"אמנות הפיתוי - גרסת הרשת" 03/01/09 (NRG.CO.IL)

אחרי שבע שנים של הוראת פיתוי אינטנסיבית, שהכשירה דור שלם של כובשים ברחבי הארץ, החליטו גם במאפי לקבל על עצמם את עול הטכנולוגיה ולפתוח בקורס חדש: פיתוי דרך האינטרנט. דון ג'ואן מתהפך בקברו, או שמא רוכש לעצמו מסך ומקלדת ויוצא לדרך חדשה?

עמית גולדנברג | 3/1/2009 9:38

"כבר שבע שנים שאנחנו מלמדים אנשים את אומנות הפיתוי", מספר בנוסטלגיה יגאל שטרק, אחד ממקימי מאפי,"מקורסים אחרים שאנחנו עושים אנחנו יודעים שכמעט כולם רוצים ללמוד איך להכיר בחורות באינטרנט וקורס ייעודי לעניין צפוי לתפוס הרבה תאוצה. בסופו של דבר אנשים מעדיפים לשבת בבית בתחתונים, לשתות קפה ולהתחיל עם בחורות באינטרנט, במקום לצאת לפאב ולפגוש בחורות"

בשבע השנים האחרונות הצליח מאפי לצבור עוד ועוד תאוצה ולהפוך מבדיחה - לתעשייה המגלגלת מפתים בכל רחבי הארץ. במאפי צופים כי הקורס החדש יתאים לצרכים הטכנולוגים של המפתה המודרני.

"בשנים האחרונות התעסקנו יותר ויותר באינטרנט והייתה דרישה גדולה לעניין. הקורס הרשמי שאנחנו פותחים בימים הקרובים, הוא משהו ממש טרי שהכנסנו לאחרונה. כבר עשינו לו פיילוט במעגל הקרוב שלנו, וקיבלנו ביקורות ממש טובות".

הטכנולוגיה, מסתבר, לא רק מקלה על הזמנות מהסופר, אלא גם על אומנות הפיתוי. לדברי שטרק, יותר ויותר אנשים שלא היו מצליחים לכבוש את אשת חלומותיהם בפאב או במסיבה - מצליחים לעשות זאת דווקא דרך האינטרנט.

"הבחורות שנמצאות במציאות הן אותן הבחורות שנמצאות באינטרנט, הפסיכולוגיה היא אותה דבר, אבל ההתנהלות לפעמים מתאימה לאנשים שונים. באינטרנט יורד כל העניין של שפת גוף והדרך שאתה מציג את עצמך - ומתחזק עניין ההתכתבות. יש אנשים שזה מצליח להם הרבה יותר".

עדיפות נמוכה לאתרי היכרויות
לשאלה מה כבר אפשר ללמוד על פיתוי נשים דרך האינטרנט, משיב שטרק: "הרבה יותר ממה שנראה בהתחלה. ל-99% מהגברים שיוצרים קשר עם בחורה באינטרנט, אין מושג מה עובר בראש שלה. זו הסיבה שכאשר שואלים נשים איך הגברים באינטרנט, היא בדרך כלל אומרת שכולם טיפשים, שמציקים לה באינטרנט, ושאין אף אחד שאפשר להתקדם איתו.

"ובאמת רוב הגברים כותבים בלי לחשוב איך להיכנס לראש של הנשים. המטרה שלנו היא ללמד את הגברים איך להיכנס לשיחה שתהיה נעימה לשני האנשים, וגם שיהיה סיכוי להוציא מהמפגש האינטרנטי משהו ממשי".

האם יש עדיפות לאתר היכרויות מסוים?
"לא. אתרי היכרויות הם בעדיפות נמוכה יחסית, מכיוון ששם כל אישה מקבלת 100 הודעות ביום, והיא צריכה לסנן מהם ולהוציא שלוש. דווקא בפייסבוק וברשתות החברתיות שלא נועדו להיכרויות, המצב הרבה יותר טוב. ככה אין לאישה תחושה שרודפים אחריה ואם מישהו פונה אליה – הוא אחד היחידים".

מה העיקרון החשוב ביותר כשפונים למישהי באינטרנט?
"נקודת הסינון הראשונה בפייסבוק היא ניהול השיחה האינטרנטית עצמה. הכלל הראשון הוא לא להתחנף ולא לתת מחמאות. זה בדיוק מה שרוב הגברים עושים בדרך כלל – כך שנשים לא שמות לב לדברים האלה, כי כולם כותבים להן את אותו הדבר בדיוק. הפנייה חייבת להיות מאתגרת, מדליקה. מוטב שהפנייה תכלול קריצה למשהו מתוך הפרופיל שלה, שיראה התעניינות".

מה לגבי התמונה?
"התמונה הרבה יותר חשובה מהמראה האמיתי כשגבר מתחיל עם בחורה. בחיים, יש תקשורת ותגובה המיידית - שהן הרבה יותר חשובות מאיך נראים. באינטרנט, התמונה נמצאת מול האישה כל הזמן, והיא לא יכולה להתעלם ממנה".

אתם מלמדים את התלמידים לעצב תמונות?
"בהחלט. בקורס אנחנו מספקים כללים כיצד לבחור תמונה – ולעתים גם בוחרים עבורם תמונות כדי להדגים אילו תמונות מתאימות. צריך להקפיד בבחירת התמונה מאחר שזהו אחד הדברים הראשונים שרואים".

מה לגבי תמונות בלי חולצה?
"לא טובות".

גם אם אתה שרירי ומסוקס?
"אם אתה הולך לחדר כושר באופן מקצועי, אתה יכול להראות תמונה בלי חולצה, אבל שתהיה בהקשר הנכון. נניח בתחרות של בודי בילדינג. אסור לתמונה להיראות ראוותנית".

מה לגבי תמונות עם משקפי שמש?
"אתה יכול רק אם יש לך עוד תמונה בלי משקפי שמש. כל התמונות עם כובע ומשקפי שמש נראות כאילו אתה מנסה להסתיר משהו וזה מוריד את המניות שלך מיד".

מה לגבי הונאות תמונתיות?
"אנחנו ממליצים תמיד לבדוק כמה תמונות בכמה אירועים כדי להסיק על הבחורה. אנחנו מלמדים את התלמידים שלנו לנסות לראות דרך התמונה באיזה סוג בחורה זאת ומה בדיוק היא".

אחרי פעולת הפיתוי, שמסתמנת מדבריו של יגאל כפשוטה ביותר וכפופה לכמה חוקים בנאלים, מגיע הרגע שכל חנון מחשבים חושש ממנו, הזמן למשש את הפיתוי ולפגוש את בת הזוג האינטרנטית, אוי לא, בעולם האמיתי.

איך אתם מכינים את התלמידים שלכם למעבר מהטכנולוגיה למציאות?
"יש לנו כמה דרכים. קודם כל אם במהלך השיחה מצאתם תחומי עניין, כדי פשוט להציע לה לעשות את זה יחד. אם יצרת משיכה במהלך השיחה - היא כבר מחכה שתציע. כל מה שנותר לך לעשות זה להגיד"

אבל אם אני ביישן מדי בשביל לצאת איתה לפגישה, מה אתה ממליץ לי לעשות?
"הכל תלוי בכמה אתה ביישן. אם אתה ביישן מאוד וקשה לך עם אינטראקציה, עדיף להתחיל בקורס שלנו שעוסק בהכרת בנות במציאות. בסופו של דבר, גם אחרי שתשיג את הבחורה במחשב, תצטרך לפגוש אותה. הביטחון העצמי של הבן אדם מגיע מדברים הרבה יותר בסיסים מפיתוי במחשב. הוא מגיע ממגע בין אנשים, ואת זה אי אפשר לפתח מול המסך".

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/834/142.html?hp=16&loc=136&tmp=3341

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: