריכה, במטרה כמובן לפתח את עצמי בתחום הטלויזיה אבל מסתבר ששכחתי משהו בדרך וזה את תחום הנשים.
בשנתיים האחרונות(עד שלב א'), המצב רק הלך והתדרדר. לא הייתי מתעורר בלי ג'וינט בפה, ממשיך את היום בעבודה בסוטול תמידי, בסוף היום חוזר הביתה ואיך לא, ממשיך כשיד שמאל עם ג'וינט ויד ימין עובדת שעות נוספות. הייתי מצליח איכשהו לגרד את עצמי לדייט מהאינטרנט פעם בחודש חדשיים שב-99.9% לא היה מתפתח לכלום. הבטחון שלי מול נשים היה - 0, רוב הזמן הייתי בסוג של דאון.

לאחר שלב א' החיים שלי בתחום השתנו לגמרי, אתם אמנם לא מוסד לגמילה מסמים אבל בזכותכם הבנתי שבשבילי זה בטוח לא טוב והפסקתי עם זה מיד לאחר הקורס (אחרי 10 שנים של התמדה בסוטול). במקביל, יד ימין פוטרה מעיסוקיה הלא חוקיים והכל השתנה.

שבוע אחרי שלב א' התחלתי לצאת עם מישהי, שבועיים אחרי כבר עשיתי איתה סקס ושבועיים אחרי התחלתי לצאת עם עוד מישהי במקביל ואיתה הסקס כבר הגיע מהר יותר. עד לפני שבוע עוד יצאתי עם שתיהן במקביל עד שהבנתי שאני שורף זמן וצריך למצא מישהי חדשה, שחררתי אחת מהן וממשיך בתרגולים לפחות פעמיים בשבוע.

היום, רוב הזמן אני אדם מאושר, שמח ועם המון בטחון.
בכוונתי להמשיך להתפתח בדרך הזו, תודה לכם ולכל המדריכם שעובדים אתכם.
אתם אנשים מדהימים ואתם עושים דברים מדהימים, מאחל לכם שתמשיכו להצליח ולשנות בלי סוף.
אני מודה לכם מכל הלב על כל הידע שנתתם לי לרכוש.

רן, בן 36
(ינואר 2010)עשיתי לראשונה את שלב א' לפני שנתיים וחצי, אחרי פרידה מקשר של 6 שנים (שבסופו בחרתי שלא להנשא לבחורה) והוא גרם לי לשינוי פארדיגמה בכל הקשור לנשים למרות ההתנסויות הרבות שהיו לי במערכות יחסים.
אני זוכר את שלב א' כמשהו שהביא אותי להתעורר כל בוקר ברמות אנרגיה מדהימות שבעקבותן שודרגו חיי להיות מוקף באנשים מאושרים יותר ובמספר רב של ידידות/יזיזות ואף קשר עם בחורה מדהימה לעוד כשנתיים.
לאחרונה עברתי לת"א והייתי צמא לחזור לאותן רמות אנרגיה, יצרתי קשר אתכם, עשיתי שוב את שלב א' וכעת הבנתי שאני אישית גם מוכן להמשיך הלאה וללמוד על התמודדות טובה יותר במערכות יחסים מכיוון שזיהיתי דפוסים קבועים בהתנהגות בנות הזוג שלי שרציתי לדעת לשנות, ועשיתי את שלב ב'.

שלב ב' פקח את עיני להבין כיצד יכלתי בצורה קלה לחסוך ממני ומבנות הזוג שלי עוגמות נפש רבות שנבעו מאי הבנה בסיסית שלי את הצרכים שלהן, וכיצד ביכולת הכלים שסיפקתם לנו בקורס להביא לשיפור בשלווה בזוגיות גם כאשר ישנם סקנדלים ודרמות רבות.
תודה על הקורס, שידרגתם אותי וזו המתנה הטובה ביותר שאני מכיר שגבר יכול לתת לעצמו.

ניר, בן 29
(ינואר 2010)


שלום!

אני לא ממש יודע מאיפה להתחיל להודות לכם. הקורס הזה הוא המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לתת לעצמי. הקורס נתן לי תובנות רבות מאוד בקשר ליחסים שבינו לבינה, המון הבנות כיצד לגרום לברוחות להמשך אליינו, ובכלל על צרכי האישה.

מאז הקורס (אני מדבר על שלב א', כי את שלב ב' סיימתי רק אתמול) אני שם לב איך הסביבה מתייחסת אלי שונה. ניגשתי לאינספור בחורות, דבר שבעבר לא חשבתי שאעשה. בחורות נהנות לדבר איתי, מתייחסות באמת למה שאני אומר. למדתי גם להתעלם מעוינות וחוסר יחס של בחורות כלפי, הרי יש כ"כ הרבה בחורות (גישת השפע).

בנוסף גם הקשר שלי עם החברים שלי ועם עצמי בכלל הפך לטוב יותר. הפכתי לכריזמטי יותר, נועז יותר, ל"מבין העניין" כביכול. הידידות המועטות שיש לי מעריכות אותי יותר ורואות את השינוי שחל בי.

את כל זה אני חייב לכם, אמיר, גדעון (שלב א') יגאל ורומן (שלב ב'). תודה רבה רבה לכם. זה לא מובן מאליו שאנשים מתעסקים נטו באיך לעזור לאחרים ולשפר אותם. מה שאתם עושים הוא דבר אדיר גם לאוכלוסיית הגברים אך בעיקר לעצמם.

למי שאי פעם יקרא את המשוב הזה: אם חשוב לך להצליח עם נשים ולהיות יותר מאושר - תירשם לקורס, זאת המתנה הגדולה ביותר שתוכל לתת לעצמך...

בתודה ענקית

אריאל, בן 21
(נובמבר 2009)תודה. תודה אמיר, תודה גדעון, תודה רומן ותודה יגאל.

כל אחד מכם רשום, מהסיבה שבגללכם אני קיבלתי את האמת. את האמת על ה-ש-א-ל-ה הכי קשה! איך להצליח עם בחורות.
אין מילים בפי כדי לתאר את ההרגשה, לאו דווקא החיובית, שהרגשתי. אני רואה את העולם אחרת, ומודה לכם על כך.

המצב שלי לפני הקורס היה כשהייתי ניגש לבחורה כדי להכיר אותה, הייתי רואה את זה כמשימה חשובה. היום אני ניגש לבחורות בשביל להנות, פשוט להנות.
אני נהנה לדבר איתן, אני נהנה לצאת איתן, וכמובן נהנה להביא אותן הביתה בזכות החומר שהקניתם לי :)

אם שלב א' היה כפה לפנים, שלב ב' היה בשבילי בעיטה. בעיטה לצאת החוצה לעולם ולהכיר את האחת שלי.
אין ספק שהדרך תהיה קשה ומפרכת, אבל זה שווה את זה - כי אני עושה את זה לשם ההנאה.

לכל המתלבטים בניכם, זהו קורס שישנה לכם את החיים לטובה מסיבה אחת פשוטה, יש בו אמת.

יחזקאל, בן 21
(נובמבר 2009)


כמו כולם גם אני שמעתי על מאפ"י דרך חבר שהתעניין בנושא וקנה את הספר "סודות הפיתוי".
עד אז לא קראתי חומר בנושא, והספר עשה עליי רושם רב. לא רק שהוא היה קריא בצורה נפלאה, החומר בו גם היה מאוד מקצועי ומסודר. כמובן שהזמנתי את הספר.
עם הזמן, התחלתי להתעניין בקורס אומנות הפיתוי דרך האתר של מאפ"י.

כמו רוב האנשים, תחילה הייתי ספקן ובררן מאוד. בכל זאת, יש הבדל בין לקנות ספר לבין להירשם לקורס!
התחלתי לקרוא משובים של אנשים שעשו את הקורס. כל כך הרבה אנשים אמרו שהקורס הוא הדבר הטוב ביותר שעשו בחייהם, ואמרו כל כך הרבה דברים טובים על הקורס שהתחלתי לאט לאט להשתכנע שלא מדובר בקורס רגיל.

כאילו החבר'ה במאפ"י קראו את מחשבותיי, התקשר אליי אחד הנציגים כמה ימים אחרי, ודיבר איתי על הקורס. אם היו לי ספקות, השתכנעתי סופית. הנציג אמר שבמידה ובכל זאת לא אהיה מרוצה מהקורס ניתן לקבל החזר כספי מלא.
אני רושם את הדברים האלו אחרי שסיימתי שלב ב' ממש באוקטובר השנה.

אני לא יודע אם הקורס הוא הדבר הכי טוב שעשיתי בחיי, אבל ללא ספק הוא אחד הטובים!
אכות החיים שלי בהחלט השתפרה משמעותית!!!
- יותר לא מתפשרים על בחורות!
- יותר לא מפחדים לגשת לבחרות!
- יותר לא מוותרים לבחורות- יודעים בדיוק מה הן רוצות ויותר חשוב מה אני בתור גבר רוצה מהן!!!

ועוד המון המון דברים חשובים שתורמים להצלחה עם בחורות ולהצלחה שלנו בכלל בתור גברים.
המדריכים טל ואמיר בשלב א' ויגאל ורומן שלב ב' - פשוט תותחים. אני לא מכיר עוד קורס שהאנשים בו יושבים במשך 12 שעות וצמאים לכול מילה שאתם זורקים, אפילו האחרונה ב12 בלילה!
בקיצור אנשים, שורה תחתונה הקורס -ש-ו-ו-ה!!!

נכון, הסכום הוא לא מעט אבל התמורה שמקבלים גדולה פי כמה. הדבר היחיד שאני מצטער עליו הוא שלא עשיתי את הקורס הזה בתיכון.
אז מי שעדיין מתלבט אם לעשות את הקורס או לא, חד וחלק- לכו לעשות!!!

סה"כ היה קורס מעולה ,הן מבחינה מקצועית והן מבחינת העברת החומר.
מאוד נהניתי,ואני רוצה להודות מקרב ליבי לכול צוות ההדרכה!!!

יואב, בן 21
(אוקטובר 2009)


"כשהתלמיד מוכן המורה מגיע", במקרה הזה אני מצטער שהמורה לא הגיע לפני 10 שנים. הוא היה חוסך לי המון עוגמות נפש וטעויות, מצד שני "לא בוכים על חלב שנשפך". והאמת היא שגם לא הייתי יודע כמה הקורס הזה הוא משנה חיים אם לא הייתי עובר את כל מה שעברתי עם בחורות.

הקורס הזה מקנה לך בדיוק את היכולות שאתה מחפש, ואם אתה קורא שורות אלו כנראה שאתה יודע על מה אני מדבר. גם אני כמוך הייתי סקפטי, אמרתי אולי הם כותבים את המשובים האלה בעצמם אבל אחרי שהפסקתי לתת לי תרוצים, נרשמתי והלכתי מה גם שהעובדה שבכל שלב הייתי יכול לקום ולצאת ולקבל את כספי חזרה פתר לי המון מהמחלוקות שרצו לי בראש, במקסימום אני אבוא אפסיד כמה שעות מחיי ואוכיח שאני צודק.

למזלי, הפתעתי, זה היה הפוך. לא רק שנשארתי, לא רק שנרשמתי לשלבים מתקדמים יותר של הקורסים אני גם מרגיש כשליח של מאפ"י. אני ממליץ לאנשים הקרובים אלי ללכת אל הקורס, וממליץ לאלו שקוראים שורות אלו גם כן. הייתי במקום שלכם והיום אני במקום אחר לחלוטין יש לפני עוד דרך ארוכה אבל לפחות התחלתי לצעוד בה.

אביחי, בן 26
(אוקטובר 2009)קודם כל, שלום ותודה לכל המדריכים הנהדרים שהעבירו לנו את הקורס, שאין ממש מילים שיכולות לתאר אותו חוץ מ- WOW! אחד גדול.

נראה לי, שזו תהיה גם טעות לפרט עליו, כי מה שאנחנו עוברים זו לא רק עוד דחיסת חומר כמו בביה"ס, אלא גם חוויה. כן, לרוב זה לא נעים ומוציא את הקרקע מתחת לרגליים, אבל בלי זה גם אין שינוי, וללא השינוי העמוק הזה גם אין הצלחה. מה שכן, זה שכל הדרך מלווה בהרבה מאוד צחוקים והומור, כך ש-10 השעות בכל ימי הקורס עוברות בלי שנרגיש.

השאלה היחידה שנשארה לי, זה למה בכלל משכתי כל-כך הרבה זמן עם ההרשמה. נכון, המחיר הוא באמת גבוה, אבל מה שאתה משקיע בו יותר, אתה גם מעריך יותר, אז בסה"כ הוא נועד בשבילינו כדי שיהיה לנו תמריץ להשקיע ושמלאכתם של המדריכים לא תהיה לשווא. חוץ מזה גם אפשר לקחת את הכסף בחזרה בסוף הקורס, אם לא מרוצים (היה אצלנו אחד שבאמת עשה את זה), אז ממש אין פה סיכונים.

חשוב גם מאוד לעבור את שני השלבים- זו לא עוד הוצאה של כסף, אלא השלמת התהליך שמתחיל בשלב א'. אז לעשות רק את שלב א' זה כמו ללמוד רק שליש מה- ABC.
עוד דבר שהפתיע אותי זו העבודה של כל המערכת במאפ"י. מאוד מסודר ומאורגן. תמיד מתקשרים, מזכירים, שואלים ועוזרים, כך שאתה לא נשאר לבד אחרי הקורס.

לסיכום, היה כיף, נהדר, מומלץ, מדהים וכו' וכו'... :)

אלכסיי, בן 21
(אוקטובר 2009)


אינני יודע אם זהו משוב על שלב א',שלב ב' או בכלל על הקורס (א'+ב') אז ארשום באופן כללי

דבר שלא ניתן להתעלם ממנו הוא הבדל בגישה של המדריכים שכמו שהבנתי נעשה במתכוון מתוך כוונה להדגיש את מטרת כל שלב.

בשלב א' הכוונה הייתה לתת לנו בעיטה או סטירה או איך שלא תקראו לזה, לתת לנו דחיפה גדולה שנתעורר ועל כן המדריכים היו חייכנים מאוד (בעיקר טל), אנרגטיים מאוד, באו בהמון התלהבות ועשו את העבודה כמו שצריך יש לציין.

בשלב ב' הכוונה הייתה קצת להחזיר אותנו לקרקע ולהסביר לנו לעומק איך להשתמש בכלים, לתת לנו דוגמאות, המדריכים לא היו אנרגטיים ולא באו בהתלהבות כמו בשלב א'
אפשר אפילו להגזים ולהקביל את זה למרצים במכללה או באוניברסיטה שבאים להעביר חומר (מבחינת האפאתיות שבה הם מעבירים את החומר)

הקורס עצמו (א'+ב') היה מאוד מעשיר ואני מרגיש שבאמת למדתי הרבה והבנתי כל מני דברים שלא הבנתי פעם.
מהמקצועיות שבה המדריכים חקרו את הנושא אי אפשר להתעלם, אי אפשר לומר שהם מניחים הנחות או שולפים מהשרוול.
הם חקרו ולמדו את הנושא אפילו מכמה כיוונים, הם לא חובבנים - הם מקצוענים אמיתיים. שזה דבר חשוב מאוד.
אני רק קצת מאוכזב שיקח לי המון זמן להטמיע הכל בתוכי ולא רק בגלל שלוקחים כמה חודשים טובים אלא גם בגלל התואר בהנדסה שאני עושה שהוא תואר קשה מאוד,אבל זה לא קשור לקורס.

בהזדמנות זאת גם אשמח להודות למאפי על התרומה שלה.

אז תודה רבה מאפי ותודה לטל לאמיר ליגאל ולרומן.

ושוב תודה לכם

לירון, בן 26
(ספטמבר 2009)

הקדמה אני אודה שהחומר בקורס רובו די גדול עלי. הניסיון שלי עם נשים עד כה די מתבסס על סיטואציות מקריות של מזמוזים כאלו ואחרים ולא על מערכות יחסים ארוכות
לפיכך הרבה דברים שנאמרו בקורס לא מייצגים נקודות תקיעה שלי או אי הבנות כאלו ואחרות אלה הבהרות לאיך הדברים צריכים להראות.

היום הראשון של הקורס יותר מייצג עבורי מאחר וכולל חיעודדם ואיזונים יחסית לשלב א' ומחזיר אותי לקרקע.
למרות זאת, במהלך יום א' בקורס הייתה לי הרגשה כאילו החומרים שמועברים דומים לרמת הפירוט שמופיעה בספר אותו רכשתי סוף שלב א'.
נכון לאז הרגשתי תמורה מעטה יחסית לכסף יחסית למה שכתוב בספר.
ההרגשה האישית שלי השתנתה בעיקר בשלב ב' שכלל אין ספור דברים מתקדמים ממני בהרבה.
הדבר גרם לי אמנם קצת לצביטה בלב והרגשת פספוס אך עם זאת לציפייה גדולה מאוד לקראת הבאות (ויהיו באות)
הייתי המום מהשליטה שלכם, המדריכים, לא רק באומנות פיתוי האישה בפרט, אלא בשילוב גישות הפסיכולוגיה השונות/טנטרה/גישת הסוד והצדקת הפיתוי בעזרתן. כל אלו מקנות מבט מקיף מגוון ועשיר על עולם הפיתוי.

אהבתי במיוחד תחומים כמו אבני היסוד - 4 עקרונות המרכיבים את הזכריות שכל-כך נרמסה בעולם המודרני, את פריסת ספקטרום גישות הפיתוי השונות מהשמאל השמרני (אלגוריתם רומן, חח אלק רומן שמרני) ועד ימין רדיקאלי (אסרטיביות), ההרצאה על יחסים - כל כך הרבה נקודות שבה זוגות אחרים נופלים, הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי הסקנדלים והדרכים לפתור אותן פשוט מדהימים, וכמובן הטיפים בנושא הסקס.
בקיצור אפשר לסכם שממש היה שווה כל שקל, כרגיל אצלכם מאפ"י - ללכת על בטוח. אני מרגיש כעת הרבה יותר רגוע ובטוח לקראת השלבים שאחרי הפגישות.
מאחל לנו להתראות ברענון ורק בשביל להסתכל אחורה על מה שהיה נראה כל-כך לא טריוויאלי רק כמה חודשים קודם לכן.

המון המון תודה יגאל ורומן,

בברכה,

מגל, בן 25
(ספטמבר 2009)אז ככה אני אספר קצת על עצמי, לפני שהתגייסתי הייתה לי חברה 3 שנים, ולאחר מכן כנראה בגלל העובדה שהייתי בקרבי וכמעט ולא התראינו זה לא התאים לה ונפרדנו.

בגלל שכל ה3 שנים לא התחלתי עם בחורות שונות ואז 3 שנים בצבא שכמעט ולא הייתי בבית ולא היה לי את האפשרות להתחיל עם בנות ולצאת עם בנות, לאחר שהשתחררתי הרגשתי שאין לי מספיק ניסיון. אין לי את האומץ לגשת לכל בחורה ברחוב ולמשוך אותה אלי, וגם שיוצא לי להיות עם מישהי בקשר אנחנו מהר מאוד נפרדים ולא הייתי מבין בעצמי למה זה קורה.

חבר שלי סיפר לי על הקרוס אומנות הפיתוי, התלבטתי חצי שנה ובסוף החלטתי לצאת אליו, אמרתי לעצמי יותר חשוב להשקיע בעצמי את הכסף הזה מאשר שהוא ילך על מערכת באוטו או משהו כזה, כי ההשקעה בעצמי אחרי זה יסדר לי את החיים, אם זה להנות עם בחורות שונות ולשכב עם כל מי שאני רוצה ואם זה קשר רציני ואפילו להתחתן בהמשך החיים.

שלב א של הקורס שינה את כל הדעות שלי לגבי עולם הנשי ולגבי הזוגיות, למדתי הרבה דברים חדשים והתחלתי ישר לתרגל את זה בשטח.

אחרי כמה תרגילים לא זיהיתי את עצמי, גיליתי שיש לי הרבה יותר ביטחון עצמי וזה לא כזה קשה להתחיל עם בחורה ברחוב ולקחת לה מספר טלפון. כמו כן מאוד נהנתי משלב א המדריכים היו מעולים העבירו את החומר בצורה ממש כיפית ובמשחק כך שהחניכים יוכלו לקלוט את היטב את החומר.

למרות הכל שלב א השאיר לי הרבה שאלות פתוחות במיוחד מה לעשות אחרי לקיחת מס טלפון, יותר נכון איך לעשות את כל השלבים הבאים נכון ככה שיהיו תוצאות. לכן הלכתי לשלב ב.

שלב ב ענה לי על כל השאלות שהיו לי, אם זה על פגישות, יחסים, סקס וכל דבר אחר. המרצים היו מעולים העבירו את חומר בצורה מאוד מעניינת והביאו הרבה דוגמאות. בדיוק כמה ימים לפני הקורס התחלתי לצאת עם מישהי וזה עזר לי מאוד איך לקדם את העניינים הלאה ולשפר את הקשר.

ולדימיר, בן 23
(אוגוסט 2009)


לפני כשנה וחצי אמרתי לבחורה שאני אוהב אותה, והייתי בהלם מוחלט כשהיא התחילה לצעוק עליי שאני אתרחק ממנה ואצא לה מהחיים.
היום כשאני מסתכל על זה, באותו הערב עשיתי את כל הטעויות האפשריות.
אז ידעתי שאני מפספס משהו בחיים... משהו שלימדו אותי היה פשוט לא נכון. התחלתי לחפש באינטרנט ונתקלתי בסרטונים של דויד דיאנג'לו, והתחלתי לאכול אותם.
הייתי בטוח שזה מספיק, אבל את הפחד הבסיסי לגשת לבחורות זה לא העביר.
אחרי כשנה נתקלתי בספר שלכם והחלטתי מיד לקנות אותו. מה רע? כל המידע של דויד - בעברית, מסודר בצורה נוחה לקריאה ומדויקת. נשמע לי כמו משהו שאני חייב לעבור.
אבל אחרי שסיימתי את הספר, אחרי שכבר ידעתי את החומר, ידעתי שאני לא אתגבר על זה לעולם בלי קורס שמלווה התנסות בשטח.
באותו הרגע החלטתי שאני נרשם לקורס, ואכן נרשמתי ועברתי אותו.

שלב א' של הקורס היה מעולה. לפגוש חבורה של גברים במצב שלי היה מאוד מרגש ומעודד, ולראות איך כולם בכיתה מתמודדים עם האמת המרה היה פשוט מצחיק. היו כאלה שעד שלב ב' לא האמינו לרוב הדברים. למזלי הרב אני קיבלתי את החומר בידיים פתוחות... היו כאלה שהמשיכו להתנגד לו עד הסוף. במהלך כל שלב א', דרך שבירת הפחדים הבסיסית והחיווט מחדש של המוח שלנו, אני פשוט נהניתי. למרות שלדעתי 10 שעות בכיתה זה המון זמן, ואולי עדיף לחלק את זה ל-4 מפגשים של 5 שעות, עדיין היה ממש כיף. והמזגן שלכם לא כזה נוראי כמו שאתם אומרים... מעבר לזה, הייתה ביקורת אחרת שחזרה על עצמה מצד כולם - הזמנים של הקורס. לסיים בשעה שבה רוב האוטובוסים מפסיקים לעבוד זה ממש חוסר אחריות. אי אפשר לבקש מאנשים לישון שם... אני יודע שאתם רגילים לקורסים בשבת, אז במילא אין תחבורה ציבורית, אבל קורסים בימי חול בשעות הבוקר (מתחיל מ-10:00) יהיה הרבה יותר נגיש לאנשים שכבר לוקחים חופש ליומיים שלמים. לפחות שיוכלו לחזור הביתה בשעה סבירה לשנת היופי שלהם.
אבל אני שמח שזה נגמר מהר כל כך. זה היה חודש קשה ומתיש, אבל היה שווה כל רגע.

-טל ואמיר היו ממש כיפיים. מצחיקים במהלך הקורס ומעמידים את האמת המרה בפנים כשצריך. טל אולי קצת היה תוקפני וחסר רגישות וראיתי כאלה שהולכים לבכות כשהוא כועס עליהם, אבל הוא תמיד חייך בסוף וזה היה מצחיק. מישהו צריך לעשות את העבודה הקשה של הצבת האמת והמראה מול הפנים בשלב א', וטל ידע לעשות את זה ממש טוב. בנוגע להרצאות המסובכות והפסיכולוגיות יותר, אמיר ידע להתמודד איתן בצורה מעולה ולהסביר אותן בצורה בהירה ביותר.

אין ספק שהמרתונים היו החלק החזק של הקורס לדעתי. ניגשתי למשהו כמו 300 בחורות ב-3 ימים, ועשיתי להן את הדברים המביכים ביותר שניתן לדמיין. בחיים לא הייתי מאמין שאני אעשה דברים כאלה. והאמת? זה ממש שבר את הפחדים. רק אתמול בדרך הביתה התחלתי עם מישהי באוטובוס והכול זרם בצורה מושלמת - עד שהיא שלפה סיגריה, ומבחינתי זה נגמר.
אני מאוד אוהב את הגישה של "לעמוד על העקרונות שלך" ולדאוג לעצמי קודם כל. הבחורה יכולה להיות מקסימה, אבל אם היא עושה משהו שלא מתאים לי, זה נגמר מבחינתי עוד לפני שהתחיל. זו הייתה גישה שתמיד רציתי לאמץ, ולא העזתי עד ששילמתי סכום כסף עצום ופגשתי את המורים המדהימים שדחפו אותי בכוח לעשות את זה. אולי כל מה שהייתי צריך זה מישהו בעל סמכות שיגיד לי שזה בסדר... כי כל החברים והמשפחה שלי תמיד אמרו לי ההפך.
תמיד רציתי להקשיב לעצמי, וכנראה שזה היה מאוד קשה כשכולם עמדו מהצד שנגדי. אני שמח שפגשתי את כל האנשים האלה שעומדים לצידי!
עודד היה אחד המורים הטובים ביותר שהיו לי איי פעם! הבנאדם פשוט מקסים מכל הבחינות. הוא תמיד הקשיב והבין, הסביר את התרגילים וליווה אותנו במהלך הרגעים הקשים. אני תמיד מחבב את מי שמקשיב ל"סיפור העצוב שלי" ותומך בי, ועודד היה פשוט כזה. אין ספק שהמרתונים היו אחת החוויות המהנות ביותר שעברתי.

שלב ב' היה החלק המסובך באמת. כמות מאסיבית של חומר, שכמעט כולה התנגשה עם שלב א'. מצד אחד יש את המחשבה שהעלמתם את החומר הזה מאיתנו בכוונה, ומצד שני אני מבין שהחומר הזה סתם היה מכביד ומבלבל בזמן שאנחנו צריכים להתמודד עם שבירת הפחדים הבסיסית מעל להכול. יגאל ורומן היו מצחיקים, ורואים שהם התנסו בהעברת הקורס כבר יותר מדי פעמים. אבל איכשהו קיבלתי מהם את תחושת העייפות הזאת... "מה, אני צריך להעביר עוד קורס? אני צריך להסביר את כל זה לעוד 40 גברים פתטיים?" משהו בזה לא נראה מספיק כיף בשבילם. אני יודע שהיינו כיתה בעייתית ושאלנו שאלות בלי סוף (רובן היו ממש טיפשיות), אבל ככה זה בלימודים... המורים סובלים בשביל התלמידים, והתלמידים סובלים בשביל עצמם. אני שוב אזכיר את החלוקה ל-4 ימים של 5 שעות. זה גם ייגמר בשעות יותר סבירות (אחר הצהריים), וגם ישאיר את המורים עירניים יותר. זה יקל מאוד גם על צד המורים וגם על צד התלמידים.
ואגב, אתם יכולים להעלות את הסכום ל-6000 שקל. זה ממש יקר, וממש שווה את זה. יש משהו פסיכולוגי בראש שלנו שאומר שככל ששילמנו יותר, ככה אנחנו נקבל את החומר יותר בקלות.
מה גם שזה מאוד יעודד אתכם להיות קצת יותר רעננים במהלך הקורס.
בגדול, החומר של שלב ב' היה פשוט מדהים. כל כך הרבה דברים קטנים שידעתי איפשהו בפנים אבל מעולם לא העזתי להיכנס ולפתוח אותם. המון תובנות שהייתי זקוק ל-20 שנים כדי להגיע אליהן לבד, והמון דברים פשוט נכונים והגיוניים שלא הייתי מגיע אליהם בחיים לבד.
כסטודנט לפסיכולוגיה, התחברתי לחומר מאוד והבנתי כל דבר בצורה עמוקה. לא היה שום דבר שאמרתי שהוא "לא הגיוני" או "לא יעבוד". הכול פשוט היה נכון. בשלב מסוים כעסתי על מערכת החינוך שלנו, שלא לימדה אותי את הדברים האלה בבית הספר היסודי.

ומעבר לזה, כמובן שלא עזבנו סתם ככה. שלחתם אותנו הביתה עם המון כלים לחיים - כמו המשוב החיובי - וחוברת המטלות מלאת שיעורי הבית שיעזרו לנו להמשיך. ומעבר להכול, ציינתם את הדבר הכי חשוב - אנחנו לא הולכים להגיע עכשיו כל החיים לקניון פעם בשבוע ולהתחיל עם כל דבר שזז. הכלים נועדו כדי להיטמע בנו ולשחרר אותנו לחיים חדשים כשהכול אינסטינקטיבי. זה באמת היה המשהו הקטן הזה שאמרתי לעצמי שאני אעשה מההתחלה - "אני לא הולך להיות אחד מאלה שבאים לקניון כל יום כדי להתחיל עם בחורות". יש בזה משהו מגעיל ולא נכון, ומאוד אהבתי את הגישה שלכם לבסוף והשימוש האמיתי בכלים. למרות שהיה מרגיז שלא ידענו על זה לפני שלמדנו אותם... אולי אם היינו יודעים, לא היינו מקבלים אותם.

לסיכום,
הקורס היה פשוט מדהים. זה הפך אותי לבנאדם אחר לגמרי. הרבה יותר פתוח ומבין סודות אדירים שרבים מהאנשים לא מודעים אליהם בכלל.
אני באמת שמח על החוויה שעברתי ומודה לכל צוות מאפ"י. הפכתם אותי למי שתמיד רציתי להיות!
תודה!

עכשיו תעשו סרט,
על גבר פתטי שלומד את כל זה. אם זה יגיע לקולנוע זה יהיה שובר קופות.

בהצלחה לכולנו בהמשך הדרך,

מיכאל, בן 23
(אוגוסט 2009)


לאחר זמן רב והמתנה ארוכה הגיע גם תורי לסיים את שני השלבים של הקורס המדהים הזה. אני זוכר איך הייתי פעם לפני שנים רבות, בחור מאד ביישן ולא בטוח שהחליט לשים לזה קץ ולהיפתח לאנשים. חשבתי שסוף סוף תגיע ההתקדמות שלי אבל תמיד היה חסר משהו, וזה מציק. ניחמתי את עצמי במחשבה שאולי כשתהיה לי עבודה, אולי כשיהיה לי רכב, אבל כלום. באיזשהו שלב החלטתי על "שיטת ההתאבדות", כלומר אנטרקציה קצרה עם הבחורה ופנייה ישירה אליה, או לפנות ישירות לבחורה שאני מכיר כבר. חשבתי לעצמי, מה כבר יקרה, בטוח אחוז מסוים מהן יגיד כן, אבל טעיתי.

התחלתי לקרוא חומר על הנושא והגיעה לעיניי הפרסומת על הספר המצוין והמדהים "סודות הפיתוי".היות ומדובר בהוצאה זניחה לא היתה לי בעיה לקנות אותו אבל הוא היה שווה כל שקל והרגשתי היטב את השינוי בתגובות של הבחורות כלפי. עשיתי לפני ואחרי וראיתי שלפני הספר הייתי מקבל חיוך או מחמאה מתוך נימוס, ואחרי הספר שמתי לב שהבחורה ממש מחכה שאני אמשיך לדבר איתה, והכי חשוב - נהנתי מזה. יחד עם זאת, לא עשיתי הרבה כי עדיין היו חששות וכי עדיין הרגשתי שחסר לי משהו.

וכך נרמשתי לקורס.

הקורס היה מצחיק ומעניין וכלל חבר'ה שונים מכל מיני סוגים שכיף להיות איתם, אבל יותר מהכל מה שלמדנו פשוט התחבר להגיון. פתאום שמתי לב שאלה דברים שאני יודע חעשות בלי שום בעיה אבל לחבר אותם ברצף ולחבר אותם, על זה פשוט לא חשבתי.

שלב ב המשיך להוריד לי אסימונים, אחד אחרי השני, וביטל לי תירוצים פוטנציאלים. אין לי אוטו - לא צריך. מה יהיה בסקס - לא בעיה (באמת, מלמדים גם איך להתגבר על מכשולים כאלה). יצאתי משם עם מחברת מלאה ועם אנרגיה ותסריטים שרצים בראש אחד אחרי השני. יחד עם זאת, כבר על התחלה ספגתי נפילות שמקורן באופן טבעי מה שקורה בפעמים הראשונות. אני סמוך ובטוח שהאימונים יעשו את שלהם והתוצאות יגיעו.

אני חייב לציין את המדריכים המצוינים, אנשים פשוטים בעלי אותן בעיות שעבדו קשה והצליחו. את יגאל על המקצוענות, רומן על המצוינות, טל המצחיק, עמיר התותח, ואי אפשר בלי גדעון ומנחם, עודד ומי לא.

מאפי, אתם פשוט גדולים. מי ייתן ותמשיכו להצליח בעבודתכם החשובה ותהפכו עוד גברים למאושרים.

שלכם בהערכה רבה,

אלכס, בן 25
(אוגוסט 2009)לפני הקורס הייתי אדם ביישן, ולפעמים זה היה מתבטא אפילו בארוחות משפחתיות. היה לוקח לי זמן "להפשיר" ולהתחיל לדבר עם בני המשפחה היותר מרוחקים. ולא עם הרבה בטחון בתחום "בינו לבינה", היו בחורות שהכרתי, שממש חיבבתי ולא ידעתי מה לעשות בכלל איך לגשת וכו', ואחרי שהייתי חושב איך לגשת (שזה היה יכול לקחת אפילו ימים, לכן בחורות יפות שהייתי רואה ברחוב, הייתי אומר לעצמי דברים כמו- "אין מה לעשות" או "מה יהיה אם..." ו "אין סיכוי! מה אתה מסתכל בכלל!" וכל מיני תירוצים לעצמי, עקב פחד מטומטם של פריצת מסגרות. חוץ מזה שעד גיל מאוד מאוחר (20) לא התנשקתי עם מישהי!

אחרי הקורס התחיל לעלות לי הבטחון העצמי ברמה ממש גבוהה. יום למחרת, בארוחה משפחתית שהיתה לנו, אחותי באה אליי ואמרה לי, "אתה יודע, (דודה) באה אליי ואמרה לי אלון דיבר איתי! (בהפתעה גמורה)". ישר אחרי שאחותי אמרה לי את זה עיקמתי פרצוף, ואמרתי "מה זאת אומרת?! אני דיברתי איתה הרבה פעמים!" ואז המשכתי לחשוב על זה רגע קטן אחד, והבנתי שהייתי כל כך ביישן וחסר בטחון שלא שמתי לב שכמעט ולא דיברתי, ואז חשבתי עוד רגע, ממתי כן התחלתי והבנתי שמאז שעשיתי את הקורס אני מדבר יותר עם אנשים בכלל... כל התרגילים שנתנו לי לעשות בקורס באמת אפקטיביים על האישיות!"

ומאז פגשתי הרבה בחורות, נפגשתי עם בחורות, התנשקתי, ישנתי עם מישהי במיטה ממש(!) קטנה, וממש קרוב! אחרי שהיא אמרה לי שהיא אף פעם לא ישנה עם עוד מישהו באותה מיטה, והיא רוצה לישון איתי, כי היא מרגישה בטוחה איתי! (מישהי... מרגישה איתי(!) בטוח!) ועוד המון חוויות שאני לא חושב שהייתי חווה כל כך מהר אם לא הייתי עושה את הקורס.

חוץ מזה אני נהנה הרבה יותר מלדבר עם אנשים, ובעיקר בחורות!
אני רואה שבחורות נמשכות אליי וזאת הרגשה ממש טובה!
אז רציתי להגיד לכם תודה! ענקית! על כל העזרה והקורס הנפלא שלכם.

תודה שוב!

אלון, בן 20
(יולי 2009)


טל, אמיר, רומן ויגאל.

תודה רבה רבה והייתי מכפיל את המילים האלו עוד איזה אלף פעם!
לפני קורס א' המבט שלי היה למטה הייתי משפיל אותו בשיחה לא הייתי מדבר עם אנשים, אנשים ריחמו עליי. הלכתי לשלב א' אבל לא היססתי לשלם על קורס ב' בדרך!
עוד לפני הכניסה לכיתה כשהמדריכים שתו קפה הם חילקו לכולם בטחון על ידי לחיצת יד ועל ידי נחמדות שממש הרגיעה. אחרי שראיתי כמה גאוני שלב א' ועד כמה הוא עזר לי על היום הראשון, ישר יצאתי עם חבר מהקורס לעשות תרגילים, ובלי להסס עם בטחון התחלנו לעצור בחורות לא מהעולם הזה.

יום אחרי המשך שלב א', אני וכל שאר החברים בכיתה התקשו לצאת מהכיתה מרוב שהתחברנו למדריכים! אחרי שלב א' כשיצאתי למציאות ויצאתי מהסרט שהייתי בו, התחלתי להיות חברותי עם כל הסביבה שלי. כולם התחילו לאהוב אותי כולם רצו להיות בסביבתי התחלתי להכיר בחורות שגם נמשכו אליי. הרמתי את הסביבה שלי ממש טוב ומצב רוח יותר טוב לא היה לי. שלב א' היה הדבר הכי הגיוני הכי מעודד והכי עוזר שעברתי בחיים!

ברגע שהתפנה לי זמן בצבא, ישר השלמתי את קורס ב'.
טוב נו אם שלב א' היה הגיוני וגאוני, אז שלב ב' פשוט אי אפשר לתאר את העוצמה שלו. בהחלט אני חייב לכם ובגדול וזה יותר מאיזה 5 אלף. עיצבתם לי את כל החיים.
קדימה אני חייב לציין שרק אתמול סיימתי שלב ב' וזורמות לי אנרגיות קטלניות וחומר עוד יותר קטלני בראש ואני כל כך בטוח בעצמי, ואני פשוט לא מאמין איך שיניתם אותי לטובה.
אני מקווה שתשכילו ויהיה לכם חומר יותר קטלני ללמד ושיבואו אליכם כמה שיותר אנשים כדי לפתח את התחום הייתי ממליץ לכל אחד לנסות ולראות ולא להאמין עד כמה שזה גאוני!

עוד פעם תודה רבה רבה רבה ליגאל ,רומן ,טל ואמיר!

דוד, בן 20
(יולי 2009)


לפני הקורס אני לא יכלתי לדבר עם אנשים שאני לא הכרתי (לא רק נשים) אני הייתי מאוד סגור וביישן אמרתי די אני חייב לעשות שינוי..ועשיתי!
הקורס היה בדיוק השינוי שהייתי צריך לעשות. במהלך החודש שאחרי הקורס דיברתי אם למעלה מ1000 בחורות שונות והכרתי יותר מ50 בחורות יותר לעומק! וחבל שלא עשיתי את הקורס בגיל 15 יכולתי להנות הרבה יותר בחיים.

הרבה אנשים שאני מכיר מהקורסים אומרים לי "חבל שלא עשיתי את הקורס בגיל שלך, יכולתי להנות הרבה יותר כל השנים האלה" עוד לא מאוחר!
לכל הצעירים שבניכם חבל לחכות עוד 15 שנה עד לשינוי תעשו אותו עכשיו..! ולכל השאר אתם לא תתחרטו אבל לא כדאי לחכות כי כל יום שעובר הוא יום בלתי ממומש שבו יכולתם להתעורר עם מישהי חדשה לידכם.

תודה לטל, לאמיר, ליגאל, ולרומן. אתם מאוד עזרתם לי ושיניתם לי את החיים אין עליכם.

יעקב, בן 19
(יוני 2009)
מה הקורס נתן לי?

במהלך ה-8 שנים האחרונות עמדה לי שאלה בראש על יחסי נשים-גברים ואיך להשיג נשים. לצערי כל הכלים שקיבלתי מהסביבה הקרובה שלי ובמסגרות השונות, היו לקויים ביחס לבחורות ואופן ההתנהגות עמן. המצב הפך לאקוטי כשבטיול בדרום אמריקה, ניסיונותיי להתחיל עם בחורות עלו בתוהו ולא השיגו את התוצאות הרצויות. המצב החמיר עוד יותר כשחזרתי לארץ והתחלתי להתמודד עם הבחירות שיש לעשות בחיים.

באופן לא מקרי לחלוטין, במהלך ריצה על הטיילת בת"א פגשתי ידידה מהתיכון שלא ראיתה כ-8 שנים. עצרתי, דיברתי, ולקראת סיום השיחה איתה, אני קולט משהו שעובר מולי ומסתכל על מעשיי. כשהסתובבתי ללכת, הוא ניגש אלי עם הטלפון ביד והודעת SMS, שכתוב בה "שב איתן ותתחיל לגעת". בהתחלה לא הבנתי מה המשוגע הזה רוצה ממני, אבל אחרי התבוננות קצרה בעיניים שלו הבנתי שהוא כאן לעזור לי.

עזבתי את הידידה, והמשכתי שיחה עם הבחור, שאחרי תחקור קצר הבנתי שהוא בוגר של מאפ"י, ושעופר סלע היה המדריך שטח שלו. כל אחד סיפר על עצמו. הספורים היו די דומים, בהבדל אחד, שהוא נמצא כבר שנה במגמת התפתחות אחרי הקורס.

אחרי השיחה עם הבחור, יצרתי קשר עם עופר, ונפגשנו לשיחה, שבה גם הוא המליץ לעשות את הקורס. נרשמתי.

אחרי שלב א', שבמהלכו הייתי בהלם מוחלט, על כל הטעויות שעשיתי במהלך החיים וכמה רחוק הייתי המגשמת היכולות שטמונות בי, הייתי יומיים בדיכאון קליני, שבסיומם החלטתי לפתוח בדרך חדשה, שתרשה לעצמי לבנות ולסגל דפוסי התנהגות נכונים, עם החברה הסובבת אותי ועם נשים בפרט. לצעוד קדימה, את שהיה, לא ניתן לשנות.

חודש עבר. אני מתאמן בכל הזדמנות... והתגובות שאני מקבל מהסביבה, רק מעודדות אותי להמשיך באותו הכיוון במלוא הכוח.
אני מרגיש מלא חיים, שסוף סוף אני מחובר למי שאני רוצה להיות, ולא איזה כלבלב חברתי, שכבול בנורמות התנהגותיות לקויות, שיקריות וצבועות.

ששי, בן 26
(יוני 2009)


ליגאל שלום,

מסיבות מובנות, היו לי הרבה חששות לגבי הקורס. מזה שנים שאני לא מצליח לפתח אינטראקציה מוצלחת עם נשים, וכשזה סוף סוף כן עבד כמו שתכננתי, היא זרקה אותי אחרי חודש.
משהו עשיתי לא נכון, ואכלתי את עצמי מבפנים מתוך המחשבה ההגיונית (או לפחות שנראתה ככה בזמנו) שהבעיה כנראה בי, שאני דפוק או לא שווה או משהו. לאחר ששמעתי על מאפ"י, החלטתי לנסות - מה זה כבר יכול להזיק?
הגעתי לשלב א' די חסר בטחון - מה, סופ"ש אחד, שנים, ואני פיק-אפר? לא הגיוני. משהו כמו שעתיים לתוך הקורס, הבנתי שוואלה, יש פה משהו. הסגנון האגרסיבי, אסרטיבי, ומלא ההומור של טל ואמיר הפיל אצלי הרבה אסימונים. מרמת המה אני עושה לא נכון, דרך איך כן לעשות זאת, ואפילו עד לאיך לחשוב כדי להצליח. יצאתי משם מפוכך, ומוכן לתקל את עולם הנשים. אמנם נכון, לא מאסטר, אבל זה היה צפוי - אני חייל, ואין לי זמן בכלל לתרגל.
מה שכן, השינוי היה מורגש מיידית: חודש אחד אחרי שלב א', כבר חצי מהחיילות בבסיס עושות לי עיניים, מצחקקות ופשוט נהנות להסתובב איתי. אם הייתי מתרגל כמו שהקורס ממליץ, מי יודע מה היה קורה?

לשלב ב' הגעתי כבר יותר בטוח בעצמי ובקורס, וציפיתי לעוד חוויה זהה. ציפתה לי הפתעה לא קטנה. שלב א' משאיר בך רושם שיש דרך, מסלול מסויים שצריך ללכת בו כדי להצליח עם נשים, ושאם טעית לאורך שלב כלשהו של הדרך, פשוט לא שווה להתאמץ לתקן, ופשוט מחליפים.
שלב ב', בהנחיית "האבא והאבא" של הקורס, יגאל הגאון ורומן השפיץ, היה שונה. לחלוטין. הקצב היה פחות אינטנסיבי, יותר מעמיק ומעורר מחשבה, אך עדיין מהנה ומלא הומור. בשלב ב' מגלים שאין דבר כזה תוכנית קבועה - אין דרך מסויימת ללכת בה, אין מסלול קבוע, ואין (מצטער רומן) אלגוריתם שבאמת עובד. יש קו מחשבה. יש התנהגות. ויותר מזה, יש דרך חיים. הקורס הבהיר לי שלאו דווקא לעשות כל מה שחברה שלך אומרת זה הדבר הנכון, או במילותיו של רומן "'לא', זה הדבר הכי סקסי שאישה יכולה לשמוע".
כעת, אני יוצא משלב ב' אדם חדש, מוכן "להתפרע על העולם" באגרסיביות של טל ואמיר, ואחר כך לשמר יחסים במתינות ובגאונות של יגאל ורומן. ואני בטוח שהתהליך הזה זהה אצל כל אותם אנשים שעשו איתי את הקורס.
אני שמח לאמר, שהקורס הזה היה אחת ההחלטות הטובות בחיי, ולמרות מחיר מפלצתי, הוא שווה כל אגורה (כמעט. בכל זאת המחיר מחריד)

בתודה באמת רבה וכנה,

גיל, בן 18
(יוני 2009)


היי יגאל,

זה אלכס, סיימתי את הקורס האחרון שהיה (שלב ב'), והיום היה המרתון האחרון. הקורס נתן לי המון "כאפות", ופתח לי את ה"צ'אקרות" במוח. פתאום אני קולט שאני מקבל את החיים שבאמת מגיעים לי, שאני יכול לעשות מה שבא לי, ואני גם אהנה מזה, שבחורה ובמיוחד בחורה כוסית היא לא רק כדי "לשטוף את העיניים", אלה היא שם בשבילי, היא שם בגללי. יש לי המון מחשבות בראש, המון מהלכים והמון תרגילים והמון דברים שאני רוצה לעשות בהמשך, אני מרגיש שאני לאט לאט מחזיר לעצמי את השליטה לידיים, ועצם זה שאני מתחיל להיות מודע לעצמי ולכל עולם ה"פיתוי" הזה, זה נותן מן הרגשת עליונות והרגשת שליטה, שאין אותה למישהו שאני מגדיר כ"בן אדם רגיל שחיי חיים עם כיוון הזרם".

אני אמנם רק בהתחלה של ההתחלה, ואני מקווה לרשום ולהיתבלט בפורומים ולהביא תוצאות יפות, ולשפר את עצמי כמה שרק אפשר, וכנראה שאין גבול לזה. אני לא מוכן לוותר לעצמי בשום פנים ואופן, כי הגעתי לתובנה שאם אני מוותר לעצמי ולא מתקדם אז בעצם וויתרתי על החיים שלי על החופש שלי!

אחת המטרות שלי זה להגיע לרמה של אומן פיתוי ולעמוד איתכם שם על הבמה, ולהעביר את הקורסים האלה, לעשות את העבודה הכי טובה בעולם, עבודת קודש!

ועוד פעם תודה רבה לכולם, לכל המדריכים,

יגאל - אני פשוט מחזיק ממך כאגדה מהלכת, ולא בשביל להתחנף, ממש לא, אתה פשוט עשית את זה!!

רומן - מאוד שנון, לקחתי ממך משפט מאוד פשוט ומאוד חזק "תעשו מה שבא לכם!" וגם "מה השאלה?" חזק!

טל - אומן, חוש האילתור שלך פשוט נדיר, הבאתה לי המון כח, והמון אנרגיות, מודל חיקוי.

אמיר - מאוד בולט ודומיננטי, שיהיה לך המון בהצלחה!

ליאור שניידר - בזכותך הגעתי למצב אבסורדי שכמעט קפצתי למזרקה של כיכר דיזינגוף בתחתונים מול אנשים ובחורות!!!
הרגשתי כמו מלך מכל התשומת לב שהופנתה רק לי! לא האמנתי שאני מסוגל לזה!

אני באמת רוצה שתגיבו על המשוב, זה חשוב לי, תודה רבה.

אלכס, בן 23
(אפריל 2009)אני בחור מאוד ביישן וסגור. קראתי ספרים בנושאים של ביישנות, שיחות חולין, תקשורת, התגברות על פחדים, התחלה עם בנות ועוד. החומר שקראתי היה מעולה, אבל הוא נשאר בתוך הספרים. לא הצלחתי ליישם את החומר אף פעם. עשיתי זאת מעט מדי, חלש מדי והחשוב מכל לבד ובלי מסגרת של אנשים מנוסים שתדחף אותי ותנחה אותי.

וזאת הסיבה העיקרית שהלכתי לקורס. הבנתי שיש בו את המרתונים - תירגולי שטח שבהם אתה יוצא החוצה עם המדריכים ופשוט עושה את זה, ניגש אל בחורות, מבצע תרגילים, מביך את עצמך, נכשל אבל בסופו של דבר משיג את המטרה והיא לשבור את הפחד הזה מלגשת ולדבר עם בחורות.
מהבחינה הזאת הקורס סיפק את הסחורה בצורה מושלמת. מעולם לא הייתי מסוגל פשוט לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה.

במשך השבועות הבאים לאחר הקורס, ניגשתי למאות בחורות בכל מצב וסיטואציה. עשיתי דברים שמעולם לא חשבתי שאי פעם אעשה או יכולתי לעשות. בעקבות הרצף הבלתי פוסק הזה של שבירת פחדים והצלחות קטנות קיבלתי גם הרגשות לא רגילות של התלהבות, אופוריה וביטחון עצמי.

מאז השלב הראשון של הקורס אני מרגיש שהשתנתי המון. עדיין יש לי דרך ארוכה להשתפר אבל אני כבר עכשיו, חודשיים אחרי שלב א' של הקורס, אדם שונה מאוד. אני עם יותר ביטחון עצמי, אני מתקשר בצורה שונה עם אנשים והשיחות שלי עם בחורות הופכות ליותר זורמות וכיפיות. גם עם בני המשפחה ובעבודה הקורס עוזר ואני רואה זאת כאחת מההצלחות היותר חשובות שלי מהקורס.

ההחלטה לעשות את הקורס היתה אחת מההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים שלי. אני רוצה להגיד לכם יגאל, רומן, טל ואמיר תודה על הקורס הזה. והמדריכים של המרתונים בשטח והאנשים שכותבים בפורומים ומשתפים מהידע שלהם גם המון תודה. אני מרגיש בר מזל שיש את הקורס הזה בישראל.

הוא היה בדיוק הפתרון שחיפשתי לבעיות שלי עם אנשים ובחורות ואני יודע שלא הייתי יכול לעשות את ההתקדמות העצומה שעשיתי בלי הקורס המדהים הזה.

יוסי, בן 30
(אפריל 2009)


כל החיים שלי, כל האינטראקציות שיזמתי עם בנות, הסתיימו בידידות – ואף פעם לא הבנתי למה.
לימדו אותי שצריך להיות נחמד, אדיב, מתחשב, להקשיב, לנחם, וזה מה שעשיתי – ויצאו מזה רק יחסי ידידות.
כל הקשרים הרציניים שהיו לי בחיים, נוצרו בכך שהבחורה התחילה איתי, הבחורה קידמה עניינים, ובעצם הייתה אחראית על טיב הקשר, כאילו שהתפקידים התהפכו.

באיזשהו שלב, חבר שלי סיפר לי, שיש ספר וקורס, שבהם "אמורים ללמד" גברים, איך לדבר ולהתנהג עם נשים, על מנת להגיע לתוצאות שאנחנו בתור גברים רוצים – וזה בעצם למצוא מישהי שמספקת אותי מבחינה רגשית וחברתית, ולהיות איתה. אז קניתי את הספר – ובמהלך הקריאה והיישום של התוכן, קלטתי, כמה שגיאות עשיתי, ובדיעבד, כמה הזדמנויות היו לי ליותר מיחסי ידידות שפספסתי.
כמה שבועות אחרי שסיימתי לקרוא את הספר, ותרגלתי, החלטתי שאני הולך לעשות את הקורס. דיי היססתי בהתחלה, כי חשבתי לעצמי – אם יש לי כבר את החומר התיאורטי, למה לי ללכת ולעבור את אותו חומר מחדש, רק עם מדריך? וזה השתלם.

יש כל כך הרבה דקויות, וכל כך הרבה חוויות אישיות של המדריכים שתרמו להבנה הרבה יותר עמוקה של כל הדבר הזה שנקרא יחסים, ואני אפילו לא מדבר על תשומת הלב האישית שהמדריכים נתנו לכל בן אדם בקורס, וענו על כל שאלה בסבלנות ואדיבות.

מה שאני יכול להגיד, זה שבמהלך 3 השבועות בין שלב א' לשלב ב', דיברתי, לקחתי טלפונים, והתנשקתי עם יותר בחורות מאשר בכל החיים שלי, וזה רק גדל וגדל בכל יום – ומקרב אותי יותר ויותר למטרה של למצוא את האחת שתתאים לי.

דבר אחרון שאני רוצה להגיד זה תודה ענקית למדריכים – יגאל, רומן, אמיר, וטל, על החוויה המדהימה, ועל הידע הזה שימש אותי לכל החיים.

אלכס, בן 22
(אפריל 2009)


צוות מאפ"י היקר!

אני נמצא היום כחודש אחרי שלב ב' של הקורס. אני מסתכל 3 חודשים אחורה ופשוט לא יכול להאמין לשינוי המדהים שעברתי.
רציתי לומר לכם שעד לפני הקורס הייתי בחור נחמד, שלא עושה יותר מדי בעיות, וסה"כ היה לי די טוב בחיים. אבל - הייתי ביישן מאוד, במיוחד בנוגע לבנות.
הרגשתי שמשהו חסר לי בחיים. היה לי חסר הקשר עם המין השני. אז נכון, היו לי המון ידידות, אבל זה רק היה יותר גרוע, כי הן תמיד דיברו על בחורים אחרים בחיים שלהן ואני רק הנהנתי והקשבתי לזיבולי השכל שלהן על כל החברים שלהן.

לא ידעתי איך לגשת לבחורה, איך למשוך אותה, מה צריך להגיד, ובאופן כללי לא הייתי מודע להמון דברים בנוגע לנשים שהיום אני יודע בדיוק מה כל אחד מהם אומר.
ואז חבר שלי סיפר לי על איזה קורס מוזר כזה שנקרא "אמנות הפיתוי" ואמר שהם יעזרו לי בתחום הזה. בהתחלה היססתי כמובן, אבל קניתי את הספר כי זה סיקרן אותי. אחרי שקראתי את הספר הבנתי כמה אני חייב לעבור את הקורס וכמה זה יכול לשנות את חיי לפי איך שאני רוצה.
בשלב א' קיבלתי תיאוריה מא' ועד ת' אודות המין הנשי, איך להתנהג עם בחורות כדי לקבל את התוצאות שאתה רוצה, אילו טעויות הרוב המוחלט של הגברים עושה שאסור לעשות, איך לפרוץ פחדים, ועוד המון דברים אחרים.
יצאתי בהרגשת טירוף חושים משלב א' והרגשתי שאני יכול לעשות הכל! אחרי זה הגיעו המרתונים של שלב א' שבהם עשיתי דברים שבחיים לא האמנתי שאני אוכל לעשות, דברים שפרצו אצלי המון פחדים וקידמו אותי הרבה לעבר המטרות שהצבתי לעצמי בקורס. יצאתי לתרגל המון עם חברים, עשינו המון שטויות ובעיקר נהנינו.

אח"כ עשיתי את שלב ב' שסגר לי המון פינות, סידר המון דברים בראש ובעיקר - פוצץ אותי בחומר תיאורטי שלא ידעתי מה לעשות איתו בהתחלה.
הבנתי שדברים לוקחים זמן והרבה תרגול כדי להבין כל דבר שמלמדים ולהפנים אותו.
מי שחושב שיבוא לקורס, ישמע מה יש למדריכים להגיד ויתחיל פתאום להצליח עם בנות - טועה בגדול. הקורס נותן את הכלים הדרושים כדי להצליח עם בנות ופותח לכם את הדלת, אבל אתם אלו שצריכים להיכנס בדלת הזו. אלו החיים שלכם, ואף אחד לא ייקח אחריות עליהם חוץ מכם. צריך לתרגל הרבה, לנסות, להיכשל הרבה ולא לפחד מכישלון כדי להגיע בסופו של דבר לאן שאתם רוצים.

דרך אגב, בין שלב א' לשלב ב' מצאתי גם חברה חדשה באופן די מפתיע ואיבדתי את בתוליי, למרות שחשבתי שנגזר עליי להישאר בתול כל חיי.
אז כל מיני אמונות שקיימות לאנשים בראש לגבי עצמם - לא תמיד נכונות (האמת שרובן). כל ה"מכשולים" שאתם חושבים שיש לכם שנראה לכם שלא ניתן להתגבר עליהם - ניתן להתגבר עליהם ועל הרבה יותר מכך.

אני אסיים ואומר שכל גבר לדעתי צריך לעבור את הקורס הזה, גם גברים שחושבים שטוב להם עם נשים כרגע, כי תמיד יש עוד מה ללמוד מהתובנות של אחרים.

אני רוצה לומר תודה ענקית לכל צוות מאפ"י - למדריכים טל, אמיר, יגאל ורומן התותחים, למדריך המרתון ליאור ז. שקידם אותי המון ועזר לי לפרוץ גבולות.

אין עליכם!

יותם, בן 22
(אפריל 2009)עצם ההגעה לקורס לא קלה, קודם כל צריך להבין שזו בעייה, אחרי זה צריך להבין שזו בעייה שאפשר לטפל בה.
אחרי זה יש קושי בכלל להאמין שיש מישהו שבאמת מטפל בזה כמו שצריך, אחרי שייצרתי קשר עם הצוות הבנתי שיש הבנה ותפיסה לגבי התחום.

לקורס הראשון הגעתי מלא חששות, מה יקרה אם גם זה לא יעזור לי. לבסוף הבנתי לאור התכנים והמדריכים שיש תורה שלמה לתחום והנה היא עוברת אלי.
הקורס הראשון נותן הרבה ביטחון עצמי עצם העשייה שלו בכלל, שילוב חומר הלימוד הביטחון והתירגולים יוצרים מופלאות.

ישנם הרבה תכנים שברורים מאליו אבל דרושים על מנת לחדד לנו, כלומר לומר את המובן מאליו, ישנם תכנים שהבנתי "טוב פה אין לי בעייה" והיו אחרים שכן היוו אצלי בעייה.

הקורס השני תרם יותר, כיוון שהמדריכים היו שונים.
בקורס הראשון נתנה לי ההרגשה שיש מין משהו כתוב שלפיו צריכים ללכת, בקורס השני הבנתי את זה אחרת, שאין דרך אחת ברורה. זה משתנה ומי שמחליט מה לעשות או לא, זה אני ואין "נכון- לא נכון".
הדבר שגרם לי יותר להבין את זה הם התשובות של רומן, שהיה קצת בוטה אבל הבוטות שלו הייתה במקום ועשתה ממש טוב.

כבר לאחר היום הראשון יצאתי למסיבה והתחלתי עם קבוצת בנות שם, כשהמטרה הייתה הנאה ולא תירגול, לבסוף הכל השתלם כשלקחתי את המספר.
לסיכום התכנים בקורס עוזרים ממש בעיקר לביטחון העצמי, שאר הדברים יבוא עם התירגולים.

נהנתי מאוד,

רועי, בן 21
(מרץ 2009)אני בן 27, מהנדס תוכנה במקצועי וגם מתעניין בתחום הפסיכולוגיה.
המצב שלי לפני הקורס היה שהצלחתי להשיג כמעט כל בחורה שאני רוצה מהאינטרנט או בחורה שהכירו לי. צברתי לא מעט ניסיון באמצעות ניסוי וטעיה. היו לי יותר מ90% הצלחה, לא מעט חברות וכמובן גם סקס בדייט ראשון. ככל שהתנסיתי יותר בהיכרויות מהסוג הזה, לאט לאט הגעתי למצב שבו הרף שלי עולה ועולה, מחפש לצאת עם בנות סופר כוסיות (רמה 8-10), מהממות אינטלקטואלית והרבה דרישות נוספות.

להכיר בנות כאלו דרך האינטרנט זה תהליך מאוד מאוד מאוד איטי. בהתחלה נראה שאינטרנט מזרז את העבודה אך זה ממש לא נכון. הגעתי לתובנה שבחיים האמיתיים אפשר לבדוק בקלות עד כמה הבחורה נראית מעולה, כמה היא כייפית להיות בסביבתה וכמה אני נמשך אליה ולכן נרשמתי לקורס, ע"מ לרכוש כלים ותפיסת עולם שתקדם אותי לשלב בו אוכל בחופשיות להכיר בנות בכל סיטואציה, במכון כושר, חנות, רחוב וכו'..

קורס שלב א' הצליח לשנות אותי מהקצה אל הקצה.
בזכות הקורס אני מסוגל לבחון את ההתקשרות גם עם נשים אך גם עם גברים בצורה שבה אני יוצא ה"חזק" יותר.
הרחיב את כמות הבנות המהממות שיכול להכיר. אני חושב שהחומר של השלב הראשון הועבר בצורה מצויינת עם המון אנרגיה ודוגמאות. שלב א' שינה לי הרבה מתפיסת העולם ועכשיו אני יכול להכיר בנות בהרבה יותר כיף בכל מקום.
כמו שהזכרתי קודם, אני מתעניין מאוד בפסיכולוגיה ורוב החומר החשוב של הקורס (אם לא כל החומר) מבוסס על דברים שקראתי בספרי פסיכולוגיה. כל הדברים של הרגשות, מודע ותת-מודע ודברים נוספים פשוט התחברו בצורה מושלמת לאחת ההרמוניות היפות שנתקלתי, כל בורג נכנס למקומו הראוי. :-) וכשאני אומר בורג, אני מתכוון לבורג (כל אלה עם המוח הכחול תתחילו להירגע!!)

למען גילוי נאות, אחרי קורס שלב א' היכרתי מישהי באמצעות כלים שהיו ברשותי לפני הקורס אך למרות זאת הלכתי לשלב ב' ואני כבר מנצל את הכלים של שלב ב' כחלק מניהול היחסים איתה. בתור אחד שנמצא במשחק(פנוים ופנויות) הזה הרבה זמן אני רוצה להתייחס לשלב ב'. רוב החומר בקורס ידעתי והשתעממתי בכיתה רוב הזמן, חשבתי שזה בזבוז עצום של כסף אך כאשר הגענו בכיתה לתחומים באמצע היום השני, מבחינתי כל אגורה היתה שווה!
החלק של אילוף נשים ומניפולציות נשיות היה מדהים! כמו כן, ההבנה שעומדת מאחורי נטרול פחדים גם היא מדהימה.

מומלץ בחום!

Mr2Cool4U , בן 27
(מרץ 2009)


תודה רבה לכל חברי מאפי על הידע החדש ועל התובנות והעקרונות והשקפת העולם החדשה.
תודה רבה על תמיכה חסרת תקדים שלא ראיתי בשום מקום אחר.

היתחלתי עם כל הסיפור בהיותי לוחם בצה"ל ומאוד דאגתי. דאגתי לאייך אני מצליח להגיע לסדנאות, אייך אני הוכל לשלב את זה עם הצבא אייך אני אצליח להישאר ממוקד במטרה בכוחות עצמי ולעוד מיליון ואחד דברים (קיצר נתתי לקוף שלי לדבר חחחחח :-) ) . מה שגיליתי אייך שהחלטתי שאני עושה את הצעד לתוך העולם הזה שאני לא לבד!!! יש מאחורי קבוצה של אנשים שכמו בפירסומת של ערוץ 2 מחויבים אלי ולהצלחה שלי. בין אם זה המדריכים בסדנאות (טל, סטס, אמיר, יגאל, רומן) ובין אם זה הצוות הלוגיסטי ומדריכי השטח (מנחם, גיעון, ליאור, עודד).

קיבלתי ואני עדיין מקבל את כל התמיכה שרק אפשר לחלום עליה. אני מדבר על רמה של אני מבטל הגעה למרתון בגלל הבלתמים של הצבא ואז אני מחזיר ושוב מבטל ושוב מחזיר ומשגע את מנחם בצורה לא נורמלית. מנחם קיבל הכל בהבנה ובא לקרתי ועזר וניסה לסדר את כל רק שזה יסתדר לי. באיזשהו שלב הרגשתי כל כך לא נעים מזיוני השכל שלי למנחם שהייתה לי תחושה שאני צריך לשלם תוספת תשלום על כל הבולשיט שלי מסביב. שלא לדבר על התמיכה הטלפונית שלמרות שהסיפור שלי עם הבחורה הספיציפית הזאת ניגמר (אחרי שנה שהיינו ביחד), הוא נימשך כל הזמן הזה בזכות כל התובנות וידע שקיבלתי במפאי ובעצות/עזרה שקיבלי מרומן .

הייתה לי שנה מדהימה ביופיה מלא סקס והרפתקאות עם אותה בחורה. ולמרות שאני מאמין בגורל ושמה שאמור לקרות יקרה אני מבין שלי יש אחריות לא פחות קטנה מלגורל בשביל שזה יקרה ואולי אף גדולה יותר.
במרתונים ניגשתי סך הכל למשהו כמו 180 בחורות (לפי הספירה של עודד) ולמרות שכן הייתי ניגש לבנות לפני מאפי וכן היו לי חברות ויחסי מין וכן קיבלתי מספרי טלפונים בכל החיים שלי ביחד המספרים האלה לא היו כמו עכשיו. במשך כל החיים שלי לא ניגשתי ל180 בחורות ושוב פעם אפילו לי זה קשה לתפיסה. מה שהכי מענין שהמספרים האלה רק עולים ועולים ההצלחות שלי נהיות יותר ויותר גדולות.

כמה דברים שאני רוצה להבהיר לכל מי שקורא את זה שמבחינתי מאפי זה הרבה מעבר מאיך להשיג בחורות וזיונים פרועים (מה שכייף ונחמד וגם לשמו הגעתי). זו דרך חיים, זו השקפת עולם של גבר מצליח לא רק עם נשים אלה בכלל, גבר אהוב ע"י הסובבים אותו, גבר כרזמתי.
ברגע שאתה בפנים אין דרך חזרה וגם קשה לי להאמין שימצא הטמבל הזה שירצה לחזור להיות מה שהוא היה לפני מאפי וגם אם כן, הוא בטוח או משוגע או הומו.

והדבר הכי חשוב מבחינתי, זה שתעשו שלב ב'. תעשו תעשו תעשו שלב ב' אל תתקעו בשלב א'. כשהתחלתי לעשות שלב' א', הייתי כבר משהו כמו שלוש שבועות עם בחורה שדיברתי עליה למעלה. בסיום שלב א' הייתה לי תחושה שאני יודע כל מה שצריך, כל מה שאני צריך ושכל השאר מיותר בגלל שהייתי עם בחורה וזה זרם טוב. אמרתי לעצמי אם זה זורם טוב למה לי להשקיע עכשיו כסף (אדרבא בזמן שאני חייל) בשבל ב'. רק עכשיו במבט לאחור אני מבין איזה טעות זו הייתה כי לאט לאט החלו לצוץ כל מיני בעיות והן רק הלכו וגדלו ופחות ופחות ידעתי להיתמודד איתן. בסוף זה הוביל לפרדה וחבל.

אחרי שלב ב' כל כך הרבה דברים פיתאום נהיו לי ברורים. למה זה קרה, מה הייתי צריך לעשות ואיך. ומה שאני מנסה לומר פה לכולם, זה אם היתחלתם עם זה תילכו כבר עד הסוף זה לא נעים לדעת שהפיתרון והכלים היו מתחת לאף שלך ולא הישתמשת בהם מיוזמתך האישית ולא מחוסר ידע שהיה לכולנו לפני מאפי.

אני יכול להמשיך ולכתוב ולשבח את מאפי. לכן אני פשוט אסיים בתודה ענקית לכל מאפי (לטל, לאמיר, לסטס, לרומן ויגאל, למנחם, גידעון, עודד וליאור) ולכל קהילת אומנות הפיתוי.

סטב, בן 20
(מרץ 2009)


טוב, זה מה שיש לי להגיד על הקורס:
הקורס לא ישיג לך זיונים, הקורס לא ישיג לך מיזמוזים, הקורס לא ישיג לך חברות ואפילו לא נשיקה בלחי.
מה שכן נותן לך הקורס, זה את הכלים להשיג את כל זה ובגדול.

הקורס שינה לי את כל תפיסת העולם המוטעת שהיתה לי לגבי נשים זוגיות ובכלל תקשורת בין בני אדם. אני פתאום הבנתי המון דברים שלכאורה ניראים בסיסיים והגיוניים אבל אישהוא התמסמסו במהלך חיי.
אחד הדברים הכי יפים בקורס זה שבהתחלה די קשה להשלים עם זה או לקבל את זה אבל ככול שאתה מנסה את הדברים אתה בעצך נוכך לדעת שכל מה שנילמד בקורס הוא אמת ויציב.
בנוסף לשינוי העמוק בתפיסת העולם שאני מאמין שהרבה אנשים עברו, בקורס מקבלים הדרכה מעשית ומפורטת כיצד להתקדם וכיצד להתאמן בדרך לאותה מטרה שאתה רוצה להשיג.

הדרך, כמו כל דרך לשינוי גדול בחיים, היא קשה, ממושכת, מרובת אכזבות ומפכי נפש וההצלחה שלך תלויה רק בך. ככל שתתרגל, ככל שתתאמן ותצא יותר לשטח, כך גם תצליח יותר.

ומי שחושב על הכסף, תחשבו על זה שבעתיד תצתרכו לשלם משכנתא של בערך 1000000 ש"ח, אז מה זה 5000?

אלכס, בן 20
(מרץ 2009)הגעתי לקורס במצב של יאוש טוטאלי. אחרי מאות נסיונות באינטראקציות עם בחורות ועשרות דייטים (רובם כושלים, וגם המוצלחים היו בד"כ עם הבחורות שפחות רציתי). שמעתי על אנשים שעשו את הקורס והצליחו לשפר את מצבם בתחום, אבל הייתי סקפטי לגביי העניין. אמרתי לעצמי משפטים כמו- "זה עבודה בעיינים", "הקורסים האלה רק משפרים את הבטחון העצמי" או משפטים כמו "מה הטעם לעשות קורסים כאלה? ממילא בסופו של דבר מה שקובע זה מראה חיצוני."
כן. עד לפני הקורס הייתי משוכנע שאותן בחורות יפות שיוצאות עם מכוערים באמת אוהבות את המראה של החברים שלהן.

במהלך הקורס הבנתי שמנגנון המשיכה של נשים שונה לגמרי מזה של גברים אחרי החלק הראשון של הקורס הרגשתי כאילו למדתי שפה חדשה לגמרי שלא הייתי מודע אליה בכלל. שפת הנשים. איך לדבר אל הרגש של בחורה, איך ליצור משיכה, (כן קיים מושג כזה.)ובגדול, איך להתנהג עם נשים בצורה אפקטיבית להשגת המטרות שלי. חוץ מזה הבנתי שכל הגישה שלי לנושא לפני כן היתי שגויה מן היסוד. הבנתי למה נשים אומרות "לא" ובכלל שהמח שלהן עובד בצורה לגמרי שונה משלנו.

מומלץ בחום.

Master of Contact, בן 27
(ינואר 2009)


שמעתי על קורס אומנות הפיתוי כבר לפני כמה שנים טובות, אבל תמיד הרגשתי שאני לא זקוק לזה: בכל זאת, זה הרי מגוחך לגרום לנשים לרצות להיות איתי, הרי מה שאמור לקרות, קורה. ואני במילא לא איזה דון ז'ואן שצריך מאות נשים סביבו, אלא זקוק רק למישהי אחת רצינית והנה, עוד כמה דייטים ואני כבר מוצא אותה ועוד שלל תירוצים שסיפרתי לעצמי. מאז נשים באו והלכו מחיי, אבל כמעט תמיד הרגשתי חוסר שליטה וחוסר אונים לגביהן: נראה שאף פעם לא מצאתי את מי שמתאימה לי, אלה שהתעיינתי בהן אף פעם לא רצו אותי ותמיד הייתי צריך כל הזמן להתפשר.

לאחר עוד כישלון של אחד מהקשרים שלי החלטתי להרשם לקורס. יהיה שווה לנסות, אמרתי לעצמי, לפחות בשביל החוויה. מהר מאוד גיליתי כמה טעיתי בשיפוט שלי: אם הייתי אוזר אומץ ועובר את הקורס כבר לפני כמה שנים, הייתי חוסך לעצמי לא מעט כאבי לב, כאבי ראש וגם כמה כאבים במקומות מוצנעים יותר בגוף שלי. הצטערתי על כל דקה שלא עברתי את הקורס לפני זה.

לאחר שעברתי את השלב הראשון של הקורס, אני, שלא הייתי מסוגל לדבר עם בחורה מבלי לחטוף פיק-ברכיים ולרצות לברוח לצד השני, התחלתי לפתוח שיחות עם נשים זרות שעניינו אותי, להכיר אותן, לעניין אותן, לגרום להן לחייך ולצחוק ובעיקר: להתמודד איתן ועם המשחקים שלהן בצורה שלא חשבתי שאהיה מסוגל אי פעם. אם פעם הן עשו בי מה שהן רצו, לאחר השלב הראשון התחלתי להבין את ההתנהגות שלהן, מה הן מנסות לעשות וכיצד אני יכול להתמודד איתן. הן הפכו מיצורים מפחידים ולא מובנים, לסוג של משחק משעשע ולאט לאט לאנשים בפני עצמן.

עם זאת, לאחר השלב הראשון עדיין נשארו לי המון שאלות פתוחות בראש: עם מי אני באמת רוצה להיות? איך אמצא את מי שאני רוצה? מה יקרה בעתיד? למה הקשרים שלי לא הצליחו עד עכשיו? אפילו לאחר לא מעט ניסיון שהיה לי בקשרים עם נשים בעבר, השלב השני של הקורס חידש ועזר לי לראות את התמונה כולה: למדתי מה הייתה הבעיה שלי במערכות יחסים, הבנתי נשים יותר לעומק ולמה הן עושות את מה שהן עושות ובעיקר: למדתי מה אני באמת רוצה ומה אני לא רוצה מנשים בחיי. לאחר השלב השני של הקורס אני יכול באמת ובתמים להגיד: אני לא זקוק או נואש לאישה כדי להיות מאושר, אלא אני מעוניין ורוצה באישה שבאמת תוסיף ותשפר את חיי ולא אתפשר על פחות מכך. אני רואה אצל הרבה זוגות שמסביבי עד כמה זה לא דבר מובן מאליו.

היכולות וההבנות החדשות שלי לגבי המין השני תרמו לי רבות גם בחיי היום-יום, ללא קשר לנשים. הביטחון העצמי שלי עלה פלאים, הפסקתי להתבייש לבקש דברים מאנשים סביבי, אני הרבה יותר החלטי, פחות כנוע, ותרן ונכון להשביע רצון אחרים על חשבוני, אני פחות פגיע וחושב הרבה יותר על הרצונות שלי ומה בסופו של דבר מתאים לי. הדבר שהכי מפתיע הוא שבני משפחה, חברים ואנשים מוכרים יותר ופחות בחיי שמים לב לזה באופן לא מודע ומתנהגים בהתאם.

הקורס תרם לי כל כך הרבה מעבר למה ששילמתי עליו, עזר לי להתמודד עם החיים והבעיות שעלולות לצוץ בהם בצורה הרבה יותר טובה וכמובן, הקל עלי מאוד במציאות בת זוג שבאמת תתאים לי. למרות הקלישאה המוכרת, אני ללא ספק מסוגל היום לחלק את חיי לתקופה של לפני הקורס והתקופה שלאחריו.

אמיר, בן 26
(ינואר 2009)


שלום, בתור עו"ד לעתיד אני הייתי הכי סקפטי בארץ. קשה לעבוד עלי וחשבתי שזה עוד טריק, אבל בתור בחור שגם מאמין באנשים בסופו של דבר נתתי לזה צ'אנס וגם במיוחד בגלל שהבטיחו לי שהכסף יוחזר אם אתחרט.

אם הייתי יודע אז, מה שאני יודע היום, הייתי עושה את הקורס הזה לפני שנולדתי.
היה לי התענוג והאושר לעבור את קורס הפיתוי שלב א' + שלב ב' ע"י צוות מרצים מדהימים ובעלי יחס מדהים.

יגאל, רומן, טל ואמיר.
אני מרגיש כבר אחרי חודש מאז סיום שלב ב' שינוי עצום בהתנהלות שלי בחיים בכלל ועם נשים בפרט.
כאילו קיבלתי מתנה בלי תמורה. אני לא מרגיש ששילמתי על הקורס הזה משום שהסכום ששילמתי אפסי לעומת מה שקיבלתי.
כל מי ששואל אותי על מאפ"י מקבל המלצה חמה ממני וכל מי שמכיר אותי רואה את השינוי שחל בי.
הבטחון העצמי שלי שהיה גבוה קודם רק נסק לגבהים חדשים, אני מתקשר יותר טוב עם אנשים מכל הבחינות, אני מקבל אהבה וסקס מנשים ברמה תדירה מבעבר, אני מקבל מגברים פרגון ואהבה וחברויות שפיתחתי.
אני עדיין נשארתי אותו אדם אבל היכולות שלי התפתחו לדרגות גבוהות אלפי מונים ממה שהיו.

אם הייתי יכול להכניס את מאפ"י לתוכנית הלימודים הייתי עושה זאת. זאת זכות לעבור את הקורס הזה על ידי הצוות שהעביר לי אותו.
אני מקבל מהם גם תמיכה אחרי הקורס אם כשיש לי שאלות, אין לי שום ספק שהקורס הזה הוא אחד החוויות הנדירות והשוות ביותר שאפשר לעבור.
כל מי שרוצה לשפר את היכולות שלו עם נשים ואפילו להנות יותר שילך לקורס לי באופן אישי זה תרם בחיים האישיים בכל הבחינות, ועם נשים בוא נשיר את זה בפשטות: "אווו אווו, איך שגלגל מסתובב לו...."

יאיר, בן 24
(דצמבר 2008)יגאל שלום,
אני רוצה לשתף אותך בתחושה שנוצרה לי לאחר סיום הקורס.
אני מרגיש שהקורס שינה אותי בכמה מובנים ואפילו אני רואה תוצאות בהתאם לשינוי. חשוב לציין שלא רק אני רואה את השינוי אלה גם אנשים הקרובים אליי.
התהליך שנוצר מתחילת הקורס (שלב א') ועד לסופו (שלב ב') הינו עצום ובו הבנתי כמה הגישה שלי לחיים ולהצלחה עם נשים הייתה מוטעית.
לפני שהגעתי לקורס קניתי את הספר "סודות הפיתוי", המידע בספר מאד שימושי אך אף פעם לא היה לי את האומץ לצאת לבד ולתרגל אותו.
בקורס המידע מועבר בצורה יותר ברורה עם ניסיון וסיפורים אישיים של המדריכים ויש תרגולי שטח שתורמים לשבירת הפחדים הראשוניים ומראים לך "שהשד לא כזה נורא".

אני ממליץ בחום לכל הגברים כאלה שמצליחים יותר וכאלה שמצליחים פחות עם נשים לעבור את הקורס בכל מקרה. הקורס עוזר לך לפתח את הגישה הנכונה להצלחה עם נשים באמצעות שינוי אישי ולא רק בעזרת ידע.
יש לציין את המדריכים גם של שלב א' (אמיר) וגם של שלב ב' (יגאל ורומן) לחיוב ולהערכה, הקורס מועבר בצורה יסודית ומעמיקה ובגישה טובה.
אפשר להגיד שהקורס זה הדבר הכי טוב שקרה לי עד עכשיו.

תודה,

איימי, בן 23
(דצמבר 2008)


מבחינתי שלב ב' הוא בהחלט חובה לכל מי שישב עם עצמו, חשב, התלבט והחליט להתחיל בשיפור העצמי-וניגש לשלב א'.
ללא ההמשך וההשלמה של "הפאזל" פשוט נשארתי באוויר אחרי הכאפה שקיבלתי בסיום שלב א'.
הדרך בה הועבר השלב השני בקורס, והחומר הנלמד בו הפתיעו אותי לטובה. כאמור חשבתי שלאחר שלב א' אני בקיא בחומר הנלמד ויודע מספיק בשביל לגשת, לקחת מספר להפגש ולסגור את הבחורות שעניינו אותי. ההתחלה הייתה טובה, אבל ההמשך קצת צולע, ואת זה בדיוק חיזקו לי בשלב השני.

מאוד אהבתי את ההערות יגאל, ההדגמות, הפרוט והעקיצות של רומן ובכלל למרות שהתלבטתי אם לגשת לשלב ב' עכשיו או עוד חודש, שמח שהחלטתי לבצע אותו עכשיו.
בזכות חידוד החומר לא רק שההצלחות והמוטיבציה גדלו אני כבר משתמש במרץ בחלק גדול מהכלים החדשים שלמדתי (יצירת סקרנות לפני השיחה, שיחת טלפון והפגישה עצמה).
ההרצאות על היחיסים והסקס היו מעולות מבחינתי, כי בדיוק שם הייתי צריך את החיזוק, וקיבלתי אותו ובגדול.!

תודה על הכל, מאוד נהנתי.

קיריל, בן 21
(נובמבר 2008)


שלום לכל צוות מאפ"י!

אני חייב להגיד לכם ששנתיים שתיכננתי להירשם לקורס הזה ואני כל כך שמח שסוף סוף עברתי אותו!
כל החומר על פיתוי ומשיכה אלה דברים שאפשר ללמוד רק בקורס.
שנים אני לא מתקדם לשום מקום עם בנות כי פשוט לא ידעתי מה לעשות ,איך לדבר, איך להגיב וכו'.....
עכשיו אני יודע איך!

שבוע אחרי שלב ב' , שאני מסתכל אחורה אני ממש שם לב בהבדל ביחס של בנות אליי ושלי אליהן.
הקורס הזה פשוט שווה כל שקל! זה כסף קטן לעומת השינוי שהוא עושה בך....

תודה רבה לטל , אמיר, יגאל , רומן ועופר !

רועי, בן 19
(אוקטובר 2008)סיימתי את הקורס לפני כחודשיים, חכיתי עם התגובה לא רציתי להיות עוד אחד מאלו שישר מגיבים בגלל ההתלהבות, אני רציתי להיות בטוח בתוצאות של שלב ב'.

עכשיו אחרי חודשיים אני מגיב כאן עם חיוך גדול אחרי שלב א' היו לי המון הצלחות שלא היו קורות אם לא הייתי עובר את השלב הזה של הקורס ניגשתי להמון בחורות לקחתי טלפונים סגרתי נשיקות ועשיתי חיים.

עכשיו, אחרי שלב ב' אני רואה כמה זה קל להתקדם מהטלפון ומהנשיקה הראשונה.
כשהגעתי לשלב א' שכבתי עם 3 בחורות ואני בן 18 אחרי שלב א' עד שלב ב' לא שכבתי עם אף אחד חדשה אבל סגרתי 20 נשיקות.
עכשיו חודשיים אחרי שלב ב' שכבתי עם 10 בחורות הכפלתי פי 3 את כמות הבחורות ששכבתי איתן עד עכשיו וגרמתי לכל אחת מהן לעשות דברים שהקודמות לא עשו וכל זה בזכות הכלים ששלב ב' לימד אותי.

הקורס הפך אותי לבן אדם שונה פתאום כשיושבים עם בחורות ואני מספר להן שיש לי חברה אני ממש רואה את האכזבה שיש להן בעיניים וכל זה מבלי שאפילו ניסיתי להתחיל איתן, זה משהו מדהים!

אני ממליץ בחום לכל אחד שלא הולך לו כל כך טוב בתחום וגם לאילו שהולך להם מצויין בתחום ללכת ולעשות את הקורס הזה.
אני יוצא עם חברים מהקורס לקנות אוכל או בגדים או אפילו לתקן את הפלאפון ומבלי לשים לב אנחנו מוצאים את עצמינו מדברים עם בחורות מדהימות שמתות להמשיך את השיחה איתו ואפילו לוקחים מספרי טלפון מהמוכרות בגדים או מהעובדות של פלאפון בכפר סבא. הקורס שינה לי גם את הגישה עם אנשים בכלליות אני מתנהג בצורה שונה במצבים שונים וגם חברים אומרים שהשתנתי לטובה. אני יכול ללא ספק להגיד שאחת ההחלטות הכי טובות שהיו לי עד היום היא לעבור את הקורס הזה
אני לא יכול לתאר במילים כמה שהקורס הזה עזר לי ושינה אותי.
וגם בזכות הקורס הזה אני נמצא עכשיו עם אותה בחורה שהייתי איתה לפני הקורס אנחנו ביחד כבר שנתיים ובחודשיים האחרונים הקשר שלנו השתנה ונהפך לקשר הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו.

תודה יגאל, תודה רומן, תודה טל, תודה אמיר,
עכשיו אני רץ כמו קרנף עיוור ומשיג כל מטרה שאני מציב לעצמי

((טל אתה עדיין הכי תותח שיש P:))

דור, בן 19
(אוקטובר 2008)


לצוות מאפ"י ולקוראים שלום!

קורס אומנות הפיתוי הוא קורס מיוחד ביותר. כחצי שנה חשבתי אם לעבור את הקורס, ובשלב מסויים קיבלתי ממאפ"י את האי מייל שעזר לי לקבל את ההחלטה. אי מייל שבגדול אמר: כמה כסף אנחנו מוציאים על בגדים ובשמים ואלכוהול ומועדונים ופאבים וכו' והכל למעשה בשביל לחזור בסוף הערב עם בחורה. ואם ישנה דרך אשר תלמד אותנו המון המון כלים שונים ומיומנויות שאחרי הקורס אנחנו רק נמשיך ונתפתח עוד ועוד בתחום הפיק אפ (בדרך להיות אומני פיתוי) האין זו ההשקעה הכי הכי טובה שאנחנו רק יכולים לעשות... החומר שנלמד בקורס שווה בערכו להרבה הרבה יותר ממה שמשקיעים בו.

אף פעם לא הייתה לי הצלחה רצינית עם נשים. וכל ההצלחות המקריות? כן, גם הן מעטות מאוד..
כבר בערב הראשון של שלב א' אני ניגשתי לבחורות (כן כן ניגשתי לפחות למאה בחורות שאני לא מכיר) והשתמשתי עליהן בחלק מהכלים שלמדנו והיה נורא כיף ואפילו עם כמה מהן הסיבה היחידה שלא יצא משהו כבר בסוף הערב הייתה העובדה שעוד לא עברתי את שלב ב' ועדיין לא ידעתי "לקדם עניינים" (זה תפקידו של הגבר בכל שלב ושלב בקומיוניקציה עם בחורה) מספיק טוב ולקחת על עצמי את הביטחון והאחריות לכך...

תודה רבה לאמיר וטל ה-ת-ו-ת-ח-י-ם על שלב א' המגניב ביותר. לעופר השפיץ על המרתונים (עופר תודה שוב על סוף המרתון השלישי - אתה מלך)..

על שלב ב' תודה ליגאל ולרומן על הידע הלא נורמלי בתחום. אין כמוכם. הדברים שאתם מלמדים והדרך בה אתם מעבירים את הקורס-פנומנאלי פשוט!!

אין ספק שהקורס נותן בעיקר שני דברים: פיתוח "סט אמונות" ושבירת המוני מחסומים פסיכולוגיים בשביל לצאת ופשוט להכיר אין סוף בחורות (כל אחד בשלב שלו- גם אילו שחושבים שהם בשלב יחסית מתקדם ייגלו כמה הם יכולים עוד להשתפר), והכלים הממשיים המדהימים והכיפיים שלומדים בשביל שבחורה תמשך אליכם..
חלק מהכלים שרוב הגברים לא יודעים וחלק מהכלים שבטוח מעטים מהמעטים יודעים.

תודה רבה לצוות מאפ"י היקרים על הקורס המדהים הזה.

יורי, בן 22
(אוקטובר 2008)


ראשית, אני את קורס א' עברתי במאי 2006 בכלל – כשסיימתי אותו, דבר ראשון שחשבתי לעצמי זה שיש לי כל כך הרבה כלים חדשים, אין למה להירשם לקורס ב' עד שלא מיציתי אותם – טעות ראשונה.
התחברתי לפורום, שם כמות המידע עצומה, ושכנעתי את עצמי שבין הפורום לבין המחסור שלי בכסף והאמונה האגואיסטית שאני יכול לבד ושהכל, למרות המציאות שהיתה לי לפני קורס א', יהיה בסדר.

בדיעבד, אחרי קורס ב' ובאמצע המרתון ברור לי שפשוט לא ידעתי איך לתרגל, ושמתוך שיקולים מוטעים בחרתי להתרחק מתחום הפיתוי שצופן כל כך הרבה כלים שאני כה רוצה להתמחות ולהתנסות בהם.

אמרתי לעצמי – לא עוד.
התחייבתי, בפני עצמי, שאני עושה ומנסה את כל מה שאני לומד, ורק אחרי ההתנסות בוחן את מה שרכשתי ומעצב אותו – לא לפני.
אומרים לגשת ל20 בחורות? ניגש ל20 בחורות לפחות, אומר בדיוק מה שצריך – עם הרגש וההשקעה – ורק אחרי ה20 בחורות מרשה לעצמי לנסות דברים שונים.
מבינים? אני פשוט פספסתי כמעט שנה וחצי של תרגול יעיל כי הייתי אידיוט – כי האמנתי שאני יודע יותר טוב, כי לא הגעתי מוכן לשלב א' – לא באתי בכוונה להפנים, רק ללמוד. שזה כמו לזכור מתי היתה המהפכה הצרפתית, אבל לא לעשות שום דבר בנידון.

איזה בן אדם הייתי לפני שלב א'? אני כבר לא זוכר. בטוח שונה לגמרי, מופנם יותר, מרוחק יותר, חברתי פחות. לא באמת היו לי יעדים בחיים שידעתי להתחייב אליהם – לא בתחום הפיתוי, ולא בתחומים אחרים כמו מה ללמוד או איפה לעבוד, ובטח לא המחוייבות שצריך כדי להגשים את היעדים האלה.

עזבו איזה בן אדם הייתי, אני אספר לכם איזה בן אדם אני עכשיו.
עדיין מפחד לגשת, אבל הפחד כבר לא עוצר אותי – כבר לא מונע ממני מלפתוח שיחה עם בחורה.
אני הרבה יותר מודע לתקשורת ביני ובין בחורות – לגעת, לדבר, להסתכל, להוביל, לבלבל – וזה כיף אדיר, בשביל מישהו שהיה דיי מסוגר בעבר.
היום שיחה היא אתגר מהנה, כמה רחוק אפשר להגיע בשיחה, מה אגרום לה לספר לי? איך אגרום לה להרגיש?

הכלים של קורס ב' הוכיחו עצמם כמעמיקים הרבה יותר מקורס א' – וכאלו שלא הייתי יכול להגות לבדי או דרך קריאה בפורום, והעניקו לכל אותם אינטרקציות בחיי כיוונים חדשים ומרתקים שמבטיחים תוצאות טובות הרבה יותר – ומעניינות הרבה יותר.
היום אינני מתבייש במה שאני ומי שאני. לא מפריע לי להוריד חולצה באמצע מקום הומה אדם – וזה לא בגלל שהגוף שלי השתנה, אלא כי התפיסה שלי על מי אני השתנתה.
אינני מתבייש לספר לכולם איזה בן אדם הייתי לפני הקורס – ולהראות להם מי אני אחרי.
לדבר על פיתוי, או על סקס או על כל דבר. אין לי צורך לשקר כדי לרצות את עצמי, אני יודע מי אני ומה אני מסוגל, אני משוכנע ומאמין שאני עוד אשתפר – והעתיד? בטוח יהיה הרבה יותר מהנה.

אורון, בן 26
(נובמבר 2008)צוות מאפ"י היקרים.
אני כותב משוב זה בוקר לאחר סיום הקורס (סוף שלב ב').
אני חייב לספר ולשתף, שבחיים שלי לא חשבתי שאוכל לגשת בקלות למישהי סתם ככה באמצע הרחוב, לדבר איתה קצת ולקבל ממנה מספר טלפון, זה פשוט לא נראה לי הגיוני!
אבל עכשיו זה הגיוני! אני עושה את זה! ואפילו די בקלות!

במשך כל חיי התנהגתי בדיוק באותה צורה סיסטמטית כלפיי כל הנשים שהכרתי. תקשרתי איתן בדיוק באותה צורה שבה
תקשרתי עם כל אחד אחר.
הייתי נחמד מאוד, אדיב, רציני, משתדל לומר תמיד את הדברים ה- "נכונים". ואם הכרתי מישהי שמוצאת חן בעיני...
הייתי עוד יותר נחמד, ועוד יותר רציני כי הייתי בטוח שזה מה שיגרום לה להימשך אליי.

אני זוכר כשהייתי בחטיבה זו הייתה התקופה שבה הבנים שמו לב שהם נמשכים לבנות, רוצים להיות לידן, לגעת בהן, לנשק אותן.
אבל לא להרבה מאיתנו היה מושג מה לעשות בשביל להגיע לזה, למעשה לרוב המוחלט לא היה שמץ של מושג מה לעשות.
לקראת סוף החטיבה והעלייה לתיכון, אני זוכר טוב מאוד כיצד חבריי הטובים היו אומרים לי:

"אל תדאג, בתיכון מתחיל כל האקשן. בתיכון בטוח תמצא מישהי להיות איתה, הבנות יהיו הרבה יותר בוגרות והרבה יותר רציניות והן יתעניינו
בבחור נחמד רציני ובוגר כמוך" כמובן שאת כל תקופת התיכון העברתי בלי חברה, אלא רק עם ידידות.
אני חייב לציין לטובתי שהיו בחורות שנמשכו אליי ורצו אותי אבל תמיד אלו היו דווקא הבנות שאני לא נמשכתי אליהן (מדהים, לא?), ואני בטוח שכל מי שקורא את זה יכול להזדהות עם המקרה הזה.

לקראת סוף התיכון ולקראת הגיוס לצבא הקרב ובא אני זוכר את אותם חברים טובים אומרים לי:
"אל תדאג...בצבא, בטוח תכיר מישהי. בצבא כ-ו-ל-ם מוצאים חברה, יש כל כך הרבה בנות בצבא, והן הרבה יותר בוגרות ורציניות"
אין טעם להרחיב, שהצבא לא היה שונה מהתיכון וגם לא מהחטיבה.
והנה חוזרים להווה, השתחררתי מהצבא כמעט לפני שנה, חשבתי שעכשיו שאני בוגר יותר ומבין יותר, אני אמצא חברה ואם לא חברה אז לפחות סתם מישהי לצאת איתה.
קיבלתי סטירה לפנים! הבנות נשארו אותן בנות...קשות, מעצבנות, לא ברורות, סנוביות בלתי נסבלות. ועד שמצאתי את עצמי יוצא עם מישהי, זה היה רק בגלל שהיא נמשכה אליי, או התחילה איתי ולא ההיפך.
ואז החלטתי, אני לוקח שליטה על מה שקורה! לא עוד לחכות שיכירו לי מישהי, לא עוד לקוות שאני אלמד עם מישהי שמוצאת חן בעיני, לא עוד להסתמך על
ה- גורל. לקחתי צעד מאוד גדול ומשמעותי בחיים שלי שמאוד לא הייתי בטוח בקשר אליו. והצעד הזה היה להירשם לקורס אומנות הפיתוי.

סוף שלב א' היה פשוט שוק בשבילי, יצאתי מבולבל, ואפילו קצת מתוסכל. חשבתי לעצמי: "מה?! איך אני עושה את זה? איך אני משתמש בכלים האלו?
זה באמת יגרום לנשים להימשך אליי?"
הייתי מאוד סקפטי, כי פשוט לימדו אותי צורה חדשה של תקשורת, לימדו אותי צורה חדשה של התנהגות שהיא הייתה שונה כמעט לגמרי מצורת ההתנהגות שלי עד היום. זאת אומרת אם עד היום הייתי מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה X, היום אני מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה Y.
במשך קצת יותר מחודש התאמנתי על הכלים כמעט כל יום ופשוט שמתי לב לשינוי, לשינוי בי, בצורת ההתנהגות שלי וצורת התקשורתי שלי.
במשך החודש בין שלב א' לשלב ב' ניגשתי לבערך 100 נשים במקומות שונים, וקיבלתי מספרי טלפון, דבר שמעולם לא חשבתי שאוכל לעשות.
מעולם לא חשבתי שאוכל לגשת לבחורה יפהפיה בבית קפה, להתיישב לידה, לדבר איתה, ולקבל ממנה מספר טלפון. אבל אחרי שלב א' הבנתי
שזה אפשרי לגמריי ואפילו כיף ונחמד.

אתמול סיימתי את שלב', אני מרגיש בערך את אותן תחושות שחשתי אחרי שלב א', אני מרגיש מבולבל מכמות החומר, איך אני משתמש בכלים
החדשים שלמדתי? אבל ההבדל הוא שעכשיו אני יודע שזה עובד, אני יודע שזה אפשרי, אני יודע שכל מה שעליי לעשות הוא להתאמן, להתאמן,
ועוד להתאמן, ואני בטוח שאני אצליח!

אז לרומן, יגאל, טל וסטס היקרים!
אני רוצה לאמר שוב תודה רבה על שהראתם לי שיש גם דרך אחרת.
תודה רבה על קורס מדהים.

אורן, בן 22
(אוגוסט 2008)


מי שחושב שמדובר רק בקורס שמלמד איך להשיג בנות, טועה.
אני נמצא חמישה ימים אחרי שלב ב' של הקורס, וחוץ מהבנה טוטאלית של איך המוח הנשי עובד, אני מרגיש שקיבלתי כל כך הרבה מעבר. כאילו הייתי בלפחות חמש סדנאות בנושאים שונים.
הבנאדם שאני היום, הוא בנאדם ששולט בעצבים שלו, ובכלל רמת העצבים שלי ירדה פלאים.
אני בנאדם הרבה פחות לחוץ, שבתור חייל זה לא קל.
אני מסוגל להסתכל על אנשים ולראות איך המוח שלהם עובד ומה מניע אותם.
יכולת הרטוריקה שלי השתפרה.
הביטחון העצמי שלי עלה, והשליך על כל מה שאני עושה בחיים.

במילים אחרות, הקורס בנה אותי כבנאדם. הוא נתן לי מה ששנתיים טיפול אצל פסיכולוג לא נתנו לי.
ומי שמודאג מהמחיר, שיחשוב על זה ככה: טיפול ממוצע אצל פסיכולוג הוא בסביבות השלוש מאות שקל לטיפול. כלומר, בכסף שתשלמו על הקורס תוכלו לעשות במקרה הטוב שמונה פגישות אצל פסיכולוג, ועדיין לא להצליח לפתור בעיות שהקורס פותר לכם בסופ"ש אחד.

ובנימה אופטימית זו, אני רוצה לסיים בתודה.

למדריכים שלי, סטס, טל, יגאל, רומן, עופר וליאור:
בזכותכם גיליתי את היופי של החיים מחדש, ויותר מזה גיליתי את עצמי שהיה רדום במשך 20 שנה.

תודה.

נתי, בן 20
(יולי 2008)


לצוות ה.מ.א.פ.י היקר ולקהל הקוראים שלום רב,
אני כותב את המשוב הזה כמה שעות לאחר שסיימתי את שלב ב', מכיוון שאני פשוט כבר לא יכול לחכות לומר את כל שעל לבי.
ברשותכם, אתחיל מההתחלה. אני חייל, בן יחיד למשפחה חד הורית, לא מבוססת במיוחד.
אמנם אנחנו לא עניים מרודים, אבל אני לא ממש מתלהב להוציא מאמא שלי כספים על דברים שאני לא משוכנע שיעזרו לי.
יום אחד היא גלשה באינטרנט ומצאה באחד האתרים פרסומת למאפי. אחרי קריאות של כמה מאמרים באתר ושימת לב שלה לעובדה שאני לא בדיוק מציף את ארוחות הערב המשפחתיות בבנות זוג חדשות, היא סיפרה לי על מאפי. התגובה הראשונית שלי הייתה: "שטויות. לא שווה את הזמן ואת הכסף."
אחרי לחץ (מצידה) הסכמתי להתעניין קצת יותר. אחרי הכול תביעת העין של אמא שלי אף פעם לא משקרת.
היא באה אליי בהצעה: "הקורס מורכב משני שלבים. אני אממן לך את שלב א'. ימצא חן בעיניך? תממן את שלב ב'".
אחרי עוד כמה שכנועים הסכמתי והלכתי לעשות את שלב א'. זו הייתה אחת החוויות המדהימות ביותר בחיים שלי.
הרגשתי כמו עיוור מלידה שעבר ניתוח ובפעם הראשונה בחייו פוקח את העיניים. כאילו פתאום התחלתי לראות צבעים ולאט לאט גם נופים ותופעות טבע מדהימות, התחלתי לשים לב לדברים שמתרחשים סביבי. התחלתי לעשות דברים שבחלומות הכי פרועים שלי אף פעם לא הייתי מעיז לעשות. פתאום קיבלתי הסברים לכל מה שהיה נראה לי לא הגיוני עד עכשיו. כל שאלה/ תהייה שעלתה בחיים שלי בעשר שנים האחרונות בכל מה שקשור לנשים נענתה. סוף סוף בפעם הראשונה הרגשתי שאני מקבל את הכוח והאחריות לעזור לעצמי. להרגיש יותר טוב עם עצמי. לאהוב את עצמי. להקנות לעצמי את מה שמגיע לי. סוף סוף הרגשתי שמגיע לי! גם לי!!!

פתאום הפסקתי לכעוס כל כך על נשים שהן אף פעם לא רצו אותי. הפסקתי לכעוס על כל אלה שרצו להיות רק ידידות שלי ועל כל אלו שאמרו לי לא. התחלתי להבין את הסיבות לזה.
כל כך התלהבתי משלב א' שלא רק שמימנתי בעצמי את של ב', גם לקחתי את שני החברים הכי טובים שלי בכוח וקדחתי להם עד שהם הסכימו לעשות גם הם את הקורס. אחרי שתירגלנו יחד את החומר שקיבלנו בקורס אחד החברים שלי אומר לי: "כמה זה טוב להרגיש סוף סוף גבר אמיתי". אחרי שישבנו זחוחי דעת מרוב אושר הוא ניגש להתחיל עם מישהי ואז קרה לי באמת דבר מופלא.
התנתקתי מהסיטואציה, עמדתי מהצד והתבוננתי. וראיתי מחזה שלא הייתי מחליף אותו בעד שום הון שבעולם.
החבר הכי טוב שלי. כמעט אח שלי- מתחיל עם בחורה אקראית וגורם לה תוך שתי דקות ממש להתמכר אליו כששבועיים לפני כן רעיון ה"לגשת" היה נראה לו מופרך. רציתי לבכות מרוב אושר. כי ידעתי, שאם יש איזהשהו סיכוי שאח שלי יהיה מאושר- זה בגלל שהפניתי אותו למאפי.

אני לא אתחיל למכור לכם קלישאות זולות עכשיו. אני רק אדבר מבחינה סטטיסטית. תנסו לבדוק לאורך זמן כמה כסף אתם מוציאים על דברים שאתם לא באמת צריכים? כמה פרטי לבוש שעלו לכם כל כך הרבה כסף (כי רציתם להיראות טוב בעיני בחורות ביציאות) אתם כבר כמעט לא משתמשים בהם במקרה הטוב או זורקים אותם במקרה הרע? כמה דלק אתם ממלאים במכונית כדי ליסוע לאיזהשהו מועדון מחוץ לעיר (רק כי יש שם בחורות ש"נותנות" ובעיר שלכם אתם כבר "שרופים"). ותבינו ותפנימו שההצלחה הרבה יותר קרובה ממה שנדמה לכם. אתם רק צריכים לתת לעצמכם את המתנה הזאת שנקראת "הסיכוי להיות מאושר".

עודד
(מאי 2008)תחילה מאוד התלבטתי להירשם לקורס מפאת המחיר. היום אני מבין שזאת אחת ההחלטות החשובות שעשיתי.
קצת על הקורסים:
שלב א היה מהנה ביותר, מפוצץ באנדרנלין ופשוט מהנה. הכי חשוב הוא ששינה לי את התפיסה לגבי בנות. זה מן מחק שמוחק את כל הידע הכושל בתקשורת עם בנות וגם לחיים בכלל. משהו שאליו לעולם לא נחשפתי, וגם משהו שלעולם לא יכולתי לרכוש במצבי הקודם.
שלב ב יותר התמקצע ונכנס יותר לעומק של היחסים ומעבר. המון המון המון!! חומר חשוב ומעניין. לי הוא גיבש את התפיסה החדשה מאוד.
כרגע אני בחודשי האימון שלי, והולך לי לא רע. בחודש אחד הגעתי לשישה דייטים עם בנות שאני בחרתי. משהו שבעבר היה נראה עבורי בלתי אפשרי
האינטרקציה עם בנות הפכה להיות מהנה וקלילה, והמשיכה פשוט מורגשת!
אני רוצה להודות לסטס,טל ואילן יא תותחים שלב א היה נהדר , וכמובן רומן ויגאל על שלב ב האיכותי והעשיר בחומר. הערתם אותי למציאות חדשה, ואני שואף לצמוח רק למעלה להגשים את חלומותיי.

תודה צוות מאפי,

צבי
(מאי 2008)


ממש יום אחרי שסיימתי את שלב ב' קשה לי לתאר את תחושת האופוריה שקיבלתי מהקורס הזה.
לפני 4 שנים בערך הבנתי בעצמי כבר שיש משהו שנמצא מתחת לפני השטח שאני לא מצליח להבין והתחלתי לשאול. שאלתי חברים
שאלתי ידידות שאלתי זוגות שיספרו לי מה קורה שם בהיכרות בשלב הזה שלפני הנשיקה/ סטוץ/ קשר אבל כל אחד זרק לי חצאי מידע על איך זה קרה או קורה להם. בתכלס אף אחד לא ממש יודע להסביר יותר מזה לעיתים הם רק עשו נזק התוצאה הייתה אינספור ניסויים ותהיות שנגמרו בכשלונות וכמובן דיכאונות.
פעם ב.... צצה לה איזה חצי הזדמנות ומיותר להגיד שגם היא לא הובילה לשום מקום.

בין שלב א' לשלב ב' לקח חודש. בחודש הזה השגתי 20 טלפונים ו 4 פגישות עם 4 בחורות שונות כאשר 2 מתוכן בדירה שלי אחת בבית קפה ואחת בדירה של מישהי שנתקלתי בה במקרה באמצע הרחוב. המעניין כאן הוא שלפני זה את כל הפגישות השגתי מהאינטרנט אלו שהכרתי פנים אל פנים תמיד היו מתפספסות לי. מהמרתון למדתי איך להפוך את כל התהליך למצחיק ומהנה ומאז כל פעולה שאני עושה בחוץ היא בהשראת המרתון.

כל התהליך הזה פעם ראשונה בחיים שלי נתן לי סוג של לגיטימציה שהייתי ממש זקוק לה. אני מודה שאחרי שלב א' אמרתי מעניין אבל היו בי קצת ספיקות. המרתון העלים אותם לגמרי. אתמול חויתי את שלב ב' וקיבלתי תשובות לשאלות שאני שואל שנים. לא יודע מה קורה עם אחרים אבל אני חויתי כמעט את כל התסריטים האפשריים שדיברתם עליהם כך שמבחינתי זה סוגר לי המון פינות. נהנתי מהתוכן ומהצורה בה הקורס הזה הועבר.

ודבר חשוב שאני מעריך בקורס הזה הוא שלא הייתה מריחת זמן בכלל. הוא היה מאוד תכליתי ומאוד ממוקד ואני מאחל לכל גבר מבין עניין לקחת את הקורס הזה אני רק מחכה שהתוצאות יהיו יותר ממשיות כדי שאני אוכל לגרום לעוד אנשים להגיע ולעשות אותו גם. אישית אני מכיר מספר אנשים שהקורס הזה לא יזיק להם בכלל רק שההבדל הוא שאני אפילו לא חשבתי פעמיים כשגיליתי שאתם קיימים הם לצערי הרב כן.

שוב תודה על קורס מדהים,

בועז, בן 28
(פברואר 2008)


ביום שבת האחרון סיימתי את שלב ב'.
קשה לי לתאר במילים את התובנות שקיבלתי במהלך שני השלבים של הקורס. הדברים רק עכשיו מתחילים לחלחל ואני בטוח שייקח עוד זמן רב עד שהם יטמעו בי.
היופי הוא, שבעקבות כל מה שלמדתי אני בטוח שהחיים שלי ישתפרו לא רק בתחום היחסים עם בחורות - בזה אין ספק - אלא גם בכל שאר התחומים.
שלב א' נתן לי את הפוש הראשוני, הוציא לי דפוסי חשיבה ישנים וגרם לי להבין שבחורות הן לא דבר שאי אפשר להבין אותו, אלא משהו מושג, ושבאמצעות גישה נכונה ותרגול אפשר להגיע לרמות אינטרקציה שעד היום היו דמיוניות בעיני.

שלב ב' היה אפילו מדהים עוד יותר. הוא עזר לי לפשט מערכות יחסים, סיטואציות עם נשים ואת הדינמיקה בין גבר לאישה. קשה לי עדיין לעכל את כמות הידע שצברתי בשלב הזה.
אני יודע שהחיים שלי הולכים לעבור תפנית משמעותית שהחלה בעקבות הקורס ולקבל צבע חדש לגמרי.
אני רוצה להודות לכל המדריכים הנפלאים - רומן, יגאל, טל, סטס ועופר על העבודה הקשה והמקצועיות.
תמשיכו לעשות את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב ולעזור לעוד הרבה בחורים כמוני.
תודה.

עמרי, בן 22
(פברואר 2008)שלב א' הייתה בפירוש חוויה ששינתה את חיי. כל התפיסות שלי לגבי איך להתחיל עם בחורה, מה מעניין אותן, איך לדבר - הכל השתנה מקצה לקצה.
מעבר לזה, גם ההתנהגות שלי ביומיום מאוד הושפעה. אני מרגיש מועצם והגישה שלי לבעיות בין אישיות כמעט הפוכה משהייתה קודם.
היציאות קיבלו משמעות ופתאום אני הרבה יותר מאושר וכשאני מרגיש פחות טוב, אני מודע לזה ויודע איך לווסת את הרגשות שלי.
ממליץ לכל מי שמרגיש לא טבעי ב-100% ביחסיו עם גברים ובעיקר נשים, להירשם לקורס הזה.

תודה לצוות המדריכים.

אלכס, בן 24
(ינואר 2008)


לכל לצוות אומנות הפיתוי שלום,

עד לפני שעברתי את הקורס תמיד הטרידה אותי השאלות "למה אני תמיד יוצא עם בחורות שלא מתאימות לי", "למה אני לא מצליח להשיג נשים שאני באמת רוצה" , "למה כל הקשרים שהיו לי בעבר, את רובם אני סיימתי מיוזמתי עקב אי זרימה" - את התשובות לשאלות הללו קיבלתי בקורס.

תמיד היה לי את הפחד להתחיל עם מישהי שאני באמת רוצה, הייתי שובר את הראש למה לחלק מהאנשים כל עניין הפיתוי יותר קל, האם הם יודעים משהו שאני לא יודע? התשובה היא כן, חלקם יודעים זאת במודע וחלקם לא.

ההחלטה להשתתף בקורס נפלה אחרי שקראתי המון מאמרים בכל הקשור לפיתוי אבל עדין היה חסר לי משהו.

את ה"משהו" הזה גיליתי בקורס, התחלתי להבין למה אני לא מצליח עם נשים, הבנתי איפה נכשלתי בעבר אבל יותר מהכל אני יודע עכשיו איך להתחיל וזה פשוט מדהים איך החומר הזה,שמועבר בקורס, אכן מצליח.

אני רוצה להודות לכם על זה שבזכותכם יצאתי לדרך חדשה!

משה, בן 26
(ינואר 2008)


שמי מוטי אני בתחום של הפיק אפ כבר שנתיים וחצי או מעט יותר.והאמת שלפני שהגעתי לקורס חרשתי את כל המאמרים באנגלית שאתם רק רוצים יצאתי לסרג'ים חלקם מוצלחים חלקם לא.הבעיה הייתה למצוא נוסחא כזאת שאם הפעל לפיה הכל יסתדר, ואז אני אזכה לשקט הזה של

"אני יודע מה אני עושה" " אני רגוע כי אני יודע את המשחק" בשום ספר בשום סדנא שראיתי באינטרנט לא מצאתי נוסחא, לא מצאתי כיוון או דרך שבונים בתוך עצמך את ההבנה של "איך להכיר נשים" בצורה כזאת שאפשר להבין בצורה מפורטת ויותר מכל פשוטה על כך.זה כמו ביית שהיסדות שלו לא יציבים זה מה שקיבלתי מכל מה שקראתי במאמרים באנגלית כל הספרים הסדנאות של דיאנג'לו וכו...במאפי וזה אומר הקורס שכולל גם את שלב א' וגם את שלב ב' אתה מקבל נוסחא פשוטה מובנת וחזקה שחוץ ממנה למעשה אתה לא צריך כלום.אם רק הייתם יודעים כמה שעות ישבתי מול המסך ותירגמתי..כן תירגמתי מאמרים שלמים באנגלית ואח"כ יצאתי לשטח בניסיון להבין מה רצו ממני בזבזתי את הזמן שלי .בסיכמו של דבר הקורס נתן לי את הדרך האמיתית של הפיקאפ בלי כל השטויות מסביב..

מוטי, בן 27
(דצמבר 2007)


אז ראשית, אין ספק שהקורס הזה גילה לי תובנות חדשות ששינו לי את כל התפיסה לגבי בחורות.
האמת, השינוי הראשוני בתפיסה היה בתחילת השנה הזו שפתאום קלטתי שיש משהו דפוק בלהיות יותר מדיי נחמד לבחורה. אני, כאחד שגדל בבית רק עם נשים (אמא ושתי אחיות) קבלתי תמיד את הרושם או החינוך (הדפוק) להיות כזה ולא לעקוץ או להעליב. הנחמדות הזו לנשים הוטבעה בי מבלי שיכולתי להתנתק ממנה. השינוי הרציני חל כשגיליתי את האתר של מאפ"י. קראתי בשקיקה את כל המאמרים - יגאל שטארק הוא גדול מהחיים. על הדרך נהייתה לי חברה חצי שנה (גם איתה הקשר יצא לי משליטה ונמאס לי) ואז, בהזדמנות הראשונה שהקורס נפתח נרשמתי.
הקורס היה משגע, היה כיף, היה מעניין, הרגשה כמו במטריקס - עכשיו גילו לי את העולם האמיתי.
פתאום אני מנתח את הגישה לנשים מזווית שונה לגמרי.
חטפתי גם קצת ירידות מטל על פיספוסים שהיו לי בעבר, אבל זה היה במקום, טל וסטס כאילו נתנו לי איזה כאפה ועוררו אותי למציאות...
שני דברים חשובים שהובהרו לי (יחד עם עוד הרבה דברים שאין לי מקום לפרט):
1. דברים קטנים יכולים למשוך בחורה הרבה יותר מדברים גדולים (תואר, כסף, מישרה…)
וזה התבטא כבר בערב הראשון, כשטל נתן לי תרגיל שבעבר לא הייתי מעז לעשות מתוך חשש להיראות מפגר או חסר טאקט, וואלה בחורות הופתעו והיו ממש בשוק, התחילו לחייך ולהיות נבוכות וזה היה מדהים איך בצ'יק היא נופלת מהרגליים ...

2. צריך להסתכל רק על התוצאות: לא נסית = נסית ולא הלך לך, כי בשני המקרים לא סגרת fc
אז מה ההבדל ? כל השאר : מה היא תחשוב איך זה יראה, זה פשוט לא מעניין אותך כי האמת שזה גם לא מעניין אף אחד אחר ... ולי הייתה בעיה גדולה עם ה"מה יגידו? ואיך אתה נראה? " (עדיין עוד יש אבל פחות בתקווה שיעלם לגמרי).

בקיצור חוויה גדולה שהכניסה אותי להייי רציני ... , מקווה שזה באמת יעבוד ושיהיו לי חוויות מעניינות יותר לספר ומהר...

HF1, בן 26
(נובמבר 2007)אני עשיתי הרבה קורסים בחיים שלי בהרבה תחומים, בכל אחד מהם למדתי משהו קטן וניסיתי להבין איך הדבר הקטן הזה שלמדתי יכול לעזור לי בחיים.
יום אחד(ליתר דיוק 2 סופשים) עשיתי את הקורס לאומנות הפיתוי, וחשבתי שגם הוא יתן לי משהו קטן ואני ישבור את הראש איך זה יעזור לי בחיים,
אך כבר בסוף השלב הראשון ובמיוחד מהשלב השני נוכחתי לדעת שהפעם זה לא כרגיל.
למדתי המון מהקורס והוא פתח את עייני ונתן לי כמה מכות נבוט על הראש(זאת לפחות ההרגשה).
עכשיו צריך ללכת לתרגל ויישם את כל מה שלמדתי,
כי אני רוצה להכיר בחורות חדשות ולא להישאר במקום שבו הייתי שרק מסתכל עליהן ולא עושה כלום.

אז דבר ראשון אני רוצה להודות לכל המדריכים: סטס, טל, רומן ויגאל.
אתם גדולים והכל בזכותכם.
הרבה מרצים צריכים ללמוד ממכם איך להעביר הרצאות.
המשיכו את מה שאתם יודעים לעשו הכי טוב...

מרט, בן 23
(אוגוסט 2007)


קודם כל אני חייב לציין ש:
זהו קורס חובה כמו כל קורס שלוקחים בחיים כדי להתקדם.
הקורס הזה מקדם אותי בהרבה דברים לא רק בעינייני נשים אלא בכלל עם אנשים בעבודה, משפחה ברחוב וכו'.
אני לא אספר על מהלך הקורס ועל השלבים (א' ו- ב') אלא אנסה להתמקדם במה שעבר עליי בחודש וחצי האחרונים.
נתחיל עם מה שהיה לפניי כן:
לאחר שתי מערכות יחסים ארוכות (3 שנים ו- 4.5 שנים) וכמעט חתונה (שממש ברגע האחרון התבטלה) מכיוון שהרגשתי שעדיין חסר לי קצת מחיי הרווקות ומהחוויות (שכנראה לא יחזרו כאשר אהיה נשוי וילדים וכו').
ואחרי מספר שינויים של שינוי מקום עבודה ושינוי מקום מגורים...נכנסתי למן תחושה כזאת ש: החיים שלי הולכים לאיבוד
הרגשתי ממש שאני לא "בנוי" לחיים האלה.
באחד הלילות יצא לי לגלוש באינטרנט תוך כדי חיפוש בגוגל:"הצלחה עם נשים"...הגעתי לאתר של mapi, ולאחר מפגש ממש בצירוף מקרים עם חבר שמופיע באחד הסרטונים באתר החלטתי לנסות.
ללא ספק זה היה אחד הצעדים היותר משמעותיים שעשיתי בחיים, פשוט לקחתי אחריות על החיים שלי בידיעה שאני רוצה להנות מהם כמה שיותר ושכאשר יגיע היום אוכל להסתכל אחורה בגאווה, בחיוך וממש לחוות את החיים מחדש.
אני בחור די חברותי וחייכן (תמיד הייתי ככה) אבל מצבי הרוח שלי תמיד היו משתנים בקיצוניות, בקורס עוברים שלב של פוזיטיביות,הנאה משיחה, יצירת משיכה, דרכים לגשת לבחורה/בחורות,מערכת יחסים ועוד המון המון דברים...
אני לא אגיד שהסכמתי עם הכל( אני יודע גם שזה לא מטרת הקורס), אבל מעל 90% הדברים ממש נכונים.
בחודש וחצי האחרונים יצא לי להיות בקשר עם שתי בחורות,לדבר עם קרוב ל-50 בחורות, לקחת קרוב ל-15 טלפונים מבחורות (התקשרתי ונפגשתי רק עם שתי הבחורות האלה מתוך בחירה, למרות שאני יכול לצאת עם כל אחת מאלה שלקחתי מהן את המספר)...
אין לי דרך אחרת להסביר: שאחרי שתי פגישות כבר הגענו למצב מאוזן...
מלבד מה שלמדתי בקורס.
אני לא אשקר ואגיד שאין לי עדיין רתיעה מבחורות שאני ממש מעוניין בהן אבל בעצם מה שלומדים זה :
שאין כזאת בחורה שאני ממש מעוניין בה, היא לא הוכיחה את עצמה עדיין כדי לעניין אותי..ככה שגם אני לא מתאהב מהר ולא מתאכזב מהר...
צריך לזכור שהמבחר הוא עצום ותמיד תהיה עוד מישהי שתמצא חן בעייני לכן אני לא מתרגש לפנות גם להכי כוסית שיש...בידיעה שהיא כרגע צריכה לעניין אותי וזה שהיא נראית טוב לא מספיק בשביל לענין אותי.
ובגישה הזאת אני פונה להרבה בחורות ונהנה פשוט נהנה לדבר ולצחוק ועל הדרך להרגיש את המשיכה שנוצרת באויר.
בקיצור....
מומלץ מומלץ מומלץ
לי זה השתלם ומשתלם ואני מרגיש את זה כל יום.
תודה לצוות :
רומן: מבלי לפגוע בכולם, אתה המודל לחיקוי שלי (גם אני הייתי מתאהב סדרתי).
יגאל: אתה תותח יש לך כל כך הרבה ידע וכל הכבוד שאתה משתף אותו.
טל: "הבחור הטבעי", לאחר השלב בראשון פשוט נתת לי כיוון ואני ממשיך אותו בזכותך.
סטס: אני רואה אותך מדי פעם ואני לומד ממך המון..כל פעם מחדש.

תודה

מוטי, בן 28
(אוגוסט 2007)


הגעתי לקורס בשיא הייאוש .אפשר להגיד שבחיים שלי לא הייתה לי כמעט אף הצלחה עם נשים. התהליך תמיד היה כזה : הכרתי בחורה חדשה או דרך חברים או דרך האינטרנט, הייתי ידיד טוב שלה וכשניסיתי לעשות צעד קדימה תמיד הייתי נתקל ב "בוא נשאר ידידים". תמיד הייתי נכנס לדיכאון של חודשיים, מנסה שוב, בחורה חדשה, ידידות, צעד קדימה ושוב נתקל באותו הדבר, שוב דיכאון של חודשיים.
בקורס סוף סוף הבנתי מה עשיתי לא נכון, למה תמיד הייתי נשאר ידיד טוב ולא מעבר לזה. בקורס קיבלתי אינסוף תובנות חדשות שלא הייתי מגיע אליהן לעולם. בנוסף מאוד אבל מאוד התרשמתי מהמדריכים, הם העבירו את הקורס באופן מקצועי ומעניין כל כך שלא פספסתי שום מילה ממה שהם אמרו, למרות שזה היה יום של הרצאות (בלימודים שלי בטכניון תמיד הייתי נרדם אחרי 4 שעות של הרצאות).
אני מאוד שמח שעשיתי את הקורס, רק חבל שלא עשיתי אותו לפני 5 שנים. ממליץ לכל גבר לעשות את הקורס, גם לאלה שחושבים שאין להם בעיה בתחום הזה, תמיד יש מה לשפר והקורס הזה ישפר לכם את זה. ולאלה שמודעים לזה שלא מצליחים עם נשים: אל תמשכו עם זה, תעשו את הקורס עכשיו!

לב, בן 24
(יולי 2007)


הגעתי לקורס עם ציפיות בשמיים אחרי שרציתי לעשותו מזה שנתיים שבהם קראתי את הניוזלטרים ואת כל האתר וחיכיתי לאזרחות ולחופש הכלכלי.
הגעתי לקורס ואחרי היום הראשון לא ישנתי כל הלילה מרוב אדרנלין ביום השני התבהרה עוד קצת התמונה והיה פשוט מאיר עיניים ומדהים!
בסוף שלב א של הקורס חתמנו על חוזים שעד תאריך מסוים אנו עושים תרגיל של לבקש מ30 בנות טלפון בשעה (בלי מטרה לקבל!). כשבאתי לעשות אותו הרגליים שקשקו לי.
אך בכל זאת עמדתי במשימה וזה היה פשוט מטורף! והשוק הכי גדול מהתרגיל הוא שלא רק שביקשתי אלא גם קיבלתי משתי בנות ואחת עם חבר לקחה את שלי "למקרה ש.."

למרבה הפתעתי אחת מהשתיים היא בחורה בת 28 (כשאני רק בן 23) וזה פאר מטורף לכל הכיוונים!
התחלתי לצאת איתה ולמזלי הגיע שלב ב' של הקורס שעובר על תחזוק מערכות יחסים ועוד.
אני ממשיך לצאת איתה ומשתמש המון במה שלמדתי בקורסים ואני מרגיש שהיא ממש חולה עלי וזה ממש כיף.

תודה לכם על הכל!

איתמר, בן 23
(יולי 2007)


קורס מעניין שמנער ממך המון אמונות פנימיות שליליות ששלטו לך בחיים ,ובמקומם "מכניס" לך אמונות חדשות וכלים חשובים שאיתם השמיים הם הגבול בתחום של אומנות הפיתוי.
אחת הסיבות שנרשמתי לקורס היא שהמדריכים עצמם גם עברו את התהליך הזה ולכן הם יכולים להכנס בדיוק לראש שלך ולדעת מה הבעיה, כי הם עברו הכל גם על בשרם.
כמובן התרגול זה הכל... מי שיתרגל את אותם הדברים שלומדו בקורס עדיין יהיה עצמו רק עם כמה פלוסים.

קובי, בן 23
(יולי 2007)שמי זיו ואני בן 30.
נסיוני עם נשים עד הקורס הסתכם בשתי חברות רציניות יחסית של חצי שנה ועוד אחת של שנה.
המקום היחיד שבו הייתי מסוגל להכיר בנות היה בריקודי סלסה וסלוניים שאני רוקד כבר כמה שנים.
הייתי כזה ילד טוב שמכבד יותר מדי את הבחורה, שם אותה מעל הכל כמו אלה וגם לא יודע להבחין בסימנים שהיא שידרה/לא שידרה.
נפרדתי מהקשר של השנה באוקטובר האחרון, למרות שהייתי חרד להיות לבד, אבל כבר לא הייתה ברירה, אהבה לא הייתה שם ובעצם זה היה גמור כבר כמה חודשים.
לקח לי זמן להבין שאני צריך שינוי וזה הגיע כשיותר ויותר אנשים אמרו לי שכמה שאני מוכשר וכמה שאני רוקד בהרקדות יפה : "איך אתה לא מצליח להכיר ככה?"

ואז חיפשתי באינטרנט והגעתי לקורס.
אני חייב לציין שהגעתי לקורס עם הרבה חששות, בעיקר שהקורס לא יתן לי את מה שאני מצפה.
אני חייב לציין שזה נתן אפילו מעל המצופה - לפחות מבחינת הידע וההבנה שיש לי היום.
כבר בגישה של המדריכים אפשר לראות עד כמה רציני הם לקחו את הנושא ועד כמה הם דוחפים את הנושא קדימה מבחינתם.
התחלתי להרגיש את השינוי כבר בימים הראשונים שלאחר שלב א' כאשר בעבודה התחלתי פתום לדבר יותר עם אנשים, התחלתי להיות פחות לחוץ ויותר רגוע, ואפילו הפסקתי לאכול ציפורניים לגמרי!!!!
התחלתי בסלסה פתאום להצליח עוד יותר ולאט לאט גם מצאתי את עצמי פתאום מתחיל שיחות עם נשים שהיו פתאום כמה מטרים ממני.
התחלתי להסתכל לאנשים בגובה העיניים ולנשים בפרט.
התחלתי להאמין יותר בעצמי.

נכון לעכשיו, כמה ימים לאחר שלב ב' - המצב הרבה יותר טוב ממה שהיה. כמובן שיש עוד הרבה מקום לעבודה ולתרגול על עצמי בכל המובנים אבל לפחות יש לי כבר ידע מה לעשות ולנתח מה עשיתי טוב ולא טוב ויש לי יותר ביטחון ותקווה.

אני רוצה להודות לצוות המדריכים: טל, סטס, רומן, יגאל וליאור שנתנו הרגשה טובה והשקיעו בנו ורואים את זה.

תודה רבה.

זיו, בן 30
(יוני 2007)


אף פעם לא הבנתי נשים, לא הבנתי למה הן משחקות משחקים, למה הן עושות דרמות על כל דבר קטן ולמה הן עושות את כל מה שהן עושות.
לפעמים היה לי מזל והייתי מצליח לשכב איתן, ולעיתים עוד יותר רחוקות היה לי עוד יותר מזל והייתי מוצא חברה.
אבל אף פעם לא הבנתי מה עשיתי בסדר ומה עשיתי לא בסדר.
בשלב מסויים נמאס לי מזה והחלטתי שאני רוצה שינוי, החלטתי שאני רוצה להבין מה קורה אצל בחורה בראש.
אחרי הרבה קריאה ולמידה החלטתי שאני נרשם לקורס, זאת הייתה אחת ההחלטות היותר חכמות שעשיתי בחיים שלי.
למדתי המון במהלך שני השלבים, הם בהחלט משלימים אחד את השני.
הבנתי למה נשים מתנהגות כמו שהן מתנהגות ואיך אני יכול להתמודד עם זה.
הבנתי שיש לי את היכלות להשיג כל בחורה שאני רוצה בלי שום קשר למראה, מעמד או מצב כספי.
הבנתי איך להיות גבר שנשים רוצות אותו.

לעבור את התהליך הזה זה לא כל כך פשוט, צריך לבוא עם ראש פתוח כדי להיות מסוגל להבין באמת את הרעיונות שהמדריכים מעברים,
והכי חשוב זה להיות מוכן לתרגל באמת את הכלים שהמדריכים נותנים לך, כי בלי התרגול הם לא יהיו אפקטיביים כמו שהם באמת.
הכלים הללו הם לא מצבור של טריקים עלובים, אלא הוא דרך שונה להסתכל על עולם הבחורות ולהבין אותו הרבה יותר טוב.
זה משהו שכל גבר צריך לעבור, ואני עומד מאחורי כל מילה בלב שלם.

תודה ליגאל, רומן, סטס וטל על החוויה המדהימה הזאת המשיכו כך!

יגאל, בן 21
(יוני 2007)


לפני כחודש הגעתי לקורס של אמנות הפיתוי 13.4.07 הגעתי למקום נבעה מכך שהייתי מיתקשה לתקשר עם בחורות,
ולפתח איתן שיחות ארוכות אומנם תמיד הייתי ניגש לבחורות אבל לא הייתי מסוגל לדבר עם בחורה יותר מדקה וחצי לפחות לרוב היה כך...
לאחר הקורס הראשון כבר קיבלתי מספר תרגילים וטיפים מהמדריכים שגרמו לי לצאת לקניון ולתרגל אותם ובכך ראיתי פתאום שאפשר לדבר
עם בחורות ביותר קלות גם במקומות קשים כמו שאנשים אומרים "בקניון" ,"בפאב" ברחוב ובמקומות נוספים..
אני רוצה לומר לכל בן אדם שיוצא לבלות וחוזר הביתה מדוכא כל יום שישי,שפשוט ירוץ לקורס של "אמנות הפיתוי" עיזבו את מחיר של הקורס,
מדובר בעניין שולי לעומת העושר שתימצאו עם בנות פיתאום...אני רוצה להודות לכל המדריכים שעזרו לי מהשלב הראשון ועד לשלב השני טל,סטס
יגאל,ורומן ששינו לי הרבה דברים בראש בלי אותם מדריכים כל זה לא היה קורה

נאור, בן 22
(מאי 2007)היי, אני כותב את הביקורת הזאת 8 חודשים אחרי שסיימתי את הקורס.
ובמבט לאחור אני אומר בלב שלם שזה אחד מהחוויות היותר כיפיות ומבגרות שעברתי, ועדיין עובר.
החודש הראשון אחרי שלב א' הוא ממש מטורף. אתה יוצא מהקורס עם המון תובנות וכלים.
אבל כל הכלים האלו לא שווים כלום אם אתה לא יוצא ומנסה אותם!

וזה בעצם הנקודה שאני רוצה להעביר. אפשר לדבר יום שלם על איך לדבר עם בחורה ובאיזה זווית לגשת אליה, אבל זה לא שווה כלום אם אתה לא מתרגל.
וזה מה שיפה בקורס, שהוא גם נותן לך את הכלים הנכונים, וגם את האנשים לתרגל איתם.

וזהו. אני רוצה רק להבהיר לכל מי שחושב לקחת את הקורס, שחייב להיות לכם רצון אמיתי לתרגל ולעבוד על האישיות שלכם.
אין פתרון קסם ללהיות טוב עם בנות. צריך לתרגל עד שאתה הופך לגבר שתמיד חלמת להיות!

loki, בן 22
(אפריל 2007)


פעם, פאב בשבילי היה לשבת עם חבר, לשתות בירה, לדבר על אותם דברים שכבר טחנו עשר פעמים ולהרגיש את העייפות מהאלכוהול. היו ימים! מאז הקורס נפתחו לי העיניים- היום כשאני נכנס לפאב, אני רואה ג'ונגל של הזדמנויות ולא יכול שלא לחייך לעצמי... מסתבר שבנות פשוט קולטות מי יודע לשחק במשחק שלהן ופתאום נהיה לי הרבה יותר מעניין (וגם להן).
פתאום אני מבין כמה מחסומים בראש היו לי לפני הקורס. כמה שחשבתי שדברים מסוימים לא ראויים, לא מקובלים, ולא יתכן שקורים, ככה אני מבין עכשיו שטעיתי בגדול. מאז הקורס, כמעט כל שבוע יש לי משהו- נשיקה, מזמוז, טלפונים חדשים או דייטים.
אני מרגיש שלימדו אותי שפה חדשה, שמתרחשת מתחת לפני השטח, ועכשיו אני לאט לאט מתחיל לשים לב שבאמת, השפה הזאת היתה שם כל הזמן...

כמות החומר בקורס היא עצומה ומהפכנית, והיו שיעורים מסוימים שפשוט יצאתי מהם בהרגשה של "די! תנו לי רק רגע שקט לעכל את כל מה שאמרתם עכשיו". יש הבדל גדול בין לקרוא חומר, לבין כשמדריך שעשה את הדברים בעצמו עומד מולך, מדבר ישר אליך ושולף בנונשלנטיות פתרונות לשאלות שלך. זה נותן לך דחף הרבה יותר גדול ללכת ולנסות בעצמך. הקורס ממש מותאם לבנות בארץ ומשלב שיטות שאולי נתקלתם בהן אצל כל מיני אומני פיתוי מכל העולם, רק כשכאן הן הותאמו לארץ ונבחנו בשטח.
היום, למרות שאני עדיין לא משתמש בחלק גדול מהחומר, כבר יש שינוי גדול באינטרקציות ביני לבין המין היפה (והמתוחכם) ורמת המתח שלי ירדה בהרבה. ידידה שלי אומרת שחל בי שינוי עצום לטובה מאז הקורס, אז מי אני שאתווכח איתה?

לפני הקורס הייתי מתוסכל מזה שבגילי כבר אין עם מי לצאת- כל החברים כבר נשואים או מאורסים, או שעזבו את העיר. וממילא, הם לא מרגישים נוח להתחיל עם בנות ולא מפרגנים אחד לשני.
בקורס פגשתי חברים חדשים, רווקים ואיכותיים, שנחושים להפוך מביישנים למצליחנים, ומאז אנחנו יוצאים ביחד, תומכים אחד בשני, ויוצאים מבילוי בפאב עם המון צחוקים וסיפורים על מי ניסה מה ואיך הלך. בלעדיהם, אין סיכוי שהייתי מוצא את התעוזה לבצע דברים שנראו לי מביכים רק לפני חודשיים. רק בשביל החברים היה שווה לי לבוא לקורס.

Cachondo, בן 29
(אפריל 2007)


לרומן יגאל טל סטאס וליאור,
השעה עכשיו 1:21 בלילה סימתי את שלב ב' של הקורס לפני שעה, אני מדגיש את זה כי אני באמת עייף ובכל זאת אני יושב ורושם תגובה (הלכתי לישון ב-6:00 בבוקר ל-4 שעות והגעתי לקורס , היתה אצלי מישהי בלילה שבדקתי עליה שידור סקס ,איתותים..) .
אני רוצה לרשום טיפה מזוית אחרת אני יצאתי מקשר של כ-3 שנים.
אם הייתי עושה את הקורס לפני הקשר ללא ספק שלא הייתי נכנע לאיזה וויתור עצמי וקופץ על "המציאה" שמישהי רוצה להיות איתי ומכניס את עצמי לקשר לא טוב ,(משהו שראיתי אצל המון גברים שלא מאמינים בעצמם ופשוט מתפשרים בגדול)
אני אנסה להסביר בפשטות את הבדל , בזמן שבין קורס א' לב' קיבלתי 4 טלפונים יצאתי עם 2 וברור לי שבקצב קבלת הטלפונים אני זה שאבחר עם מי להיות בעתיד.
ונגיד שהייתי עושה את הקורס ובל זאת נכנס לקשר , ללא ספק שהייתי עושה דברים אחרת , יש לי היום הבנה אדירה למה בחורות מגיבות בצורה מסויימת, מביאות לך את הג'ננות עם דראמות שאתה חושב שאתה תקפוץ מקומה עשירית אם הן לא יפסיקו , אתה פשוט מקבל כלים רק תשתמש בהם ,אם אתה גם כן מתמודד עם מניפולציות רגשיות דראמות כל שני וחמישי תרשם לקורס, חברה שלך עוד תודה לך .
נולדתי היום לפני 34 שנים, ללא ספק הקורס זה המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי
שיהיה לכולם לילה טוב.

משה, בן 34
(מרץ 2007)


באת לכאן כדי לקבל סטירה.
באת לכאן כדי שישפכו עליך דלי מים קפואים.
באת לכאן כדי שיעירו אותך סוף סוף, כדי שתצא מהתרדמת.
אז תשב ותקשיב, כי יש למדריכים הרבה מה להגיד לך.

זה מתחיל בחלק א', ששובר לך מיתוסים ומלמד אותך
מה - לעזאזל - אתה - עושה - לא - בסדר
ואיך לעשות את זה בצורה הנכונה.
חלק ב' ימשיך להעיר אותך מהתרדמת החלקית שהגחת אליה ולהשלים דברים שלא העזת לשאול
(אוקי, אז איך מפתים 2 בנות לאורגיה?)

הרגע סיימתי את החלק השני. לא הפכנו לזיינים מאז הראשון.
לא השכבנו בפגישה הראשונה וכמעט כולם עדיין לא השכיבו לגמרי בחורה חדשה.
אבל לכולם התחום הזה השתפר פלאים. ה-ש-ת-פ-ר פ-ל-א-י-ם! מה זה פלאים? פלאים זה
אוסף של סיפורים וחוויות מבנות שלא ידעת איך לגשת אליהם בהתחלה.
איך לדבר, לעקוץ, מה מותר, איזה מלכודות היא שמה לי כדי לראות אם אני מתנפנף,
איך לקדם עניינים הלאה ולהשיג מספר/נשיקה/מזמוז/מין.
בחודש וחצי (או 3 שבועות לעושי הקורס המאוחר) בנים אספו חוויות שקורות אחת לחצי שנה
וגם זה על פי ידו הרחומה של הגורל.

תנו לנו עוד קצת זמן ותרגול ונוכל להגשים את החלום הבא:
להשיג כל מטרה שאני מעוניין בה עם נשים.

היום אני מבולבל.
תשאלו אותי מה שלומי עוד חודש.
אני כנראה אחייך.

אופיר, בן 23
(מרץ 2007)


אם אתה קורא שורות אלו, אתה נמצא בדיוק במצב בו אני הייתי לפני מספר חודשים. גם אני קראתי את החוויות של מי שעברו את קורס "אמנות הפיתוי" לפני והייתי סקפטי. עברתי הרבה קורסים בחיים, ולא מעט תארים. בכל תחום שנגעתי הצלחתי. רק תחום אחד היה כסוד בעבורי – נשים. אני לא גבר יפה במיוחד ויש לי כרס. מעט הנשים שהיו לי לפני הקורס היו במקרה או במזל. לא האמנתי שקורס כלשהו יכול לסייע לי, אבל חשבתי שעדיף לנסות מאשר לתהות מה היה קורה אילו ....

בדיעבד ההחלטה התבררה כאחת הטובות שעשיתי בחיי. אם אתם סקרנים ואוהבים ללמוד, תקבלו בשני סופי-שבוע כמות מידע עצומה בצורה מסודרת והגיונית מצוות מדריכים מסור ומיומן. תלמדו על נשים – איך נשים בנויות, מה הן צריכות ואיך אנחנו הגברים צריכים להתנהג איתן בכל נקודת זמן. יותר מכך – תלמדו על עצמכם – מה מפחיד אתכם, מה בולם אתכם ואיך להשתפר. הכי חשוב – אתם תרכשו חברים חדשים להרפתקאות נשיות ובכלל לחיים. בחודש האחרון יצאתי עם חבר'ה שעשו איתי את הקורס לראשונה, כמו מתן, פטר ומיכאל כמו גם עם חבר'ה יותר מנוסים שבאו לעשות רענון: אבירם, שלומי, אוריה וסלי, שנתנו לי המון מעצמם ולמדתי המון מלראות אותם בפעולה.

אישית פרצתי הרבה גבולות במהלך 3 השבועות בין שלב א' ושלב ב'. לקחתי יותר טלפונים ויצאתי עם יותר בחורות מאשר בשנתיים האחרונות. הכי חשוב – היום אני יודע שמחר בערב, כשאצא עם 8.5 HB, אני אשכב איתה בפגישה השניה שלנו, כי אני רוצה לשכב איתה וכי החלטתי שזה יקרה מחר. זאת הרגשת עוצמה שאי אפשר לתאר במילים.

מה שאני יכול לומר לכם הוא שהקורס ישלול מכם כל סיבה ותירוץ לאי-הצלחה – בסופו יהיו לכם את הכלים, הידע והתמיכה של בוגרי הקורס האחרים להצליח עם נשים, אבל בסופו של דבר השינוי שצריך להתרחש הוא פנימי והוא יבוא רק באמצעות תרגול ועקביות. לכן אם אינכם מוכנים להשקיע בעצמכם וביכולת שלכם להצליח עם נשים פשוט אל תגיעו לקורס – זה לא פייר כלפי מי שיעשה אתכם את הקורס וזה במיוחד לא יהיה פייר כלפי המדריכים – סטס, טל רומן ויגאל – שמשקיעים אנרגיות עצומות כדי לסייע לכם.

לסיום, סיפור קצר. יש לי חבר טוב מאז היסודי שהוא "טבעי". מגיל 12 הוא מזיין ויוצא ומצליח עם נשים – היו לו כבר מאות נשים. סיפרתי לו שאני עושה את הקורס והוא אמר לי "תקשיב לחבר'ה האלה – ראיתי אותם בטלוויזיה והם יודעים על מה הם מדברים". אז חבר'ה – תעשו לעצמכם טובה עצומה ותרשמו לקורס.

עמית, בן 30
(מרץ 2007)


אני חייב קודם כל לציין שלדעתי אני הגעתי לקורס במצב שהוא אחד הגרועים ביותר.
יש לי בעייה חריפה של דכאונות. אני כל כמה ימים עובד ממצב דכאוני למצב נורמלי וחוזר חלילה (שגם הוא לא שמח במיוחד). אחד הדברים החשובים שלמדתי מהקורס הוא - פשוט להיות אתה. הדבר הכי חשוב הוא מה שקורה בפנים, כי זה מה שמשדרים החוצה.
בעבר אזרתי אומץ להתחיל עם בחורות אולם תמיד ניסיתי "לחייך", דבר שהוא בעצם רמאות. כיום אני לוקח את עצמי כפי שאני (דבר שלקח 4 חודשים לבצע הלכה למעשה) ופשוט ניגש ונותן את מה שיש לי. אם אני מרגיש לא טוב, אני אומר זאת. לא מסתיר כלום. והבחורות מתקשרות איתי בנוחות. להיות אתה, בצירוף הכלים שלמדנו בקורס, זהו מתכון מובטח להצלחה. בשבועיים האחרונים ניגשתי לכ-200 בחורות חדשות ויצרתי איתן אינטראקציה, בחלק גדול התגובות היו חיוביות. עדיין לא השגתי את המטרות שלי אבל נראה שכעת הסיכויים הרבה יותר טובים.

Atypical, בן 26
(מרץ 2007)אני נהניתי מעוד מהקורס,
למרות שלפני הקורס עברתי כמעת על כל החומר המצוי באינטרנט,
למדריכים היה הרבה מה לחדש לי.
בעיקר אני נהניתי מהחוויה,
לפגוש ולהכיר חבריה חדשים שמעוניינים להתקדם בתחום ,לדבר על ההצלחות והשיטות שלהם,
לשמוע סיפורים מצחיקים ומשוגעים שבחלק מהמקרים נשמעים פשוט לא הגיוניים.
הקורס משנה את ההסתכלות על כל הנושא של ההיכרות ויחסים , אני בטוח שיהיו רגעים בקורס
שישאירו אותך לשבת עם פה פתוח.
אני ממליץ על הקורס לכל אחד , אפילו אם אתה חושב שאתה טוב עם בנות, תמיד אפשר להיות יותר טוב.
מומלץ בחום לכל גבר,או למי שרוצה להיות.

מקס, בן 25
(מרץ 2007)


מכיר את זה שאתה אומר "מה אני צריך לשלם כסף על קורס? אני יכול ללמוד הכל לבד מהאינטרנט!"
תשכח מזה.

לפני שנה, לא הייתי מסוגל להסתכל על בנות, שלא לדבר על פחד המוות מלגשת לבנות.

הגעתי לקורס לאחר של כ- 7 חודשים בהם עברתי על חומרים מחומרים שונים, תיאוריות שונות של גורואי פיקאפ, DVDs של סמינרים, מאמרים, ספרים, ומה לא.
הכל ישב במקום בצורה מופלאה. לפחות תיאורטית. אפילו הצלחתי לדבר בנות מידי פעם באוטובוס. למרות זאת, הרגשתי שחסר משהו.

לפני חודש, נרשמתי לקורס. כל שניה של הקורס לימדה אותי משהו חדש, העלתה אותי לגבהים חדשים של הבנה, והכי חשוב - הקורס נתן את הדחיפה החזקה ביותר לתרגל. ותירגול - זהו סוד ההצלחה. התרגולים שברו לגמרי את הפחד של - לגשת לבנות זרות ברחוב, את הפחד מלבקש מהן מספר. התרגולים הוציאו החוצה את הגבר המושך שבי - זה שלא מנסה להיות נחמד כדי שיאהבו אותי. התרגולים לימדו אותי לשים זין על העולם, ולגרום לו להתחנן לעוד.

את החומר שמועבר בקורס לא תמצאו בשום מקום אחר,
ואת הערך של התרגולים בקורס, שום חומר קריאה לא יתן.

אם יש לי רק דבר אחד להגיד לך זה:
לך לקורס! אתה תודה לעצמך על זה למשך שארית חייך.

Ender, בן 20
(מרץ 2007)


אני ניגשתי לקורס לאחר ששמעתי עליו בעיתון וקראתי קצת באינטרנט.
הקורס היה, אם אפשר לומר את זה בצורה מוצנעת, פוקח עיניים. לאט לאט לאורכו נופלים לך אסימונים ואתה מבין איך אפשר להשתפר.
הוא שבר לי אמונות מוטעות שהיו מקובעות במוח.
קשה לי לומר איך הוא שינה אותי משום שאני 'טרי' מהקורס, ואיני יודע עד כמה אצליח להשתנות. אני כן יודע שאפילו מעט התרגולים שכן עשיתי גרמו לשינוי בהתנהגות שלי. בייחוד משום שהבנתי איך עד עכשיו.... לא הבנתי נכון. בנוסף התרגולים עזרו לשבור פחדים אשר עד כה שיתקו אותי.
ממליץ בחום לכל מי שמרגיש שהפחד עוצר אותו ומשתק אותו!

Zippo, בן 20
(מרץ 2007)


אני באתי לקורס לאחר התלבטויות רבות, אבל הסיבה העיקרית שבאתי לקורס הייתה שהבנתי שכל הבנות שאי פעם הייתי איתם, זה היה רק בגלל המסגרת שהייתי בא. כלומר או שהכרתי אותה דרך חברים שלי, או שבמקרה הייתי איתה ביחד בצבא,וכל מיני מקרים כאלה. במצב כזה אתה מוגבל במספר הבנות שאתה יכול להכיר, ואתה לא שולט על איזה בנות אתה תכיר, כלומר אם יש לך מזל אלה יהיו בנות איכותיות, ואם לא אז – לא.
אז המטרה שלי הייתה להשיג בנות שלא הכרתי במקרה, אלה בנות שאלה אני לא ניגש אליהם, לא היה מצב שהייתי מכיר אותן, ואני רוצה להגיד שאת זה הקורס נתן לי מהר מאוד, כבר אחרי שלב א', אבל החלק היותר מעניין הוא בשלב ב' של הקורס, אתה פתאום מבין את חוקי המשחק עם נשים, אתה כבר לא צריך עצות של חברים שלך, אתה פשוט לבד יודע מה הכי נכון לעשות בכל סיטואציה.
אחרי שלב ב' אני הייתי בשוק, אתה פשוט קולט פתאום דברים שבספק אם הייתה מגיע אליהם לבד, ואם כן אז אחרי הרבה שנים של ניסיון, אתה פתאום מבין למה פעם הצלחתה ופעם לא.
אבל אם אתם רוצים להצליח אתם חייבים להשיקע מעצמכם, אתם חייבים לתרגל את הדברים שלמדם וככה להשתפר מפעם לפעם, וכמה שיותר תתרגלו תראו תוצאות יותר מהר, ואם לא תתרגלו ההתפתחות שלכם תיהיה הרבה יותר איטית.
אבל הדבר הכי חשוב שהקורס נותן לכם הוא שמעכשיו ההצלחה שלכם תלויה אך רק בכם! כלומר אפילו אם לא הצלחתם, אז אתם יודעים למה ומשפרים לפעם הבאה.

המשתתף בחר להישאר בעילום שם
(פברואר 2007)


הייתי בקורס לפני כחודש, ואני רק רוצה להגיד שהקורס הזה משנה לך את התפיסה ולטובה.
לא רציתי לכתוב ישר, רציתי לבדוק שהדברים שאמרו לי שם עובדים בשטח, והם עובדים!
מאז הקורס אני מתקשר ביתר קלות עם בחורות ואנשים בכלל, אני משיג מה שאני רוצה ונכון לעכשיו יש לי 3 יזיזות חדשות, שאני בספק שאפילו אחת מהן הייתי משיג ללא הקורס.
נהייתי מבחור ממוצע שמדי פעם נופלת עליו בחורה פה ושם, לאחד שרואה את מה שהוא רוצה ומשיג אותו(או אותה במקרה שלנו).

לרומן, יגאל, סטס וטל היקרים: תודה לכם על זה שעשיתם את הקורס הזה כל כך קשה לעיכול, כי זה באמת שינה לי את התפיסה, תודה על התמיכה הנהדרת שלכם בנו במהלך הקורס ואחריו, ותודה לכם על זה שאתם עושים את זה.
לכל אלא שחושבים האם זה שווה את הכסף שלכם, אז לפי דעתי כל מה שגבר עושה בחייו(או 99%) זה בשביל להעלות את הרמה שלו עם נשים, ובהתאם לזה, זו ההשקעה הכי טובה שתעשו בנושא.

אלכס, בן 24
(ינואר 2007)


אף פעם לא הייתי מרוצה מ(אי-)ההצלחות שלי עם נשים. הנחתי שזו פחות או יותר גזירת גורל.
אז זהו, שלא. יש את הקורס הזה.
הקורס הזה כל-כך מדהים כי הוא מבוסס על 3 רגליים חזקות:
- הקורס פשוט בנוי מצויין - שני שלבים, הראשון מתרכז בלגשת וליצור עניין, השני בכל מה שקורה אחר-כך; בין לבין יש זמן לתרגל את החומר ואפשר לעבור את השלב השני מתי שמרגישים מוכנים. בנוסף החומר מבוסס על פילוסופיה והגיון פנימי פשוטים שגורמים לכל ההרצאות להיות למעשה מקשה אחת בהירה והגיונית. ולא פחות חשוב, הקורס פשוט כיף.
- מדריכים מדהימים שמסבירים בצורה טובה ומוכנים להשקיע המון - סטאס, טל, יגאל ורומן, תודה!
- החברים בקורס - בקורס מכירים המון חברים שאפשר לעבור איתם את השינוי הזה ביחד. הקורס הזה נותן את כל הכלים שתזדקקו להם, אבל בלי המון תרגול והשקעה אי אפשר לעשות שינוי משמעותי. וכאן החברים האלה הם פשוט חסרי תחליף.
בקיצור, אם אתם רוצים לשפר את כל מה שנוגע ליחסים עם נשים ואתם מוכנים להשקיע, אז פנקו את עצמכם עם המתנה הכי טובה שאי פעם תוכלו לתת לעצמכם.
רק המלצה קטנה - לא כדאי לדחות את הקורס יותר מדי במיוחד בשביל זה, אבל עדיף להתחיל אותו בתקופה יחסית רגועה, שתוכלו לתרגל כמה שיותר.

נועם, בן 28
(ינואר 2007)גם אני הייתי בקורס וזה מה שיש לי להגיד:
לפני הקורס הייתי בסדר עם בנות, בוא נגיד בינוני עם נטיה למינוס. הייתי יודע להצחיק אותן בכל מצב, הרבה מאוד בנות רצו להיות ידידות שלי, אבל די הייתי הבחור שמי שהוא רוצה תמליץ עליו לחברה הכי טובה. הייתה לי חברה למשך תקופה די ארוכה( יותר משנה), שכאשר ישבתי ביום הראשון הבנתי שעשיתי את כל הטעויות האפשריות איתה. הגעתי לקורס כי השתעממתי מהחיים שלי ורציתי איזשהו שינוי דרסטי, משהו שינער אותי. לא תיארתי לעצמי עד כמה הניעור הזה יהיה חזק. יצאתי מהקורס בשוק, הלם קרב, פתאום אם כל כך הרבה ידע, רק ליישם אותו. חודש מאז הקורס, והשינוי שאני חווה על עצמי כל כך משמעותי, שבחיים שלי לא תיארתי שאני יכול להשתנות כל כך הרבה ב 48 שעות. פתאום הבנתי את כללי המשחק, פתאום הטלפונים התחילו לזרום( כבר יותר מ 10 אני חושב), רובן ענו לי וקבעתי לפגישה ( שיצאתי ל 2 וביטלתי כ 2 מחוסר חשק).
מה שיש לי להגיד לכל אותם האנשים שמתלבטים אם לבזבז 3 אלף שקל על 48 שעות: אם היה לי מליון שקל, רק מליון אחד, ויכלתי לקנות בהם אוטו ווילה, והקורס היה עולה מליון, הייתי משקיע את הכסף בקורס בלי לחשוב פעמיים.

srspk, בן 19
(ינואר 2007)


אם אתה עכשיו קורא באתר ומתלבט אם לקחת את הקורס , אז אל תחשוב פעמיים.
אם תוותר אתה לעולם לא תדע איזה חיים יכלו להיות לך.
אני בטוח שכל מי שעבר את הקורס, זאת הייתה נקודת מפנה , סליחה, מקפצה בחיים שלו בכל מה שקשור לתקשורת עם נשים וגם עם גברים.
מעבר לכלים הגאוניים להצלחה עם נשים שאתה לומד בקורס, הוא נותן לך תפיסת חיים בה אתה נהנה מכל דבר שאתה עושה.
המדריכים היו מצויינים, ופשוט אין לי עוד מילים.

איתי, בן 19
(דצמבר 2006)


שמי רועי אני בן 27 ואני אספר לכם סיפור קצת שונה ממה שרגילים לקרוא מבוגרי הקורס. אני מסוג הבחורים שניגשים אליו בקורס בחורים אחרים ואומרים לו:
"למה עשית את הקורס בכלל?" יש שקוראים לזה "חצי טבעי".
אני תמיד זיינתי והיו לי חברות יפייפיות. אבל תמיד הרגשתי שזה היה תלוי במשהו שלא באחריותי ושהיה איזה גורם שלישי שעזר לי תמיד (מסגרות כמו עבודה,לימודים,ועזרים כמו מסנג'ר או צ'ט וכול') ושאני לבד באיזה בר או בסיטואציה חברתית שאני לא מכיר אף אחד - אני לא מסוגל לפנות לבחורה ולהוציא מספר ואחרי זה לצאת איתה ולקחת אותה הביתה ולכן זה גם לא קרה. ידעתי שאני צריך משהו שידחוף אותי לעשות את השינוי הזה בעצמי ולא להתמכר לבינוניות ולהרגשה הזו שבחורה כבר איתך של "איזה מזל רק שלא יעבור לה החשק". אז זכרתי שהיתה כתבה בynet על הקורס וחיפשתי באינטרנט ומצאתי את האתר. באתי לערב מבוא ואחריו ידעתי שהקורס זה הטריגר שאני צריך כדי לעשות את השינוי הזה בעצמי. כבר באותו ערב אחרי המבוא היו לי אנרגיות חזקות וניגשתי לבחורות בבר אבל לא הייתי עקבי ומהר מאוד מצאתי את עצמי בדאון.פיתוי בחורות זו לא המצאה ישראלית יש המון חומר על זה באינטרנט אבל גם שאתה קורא ספרים ורואה דיוידים אין תחליף לחברים שאתה מוצא בקורס ולרצינות שנדרשת ממך לשבת על התחת ביום שישי בערב בחדר עם עוד בנים ולרשום במחברת את כל הסיבות שדברים לא ממש הצליחו לך כשרצית.. התהליך של להוציא כסף על משהו כזה (ולדעתי רומן ויגאל אתם עושים את זה בחצי התנדבות) ולהיות עם 20 אנשים 10 שעות בחדר תחת אורות הפלורסנט ולנתח על הלוח מצב ועוד מצב ואז אתה מבין שכל התאוריות האלה אתה ידעת אותם כל הזמן רק שלא היתה לך הרצינות הרוסית של מדריכי הקורס (תסלח לי טל) לשבת פעם אחת ולנתח את זה ולפרק את זה.
בהצלחה לך,
ולא לבלום (לא לאונן).

רועי, בן 27
(דצמבר 2006)


הגעתי לקורס במקרה. יום אחד פשוט ראיתי את האתר של MAPI באינטרנט. אני לא ראיתי את עצמי כגבר לא מוצלח עם נשים אבל עם זאת, הייתה לי הרבה פעמים תחושה שאני לא מממש את הפוטנציאל. הרבה פעמים, גם כאשר הייתי עם מישהי שכביכול רציתי אותה, כאב לי לראות שיש הרבה בנות מסביב שהייתי נותן הרבה בשביל להשיג אחת מהן אבל הן לא בשבילי.

מה תרם לי הקורס?
הקורס ענה לי על שאלות שהטרידו אותי תמיד ולא קיבלתי עליהן תשובות מספקות – כמו "מה הבחורה צריכה מגבר". כבר במהלך הקורס הצלחתי לעשות דברים שבחיים לא העזתי לעשות. אני מרגיש שהפכתי לאדם יותר חברותי. יותר קל לי לתקשר עם אנשים כי קיבלתי כלים להתגבר על הפחדים בכל מה שקשור לתקשורת עם אנשים ונשים בפרט.

בקורס פגשתי אנשים איכותיים בעלי אינטרסים ומטרות כמו שלי. הייתה אווירה של גיבוש ושל רצון להגיע למטרה ולהצליח. המדריכים הם מנוסים, מקצועיים ובעלי יכולת שכנוע.

מה המצב שלי היום?
בתוך חודשיים קיבלתי כ-20 טלפונים, יצאתי לדייט עם 5 בחורות שוות, חוויתי בתקופה הזאת יותר חוויות ממה שהיו בחמש שנים אחרונות. אני מרגיש שאני לומד מן השגיאות שלי ושאני בדרך הנכונה.

אני רוצה להגיד תודה לצוות MAPI ואני ממליץ בחום לכל מי שקורה את זה, לבוא לקורס.

יורי, בן 23
(דצמבר 2006)


אם אתם קוראים את זה עכשיו, אתם לא מרוצים מהמצב הקיים שלכם עם נשים.
בגלל שאתם אנשים נחושים וחזקים החלטתם לחפש דרך כיצד לשפר את המצב הקיים. וזו בדיוק מטרת הקורס.

תחילה אני אספר לכם אילו חוויות חוויתי בזמן הקורס, ולאחר מכן את המסקנה שלי לגבי הקורס.

חלק ראשון:
בחלק הראשון לומדים בכלליות כיצד להתחיל אינטרקציה עם בחורה עד לסגירת מספר טלפון.
זה כולל מה לעשות מהמשפט הראשון, עד שהיא רושמת לך את המספר שלה.
בסיום השלב הראשון יצאתי בהרגשת אופוריה שעכשיו למדתי את הסוד להצלחה עם בחורות, והחיים שלי עומדים להשתנות.
לא הבנתי כלכך כיצד הדברים עובדים, אך הרגשתי שהם עובדים וקיבלתי אותם.

חלק שני:
בחלק השני לומדים כיצד להמשיך כשיש לך את מספר הטלפון, עד המיטה.
זה כולל מתי להתקשר ואיך לקבוע פגישה, עד שלב הסקס, בנוסף להבנה מתחת לפני השטח של הקשר בן גבר ללבחורה.
בסיום השלב השני יצאתי בכאב ראש של אי הבנה ודיכאון קל.
בדרך הביתה מהקרוס הבנתי באמת מה הייתה מטרתו (מה ששיפר את הרגשתי לגבי הקורס).

הקורס כביכול מלמד אתכם איך להביא בחורה מהרחוב למיטה בצורה פשוטה, הסברים מדויקים מה צריך לעשות.
אבל מטרתו האמיתית היא לגרום לכם לשינוי פנימי עמוק, שיגרום לכם למשוך בחורות אליכם פשוט בגלל שאתם עצמכם.
אתם עדיין תהיו אותם אנשים, אם אהבתם ספורט לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו ספורט, אם אהבתם משחקי מחשב לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו משחקי מחשב, אתם תשארו עצמכם בתוספת של "מגנט בחורות".
כלומר שמספר חודשים לאחר הקורס אתם לא תהיו אפילו מודעים לכך שבעת אינטרקציה עם בחורות אתם מושכים אותן, בלי כוונה בכלל.
אתם לא תראו בחורה כוסית ברחוב ותגידו לעצמכם אני צריך לעשות כך וכך ואז היא תהיה שלי, אתם פשוט תהיו עצמכם, תעשו מה שאתם אוהבים והבחורה הכוסית תמשך אליכם.

לסיום אני אגיד שהקורס דורש השקעה. קודם כל לשבת בכיתה מעל ל20 שעות ביומיים ולהקשיב לשני מדריכים (פעמיים) זה לא קל לכל אחד.
יותר מזה לאחר הקורס דרושה השקעה נטו שלכם בשביל לעבור את השינוי הפנימי הזה.
במילים הכי פשוטות אתם מקבלים את הכלים לשינוי, ואתם צריכים לבצע את השינוי.
אני שמח שהלכתי לקורס, אני יודע שהשינוי הזה יחול בי, ושאני אמגנט בחורות בצורה טבעית לגמרי.

ולסיכום של הסיום: אם יש לכם ראש פתוח ואתם נחושים לעבור שינוי, לכו לקורס!
אם לא, תראו סרט פורנו טוב, תביאו ביד כמו שצריך, תבכו על כך שאין לכם בחורה לזיין, תדפקו את הראש חזק בקיר ולכו לקורס!

רון, בן 21
(נובמבר 2006)


אם מישהו היה שואל אותי מה אחד הדברים הנכונים שעשיתי בחיים הייתי עונה שנרשמתי לקורס אומנות הפיתוי.
לפני שעברתי את הקורס הייתי אדם ביישן שמפחד לגשת לבנות, לא ידעתי מה לדבר עם בנות ומה צריך לעשות כדי למשוך את צומת ליבם. אחרי 2 שבתות כל החשיבה שלי פשוט השתנתה, המדריכים נתנו לי כלים איך לגשת לבנות מה מושך אותם איזה נושאים לדבר ואיך לעורר בהם עניין וכיצד לגרום להם להימשך אליי במשפט אחד.
הקורס תרם לי גם להבין דברים על עצמי ואיך אני הופך את עצמי לאדם עם עקרונות שיודע פשוט לדרוש מה שהוא רוצה.
אני ממליץ בחום לכל אחד שיש לו רצון להשתנות ורוצה להבין באמת מה נשים רוצות להרשם לקורס. בקורס שאני הייתי היו אנשים סבבה שעזרנו אחד לשני לתרגל את החומר הנלמד בשטח וזה חוויה בפניי עצמה.

אלי, בן 25
(נובמבר 2006)יגאל רומן טל וסטס שלום!

עבורי הכל התחיל מערב של קריאה בפורום, קראתי והתמכרתי.
כמו רבים אחרים התחלתי לחרוש ולקרוא הכל, מנסה לצרף יחד את חלקי הפאזל.
מי שקורא בפורום בטח מכיר את ההרגשה של הבלאגן שנוצר בראש - בשביל זה הלכתי לקורס.. הייתי חייב לעשות סדר בכל המידע.

השלב הראשון היה מדהים ומלא באנרגיות, השלב השני השלים את כל הפינות.
עכשיו שיש לי את התמונה המלאה אני עדיין מעכל הכל, הרבה מן הדברים שהועברו נתנו סופסוף ביטוי מדויק לתובנות ומחשבות שהיו לי בעצמי
בנוגע לבחורות, חברות וקשרים שהיו לי.

בקשר לתוצאות בשטח, פעם לא הייתי מאמין בכמה קלות אפשר להכיר בחורה ואם רוצים גם על הפגישה הראשונה להגיע למיטה..
בפעמים שזה כן קרה לי בעבר חשבתי שמדובר במזל, בצירוף מקרים נדיר..
עכשיו אני יודע מנסיון שזה לא סיפור גדול בכלל, כשיש לך את הכלים הנכונים.

תודה על הכל,

יוני, בן 24
(נובמבר 2006)


הכל התחיל שבמקרה באינטרנט ראיתי פרסומת של מאפ"י על הקורס. הייתי סקרפטי, חשדן, חשבתי בתחילה שהנה זה עוד פרסומת לאיזה חוג או קורס שאני ישלם הון תועפות בשביל לא כלום. לפני הקורס כשהייתי רואה בחורה יפה ברחוב לא הייתי מעז להסתכל עליה, ואם הייתי מתחיל עם מישהי ולא היה הולך לי, הייתי מתבאס מזה חודש!! הסתמכתי רק על בנות שהכרתי דרך ידידות... היה לי קשה להכיר בנות בכוחות עצמי, הייתי תלוי בידידות שלי. לאחר שעיינתי במשובים ובחוויות של אנשים מהקורס, ופשוט הודהמתי, החלטתי שאני חייב להגיע לקורס ולבדוק על מה מדובר, האם יתכן שחיי יכולים להשתנות מקצה לקצה? האם הקורס יתן לי כלים להצלחה ושגשוג עם נשים בחיי? האם יהפוך אותי לאדם מושך יותר? ניווכחתי לגלות שהכל אכן נכון!!!!

לפני הקורס חשבתי שהאנשים שיבואו לקורס יהיו חבורה של גברים שמעולם לא חוו קשר עם בחורה או שאפילו דיברו עם בחורה.
ביומי הראשון הגעתי וגיליתי שאותם אנשים הם אנשים מצליחים, חלקם בתחום הכלכלי וחלקם בתחום החברתי, גברים שלא היה חסר להם נשים אלה רק רצו ללמוד להשיג את הטובות ביותר!
בשלב הראשון דואגים לכל הקבוצה קודם כל להתגבש על מנת שתוכלו לסארג' ביחד בעתיד, ופשוט מה שהיה הכי מדהים מבחינתי זה שלא משנה מה היה הגיל של כל אחד, כל הקבוצה פשוט מתחברת אחת לשניה ופשוט לא היה אחד שלא אמר לי: תאמין לי אתה עשית הכי בשכל, אם הייתי עובר את הקורס בגילך החיים שלי היו ניראים אחרת לגמריי. בשלב הראשון בעיקר עבדו איתנו על פריצות פחדים והעבירו לנו מספר כלים אפקטיביים ביותר שיוצרים משיכה, כמו כן השלב הראשון הוא די טראומתי (במובן הטוב) בכך שקשה לעכל את כל מה שאומרים לכם, מכניסים לכם תפיסת עולם שלמה ושונה לראש שזה מדהים... מערערים פשוט את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על המין הנשי. ואתם בלי לשים לב על היום הראשון בקורס מתחילים עם 20-30 בנות לפחות. כמה ימים לאחר השלב הראשון פשוט הרגשתי שבא לי להרוג את עצמי כשהבנתי איפה טעית לאורך כל חיי בקשרים שהיו לי עם בחורות.

השלב השני היה לדעתי אפקטיבי פי כמה מהראשון, פשוט פרסו בפנינו מפה שלמה לכיבוש המין הנשי, מפה שהתפרסה על המון דברים שלמדנו מהשלב הראשון.. פשוט מדהים, הדגימו לנו והראו לנו במהלך הקורס דברים מדהימים כמו לגרום לבחורה לאכול סרטים ולהשתגע אחריכם, ועוד המון דברים ופשוט הוכיחו לנו שהכל עובד כמו קסם.

אני חייב לציין שאם אתם חושבים שתעשו את הקורס וזהו, תהפכו להיות אמני פיתוי אתם טועים בגדול! הקורס מקנה כלים ואינספור דרכים לכיבוש נשים, אך יש צורך מתמיד באימונים!! ללא אימונים לא יהיו תוצאות.

היום כבר אני יודע שהחיצוניות כמעט ולא חשובה לנשים וכל אחד יכול להפוך להיות אמן פיתוי.. פשוט יגאל רומן סטס וטל המדריכים הראו לנו את הדרך הנכונה להצלחה עם נשים, הקשיבו, ענו על כל שאלה שצצה, ותמכו וממשיכים לתמוך בנו גם לאחר הקורס.
היום אני מסתכל על המין הנשי בתור רובוט, הקורס הקנה לי את כל המידע על הרובוט ועל איזה כפתורים צריך ללחוץ ומה ההשלכות של כל כפתור.
היום אני כבר בכיף שלי פותח למעלה מ-20 שיחות ביום, ופשוט נדהם ממה שאני גורם לבנות לעשות בשבילי, ואיך אני גורם להן להזיע שאני לידן ומטריף אותן.
היום אני כבר יודע שבכל יום שאני מתאמן אני משתפר יותר ויותר ואני מאמין שבסופו של דבר אני יהפוך לאמן פיתוי!!

אני ממליץ לכל מי שרוצה להיות מוקף בנות יפות ושנות את חייו מקצה לקצה להירשם כי פשוט זאת חוויה שמשנה חיים!!
לא בעצם אל תירשמו, פחות בנות לכם, יותר בנות לנו.

תודה לרומן סטס יגאל וטל על שהדרכתם אותי ופשוט הסברתם לי כל דבר אפשרי על המין הנשי ושיניתם לי את החיים לתמיד.

ExZoTiC-MaN18, בן 18
(אוקטובר 2006)


לסטס רומן טל ויגאל שלום!!!

רציתי להגיד לכם קודם כל תודה על חוויה ענקית ועל כל הכלים שהקניתם לי במהלך הקורס.

למעשה לא ניתן לדמיין כלל איך אפשר משני שבתות להפוך את חייך מקצה לקצה,במהלך הקורס רכשתי ביטחון עצמי רב,וכיום אני רואה עצמי בעל יתרון אחד יותר מעל כל בחור שלא עבר את הקןרס .

למדתי המון הן מבחינת שפת דיבור והן מבחינת שפת גוף. מדהים לראות איך החומר מחלחל לתוכי ולאט לאט מיושם החוצה .

כמו-כן מאוד אהבתי את היחס החם של המדריכים ואת ההשקעה הרבה של הייעוץ האישי וההכוונה הנכונה גם בהפסקות. הכל מתחיל מחלוקת זמנים נכונה של סידור הקורס. ממשיך בהרצאות ברורות ומובנות ובתרגילי השטח המדהימים שכבר בהם רואים את השינוי ופותחים את הדלת להצלחה אם נשים.

כיום לאחר הקורס אני רואה עתיד טוב לנגד עיניי. ואילו לפני ראיתי מעין "חושך" המקיף אותי. אין ספק שקורס זה הינו חובה לכל בחור ולדעתי צריך להיות חלק מתוכנית הלימודים שלכל תלמיד י"ב.

בהזדמנות זו אודה שוב לכל המדריכים תודה מקרב לב על הדבר שהענקתם לי .

שי, בן 24
(ספטמבר 2006)


כאשר חבר שלי סיפר לי על הקורס של מאפ"י, ידעתי שזה בדיוק מה שאני צריך. הוא עבר את הקורס וסיפר לי מה עבר עליו, הבנתי שזה קורס שהולך לפרוץ לי את הפחד המטורף שקיים בי בלגשת לבנות.
אני הייתי בן אדם עם חוסר ביטחון עצמי בצורות שלא ניתן לתאר. כאשר בנות הביעו בי התעניינות אני תמיד מצאתי תירוץ הגיוני להתעניינות שלהן בי ופירשתי זאת באופן הפוך, ותמיד מצאתי את הסיבות הנכונות ללא להתחיל איתן.
אף פעם לא הבנתי איך זה שעם חבריי אני מתנהג באופן מסויים (החלטי ובעל עקרונות – לכן הם חברים שלי עד היום), וברגע שאני בסביבת בנות כל ההתנהגות שלי משתנה ואני פתאום מרגיש בעייתיות שלא הצלחתי לפרש אותה.

באתי לקורס הזה מוכן לשינוי!
רציתי את השינוי!
ואמרתי לעצמי שלא משנה מה יגידו לי וילמדו אותי זה יותר טוב ממה שידעתי עד היום. (ועברו עלי מעט חוויות עם המין השני – הייתה לי חברה 11 חודש, והיו לי 2 סטוצים – חיים משעממים בהחלט)
פעם היו לי תירוצים ללמה לא הולך לי עם בנות
- זה בגלל המראה שלי
- זה בגלל המבטא שלי
- זה בגלל הבגדים
- ועוד, ועוד, ועוד
היום אני די מבין שכל אלה היו תירוצים!! ולא יותר.

כיום אחרי הקורס (ולא מעט אימונים – לפחות פעמיים בשבוע) אני עדיין לא השגתי תוצאות שאני יכול להתלהב מהם בפני כולם, אבל אני כן יכול לחוש את השינוי שחל בי.
אני בא לפאב ואחרי חימום מהיר (וזה הולך ונהיה מהיר יותר ויותר מפעם לפעם) יש לי תחושה שהפאב הוא לא פאב. אלא הוא ג'ונגל אחד גדול ואני הוא המלך של הג'ונגל.
אני יכול לראות את כל הבעות הפנים של הבנות בפאב איך הן מביטות בי כאשר אני ניגש לקבוצה של 4 בחורות HB8/9 שאני מאמין שאף אחד לא ניגש אליהן ומפתח שיחה עימן במשך 15 דקות. גורם להן לצחוק ולהביע בי התעניינות. כמובן שאחרי השלב השני אני יודע קצת יותר ועכשיו אני תמיד, אבל תמיד, סוגר טלפון.
כבר פחות מעניין אותי מה יחשבו עלי האנשים כמו פעם - "ואוו איזה ערס הוא", "הוא בטח שיכור", - היום אני עושה מה שטוב לי ומה שגורם לי להנאה.
אני פשוט נהנה לשוחח עם נשים!!!
אני ממש אוהב לשמוע אותן אומרות לי לא.
ואם יש משהו שהכי מדליק אותי זה כאשר הן מתחננות בפני שאני אלך, אני לא נרתע מזה כמו פעם, אני פשוט מבין שהן לא זולות ויש פה משימה קשה שאני חייב לנסות לפצח, זה סוג של אתגר בשבילי.

אני ממש מודה לרומן, יגאל, טל וסטס על האופן שבו הם גרמו לי לראות את החיים אחרת ופרצו בי את הפחד הענק הזה. שבלעדיהם אני מאמין שלא הייתי מצליח לפרות אותו ואולי הייתי נשאר לחיות חיים משעממים וחסרי עניין ותוכן. זו חוויה שתישאר ותלווה אותי לשארית חיי, וכנראה שתשפיע לא רק עלי אלא גם על הסובבים אותי (3 מתוך 5 חברים שלי כבר עברו את הקורס במלואו, ועוד חבר לוקח את השלב הראשון הקרוב). ואני מאמין שאני אעביר את זה אפילו לילדיי...
תודה רבה!!!!!

רמי, בן 24
(ספטמבר 2006)טוב אז ככה, עבר שבוע מאז שסיימתי את הקורס המתקדם, ומה אפשר לומר זה בהחלט היה שבוע מאוד מעניין. החלטתי שלפני שאני אכתוב על הקורס עצמו אני אספר כמה חוויות שהיו לי בשבוע הזה.

לא יודע אפילו מהיכן להתחיל, מה שבטוח זה שלא ישנתי הרבה בשבוע הזה. אז ככה נתחיל מהסוף אתמול היה לי דווקא ערב "חלש" יצאתי ממועדון רק עם טלפון אחד (שלפני הקורס זה היה בשבילי הישג מאוד משמעותי), הבחורה דווקא חמודה (עד כמה שאני זוכר, מרוב שתייה-כן כן רומן זה האוקראיני) הכול התחיל איתה במבטים משם לריקוד משם לשיחה שהייתה דווקא מאוד מעניינת, הצעתי לה לצאת החוצה כדי שאני גם אוכל לשמוע אותה (!YEH RIGHT) , יאמר לזכותה היא באמת ניסתה לדבר כשיצאנו ,בקיצר התנשקנו קצת ואז היא אמרה לי שהיא רוצה להראות לי את האוטו... לא זיון לא יצא לי מזה כי מה לעשות אני עדיין קצת בלם, אבל היום אנחנו נפגשים וכבר נראה..
תצטרכו להישאר קצת במתח לשמוע את סוף הסיפור הזה.
נלך יום אחד אחורה... יום חמישי, אז ככה הסתובבתי באותו היום בערך בחצי ת"א (סיפור ארוך שכשלעצמו) בכל מקרה בסוף היום סיימתי באיזה מועדון שאמיתי תיקלט אז נסעתי לשמוע אותו, שם לגמרי במקרה פגשתי בחורה שהכרתי ביום שני שאיתה גם יצאתי ביום רביעי, בכל מקרה אני לא אסבך אתכם פה עם כל הסיפורים שהיו בגדול את השבוע סיימתי עם 6 מספרי טלפון ו 2 חירמונים.

הקורס הבסיסי: כמו שרוב המדריכים מגדירים המטרה הראשית שלו הייתה לפרוץ פחדים, וואלה איך שהם נפרצו, אל תבינו אותי לא נכון זה לא זה שלפני הקורס הייתי ילד סגור מסכן ומופנם, גם אז לא הייתה לי בעיה לגשת לבחורות אבל איכשהו תמיד הייתי נופל, בעיקר בגלל חוסר עקביות וגישה קצת שלילית. היום כשבחורה אומרת לי לא אני אומר לה תודה!!! (בתחום המכירות יש פתגם שעכשיו אני מקשר גם לפה : "לקוח שלא מתנגד, לא יחתום!" ). בכל מקרה אני רוצה לציין פה גם את המקצועיות של המדריכים טל וסטס!!! כל הכבוד לכם! ולא רק בידע המעמיק (תרתה משמע) שלהם בנושא אלא גם בצורת הלימוד, וההשראה שהם הקרינו עלינו החניכים שזאת אגב גם סיבה למה לקחת קורס ולא סתם לקרוא את החומר, זה אף פעם לא ישתווה צורת, ההדרכה חייבת להיות חלק מחוויות הלימוד אחר ההשפעה והתוצאות יגדלו משמעותית!

הקורס המתקדם: במקרה הזה אני בכלל חסר מילים!!!! רובכם בטח מכירים את הסרט "מה נשים רוצות" (בכיכובם של מל גיבסון, הלן האנט), אז עכשיו אחרי הקורס אני לא צריך לחטוף שום מכת חשמל ושום ברק בשביל כמו מל גיבסון לקרוא מחשבות של נשים. וזאת אני אומר זאת לאחר שפשוט הרמתי את הידיים להבין כל מיני יציאות הכי לא קשורות שיש לנשים (ואת זה אני יודע ממש טוב כי ידידות לצערי או מזלי לא חסר לי). סוף סוף בגיל 24 אני יכול בלב שלם להגיד שאני מבין נשים , טוב לא להשתגע עדיין יהיו בטח עוד אינסוף דברים שאני בטח לא אבין גם אחרי שאני אמות (ובטח גם לא שום גבר, אולי הומו ) אבל אני אבין אותן מספיק בשביל שאני אוכל להכניס אותן למיטה מתיי שמתאים ובא לי, לנהל איתן מע' יחסים וכו'.... את רוב הקורס המתקדם העביר לנו איזה בחור שעונה לשם רומן  סתם רומן, הייה פשוט מעולה (בטח משפט שאתה שומע המון מבחורות)... אין ספק שאתה הייתה לי מורה שלימד אותי הכי הרבה חומר כל כך חשוב, ומשמעותי ומורה שהשפיע אליי יותר מכל מורה אחר, טוב חוץ מהמורה שלי לפיסיקה (סתם!!!!)

לסיכום אני אומר דבר אחד : הגעתי לקורס לאחר המלצה של חבר מאוד יקר, והוא ניסח את זה בצורה דיי מושלמת "אני מחלק את החיים שלי לאיך שהם היו לפני הקורס ואיך שהם עכשיו אחרי הקורס"!

תודה רבה רומן, איגור , סטס, טל
ממני סשה

סשה, בן 24
(ספטמבר 2006)


אני אנסה להתחיל ממש בהתחלה, יצאתי עם חבר טוב שלי לפני כחודשיים למסיבה פתאום ראיתי על הבן אדם שינוי מטורף, הבן אדם מהשנייה שנכנס למסיבה, התחיל לדבר אם כל בחורה שעמדה שם כוסית פחות או יותר, למען האמת אני באותם רגעים התחלתי לחפש את הבר כדי לתדלק, הגעתי למצב שבלי אלכוהול אין מצב שאני ניגש לדבר עם מישהי, הבעיה היא שרוב הפעמים אני כבר כל כך שיכור שגם אם כבר אני משיג מישהי שאני רוצה אחרי לא הרבה מאד זמן אני כבר שפוך. מה שהפתיע אותי כל כך שחבר שלי פשוט לא היה צריך את זה פתאום, ניסיתי להבין מה קרה לו ורק אחרי חקירות מעמיקות הוא סיפר לי על הקורס שכל מי שקורא את זה עכשיו כבר מכיר. באותו רגע הבנתי שגם אני הולך לקורס.

השינוי אצלי לא איחר לבוא כבר בערב הראשון של הקורס האסימונים בראש כבר התחילו לצלצל, (עד היום יש לי צלצולים באוזניים), פתאום פורסים לך על השולחן את כל הנתונים, מביאים לך את האמת בפרצוף. בהתחלה קצת קשה להסכים עם מה שהם אומרים, ואז הסיטואציות מהעבר מתחילות לרוץ בראש, אתה מתחיל להבין איפה טעית כשלא הצלחת, ומגלה שכשהצלחת עשית בתת מודע את כל מה שפה מלמדים אותך. הדבר הגדול הוא שבמספר שעות נותנים לך תובנות שאם היית מגיע אליהם אי פעם בחיים היה לוקח לך שנים.

את השינוי כבר הרגשתי בערב התרגול ביום הראשון, פתאום אתה קולט כמה זה פשוט להתחמם,לא צריך יותר אלכוהול, כולה להגיד שלום לכמה בחורות והופ אתה בעננים. אתה מגלה שלגשת לבחורה זה יותר קל מלגשת לאמא שלך. בחורות שלא הזעתי לגשת אליהם פתאום מנסות להמשיך לקיים את השיחה איתי, שם אתה מגלה עוד דבר בחורות לא מסלקות אותנו- אנחנו מסלקים את עצמנו. באותו לילה המוח שלי עבד בטורבו ולא יכולתי כבר להמתין ליום הבא שבו קיבלנו "כאפות למוח" אתה פשוט אומר לעצמך "איך לעזעזל לא עשיתי את הקורס לפני 10 שנים" כמה בחורות הפסדתי כי פשוט לא ידעתי מה לעשות.

יצאתי מהקורס בהרגשה מטורפת, הייתי חייב לבדוק את כל מה שלמדנו, כבר בבחורה הראשונה שראיתי הרגשתי משהו שונה, הכלים שלומדים הם נהדרים אבל הגישה, זה באמת הדבר, הבנתי עד כמה הייתי "עיוור" עד לקורס. פתאום אתה מרגיש שאתה יודע לקרוא בחורות, אתה רואה את המבטים שלהם את הסימנים, מאותו רגע שום בחורה לא יכולה עלייך. את החודש עד לקורס המתקדם העברתי בציפייה מטורפת רציתי ללמוד עוד, רציתי את התמונה המלאה של כל אמנות הפיתוי וזה גם מה שקיבלתי.

היום אני עדיין בשלבי לימוד אבל את השינוי המשמעותי כבר עשיתי.

תודה רבה למדריכים המעולים רומן, יגאל, טל וסטס שעזרו, תמכו לימדו ונתנו לי את הכלים להצליח.

בועז, בן 24
(אוגוסט 2006)


כשמישהו ניכנס לחנות מחשבים ואומר שאינו מבין במחשבים-מה יקרה ?ואם הוא נכנס למוסך ואומר שלא מבין במכונאות-מה יקרה אז?
אם יתקל באנשים הגונים-הכל בסדר הם לא ינצלו את תמימותו,אבל ישנם אנשים שפשוט לא יעמדו בפיתוי.
כל חיי היתי מוקף רק בנים-היו לי רק אחים ורק בני עודדם ולמדתי בבית ספר-מקצועי .
כמו כל דבר במדינה הזאת לכל אורך חיי נתקלתי דווקא באלו שפישו את חוסר ניסיוני עם בחורות כחולשה וניצלו זאת לשחק איתי משחקים.כשהתחתנתי(עם האישה הלא נכונה כמובן) זה עלה לי בעשרות אלפי דולרים ובשברון לב.מערכת היחסים הרעילה אותי.האישה עשתה הכל לגרום לי לחשוב שאני אפס וסבירה לי שהיא הבורה ויודעת שזה לא רק היא ואף אחת לא תירצה אותי.
כשמאסה בי זרקה אותי אחרי שבע שנות נישואין.עברתי שנתיים של דיכאון,בדיעבד זה הדבר הטוב ביותר שיכלה לעשות עבורי.
אני,הברווזון המכוער הפכתי לברבור(צנוע מאוד).לימים שיפרתי מאוד את הקידום שלי ואת שכרי,התחלתי להתאמן במכון כושר-הבגדים שלבשתי נראו עליי טוב,הבטחון העצמי השתפר,אמנם קיבלתי התענינות ומחמאות מהבנות שסבבו אותי,אבל עדיין לא היה שום תכלס...
לאור הנסיון המר שהיה ליהחלטתי במודע-שום קשר רומנטי עם בנות המין הנשי,לפחות לא עם הישראליות שהן הכי סנוביות בעולם.
אולם אז הפכתי לדוד,האחיין המדהים שלי בא לעולם ומשהו התערער בהחלטה שלי.החלטתי לתת צ'אנס למין הנשי.
נרשמתי לקורס ובצורה מרתונית הונחתו לי על הראש עובדות-כל משפט כמו פטיש על הראש-התכווצתי כל פעם.כל דוגמה שנאמרה הכניסה אותי לסרט:ראיתי מקרים מהחיים שעברתי והייתה לי הארה-הבנתי למה טעיתי כל החיים ומדוע לא היה לי שום סיכוי שבעולם להצליח.
פעם שמעתי שלקראת המוות כל החיים עוברים לך כמו סרט(אכן כך העיד בפניי חבר מהצבא שהתחשמל ולמזלי נשאר בחיים) זה בדיוק מה שקרה לי !
קיבלתי את חיי מחדש !!! הבנתי שהאני הישן שלי מת.
יצאנו לתירגול בשטח ובזכות המדריך סטס-כוכב עליון ניגשתי בים לבקש טלפון מ45 בחורות בביקיני תוך 25 דקות !היום אני לא מפחד לבקש טלפון מאף בחורה בעולם.
עם האוכל בא התיאבון.התחלתי ליישם את הטכניקות-ראתי בחורה חמודה בתערוכה,הסתכלתי לה בעיניים ועמדתי לדבר איתה פתאום קלטתי שהיא באה עם חבר.דיברתו איתו בצורה שתדליק אותה.אחרי שתי דקות היא רצה אליי לדבר איתי.
בפעם אחרת נסעתי באוטובוס וראיתי בחורה מהממת בסגנון של בר רפאלי.קיבלתי שיתוק מהיופי שלה.אחרי שלוש דקות שנמשכו כנצח והלב שלי ירד לתחתונים,התחילו התאוריות לצוף לי מול העיניים והתחלתי לנהל איתה שיחה ארוכה ומלהיבה.אחרי שהיא ירדה מהאוטובוס הייתי בשוק מעצמי-מה אני עשיתי זאת? לא יתכן ! הרגשתי כמו גמד שנכנס לקרב והביס אותו-רעדתי מפחד-איזה אומץ היה לי?
בימים האחרונים הפכתי מגנט לבנות-מהמבטים המתוחכמים שלי הן מגלות עניין ומהסימנים שלמדתי לקרוא אותן - הן כמעט מתנפלות עליי !
מיום ליום אני משתפר ועושה שימוש בכלים שרכשתי בטבעיות ובצורה אוטומטית.
מאז שקיבלתי רישיון נהיגה התבלבלתי בדרכים:שרפתי דלק,זמן,עצבים ובריאות,כיום קניתי GPS ואני מאושר-ככה זה הקורס לו היה קיים לפני 25 שנה החיים שלי היו נראים אחרת-אבל זו עובדה שגבר קירח בן 42 יכול להשיג כמעט את כל מי שהוא מעוניין בה !!
בעבר בייאושי התחננתי לאלוהים שיתן לי צ'אנס נוסף-והוא נענה לתפילתי-תודה אלוהים !!!

משה, בן 42
(אוגוסט 2006)אז ככה...
הקורס הזה מומלץ לכל מי שנמאס לו להיות אפס שאין לו שום שליטה על היחסים שלו עם בנות שלו או מישהו שפשוט רוצה שיהיו לו יחסים כאלה...
עצם העובדה שעשיתי את הקורס זה כבר תמריץ מספיק טוב בשביל להתאמץ ולשנות את החיים שלי והחיים שלי כבר השתנו...
נהפכתי מביישן שנלחץ כל פעם שהוא לבד עם בחורה לבחור שבחורות נהנות איתו.
בחודש האחרון מאז שעשיתי את השלב הראשון היו לי המון חוויות כיפיות שהכרתי בחורות ממש בכל מקום אפשרי. פתאום התחלתי לקחת מספרי טלפון ולצאת לפגישות מה שאף פעם לא הבתני איך עושים ועשיו אני מבין שזה בכלל לא כל כך קשה. הדרך עוד ארוכה עד שאהיה באמת אמן פיתוי אבל עכשיו אני יודע איך להגיע לשם ואני גם יגיע.
האנשים שהכרתי בקורס הם אחלה אנשים שלא לדבר על המדריכים (יגאל, רומן, טל, דן וסטס) שבאמת מעבירים את החומר בצורה מדהימה וממש עוזרים (ואפשר כם להתקשר אליהם אחר כך ולהציק להם:) ובכלל כל הכבוד להם על הסבלנות.
אז כל מי שהיה כמוני עם בעיה ממש מעצבנת בחיים שלא היה לו מושג איך לפתור אותה שישלם את מה שצריך לשלם ויעשה את הקורס כי זה שווה את זה... אני צריך לזוז לפגישה עם מישהי אז יאללה בייי

ינון, בן 20
(אוגוסט 2006)


לא אגזים אם אומר שכאשר שחבריי שמעו לראשונה שאני מתכוון להרשם לקורס, הם היו בשוק. - "אתה?!!"
- "בשביל מה?!!"
הם הופתעו עוד יותר כאשר הבינו שאני מדבר ברצינות. לעולם לא הייתי טיפוס ביישן ואף כולם התפלאו מהתאוזה שהייתה בי. אך הבעיה היתה לא הביישנות. הרגשתי שאני רוצה לשנות משהו בי, בגישה שלי ובהבנת עולם הנשים. הרגשתי שמשהו חסר שם - שאני כלל לא מבין נשים ומה בכלל קורה מסביבי, והחלטתי ללכת על זה למרות ניסיונות השכנוע מסביב( וטוב שכך).
אני יכול לומר בבטחון שהחיים שלי מתחלקים "עד הקורס" ו – "אחרי הקורס"! אפילו בציפיותיי הטובות ביותר, לא יכלתי לתאר עד כמה הקורס יתרום לי יחזק את עצמי! בנוסף לכלים מאוד חזקים להתמודדות ושליטה במגוון מצבים שאני נקלע אליהם באינטרקציה יום יומית עם נשים, הקורס שינה באופן מהותי את גישתי והבנתי בכללותם. אני מרגיש שהנשים שמסביבי וכל פעולותיהן שקופות ואני כל הזמן נמצא צעד אחד לפניהן. אני יודע לצפות כל פעולה שלהן מראש ולהגיב באופן הכי לא צפויי בשבילן ולכוון את מצב העניינים לכיוון הרצויי לי.
הפחד תמיד היה קיים: הפחד לגשת, הפחד להתקשר, הפחד להפגש, הפחד לנשיקה ראשונה... אך כעת....לא!!! אל תחשבו שלא...! הפחד עדיין קיים!!! אך זהו פחד כוזב, כי אין באמת ממה לפחד – יש בידי את הכלים ואת ההבנה כיצד להתנהג ובה לעשות. למעשה, נראה לי שאני די מתחיל להתייד עם הפחד שלי. כל פעם שהוא מופיע, אני מסתכל לו העיניים, מחייך מעט , נותן לו יד ואנחנו צועדים יחד קדימה... :)

יורי, בן 25
(אוגוסט 2006)


חוויה מדהימה ! .

קשה לי לתאר במילים את התרומה של הקורס לחיי.
מייד לאחר השלב הראשון כבר הרגשתי אחרת לגמרי,ניגשתי לבחורות יזמתי ועשיתי דברים שלא האמנתי שאעשה לפני כן.
כשבועיים לאחר השלב הראשון כבר הייתה לי חברה , כשהגעתי לשלב השני וראיתי מה השגתי רק לאחר השלב הראשון הבנתי שמדובר באדם אחר לגמרי ושהשמיים הם הגבול בחוויות והישגים שעוד מצפים לי.
כל צורת התקשורת שלי עם בחורות שודרגה משמעותית,האינטראקציות איתן,הפגישות איתן היום מלאות ביטחון,התלהבות, הנאה גדולה והכרה ביכולת החדשה שהתווספה לי -היכולת לפתות.
כל מפגש עם בחורה הוא אימון בשבילי לכלים החדשים שקיבלתי ואני משתמש בהם בהנאה גדולה מאד.
הקורס נתן לי כלים ליהנות מכל אינטראקציה עם בחורה ולדעת כיצד ליצור משיכה פיתוי ואיך להתנהג בתוך מערכת היחסים עצמה .
הידע היה מדהים רחב ומעמיק לא פחות מהמדריכים עצמם - רומן ,יגאל ,טל ,סטס שנותנים את עצמם במקסימום ומלווים את ההצלחה גם לאחר שהקורס נגמר-(המון תודה לכם:-) .
החומר שעברתי בקורס שימש אותי גם בתקשורת עם אנשים בכלל ,היום התקשורת שלי עם כל האנשים גברים ונשים השתפרה מאד,ויצאתי עם המון הבנות על החיים שלי בכלל.
קורס מדהים ומומלץ לכל אחד שרוצה להכיר ולהצליח עם נשים.

ארי, בן 26
(אוגוסט 2006)אחרי היום הראשון של החלק השני חזרתי הבייתה מוכה תדהמה על ההתנהגות שלי בכל השנים כלפי בחורות ופשוט לא יכולתי להירדם, כמעט לילה לבן, פתאום הבנתי איך גבר אמור להתחיל להתנהג ולא יכולתי כבר לחכות למחר כדי לשמוע עוד פרטים וכלים שיהפכו אותי לגבר אמיתי
לאחר כמה ימים אחרי סיום החלק ה-1 של הקורס התמודדתי עם נשים בחיי היום יום שלי ופשוט ראיתי איך מפלס החרדה שלי יורד פלאים והביטחון העצמי שלי מרקיע, ומשם הבנתי שהדרך להצלחה עם נשים התחילה , הרגשתי יותר רגוע ליד נשים ולא לחוץ כמו פעם .
המתנה הכי טובה לפי דעתי שקיבלתי מהקורס חוץ מכל הכלים המדהימים שהמדריכים העבירו לנו אלא החברים החדשים שרכשתי שאני פשוט יכול לדבר איתם על כל נושא שקשור לנשים שעם חבריי הנוכחים אני לא יכול לדבר כי הם פשוט לא מבינים.
הקורס מאוד עובד על שינוי המצב הפנימי שלך, אחד הדברים שמאוד השפיע עליי שהמדריכים הסבירו זה שלנשים לא ממש אכפת איך הגבר שלהם יראה , המשיכה שלהם לא תלויה במראה שלו , אני לא מזמן התחלתי להקריח ,תופעה שעירערה לי מאוד את הערך העצמי והביטחון ומאוד השפיעה עלי עם התמודדות עם נשים. שסיימתי את הקורס וניסיתי את הכלים החדשים שקיבלתי על מנת ליצור משיכה של נשים כלפי הבנתי כמה הייתי מגוכך כל אותן שנים שחשבתי שבגלל שאני מקריח זאת הסיבה שדחו אותי. כמובן שניסיתי לעבוד על עצמי אבל הקורס פשוט מחדיר לך בעורקים לעזוב את השטויות האלה בצד ולהתעסק עם הדברים האמיתיים.
היו לי לא מעט הצלחות עם תקשרות מעולה עם נשים יחסית לבן אדם שפחד לגשת לאישה זרה להתחיל שיחה ולאט לאט שמתי לב איך יש התעניינות מהצד השני, פתאום הלכתי לישון עם חיוך כל יום והחרדה נעלמה.
כמה ימים לפני החלק השני של הקורס הרגשתי כאילו אני טס לחופשה , פשוט כבר לא יכולתי לחכות אחרי שראיתי את ההתקדמות המטורפת שעשיתי מהחלק ה-1 . מבן אדם שחרד לדבר עם אישה זרה לגבר שיוזם שיחה קולחת וזורמת ויוצר סימני התעניינות בצד השני
ובום! אני אחרי החלק ה-2 של הקורס קולט איך באמת ג-ב-ר צריך להיות . יש בעולם הזה שני מינים גבר ואישה והמדריכים פשוט העבירו לנו את ההבדלים בכל תחומים האפשריים אם זה מדרך מחשבה ,התנהגות ,יחסים סקס ועוד
שני החלקים של הקורסים בנויים בצורה שפשוט כל כמה זמן העולם שלך מתהפך ואתה מבין תובנות שהיו לוקחות הרבה זמן להבין אותן לבד.
אם מישהו מתלבט על עניין הכסף אז תנו לי לשאול אותכם דבר אחד, כמה יציאות כבר שרפתם כדי לעשות את הצעד הזה שלהתקדם ולהביא מספר טלפון ממישהי שבאמת נמשכתם אליה?
ואם מישהו בכלל מעז לא להגיע לחלק השני שישאל את עצמו למה הקשר האחרון לא החזיק יותר מחודשיים?!

רומן יגאל טל וסטס פשוט תודה על הכל!

אסף, בן 25
(אוגוסט 2006)


במשך הרבה זמן תהיתי איך זה שהרבה מהזוגות שאני רואה נראים לי בכלל לא מתאימים, הרבה פעמים מצאתי את עצמי חושב – "מה הכוסית הזאת עושה עם המכוער הזה?", איכשהו הגעתי לנושא של הפיתוי, הייתי קורא הרבה בכל מיני אתרים, ומרוב כל הקריאה כבר נהיה לי בלאגן שלם בראש (כמובן גם שלא ביצעתי שום דבר בפועל). אחרי שהגעתי לאתר של אומנות הפיתוי לא לקח לי הרבה זמן להחליט שאני הולך על זה, לימדו אותי דברים שבכלל לא חשבתי שקיימים, הביאו לי כלים ליצירת משיכה באופן הכי ברור שיש. אחרי המפגש הראשון באתי הביתה וכמעט בכיתי, איך זה שאני מבזבז את הזמן שלי במקום לפעול, מלא מחשבות עברו לי בראש, פתאום הבנתי דברים על קשרים שהיו לי בעבר, למה היו תקופות טובות יותר ולמה פחות. אני יכול להגיד בלי שום ספק שהקורס שינה לי את החיים ולא רק בכל מה שקשור לבחורות, לפני הקורס הייתה לי בעיה בכל מה שקשור לאינטראקציה עם אנשים, לא משנה באיזה תחום, עכשיו אני מרגיש אדם אחר. עכשיו יש לי מוטיבציה לצאת לשטח ולתרגל את מה שעבר עליי בקורס, פעם הייתי יכול למצוא 1000 תירוצים תוך דקה למה לא ללכת.
אני חייב להגיד תודה למדריכים (רומן ויגאל) שמעבירים את החומר בצורה מעולה ודואגים שכל תלמיד, אבל כל תלמיד יצליח, הם לא רק מקבלים את הכסף שלהם ולא איכפת להם ממך, וגם לעוזרי מדריך שהיו שם (סטס, טל ועוד כמה שעברו כבר את הקורס ובאו ללמוד להיות מדריכים). הקורס שינה לי את כל התפיסה שהייתה לי לגבי עולם הבחורות ואחד הדברים שאני הכי שמח עליהם, הוא שבחרתי לקחת את הקורס עכשיו, בגיל 20, ולא עוד 5-6-7 שנים מהיום שהיו פשוט הולכות לפח.

לכל המתלבטים שם – בקורס אתם לא הולכים לשבת עם חבורה של לוזרים שלא עשו כלום בחיים שלהם, להפך, אתם הולכים לשבת עם האנשים הכי איכותיים שיש, שהצליחו בכל תחום בחיים שלהם חוץ מהתחום הזה ובחרו לעשות משהו כדי לשנות את זה. מי שמתלבט לגבי הכסף, אני יכול להרגיע ולומר שאפילו אם זה היה עולה פי 2 או פי 3, זה היה שווה כל פרוטה, החיים שלכם הולכים להשתנות. אל תתעוררו בגיל 30, תעשו את זה עכשיו, כי תמיד אפשר למצוא תירוצים למה לא, אבל החכמה זה לקחת את עצמך ולעשות.

עוד דבר אחד למי שכן יגיע – תתכוננו לשבור הרבה אמונות ודרכי מחשבה שהיו לכם בעבר, תתכוננו לעבודה קשה ותביאו הרבה כוח רצון, אין פה ויתורים עצמיים, כי מי שמוותר לעצמו, בסוף עושה ביד בבית שלו.

אה כן, תביאו חולצה ארוכה כי קר בכיתה בטירוף.

איציק, בן 21
(יולי 2006)


שלום רב,

אני מעוניין להודות לכם, במיוחד ליגאל ורומן על הקורס המושקע
הקורס שינה לי את ההסתכלות על קשרים שהיו לי בעבר, ובמיוחד אני מרגיש הרבה יותר מוכן "לנהל" קשרים עם בחורות שיהיו לי בעתיד.
היכולת שלי להתחיל עם נשים השתפרה בצורה מדהימה שאני אפילו מתחיל להיות סלקטיבי ...
תודה,

רון, בן 32
(יוני 2006)הי,

אני אסכם באמירה שהיה מאד מעניין. מאד מפתיע, ופתח לי את הראש לחלוטין. אני עדיין לא יודע מה יהיה האפקט של הקורס על המשך החיים שלי, אך אני בטוח שהוא יהיה חיובי מאד, ומשמעותי מאד. אין לי עדיין סיפורי פיתוי לספר, זה עוד יגיע, אבל יש לי מספר דוגמאות מדהימות שבהם הקורס כבר הצדיק את עצמו. החל מתועלות פשוטות של בחורות (שתיים שונות ובלתי תלויות) שהתנדבו לשלוח לי את הסיכומים לקורסים שלא פקדתי אפילו פעם אחת. וכלה בחורה חדשה (גדולה ממני ב-4 שנים) בעבודה שהציעה לתת לי טרמפ כל בוקר למרות שזה לא הכי בדרך שלה. לך תבין מה הן חושבות לעצמן...

המקרה הכי מרשים לא קשור בכלל לנשים. הייתה לי היום פגישה עסקית עם אדם, שעשה רושם כאילו הוא עושה לי טובה שהוא בכלל מגיע. חשבתי שהסיכוי לחתום איתו על העסקה יהיה אפסי, והחלטתי לנסות עליו כמה מהדברים שלמדתי: החל מלחיצת היד, דרך מסגרות הערכה, שידור רגשות, קינו (תרגע ברבור) וראפורט. האפקט היה פנומנאלי. הבחור נפתח לגמרי, הציג כמה דברים שלא כל כך היו לטובתו, סגר איתי את העסקה במהירות יחסית, ובמחיר טוב הרבה יותר משציפיתי. האמת אני עדיין חושב שהתוצאה הייתה מאוד מפתיעה ואני עדיין אתפלא אם זה יעבוד שוב באותה אפקטיביות, אבל מה שבטוח הוא – שאת ההשקעה שלי כבר החזרתי, ועכשיו נשארתי עם נכס עצום ביד.

יגאל ורומן ממש תודה לכם.

מיכאל, בן 25
(יוני 2006)


במקום לספר מה הקורס נתן לי אשתף אתכם בסיפור נחמד ..שהתרחש לפני כמה ימים ...

דייט ראשון היה נחמד היה יכול להגמר במיטה אבל לא הייתי לחוץ ....דייט שני קבענו לראות אצלה איזה סרט...

הגעתי אליה וקפצנו ביחד לספריית וידאו לבחור סרט, מגיעים ומסתכלים על הסרטים המעטים שנשארו לנו בשישי בלילה. היא מציעה את זה ואני מציע משהו אחר, את זה היא ראתה ואת זה אני ראיתי. ואז אני מצביע על הסרטים הכחולים ואומר לה "בואי ניקח משהו כזה , גם ככה לא נעשה כלום הלילה אז לפחות שתראי מה קורה...(ומחייך)" הבחורה הייתה בהלם לא ידעה מה לומר, כי ברור שאם הייתי אומר משהו הפוך אז היא הייתה אומרת לי "היית מת, מותק".

אז אם היית בקורס אתה בטוח מבין מה עשיתי לה ואיפה זה נגמר, ואם אתה מאלה שלא הבינו מה עשיתי אז אולי כדאי שתלך לקורס.....

שי, בן 34
(יוני 2006)


היי,

הסדנא מאוד השפיעה עליי לטובה.

לפני הקורס כמעט ולא ניגשתי לבחורות, ואלה שכבר ניגשתי אליהן והשיחה זרמה, איכשהו מצאתי את עצמי חבר שלהן ונפרד מהן לאחר כמה חודשים, הייתי לוקח את זה קשה, מנסה להתאושש, ואחרי כמה חודשים נוספים הייתי מכיר מישהי אחרת ואותו הסיפור היה חוזר על עצמו. הבחורות שהכרתי היו חמודות, אבל רציתי ציפיתי ליותר יפות. הבעיה היתה שהיה לי קשה לגשת לבחורות האלה, היה לי קשה אפילו סתם לדבר איתן.

עכשיו, כמה שבועות אחרי השלב השלישי אני מרגיש שהמצב שונה לגמרי, אני בקשר עם 3 בחורות במקביל(אתמול אפילו הכרתי מישהי חדשה), לוקח את הדברים יותר בקלות, פחות לחוץ על בחורה אחת, קל לי יותר לגשת, וכן, אפילו לבחורות היפות האלה, שפעם כמעט ולא ניגשתי אליהן. אני מרגיש שיש לי יותר ביטחון וזה עוזר לי גם במקומות אחרים, למשל בעבודה, בקיצור, כפי שאתם יכולים לראות, הקורס רק עשה לי טוב.

המדריכים העבירו את הקורס בצורה ברורה, ולא עברו נושא עד שכולם הבינו ועד שענו לכולם על השאלות.

באמת תודה רבה לכולכם.

סלי, בן 24
(יוני 2006)"רק בנסיעה הבייתה אחרי השלב השלישי, בערך בשעה שתיים בלילה, הבנתי עד כמה הקורס הזה היה חזק. פתאום הכל התחבר, ולרגע אחד הכל נראה פשוט ובר השגה. החודשיים האחרונים עברו לי לפני העיניים, ונדהמתי כשהבנתי כמה השתנה בי במהלך התקופה הזאת.
התחלתי ממקום שבו כמעט ולא הייתי מסוגל להתחיל עם בחורה. משמעות הדבר של לגשת למישהי היה בדרך כלל שיתוק כללי מעצם המחשבה, שבמקרה הטוב הייתי מתגבר עליו אחרי שעה של עידוד מצדם של חברים ובקבוקי בירה ריקים. השלב הראשון היה להפטר מהמחסום של לגשת, והקורס בנוי על בסיס ההבנה הזאת. מאז תחילת הקורס ניגשתי למאות בחורות, וגיליתי שלא רק שזה לא מפחיד, אלא שזו אחת הפעילויות המשעשעות ביותר שגבר יכול עשות.

מהר מאוד מגיע הרגע, שבו אתה מבין שלגשת זה רק הבסיס, ושכאן רק מתחילה הדרך. מה עושים עכשיו? מה אומרים? איך גורמים לבחורה להמשך אליי? יגאל ורומן (כן אפשר להגיד את זה גם הפוך!) בנו מודל רחב ועמוק, והם מצליחים להעביר אותו בצורה יוצאת דופן שגורמת לך לחשוב כל הזמן רק מחשבה אחת: "איך לעזאזל לא הבנתי את זה קודם?!". הקורס בנוי בצורה שמאפשרת שקיעה ועיכול של החומר, ואם משקיעים ומתאמנים רואים את ההשפעות שלו.

מבחינת ההצלחות, המטרות שהצבתי לעצמי התממשו. התנשקתי עם בחורה שהכרתי במסיבה תוך דקה מהרגע שהכרנו, קיבלתי יותר טלפונים בחודשיים האחרונים משקיבלתי בכל החיים שלי, למדתי איך לדבר איתן בטלפון ומה לעשות בפגישה. נהייתי הרבה הרבה יותר רגוע בחברת נשים בכלליות, אם אלו ידידות או בחורות שאני לא מכיר.

לכל אלה שמתלבטים אם ללכת לקורס. אל תלכו. מה אני צריך עוד עשרות אנשים שמבינים איך לגרום לנשים להרגיש משיכה?? ואם אתם בכל זאת חושבים על זה: הקורס הזה יגרום לכם להתאמץ, לחשוב ולפקפק בכל מה שידעתם (או חשבתם שידעתם) על נשים, גברים והחיים שלכם בכלל. אם אתם מוכנים, ורק אם אתם מוכנים, לכו על זה. "

רומן ויגאל תודה על הכל :)

שלומי, בן 24
(מאי 2006)


אם אני צריך לסכם את הקורס בשתי מילים, פיצוץ למוח, במובן החיובי.
אחרי כל מפגש ההבנה והתפיסה שלי בתחום הנשים השתנת לחלוטין.
אני אישית נתקלתי בבחורות שאמרו לי שאני בן אדם טוב מידי ואף פעם לא הצלחתי להבין, למה לעזאזל הם מתכוונות?? מה זאת אומרת טוב מדי? את רוצה בחור מניאק וחרא?? מסתבר שבחורות זקוקות גם לרגשות שליליים... זה אחד הדברים שהפכו את הראיה שלי 180 מעלות בתחום, יש עוד המון דברים שפתאום נפל לי ההסימון והבנתי.
לסיכום, הקורס הזה יביא לכם ידע שהיה לוקח לכם שנים להבין, אם בכלל... תודה רבה למדריכים רומן, יגאל, טל, דן ולכל החברה מהקורס, שפתחו לי את העיניים.

יואן
(מאי 2006)


קודם כל אני רוצה להגיד שהגעתי לקורס מנקודה שכבר הייתי פעיל בתחום.תקופה מסויימת לפני כן התחלתי לגשת לבנות ואז הגעתי במקרה לאתר וגיליתי עולם שלם שלא ידעתי שהוא קיים בכלל והתחלתי לקרוא מאמרים וספרים בנושא תוך כדי שהייתי יוצא גם לסארג'ים המון פעמים הייתי ניגש ואז הייתי נלחץ ונתקע ומתחיל לחשוב: טוב מה אני צריך להגיד עכשיו , על מה אני צריך לדבר עכשיו , מה לעשות? והייתי נתקע עוד יותר ואז פשוט הייתי חותך.
היו כל מיני מצבים שבהם לא יכלתי לגשת הייתי פוגש אנשים מהתחום שרק היו מבלבלים אותי ונותנים לי עצות רעות שסיבכו אותי עוד יותר.הרגשתי הרבה פעמים שאני תקוע במקום אבל האגו שלי אמר לי שאני לא צריך ללכת לסדנאות וקורסים כי אני אלמד לבד.
עם הזמן התחלתי להתעניין בסדנאות שהאתר הציע ובאיזה שלב הסדנאות בוטלו והאתר התחיל להציע את הקורס.
הגעתי לערב מבוא של הקורס והחלטתי בהחלטה של רגע להרשם במקום לקורס.
מרגע שהגעתי לקורס העולם שלי השתנה
קודם כל אני רוצה להגיד שנהנתי מאוד ומבחינתי זה היה כיף אדיר ללכת לסופ"ש כזה מבחינתי זה עדיף על בילויים ודברים אחרים.
האנשים שהיו איתי בקורס אחלה אנשים , כולם אנשים ברמה וכולם בראש אחד,היתה אחווה והמון צחוקים עכשיו יש לי הרבה חברים שכולם באותו ראש עם אותה מטרה ואנחנו יוצאים ביחד לסרג'ים ועוזרים אחד לשני ומחליפים חוויות.
המדריכים העבירו את הקורס בצורה מעולה וחייה והסבירו בהרחבה אני יוצר איתם קשר גם מחוץ למסגרת הקורס והם עוזרים לי הייתי יכול להמשיך לקרוא עוד מליון ספרים אבל זה בחיים לא היה משפיע עלי כמו שהשפיע עלי הקורס.קודם כל הספרים בהרבה מקרים מסבכים נותנים לך טיפים וטכניקות אבל לא משנים לך את התפיסה.
הקורס שינה לי את התפיסה ופשוט נפתחו לי העיניים ואני לא אותו אדם שהייתי מקודם , העולם שלי אחר.המשמעויות שלי והפירושים לדברים בחיים הופכים משליליים לחיובים ואני פתאום קולט דברים שלא שמתי לב אליהם בכלל בעולם המשיכה.
אהבתי שהקורס נותן מודל של מסגרות כלליות עם כל העקרונות שלמעשה זה מכיל הכל מאשר מסגרות קטנות כמו למשל קוקי אנד פאני של דיאנג'לו או נגים של מיסטרי.
עכשיו אני מציין שוב שכבר הייתי בתחום לפני הקורס והייתי ניגש לבנות אבל לא בכל מקום והיה לוקח לי קצת זמן לגשת.
עכשיו אני יכול לגשת לכל אחת אפילו שתהיי דוגמנית מטר שמונים עם פרצוף של הכי ביצ'ית בעולם , היו לי מקומות שהיתה לי בעיה לגשת בהם כמו הלימודים ועכשיו אין לי בעיה בכלל.
בזמן האחרון בעקבות כך שהתפיסה שלי השתנתה והעיניים שלי נפקחו התחלתי לשים לב שבנות ניגשות אלי.
אני על הדרך הנכונה ואני מתקדם כל הזמן.
הקורס מסביר בדיוק על עולם המשיכה והיחסים בין גברים לנשים ומגלה את כל הסודות וגם דברים אמיתיים שלא יודו בהם נשים.
החיים שלי מבחינת עולם המשיכה והבנות השתנו לגמרי וגם החיים בכלל , אני הרבה יותר חיובי אני זורם יותר טוב עם אנשים ואני מצליח גם בדברים אחרים.
בקיצור אני אומר שאל תחשבו פעמיים ואפילו פעם אחת לפני הקורס

איתי, בן 23
(מאי 2006)בהתחלה היה נראה לי שמוזר יהיה להרשם לקורס כזה, אבל אמרתי לעצמי "כל חיי הייתי מוקף בחורות והתוצאות איתם היו על הפנים – כנראה שיש משהו שאני לא רואה או לא מבין לכן החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהרשם לקורס."
הקורס הוא פשוט מדהים הוא פתח לי את העיניים לגמרי לגבי עולם הנשים. עכשיו יום אחרי סיום הקורס אני יושב ומריץ לי בראש את כל הבחורות שהעיפו אותי או סיננו אותי או שנפגעו ממני ומבין איפה טעיתי כל פעם, הקורס מועבר באופן מקצועי מאד המדריכים מעולים ומשלימים אחד את השני באופן מושלם (כולל האדמוני) הקורס מסודר ומוחלק באופן מצויין והרווח בין השלבים עוזר מאד בהפנמתם.
היום אני יוכל להגיד בביטחון מלא שאני יכול לגשת לכל בחורה שאני רוצה בכל מקום ובכל זמן...
יש עוד עבודה קשה לפני אבל אני יודע מה אני צריך לעשות....התוצאות שהיו לי בשבועות האחרונים השאירו אותי המום ומצאתי את עצמי אומר שחבל שלא היה קורס כזה לפני 6 שנים...
בכל מקרה אני חושב שמחיר הקורס שנראה גבוה מאד בהתחלה....הוא פשוט מחיר מציאה!!
אז עכשיו שיש לי את הידע אני חייב לרוץ הם מחכות לי בכל מקום והכיף רק מתחיל!!

אלכס, בן 28
(מאי 2006)


היי רציתי לספר על חוויות של מהקורס , קודם כל אני רוצה להגיד שהקורס שינה לי את החיים לגמריי
היום אני בן אדם אחר.בעבר היה לי קשה לגשת לבנות ולדבר איתם בחופשיות
אם הייתי ניגש הייתי צריך להיות ממש במצב רוח טוב לזה.במשך 9 שבועות של הקורס התחלתי עם קרוב ל 400 בנות
והוצאתי 26 טלפונים
כל זה רק ב9 שבועות . כל הגישה שלי לתקשורת עם נשים השתנתה
אפשר להגיד שהיום אני מכור להתחיל עם בנות וכל יום אני מתחיל עם לפחות 5 רק בשביל לשמור על כושר.
אין לי בעיה לגשת ל4 בנות סתם ולנהל איתם שיחה
דבר שהיה נורא מרתיע אותי בעבר
הקורס הזה נותן לך לגעת בפחדים שלך ולהבין המון דברים שלא הבנת בעבר
כל פעם שאתה נוגע בפחד אתה משחרר אנרגיה ואתה מרגיש הרבה יותר טוב לכן כל התהליך הזה של הקורס הוא מהנה
ונותן לך מעין הרגשה עוצמתית שמלווה אותך לאורך כל הדרך
פעם הייתי מלפפון רגיל והיום אני מלפפון חמוץ
ז"א אין דרך אחורה אני לא יכול לחזור להיות מה שהייתי
ואני היום בן אדם יותר משודרג ויותר איכותי ממה שהייתי .
לכן אני רוצה להודות למדריכים לטל ליגאל ובמיוחד לרומן הגדול
שהעבירו את התכנים של הקורס בשיטת לימוד מיוחדת כדי שכל החומר ישקע בתוכנו
מעין הטמעה כזאת כדי שאחר כך הכל יפעל בטבעיות
עכשיו אני רק סיימתי את הקורס אני לא רוצה לדעת מה יהיה בעוד שנה
קיבלתי כלים עוצמתיים לכן אני מזהיר אותכם בנות
Here I Come

רונן, בן 29
(מאי 2006)


לקח לי בערך 3 חודשים להירשם לקורס מאז ששמעתי על האתר וגם אז הייתי מאד סקפטי....
אחרי הקורס יש לי מסקנה אחת בלבד: אלו שלושה חודשים שאני לעולם לא אקבל בחזרה !
ואני מעדיף אפילו לא להתחיל לדבר על כל השנים לפני שידעתי שקיים דבר כזה....
הקורס הינו (כן... מדהים!!!!!!!!!!!!
לא יאומן כמה אפשרויות הקורס הזה פתח לי .... אני ניגש לכוסיות שפעם הייתי מפחד לגשת אליהן, לקבוצות של נשים,
אני נהנה (סוף סוף....) מלגשת ולדבר עם בחורה שאני לא מכיר (פעם היייתי סובל כל כך - זה כמו עבודה שנייה... )
עד עכשיו חייתי בעולם של כאוס בו דברים קורים לטוב ולרע מעצמם: בהצלחות שלי לא ידעתי מה אני עושה נכון ולמה זה עובד
ובכשלונות שלי לא ידעתי מה אני עושה לא נכון ולמה זה לא עובד.
אני מרגיש שיש לי הרבה יותר הבנה על כל הטעויות שעשיתי בעבר- ויותר מזה אני עכשיו מצליח להבין איפה בדיוק טעיתי ומה אפשר לעשות בעתיד.
הקורס נותן כלים מדהימים להבין בחורות , לתקשר איתן ולפתות אותן אבל לדעתי התרומה העיקרית שלו היא שינוי השקפת העולם שלי על בחורות, והחזרת הבטחון העצמי שלי (שנעלם בטח בגלל איזה שטות שבחורה אמרה...) , אבל הפעם הוא לא הולך לשום מקום.
אפשר להגדיר את כל מה שהקורס נתן לי במשפט אחד די קולע : "כל אותם דברים שלא שבכלל לא ידעתי שאני לא יודע"
ותחשבו על זה
ואי אפשר לסיים בלי לשבח את המדריכים(רומן,יגאל) והצוות הנהדר (דן, טל) שהעביר את הקורס בצורה כל כך כיפית ומשעשעת. פשוט חוויה!

לסיכום : מתנה נפלאה.(אתם באמת לא לוקחים מספיק כסף על זה)

גיל, בן 29
(מאי 2006)לפני חודשיים גם אני קראתי את מה שהחברה שסיימו את הקורס כתבו, קראתי וחשבתי, למה הם כל כך מתלהבים?
מה יש שם??

לאחר הרבה חשיבה על הסכום שאני הולך לשלם ושאלות כמו האם זה באמת שווה? נרשמתי,ואני יכול להגיד לכם, הכל נכון!!!
כמובן אצל כל אחד זה פועל בצורה אחרת.
אני חושב שהתקדמתי בצורה משמעותית בכל ההבנה שלי על בנות ועל "המשחקים שלהם".
אני פשוט מרגיש שיש לי תואר ראשון בפיתוי (:

כמו כן אני רוצה להודות לכול המדרכים במיוחד לטל שהשתדל לעזור ...

אמיר, בן 32
(מאי 2006)


הגעתי ל"קורס אומנות הפיתוי" לאחר התלבטויות לא מעטות. השם נשמע בומבסטי, “אומנות פיתוי" ? מה לי ולזה? אני הגעתי לקורס כדי לדעת למה לא מצליח לי עם נשים. קראתי על הקורס בעיתון "הארץ", נכנסתי לאתר, היה נראה לי שהחבר'ה שם רציניים, ולאחר שעוד ערב שבו ניסיתי להכיר נשים – נכשל (כמו תמיד), החלטתי, למה לא, שווה לנסות.
קודם כל, כשהגעתי למפגש הראשון פגשתי אנשים שלא חשבתי שאפגוש. אנשים רגילים, חבר'ה נחמדים ביותר, לא כאלו שאתה מדמיין למצוא בקורס שכזה. עצם המפגש עם האנשים על נושא שהוא יחסית, לי, היה קשה מאוד לדבר עליו, כבר הקלה עליי.
לגבי השיעורים ותוכן הקורס. הקורס מועבר בצורה מאלפת, רומן ויגאל פשוט יודעים להדריך, להעביר שיעור בצורה מושלמת. ברור שהנושא עצמו כבר מוכר את עצמו, אבל כאדם שעבר הרבה קורסים בחיים שלו, עוד לא ראיתי מדריכים ברמה הזאת. שילוב של הומור, שיתוף קהל, הדגמות ומה לא הפכו את המפגשים לתענוג אחד שלם.
ונעבור לת'כלס. המידע שמועבר בקורס הוא מידע שפשוט פותח לך את העיניים ומסנוור אותך כזה חזק שלוקח זמן עד שקולטים אותו. זה כאילו מישהו זרק אותך אל מאחורי הקלעים של החשיבה וההתנהגות הנשית ופתח לך סודות שלדעתי 95 אחוז מהגברים לא יודע אותו. מה שאני יודע היום, אחרי הקורס הוא בלתי נתפס עבורי. ומה שעוד יותר מדהים, הוא שכל המידע נכון, ולא רק זה, מתחבר לי גם להרבה תחומים אחרים. כשהתחלתי להסביר לחברים שלי חלק מהנושאים, אחד מהם אמר לי שלקח לו 6 וחצי שנים להבין את מה שנאמר בקורס בכ72 שעות.
כשהגעתי לקורס הגעתי מבואס לגמרי כל הנושא הזה, נשים ! זה היה נראה לי משהו בלתי נגיש, לא קשור אליי ולא היה לי ברור בכלל אם יש לי סיכוי עם מישהי שאני ארצה. כיום כל הנושא נראה לי מרתק ביותר, אני הרבה יותר אופטימי, מודע הרבה יותר לתקשורת שלי עם נשים ועם אנשים אחרים באופן כללי, אני מוצא בכל מפגש עם נשים משהו מעניין ומרתק.
הקורס בנוי על רעיון של קבלת מידע, אימון ושימוש מעשי במידע ובכך לגרימת הטמעתו במוח (בדיוק כמו היכולת לנהוג אחרי שלומדים וצוברים ניסיון בנהיגה ! אתה נוהג, אבל אתה לא משקיע מאמץ בנהיגה). במהלך הקורס עשיתי דברים שלא חשבתי שאעשה אי פעם, הוא נתן לי כלים שבהן שאני משתמש בכל קומניקציה עם נשים. ידוע לי שלכל אחד יש את קצב ההתקדמות שלו, אך גם מאוד ברור לי, שאם אתאמן על הכלים הללו, שהקורס נתן לי, במשך הזמן, אהפוך לאמן פיתוי .
אני אישית, ממליץ על הקורס לכל אדם, גם אם יש לו חברה, גם אם הוא מרוצה בהצלחותיו עם נשים. הקורס נותן הרבה מעבר למה שאתם מדמיינים לכם.

שי, בן 28
(מאי 2006)


אומרים ששאלת מליון הדולר היא מה נשים רוצות אז בקורס הזה אפשר לקבל את התשובה בפחות מאלף.

קוראים לזה אמנות הפיתוי אבל זה רק בגלל שהם צנועים. זה הרבה יותר מקורס בפיתוי. הקורס נתן לי הבנה עמוקה בכל מה שקשור ליחסי גברים ונשים. כמות הנורות שקפצו ונדלקו לי מתוך הראש בכל חמש דקות יכולה למלא את כיכר רבין בערב יום העצמאות. עכשיו אני מבין למה היא עשתה לי ככה, עכשיו אני מבין למה היא אמרה לי את זה. עכשיו אני מבין למה זה לא עבד, ועכשיו אני מבין למה לפעמים זה כן עבד. מסתבר שזה לא היה רק מזל.

קורס חובה לכל גבר. ולכל מי שרוצה להיות.

לירון, בן 28
(מאי 2006)אני לא מאמין איך בזבזתי ככה שנתיים וחצי מחיי.
עד לפני שנתיים היו לי כמה חברות אבל אף פעם לא משהו שאני יזמתי או בנות שהתחלתי איתן בעצמי.
ואחרי חברה שלי האחרונה נכנסתי לתקופה של יובש רצינית כי ראיתי שאני לא מסוגל להתחיל סתם ככה עם בחורה שאני לא מכיר.
הייתי בטוח שאני חייב להכיר רק בתוך מסגרת כלשהי או דרך האינטרנט.

לפני כמה זמן הגעתי במקרה לחומר באינטרנט בנושא הפיק אפ ונכנסתי לזה ממש עמוק אבל רק בתאוריה
בתכלס לא עשיתי עם זה כלום כי פחדתי לגשת לבנות.
הקורס ממש עשה לי סוויץ במחשבה במיוחד כי החומר שם כל כך מרכז את מה שקיים באינטרנט וגם מוסיף דברים רבים חדשים אבל בעיקר כי הכל שם כל כך מעשי.

עכשיו אני מסוגל לגשת לבנות וגם אם אני מקבל דחייה אני לא לוקח את זה אישית.
בזכות הקורס חזרתי לזיין והביטחון העצמי שלי עלה שוב.
שלשום בחורה במונית שדיברתי איתה ביקשה את המספר שלי והיום היא אולי תבוא אלי.
יש לי עוד דברים ללמוד ולהשתפר בהם אבל עכשיו יש לי מטרה ברורה ואני גם יודע שאני ישיג אותה

רומן ויגאל אתם גדולים , שיניתם לי את החיים .. אני אפילו כבר לא קורא את התחזית של המזל שלי בעיתון עכשיו אני יוצר את המזל שלי

אבירם, בן 25
(מאי 2006)


מאז תחילת גיל ההתבגרות חייתי בפחד מבנות. זה התפתח לפחד מבחורות ומנשים.
לא יכולתי לגשת לבחורה שאני לא מכיר, וגם עם בחורות שהכרתי לא ידעתי להתנהג בצורה מושכת או מעניינת.
כמובן שהיו לי פה ושם הצלחות, חלקן אפילו די מרשימות, אבל לא יכולתי לשלוט בהן או לחזור עליהן.
בקורס למדתי לתת שם לאותה התנהגות ומצב פנימי שהיו לי בזמן אותן הצלחות עבר,
ולהתנהגות / מצב פנימי בכשלונות שאפיינו את שאר ההתנסויות שלי.
למדתי לפתוח שיחה עם בחורה שאני לא מכיר, ליצור משיכה, להיות חוצפן ולא להתנצל על זה.
התחלתי להנות משיחה עם בחורות ולהבין שאינטראקציה עם בחורות מזדמנות יכולה להיות
מעניינת גם לא בקונוטציה מינית.
בקורס לקחתי בפעם הראשונה טלפונים מבחורות שלא הכרתי, והכי חשוב - למדתי לקבל "לא" בלי להתבעס.

באחד מימי שישי ישבתי עם חברים בפאב, והייתה שם גם בחורה שאני מכיר והיא בטעם שלי.
בשלב מסויים שמתי לב שאני לא משתלב בשיחה ורק שותק.
החלטתי שאני מושך את תשומת הלב של הבחורה ויוצר בה תגובה רגשית. התחלתי להקניט אותה ולגרום
לה להצטדק בפני, תוך כדי נגיעות אגביות בה (עוד דבר שהקורס נתן לי לגיטימציה לעשות).
בהתחלה היה נדמה שזה לא משפיע עליה, אבל פתאום היא התחממה ואחרי איזו שטות שאמרתי לה היא נתנה לי סטירה.
היא הייתה כולה חיוכים והתחילה לחרמן אותי מתחת לשולחן, ובסוף סינג'רתי אותה שתסיע אותי הביתה.
כן - אני יודע שהיה לי מצב לשכב איתה, הדרך עוד ארוכה.

בקיצור - הקורס הזה פתח לי עיניים והראה לי כיוון. למי שיש בו את הנכונות להשקיע, אני ממליץ בחום.

שועל ההר, בן 24
(מאי 2006)


שלום לצוות ההנהלה של סדנת הפיתוי ולכל העובדים שעוסקים במלאכה .

אז ככה. אני מתן, בוגר הקורס שהסתיים ב13.5 ורציתי לסכם את שעברתי בקורס: הקורס היה בנוי בצורה מעולה בסה"כ והתוכן של הקורס היה ברמה שהיא מעל ומעבר. במיוחד החלק ההבנתי , קרי שטיפת המוח שעברנו, שהיה מבחינתי מושלם. לפני הקורס העולם הנשי היה חידה עבורי ,לא הבנתי נשים בכלל וההצלחות הבודדות היחידות שהיו לי עם נשים היו במקרה . במהלך הקורס הבנתי שזה לא ממש היה במקרה ושיש מכלול אדיר של "מצרכים" שהנשים זקוקות לו מהגברים. היום אני מבין מהו ה"משחק" ומהם ה"משחקים" שהנשים משחקות. אני מכיר עכשיו את החוקים של המשחק ואני אפילו משחק אותו טוב יותר מהנשים. בעתיד הקרוב מאוד אני אהיה אחד השחקנים הגדולים ואני אגיע לליגת העל . הנשים שיהיו לצידי ינסו להתחבר אליי כמו לאינפוזיה כי אני בנק אחד ענק של "מצרכים" (וגם של זרע).אני אפסיק כאן ואחזור אליכם בעתיד הקרוב עם אחד מסיפורי הפיתוי הקטלניים ביותר שקרו עלי אדמות..

מתן, בן 25
(מאי 2006)הקורס נתן לי הבנה כוללת על מה שעובד מתחת לפני השטח בקשרים אנושיים בכלל, ובקשרים עם בחורות בפרט. החוזק של הקורס הוא באספקט ההבנתי, לא בהתמקדות בפרטים ובסגנון שהם יותר אישיים. הדגש הוא על עקרונות. החומר מקיף ביותר ומועבר בצורה מהנה, ברורה ופרקטית. יש תשומת לב לפרקטיקה ותרגול בשטח, כולל פגישות עם מדריכים בין הקורסים לעזרה והכוונה בתרגול. הקורס שינה לי את ההבנה בתחום, ונתן כלים מעשיים לכל שלב בחיי הקשר עם בחורות. במהלך הקורס היו לי שני סיפורי פיתוי והכרתי את החברה הנוכחית שלי במסיבת יום העצמאות. בקיצור, לכל מי שמתלבט כמו שאני התלבטתי לפני - אני ממליץ בחום.

אמיר, בן 28
(מאי 2006)


This is Ofer,

finaly, after a long time the barrier has taken off. Your corse is amazing, I met an Argentinian girl a few days ago and after one of the most beutiful nights of my life, I kept going. You know what get me out of it? I did not do the 2 dates without sex because I thought I understand it so it will be OK.

I feel like James Bond, how can get anyone he whant.

But, and there is a but. because a tecnical problams, still I did not.... but now it was only a tecnical and emegenation problem.

Tanks for everything,

OFER :) from South America

עופר, בן 24
(מאי 2006)


כשנרשמתי הייתי קצת חשדן, מה כבר ילדים בני 24 יכולים ללמד אותי? מצד שני הבנתי שאני מקובע כבר בדפוס התנהגות מסוים כבר שנים, ובצורת ההתנהגות הזו לא הולך, עוד בבית הספר התיכון אמר לי פעם חבר טוב כשראה אותי יושב לבד בהפסקה:"אתה יכול להיות יותר!"
היה יכול להיות מצוין אם הייתי נכנס לזה לפני כמה שנים, אבל עדיין לא מאוחר. אמרתי לעצמי, נעביר, מקסימום נעביר סוף שבוע אחד או אפילו פחות, ניקח את הכסף חזרה ולפחות אדע שבדקתי. אני אוהב לבדוק דברים בעצמי.
הבעיה שלא הולך עם בנות שרוצים והולך עם בנות שלא ממש רוצים מוכרת לכולם עוד משחר ההיסטוריה. סקסולוגית "חכמה" אמרה לי, תחקה את ההתנהגות עם בנות "רגילות" לכאלה שאתה מעוניין בהן. בקורס קיבלתי את הדרך איך עושים את זה בצורה מדעית מתמטית כמו שאני אוהב. קיבלתי את האלגוריתם, את הנוסחה לגרום לבנות שאני רוצה להתאהב בי. מסתבר שזה לא כזה מסובך, כבר למדתי ותרגלתי דברים יותר מסובכים. כמו דברים אחרים גם זה דורש תרגול, אימון ויישום. הקורס היה ללא ספק הרבה יותר טוב ממה שציפיתי. את השינוי הרגשתי כבר אחרי הסוף שבוע הראשון.

החוויה הראשונה הייתה במועדון תל אביבי ידוע, עדיין לא ידעתי מה עושים שם אז תרגלתי שפת גוף ופתאום מישהי התחילה לדבר איתי: "אנחנו מכירים?" אמרתי לה שלא אבל לקחתי טלפון והכרנו.

יום אחר חזרתי לשם כדי ליהנות, דיברתי עם כמעט כל הבנות בפאב, נגעתי, עקצתי וכשקלטתי שני בנים עומדים בצד ולא עושים כלום אמרתי לחבר שלי שגם בקורס: "תראה אותם, ככה היינו לפני שבועיים!"
לקחתי טלפון מאחת חמודה שכמעט כל הערב התעלמתי ממנה, ואני עדיין יוצא איתה.

באוטובוס ובמונית שירות כשנסעתי לאחרונה התחלתי לדבר עם כל הסובבים ושמתי לב שאחרי רבע שעה בערך המונית הפכה לקבוצה חברתית, היה חסר רק שיתחילו לשיר שירה בציבור, חייכתי לעצמי כי הבנתי שאני גרמתי את זה. אחת הבנות מהמונית נתנה לי בסוף פתק ונעלמה בביישנות.

בבר עליתי על שיטה מצוינת לדבר עם מישהי, ניסיתי את זה פעמיים כבר וזה עבד יפה, פעם ראשונה זה היה בטעות. בזמן שמישהו מתחיל לדבר עם בחורה, לתפוס לה את היד ולמשוך אותה בעדינות. רצוי שזו תהיה מישהי שהיה איתה קצת אינטראקציה קודם. מה שאז קורה, הבחור מתנצל בפניי (הוא חושב שאני חבר שלה), אני מסמן לו שזה בסדר אחי, וממשיך עם הבחורה. בשני המקרים הם היו ביישנים מידיי כדי לשאול מה הקשר בינינו.

הוכחתי לעצמי 3 פעמים בשלושה ימים, שאני יכול לעניין ולקחת מספר טלפון ואפילו לצאת עם בחורות ממש צעירות, בסביבות 20 ופחות (אני מעל 30).

ישבתי בבית קפה עם כמה חברים ואמרתי לאחד מהם (לא מהקורס), בוא נקום ונשב ליד שתי הבנות שם, הן מסתכלות לפה. הוא אמר :"מה קרה לך, שתי חברות שמדברות לא מפריעים להן!". חשבתי רגע על מה שהוא אמר, והבנתי שככה בדיוק חשבתי לפני הקורס, סוג של אמונה, כן גם אמונות משתנות! ואז הלכתי, ישבתי לידן לבד והלך מצוין, יצאתי אחר כך עם אחת מהן.

והחוויה הכי מסעירה פיתוי בפגישה ראשונה - מצונזר

כשאני מדבר עם ידידות ישנות ואפילו חברים שואלים אותי: "זה אתה? אמיר זה אתה?" האמת היא שלפעמים גם אני במקומות מסוימים שואל את זה. השינוי כמובן ממש לטובה. יותר בטחון עצמי בדיבור, בשפת גוף ויותר אנרגיה, בלי קשר לבנות. באופן כללי, הופתעתי לראות שאני יכול לעצור ולדבר עם בחורות בכל מקום, ברחוב, בקניון, בבית קפה, באוטובוס, לקבל טלפונים ולצאת איתן. לפני הקורס הכרתי רק דרך האינטרנט. אני יכול ליהנות מכל הקטע, להתייחס לזה כמשחק, ושיש לי גם הרבה חברים חדשים כדי לצאת איתם לשחק. הקורס מדהים, מומלץ לכל גבר לעשות אותו וכמה שיותר מוקדם. חשוב להגיע לקורס עם רצון להשתנות, וללמוד ולנסות דברים חדשים ושונים. תוך כדי הקורס הבנתי כמה טעויות עשיתי בחיים, כמה הזדמנויות פספסתי, ולא פעם תוך כדי הסבר של המדריך תפסתי את הראש ואמרתי לעצמי, כמה שטויות עשיתי. איך לא ידעתי את זה קודם.

אמיר, בן 34
(אפריל 2006)


"הגעתי לקורס אומנות הפיתוי קצת סקפטי, כבר קראתי הרבה חומר בנושא ולא ידעתי עד כמה רומן ויגאל יכולים לחדש לי. כבר בשעות הראשונות הבנתי שהקורס יהיה מצויין. המדריכים מאוד סבלנים ואכפת להם מכל תלמיד ותלמיד. הם לא ימשיכו הלאה אם לא כל אחד מהתלמידים הבין בדיוק על מה מדובר. הם ישארו מעבר לשעות המוגדרות אם צריך. ביום האחרון של הקורס המשכנו עד שעה 4:00 לפנות בוקר! (כולם רצו לקבל עוד חומר בונוס לפני שנפרדים). רק הגישה שלהם מקצרת בחצי את הדרך לפיסגה (אמן פיתוי, כמו שהם קוראים לזה).

לגבי הקורס עצמו, המודל שלהם להצלחה עם נשים הוא המוצלח והמקיף ביותר שאני מכיר ולא קיים בשום מקום אחר למיטב ידיעתי (וקראתי הרבה).

סיפור קצר על ההצלחה שלי: ביום שישי יצאתי למועדון, נגשתי לבחורה והתחלתי לרקוד איתה. במהלך הריקוד נוצר מתח מיני שבחיים לא חוויתי. אחרי 10 דקות הבחורה התחילה לגעת בי ולתת לי ביסים קטנים בצוואר. אחרי עוד רבע שעה נכנעתי לה והתחלנו להתמזמז באמצע המועדון . עכשיו אני יודע שעם מספיק אימון אני יכול להיות אמן פיתוי. יש לי את כל הכלים להצלחה!

לטעמי, יש כמה דברים בחיים שאתה לא יכול להרשות לעצמך לא להיות מצויין בהם. תודות לרומן יגאל ושאר המדריכים אני בדרך להסדיר חלק בחיים שלי שתמיד הרגשתי לא שלם איתו. תודה רבה!

איתי בן 23
(אפריל 2006)אם אפשר לסכם בשתי מילים אז "היה שווה". ההתלבטות העיקרית שהייתה לי זה המחיר הלא נמוך. עם מבט לאחור, אני יכול להגיד בביטחון מלא, שכל מי שזה מדאיג אותו יכול להיות רגוע- בקורס תקבלו תמורה מלאה לכספכם. הדבר היחיד שנדרש מכם על מנת להצליח אחרי שתסיימו את הקורס ובמהלכו, הוא להתחייב לעבוד קשה ולתרגל, לבצע שיעורים, עד שתגיעו לרמה שתספק אותכם.

אחד הדברים שמלמדים בקורס הוא אודות תהליך הלמידה. בסופו של יום, על מנת להיות טוב במשהו מסוים, עליך לתרגל את זה פעם אחר פעם אחר פעם, עד שהוא לא ייכנס לך לתת מודע ולא תבצע אותו על "אוטו פיילוט". את הכלים והאמונה יתנו לך בקורס ואת המעשים- רק אתם תוכלו להביא.

ואכן, למדנו המון (סיימתי מחברת וחצי של רישומים). מצד שני, העברת החומר הייתה, ברובה, בצורה מאוד נגישה וסכמטית. כן כן, סכמטית. יציירו לכם מה זה בדיוק לב של בחורה, איך הוא עובד, איך צריך למלא אותו על מנת שהיא תתנהג כמו שאתם רוצים. ילמדו אותכם איך לתקשר עם נשים ב- 3 רמות תקשורת. תקבלו הבנה חדשה ומפתיעה ביותר של עולם היחסים בין נשים לגברים. אפילו לאלף נשים ילמדו אותכם. ילמדו אותכם איזו בחורה צריכה סקס חזק ואגרסיבי ואיך לדעת את זה ואיזו מעדיפה סקס שקט ורגיש.

הרבה חוויות והרבה תרגילים, אנשים חדשים ומסגרת חדשה. מדריכים מצוינים שהשקיעו המון בהעברת החומר בצורה הטובה ביותר.

הקורס עוסק בכל השלבים של היחסים בין גבר לאישה- החל משלב המקדים של האמונות, עד לשלב של ההיכרות, משיכה, פיתוי ועד לשלב של היחסים וניהול מע' יחסים עם נשים.

אני אישית נהנתי מאוד בקורס. אני חושב שיש יתרון עצום בלימוד התחום במסגרת מאורגנת, לעומת לימוד עצמאי. המון זמן הוקדש למענה לשאלות ולפתרון בעיות קונקרטיות שהתעוררו במהלך הקורס לכל אחד מהתלמידים. מעבר לכך, כשאתה בקבוצה, אתה מבין שהבעיות שלך לא ייחודיות לך, אתה מרגיש יותר חזק והרבה יותר קל לך להגיע לפתרונות.

אפשר להגיד שיצאתי עם המון הבנה חדשה וכלים חדשים, עם המון פרקטיקה חדשה. הפכתי לאדם יותר משוחרר בתקשורת שלי עם בחורות בכל מיני מקומות שלפני כן הייתה לי בעיה. מכאן ואילך אין דרך חזרה ואני הולך להשתפר. ולסיום אפילו היו לי 2 סיפורי פיתוי מוצלחים במהלך הקורס ועוד חוויות נעימות נוספות. הדיווחים כבר יבואו.

חג שמח לכולם.

Khan, בן 26
(אפריל 2006)


עוד לפני הקורס קראתי ספרות על פיתוי נשים, אבל ללא ספק שהקורס הזה נתן לי הרבה מאד, הקורס הזה השפיע עלי יותר מכל ספר שקראתי ויותר מכל דבר אחר שעשיתי בחיים.
זה לא היה קל, אני סבלתי, והרבה לילות היה לי מאד קשה להירדם אבל אני השתנתי, עכשיו אני אדם אחר לגמרי: אדם שמח יותר, בטוח בעצמו, אדם שנהנה מאינטראקציה עם אנשים וכמובן שעכשיו אני מצליח יותר עם נשים.

עכשיו אני ניגש לכל בחורה שבא לי בכל מקום ומתחיל לדבר, לפעמים אני גם סוגר מספר.
אני נהנה מרוב האינטראקציות שלי עם נשים והכי חשוב למדתי להנות בלי קשר למה שאני משיג בסוף, לעיתים אני אפילו נהנה יותר עם הבחורה מנפנפת אותי.

אני בטוח בעצמי שזה רק עניין של זמן ותרגול עד שההצלחות הגדולות יגיעו.
בנוסף בזכות הקורס הבנתי שאני אדם מעניין, לפני הקורס חשבתי שאני לא מצליח עם נשים בגלל שאני לא מעניין. עכשיו אני מבין שזה לא נכון. פשוט השפת גוף שלי הייתה של לוזר, חסר ביטחון עצמי וברגע שאתה מאמין שאתה משעמם אז גם צורת העברת הסיפורים שלך היא משעממת.

עכשיו אני מאמין שאני אדם מעניין, ואני אומר ומספר את מה שיש לי לומר מתוך ביטחון עצמי ועם שפת גוף של אדם מעניין וכבר כמה בחורות אמרו לי בעצמן שמעניין לדבר איתי מבלי ששאלתי אותן.
ללא ספק שיכולת הקמונקציה שלי עם רוב האנשים בחיי השתפרה פלאים הודות לקורס הזה.

אני שמח שעשיתי את הקורס הזה, ללא ספק שהשינויים החיוביים שעברתי בזכות הקורס לא הייתי עובר בגלל שום דבר אחר בחיים, והאמת זה חבל שמערכת החינוך, ההורים, החברה, המדינה -אף אחד מהם לא מלמד אותך את מה שחשוב באמת.
אנו בסה"כ נשאים של הגנים שלנו, המטרה היחידה לקיומנו היא הכפלת הגנים והעברתם הלאה. לשם כך אנו צריכים לדעת לכבוש את הנקבה שבזכותה אנו נצליח לתת לגנים שלנו הכי הרבה סיכויים להתקיים ולהתרבות בעתיד. לכבוש את הנקבה שאתה באמת רוצה בחיים זה הכי חשוב. חבל שלא עשיתי קורס כזה בגיל 14

דני, 24
(אפריל 2006)


דבר ראשון – חיי לא יהיו אותו דבר כמו שהיו ליפני הקורס.
למדתי הרבה דברים בחיים, אבל זה הדבר הכי חשוב ומעניין שלמדתי אי פעם!
סוף סוף הבנתי הרבה דברים שלא היו ברורים כמו: מה נשים רוצות וצריכות ומה עובר להן בראש,למה הן הולכות אחרי המנייאקים,
השתנתי רבות בעקבות הקורס (לטובה !!!) – גם בשפת גוף,גם בביטחון העצמי ובהתנהגות.
כמו למשל שאין לי בעיה לגשת למישהי ולקחת טלפון.
אבל כמוון שהכל דורש הרבה תירגול ויקח זמן עד שאהיה אומן פיתוי- אבל אני בדרך לזה וזה יקרה!!!
רק תודות לקורס שנתן לי את הכלים.
המדריכים היו ממש אחלה (בעיקר רומן) והעבירו את זה מצויין.
וגם החבר'ה האחרים שהיו בקורס הם אחלה גברים שלקחו אחריות על החיים שלהם, ולא חבורת חנונים כמו שציפיתי לפגוש ליפני שהתחיל הקורס.
ממש להיפך- הרבה גברים מצליחנים שבטוח שיהיו מצליחים גם בתחום הזה.
האווירה בקורס הייתה ממש טובה – כל הזמן רק צחקנו.
כמוון שנשארתי חבר של הרבה חבר'ה מהקורס ואנחנו הולכים לתרגל ולצאת הרבה ביחד.
בקיצור: בנות ישראל תיזהרו אני מגיע!!!
תודה רבה לכם!

ליאור, בן 27
(מרץ 2006)שבועיים עברו מיום סיום הקורס.
עם כל יום שעובר, אני מצליח לעכל יותר ויותר את השינוי האדיר שעברתי. כשסיפרתי לחבר טוב על הקורס, הוא אמר שזה קורס ל"לוזרים". הוא צדק. רק שבניגוד אליו, אני קיבלתי את הזדמנות חיי לצאת מהמצב הזה והוא... כמו רוב הגברים... היה ונשאר באותו חרא. רודף אחרי נשים ששולטות בו, שוברות לו פעם אחר פעם את הלב, מנצלות אותו. גם חברים אחרים, שמתגאים בחברה קבועה כבר 5 שנים, הם בסך הכל בובות ביחסיהם - מפחדים להשאר לבד במיטה.

אני כל כך מצטער שלא עברתי את הקורס בהיותי בן 18, ושנים רבות חשבתי ש"לעשות רושם" על נשים זה מה שיעזור לי לשכב איתן. פתאום גיליתי מהי אותה טבעיות שנשים כל כך מצליחות בה, הבנתי מה באמת נשים צריכות (ולא מה אני חושב שהן צריכות, וגם לא מה שהן חושבות שהן צריכות), והיום כשאני רק מביט על הנשים סביבי אני חש את הביטחון - כי למי שסיים את הקורס, באמת ברור עד כמה הן ניתנות להשפעה. חבר'ה, הן כלי משחק בידינו הגברים! רק צריך לדעת איך משחקים.

ולמי שמתלבט... אני רק אגיד שלרוב זה לא קורס שמלמד אותכם טקטיקה, אלא אסטרטגיה שלמה. היחסים שלכם ישתנו פלאים בכל מקום (ומה שמפתיע - לא רק בענייני נשים!!!) והחיים שלכם ישתפרו ללא היכר. חוץ מזה, אין סכום שבעולם ששווה את הרגשת ה"high"
אחרי השלב הראשון!

רומן ויגאל, אין גבול לתודה וההערכה שאני רוכש לכם, סוף סוף ניתן להגיד - "המורים לחיים"
לדעתי מחיר הקורס הוא מזערי לעומת ההשפעה שקיבלתי לכל חיי.

אשמח להרשם לכל "קורס המשך", ובינתיים תרשמו אותי בבקשה לפורום המומחים.

סטס, בן 23
(מרץ 2006)


היי יגאל ורומן,

אני זוכר את הפעם הראשונה שהצלחתי לפתות אשה, האמת אני גם זוכר את הפעמים האחרות. אני גם זוכר את הפעמים האחרות שניסיתי ולא הצלחתי. אתם יודעים מה המשותף לפעמים שהצלחתי ולפעמים שלא?בשניהם לא היה לי מושג איך עשיתי את זה. מה שאני כן יודע שבפעמים שהצלחתי הייתי שרוי במצב של בטחון עצמי גבוה ולא ראיתי אף אחת ממטר ופשוט הן נפלו ברשת. זה לא שהשתמשתי בחכה. אני לא בחרתי אותן הם פשוט נפלו. אתם יודעים כמה פעמים ניסיתי לשחזר את ההצלחות האלה. האמת ניסיתי זה לא ממש המילה. תגידו לשבת ולחכות שמשהו יקרה זה ניסיתי? להגיד לכם שזה מתאים לי? לא.
אני זוכר היטב את גיל 22 זהו הגיל שבו חיי השתנו, נסעתי לטייל כמו כולם וגיליתי את עצמי,נער מתבגר, גבר בהתהוותו. עד אותה נקודת ציון הייתי זה שמרצה את כולם, כולם אהבו אותי, לכולם היה נוח איתי. ולי? מה כבר ידעתי על עצמי מלבד מה אחרים מצפים, אוהבים ורוצים. ואז הבנתי וגמלה החלטה בליבי ובנפשי. לעולם אדע מה אני רוצה ואעשה. גם אם הדרך אינה ברורה הצעד הראשון תמיד ברור. 8 שנים עברו מאז ואני הפכתי לגבר שיודע מה הוא רוצה ועושה למענו ולא למען אחרים זה היה תהליך שטרם הושלם במלואו. פריט אחד להשלמתו.
אז עשיתי את הצעד הראשון. נרשמתי והגעתי לסדנה הבסיסית. וואו, מה שהסדנה הזאת תרמה לי, ניגשתי ל50 בחורות, מה ש 30 שנה לא עשיתי. הבנתי שהצעד הראשון הוא לגשת. הצעד הראשון הוא להתגבר על הפחד ולגשת. אבל אז הרגשתי כמו בפעם הראשונה שנכנסתי למושב הקדמי של מוכנית ללא רשיון. מה עוד עושים חוץ מלהניע ולסובב את ההגה במקום מבלי להכנס לתאונה.
פשוט נוסעים? בלי מורה נהיגה ליד? מישהו שיכוון וילמד את הכללים?
אז נרשמתי לקורס אומנות הפיתוי מונע בכח הרצון העז. ואתם יודעים לפני שנים אמר לי מישהו חכם, להצלחה מגיעים בשלושה שלבים. ידיעה, הבנה ויישום. הקורס שלכם, מאמניי, הכיל ארבעה שלבים. ידע, הבנה, יישום ומחוייבות. מזמן לא ראיתי אנשים מחוייבים להצלחה של קבוצה. זה לא עוד קורס שסופר את הכסף בכניסה ומה שיקרה יקרה. הרגשתי שאתם התחייבתם לעצמכם להצלחה שלנו כשם שאני התחייבתי להצלחה שלי. ראיתי את זה בעניים שלכם, בשפת גוף וזה נגע והמריץ. הקורס שלכם לימד אותי על עולם הנשים, מה גורם למשיכה שלהן אלינו הגברים. מה שבטוח זה לא ההתרפסות הידועה של רוב הגברים שנגמרת ב "אתה חמוד". כמות ההארות שנפלו לי במהלך הקורס יכולים להאיר את הירח. אני היום יודע מבין ומיישם. וכל זה קרה בחודשיים. השלב הראשון העלה את רמת המודעות שלי למה אני יודע ויותר נכון מה אני לא יודע. הבנתי שקודם כל לגשת הוא פחד שע"י עשיה פותרים אותו. נשמע פשוט? בערך, הזעתי והתעמתתי עם הפחד שלי כל יום.
השלב השני לימד אותי על יצירת משיכה ונוחות. לא שלא יידעתי מה זה נוחות. אבל משיכה? כן, אני לא מאמין שהצלחתם להבין את זה ברמה כזאת שיצרתם פשוט נוסחה ליצירת משיכה. וזה עובד. במשך חודש ייצרתי משיכה עד רמה כזאת שבחורות היו מפוחדות מרמת המשיכה שלהן כלפיי. שני השלבים האלה הפכו את חיי, כל הזמן חשבתי על בחורות ונשים, הפכתי אובססיבי לנושא. הפכתי להיות מישהו אחר ולא אני. עד כדי כך שממש לפני השלב האחרון חשבתי לפרוש. במשך חודשיים זנחתי תחביבים למען הנושא וזה כבר לא מצא חן בעניי. החלטתי לגשת לשלב האחרון ולראות מה יקרה. הרי סה"כ לא אכזבתם עד עכשיו. למען האמת התעליתם על עצמיכם. הפתעתם אותי. השלב השלישי מלבד נושא הפיתוי והסקס (יש עוד), פשוט לימד אותי לחזור להיות אני ולהשתמש בזה כאומן פיתוי. זה פשוט גדול. להיות אני, החלק האחרון בנוסחה.
אז מה עכשיו, חוזרים חודשיים אחורה? אי אפשר זה כבר חלק ממני, אני דגם משופר. השאר כבר תלוי בי!

אני מודה לכם על החויה המדהימה הזאת ואני מבטיח לכם אני עוד אחזור.

רפי, בן 30
(פברואר 2006)


אוקי, קודם כל אין מילים!
הייתי מסביר לכם איך הקורס עבר בשבילי בכמה שעות טובות. וזה רק לספר לכם על האמוציות שעברו עלי.
נתחיל מזה שהייתי בסדנא בסיסית, סדנת תקשורת, אבל בהשווה לקורס מה שרכשתי בסדנאות האלה היה רק חלק מאוד קטן מהנושא של פיתוי כולו.
הביאו לי את כל המידע הדרוש לפיתוי בצורה הכי ברורה שרק אפשר.
לא פגשתי שם מושגים מפחידים ולא ברורים שחשבתי שצריכים להיוץ בקורס מהסוג הזה.
גם לא חשבתי שתיהיה לי פרקטיקה. וגם פה הופתעתי לטובה, היינו בשטח די הרבה וניתן היה לראות בשיפור משמעותי כמעט מידי בגישה שלי והצלחות שלי פשוט קפצו למעלה.
אבל אחד הדברים החשובים שהקורס העניק לי הייתה העובדה שבעצמי אני לא הייתי מגיע לעובדות החיים האלה וצורת חשיבה הזאת שנתן לי הקורס.
אני פשוט בן-אדם שונה עכשיו.
אני רואה את העולם אחרת ממה שראיתי אותו לפני שבאתי לקורס.
הדברים שנאמרו ונלמדו היו כל כך כבדים שביום האחרון פשוט נכנסתי לדכאון בגלל שזאת הייתה האמת ההכי כואבת שאמרו לי בחיים שלי עד עכשיו.
פשוט ישבתי וחשבתי על מערכות יחסים שהיו לי והבנתי שבמקרים האלה הייתי פועל בצורה שבה לימדו אותי לפעול בקורס הזה, כל העקרונות היו שם, בפנים, בהצלחות מהעבר שלי.
רק מה? אף פעם לא חשבתי שבגלל הדברים האלה אני הצלחתי. על חלק אני חשבתי ולא הייתי בטוח בהם.
הקורס "זיין" לי את ראיית העולם שלי והכל התהפך אצלי בשבוע הזה.
זאת הייתה אחת ההתנסויות הגדולות והחזקות בחיים שלי.
זה פשוט חסך לי 10 שנים לקדימה מינימום ועכשיו אני רואה מה קורה מסביבי בצורה אחרת ואני בוודאות יודע איפה הטעויות שלי ומה עלי לעשות כדי להיות דון ז'ואן.
אולי יהיה לי עוד מה להוסיף, אולי שכחתי משהו ואני יזכר בו אבל בגדול הביאו לי את כל הכלים הדרושים והנחוצים שאני רק הייתי לחלום עליהם בשבוע אחד בלבד.

Djinn, בן 18
(ינואר 2006)הי,

לרומן ויגאל הייתם מדהימים!!
כמה דברים מרכזיים שאני רוצה להגיד על הקורס:

-אם אני רוצה לסכם במשפט מה שונה אצלי עכשיו מלפני שבוע: זה נראה לי ריאלי, בפעם
הראשונה בחיים, שאני לא אצטרך לעשות (לפחות לא לעצמי) ביד לעולם.

-הקורס נותן, בניגוד לרב מה שיצא לי לראות באינטרנט, תיאור מקיף של הבסיס של תקשורת גברים-נשים ויצירת משיכה
ולא מתאר טכניקה ספציפת שמתאימה לבן-אדם ספציפי בתור _ה_דרך. דוגמא טובה לכך ,היא שהקורס מדגיש את האפשרות של תקשורת רגשית ומינית ישירה, שבמקרה שלי (ושל הרבה אנשים אחרים,נראה לי) עובדת הרבה יותר טוב מטכניקות לשוניות למיניהן- שהרבה ספרי אינטרנט מתרכזים בהם כמעט בלעדית.

-משהו שמאוד אהבתי הוא שהקורס עובד בעיקר מבפנים החוצה. לא ידברו איתך הרבה על איזה משפטים להגיד, ואיך השפת גוף שלך צריכה להיות. ידברו איתך בעיקר על מאיזה מקום אתה צריך לבוא מבפנים, כדאי שהדברים האלה יסתדרו באופן טבעי.

לעבור לתכל'ס,
ההצלחות העקריות בזמן ובזכות הקורס שלא היו לי לפני זה:

1)פגשתי בחורה מאוד יפה, רקדנו, נמרחה עלי מהרגע הראשון, לקחתי טלפון. נפגשתי יומיים אחרי זה, היא סיפרה לי שהיא אף-פעם
לא הרגישה כזאת משיכה למישהו, היינו על המיטה שלה רבע שעה אחרי שהגעתי.

2)קיבלתי טלפון ממישהי שרציתי הרבה זמן ושניסיתי פעם (בלי הצלחה) לקחת ממנה טלפון.

3)לקחתי בשבוע 4 טלפונים (לא חושב שלפני זה היה לי שבוע שקבלתי יותר מאחד).

לסיכום , למי שיש לו רמת נסיון מינימלית(לדוגמא: עשה את הסדנא הבסיסית, ומדי פעם מתחיל עם מישהי) או יותר גבוהה, ומוכן להשקיע, הקורס יאפשר לו לעשות צעד משמעותי קדימה.

אריאל, בן 28
(ינואר 2006)


היי כמו שכבר כתבו לפני הקורס מדהים, והתוצאות לא פחות.

אז קודם תודה לרומן ויגאל שעשו עבודה מעולה.

אני קורא חומר בנושא כבר זמן רב
אבל הקורס הזה מביא את תחום לרמה אחרת לגמרי. עכשיו אני מרגיש עוצמה וכח בכל מה שקשור למין שני, פשוט לא יאמן עוד בשבוע הראשון לקחתי 2 מספרים.
כל התקשורת שלי עם נשים השתנתה בכל תחומי החיים גם בעבודה גם בלימודים וגם עם האלה שאני רוצה.
לדוגמא: נכנסתי עכשיו לאתר אינטרנט ותוך 3 דקות אני מוצא את עצמי מסובב בחורה על אצבע
או במילים אחרות הדיווחים בדרך.

הקורס הזה שינה לי את החיים אני קם בבוקר בהרגשה אחרת ואני ממליץ לכל גבר לעשות אותו.

ליאור, בן 27
(ינואר 2006)


היה פשוט מדהים,
בד"כ לפני הולכים לכל קורס או קוראים ספר אז תמיד קוראים את ההקדמה, מה אתה אמור ללמוד וכאלה.
לגבי הקורס אומנות הפיתוי אני יכול להגיד בפה מלא שהוא קיים כל מה שהבטיח ויותר אז באמת לגבי הקורס עצמו אין מה להגיד חוץ מזה שהיה מדהים (מצטער שאני חוזר על עצמי)

ועוד מילה לגבי המדריכים: כן גם הם היו מדהימים

בקיצור :אין מילים...

שחר, בן 26
(ינואר 2006)היי לכולם כאן עמית
קודם כל תודות רבות לרומן ויגאל המופלאים, באמת שרק הנוכחות שלכם בסביבתי כבר גורמת לי להרגיש הרבה יותר טוב
לגבי הסדנא עצמה, אהבתי מאוד . אני אשם בקריאה של המון חומר וחוסר ישום , כל הקריאה הזו עשתה לי בלגאן גדול בראש והעלתה בי המון המון סתירות. בדנא הצליחו להעביר לנו את כל רעיון הפיתוי במודל שאפשר להבין בעזרתו איך כל מיני שיטות פיתוי של אנשים שונים בעצם עובדות. וכאן הגדולה , אתה לא נדרש לעקוב אחרי סגנון של משהו מסויים אלא משתמש במודל הזה בשביל שיעזור לך לפתח סגנון משלך. לא היו כאן משפטי פתיחה או סגירה אלא רעיון כללי שעזר לי לפתור חלק נכבד מהסתירות.
אגב יש הרבה מאוד חומר בקורס וייקח לו להערכתי המון זמן עד שישקע כמו שצריך , אבל זה בהחלט הפתח להבין דברים קצת מזווית אחרת.

רומן ויגאל העבירו את החומר בצורה שרק הם יודעים להעביר. בפשטות בשמחה בהומור, כולנו קבלנו יחס אישי. אמרתי כבר שאני אוהב אתכם?

עמית, בן 24
(ינואר 2006)


אוקיי......
אני רוצה לומר שהקרס נתן לי כלים מצויינים לבנות קשרים עם בנות,
כלים שעד היום לא הייתי מודע להם.
באמצעות הקורס למדתי היכן שגיתי בעבר, ואיך יכולתי לתקן את הטעויות ולהצליח בקשרים שכשלו.
החומר שהוסבר בקורס לא קיים בשום ספר, הוא פשוט נשאב מהחיים עצמם על סמך נסיון של גברים,
וצורת המחשבה של הנשים, הקורס דן בכל הההיבטים הפסיכולוגיים הקיימים במחשבתה של האישה,
וזה נותן הרבה מאוד לגבר שלא הבין בדיוק עד היום איך הדברים מתנהלים בפועל, ומדוע הקשר זורם לאן שהוא זורם.
מאז שעברתי את הקורס , התקשורת שלי עם נשים השתפרה בצורה מדהימה, יש לי הרבה יותר ביטחון וכלים להתחיל עם בחורות בכל מקום.

לסיום אומר, שהקורס הזה ממש מצויין, ומומלץ לכל גבר !!!

לרומן וליגאל הייתם פשוט מצויינים, תודה על הכל.

איל, בן 33
(ינואר 2006)


רומן ויגאל אתם לא כאלה מכוערים... :)

בזכותכם העולם שלי נהיה קצת יותר יפה!

בתכלס תודתי נתונה לכם על שסידרתם לי את כל העניינים והתהליכים שקודם, במבט לאחור, ידעתי שאני יודע אבל לא ידעתי לנסח אותם לעצמי, ועכשיו אני מבין שיש סדר שלם מאחורי זה.

תמהני אם החנויות באיזור המרכז כבר לא מדווחות על מחסור היסטרי בסבונים.

יובל, בן 25
(ינואר 2006)היה כיף... אני דיי עצלן ובררן ובאתי כדי לראות את הסיגנון שלהם ואיך הם מלמדים אנשים ואני מוכרח לומר שהם עשו עבודה מצויינת עם הרבה אנשים ואני ממליץ לכם בחום ללכת לסדנא שלהם כדי להפתר מהביישינות שלכם, הם עשו את זה בדרך מקורית ומשעשעת שהשאירה את כולם מחייכים בסוף .

הממממ מה זה עזר לי... אני לא ביישן ואין לי בעיה להתחיל עם בחורות אבל הדבר החדש שעשיתי פה זה להתחיל עם כמה בחורות שהיו באותה חנות ובשבילי זה היה משהו חדש בגלל
שאני בדרך כלל לא ניגש להתחיל עם בחורה אחרי שהיא ראתה אותי כבר מתחיל עם בחורה אחרת מטר ליידה אז בסך הכל זה היה דיי מגניב ושווה את הכסף כי אני לא הייתי רואה את
עצמי עושה דבר כזה לפני היום.
בייי
אה כמעט שכחתי! כולם ממש כולם היו ממש ממש אחלה אנשים נחמדים, מצחיקים והיה ממש כיף לפגוש את כל מי שבא לסדנא!

bakaho


טוב חשבתי הרבה איך לפתוח את המאמר הזה והמילה היחידה שעלתה לי לראש היא "וואו" .....
הגעתי לסדנא \ קורס טיפה באיחור, וגם עם הידיעה שבטח לא יחדשו לי הרבה אבל לא הייתי מוכן לקחת את הסיכון שלא לנסות !!! החיים קצרים מידי וצריך לזיין הרבה !!!

טוב בהתחלה הכרנו (שלום..שלום... ואז התחיל הקטע המעשי !!
למען האמת הייתי שמח לספר לכם כל מה שקרה שם, ותאמינו לי שלא הייתם מאמנים לי. אבל אני חושב שזה ישבש למדרכי הקורס את הקורסים הבאים אז עד שאני לא אקבל אישור אני רק אספר על החוויה.
כמו שאמרתי וואו!!! באותו יום התחלתי עם קרוב 100 - 150 בחורות! שחלק היו שיחות קצרות ולעינין, חלק היו מספרי טלפון. החלק הכי כיף היה המשחקים שיחקנו ושלא תדעו מה גרמנו לבנות באמצע עזריאלי לעשות!
המספרים נראים אסטרונומים וזה באמת ככה. והכל ב 4 שעות בערך.
גילית המון דברים על עצמי כמו שאין לי בעיה להתחיל עם אף אחת והכל סתם פחדים שהיו לי והסדנא גרמה לי להתגבר עליהם.
שאני יכול להוציא טלפון מבחורה שבחיים לא דיברתי איתה בפחות מדקה ואפילו מחצי דקה! ויש לי עדים נשים נשואות זה כבר דבר שעובר לידי, שלא לדבר על קבוצה של בנות, או אמא ובת ביחד.
אני ממליץ בחום לכל מי שיש לי קצת פחדים, וגם למי שלא וחושב שהוא יודע הכל (כמוני) ורוצה לזיין יותר - מומלץ.

אחרי הסדנא יצאתי עם חברים לבית קפה בהרצליה - אחרי שהתחלתי עם כל כך הרבה בנות באותו יום שום דבר כבר לא נראה בעיה! לידנו ישבו שתי בחורות חתיכות (בלונדיניות כוסיות שה' יעזור), חברים שלי פינתזו עליהן!! ניגשתי ובלי לשאול בכלל התישבתי להן בשולחן והתחלתי לדבר איתן תוך כדי שאני נותן תשומת לב כל פעם למישהי אחרת. אחרי דקה ככה קראתי לחבר שלי מתוך שולחן החברים והוא בא והצטרף. הסיפור נגמר בנשיקות ומעט מזמוזים אצל חבר שלי בבית.
יום אחרי זה -יום צבא. בדרך באוטובוס התחלתי עם 4 בנות שבחיים לא הייתי מאז לגשת עליהן וקיבלתי 4 טלפונים. חברה אני מאחל לכולם שהסדנא הזאת תעשה לכם מה שהיא עשתה לי!
שנה טובה ומתוקה. עם הרבה בנות! זה רק תלוי בכם!
רק רציתי להגיד תודה ל "טירונות 69" על הסדנא המוצלחת.
וגם תודה לצוות המנחים התותח!

tal_liman


גם אני השתתפתי בסדנת הפיק אפ ביום שלישי.
אני רוצה להגיד שהיה ממש מדהים.
צוות המנחים ארגנו תרגילים מאוד מעניינים וחלקם אפילו מטורפים.
בזמן הסדנא ניגשתי לכל כך הרבה בחורות (ואחת אפילו נתנה את הטלפון שלי, אבל אני סרבתי בנימוס) הסדנא תרמה לי המון ולשאר החברים בסדנא, היה מאוד מאוד כיף.

ofirsdסדנא מתקדמת, תנסו את זה בבית!
אז ככה... לקח לי הרבה מאוד זמן לכתוב עליה... סדנא מיוחדת במינה. הרבה הרבה הרבה ניסיון חדש שהייתם מגיעים עליו (אולי) אחרי פרק זמן גדול יחסית, סדנא מאוד עמוסה בתוכנית שלה התרשמתי ממנה כמו שהתרשמתי מסדנא הבסיסית (ואאאאאי איך שאני ניזכר בזה מקבל צמרמורות בגוף ורוצה לצאת למסע זיונים בעזריאלי). בסדנא הזאת שוב פעם תעשו דברים שבהתחלה תחשבו שהם בלתי אפשרים, לא עולים על הדעת אבל הכל כבר ברמה אחרת. עלייה במדרגה. תקבלו בום זה יבוא עליכם בהפתעה. והכי מגניב שכל אחד לוקח משהו אחר מהסדנא. תבינו איפה אתם עושים טעויות כשאתם ניגשים. בהתחלה לא חובה גם שתבינו את כל הדברים בסדנא אתם פשוט תעשו אותם ורק אחר כך תבינו לשם מה עשיתם אותם(במקרה שלי לקח לי די הרבה זמן). בקיצור מי שרוצה new life experience מוזמן לנסות.

Djinn


אם לסכם את הסדנה במשפט אחד: אני בן אדם אחר. פשוט ככה. אני בן אדם אחר כי המוח שלי חושב ומרגיש אחרת.
בסדנה לא זוכים מייד להצלחות עם בנות. קודם כל עושים עבודה פסיכולוגית שמביאה אותך למצב שאתה מסוגל לגשת לכל אחת, לא משנה איך היא נראית. לפני הסדנה לא העזתי להתקרב לבנות. לא דיברתי איתן, לא תיקשרתי איתן, כלום! עכשיו, אחרי הסדנה, אני מרגיש שאני מסוגל לגשת לכל אחת, לא משנה איך היא נראית. אני אהיה גלוי לב איתכם: מבחינת להשיג בנות, התוצאות שלי בסדנה היו עלובות ביותר. אבל זה לא איכפת לי, כי אני יודע שעם קצת תרגול אני אגיע לרמות גבוהות מאוד.

הדימוי הטוב ביותר לסדנה יכול להיות כזה: לפני הסדנה חשבתי שאני אקבל כמות גדולה של דגים. בפועל, קיבלתי חכה, והמדריכים אמרו לי "עכשיו תדוג!".

לסיכום, מי שמצפה להגיע לתוצאות משביעות רצון מבלי להשקיע מאמצים (הכוונה למאמצים פסיכולוגיים) - אני לא ממליץ לו על הסדנה. אבל, זאת סדנה מצויינת עבור מי שמחליט שהוא מוכן להשתנות ולשנות מרכיבים מסויימים באופי שלו.
אני מצידי מחכה כבר לסדנה הבאה...

ברק


הסדנא ביום חמישי פשוט שינתה אותי. ליפני הסדנא לא הייתי ניגש לבנות. אבל אחרי הסדנא אין לי בכלל פחדים מלגשת לבנות ואני יודע שלהתחיל עם בנות זה דבר כל כך קל וממש כיף. בסדנא עצמה התחלתי בערך עם 100-150 בנות. ולא האמנתי שלהתחיל עם קבוצה של בנות זה אפילו יותר קל מלהתחיל עם בחורה אחת. אפילו הוצאתי כמה טלפונים(יכלתי לקבל הרבה יותר טלפונים, אבל זאת לא הייתה המטרה שלי - אחרי זה אפילו מחקתי אותם).
עכשיו נשאר רק לתרגל, ולחכות לסדנא של המתקדמים.

PickUpMan


ר-ג-ו-ע.

זאת ההרגשה, אחרי הסדנא אתמול.

הבלתי אפשרי הופך למשהו כל-כך קל, שזה כואב.

מהרגע שהתעוררתי היום (אל דאגה, לא מוקדם מדי) ועד הלום, "הלכתי על זה" איזה 11 או 12 פעמים, מתוכם איזה 3-4 צמדים.
שאלתי אותן כל מיני שאלות, מה שעלה בדעתי, והתגובות נעו בין "לא יודעת" עם חיוך נבוך לבין חיוכים וצחקוקים.
בואו נאמר שקודם לכן, היה לוקח לי הרבה יותר זמן להגיע להספק כזה בזמן קצר. מה לעשות, עכשיו צריך לשמור על כושר!

Yuval


בסדנא אני חייב לציין שהתחלתי עם יותר בחורות מאשר כל החיים שלי.
החברה, האנרגיות והתרגילים פשוט פתחו לי את העיניים ואני מרגיש שממש התעליתי על הצפיות שלי .
הרגשתי אתמול שאני לא רואה אף אחת ממטר פשוט ככה . כמו שרומן תיאר את זה
"הרגשתי שהגג עף שאני יכול לעשות הכל"!
בכל אופן נראה לי שאני אשאיר את הדיבורים גם לאחרים אני כרגע מתכוון לצאת לצייד

darkstar


איך היה אתם שואלים?
מ-ד-ה-י-ם!!!
ואפילו יותר מזה...
לא האמנתי כמה עוצמה יש בדבר הזה . מאחורי כל פעילות שעשינו, מפגרת עד כמה שהיא תיהיה, עמדו סיבות יציבות שרק דחפו אותנו קדימה, בנוסף לצמד המדריכים, רומן ויגאל שהעבירו את הכל בצורה כל כך מצחיקה, קלה וזורמת, מי הרגיש בכלל את הקרח? אף אחד!!
אני יכול להעיד על עצמי שהסדנה הזאת ללא כל ספק עשתה בי שינוי!
לא חושב שבחיי הייתי כל כך עייף מלהתחיל עם בנות...
אנשים, תודה רבה רבה לכם על סדנה כל כך מדהימה ועל ה4 שעות היותר טובות ומצחיקות בחיי.
תודה רבה לכולם

ardor


הסדנא הייתה פשוט מדהימה!
היה מאוד כיף, והיא שינתה בי הרבה אמונות על העולם הסובב אותנו, ועל תקשורת עם אנשים, ועל "מה מותר ומה אסור".
עכשיו, צריך לתרגל עוד ועוד :)
תודה רבה! :)

NetHunterגם אני הייתי בסדנא ואני חייב להגיד שהיה סוף הדרך!!!
שווה לכולם ללכת.
אם זה עוזר לכם אז יש לי כבר חברה מיום שבת, הכוונה יומיים אחרי הסדנא.
אני לא אגיד שהייתי ממש ביישן שלא ניגשתי לדבר עם בנות, אבל עכשיו הביטחון בשמיים והתוצאות גם מאוד טובות!!
שווה שווה שווה!!

Celio86


אז ככה , קודם כל רציתי להגיד תודה רבה למדריכים. רומן ודימה הייתם תותחים.

זה היה חוויה לא נורמלית. התחלתי עם משהו כמו 50-60 בנות
בהתחלה היו לי ספקות לגבי כל העניין, בתרגיל הראשון הלך לי טיפה יבש.
אבל אחרי זה זה היה מטורף , עשיתי דברים שבחיים שלי לא חשבתי שאני אעשה,

התחלתי עם חבורה של בנות שהלכו ביחד.
התחלתי גם עם מישהו שהייתה עם אמה וסבתא שלה ...ודרך אגב הסבתא אמרה שהיום הכי מאושר בחייה היה היום שהיא פגשה אותי.....

חוץ מזה היה קטע שהרג אותי לגמרי , היינו צריכים לבוא לבנות כאשר המשימה שלנו הייתה לקבל תשובה שלילית. חלק אמרו משפט כמו "בא לך להזמין אותי לקפה" או משהו כמו "תני לי את המספר טלפון שלך!".

קיצר אני החלטתי על משהו טיפה יותר נועז. ראיתי ארבע בנות ערסיות נשענות על מעקה באתי להם ואמרתי להם משפט בסגנון הזה "לא עשיתי סקס כבר שעתיים , מה דעתכם לעזור לי עם זה?"

באותו רגע שתיים קיבלו שוק והתסכלו עליי בהלם של החיים, אחת התפוצצה מצחוק והרביעית רצתה להרוג אותי.....זה הדבר הכי מצחיק שקרה לי בזמן האחרון.

תאמת לא קיבלתי אף מספר טלפון אבל המטרה שלי מראש לא הייתה מספר טלפון אלא להגבר על הפחד מלגשת לנשים ובזה החברה עזרו לי המון.

קיצר מומלץ מאוד למי שהוא ביישן והוא רוצה לקבל ביטחון עצמי

dazzler


בשתי מילים: היה מגניב!

מעבר לכל הלקחים והתועלות שהפקתי מאתמול בערב, ממש נהנתי, היה כיף לאללה.

באתי לסדנא כדי להתגבר על האינסטינקט המוזר שלי שהפריע לי לגשת סתם לבחורה ברחוב ולהגיד לה משהו (אפילו שלום). קיוויתי שבזכות לחץ חברתי חיובי אוכל להבין שהאש קרה, וזה אפילו נעים להכניס לתוכה את היד.

המטרה הושגה במלואה (אני חושב שאני צריך עוד תרגול, וגיוון בדרכי פעולה, אבל החלק הראשון של הבחינה העצמית עבר בהצלחה מרובה).

M&Mאוקיי..איפה להתחיל?? (זה קצת ארוך,לא להתעצבן... )
קודם כל אני רוצה להגיד שהיה פשוט ענק!!!
תודה רבה למדריכים רומן יגאל ודימה על 5 שעות שלא ישכחו!
אני חייב להודות שלפני חודשיים כשקראתי על הסדנא הזאת זה נשמע לי די מצחיק ולא חשבתי ברצינות לבוא-אמרתי שבטח אין סיכוי שאני אעשה שם משהו.אחרי זה שיניתי את דעתי ואמרתי שאני אבוא רק אם אני אצליח לשכנע עוד חבר לבוא איתי.הצלחתי דווקא לשכנע מישהו אבל בסוף הוא שינה את דעתו ואמר שכל מה שעושים שם הוא מסוגל לעשות לבד בלי לשלם כסף (זיוני שכל...ברור שאפשר לעשות הכל לבד אבל בת'כלס לאנשים מסויימים קשה לעשות דברים כאלה והעידוד הקבוצתי מאוד משמעותי).ואני ממש שמח שהחלטתי לבוא וגם החברה שם היו ממש מגניבים,אפילו יותר טוב שלא באתי עם מישהו.
הסדנא עצמה היתה ענקית.כבר בדרך לשם דפק לי הלב אחושרמוטה כשכל פעם חשבתי על עצמי ניגש לבחורות כמו שהיה כתוב בכתבה.ככה קרה כל פעם לפני משימה (כולל זאת של להגיד שלום) אבל ברגע שהתחלתי לעשות אחד-שתיים הכל פשוט זרם.
הקטע עם להגיד שלום היה קצת מבאס כי הבנות בקושי התייחסו,אבל המשימה שאחריה עם "היום הכי מאושר" פשוט הקפיצה לי את הביטחון לכל הערב!!!אחרי איזה שתיים כאלה פשוט ניגשתי לבחורות בלי לעשות חשבון,דבר שבחיים לא הייתי מאמין שאני אעשה (בשבילי זה כמו לעלות לרכבת הרים,ויש לי פחד גבהים...).
קטע השיא בשבילי היה כשניגשתי לשתי חיילות בבורגר קינג באמצע שהן אוכלות,אמרתי להן שלום ושאלתי אותן אם הן מעוניינות להצטרף אלי עכשיו לסקס בשירותים.השווה ביניהן ענתה לי "אני חושבת שאני אוותר" אז אמרתי לה "לא אל תוותרי כדאי לך" ואז היא אמרה "לא אני אוותר" והמשכתי להתעקש אז היא שאלה "למה לא כדאי לי לוותר" אז אמרתי לה "עכשיו את לא יודעת,פשוט תבואי,תראי,תרגישי ואחרי זה את עוד תגידי לי תודה על זה שלא ויתרת"....
סיפרתי את זה לחברים שלי והם ניהלו איתי דיון של איזה חצי שעה איך בדיוק עשיתי את זה!!!פשוט ענק!!
סופשבוע סה"כ היה נחמד,ביום שישי הייתי בדאנס-בר בהרצליה עם שני חברים ויחסית גיליתי יותר יוזמה מבד"כ (צחקתי עם מישהי וביקשתי ממנה טלפון אבל היא סירבה בטענה שהיא תפוסה) אבל אני עדיין קצת כועס על עצמי כי היתה מישהי אחרת שגם רציתי ולא עשיתי כלום-הקוף הפריע...
אבל יום שבת היה יותר מוצלח יחסית:היינו בים,היה נראה ששום דבר לא הולך לקרות,אבל לפני שהלכנו היו שתי כוסיות (אבל ממש כוסיות) ששכבו על החוף ושיחקו קלפים.חבר שלי קצת לחץ עלי,אז פשוט הלכתי אליהן ואמרתי: "שלום אני רוצה גם לשחק איתכן". אז ישבתי איתן איזה חצי שעה ועשינו נרגילה וצחקנו.הן אמרו לי ששתיהן כבר בנות 27 עם תואר ראשון.למרות שידעתי שהסיכוי הוא קטן ביותר סתם ניסיתי בשביל הקטע לקחת טלפון של אחת אבל היא אמרה שהיא לא יוצאת עם בני 23,ואז אמרתי לה שאני טלפון של אחותה הקטנה שבטח נראית כמוה..והיא אמרה שהאמת שיש לה אחות קטנה אבל יש לה חבר....
זהו,אז סה"כ הסדנא נתנה לי (ואני בטוח שגם לכולם) זריקת בטחון עצבנית,ועזרה לשבור קצת מהפחד (לאלף את הקוף).
אני רוצה לציין שאחד הדברים התאורטיים החשובים שהפקתי מהסדנא זה הקטע עם הקוף:במקום להאשים את עצמי אם אני פוחד לגשת למישהי אני פשוט מאשים את הקוף ומנסה להרגיע אותו..אני וחברים שלי צחקנו על זה כל הערב וחבר שלי אמר לי שהוא חושב שצריך למצוא איפה עושים "ניתוח להסרת קוף"

עוד פעם תודה רבה למדרכים על 5 שעות מהנות מאלפות ומועילות. אני בחיים לא חשבתי על עצמי שאני אגש ככה לעשות בחורות בלי להתרגש. למדתי על עצמי המון.

Torpedo


טוב זה קרה פגשתי את נערת חלומותיי(כך זה לפחות נראה כרגע).
base 1 achived
base 2 achived
base 3 achived
home run!!
וכל זה תוך 3 ימים מהENCOUNTER הראשוני בעזריאלי TH,V אשר היה יום אחד לאחר הסדנא השנייה.

טיפים:
התמדה התמדה התמדה!
הפנמה,הפנמה והפנמה של מה שמעבירים בסדנאות.
אילתור אילתור ואילתור במצבים היותר מתקדמים.

הסדנא שאני באופן אישי מצאתי כמועילה ביותר (מבין השתיים שעשיתי) ואשר תרמה להכי הרבה תוצאות הינה הסדנא השנייה(עקרונות תקשורת).

אני נוטש את הפורום אבל אגיע לסדנאות מתקדמות יותר וכדומה במידה ויהיו .
אין לדעת מה אני עשוי להפסיד.

הסדנא השנייה פשוט גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אנשים זה חשוב ביותר שיום לאחר הסדנא השנייה תצאו לשטח ותעשו בדיוק את מה שלמדתם בה אתם תופתעו מהתוצאות.

Aviron

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: