כתב של אתר חדשות חשף חומר סודי מקורס "אמנות הפיתוי"

היי,

כתב של אתר Mako הגיע להשתתף בקורס שלנו והחליט להכין כתבה שתחשוף כמה מהדברים שאנחנו מלמדים אותם רק בקורסים ועד עכשיו מעולם לא חשפנו אותם בניוזלטרים, בספר או במאמרים שפרסמנו.

לאחר שאני בעצמי קראתי את הכתבה, הבנתי שזו הכתבה שמראה בצורה הכי עניינית, איך מתחילים להצליח עם נשים.

כדי שתוכל לקרוא את כל הדברים האלה, העלינו את כתבתו לאתר. הנה היא:

מאפי - מה הם יודעים שאנחנו לא?

אתה יודע איך לפתות נשים? אם כן, שלח כמה טיפים. אם לא, אולי כדאי שתנסה את מאפי, שלוקח אנשים כמוך ועוזר להם להכניס בחורות למיטה בקלי קלות. כתבנו הצטרף לאחד הקורסים של מאפי כדי לבדוק: מה הם יודעים שאנחנו לא

אריק קלינסקי | mako

המאמר המלא נמצא באתר mako, בקישור הבא:
https://www.mako.co.il/men-sex/Article-211e75372497521006.htmכולם מסתכלים? יופי. הנה, ככה עושים את זה
צילום׃ istockphoto
איך מפתים נשים? השאלה הזאת מטרידה אותך ואותנו בערך מהיום שבו התחלנו לגלח את השפם ולעשות שרירים מול המראה. איך ניגשים אליהן, מה אומרים להן, איך יוצרים מצב שבו האישה שאתה מדבר איתה עכשיו תהיה איתך במיטה עוד הלילה? איך גורמים להן להתאהב בנו ואיך לעזאזל מוצאים את האחת שתסכים להיות איתנו ליותר מלילה אחד?

לרובנו האתגר הזה מהווה בסיס להתנהלות היומיומית שלנו – החל מאיך שאנחנו אומרים שלום לקולגה הכוסית במשרד, ועד לתסכול שאנחנו חווים בכל פעם שאנחנו יוצאים לפאב ושוב נתקלים בחוסר זרימה מצד הבלונדה שיושבת על הבר.

אבל יש מי שלקח את האתגר הזה והפך אותו למקצוע, לתורה שאפשר להעביר לאחרים כדי שגם הם ילמדו איך להמיס כל בחורה שהם פוגשים. מדובר במאפי – ולשם שלח אותי העורך שלי, בצירוף אזהרה: "תהיה רציני בעניין הזה," הוא אמר. "חייבים לבדוק אם הם יודעים משהו שאנחנו לא".

לא רק לוזרים

מאפי הוקם ב-2003 על ידי יגאל שטארק ורומן ליבין, שני חבר'ה שהחליטו להביא לארץ גורו מתחום הפיתוי וללמוד ממנו איך לפתות נשים לפי מודל ה-NLP – מודל פסיכולוגי לתקשורת, שהפך לבסיס של לא מעט אסכולות לפיתוי נשים. יש המון גישות שונות שמשתמשות במודל הזה, שכל אחת מהן מונהגת על ידי אדם אחר, אבל הגישה שמאמץ מאפי היא גישתו של גורו שקורא לעצמו טיילר דרדן (כן, על שם ההוא מפייט קלאב). הגישה הזו מתמקדת בלהיות עצמך – להיות טבעי, להאמין ביכולות שלך ולא להיות מזויף.

לקורס של מאפ"י הגעתי ביום שישי בצהריים, באיחור קל. נכנסתי לכיתה וגיליתי שאני מופתע – מהאנשים. ציפיתי לשורות על גבי שורות של חנונים ממושקפים בני 18 שלהורים שלהם יש קצת יותר מדי כסף, ומצאתי קהל מגוון לחלוטין. החל מהגילאים – שנעו בין 18 ל-40 – ועד לסוג האנשים, שהגיעו מכל רקע שאתם מסוגלים לדמיין. מסיפורי החיים שהצלחתי לאסוף גיליתי גם שלא מדובר בערמת לוזרים קלאסית, אלא באנשים שלחלקם הולך דווקא לא רע – אבל הם פשוט רוצים שילך להם יותר טוב.

כלל הבסיס: לא לאונן, לא לזיין

כולם מסתכלים? יופי. הנה, ככה לא עושים את זה
צילום׃ istockphoto
המדריכים מתחילים בכללי יסוד. לא מפתיע שהם מבקשים לעשות את התרגילים אחד לאחד בלי לוותר, אבל ההפתעה היותר גדולה מגיעה מהחוק "לא לאונן, לא לזיין" שמגיע כבר בהתחלה: אסור לאונן או לזיין בחורה שכבר זיינת, כי אז אין לך מה שידחוף אותך לצאת מהבית ולהשיג את הבחורה שאתה באמת רוצה.

אחרי ההקדמה הקצרה הזו, המדריכים לא מבזבזים רגע, ונכנסים ישר לחומר. לא מדובר בקורס מחופף כמו שרבים חושבים; יש סילבוס מסודר, מערכי שיעור מאורגנים, ובאופן כללי, מדובר על כ-20 שעות מתוקתקות ומתוכננות היטב. הרבה מההסברים הם, במידה רבה, חומר של שנה א' בפסיכולוגיה שמועבר בלי להיכנס לעומק ובדיוק ברמה הדרושה: למשל, איך המצב הפנימי שלך משפיע על המצב החיצוני שלך ולהפך, או תיאוריות שליטה קוגניטיביות שמועברות באמצעות המטאפורה המעניינת של קוף - כזה שיושב לך בראש ומלחיץ אותך כשאתה הולך להתחיל עם בחורה. המטאפורות האלה מלוות את התלמידים במשך כל שאר הקורס.

כשמכריחים אותך לדבר עם מישהי, זה עובד לא רע

בתור מי שהגיע לקורס הזה מלא בספקות, אני חייב לומר שהיום הראשון הפתיע אותי. במקום לשמוע את מה שציפיתי לשמוע – מעין גרסה מתומצתת של "נשים: המדריך למשתמש" – שמעתי דברים שמתמקדים בעיקר בתלמיד עצמו. הקורס מלמד אותך איך להשתחרר, איך להשפיע על התחושות שלך ואיך לפרוץ גבולות. לגמרי שונה ממה שציפיתי לשמוע, וכמו שגיליתי בתרגיל שנתנו לנו כבר באותו הערב – אפילו מספק תוצאות.

ובאמת, באותו הערב שלחו אותנו עם משימה לשטח – לדבר עם עשר בחורות, ולעשות "חימום" (להיכנס לסטייט אוף מיינד פתוח יותר) על 20 אנשים. וואלה, הקטע הזה שמכריחים אותך לעשות משהו ושגורמים לך לצאת לרחוב בהתלהבות – זה עובד. אני לא הולך לספר פה איפה ואיך סיימתי את הערב שלי, אבל מספיק שתדעו שהרעיונות והכלים הבסיסיים שנתנו לי בקורס הצליחו להביא אותי לערב שנגמר איפשהו למחרת בבוקר


בדרך לעוד לקוח מרוצה
צילום׃ istockphoto

כשאתה משלם כדי ללמוד איך לפתות, אתה לומד לפתות

היום השני היה מעט שונה וקצת פחות מוצלח. הפעם, מקום לעבוד על הביטחון העצמי של התלמידים, המדריכים התמקדו בהוראות מדויקות על איך נשים עובדות – מה הסימנים שלהן, איך לפרש אותם ומה להפעיל בתגובה; בדיוק הקטעים שמרתיחים אותי וגורמים לי לרצות לפצוח בפרצי אלימות מבוקרים. למזלי, הצלחתי להשתלט על עצמי, ומאוחר יותר גיליתי שלא מעט מהמשתתפים מספרים שזה דווקא תורם להם להצלחה עם בחורות.

"עברו רק כמה ימים, אבל אני מרגיש אחרת", מספר לי אחד המשתתפים בקורס. "זה לא שפתאום אני ניגש לנשים כמו מכונה ומצליח אוטומטית, אבל אני מרגיש אחרת כשאני עושה את זה." משתתף אחר אומר: "תקשיב, זה לא המילים שהם אומרים או ההוראות שהם נותנים. זה החבר'ה שאתה עובד איתם בסופ"ש, זה המרתונים, זה התמיכה הטלפונית והמחויבות שיש לך בגלל ששילמת. אתה יוצא מהקורס ומרגיש שאתה יכול להצליח וחייב להצליח."


סליחה שאני פונה אלייך ככה, אבל מדובר בבוחן
פתע ואת חייבת לעזור לי - אני חייב לזיין הלילה
צילום׃ istockphoto
מאפ"י מחזירים את הכסף למי שלא מרוצה מהקורס, ונראה שיש מעט מאד כאלה, אם בכלל. אנשים יוצאים מהקורס הזה עם הרגשה של התקדמות, ולא מעט מהאנשים מספרים שחיי המין שלהם באמת השתפרו פלאים מאז שהתחילו ללמוד לפתות נשים. זו הנקודה שבה הסקפטיות שלי התחילה להתבלבל, אז החלטתי לתפוס את המדריכים לשיחה ולהבין מה הסיפור.

"כן, אנשים מפחדים. מפחדים לבוא בשם האמיתי, מהאנשים שהם הולכים לפגוש, מפחדים שאנחנו מרמים אותם", מספר לי גידי, אחד המדריכים. "אבל כמו כל פחד בחיים, אתה לא יודע עד שאתה לא מנסה." בנוגע להצלחה, הוא אומר: "הצלחה נמדדת לפי הבנאדם – מה שחשוב זה שהבנאדם ישיג את מה שהוא רוצה להשיג. ובגלל זה אנחנו מחויבים לשביעות רצון." המדריך השני, אמיר, מוסיף: "רואים את הברק בעיניים בסוף הקורס, וזה אומר הכל".

השלב המעשי: מקבלים פידבק על כל ניסיון פיתוי בשטח

כמובן, הדרך לא נגמרת בסוף הקורס. מאפ"י מספקים לכל משתתף מדריך שמצטרף אליו לשלושה מרתונים של כמה שעות כל אחד, שבהם הוא מתרגל את מה שהוא למד בקורס: יוצאים בקבוצות של חמישה ומדריך, ומקבלים משימות מוגדרות. המדריך עובד כווינגמן ברוטציה, ובין לבין גם נותן משוב חיובי על איך הלך לך ומה אפשר לשפר. המרתונים, לפי כל מי שדיברתי איתו, הם הכלי הכי יעיל לתרגל את מה שלומדים בקורס ולהפנים אותו. חוץ מזה, כל אחד מקבל תמיכה טלפונית כשהוא צריך, ואת האפשרות לגשת לקורס רענון בחינם.

אפשרות נוספת היא להגיע גם לשלב ב' של הקורס – שבו עוד לא יצא לי להיות, אבל מספרים לי שרוב התלמידים ממשיכים אליו בסופו של דבר. בשלב הזה לומדים טכניקות יותר מתקדמות: בעוד ששלב א' לוקח אותך יד ביד עד השלב של לקחת את הטלפון מהבחורה, שלב ב' מלמד אותך מה הלאה – אחרי שהפלת את ההגנות הראשוניות, איך לגרום לקשר איתה להתפתח בדיוק כמו שאתה רוצה.

לסיכום – ההשקעה משתלמת: בסוף עושים יותר סקס

הקורס הזה היה קורס ארוך, של 20 שעות, והוא לא נגמר כשיוצאים ממנו. עבר בו המון מידע, שאני לא יכול להסביר אפילו חצי ממנו. אני לא יודע אם הוא מתאים לכל אחד – בטח שלא אם הוא נחוץ לכל אחד – אבל אני נוטה להאמין שכל חוויה שמגיעים אליה עם ראש פתוח היא חוויה שאפשר להרוויח ממנה, וההצלחה שלך תהיה תלויה בזה. מי שיחליט להשקיע, להתחייב, לעשות את התרגילים, להגיע למרתונים, ולהתחייב שעכשיו הוא מתחיל לעבוד על כישורי הפיקאפ שלו בלי לוותר – כנראה שיצליח להכניס למיטה שלו יותר בחורות מבדרך כלל.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: