וידאו לצפיה - איך לנצל את כל ההזדמנויות ביום העצמאות

השבוע מדינת ישראל חוגגת 62 שנה ואנו מאחלים לך, לחברי הקהילה ולכל עם ישראל חג עצמאות שמח!
גם לנו יש סיבה מצוינת לחגוג השבוע, מכיוון שבימים אלו קרו בו זמנית כמה דברים מיוחדים שקשורים למאפי ולכל חברי הקהילה שלנו. לפני 7 שנים הבאנו את תחום אמנות הפיתוי לארץ וחשפנו את הגברים בישראל לאפשרות לשנות את חייהם ולהתחיל להצליח עם נשים כמו שהם רק חלמו על זה בעבר.
עכשיו הגענו לנקודת ציון חשובה ואני אתן לך סיכום קצר כדי שתבין למה גם אנחנו חוגגים השבוע ואיזו מתנה אתה הולך לקבל עוד מעט.

ראשית, החודש מספר בוגרי הקורס שלנו עבר את ה-7000 איש.
כן, יותר משבע אלף איש עברו את הקורס של מאפי ורכשו כישורים ומיומנויות שמאפשרים להם להשיג את הנשים שהם רוצים.

שנית, הספר שלנו "סודות הפיתוי" שהפך לרב מכר תוך מספר חודשים מהרגע שיצא, נמכר בכמות עצומה עד היום והשבוע עבר את ה-20,000 עותקים.
כשהוצאנו אותו, לא ציפינו לכזאת הצלחה, אבל היום זה כבר לא מפתיע אותנו.

כיום במאפי עובדים 11 מדריכים שמעבירים קורסים ועובדים עם התלמידים בשטח. בנוסף אליהם קיים צוות עובדי מאפי שנמצא מאחורי הקלעים ונותן תמיכה לתלמידים ומתחזק את העבודה השוטפת של הארגון. אם יצא לך להרים אלינו טלפון או לשלוח לנו מיילים, אז כבר נתקלת באחד מאנשי הצוות שנתן לך מענה.

מאז שהקמנו את התחום בארץ, אנו ממשיכים יום ביומו בעשייה שלנו, מפתחים דרכי לימוד חדשות, משפרים את מתודולוגיות ההדרכה שמאפשרות לתלמידים לעבור שינוי אישי, חוקרים את הדרכים ליצירת משיכה ומפתחים שיטות שמאפשרות לאלפי גברים מדי שנה להשיג תוצאות. כמו שאנשי ההיי-טק היו אומרים - "עומדים בחזית הטכנולוגיה".

את כל ההישגים האלה השגנו רבות בזכותכם. אני רוצה להודות לכל בוגרי הקורסים שלנו, לכל מנויי הניוזלטר ולכל חברי הקהילה המדהימה הזו שעברו וממשיכים לעבור את הדרך הזו יחד איתנו. אתם עוזרים לנו להפוך למה שאנחנו ונותנים לנו את הכוח להמשיך לצמוח, להשקיע בעבודתנו ולתת בכל חודש למאות גברים חדשים את ההזדמנות לשנות את חייהם.


מכיוון שהגענו לנקודת ציון חשובה זו (והמספרים מדברים בעד עצמם), החלטנו לתת מתנה לכל חברי הקהילה, לגמרי בחינם.

לפני מספר שנים יצרנו הרצאת וידאו של כחצי שעה שהייתה פתוחה רק לזמן קצר ורק לקבוצה מצומצמת של אנשים. ההרצאה נקראת "איך לנצל כל הזדמנות ולהפוך אותה להיכרות המושלמת", והיא מלמדת אותך שני דברים חשובים:

ראשית, אתה תלמד מה עליך לעשות, כדי לנצל כל הזדמנות בה אתה יכול להכיר מישהי. סביבנו, בכל מקום בו אנו נמצאים, ישנם נשים. בעבודה, בלימודים, בבילויים, ואפילו בחנות כשאנו עושים קניות. בכל מקום אנו יכולים לפגוש מישהי שמוצאת חן בעינינו, אבל גם כאשר אנו רואים אותה, רובנו כמעט אף פעם לא מנצלים את ההזדמנות ולא ניגשים להכיר את הבחורה. זה מפחיד, זה לא נעים, אנחנו לא יודעים איך בדיוק לעשות את זה. את הבעייה הזו ההרצאה באה לפתור לך.
בהרצאה אתה תקבל הסבר מפורט, מה עליך לעשות, כדי שתתחיל לנצל את ההזדמנויות האלה. איך להקטין את החששות וכיצד להגביר את הדחף הפנימי, שעוזר לגשת לבחורה ולהכיר אותה.

הדבר השני שאתה תלמד בהרצאה, זוהי דרך קלה ופשוטה להתחיל בשיחה עם בחורה, בלי להעלות את המגננות שלה ובלי להיתקל בהתנגדויות. זוהי אסטרטגיה שבה משתמשים הגברים שיודעים כיצד להיכנס לאינטראקציות בצורה יעילה. סוג של סוד מסחרי שאנחנו נחשוף עכשיו.
אתה תוכל להתחיל ליישם את הדברים שתלמד, מייד לאחר שתסיים לצפות בהרצאה.


איך לנצל כל הזדמנות ולהפוך אותה להיכרות המושלמת
הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" וקבל בונוסים במתנה!

אתה הולך לקבל הנחה ומתנה מיוחדת, במידה ותירשם לקורס הקרוב שיתקיים החודש.
הדברים שאתה תקבל, הם:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!
אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך לפתח אינטרקציות עם נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך.

שים לב! בונוס זה הולך לרדת לאחר הקורס הקרוב. זו ההזדמנות האחרונה לקבל אותו בחינם, בעת ההרשמה לקורס.

ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם
נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אותה עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
שלך,
יגאל שטארק
מאפי