שליטה בכפתורי הקסם לרגשות האינטימיים שלה כלפיך

קורה לך שאתה מדבר עם מישהי, אבל היא נשארת אדישה כלפיך?

אתה מרגיש שהיא אולי תסכים שתהיה הידיד שלה, אבל לא יותר מזה...?

אני אראה לך כלי, שבעזרתו תוכל לעורר רגשית ומינית, כל בחורה. ואם תשתמש בו נכון, גם הבחורה הכי ביישנית, תפנטז עליך.

אפילו אם בעבר היא ראתה בך "רק ידיד"...

הכלי הזה מאפשר לך לקבל גישה לרגשות של אנשים אחרים. גם לרגשות כמו גירוי מיני ומשיכה.

כאשר אתה משתמש בו עם מישהי, אתה יכול להעיר אצלה רגשות כל כך עמוקים, שהיא עלולה להתחיל לבכות... לא בגלל שרע לה, אלא בגלל הרגשות שמציפים אותה ברגע הזה.

זה עלול להביא לכך, שהיא תתמכר אליך ואתה תהפוך לגבר היחיד שהיא רוצה לשכב איתו עכשיו. יכול להיות שהיא תתחיל לרצות אותך אפילו הרבה יותר ממה שאתה רוצה אותה, ותתחיל לרדוף אחריך כמו משוגעת, כדי שת.... אותה.

אמנם זה לא "כפתור קסמים"... אבל זה אחד הדברים הכי קרובים שיש אליו.

אני אציג לך את הכלי בעוד כמה שניות, אבל רגע לפני זה אני חייב לתת לך את התובנה החשובה ביותר, שעליה הכלי הזה מבוסס:

אם חווינו רגש כלשהו בעבר, אנחנו מסוגלים לחוות אותו שוב כי הרגש הזה כבר מקודד במערכת העצבים שלנו.

במילים פשוטות - הגוף למד את הרגש ויכול מעכשיו "להפעיל" אותו שוב.

למשל, אם בחורה הרגישה בעבר גירוי או חרמנות (אם היא לא, אז תברח ממנה...), אז הרגש הזה או התחושה הזו כבר מקודדים במערכת העצבים שלה והיא מסוגלת להרגיש זאת שוב.

נותרת השאלה - מה יגרום לגוף של הבחורה "להיזכר" ברגש הזה ולחוות אותו מחדש?

האם יש "פקודה" שתגרום לה עוד פעם להרגיש גירוי או חרמנות? והאם אנחנו יכולים להשתמש ב"פקודה" הזו, כשנמצאים לידה? מסתבר שכן, ובזה בדיוק מתעסק הכלי שאני מדבר עליו. הוא נקרא "עוגן" ומאפשר לך להפעיל רגש אצל אדם אחר מתי שאתה רוצה, בתנאי שהוא כבר הרגיש את זה בעבר, והרגש "מקודד" במערכת העצבים שלו.

"עוגן" הוא אותו "כפתור" או "פקודה" (תקרא לזה איך שנוח לך), שפונה למערכת העצבית של האדם, ומפעיל שם רגש, מחשבה, תיאור או תמונה, שמקושרים לעוגן הזה.

זאת אומרת שכאשר אתה מפעיל עוגן, אתה נותן למערכת העצבית של האדם פקודה להרגיש משהו, להיזכר בתמונה או ברצף מחשבות ותיאורים.

שימוש בעוגנים מאפשר לך לקבל גישה ישירה לרגשות, זכרונות ומחשבות של אדם אחר או אפילו שלך.

בא לך להרגיש ביטחון עצמי גבוה? בבקשה. אם הרגשת אותו בעבר, הגוף שלך מכיר את התחושה. נותר רק להפעיל את העוגן הנכון שמקשר אליה.

תאר לעצמך איך זה כשאתה יודע לגרום לבחורה להרגיש חרמנות ברגע שאתה רוצה את זה, כי אתה יודע להשתמש בעוגן שמפעיל אצלה את התחושה הזו...

אתה מדבר איתה, מפעיל את העוגן והיא מתחילה להתגרות כשהיא לידך. חלומו של כל גבר... כל מה שנותר לך זה לקפוץ על ההזדמנות ולדאוג שיהיו לך אמצעי מניעה בהישג יד.

ומה לגבי עוגן שמפעיל תחושת משיכה מינית?
בעזרת עוגנים אתה יכול להפעיל גם את הרגש הזה אצל הבחורה שנמצאת לידך או אפילו מדברת איתך בטלפון.

החיים שלנו מלאים בעוגנים "טבעיים" פשוטים שנוצרים תוך כדי החיים. שיר מסויים יכול להעלות בך רגשי נוסטלגיה ולהזכיר לך ארוע מהעבר. שיר כזה הוא עוגן לרגשות האלה. כל פעם שאתה שומע אותו, המערכת העצבית שלך מקבלת "פקודה" להעלות בזיכרון תמונה, רגש או חוויה מהעבר.

אפילו נושאי שיחה לעיתים מהווים עוגן לחוויות חזקות שהיו בעבר והתקשרו לנושאים אלה, לרגשות שחווית אז ולתמונות שעולות בזיכרון כאשר נושא השיחה הזה עולה...

אצל אנשים שעברו טראומה, ישנן מילים, תמונות או קולות שמהווים "עוגן" לרגש שלילי מאוד חזק. לכן משתדלים להרחיק את האנשים האלה מכל הגירויים שעלולים לתת "פקודה" למערכת העצבית שלהם "להפעיל" מחדש את הרגשות הנוראיים שחוו.

כל אלו דוגמאות לעוגנים טבעיים שנוצרים בנו יום-יום, בצורה בלתי מודעת ובלתי מתוכננת. זה קורה בגלל שהמערכת העצבית שלנו רושמת ו"זוכרת" את כל הרגשות, התמונות והקולות שהיוו עבורנו חוויה חזקה (כמו כאב, שמחה, התלהבות, גירוי, התאהבות...).

בנוסף לעוגנים טבעיים, קיימים גם עוגנים מלאכותיים.

אלו "כפתורים" שאנחנו יוצרים בכוונה כדי לקבל גישה לרגשות של אדם אחר (רגשות שהוא מכיר). אם יצרתי עוגן לרגש של "מבוכה" אצל בחורה, כל פעם שאפעיל אותו, היא תרגיש מובכת. אם יצרתי עוגן לרגש של "גירוי מיני" אצלה, כל פעם שאפעיל אותו, היא תהיה מגורה...

אנחנו יוצרים את העוגנים האלה באמצעות דברים פשוטים שזמינים לנו בכל רגע, כמו מגע, מילה או ביטוי, תנועת יד וכד'. האם זה הופך אותנו לקוסמים ונותן לנו "כפתורי קסם"? אפשר להגיד שכן.

תאר לעצמך אילו אפשרויות נפתחות בפניך, ברגע שאתה יודע להשתמש טוב בעוגנים, ליצור אותם, לקשר אותם לרגש שאתה רוצה, ולהפעיל אותם מתי שבא לך וכמה שבא לך...

אני מקווה שעכשיו אתה מבין למה אמרתי בהתחלה, שזה עלול להביא לכך, שבחורה תתמכר אליך ואתה תהפוך לגבר שעושה לה את זה.

ברגע שאתה שולט במיומנות ליצור ולהפעיל עוגנים, אתה יכול להשפיע על המחשבות, הרגשות, החשק ואפילו ההתנהגות של אדם אחר. זה בדיוק סוג הדברים שאנחנו נעסוק בהם בקורס "שלב ג' - טכניקות תקשורת מתקדמות".

אנחנו נלמד איך אתה יכול ליצור עוגנים אצל בחורה (או כל אדם אחר), לקשר אותם לרגש שאתה רוצה (פתיחות, גירוי, ביטחון עצמי, קרבה ועוד...), ולהפעיל אותם כדי שהאדם האחר ירגיש את מה שאתה רוצה.

אנחנו נלמד דברים נוספים כמו:
- איך לגרום לבחורה להרגיש כאילו היא מכירה אותך שנים.
- איך להביא אותה לנקודת גירוי גבוהה בלי לגעת בה.
- איך לגרום לה לפנטז על סקס איתך גם אם בעבר היא ראתה בך רק ידיד.
- איך לגרום לבחורה להרגיש כלפיך כמו שהיא מרגישה כלפי מישהו מאוד כריזמטי ובעל ביטחון עצמי גבוה.
- איך בעזרת מילים ליצור קירבה וכימיה חזקה עם כל אחת.

וזה רק קצה הקרחון של מה שנלמד שם...

עכשיו אתה יכול להצטרף לתוכנית "טכניקות תקשורת מתקדמות", וללמוד את כל הטכניקות הכי עוצמתיות שלנו, שיאפשרו לך להצית אצל הבחורה את הרגש שאתה רוצה כלפיך, רק בעזרת מילים!


מוכן להפוך למומחה ל"כפתורי הקסם" שלה?
מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים ללמד אותך להשיג הצלחה עם נשים, בעזרת כישורי התקשורת וההשפעה שלך.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.
שם פרטי:
מספר טלפון:
דואר אלקטרוני:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: