[חשיפה] הדרך לליבה של אשה עוברת במקומות אחרים לגמרי ממה שחשבת

אחרי כמה שנות מחקר והתנסות באינטראקציות עם גברים ונשים, גילה יגאל שטארק שהדרך לכבוש את ליבה של אשה היא אחרת לגמרי מכל מה שחשב. את מסקנותיו הוא משתף בספרו האינטרנטי "המפתח להצלחה עם נשים".
ספוילר: אין לזה קשר למראה שלך, לא למשקל או לכמות הכסף בארנק.

אסתי בן-נבון |

'גברים ונשים מצפים לדברים שונים אחד מהשניה בדייט'
"גברים ונשים מצפים לדברים שונים אחד מהשניה בדייט". שטארק

את העובדה שהגברים הם ממארס והנשים הן מנוגה כבר הצלחנו להפנים בדור האחרון. גם הגברים וגם הנשים כבר מקבלים את השוני, את הפערים, את ההבדלים בחשיבה ואת העובדה שכתוצאה מכך נוצרות אי הבנות, שיכולות להיות מאוד מתסכלות.

אל המקום הזה מכוון יגאל שטארק, שחיבר את הספר "המפתח להצלחה עם נשים".

יגאל פונה אל החצי הגברי של המשוואה, במטרה לתת להם את הכלים ליצירת אינטראקציה חיובית עם נשים, שמאפשרת לעורר רגשות של חיבה, משיכה מינית והתאהבות בגבר. בהמשך הוא יבנה את בטחונם העצמי של הקוראים, ואת יכולתם לנווט בהצלחה את מערכות היחסים שלהם עם נשים, אל המקומות שהם רוצים.

לדברי יגאל, המדריך מבוסס על הרבה מאוד נסיון וממצאים מהשטח, והוא מכיל את הסודות להצלחה עם נשים. סודות שרוב הגברים אפילו לא מעלים על דעתם.

למשל – מהן חמש הטעויות הקריטיות שעושים גברים, כשהם רוצים לכבוש את ליבה של אשה?

מסתבר שמרבית הגברים לא יודעים את הסוד הפשוט כמו "מה לעשות על מנת שאשה תימשך אליהם".

ספוילר: אין לזה שום קשר למראה שלך וגם לא לנתונים כמו גובה, משקל או כמות הכסף בארנק.

סידרנו לך את המדריך, כך שתוכל לקבל אותו בחינם ולהתחיל לקרוא אותו כבר עכשיו. לחץ על הקישור הבא: קבל עכשיו את המדריך "המפתח להצלחה עם נשים".

"לא משנה בן כמה אתה", אומר יגאל, "איך אתה נראה או מה הרקע או הנסיון שלך. כל אחד יכול ללמוד כיצד להצליח עם נשים". הסוד, לדבריו, הוא ביצירת משיכה.

עוד ספוילר: משיכה אצל גברים ואצל נשים לא עובדת אותו דבר, וכדי ליצור משיכה אצל אשה יש להשתמש בכלים אחרים לגמרי מאלה שיגרמו למשיכה אצל גבר, כי אחרת אתה יכול להכיר אותה ואף להתחבב עליה, אבל אם אתה לא רוצה להפוך לידיד בלבד או ל"חברת הנפש" שלה, הטקטיקה צריכה להיות אחרת.

"אחרי כמה נסיונות ראיתי איך אני מצליח לגרום לנשים שבעבר לא היו בליגה שלי, להגיד לי - אני רוצה אותך! כאן ועכשיו!", אומר יגאל, "החיים שלי החלו להשתנות ואני ממש אוהב את זה".

סודות הפיתוי
המדריך המהפכני לגברים

הסודות שעליהם עלה יגאל מרוכזים בספרו האינטרנטי "סודות הפיתוי".

לפני שאתם קוראים את הספר, מציע יגאל לעיין בסיפרון האינטרנטי החינמי שלו, שהוא כמעין מבוא לספר הסודות השלם, ובו, בשפה קלילה, משעשעת, ובעזרת דוגמאות מחיי היומיום, הוא מסביר איך הגיע לתובנות שהגיע, איך הוכיח לעצמו לחבריו שהעסק באמת עובד ואיך השתנו חייו וחייהם של כל מי שקרא את הספר.

בנוסף לספר, יגאל שולח מדי כמה ימים הודעות דואר למנוייו ולקוחותיו, ובהן:

- טיפים יומיומיים איך למצוא בת זוג,
- איך להפוך לגבר שנשים נמשכות אליו,
- על מה נכון לדבר כדי שהיא תתעניין בך ותימשך אלייך, כולל דוגמאות פרקטיות.

כל אלה יהפכו גם את הגבר הביישן ביותר, זה שתמיד לא ידע מה להגיד וחשב שאין לו סיכוי, למצליחן אמיתי ואטרקטיבי. וגם אם אתה כבר נמצא בקשר עם האשה שאתה רוצה, עכשיו תדע מה יש לעשות כדי לעלות איתה על המסלול הנכון ולא לפספס את אשת החלומות שלך.

הנה הקישור למדריך האונליין של יגאל "המפתח להצלחה עם נשים"... 


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

הזן את כתובת המייל שלך למטה, וקבל מיידית ובחינם את המדריך "המפתח להצלחה עם נשים"


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: