כך תגיע למיטה בדייט ראשון, במקום בשלישי -3

היי,
היום אני אספר לך על אחד השלבים החשובים ביותר שנמצאים בין ההיכרות עם הבחורה, לסקס איתה. זהו שלב הדייט. אם תשתמש בכל העקרונות של דייט מוצלח, מובטחת לך לא רק התאהבות טוטאלית של הבחורה בך, אלא גם סקס פרוע בסוף הערב.

התנהלות נכונה בדייט זוהי אמנות שאפשר לכתוב עליה ספר שלם. בקורס אנחנו מלמדים את כל מה שנחוץ להצלחה בדייטים, החל מרגע קביעת הדייט בטלפון ועד לבוקר שלמחרת. כאן אני אתן לך שני כללים מאוד חשובים לדייט הראשון, שיעזרו לך להתחיל את הדייט ברגל ימין וליצור את הכימיה הדרושה עם הבחורה. אם תעשה הכל נכון, יש סיכוי טוב שתמצא את עצמך מבלה איתה לילה מדהים מייד לאחר הדייט.

שני חוקים לדייט מוצלח

1. אל תשתמש במילה "דייט" כאשר אתה קובע עם הבחורה וגם כאשר אתה כבר נמצא איתה ביחד. החלף את המילה "דייט", במילה "פגישה".
ברגע שתקרא לזה "דייט", אתה תכניס את עצמך לגבולות התנהגות מסויימים ותבנה אצל הבחורה ציפיות ל"עוד דייט כמו שכבר היו לה רבים אחרים", במקום לאפשר לה להתייחס לזה כמשהו בלתי רגיל, חדש, לא צפוי ומיוחד. אתה למעשה מודיע לבחורה שהפגישה שלכם תתנהל בהתאם לכללים מסויימים, כללים של "דייט".

אצל כל אדם המושג "דייט" מתקשר לאופי מאוד מסויים של פגישה עם מוסכמות כלשהן. "דייט" זה סוג של פגישה מחייבת שבה שני הצדדים כבר הצהירו שהם מחפשים זוגיות והולכים לבחון אחד את השני. המילה "דייט", הופכת את הפגישה למשהו כבד יותר שמחייב כל צד לשמור על התפקיד הסוציאלי המוקדש לו ב"דייט".

מה שאני מציע לך, זה להימנע מהמילה "דייט". אתה הרי לא יודע מראש מה יהיה בפגישה, איך תתנהג וכיצד היא תסתיים. אז בשביל מה לקבע את עצמך ואת הציפיות מהפגישה למשהו מאוד מסויים. בוא נשאיר קצת מקום לחוסר וודאות.

2. החלף מספר מקומות במהלך הפגישה שלכם.
אם הבחורה הגיעה לפגישה איתך ולא עזבה אחרי 10 דקות, סימן שהיא כבר מעוניינת בך ונמשכת אליך ברמה מסויימת. כל מה שנשאר לך, זה ליצור יותר קירבה ביניכם ולדאוג להנאה של שניכם במהלך שאר הפגישה.

כאשר אתם נמצאים במקום הראשון אליו הגעתם, אתם נמצאים במסגרת של פגישה ראשונה, זאת אומרת עדיין בשלב של להכיר אחד את השני. אתם עדיין טיפה אנשים זרים. ברגע שאתה לוקח את הבחורה ועובר איתה למקום אחר לאחר זמן מה, נוצרת אצלה הרגשה של פגישה שנייה, כיוון שאתם נמצאים במקום חדש ומסביבכם אנשים חדשים. זה יוצר תחושה של פגישה חדשה, פגישה שנייה.

אם במהלך הפגישה שלכם תחליפו שלוש מקומות, זה יצור הרגשה כאילו זוהי כבר הפגישה השלישית. כאילו אתם מכירים כבר הרבה זמן ועברתם הרבה חוויות ביחד. דבר נוסף, כאשר אתם מחליפים מספר מקומות, הבחורה מתרגלת לרעיון שהיא יוצאת איתך למקומות שונים ונוסעת איתך ממקום למקום. זה מעלה את האמון שלה בך ויוצר כימיה. כמובן עליך לא לשכוח להשתמש בכלי משיכה במהלך הפגישה שלכם, כדי לגרום לה לרצות אותך.
איך לדעתך משתנים הרגשות של הבחורה כלפיך, לאחר שהיא מרגישה כאילו אתם מכירים כבר הרבה זמן וזו הפעם השלישית ולא הראשונה, שאתם יוצאים ביחד? היא מרגישה הרבה יותר קרובה אליך, כאילו היא מכירה אותך הרבה יותר טוב ואתם כבר כלל לא אנשים זרים.

למעבר בין מקום למקום באותה הפגישה יש יתרון נוסף. הרבה נשים לא ירצו לנסוע אליך הביתה בפגישה הראשונה, אם זה בגלל עקרונות כלשהם או בגלל שהן מרגישות שלא מכירות אותך מספיק טוב. אם לאחר שתחליפו שלוש מקומות והמקום הרביעי אליו תיסעו יהיה אליך הביתה, הסבירות שהיא תהיה מוכנה לזה, הרבה יותר גבוהה מאשר אם היית לוקח אותה הביתה לאחר שהייתם רק במקום אחד. הרי ללכת לבית של גבר בפגישה השלישית זה הרבה יותר הגיוני, מאשר בפגישה הראשונה.

אילו רק שני כללים בסיסיים שיעזרו לך לשפר את הדייטים שלך, אבל זוהי רק ההתחלה.

כדי שהדייט יהיה באמת מוצלח, הנה רשימה קטנה של דברים שעליך לעשות בנוסף:
- שימוש בכלי משיכה במהלך הדייט, כגון יצירת אתגר, מגע, סקרנות, בניית מתח מיני, שיטות לגירוי הבחורה ועוד.

- התגברות על מבחנים - במהלך הדייט הבחורה תשאל אותך שאלות ועל פי התשובות וההתנהגות שלך, תגבש עליך דעה מסויימת. היא בוחנת את הכוונות שלך, את הערכים שלך, את תפיסת החיים שלך, את הנחישות שלך ועוד סדרה של דברים. אתה צריך לדעת לעבור את כל המבחנים האלה בביטחה.

- התמודדות עם התנגדויות ותירוצים - לפעמים הבחורה מעלה התנגדות כחלק ממבחני נשים או נותנת כל מיני תירוצים כשאתה מציע לה משהו. אתה צריך לדעת להתמודד עם כל אלו ולהבחין בין חוסר רצון אמיתי שלא להענות להצעה כלשהי שלך, לבין מבחן שכדי לעבור אותו עליך להתנהג בצורה שונה.

- הובלה לקשר אינטימי בסיום הדייט - הדייט זה לא רק לשבת, לשתות קפה, לדבר ולהכיר אחד את השני. זוהי רק ההתחלה. החלק המעניין יותר קורה בהמשך, כאשר אתה צריך ליצור קרבה פיזית איתה, להגביר את המשיכה, להצהיר את הכוונות שלך ולקדם את העניינים הלאה. אתה צריך שיהיו לך אסטרטגיות התנהגות נכונות לשלב הזה.

את כל הדברים האלה ועוד רבים אחרים, אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי". אנו מסבירים בצורה מפורטת כל אחד מהשלבים ואתה תדע כיצד להוביל את הבחורה מהפגישה הראשונה, לסקס סוער עד אור הבוקר.

המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס

מאז תחילת גיל ההתבגרות חייתי בפחד מבנות. זה התפתח לפחד מבחורות ומנשים.
לא יכולתי לגשת לבחורה שאני לא מכיר, וגם עם בחורות שהכרתי לא ידעתי להתנהג בצורה מושכת או מעניינת.
כמובן שהיו לי פה ושם הצלחות, חלקן אפילו די מרשימות, אבל לא יכולתי לשלוט בהן או לחזור עליהן.
בקורס למדתי לתת שם לאותה התנהגות ומצב פנימי שהיו לי בזמן אותן הצלחות עבר,
ולהתנהגות / מצב פנימי בכשלונות שאפיינו את שאר ההתנסויות שלי.
למדתי לפתוח שיחה עם בחורה שאני לא מכיר, ליצור משיכה, להיות חוצפן ולא להתנצל על זה.
התחלתי להנות משיחה עם בחורות ולהבין שאינטראקציה עם בחורות מזדמנות יכולה להיות
מעניינת גם לא בקונוטציה מינית.
בקורס לקחתי בפעם הראשונה טלפונים מבחורות שלא הכרתי, והכי חשוב - למדתי לקבל "לא" בלי להתבאס.

באחד מימי שישי ישבתי עם חברים בפאב, והייתה שם גם בחורה שאני מכיר והיא בטעם שלי.
בשלב מסויים שמתי לב שאני לא משתלב בשיחה ורק שותק.
החלטתי שאני מושך את תשומת הלב של הבחורה ויוצר בה תגובה רגשית. התחלתי להקניט אותה ולגרום
לה להצטדק בפני, תוך כדי נגיעות אגביות בה (עוד דבר שהקורס נתן לי לגיטימציה לעשות).
בהתחלה היה נדמה שזה לא משפיע עליה, אבל פתאום היא התחממה ואחרי איזו שטות שאמרתי לה היא נתנה לי סטירה.
היא הייתה כולה חיוכים והתחילה לחרמן אותי מתחת לשולחן, ובסוף סינג'רתי אותה שתסיע אותי הביתה.
כן - אני יודע שהיה לי מצב לשכב איתה, הדרך עוד ארוכה.

בקיצור - הקורס הזה פתח לי עיניים והראה לי כיוון. למי שיש בו את הנכונות להשקיע, אני ממליץ בחום.

שועל ההר

יש לי חדשות טובות בשבילך!

אתה יכול להשיג בקלות את הנשים שאתה רוצה!
אתה רק צריך את ההנחיות הנכונות, כיצד לעשות זאת.

רוב הגברים שלא הולך להם עם נשים, מתנהגים בדרך ש"נראית להם נכונה", אך בדרך כלל אינה מביאה אותם לתוצאות הרצויות.

רק אחוז קטן של גברים, מתנהגים ומתקשרים בדרך שמושכת אליהם נשים. זה לא עניין של מראה, סטטוס או כמות הכסף שלך.

אתה רק צריך לדעת, איך ללחוץ על הנקודות הנכונות שיגרמו לאישה להידלק עליך.


אנחנו נסביר לך בצורה מדוייקת, מהי ההתנהגות שמושכת נשים, כיצד אתה יכול בקלות לסגל לעצמך התנהגות זו ולרכוש את הביטחון העצמי הנחוץ לך.

אם אתה רוצה באמת להפוך למצליח עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את הנשים שתמיד חלמו עליהן.

התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך לעשות זאת. אנו נביא אותך למצב, שבו אתה לא תרגיש מתוח, לחוץ או מתרגש, אלא יהיה עבורך נוח לחלוטין לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.
אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר למשוך נשים, שלא יוכלו להשאיר אף אחת אדישה כלפיך.המדריכים הטובים ביותר שלנו ילמדו אותך צעד אחר צעד, ויאמנו אותך בשטח להשתמש בכל מה שלמדת.
אנו נלמד, נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: