"מהיום אתם לא רודפים יותר אחרי בחורה" (ynet.co.il מרץ 2009)

האוכלוסיה שהשתתפה בקורס יחד איתי היתה מגוונת ולא נמנתה דווקא עם מה שנהוג לכנות "לוּזרים", חנונים או בתולים למיניהם (אם כי היה שם אחד שהצהיר שהוא טרם ידע אשה). חוויות מסופ"ש של הכשרה מזורזת באומנות הפיתוי

זיו ריינשטיין
פורסם: 12.03.09, 10:44

כ' הוא בן 24, בא כדי ללמוד איך לגרום למישהי להיות שלו ולבנות איתה קשר ארוך טווח. "יש לי קול פנימי שאומר לי שאני לא מספיק טוב", אומר כ'. "אין לי מספיק ביטחון עצמי לגשת לבחורות". לעומתו א', בן 28, מעוניין רק לכבוש כמה שיותר נשים. "באתי לקורס כי אני רוצה לזיין כל יום מישהי אחרת", הוא אומר. אמנם מטרה לגיטימית, לדברי המדריכים, אבל באותה נשימה הם דואגים לציין שלא זו מטרת הקורס, והדגש הוא על יצירת קשר עם נשים - ומכאן והלאה כל אחד יעשה כטוב בעיניו.

הגעתי בצהרי שישי למתחם בית ציוני אמריקה בתל אביב, שם שוכר מאפי כיתת לימוד. יותר מ-20 בחורים עברו תהליך רישום זריז, שכלל קבלת מחברת וסילבוס הקורס, חתימה על כתב סודיות, וכמובן, תשלום של 2,850 שקל, כולל דמי רישום.

יקר או לא זה עניין של השקפה, אבל אנשי מאפ"י מאפשרים למשתתף שאינו מרוצה מהקורס לקבל את כספו בחזרה. "אנחנו לא מאמינים שצריך לקחת כסף ממישהו שלא קיבל תמורה", אומר טל ליפשיץ, אחד מהמדריכים הראשיים וממקימי מאפי. "יש הרבה אנשים סקפטיים, ואנחנו מבינים זאת. זהו תחום חדש יחסית, ואם מישהו לא מרוצה נחזיר את כספו, פרט לדמי הרישום (200 שקל – ז.ר.)".

בקורס, שנמשך שישי-שבת, למדנו בכל יום 11 שעות בממוצע, כולל הפסקות. בנוסף כולל הקורס שלושה מפגשי-שטח מודרכים המתקיימים בשבועות שלאחר מכן, בהם מתנסים התלמידים ביישום החומר הנלמד ומתרגלים פיתוי וכיבוש בקניונים, בברים ובשאר מקומות הומי-נשים.

טל כבר מזהה מראש את אחד החנונים שמשתתפים בסדנה ומקבל אותו בלחיצת יד. מאוחר יותר אותו חנון ממושקף, שהתגלה כמתכנת בחברת הייטק, מאשש את הסטיגמה, מתיישב בשורה הראשונה בכיתה וכותב במחברת כל מילה שאומרים המדריכים.

יחד עם זאת, האוכלוסיה שהשתתפה בקורס שלי היתה מגוונת ולא נמנתה דווקא עם מה שנהוג לכנות "לוּזרים", חנונים או בתולים למיניהם (אם כי היה אחד שהצהיר שהוא טרם ידע אשה). חלק מהגברים בקורס היו דווקא אנשים עם עבר של מערכות יחסים מאחוריהם, החל מחיילים בסדיר, דרך אקדמאים וכלה בגבר בן ארבעים. באו גם כמה שסיימו את הקורס בעבר ורצו להתרענן (אפשרות שניתנת ללא תשלום נוסף).

"באים אלינו גברים מכל הסוגים ומכל הארץ", אומר טל, "מהקריות, מקרית שמונה ואפילו מאילת. באים גם גרושים שהיו במשך עשר שנים מחוץ לשוק ואיבדו את התחושה איך להתחיל עם בחורות או איך מתנהלים בשוק הפנויים-פנויות כיום".

נראה שרוב הגברים בקורס אכן לא נרשמו דווקא כדי לפתות נשים, כפי שמרמז השם השנוי במחלוקת, אלא כדי לנסות לשבור את המחסום הפסיכולוגי, המתבטא בחוסר ביטחון עצמי, בפחד מדחייה, בדימוי עצמי נמוך ועוד, המפריד ביניהם ובין קשרים רומנטיים עם נשים.

טל ואמיר, המדריך הנוסף, התחילו במשחק חברתי ששבר את הקרח בין המשתתפים הנבוכים, לא לפני שהמליצו לנו לא לאונן במשך החודש-חודשיים הקרובים או לעשות סקס. "זה לא מקדם אתכם לשום מקום", אמרו, "כי ברגע ששומרים את האנרגיה המינית – הכלי היישומי עובד חזק יותר". בנוסף, ניתנה המלצה לא לזיין אקסיות, והנימוק: "זה תוקע אתכם, במקום להכיר
בחורות חדשות".

מיפינו את צרכי הנשים לעומת צרכי הגברים
אמיר ערך טבלה על הלוח ובעזרת שאלות שהפנה אלינו מיפינו את צרכי הנשים לעומת צרכי הגברים. יצא, איך לא, שנשים זקוקות יותר לגברים מאשר ההפך. "נשים צריכות יותר סקס מגברים", חרץ טל בקול רם והוסיף, "כל הזמן מלמדים גברים לרדוף אחרי נשים. מהיום אתם לא רודפים יותר אחרי אף בחורה".

לאחר מכן עברנו הרצאה על רגשות, בה הכריז טל על המוטו של הקורס: "בחורה לא נמשכת לגבר בגלל מה שהוא, בחורה נמשכת לגבר בגלל איך שהוא גורם לה להרגיש!" למדנו גם איך לשדר לנשים את אותם רגשות (לדמיין או להיזכר בסיטואציות שונות). בנוסף, עברנו שיעור "מבטים", שעסק ביצירת הקשר הראשוני בין גבר לאשה, כולל את סוגי המבטים הקיימים, שאמורים להפיל ברשת את מיטב הנשים (מבט בוחן, מפשיט, חודר, שולט ואחרים).

השעה היתה כבר אחרי חצות, ולאחר עוד מספר הרצאות, שתכליתן היה טיפול בפחדים באינטראקציה עם נשים, סיימנו את יום הלימודים הראשון, לא לפני שקיבלנו תרגיל לאלו מאיתנו שעמדו לצאת לבלות. "לכו ל-20 בנות ורק תגידו להן שלום, ערב טוב ואז תלכו", הסביר טל, "לא לבקש טלפון, לא להזמין הביתה וכדומה. רק לומר שלום". החבר'ה כבר היו דרוכים למשימה ומוזיקת הדאנס שהמדריך השמיע במערכת ההגברה גרמה לכולם לרקוד בכיתה ולהשתולל לקראת הטרף הלילי.

שבת בצהריים, פאנל שאלות פתוחות של המשתתפים וסיפור חוויות מליל אמש. נשמע שבחורינו הטובים עשו הרבה פרט לסקס בעיר הגדולה. היום הזה התרכז בעיקר בשיעורים מעשיים, כמו איך לשדר סקס או לאותת ולגרות נשים בעזרת תנועות גוף וידיים פשוטות. הרצאות אחרות עסקו בנושא של מגע ראשוני: איך לגעת באשה, מתי וכמה? וגם מהם המבחנים שנשים עושות לגברים ואיך לעבור אותם בהצלחה.

"יש לי חמש מחברות מלאות של מספרי טלפון"
הרעיון להקמת מאפ"י נולד לפני שש שנים כפורום אינטרנטי מצומצם, שעסק בפיתרון בעיות של אנשים בתחום היחסים. רומן ליבין ויגאל שטארק, שני חבר'ה צעירים שהכירו בשירותם הצבאי, היו רק בני 20 כשהחלו לבנות קורסים קצרים שעסקו בפיתוי נשים. הם הביאו מדריכים מקצועיים מחו"ל שילמדו אותם את השיטה, וב-2003 הקימו את מאפי. לדבריהם, עד היום עברו יותר מ-3,000 איש את הכשרה בתחום.
חלק מהאנשים שעברו את הקורס ובאו להתרענן סיפרו שהוא שינה להם את החיים ופתח להם צוהר חדש בכל מה שקשור ליצירת קשר עם המין היפה. אבל הסיפור המעניין ביותר היה של ר', בן 19 היום. היתה לו חברה במשך שלוש שנים עד גיל 18, אז נרשם לקורס. ועם סיומו הצליח, לטענתו, לקבל 213 מספרי טלפון בתוך שנה אחת בלבד. "יש לי חמש מחברות מלאות של מספרי טלפון", הוא אומר, "ונפגשתי עם בערך 30 מהן. עם חמש שכבתי. לא חשבתי לפני הקורס שלהכיר בנות זה קל".

א' הוא עוד בוגר של הקורס. יש לו חברה כבר שמונה חודשים, אבל הוא מספר שהוא יצא עם ארבע בחורות במקביל, כששתיים מהן היו בכלל לסביות שהוא היה הראשון שלהן (למיטב ידיעתו, נותרו בלסביותן). א', בן 27, מוסיף שהיה בתול כשהגיע לקורס ולא דיבר כמעט עם אנשים. "הייתי ביישן מאוד, לא רק עם בנות, עם כולם. לא יצרתי קשרים חדשים בטלפון או בעבודה, ואחרי הקורס היה לי הרבה יותר קל". שבוע לאחר סיום הקורס איבד את בתוליו עם מישהי שפגש במועדון.

איך לעבור ממצב מאונך למאוזן?
פרט לקורס הבסיסי (שלב א'), הנפתח במחזורים של שבועיים, ולספר שהוציאו בנושא ("סודות הפיתוי"), יש גם קורס מועדונים, בו לומדים לכבוש נשים בדיסקוטקים, קורס להיכרויות באינטרנט וקורסים אישיים בני שעה.

לשלב ב', המתקיים כעבור חודש, רשאים להירשם בוגרי הקורס הראשון, שלמדו כבר איך להשיג מספר טלפון מבחורה. הם לומדים מתי מגיעה הנשיקה הראשונה, איך לענות על שאלות של נשים ומהי הדרך הקצרה לסקס, או כפי שמציע אחד השיעורים - "המעבר ממאונך למאוזן".

בשלב השני קיימים כנראה תכנים שעלולים להיתפש כבעייתים ושוביניסטיים, לפחות על פי הגדרתם. למשל, איך להתמודד עם מניפולציות נשיות, איך לאלף נשים לעשות מה שאתה רוצה (רחמנא ליצלן) ואיך לטפל ב"מחלת בתולות" (ישמרנו האל).

לחלק זה פיתוי, לאחרים זה עיתוי
סיכום: לדעתי זה עוד קורס קואצ'ינג והעצמה אישית, בדומה לשיטות אימון אחרות. בהחלט לא קורס שחובה על כל גבר לעבור, במיוחד כשחלק מהתכנים מיותרים, מוכרים וצפויים. אבל אם אתם חושבים שניסיתם הכל ועדיין לא באה הישועה עם נשים, אתם בהחלט יכולים לנסות את אומנות הפיתוי. בשביל אחרים זה אולי רק עניין של עיתוי.

בתום היום השני, כמעט אחת בלילה, הרגשתי מותש פיזית ונפשית. הדבר האחרון שהתחשק לי היה לפגוש בחורות.

* הכותב היה אורח של מאפ"י

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3684295,00.html

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: