טכניקת ספונטניות משוכללת להיכרות עם בחורה

כשאתה נמצא באווירה משוחררת עם האנשים הקרובים אליך, קל להיות ספונטני, זורם וקליל. אבל רוב הגברים מאבדים לחלוטין את הספונטניות הטבעית שלהם ברגע שרואים בחורה שהיו רוצים להכיר.

ואם זה מה שקורה לך, אז המצב הופך לחסר סיכוי... הבחורה תלך ואתה תישאר לעמוד במקום.

כדי להתגבר על הבעיה הזו, פיתחנו שילוב של כלים שאני קורא לו "ספונטניות משוכללת". הוא מאפשר לך להיות ספונטני ברגעים הכי מלחיצים ובלתי צפויים, גם אם תמיד חשבת שאתה הבן אדם הכי משעמם ולא ספונטני שבעולם.

השיטה הזו כוללת לא רק אילתור משפטים ויצירת שיחה זורמת וטבעית, אלא גם משלבת אל תוך השיחה הזו כלי משיכה שגורמים לבחורה להידלק עליך. אם תלמד להשתמש בכלי הזה, אני מבטיח לך שמהר מאוד תמצא את עצמך בדייט עם בחורה ואולי אפילו הרבה יותר מזה...

אחד התלמידים שלנו נקלע לסיטואציה שמצד אחד היא די יום יומית, אבל מצד שני נראה לכאורה שכמעט בלתי אפשרי להכיר בחורה במצב כזה. בגלל שהוא השתמש בעקרונות הספונטניות המשוכללת, הוא גם ניצל הזדמנות שכל גבר אחר היה מרגיש נבוך בה, וגם לקח מספר טלפון וקבע להיפגש עם בחורה חמודה, בשביל מטרה אחת שהייתה די ברורה לשניהם...

אני אתן לך לקרוא עכשיו ממש כל מילה שהוא אמר, כדי שתבין בדיוק מה הוא עשה מהרגע שהבחורה הופיעה לידו ועד שמספר הטלפון שלה היה אצלו ביד.

באמצעות המקרה שלו, תראה הדגמה לשימוש ב"ספונטניות משוכללת" ותבין כיצד הוא בנה את השיחה שלו עם הבחורה, כדי שהיא תתעניין בו.

אריק (שם בדוי) שבדיוק סיים את הקורס והיה בהתלהבות גדולה מהיכולות החדשות שלו, החליט להתחיל עם בחורה שמצאה חן בעיניו ולהוציא אל הפועל את מה שהוא יודע כעת. הוא השתמש בספונטניות, יצר אתגר, גרם לבחורה להימשך אליו, השתמש בעיקרון הפרס ועשה בדיוק את כל מה שצריך, כדי שהבחורה תתחיל להתאהב בו.

תקרא את מה שהוא כתב. הוא גם צירף הסברים ליד חלק מהדברים שעשה ואמר:

מי היה מאמין שאפשר להכיר בחורה כשאתה במצב כל כך מביך...

"הייתי היום בקניון ובדיוק כשאני נמצא בקופה של הסופר-פארם וקונה אריזת קונדומים 'durex extra safe' וגם חומר סיכה durex play (בגלל שהקונדומים הקודמים נקרעו לי ונכנסתי לסרטים עם ה'פוסטינור' הזה... לא נעים) לפתע מופיעה בתור מאחורי בחורה ממש חמודה.

אז אני מסתכל עליה, מסתכל על אריזות הקונדומים וחומר הסיכה שלי שמונחים בחופשיות על הדלפק בקופה, ואומר לעצמי 'איזה מגניב זה יהיה להתחיל עם בחורה, ככה, כשהיא רואה את כל זה'. הלכתי על פתיח ספונטאני בזמן שהבחורה הייתה עם תיק גב גדול ומלא שקיות, וזה מה שיצא:

אריק: התיק הזה לא כבד לך?
היא: כן, אבל מסתדרים...
אריק: למה שלא תיקחי איזה עגלה או לפחות תשכרי תאילנדי?
היא: חחח... תאילנדי זה דווקא רעיון לא רע...

(נהייתי שקט, לא דברתי איתה)

היא: אתה צריך עבודה?
אריק: למה? יש לך משהו מעניין להציע?
היא: כן, לסחוב לי את התיקים...
אריק: אני לא בטוח שאת יכולה להרשות אותי לעצמך... אני נורא יקר, זה רק שירות VIP (יצירת אתגר), במה את עובדת?
היא: סוכנת מכירות, בלה... בלה... בלה... שירות לאומי, עובדת עם אוטיסטים...
אריק: וואיי אז אני יכול לסדר לך עבודה בזה... עם אוטיסטים, זה בטח נורא מספק לעבוד איתם הא? (מחמאה קטנה)

(המשכנו עם עוד קצת צחוקים)

אריק:... אז איך קוראים לך?
היא: טלי
אריק: נעים מאוד... אריק... טוב, את נראית לי ממש חמודה... תביאי לי את המספר שלך ונדבר.
טלי: וואיי אבל אני גרה ממש רחוק...
אריק: איפה זה רחוק?
טלי: פתח-תקווה
אריק: אוי לא! עזבי אז לא משנה... (עושה רחוק, נותן לה להרגיש מבואסת לרגע) יש לי ניסיון רע עם בחורות בפתח-תקווה (סימן של חוסר עניין. באמת התכונתי לזה! יצאתי כבר עם 3 בחורות מפתח-תקווה ושלושתן שרוטות! כולל השלישית שבשבילה קניתי את הקונדומים וחומר הסיכה הזה)

(אני שוב מפסיק להתייחס אליה, עוזב את המקום ומראה שאני לא לחוץ עליה. מחכה בחוץ לניסיון שני ומדבר בינתיים עם חבר בדיוק ביציאה מהמקום)

(היא יוצאת)

טלי: ביי

(היא אומרת לי 'ביי', שזה סימן להתעניינות. האמת שאפילו לא שמתי לב שהיא יצאה בגלל השיחה עם החבר כך שהיא כמעט ברחה לי כבר)

אריק: טלי (אני קורא בשם שלה, יוצר נוחות מסוימת כאילו אנחנו מכירים), תגידי, אבל פתח-תקווה באמת כל כך גרועה? יש עוד פאבים טובים שם חוץ מהשניים וחצי האלה שאני כבר מכיר?
טלי: "בלה... בלה... בלה..."
החבר שלי: מה אתם מכירים? (חשב שאנחנו ידידים)
טלי: כן, הוא קנה לי את כל זה
אריק: אבל את חייבת לאכול משהו נורמלי.. לא את הקורנפלקס הזה! אני כל הזמן מזמין אותה למסעדות טובות שהיא תוכל משהו נורמלי אבל היא עם הג'אנק פוד הזה.

(סוג של סיפור קונספירציה ספונטני)

אריק: טוב אז תביאי לי את המספר שלך (מבקש פעם שנייה)
טלי: (נותנת לי את הפלאפון שלה כדי לרשום את שלי ולשלוח אלי...)
אריק: רק בשביל הפרוטוקול, אני לא עובד בדפי זהב. אני לוקח ממך את המספר בהנחה שאנחנו הולכים לדבר ולהיפגש... סבבה? (עובד לפי הטקטיקה שלי)
טלי: סבבה

ושתבינו, אין ספק שהבחורה ראתה את הקונדומים ואת חומר הסיכה! חשבתי שהיא תתנגד בגלל זה, אבל בסוף קיבלתי מספר איכותי מבחורה ממש חמודה למרות הסיטואציה הבעייתית. מילא זה היה רק קונדומים אבל חומר הסיכה הפך את זה להיות קצת יותר קינקי ('בשביל מה חומר הסיכה??? מה הוא כבר מתכנן?' נורא שעשע אותי הקטע הזה).

דרך אגב, כשחושבים על זה, זה די ישיר בצורה עקיפה. הרי מה יותר לגיטימי מלהתחיל עם בחורה כשאתה קונה קונדומים? הרי בשביל מה אתה קונה אותם מלכתחילה? למרות שהם היו מיועדים במקור למישהי אחרת...".

אריק

הסיפור של אריק בא להראות שבכל מצב אפשר להצליח עם בחורה, גם אם לא תכננת שום דבר מראש. כשהשיחה שלך נבנית באמצעות "ספונטניות משוכללת" וכוללת לא רק דיבורי סרק, אלא משלבת בתוכה שנינות עם אלמנטים ליצירת משיכה כמו – יצירת אתגר, גישת הפרס, קרוב-רחוק, בניית מתח מיני ועוד, הסיכויים שלך עולים בצורה מטורפת.

העקרונות די פשוטים ותרגול קצר שלהם מאפשר לך להכיר בחורות בכל מקום, להפוך כל היכרות לכיפית, קלילה ומרגשת, גם בשבילך וגם בשביל הבחורה.

מה שנותר לך כדי להגדיל תוך זמן קצר ובמהירות את ההצלחה שלך עם נשים, הוא "להיכנס למשחק" וללמוד את הכלים כדי שגם לך ייפתחו אינספור הזדמנויות.

מה יכול להיות טוב יותר בשביל להפסיק להיות לבד? או בשביל סוף סוף להיות עם הבחורה שאתה דלוק עליה כבר הרבה זמן?

בקורס "אומנות הפיתוי" אתה תלמד איך להפוך את הביישנות שלך ל"ספונטניות משוכללת" שבעזרתה תוכל לגשת לכל בחורה שתרצה, להתחיל בשיחה ולעניין אותה תוך דקות ספורות. בנוסף אתה תלמד איך להגיע לנשיקה, איך להפוך כל דייט לחוויה ואיך להבעיר את הרגשות אצל בחורות שבעבר היו אדישות כלפיך.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: