המרכיב שחשוב יותר מכל טכניקה שתלמד

תגיד, אתה בכלל יכול לדמיין את חייך עוברים בלי אמונה? אני לא מדבר על אמונה דתית אלא על דברים פשוטים יותר, כמו:

מה קורה אם אתה מת מרעב, ורואה המבורגר ענקי ועסיסי, עם הר של צ'יפס לידו? הרי בלי אמונה שתוכל להשיג אותו, אתה תגיד לעצמך "אהה... זה המבורגר שנראה ומריח טוב מדי, אין סיכוי שאני אצליח לאכול אותו", אולי אפילו תגיד "אני רעב מדי לאכול המבורגר כזה מהמם".

ואפילו לא תנסה!

נשמע לא הגיוני, נכון? אבל נחש מה - אם אתה באמת לא מאמין שתצליח לאכול המבורגר מוצלח כל כך, למרות שאתה מת מרעב, אין סיכוי שתאכל אותו, כי אתה תשכנע את עצמך בכל דרך אפשרית שזה בלתי אפשרי! כן, עד כדי כך האמונה משחקת תפקיד חשוב בחיינו.

הנה החדשות ועיקרן תחילה: השלב החשוב ביותר, עוד לפני שאתה יוצא לפגוש נשים, הוא להאמין שאתה יכול לעשות את זה!

אני מאמין גדול בכוחה של האמונה, ויודע שאם מישהו מאמין שהוא יכול להשיג משהו, הוא ישיג אותו. אין דבר יותר נכון מזה כשאתה רוצה בחורה שעושה לך את זה.

לעתים קרובות מדי, גברים מוציאים את עצמם מחוץ ל'משחק' עוד לפני שהם קיבלו הזדמנות לשחק. הם מעיפים מבט אחד באישה שהם רוצים וחושבים: "היא כל כך יפה! חבל, היא בטח לא בליגה שלי... אני לא יכול להשיג אחת כזאת...". הסיבה לכך שהם חושבים ככה היא שהאמונה שלהם בעצמם לא מספיק חזקה, או לא קיימת בכלל.

אגיד לך יותר מזה, אולי לך זה לא קרה, אבל יש גברים שכן מנסים להשיג את הבחורה שהם רוצים, והם אפילו ניגשים אליה, אומרים לה כמה מילים, ולמרות שהיא רוצה שיישארו, הם מעדיפים לחתוך בגלל שמשום מה הם לא מאמינים שיצא מזה משהו.

  • הגברים שמצליחים עם נשים הם אלה שמאמינים שיצליחו להשיג בחורה אפילו לפני שיצאו לפאב.
  • לעומת זאת, אלה שלא מצליחים הם בדרך כלל הגברים שעוד לפני שיצאו, אומרים לעצמם "נקווה שמישהי תשים לב אלי היום", ובסופו של לילה שום דבר לא קורה.

הדבר נכון בכל תחום בחיים - מי שלא מאמין בעצמו - לא מצליח. אם בעל עסק לא מאמין שהעסק שלו יצליח אז העסק באמת יכשל, אם תלמיד לא מאמין שיצליח ללמוד משהו, הוא כנראה יכשל גם בבחינה. למה? כי ככה עובד מנגנון המוח שלנו - הוא פשוט מחפש את מה שהוא מאמין בו ומוותר על מה שלא מאמין בו.

בשביל להשיג מטרה כלשהי, ולא משנה אם זו אישה, מכונית, עבודה נחשקת או המבורגר, אתה צריך לגרום לעצמך להאמין שאתה יכול להשיג את המטרה שלך.

בשביל להשיג אישה יפה, או כוסית מהממת, או בחורה מגניבה שנראית כמו הבת השווה של השכנים, אתה חייב להאמין שאתה יכול להשיג אותה. לא משנה איזו טכניקה תלמד ועד כמה אתה שולט בתיאוריות פיתוי, בחיים לא תצליח להשיג את הפנטזיה שלך בלי אמונה.

רוצה אותה? תאמין שאתה יכול להשיג אותה, או לפחות לגשת אליה, אחרת, לחברה הכי טובה בחייך יקראו "בדידות".

אגלה לך סוד קטן-גדול: הדבר הכי חשוב שאני עושה לפני שאני יוצא לפגוש נשים הוא להסתכל במראה ולשכנע את עצמי שאני שווה, שאני יכול, שאני ראוי. אולי לא תאמין, אבל לא למדתי לעשות את זה לפני יציאה לפאב או למועדון, אלא לפני אירועי ספורט חשובים, בדיוק כמו שרוב הספורטאים עושים כשהם מתים לנצח בתחרות כלשהי וחסרה להם מנה של אמונה.

זו אחת הבעיות הגדולות של הדור שלנו – יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים, אנחנו רק לא מאמינים בזה מספיק ושוללים את עצמנו כל פעם מחדש.

חשוב שתפנים את זה - ההבדל בין ספורטאי רגיל לספורטאי גדול היא האמונה ביכולתו לשחק אותה, בדיוק כמו שההבדל בין גבר רגיל לגבר שמצליח עם בחורות, היא האמונה ביכולתו להשיג אותן.

אמונה בעצמך נותנת מוטיבציה וכח אדירים! יותר מכל טכניקה שתלמד.


אחת הפרסומות המוצלחות ביותר בתולדות הפרסום היא של חברת 'נייק' שגייסה לשורותיה את מייקל ג'ורדן.

'נייק' שרצתה לשדר מסר של מצליחנות, הבינה את חשיבות האמונה בקרב ספורטאים מצליחים ואנשים בכלל, והלכה על הקו הזה. בפרסומת רואים ושומעים את מייקל ג'ורדן, שנחשב לאלוהים של הכדורסל ולשחקן הגדול ביותר בענף בכל הזמנים, אומר:

"החמצתי יותר מ- 9,000 זריקות לסל בקריירה שלי, הפסדתי בכמעט 300 משחקים, 26 פעמים סמכו עלי שאקח את הזריקה המכריעה של המשחק אבל החטאתי, נכשלתי שוב...ושוב...ושוב בחיי. אבל האמנתי בעצמי, למדתי מכל כישלון ובגלל זה אני מצליח!".

הוא פשוט האמין בעצמו גם כשנכשל...ואתה?


אתה בטח שואל "אז איך אני אתחיל להאמין בעצמי, אם אני בטוח שאין לי סיכוי?". תן לי להרגיע אותך - אמונה זה דבר נרכש. היא נבנית מכך שאתה מבין מדוע נשים ירצו דווקא אותך, מזה שאתה בטוח שיש לך בהישג יד את היכולת להרשים בחורה, מהצלחות קטנות שאתה צובר ומוכיח לעצמך בעזרתן שאתה יכול, ועוד משורה של דברים שאת כולם קל מאוד לגייס למען בניית האמונה הבלתי מעורער בעצמך.

אנחנו עובדים עם התלמידים שלנו בקורס על כל הדברים האלה, כדי שהאמונה שלהם בעצמם תהיה אחד היסודות החזקים ביותר עליהם מושתת ההצלחה שלהם.

האם אתה מוכן להתחיל להאמין בעצמך או שתישאר בצד ותקווה שדברים יקרו מעצמם?

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...


בוגרי הקורס מספרים

הגעתי לקורס עם ציפיות בשמיים אחרי שרציתי לעשותו מזה שנתיים שבהם קראתי את הניוזלטרים ואת כל האתר וחיכיתי לאזרחות ולחופש הכלכלי.

אחרי החומר של היום הראשון לא ישנתי כל הלילה מרוב אדרנלין ביום השני התבהרה עוד קצת התמונה והיה פשוט מאיר עיניים ומדהים!
בסוף שלב א של הקורס חתמנו על חוזים שעד תאריך מסוים אנו עושים תרגיל של לבקש מ-30 בנות טלפון בשעה (בלי מטרה לקבל!). כשבאתי לעשות אותו הרגליים שקשקו לי.

אך בכל זאת עמדתי במשימה וזה היה פשוט מטורף! והשוק הכי גדול מהתרגיל הוא שלא רק שביקשתי אלא גם קיבלתי משתי בנות ואחת עם חבר לקחה את שלי "למקרה ש.."

למרבה הפתעתי אחת מהשתיים היא בחורה בת 28 (כשאני רק בן 23) וזה פאר מטורף לכל הכיוונים! התחלתי לצאת איתה ולמזלי הגיע שלב ב' של הקורס שעובר על תחזוק מערכות יחסים ועוד.

אני ממשיך לצאת איתה ומשתמש המון במה שלמדתי בקורסים ואני מרגיש שהיא ממש חולה עלי וזה ממש כיף.

תודה לכם על הכל!

איתמר, בן 23
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: