לא מצליח לעניין את הבחורה שאתה רוצה?

אחד הדברים החשובים עבור מי שקורא את הספר "סודות הפיתוי", הוא לקחת ולהתחיל ליישם את הידע שיש בו, במצבים שבהם יש לך הזדמנות לתקשר עם מישהי שמוצאת חן בעינייך.

אנחנו שמנו לב שעבור חלק מהאנשים מספיק לקרוא את הספר והם מייד יכולים להתחיל ליישם את מה שכתוב בו, אבל(!) האנשים האלה הם מיעוט.

ראינו שהרוב קוראים את הספר ואומרים לעצמם "זה נשמע מאוד הגיוני, אני מבין מה צריך לעשות ואפילו ממש בא לי להשתמש בזה עם מישהי - ליצור משיכה ולעניין אותה, אבל אני בדרך כלל לא עושה את מה שצריך..."

אם גם אתה אומר דברים דומים לעצמך ועדיין לא ממש התחלת ליישם את כל תובנות הספר, אז דבר ראשון - אל תדאג ואל תתבאס, כי זה טבעי לחלוטין.

כדי להגיע לתוצאות, רוב בני האדם זקוקים למסגרת לימודית עם תוכנית עבודה מסודרת ומישהו ש"יישב להם על הראש", יפקח על ההתקדמות, יגיד מה הדבר הבא שצריך לעשות, יחדיר מוטיבציה וייתן פידבק. רק אז אנחנו באמת מתקדמים ומגיעים להצלחות שצרינו.

זה בדיוק כמו ללמוד לפסיכומטרי, לתואר באוניברסיטה או ללמוד לנגן על כלי נגינה. הרבה יותר קל לעשות את זה כשמלמדים אותנו, מראים דברים שלא חשבנו עליהם, נותנים תרגילים ומסבירים הכל ובהדרגה, מאשר ללמוד את זה עצמאית.

אם אתה עדיין לא מצליח לקבל תוצאות, למרות שאתה מכיר את התאוריה ויודע מה צריך לעשות, הסיבה לכך פשוטה - אין לך סביבה תומכת של אנשים, שאיתם תוכל להוציא אל הפועל את כל מה שאתה יודע, בצורה נוחה בשבילך, בלי לחשוש, בלי לפחד לעשות טעות או להיכשל, ותוך כדי קבלת התמיכה שאתה זקוק לה.

כאשר אתה יודע שתמיד יש מי שיסביר וידגים לך איך עושים את הדברים נכון, ייתן לך פידבק, יהיה לידך ויעזור כשצריך, אתה מתחיל להצליח.

ברגע שיש לנו סביבה לימודית שבנויה נכון, עם אנשים שעוברים יחד איתנו את אותה הדרך, אנחנו מהר מאוד מתחילים לעשות את מה שצריך ולקבל תוצאות שמפתיעות אפילו את עצמנו.

הרבה יותר קל ללמוד, לתרגל ולקבל תוצאות כשאתה נמצא בסביבה שמיועדת לכך

מכיוון שאנחנו במאפי יודעים עד כמה חשוב שתהיה סביבה מתאימה עבור מי שקורא את הספר, יצרנו את תוכנית הלימוד שלנו שנותנת בדיוק את מה שאתה צריך, כדי להגיע להצלחה. לתוכנית הזו קוראים "קורס אמנות הפיתוי".

אתה לומד בו חומר פרקטי ומתקדם, מתרגל במסגרת מסודרת את הדברים בשטח, מקבל ליווי מקצועי ממדריכים, ותוכנית עבודה צעד אחר צעד, עד שתגיע לתוצאות שאתה רוצה.

והנה החדשות הטובות:

לשבוע בלבד ולרגל אווירת החג של יום העצמאות שעדיין איתנו, החלטנו לתת הטבה מיוחדת לכל מי שקנה את הספר "סודות הפיתוי".

הטבה לרוכשי הספר "סודות הפיתוי"
קבל 700 ש"ח הנחה לחבילה המורחבת של הקורס!

אתה יכול להירשם לאחד הקורסים שיתקיימו בחודשים הקרובים ולקבל הנחה של 700 ש"ח לחבילה המורחבת של קורס!

כל מה שעליך לעשות זה להשאיר בטופס למטה את הפרטים שלך עד סוף השבוע. לאחר מכן נציג שלנו יחזור אליך ויתאם לך את התאריך המתאים להשתתפות בקורס.

ההנחה מגיעה רק למי שקנה את הספר "סודות הפיתוי"
נצל את ההזדמנות וקבל את ההטבה שמגיעה לך!

מומלץ שתזדרז כי ההנחה תקפה רק לשבוע, עד ה-7 במאי.

מתאים לך קורס באמצע השבוע או בסוף השבוע?

תוכל לבחור את הקורס בתאריך שהכי מתאים לך. שני הקורסים הקרובים יתקיימו בתאריכים הבאים:
- הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יתקיים בתאריכים 11-12 ביולי (רביעי - חמישי).
- הקורס בסוף השבוע, יתקיים בתאריכים 11-12 במאי (שישי - שבת).


אפס סיכון!

אנחנו כל כך בטוחים שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, עד שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם בתוך שנה תחשוב שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים ומילאת אחר כל התרגילים, נחזיר לך את כל הכסף ששילמת. זו התחייבותנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.
אחריות זו תקפה לרוכשי החבילה המורחבת (Platinum).


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: