קורס חדש: "אמנות הפיתוי בפייסבוק" 28/12/08 (YNET)

במאפי בתל אביב פותחים קורס חדש, שאמור ללמד גברים כיצד לעלות את סיכויי ההצלחה לצאת עם דייט מהיכרות וירטואלית באינטרנט. מדריך בקורס: "56% מהגברים הפונים לנשים לא זוכים לתגובה"

יואב זיתון
פורסם: 29.12.08, 11:58

היי, אנחנו מכירים? אם אתם מחפשים הוכחה נוספת עד כמה הזירה הוירטואלית באינטרנט הפכה למקום האולטימטיבי למצוא בו דייט או סטוץ, כדאי שתדעו שמעתה אפשר לקחת בזה קורס לימודי של ממש.

מאפי, הפועל במתחם ה"לונדון מיניסטור" ברחוב אבן גבירול, פותח בעוד כשבועיים קורס ייחודי הקרוי "אומנות הפיתוי בפייסבוק", בו לומדים גברים את רזי התקשורת המקוונת ברשת החברתית, ואף מתאמנים על טקטיקות להשגת מספרי טלפון של בחורות במטרה להוביל לדייט.

במרכז, הפועל משנת 2003, מציינים כי מחקרים מראים כי רוב מהגברים השולחים פניות לנשים לא זוכים ולו לתגובה אחת. במהלך הקורס לומדים החניכים כיצד לפלרטט נכון, ליצור עניין וסקרנות על מנת להפוך את תהליך החיזור למרתק לכל הצדדים.

יגאל שטארק, מדריך במאפי, מסביר: "ממחקר על אתרי הכרויות שנערך באוניברסיטת MIT, עלה כי 56% מהגברים השולחים פניות לנשים לא זוכים ולו לתגובה אחת. הרשתות החברתיות הן בין הפלטפורמות העיקריות בהן אנשים בוחרים לתקשר ביניהם והוא בעל פוטנציאל עצום. בניגוד לאתרי הכרויות, הפייסבוק הוא כלי חינמי המאפשר תקשורת בין גברים ונשים באופן תמים וידידותי, מה שמוריד את המגננות בעת יצירת האינטראקציה הראשונית ומאפשר היכרות הרבה יותר טבעית. כמו כן ההתמחות בפייסבוק מאפשרת גישה לקהל יעד חדש שאינו חובב אתרי הכרויות וזה אומר יותר בחורות פוטנציאליות".

בטרם יפתח הקורס, שטארק מוכן לשחרר טיפ להצלחה בהיכרות הוירטואלית: "הדבר הבסיסי ביותר הוא לדעת איך לבנות כותרת להודעה הראשונה ששולחים. כמובן שהתוכן חשוב מאוד אבל בלי כותרת יצירתית היא תזכה להתעלמות מיידית. כמו שהזכרתי מקודם, בחורה מושכת מקבלת עשרות הודעות ביום שכותרתן 'היי הילה', 'אנחנו מכירים?', 'את יפיפה אמיתית', 'תתחתני איתי' ועוד, ואין לה ברירה אלא לסנן".

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3646420,00.html

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: