המשפט שיטריף את הבחורה שאתה רוצה

בוודאי שמת לב שלרוב, דווקא הבחורה שאתה לא מעוניין בה, היא זו שרוצה אותך, בזמן שהבחורה שאתה רוצה אותה, בדרך כלל לא שמה לב אליך.

חשבת פעם למה זה קורה?

התשובה היא פשוטה: כשבחורה רואה שאתה לא מעוניין בה, זה מאתגר אותה.

יש כלל שאומר: כאשר בחורה מרגישה שאינך מעוניין בה, זה מעורר אצלה תחושת אתגר (האתגר להשיג אותך ולגרום לך להתעניין בה) וגורם לה להתחיל להימשך אליך. אותו הדבר קורה גם בכיוון ההפוך - כאשר בחורה מרגישה שאתה רוצה אותה, היא אוטומטית תופסת את עמדת ה"לא מעוניינת בך".

לכן, כשאתה מפגין חוסר עניין בבחורה, אתה יכול להשפיע על המשיכה שלה כלפיך.

במילים אחרות, נשים לא מתלהבות מגבר שרוצה אותן כבר על ההתחלה, אבל ברגע שבחורה פוגשת גבר מעניין שמדבר איתה ונותן לה תשומת לב, אבל מראה בבירור שאינו דלוק עליה, זה מאתגר אותה והיא מתחילה להימשך אליו.

תחושת אתגר, זהו אחד הדברים שמשפיעים בצורה החזקה ביותר על המשיכה של נשים כלפיך.

עכשיו אני אלמד אותך איך להתחיל להשתמש בצורה נכונה בכלי המשיכה שנקרא "יצירת אתגר".

איך ליצור אתגר ומשיכה תוך כדי שיחה קלילה

כפי שבוודאי כבר הבנת, הדבר הראשון שעליך לעשות ברגע שאתה מתחיל לתקשר עם בחורה חדשה, זה לא להראות שאתה מעוניין בה!

דבר איתה כמו שהיית מדבר עם חבר. ללא מחוות רומנטיות, ללא מחמאות וללא ג'נטלמניות יתרה (יהיה לך זמן לכל זה בהמשך). התנהגות כזו תשים אותך כבר בתחילת השיחה בעמדת יתרון ותהווה בסיס חזק שיעזור לך להשתמש בשיטה שעכשיו אלמד אותך, כדי להגביר את המשיכה שלה כלפיך בשניות הבאות.

השלב השני בתהליך יצירת האתגר (אחרי שהפגנת חוסר עניין רומנטי) זהו שלב "הגברת האתגר". בשלב הזה אתה מציב מכשולים נוספים ומאתגרים, שהבחורה מרגישה צורך להתגבר עליהם וכך מתחילה להימשך אליך חזק יותר.

לפני שאני אתן לך דוגמאות פרקטיות להגברת אתגר, אסביר לך בקצרה איך פועל המנגנון הזה ואראה לך איך אתה יכול להשתמש בו לטובתך, על מנת להשיג דווקא את הבחורות שאתה רוצה.

אתגר מופיע כאשר:
א. קיים מכשול שצריך להתגבר עליו.
ב. אתה מרגיש שאם לא תתגבר על המכשול, הערך שלך בעיניי אחרים ייפגע.

למשל, אם מישהו יגיד לך "אין סיכוי שאתה תצליח לסיים את התואר", זה יאתגר אותך להוכיח לו ולשכנע אותו שאתה כן תצליח לסיים תואר. שני התנאים של אתגר מתקיימים כאן:

ראשית, לסיים תואר דורש מאמץ ומצריך השקעה ויכולת (התנאי הראשון - מכשול שצריך להתגבר עליו).
שנית, ברגע שמישהו מעלה אותך בספק, אתה מרגיש שלא לוקחים אותך ברצינות ולא מעריכים את היכולות שלך (התנאי השני - הערך שלך נפגע).
בצורה דומה אתה יכול לבנות משפטים שיאתגרו את הבחורה ובעקבות כך, יגרמו לה להימשך אליך.

השיטה שבעזרתה עושים את זה, נקראת: "אנחנו לא מתאימים כי..."

בשיטה הזו, במהלך השיחה עם בחורה, אתה מודיע לה (כבדרך אגב) שאתם לא יכולים להיות ביחד בגלל סיבה כלשהי שקשורה אליה.

לדוגמא, כאשר אני מדבר עם בחורה, אני אוהב להגיד לה:
"את נחמדה, אבל אני לא חושב שיוכל להיות בינינו משהו. אבל אולי נוכל להיות ידידים."

זה מייד מאתגר אותה. היא אומרת לעצמה "הוא הגבר הראשון שאומר שאני לא מתאימה לו! איך הוא מעז? כל הגברים רוצים אותי והוא פסל אותי כבר על ההתחלה?! אין סיכוי, אני הולכת לגרום לו להתאהב בי!".

ואז היא זו שלאט לאט מתחילה לנסות להרשים אותך, לחשוב עליך ועם הזמן מפתחת רגשות כלפיך.

מה שיפה בשיטה הזו, הוא שגם אם הבחורה בכלל לא חשבה עליך בתור בן זוג פוטנציאלי, ברגע שהיא שומעת שאתה מעלה אותה בספק ומציב בפניה מכשול, זה מייד מאתגר אותה וגורם לה לרצות להוכיח שהיא כן יכולה להיות איתך.

וזה עובד כמו קסם!

משפט נוסף שאני אוהב להגיד, הוא: "אני לא יוצא עם בחורות יותר נמוכות ממני".

כמובן אני אומר את זה למישהי שהיא יותר נמוכה ממני. זה גורם לה להרגיש שפסלתי אותה, בלי שנתתי לה סיכוי להוכיח את עצמה. היא רגילה שכל הגברים רוצים אותה בגלל שהיא יפה, ואני פסלתי אותה ועוד בצורה כזו לא הגיונית...

בשבילה אני עכשיו הגבר המיוחד, ביחס לכל השאר. כבר התבלטתי ויצרתי אצלה רצון להוכיח לי שהיא מספיק טובה, ולא משנה שהיא יותר נמוכה ממני.

עוד משפט שאפשר להגיד, הוא: "לא יכול להיות בינינו שום דבר, כי את לא יודעת לבשל".

במקום "לבשל" אפשר להגיד כל דבר אחר. למשל "כי את לא יודעת לשיר" או "כי את לא יודעת לעשות מסאג'" או "כי את לא מספיק ספורטיבית ואני לא רוצה שבת הזוג שלי תשמין". לא משנה מה זה יהיה, העיקר שזה יאתגר אותה להוכיח שהיא כן מספיק טובה בזה.

ברגע שמאשימים אותנו שאנחנו לא מספיק טובים במשהו, יש לנו נטייה טבעית להוכיח את ההפך. לכן זה עובד כל כך טוב ויוצר אתגר עבור הבחורה. ואתגר, פירושו ריגוש, חוויה. אתה כבר עשית לה משהו, נגעת בנקודה רגישה. אתה כבר שונה מרוב הגברים שמנהלים שיחות יבשות.

מה שהראיתי לך עכשיו, זוהי רק שיטה אחת בת 2 שלבים ליצור אתגר - על ידי הפגנת חוסר עניין בשלב הראשון והגברת האתגר בשלב השני (על ידי משפטים שמעלים ביניכם מכשול). כמובן שיצירת אתגר בלבד לא מספיקה כדי שבחורות יפלו לרגליך, אבל זה משהו שיכול להעצים בצורה מאוד משמעותית את המשיכה של הבחורה.

יש גם דרכים נוספות לאתגר את הבחורה ויש עוד הרבה שיטות אחרות, שעוזרות לך לגרום לה להימשך אליך, לפנטז עליך ולרצות להכניס אותך למיטה...

אפשר ליצור משיכה קטלנית אם אתה משתמש בכמה שיטות בו זמנית, ולא רק ביצירת אתגר. שיטות נוספות ליצירת משיכה, מאפשרות לעורר אצל הבחורה רגשות אחרים כמו מתח מיני, סקרנות, התלהבות, גירוי, ושאר הרגשות שנשים מכורות אליהם.

אתה יכול ללמוד את כל הדברים האלה בקורס "אומנות הפיתוי" ולהתחיל לצאת כבר בעוד חודש עם הנשים שעד היום רק חלמת עליהן.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: