תואר שלישי בשרמוטלוגיה: קזנובה בהתהוות (YNET ינואר 2007)

החזון: לקחת בחור ביישן שמעולם לא היתה לו הצלחה עם נשים ולהעביר אותו תהליך לימוד חווייתי, שבסופו יהפוך לשובר לבבות כריזמטי ואמן בכיבוש נשים. כל האמצעים כשרים

שירלי פרקש
פורסם: 13.01.07, 20:51

המחזה "פיגמליון", עליו מבוסס המחזמר המצליח "גבירתי הנאוה" של ג'ורג' ברנרד שואו, מתאר את המהפך של לייזה דוליטל העניה, ממוכרת פרחים פרחחית ומקסימה לליידי כובשת שנסיכים ומלכים נופלים לרגליה. פרופסור היגנס עושה לה את המהפך האולטימטיבי: ביגוד, שפה, תרבות, תנועה, אבל בסוף, רק תכונה אחת שלה מנצחת בגדול - הקסם האישי (שהיה שם, אגב, כבר מלכתחילה).

חדורי תקווה ואמונה לא פחות גדולים כנראה, הם יגאל שטארק וטל ליפשיץ, הוגי "פרויקט קזנובה", אנשי מאפי המלמד גברים להצליח עם נשים, לבנות אישיות מושכת וכריזמטית, ליצור יחסים מאושרים ולהשיג את המטרות שכל אחד מציב לעצמו.

החזון: לקחת בחור ביישן שמעולם לא היתה לו הצלחה עם נשים ולהעביר אותו תהליך לימוד חווייתי, שבסופו יהפוך ל"שובר לבבות", מושך, כריזמטי ואמן בכיבוש נשים. שטארק: "המטרה היא להוכיח שכל גבר, ולא משנה איך הוא נראה, מאיזו עדה מגיע, באיזה אוטו הוא נוהג וכמה כסף יש לו בכיס – יוכל לגרום לנשים להתאהב בו ובסופו של דבר לבחור את האחת, הטובה ביותר עבורו".

אחרי תהליך סינון קפדני, נמצא הקזנובה, "עודד", בחור בן 29 מתל-אביב, עודד עבר את הקורס המזורז והדרכות אישיות במשולב. הלוקיישן: ברים ומקומות הומי אדם בהם התבקש לעניין, לאתגר ולמשוך נשים. את רשמיו ניתן לקרוא בבלוג שלו באתר.

ראיון עם קזנובה בהתהוות, לא נגענו:

"נקודת הפתיחה שלי במשפט אחד היא שילוב של הרבה ניסיונות כושלים עם כמויות אדירות של אלכוהול. אני חושב שעד לפני שנתיים התחלתי עם בערך ממוצע של 100 בנות לשנה, ככה שניסיתי בחיי את מזלי לפחות 1,000 פעמים. ב-1,200 מהניסיונות הייתי במצב של בין שתוי לשיכור. ה-200 הנוספים הם בנות שנאלצו להתמודד עם הסניליות שלי ולדחות אותי פעמיים באותו ערב. אגב, אני אף פעם לא שותה הרבה אלכוהול. תמיד קצת. וכל חמש דקות, עוד קצת. למרות המספרים האסטרונומים הנ“ל, ההצלחות היו בודדות, ורק עם לשתי נשים שאיתן שכבתי בחיי באמת גם נמשכתי. עוד חמש או שש היו מזעזעות לגמרי, מה שכמעט והוביל לאימפוטנציה כללית ועיוורון טוטאלי. אם זאת, בשנתיים האחרונות בכלל לא התחלתי עם בנות, כנראה בגלל שילוב של ייאוש, עצלנות וחוסר חשק. כך שבאתי לקורס עם הרבה חלודה" (מתוך הבלוג שבאתר פרויקט קזנובה).


"עודד" (עם הגב), יחד עם המאמנים יגאל שטארק, טל ליפשיץ ורומן ליבין. צילום: ארכיון מאפי

- מי אתה, יה קזה?

"אני מתעסק בתחום השיווק, כותב ספר מהצד, אוהב מסיבות, אלכוהול ובשרים על האש. התחביבים העיקריים שלי הם לשחק פינג פונג, לרוץ בים, ולהוריד סרטים כחולים מהאינטרנט. חיה אהובה: אוגר שוודי".

- לא היה לך אף פעם דייט מוצלח?

"אפילו אם הוא התחיל טוב, הוא נגמר רע. פעם יצאתי לדייט עם כוסית מטורפת, בלונדינית פצצה עם גוף חלומי. הייתי מבסוט כמו שלא הייתי בחיים שלי. הבחורה היתה מותק אמיתית וחייכנית וזרמו חירמונים חבל על הזמן. כל הערב השקיתי אותה באלכוהול על הבר, ועד שהיא תפסה ראש פתאום בא איזה מניאק שהיא מכירה ולקח אותה איתו הביתה. כל כך התבעסתי שהברמן היה צריך בשבע בבוקר לגרד אותי מהבר.

"פעם אחרת יצאתי לדייט עם איזו ג'יפה בטירוף שהיתה מגעילה ומזעזעת ברמות, אבל הייתי חרמן תופת ולא עניין אותי כלום. קניתי בקבוק וודקה וכמה בירות. בירות בשבילה, והבקבוק בשבילי. הפעם הייתי צריך להשקות את עצמי כדי לבצע את המשימה. בסוף הייתי כל כך שיכור שהבחורה היתה אצלי בחדר ערומה ולא עמד לי".

- הקורס עצמו היה קשה?

"להיפך, הקורס עצמו זה אחד הדברים הכי מהנים וכיפיים שעשיתי בחיים. זה כמו ללכת לעשות תואר שלישי בשרמוטולוגיה. תחשבי כמה אנשים היו רוצים ללכת לאוניברסיטה אם היה אפשר להוציא תואר בזיונים? אבל הקושי מתחיל שנייה אחת אחרי הקורס. אתה יוצא לשטח ואתה צריך ליישם את כל התיאוריה שלמדת בקורס ב-24 שעות. נשים הן לא העם הכי סלחן שבעולם , והישראליות הן עם אכזר ביותר. לבחורה הממוצעת שמתחילים איתה לא ממש איכפת עכשיו כמה זמן התלבטת אם בכלל לגשת אליה ואם הביטחון העצמי שלך ייפגע מהתשובה שלה".

"קודם כל הצבתי לעצמי רשימת יעדים, כולם קשורים בלהשיג נשים שעד היום היו בלתי ניתנות להשגה מבחינתי. העיקרון לשבור מוסכמות. אני מחולון, לא עשיר במיוחד, לא גבוה, הפסקתי ללמוד בכיתה י', ובדיוק שם אני רוצה להשיג את ההישגים שלי שכוללים: להיכנס למערכת יחסים עם בחורה שגבוהה ממני לפחות ב-15 סנטימטר. ב'מערכת יחסים' אני מתכוון לקשר פלוס זיון שנמשך כשבוע. להשכיב בחורה ממעמד גבוה: רופאה, עורכת דין, רואת חשבון וכו', להיכנס למערכת יחסים עם בחורה אמידה עם גב כלכלי, בת של הורים מרמת אביב סביון והסביבה, להחזיק במקביל חמש יזיזות שאני נמשך אליהן וכל החמש צריכות להיות זמינות ובתוקף, להחזיק במקביל שתי חברות. מעבר לזה: במהלך כל ארבעת חודשי הפרויקט לשכב לפחות עם עשר נשים".- זה המון דרישות. אני לא בטוחה שאפילו קזנובה אמיתי היה עומד בהן.

"זה לא הכל. בתוך רשימת היעדים, אגב, מסתתרת גם רשימת פנטזיות מכובדת: 'לשכב עם שתי לסביות, לעשות אורגיה עם שלוש בנות ולקבל מציצה על הרכבת הרים בלונה פארק'".

- מה מזה הגשמת עד היום?

"עדיין כלום, אבל אני רק בתחילת הדרך".

- יגאל שטארק, לא גדול עליכם קצת, הפרויקט הזה?

"במקרה של קזנובה זיהינו כמה גורמים בעייתיים, כמו מונוטוניות בדיבור. כשהיית מדבר איתו, היית מתחיל להירדם. מעבר למידע אינפורמטיבי לא היה מעניין לנהל איתו שיחה. הוא כמעט לא העביר שום חוויה רגשית ולא היה משאיר בך הרגשה של עוד. נכון שרוב הגברים הם כאלו, אבל נתנו לו שלל תרגילים לפיתוח המיומנות לסחוף את בן השיח שלו לתוך עולם מרגש ומעניין. בעיה נוספת שלו היתה חוסר אסרטיביות, או מחסור ב'פלפל'. הוא היה נכנס לאינטרקציות עם אנשים ועם נשים בפרט, כשהוא משדר שהוא מוכן לסגת בהזדמנות הראשונה ולהתקפל במכשול הראשון, וזה מה שקרה לו גם בפועל. גבר שרוצה להצליח עם נשים חייב לשדר ביטחון עצמי ונכונות להשיג את מה שהוא רוצה, וגם כאן אנחנו ממשיכים לעבוד איתו עד שהוא ירגיש ויתהלך פה כמו מלך הג'ונגל. מעבר לכך הוא פחד מאוד מדעתם של הסובבים אותו, וזה הפריע לו להתנהג בטבעיות, במיוחד בסיטואציה אינטימית עם בחורה. העברנו אותו סדרה של תרגילים שאמורים לפוגג בהדרגה את הפחד מהסביבה ולאפשר לו לפעול בחופשיות בכל רגע שירצה".

- ומה אחר כך?

"אחרי התהליך הזה אנחנו מכניסים אותו לעולמן של הנשים, מה הן חושבות, איך הן פועלות וכיצד הן בוחנות גברים. במילים אחרות: מה ההבדל בין תקשורת מושכת לבין תקשורת של לוזר שמשתדל יתר על המידה להרשים את הבחורה.

"אנחנו משתדלים כמעט לא לתת לו טיפים של 'עשה ואל תעשה'. אנחנו מאמינים שברגע שאתה מתחיל לנסות להתנהג על פי אותם הטיפים, ההתנהגות שלך מתחילה להיראות מזויפת ולא טבעית, כי זה לא אתה. זה רק ביצוע מכני של טיפים. הבחורה הרי רוצה להכיר אותך האמיתי, לא דמות מזויפת שאתה משחק. לכן במקום זה, אנחנו נותנים לו השקפת עולם של גבר שמצליח עם נשים, משתדלים להראות לו את כל חוקי המשיכה והמערכת הזאת שנקראת בינו לבינה. כך שבכל סיטואציה הוא בעצמו יוכל לקבל החלטה בהתאם להשקפה שלו ולפעול לפיה. זה יהיה הכי נכון עבורו באותו הרגע והכי טבעי".

זה המשחק שלהן ואנחנו רק לומדים את הכללים

קזנובה, האיש והחזון:
בחורה שגבוהה ממני ב-15 ס"מ
אני מחולון, לא עשיר במיוחד, לא גבוה, הפסקתי ללמוד בכיתה י', ובדיוק שם אני רוצה להשיג את ההישגים שלי שכוללים: להיכנס למערכת יחסים עם בחורה שגבוהה ממני לפחות ב-15 סנטימטר. ב'מערכת יחסים' אני מתכוון לקשר פלוס זיון שנמשך כשבוע. להשכיב בחורה ממעמד גבוה: רופאה, עורכת דין, רואת חשבון וכו', להיכנס למערכת יחסים עם בחורה אמידה עם גב כלכלי, בת של הורים מרמת אביב סביון והסביבה, להחזיק במקביל חמש יזיזות שאני נמשך אליהן וכל החמש צריכות להיות זמינות ובתוקף, להחזיק במקביל שתי חברות. מעבר לזה: במהלך כל ארבעת חודשי הפרויקט לשכב לפחות עם עשר נשים.

"נכנסתי לפרוייקט הזה", אומר עודד, "כדי לשפר אחוזי הצלחה עם נשים, וכל אחד יכול לקחת את זה לאיפה שהוא רוצה. אני לא בוחר רק זיונים או אהבה, אבל בהחלט אני רוצה קצת ליהנות לפני שאמצא אותה".

- תן לי דוגמה לשיעורי בית שקיבלת.

"בתרגיל הראשון הייתי צריך לגשת ל-20 בחורות ברחוב, להגיד להן משהו ספציפי וללכת בלי לחכות לתגובה שלהן. לא משנה מה הן יענו בכלל, כדי להרגיל את עצמי שהתגובה של הבחורה בכלל לא חשובה. תרגיל נוסף היה לגשת לעוד 20 נשים עם נושא מסוים, לדבר איתן כמה דקות על נושא שנבחר, אבל אסור להתפתות להתחיל איתן. המצחיק זה שדווקא כשאתה ניגש לבחורה בעניין תמים לחלוטין ובידיעה שאסור לך לקחת ממנה טלפון, אתה פתאום זורם בחופשיות ומרגיש שהיא כן רוצה שתבקש ממנה טלפון".

- מה הכי נהנית לעשות בקורס?

"לבקש 30 טלפונים מ-30 בחורות שונות בחצי שעה. היה משעשע ביותר. מרוב התלהבות בדקה הראשונה ניגשתי לקבוצה של שמונה בנות וביקשתי מכולן את הטלפון שלהן מאז, תמיד כשאני מתחיל עם שתי בחורות ומבקש מאחת מהן מספר טלפון והיא לא נותנת לי, אני עובר לחברה שלה ומבקש גם ממנה. זה לא ייאמן איך זה מוריד לשתיהן את האגו בשנייה"- ומה בדיוק אתה משיג בזה?

"המטרה בכל התרגילים האלו היא ללמוד ליהנות מסיטואציות עם נשים. לא להילחץ, לא להתרגש. זה הכל המשחק שהן המציאו, ועכשיו אנחנו רק לומדים את הכללים שלהן".

- היו לך רגעי שבירה בתהליך?

"בטח, המון. ערב אחד, אחרי שאיזה 30 בחורות שניגשתי אליהן סרבו לי, זיהיתי בלונדינית מושלמת שיושבת לבד בצד. הייתי בטוח שהיא הולכת להיות הפיצוי על כל ה-30 שנה המחורבנות שעברתי. ניגשתי אליה בשיא ההתלהבות וקיבלתי ייבוש של החיים. חזרתי הביתה עצבני והחלטתי שנשבר לי הזין מהפרויקט הזה ואני מתקשר עכשיו למדריכים לבטל הכל ולפרוש בשיא. אחרי שדיברנו קיבלתי עידוד ותזכורת לזה שכרגע הכל רק תירגולים, והנה אני עדיין כאן".

- עכשיו, אחרי חודש ושבוע של אימון קזנובה צמוד, אתה מרגיש את השינוי?

"עוד לא פרצתי בגדול, אבל בשבועיים האחרונים אני מרגיש את השינוי. זה משהו שבא מבפנים ולא נמדד בתוצאות או בזיונים או בתגובות של בחורות כלפיך. זה נמדד בתחושה האישית פנימית שלך עם עצמך. השינוי הוא לא בתחום של בינו לבינה, אלא בתחום של ביני לבין עצמי. מה שאני אומר והדרך שבה אני חושב. השינוי הזה מתבטא בגישה, ובנות מרגישות את זה. לדוגמה, היום, אחרי הקורס, בחורה שמדברת איתי פתאום לא מרגישה שאני בידיים שלה ולא מקבלת ממני את כל תשומת הלב. היא לא בטוחה אם אני בכלל מתחיל איתה עכשיו, או סתם מדבר איתה ובוחן אותה כי בא לי להשתעשע, וזה בדיוק מה שקורה במציאות. היום כשאני ניגש לבחורה אני באמת לא מתחיל איתה. אני בודק אם בכלל כדאי לי להתחיל איתה. מעבר לזה, עוד הישג גדול בשבילי: אני כבר לא צריך לשתות אלכוהול בשביל להתחיל עם בחורה".

- לסיום, קזנובה זה שם קוד של הולל, כזה ששוכב עם נשים בטונות, מין ג'יגולו כזה - זה מה שרצית להיות?

"אה.... התשובה היא כן".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3351093,00.html


רוצה לדעת איך להשיג כל בחורה?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.

וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

תפריט מדיה

"חופש הפיתוי" - פנאי פלוס, מדור חיי הלילה (יוני 2010)

"סטוץ עם פוטנציאל" - זמן תל אביב (יוני 2010)

"איך להתחיל איתה?" - מגזין המושבות (מרץ 2010)

"זן ואמנות הפיתוי" - עיתון מעריב, מוסף "זמן השרון" (מאי 2009)

ככה מתחילים עם נשים - מאפי בתוכנית "אל תשאל" עם שי שטרן (ינואר 2010)

מאפי - מה הם יודעים שאנחנו לא? (mako.co.il דצמבר 2009)

מאפי מתארחים בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10. (מאי 2009)

"לימודי פיתוי ברשת: לאן נעלמה הרומנטיקה?" (ynet.co.il מאי 2009)

"מהיום אתם לא רודפים יותר אחרי בחורה" (ynet.co.il מרץ 2009)

"אמנות הפיתוי - גרסת הרשת" 03/01/09 (NRG.CO.IL)

"מה נשים רוצות?" - עיתון סקופ (יוני 2009)

להפיל ברשת. עיתון TimeOut (ינואר 2009)

מאפי מתארחים בתוכנית "ערב חדש" (ינואר 2009)

על מאפי בתוכנית "צהריים בשניים" (102FM - רדיו תל אביב) בהנחיית עינת שרוף ורון קופמן (ינואר 2009)

קורס חדש: "אמנות הפיתוי בפייסבוק" 28/12/08 (YNET)

קטע מתוך "שי ודרור" (103FM) על מאפי (דצמבר 2008)

ראיון ברדיו קול נתניה (106FM)- (דצמבר 2008)

ראיון לקראת יום ולנטין - רדיו "קול העמק המערבי" (פברואר 2008)

תן לה באפליקציה - עיתון "העיר" (ינואר 2009)

אולפן שישי, ערוץ 2 (אוגוסט 2007)

תעלי אלי לקפה? (פורטל וואלה! - יולי 2007)

אמנות החיזור - הדור החדש. עיתון פיוז'ן (מאי 2007)

סדנת פיתוי, עיתון "לאשה" (מאי 2007)

אירוח ברדיו קול נתניה 106FM, בתוכנית FOREVER LOVE (אפריל 2007)

תוכנית "אוכל, שתיה, ביחד, לבד". בערוץ YESדוקו (אפריל 2007)

הדרך לדון ז'ואן המתחיל, מתחילה בסדנה (פברואר 2007)

נקמת היורמים (ידיעות חיפה, פברואר 2007)

עצות למתחיל (Cupid פברואר 2007)

את והבלונים שלך באים לפה הרבה? (walla.co.il ינואר 2007)

תואר שלישי בשרמוטלוגיה: קזנובה בהתהוות (YNET ינואר 2007)

"יש לי את הכוס הכחולה" (ידיעות אחרונות, 24 שעות, ינואר 2007)

"מועדון לילה" עם ארז טל, ערוץ 2 (ינואר 2007)

אירוח בתכנית "העולם הבוקר" עם אברי גלעד ועינב גלילי, ערוץ 2 (ינואר 2007)

ראיון בקול ישראל בתוכנית "יש מצב" עם אורנה יקיר (ינואר 2007)

[חשיפה] הדרך לליבה של אשה עוברת במקומות אחרים לגמרי ממה שחשבת

אמנות הפיתוי - תיאוריית הקשר (קול הרצליה, דצמבר 2006)

פותחים שנה חדשה עם msn ו cupid (דצמבר 2006)

פיתוי ממבט ראשון (אירוח ב MSN - יום האוהבים פברואר 2006)

השתתפות בתוכנית "מומחים ברשת" בערוץ 2 (מרץ 2006)

ושמישהי תנסה לעצור אותי (עיתון הארץ - פברואר 2006)

ראיון עם לינוי בר גפן בתוכנית הבוקר של ערוץ 10 (פברואר 2006)

שעור בפיקאפ (עיתון "את" - ינואר 2006)

איך להתחיל עם נשים? (אירוח בנענע) 07/08/2005

קורס לגבר: איך להתחיל עם נשים. שלחנו כתב 28/04/05 (YNET)

קורס מתחילים (עיתון GO - אפריל 2005)

עלו ברשת 31/10/04 (YNET)

תולדות הרשת הישראלית המטורללת 18/10/04 (YNET)