איך לקבל מספרי טלפון מבחורות, בקלות יתר

האם אתה מצליח לקבל מספרי טלפון מבחורות בקלות?

אתה מתחיל לדבר עם מישהי, השיחה זורמת ומגיע הרגע שבו צריך לבקש את מספר הטלפון שלה... איך הכי טוב לבקש ממנה את המספר? מה להגיד לה?

רוב הגברים מתקשים בשלב הזה.

אני רוצה להראות לך דוגמא של אחד התלמידים שלנו, שהייתה לו בעיה בדיוק בשלב הזה, ואיך פתרנו אותה.

עידן, אחד התלמידים בקורס, פנה אלי והסביר שהוא מתקשה לקבל מספרי טלפון מבחורות. כאשר היה ניגש לבחורה, מדבר איתה ומבקש ממנה את המספר, ברוב המקרים היה נתקל בדחיות וסירובים.

כאשר התחלתי לחקור את המקרה שלו, גילתי שני דברים:

א. עידן היה מבקש את מספר הטלפון שלה אחרי שיחה מאוד קצרה של שתי דקות בערך, עוד לפני שהבחורה הייתה מרגישה מספיק נוח לתת לו את המספר שלה.

ב. כאשר אחרי השיחה הקצרה הבחורה הייתה מסרבת לתת לו את הטלפון שלה, הוא היה ישר מתקפל ולא מנסה יותר. גם אם היה ממשיך לדבר איתה, הוא לא היה מבקש את הטלפון שנית.

אחרי שראיתי בבירור את שני הדברים האלה ואת הדרך שבה דיבר עם הבחורה, הסיבה לבעיה שלו הפכה לברורה והייתי צריך להסביר לעידן איך לפתור אותה בצורה נכונה. הנה תקציר השיחה שניהלנו:

אני: עידן, אם הייתה ניגשת אליך בחורה בקניון, מדברת איתך דקה-שתיים ומבקשות מספר טלפון, איך היית מגיב לזה?

עידן: אני חושב שזה היה נראה לי מוזר. למה שמישהי פתאום תרצה את מספר הטלפון שלי אחרי דקה, בלי שום סיבה? היא לא מכירה אותי ובאהבה ממבט ראשון אני לא מאמין. זה יראה לי חשוד. אולי היא סתם צוחקת עלי עם החברות שלה או אולי היא איזו סוטה...

אני: זה בדיוק מה שמרגישות הרבה מהבחורות שאתה מבקש מהן מספר טלפון אחרי שתי דקות של שיחה. זה מחשיד! במיוחד אם היא לא רואה שום סיבה חד משמעית למה אתה רוצה את הטלפון שלה. אתה תיראה לה כאוסף טלפון סדרתי או חס וחלילה כסוטה. אפילו לא הספקת להכיר אותה!

עידן: אז אני צריך לתת לה סיבה, למה אני מבקש ממנה ממנה את מספר הטלפון?

אני: בוודאי. למרות שנראה לך שלשניכם אמור להיות ברור למה אתה מבקש הטלפון שלה, זה לא ככה. הכוונות שלך נסתרות מעינייה, אתה עדיין אדם זר עבורה בשלב הזה.

יותר מכך, אתה צריך לגרום לה לרצות לתת לך את הטלפון שלה ולגרום לה להבין שאתה באמת הספקת להכיר אותה ומתעניין בה. כדי שהכל יעבור חלק, צריך להיווצר "קליק דו כיווני". זאת אומרת שהיא צריכה גם להתעניין בך וגם להבין שאתה מתעניין בה.

ברגע שהקליק הדו כיווני נוצר בראש שלה, זו תהיה סיבה מספיק טובה להחליף איתך מספרי טלפון, כדי לדבר ולהיפגש בהמשך.

והנה עוד משהו חשוב:

הבחורה צריכה להרגיש שזה בסדר לתת לך את מספר הטלפון שלה. שאתה באמת תתקשר אליה, שאתה לא "משחק" איתה, שאתה לא איזה מטרידן או כל רעיון הזוי אחר.

היא צריכה לדעת שהעניין שלך בה הוא ובמספר הטלפון שלה הוא כנה, ושאתה מבקש אותו, כי אתה רוצה להתקשר אליה.

הסברתי לעידן שלפעמים, למרות שהבחורה הייתה רוצה לתת את מספר הטלפון שלה, היא לא בטוחה במניעים שלך והיא תנסה לברר אותם על ידי כך, שהיא תציב לך מכשולים כדי לבדוק את רצינות הכוונות שלך ולהבין מה בכלל אתה רוצה ממנה.

בדרך כלל היא תעשה את זה בצורה אוטומטית ולא בצורה מכוונת.

כדי לבדוק את רצינות הגבר ועד כמה חשוב לו באמת הטלפון שלה, היא לא תסכים לתת את המספר שלה בפעם הראשונה או השנייה שהוא מבקש. היא תמשוך את העניין, כדי לקבל עוד ועוד סימנים שזה לא סתם...

מבחינת הרבה מאוד נשים, אם הגבר יעזוב עם הזנב בין הרגלים על הסירוב הראשון (למרות שהיא ממשיכה לדבר איתו ולהראות שזה "עדיין לא"), כנראה שהוא לא באמת רצה את המספר והיא לא באמת הייתה חשובה לו.

אבל אם הגבר יישאר עוד, ימשיך לדבר איתה, יתן לה הרגשת ביטחון ונוחות בשיחה איתו, יראה שהוא עדיין עומד על שלו, ויבקש בעוד מספר רגעים את המספר שוב, היא תבין שהוא רציני ושהוא באמת רוצה את המספר.

שיחה ארוכה יותר והיכרות יותר מעמיקה, יוצרים הרגשת אמינות בין אנשים.

עידן שאל אותי באיזה משפט אני ממליץ לו להשתמש כדי לבקש מספר טלפון, כי הוא מרגיש שלפעמים המשפטים שהוא אומר לה כדי לבקש טלפון, הורסים את כל הנוחות שהייתה קודם בשיחה.

הסברתי לו שהמשפט צריך להיות המשך טבעי לשיחה שהייתה קודם, ובכל שיחה זה יכול להיות משפט קצת שונה. אבל אם בכל זאת אתה לא מוצא משפט מתאים כדי לבקש את הטלפון שלה, השתמש במשפט הבא, שיהיה טוב עבור רוב המקרים:

"תרשמי את המספר שלך, נשמור על קשר."

לאחר שעשינו עם עידן כמה סימולציות של שיחות כאלה ועידן תרגל יצירת נוחות ואמינות בשיחה, הוא הבין איך צריך לנהל את ההיכרות לפני שמבקשים את מספר הטלפון, כדי שהבחורה ממש תרצה לתת לו את המספר שלה.

מאז עבר בערך שבוע ועידן סיפר שהוא לקח 6 מספרי טלפון ביומיים, וכבר יצא לשני דייטים עם בחורות שלקח את הטלפונים שלהן בהיכרות מזדמנת ברחבי העיר.

רוצה גם אתה ללמוד איך תוך כמה דקות לקבל מספרי טלפון של בחורות, לצאת איתן לדייטים ולהגיע לסקס וזוגיות? זה בדיוק מה שאנחנו מלמדים בסדנאות שלנו. מלא את הטופס הבא והיעצים שלנו יחזרו אליך עם כל הפרטים:


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: