למה נשים מעדיפות אותך רק בתור ידיד

אתה יודע כמה דברים מפתיעים היית מגלה, אילו היית יכול להיכנס אפילו לשנייה אחת לראש הנשי ולהבין מה היא חושבת עליך?

היום אני אקח אותך למסע קטן לשם, ואני מבטיח לך שאחרי זה התפיסה שלך תשתנה לחלוטין ואתה תרגיש שקיבלת סטירה מצלצלת שהיית זקוק לה הרבה זמן ושהחזירה אותך למציאות.

אני מזהיר, הטקסט הבא מסוכן לקריאה! אחרי קריאתו לא תוכל להתנהג עם נשים, כפי שעשית זאת עד היום.

רוב הגברים קיבלו חינוך שאומר להם, שתמיד צריך להעמיד את הבחורה במקום הראשון, לתת לה קדימות בכל, לדאוג שהיא כל הזמן תהיה מרוצה ובשום פנים ואופן לא ללכת נגד רצון האישה.

התפיסה הזו גורמת להרבה מאוד בחורים טובים, להיות "טובים מדי".

הם מתחילים להתנהג כמו "כלבלבים" ולבצע את כל מה שבחורה מבקשת, גם אם זה לא כל כך מוצא חן בעיניהם, רק כי הם חושבים שזו הדרך הנכונה להתנהג עם נשים ואם לא יתנהגו כך, נשים לא יאהבו אותם. ברגע שבחורה מראה קצת אי שביעות רצון או עושה פרצוף, הם מייד מתנצלים, מנסים לתקן את המצב ולעשות הכל, כך שהיא תהיה מרוצה.

  • את החינוך הזה מקבל הגבר מהאמא והסבתא עוד בילדותו. הן מלמדות את הבן הצעיר לציית להן ולבצע כל דבר שהן אומרות ללא עוררין, גם אם הוא לא כל כך אוהב את זה. אף ילד לא רוצה שאמו תכעס עליו!

כשהבחור גדל, הוא משליך את ההתנהגות הזו על שאר הנשים ומתנהג איתן באותה הדרך כמו שלמד לעשות זאת עם אמו - מציית להן ומשתדל לגרום להן להיות מרוצות.

רק אישה יכולה לחנך את הבן שלה להתנהג בצורה כזו קיצונית עם נשים ולהעמיד את הרצונות שלה במקום הראשון.

האבות מחנכים אותנו למשהו שונה - הם מעודדים בנו גבריות, מלמדים אותנו לדעת מה אנחנו רוצים מעצמנו ומאחרים, לעמוד על שלנו ולא לתת לאף אחד לערער אותנו. אבל מכיוון שמי שעוסק בחינוך של הילדים הן לרוב האמהות, אתה בעצמך מבין איזה סוג של חינוך מהווה את החלק הארי בחייהם של רוב גברים...

כשהגבר מתבגר, מה שקורה, הוא שנשים תופסות טרמפ על התנהגות כזו של גברים ומתחילות לנצל אותם, להפוך אותם ל"חברה הכי טובה" שלהן, שתמיד מוכנה להנעים את זמנן, לבוא לעזרתן, להיות כתף לבכי, ההסעה לבילויים וצייתנית מושלמת.

הן לאו דווקא עושות את זה ממניעים רעים או בגלל שהן חושבות שאפשר "להשתמש" בגבר כזה. ממש לא. לרוב אפילו לא עולה בדעתן, שהגבר הולך נגד רצונו האישי רק כדי לרצות אותן, כי ככה חינכו אותו שנכון להתנהג עם נשים.

  • הן בטוחות שהוא עושה את מה שהוא עושה, על דעת עצמו וזה רצונו האמיתי והכנה. הן לא מתארות לעצמן, שהמילה שלהן, היא חוק עבורו.

אישה תשמח להחזיק אותך לידה, כאשר אתה מתנהג ומתייחס אליה ככה. ואתה תקבל את התחושה המוטעית שיש לך סיכוי איתה, כי היא פונה אליך לעזרה ושומרת איתך על קשר שמאפשר לה להפיק ממנו המון תועלות.

גברים רבים ממשיכים להתנהג בצורה כזו, כי זה מאפשר להם להישאר קרוב לבחורה ולהרגיש שהיא זקוקה להם. זה נותן לך אשליה שאתה פועל נכון ואוטוטו הבחורה סוף סוף תבין שאתה הגבר שהיא תמיד חיכתה לו.

רק שזה אף פעם לא קורה...

אבל תקוות השווא שלא עוזבת אותך, מקבעת את ההתנהגות שלך כך, שאתה לא מעיז לנסות להתנהג בצורה שונה, כי היא נראית לך מוטעית.

אתה רואה איך הבחורה ממשיכה לצאת עם גברים אחרים שלא שמים עליה ולא מתחשבים בה כמו שאתה יכול, ולא מבין איך זה קורה? מה היא מוצאת בגברים האלה? אתה עדיין מסרב להוריד את המשקפיים הוורודות, להסתכל למציאות בעיניים ולהבין שאולי נשים רוצות משהו שונה ממה שאתה מציע להן...

מה הבעיה האמיתית שלך?

הבעיה היא שנשים לא רואות בך גבר אמיתי כל עוד אתה מתנהג איתן בצורה רכרוכית, מנסה לעטוף אותן באהבה שלך, הופך את הרצון שלהן לחוק, ומשתדל לרצות כל גחמה שלהן. זו דרך ישירה לתפקיד הידיד.

נשים לא נמשכות לגבר כזה! הן בסה"כ רואות בו ידיד נחמד שטוב להיות איתו בקשר, אבל לחלוטין לא מתאים להיכנס איתו למיטה או לבנות מערכת יחסים.

אישה לא רוצה משרת בתור בן זוג, היא רוצה גבר.

כאשר אישה מחפשת גבר, היא מחפשת מישהו שמביא איתו עולם חדש ומופלא. גבר שיודע מה הוא רוצה קודם כל, שיודע מה הוא מוכן לעשות ומה לא, גבר שיש לו עקרונות, גבר שיודע להציב גבולות ושיש לו עמוד שדרה, גבר שיש לו עולם ערכים משלו וראיית עולם משלו שאינה תלוייה באחרים.

אתה חושב שבחורה תרצה אותך, אם היא מרגישה שאתה ויתרת על עולם משלך, ובמקום זה אתה מוכן להיכנס לעולם שלה ולשרת אותה שם? שאתה פחות גבר ממנה והיא זאת שקובעת הכל?

אשה רוצה גבר שיכניס אותה לעולם חדש, ולא ילד שיצטרף לעולם שלה בעצמו ויתחיל "לשרת" אותה עם חיוך מתנצל.

אולי עכשיו אתה מתחיל להבין טוב יותר, מדוע נשים מעדיפות את אותם הגברים המניאקים, שעושים להן את המוות. הן לא באמת רוצות מניאקים, פשוט אלו בין הגברים היחידים שבאמת מתנהגים בצורה גברית אמיתית, שלא מוותרים לעצמם, שלא מתנהגים כמו משרתים ולא מסתכלים לה אל תוך הפה, כדי לתפוס כל מילה שלה ולרוץ לבצע אותה.

כאשר לגבר רגיל ואינטליגנטי יש התנהגות גברית ונכונה עם נשים (שיש אותה גם להרבה מהמניאקים), אישה תעדיף גבר כזה על פני כל אחד אחר.

אני אקצין את המצב עוד יותר ואגיד שהבעיה של רוב הגברים, היא שמרוב נואשות הם מוכנים להתפשר על כל מה שיבוא. הם מוכנים לוותר לעצמם, כי לא מאמינים שיכולים להציב דרישות ולקבל את מה שמגיע להם. הם הופכים לסמרטוטים, בתקווה שמישהו ישתמש בהם.

נשים שונאות נואשות ומריחות אותה מרחוק. אם אתה רוצה להצליח עם נשים, תציב לעצמך רף. תן לאשה כבוד, אבל גם תציב גבולות. והכי חשוב - תחייה את החיים שלך, קודם כל.

וזכור עוד משהו חשוב:

אישה בעלת שליטה, הופכת את הגבר שלה לסמרטוט והוא מפסיק לעניין אותה.
גבר בעל שליטה, הופך את האישה שלו למלכה. כל אחד כבודו במקומו מונח.

עכשיו אתה בוודאי רוצה לדעת, כיצד כל מה שרשמתי צריך לבוא לידי ביטוי בחיים ואיך נכון להתנהג בצורה נכונה עם נשים, כדי לא להפוך ל"חברה הכי טובה" שלהן. אני אתן לך שני קווים מנחים:

א. לעולם אל תעשה משהו שאתה לא רוצה.
כאשר בחורה מציעה לך לעשות משהו ביחד - לצאת לאנשהו או מבקשת ממך להסיע אותה או לעזור לה בצורה אחרת כלשהי, אתה לא חייב לעשות זאת אם אתה לא רוצה.

תניח לרגע בצד את התפיסה שצריך לעזור לבחורה בכל דבר שהיא מבקשת. אם לא בא לך, תגיד לה את זה. תגיד לה שהיא כבר לא ילדה קטנה ואתה בטוח שהיא יכולה להסתדר בכוחות עצמה עם דברים פשוטים. תגיד לה שעכשיו אתה לא רוצה לשמוע הסיפורים שלה, כי זה לא מעניין אותך.

אני לא אומר לך לא להסכים לאף הצעה או בקשה שלה. ממש לא. אם בא גם לך לעשות את מה שהיא מבקשת או מציעה, לך על זה. אבל אם זה גורם לך לבטל דברים שתכננת ומאוד רצית לעשות או אם אתה עושה את זה רק כי לא נעים לך לסרב לה או רק כי אתה רוצה לרצות אותה, אז אתה חייב לסרב.

תאמין לי, זה רק יגרום לה להעריך אותך יותר. ברגע שאתה מסרב, ברגע שאתה מפסיק להיות הכלבלב שלה, היא מתחילה להעריך אותך. היא מרגישה אתגר להשיג ו"לאלף" אותך. זה מייד גורם לה להפסיק להסתכל עליך רק בתור ידיד.

ב. כאשר בחורה עושה לידך או כלפיך משהו שלא מוצא חן בעיניך, תגיד לה את זה.
אם יצאתם לפגישה והיא מתחילה לדבר דקות ארוכות בטלפון עם מישהו שהתקשר אליה, מבחינתי זה חוסר כבוד. במקרה כזה אני אגיד לה את זה בצורה מנומסת, שתעשה את כל השיחות האישיות שלה אח"כ. הרי אני עכשיו לא עושה שיחות אישיות, כאשר אני איתה.

  • אם היא פונה אליך בצורה שנראית לך מזלזלת, העמד אותה במקום. אל תפחד להגיד לה דברים כמו "אני לא אוהב כשאת מתנהגת ככה", "אל תעשי את זה יותר. זה לא מחמיא לבחורה כמוך".

אף פעם אל תעשה שום דבר בצורה של "דווקא". זה ילדותי. זה מראה שמה שהיא עשתה, נגע לך בנקודה רגישה ונפגעת. אתה הרי לא בחורה, למה שתיפגע?

בתגובה שלך אתה צריך להראות:

1. שאתה מגיב בצורה רגועה ולא מאבד שליטה כאשר היא מתנהגת בדרך שלא מקובלת עליך. אתה לא עושה סיפור ממשהו שלא מוצא חן בעינייך, אבל גם לא מתעלם מזה.

2. שמה שהיא עשתה או דרשה ממך, זה חוסר כבוד או חוסר טאקט ושהתנהגות כזו לא מקובלת עליך.

3. שזה לא נגע בך רגשית ולא ערער אותך. בסה"כ יש דברים שלא מקובלים עליך או שאינך רוצה לעשות אותם עכשיו.

4. שאתה לא מתכוון להתנהג כמו ילד קטן ולנקום בה או לעשות לה "דווקא" בגלל שהיא עשתה משהו שלא היה נעים לך. אתה נותן לה כבוד וגם מצפה לקבל אותו ממנה בחזרה.

נתתי לך כאן הבנה של היבט חשוב מאוד וכמה קווים מנחים להתנהגות נכונה.

לעיתים קרובות נשים מכניסות אותך לתפקיד הידיד, בעקבות הדרך שבה אתה מתנהג איתן - איך אתה מגיב לבקשות שלה, להתנהגות שלה ולהצעות שלה. כל זה קובע איך היא תתיחס אליך.

  • אנחנו פיתחנו שיטות שונות שמאפשרות לך להגיב נכון בכל סיטואציה. שיטות שנותנות לך אפשרות להוות אתגר עבור הבחורה, להפוך למישהו מיוחד ואטרקטיבי עבורה, כך שהיא תתחיל להימשך אליך מינית גם אם בעבר תמיד ראתה בך רק את "הבחור טוב".

רוצה לקבל את כל השיטות האלה, ללמוד אותן ולהתחיל להשתמש בהן, כדי שהבחורה שאתה רוצה תראה בך גבר אמיתי, תימשך אליך ותרצה להיות רק איתך?

מלא את הטופס הבא ואנחנו נראה לך מה הצעד הראשון שאתה צריך לעשות:


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: