אודות מאפי


מאפי הינו מרכז מקצועי, שמלמד להצליח עם נשים, ופונה לגברים שרוצים לקבל תוצאות. לא בעוד עשר שנים, אלא היום! אנחנו יודעים כיצד לעשות את זה, במהירות, יעילות והנאה.

מטרתנו להראות לך, כיצד אתה יכול להשיג הצלחה עם נשים, הרבה מעבר לכל הציפיות שלך.

לתת לך את ההבנה על הפסיכולוגיה הנשית, את האסטרטגיות ודפוסי ההתנהגות, שיאפשרו לך להיות הגבר הנחשק ביותר עבור כל בחורה.

יכול להיות שאתה רוצה להיפגש עם בחורות רק ללילה אחד. יכול להיות שאתה רוצה להכיר מישהי חדשה, בדיוק בטעמך ולבנות איתה מערכת יחסים איתנה ומאושרת. אולי אתה מעוניין לצאת עם כמה נשים בו זמנית. אולי כבר יש לך את אותה הבחורה המיוחדת שאתה נמצה איתה, אבל אתה מרגיש שהיא מתחילה לחמוק בין אצבעותיך ואינך יודע מה לעשות כדי להחזיר את הגלגל לאחור. אז אתה מחפש את הדרך להבעיר מחדש את להבת התשוקה ביניכם.

אנו נלמד, נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה.

השיטה שלנו היא תוצאה של מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים. אנו מתבססים על ידע אקדמי מתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכותרפיה, ביולוגיה ואתולוגיה.
על מנת להביא לך את התוכנית הטובה ביותר, שתעזור לך להגיע לתוצאות הרצויות עם נשים, לאורך השנים חקרנו אלפי גברים שיש להם הצלחה יוצאת דופן עם כל בחורה שהם פוגשים. מצאנו את המשותף ביניהם, את התפיסות שמנחות אותם, את צורות ההתנהגות והתקשורת שלהם, את כל אותם הדברים שהם עושים, כדי שנשים יידלקו עליהם.
כבר עכשיו אני יכול להגיד לך את החדשות הטובות! זה לא עניין של מראה חיצוני, כמות הכסף שיש לך, האוטו בו אתה נוהג ושאר הדברים שנהוג לחשוב, כי הם המפתח להצלחה. ישנם דברים אחרים לגמרי, שגורמים לנשים להימשך אליך ולרצות אותך וכל גבר יכול בקלות לפתח מאפיינים אלו, לתקשר ולהתנהג בצורה נכונה, שתגרום לנשים לרצות אותו.

הגישה שלנו מבוססת על הבנה עמוקה של דפוסי התנהגות אנושיים, טריגרים פסיכולוגיים שטבועים בכולנו, שיטות תקשורת מתקדמות ונסיון רב. אצלנו תעבור תהליך טרנספורמטיבי, שיעזור לך לגבש אישיות גברית ומושכת, שישנה את התפיסה שעומדת בבסיס ההתנהגות שלך, שיפתח בך דפוסי תקשורת שיהפכו אותך למוקד העניין בכל חברת אנשים.

התוכנית שלנו מאפשרת לא רק להגיע לתוצאות נפלאות עם נשים, אלא משפיעה על כל רבדי החיים החברתיים.
הבוגרים שלנו כל הזמן מספרים, כיצד החיים החברתיים שלהם השתנו, וממישהו בישן, הם הפכו לאנשים כאריזמטיים שכולם רוצים להיות בחברתם. הם מספרים כיצד יחסיהם בעבודה השתנו, כיצד קיבלו קידום ואף פתחו עסקים משלהם, בעקבות השינוי שעברו במהלך הקורסים שלנו.

הפן הפרקטי, מהווה את הבסיס של העבודה שלנו. כל דבר שנלמד תאורטית, עובר תרגול ויישום בשטח, על מנת להגיע להפנמה ויכולת שימוש מקסימלית. אנחנו רוצים שכל תלמיד שלנו יבין שאין פתרונות קסם, והדרך להצלחה מלווה בהרבה עבודה, התנסויות, תרגולים. אנחנו מצידנו נותנים את כל התנאים, הנחיה, הסביבה, התמיכה והליוי הדרושים להצלחה של כל אחד. התוצאות שלך, יהיו ביחס ישיר להשקעה שלך. המטרה שלנו היא לעזור לך להתפתח, להשתפר, לחלוק איתך את הידע, הנסיון והתובנות שלנו, לענות על כל שאלותיך.

במאפי יצרנו את הסביבה התומכת והאווירה הדרושה, שתיתן לך מוטיבציה, הנאה במהלך כל התהליך, ותעזור לך להגיע למטרות שאתה מציב לעצמך.


חלק מהאנשים שעברו את הקורס ובאו להתרענן סיפרו שהוא שינה להם את החיים ופתח להם צוהר חדש בכל מה שקשור ליצירת קשר עם המין היפה. אבל הסיפור המעניין ביותר היה של ר', בן 19 היום. היתה לו חברה במשך שלוש שנים עד גיל 18, אז נרשם לקורס. ועם סיומו הצליח, לטענתו, לקבל 213 מספרי טלפון בתוך שנה אחת בלבד. "יש לי חמש מחברות מלאות של מספרי טלפון", הוא אומר, "ונפגשתי עם בערך 30 מהן. עם חמש שכבתי. לא חשבתי לפני הקורס שלהכיר בנות זה קל".

זיו ריינשטיין, כתב יחסים ב YNET


קצת הסטוריה

מאפי התחיל את דרכו בשנת 2003. בהתחלה היה זה ארגון אנדרגראונד, כמעט בלתי ידוע, שחקר גברים בעלי הצלחה מסחררת בקרב נשים, על מנת ללמוד את סודות ההצלחה שלהם, כדי שיהיה ניתן להעבירם לכל גבר אחר. הם חקרו את דרך התנהגותם, דפוסי הפעולה, צורת המחשבה ומאפיינים נוספים רבים, עד אשר אפיינו את כל המרכיבים של גבר המצליח עם נשים. בעקבות המחקרים, פותחו דרכים לתקשורת יעילה ויצירת משיכה, עניין והתאהבות בין גבר לאישה. כל זאת על מנת לתת לכל גבר את היכולת להכיר בת זוג, להבין את התהליכים המתרחשים מתחת לפני השטח ולנהל את תחום ההיכרויות, הפלירטוט, הפיתוי, האהבה והיחסים בחייהם, בצורה בה הוא רוצה.

לאחר שגובשו הרעיונות הכללים נבנו סדנאות שטח, שכל אחת מהן התמקדה בנושא אחר, כגון היכרות ויצירת עניין ראשוני, טכניקות לתקשורת מושכת, פיתוח וניהול שיחה, טיזינג והשפעה רגשית על הבחורה ועוד.
תלמידי הסדנאות היו מקבלים הצלחות מיידיות, והסדנאות זכו לביקוש אדיר בקרב הגברים ששמעו עליהן.

בשנת 2005 הוחלט לאחד את כל הסדנאות בנושאים נפרדים, לקורס אחד מקיף ומסודר, שבו המתלמדים יעברו תהליך שבו יגבשו אישיות, ייפתרו מפחדים, ילמדו מגוון טכניקות, יפתחו מיומנויות וכישורים, וילמדו את כל מה שצריך, כדי להצליח עם נשים. הקורס קיבל את השם "אמנות הפיתוי".

בשנת 2007, יצא לאור הספר הראשון של מאפי, בשם "מגבר מודרני, לדון ז'ואן".
מאוחר יותר באותה השנה, יצא ספר חדש, מקיף ומעודכן יותר, בשם "סודות הפיתוי". הספר כולל את הרעיונות המרכזיים של מאפי, ומהווה מדריך עם תרגילים, דוגמאות והסברים, שכל גבר יכול להשתמש בו, בשביל לימוד עצמאי של החומר.
הספר הפך תוך מספר חודשים לרב מכר, קיבל פרסום רב בטלויזיה, עיתונות ואינטרנט ומהווה את אחד הספרים המבוקשים ביותר בתחום ההצלחה עם נשים בישראל.

בין השנים 2005-2013 את קורס "אמנות הפיתוי" עברו מעל ל-10,000 איש, מכל רחבי הארץ. כיום, מגיעים להשתתף בקורסים שלנו, אנשים מכל רחבי העולם.
כיום קיימים במאפי קורסים נוספים, שמתמקדים בנושאים שונים, ומאפשרים לתלמידים להתמחות ולהתמקצע בהם ספציפית. ביניהם קורס מועדונים ובארים, קורס מיומנויות תקשורת, קורס הכרויות באינטרנט.
בשנים אלו, מאפי ובמיוחד קורס "אמנות הפיתוי", זכו לסקירה רחבה בתקשורת - ערוצי טלויזיה שונים, תוכניות רדיו, אתרי אינטרנט וחדשות.

הנה מבחר מהסקירות בתקשורת על מאפי:


החזון שלנו במאפי:


לאפשר לכל אחד ואחת להבין את המין השני ולהפוך את חיי הזוגיות למלאי חיים ואושר. זוגיות בה שני הצדדים נהנים ממנה ומקבלים מענה מלא על כל צרכיהם מבני הזוג. לאפשר לכל אחד ואחת לחיות את חיי הזוגיות שלו בצורה ובדרך בה הוא רוצה, מתוך כבוד, הבנה ויושר כלפי בני הזוג.

מטרתנו:
למנוע פגיעה עקב חוסר ידע של אנשים לבנות יחסים, לתקשר בצורה נאותה עם המין השני.
לעודד תקשורת בריאה וחוויתית ולפתוח לאנשים אפשרויות חדשות, בבניית יחסים עם בני המין השני.
להקנות את הכישורים הדרושים ולאפשר לכל אחד לבנות אישיות מושכת, להצלחה עם המין השני.

אנו מאמינים שלכל אחד יש את הזכות לקבל את כל הידע הדרוש על התקשורת בין המינים ולחיות מתוך הבנה מלאה של הצד השני.בוגרי קורס "אומנות הפיתוי"
מספרים על המהפך שלהםבהצלחה!

צוות מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: