איך "לגנוב" את הכוסית מהחברות המכוערות שלה

היי,

קורה לך שאתה יוצא למקום בילוי או הולך ברחוב ורואה בחורה שהיית רוצה להכיר, אבל היא לא נמצאת לבד, אלא מסתובבות חברה אחת או יותר, או אפילו בקבוצה מעורבת של גברים ונשים?
כמעט בכל מקום כמו מסיבה, מועדון, בריכה, חוף ים או ארוע חברתי כלשהו, בחורות לא נמצאות לבד, אלא עם מישהו. לכן חשוב לדעת כיצד לפעול במקרים האלה, כדי להכיר את הבחורה שאתה מעוניין בה, אבל היא מוקפת בחברות.

היכולת הזו פותחת לך פתח לא רק לבחורה עצמה, אלא גם לחברות שלה. אתה יכול לנצל הזדמנות אחת ולהכיר כמה נשים בו זמנית, כך שבהמשך תהיה לך אפשרות בחירה.

בדרך כלל גברים יעדיפו לגשת ולהכיר בחורה שנמצאת לבדה ואוטומטית יוותרו על בחורות שנמצאות עם חברות או בקבוצה מעורבת. הם מוותרים על ההזדמנויות האלה, כי חושבים שלהכיר מישהי בתוך קבוצה הרבה יותר קשה, מאשר להכיר מישהי שנמצאת לבד. הם חושבים כך מהסיבה שהם לא מכירים את הסוד שאתה הולך לקרוא עוד מעט.

רוב הגברים לא יודעים את זה, אבל להכיר בחורה שנמצאת בקבוצת אנשים, יכול להיות הרבה יותר קל מאשר להכיר בחורה שנמצאת לבד. צריך רק לדעת כמה כללים פשוטים שברגע שאתה שומר עליהם, הקבוצה בעצמה מדרבנת את הבחורה שאתה מעוניין בה, להשאיר לך מספר טלפון ולהתחיל לצאת איתך.

רוצה לדעת איך עושים את זה?

איך מתחילים עם בחורה שנמצאת בקבוצת אנשים

ישנם מספר כללים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אתה ניגש ומתחיל לדבר עם אותן הקבוצות, שבתוכן נמצאת הבחורה שאתה רוצה להכיר.

כלל ראשון - לדבר עם כולם
זיהית בחורה יפה בתוך חבורה של בנות או בתוך חבורה מעורבת ואתה רוצה לגשת אליה. אם תיגש אליהם ותדבר רק עם בחורה אחת כאשר היא בתוך הקבוצה שלה, אתה עלול להיתקל בהרבה התנגדויות ומכשולים מחבריה לקבוצה. לכן, כאשר אתה ניגש לקבוצה ומתחיל לדבר, פנה לכולם ולא למישהי אחת ספציפית. כאשר אתה ניגש לכל הקבוצה ומתחיל לדבר עם כולם, אתה מתיידד עם הקבוצה ובכך את הופך להיות חלק לגיטימי ממנה.

אם אתה מעוניין בבחורה אחת מתוך הקבוצה, אתה חייב קודם כל לנטרל את הגורמים שעלולים להפריע לך בסיטואציה. אותם גורמים מפריעים יכולים להיות "החברה הטובה ששומרת עליה" או "הגברים האחרים בקבוצה שמגנים על הבחורות שלהן". לכן, חשוב קודם כל להתידד עם הקבוצה ולגרום לחברי הקבוצה להנות בחברתך. ברגע שאתה כבר בתוך הקבוצה והפכת לחלק ממנה, אתה יכול להתקדם הלאה ולפנות לבחורה הספציפית שאותה אתה רוצה.

כלל שני - לנטרל גורמים מפריעים
בכל חבורה יש את האנשים הדומיננטיים יותר, אותם אנשים תמיד ישמרו על הכוח שלהם בקבוצה. הם תמיד ירצו להוביל, יגנו על המקום שלהם וידרשו הרבה תשומת לב מהסביבה. אלה אותם האנשים שאליהם יש להתייחס ברצינות רבה, כי הם עלולים להיות מקור ההתנגדויות, מפני שאם הם יחליטו להניע את הקבוצה נגדך, יהיה לך קשה להתנגד לכך. לעומת זאת אם הם יקבלו אותך לקבוצה, כל הקבוצה תרכוש לך הערכה.

את אותם הגורמים המפריעים, בהנחה שהם לא הבחורה שאתה רוצה, אפשר לזהות בכך שהם תמיד מובילים את הקבוצה. הם מדברים הרבה, אנשים צוחקים מהבדיחות שלהם, הם אנרגטיים, משדרים הרבה ביטוחן עצמי ומחליטים עבור כל חברי הקבוצה.

מעכשיו, בכל פעם שאתה מזהה קבוצה של אנשים ואתה רוצה לגשת למישהי ספציפית מתוכה, צפה מספר שניות בקבוצה, זהה את האנשים שיכולים להיות גורם מפריע. כאשר אתה ניגש אל הקבוצה ומדבר עם כולם, תן תשומת לב יתרה לאותם האנשים, כך הם ימשיכו להרגיש במרכז, יקבלו את תשומת הלב שלך ולא יראו בך גורם עוין, ואתה תוכלו להמשיך לכיוון המטרה שלך.

כלל שלישי - לבודד את בחורה
אחרי שהפכת להיות חלק מהקבוצה ואתה כבר חלק מ"המשפחה", אתה צריך להתקדם לכיוון המטרה שלך. כדי להתקדם עם מישהי ספציפית, מומלץ לבודד אותה מהקבוצה שלה, כיוון שכך אתה מקבל הרבה יותר שליטה בסיטואציה. עכשיו אתה "אחד על אחת" ולא "אחד מול הקבוצה".

כדי לבודד את הבחורה אחרי שהפכת להיות חלק מהחבורה, מספיק לפנות אליה ולהגיד לה "בואי רגע הצידה אני צריך להגיד לך משהו", להושיט לה את היד ולהוביל אותה החוצה מתוך הקבוצה. אין טעם להתרחק רחוק מהקבוצה, זה רק יכול להוביל להתנגדויות ופחדים מיותרים מצד הבחורה והקבוצה.

שים לב, יש אפשרות לבוא לתוך קבוצה ולבודד את הבחורה שאתה רוצה באותה צורה כבר על ההתחלה, בלי שהפכת להיות חלק מהקבוצה. אך מהלך כזה לא יעיל, מכיוון שאתה עדיין אדם זר לקבוצה ולבחורה שאתה רוצה לבודד. לעומת זאת אם נכנסת לקבוצה, יש לך את ההזדמנות גם להתחבב על הקבוצה וגם ליצור משיכה כלפיך אצל הבחורה, וכך לעורר אצלה רצון להכיר אותך טוב יותר.

כלל רביעי - התקדמות לאחר הבידוד
כאשר בודדת את הבחורה כל מה שנותר לך, הוא להשתמש בכלי המשיכה שאתה מכיר ובסופו של דבר לבקש ממנה מספר טלפון. כאן אתה פועל באותה הצורה שבה היית פועל אילו היית עם הבחורה אחד על אחד.

אם אתה עדיין אין לך נסיון בשלב של לקיחת מספר טלפון, הנה טיפ קטן. לאחר שתדבר עם הבחורה כמה דקות אחד על אחת, תגיד לה "תרשמי את המספר שלך, נשמור על קשר". ותושיט לה את הטלפון שלך, כדי שהיא תירשום. אל תשאל אם היא מוכנה לרשום אלא תגיד את זה כסוג של חצי בקשה חצי פקודה, בטון ידידותי לגמרי, כאילו זה מובן מאליו שזו בקשה הגיוניות לשמור על קשר.

כלל חמישי - השתמש בכוח של הקבוצה
ישנה דרך מאוד טובה להשתמש בכוח של הקבוצה, על מנת לקבל מהבחורה את מספר הטלפון שלה בדלי לבודד אותה מהקבוצה. בדרך זו אתה אומר לחברי הקבוצה משהו כמו "אכפת לכם שאני אקח את הטלפון שלה?" ומראה על הבחורה שאתה מעוניין לקחת את הטלפון שלה. במידה והתחבבת על הקבוצה, הם לא יעלו שום התנגדויות ויגידו לך "בכיף". הדבר מפעיל לחץ נוסף על הבחורה, כי לא נעים לה ללכת נגד הקבוצה שאישרה לך לקבל את הטלפון שלה. זה מדרבן אותה לתת לך את הטלפון בלי התנגדויות, הרי כולם כבר הסכימו שזה בסדר.

בדרך הזו אתה צריך להשתמש רק לאחר שיצרת משיכה אצל הבחורה שאתה רוצה. אין טעם להשתמש בלחץ קבוצתי עליה, אם היא לא מעוניינת בך עדיין. במקרה הזה למרות שהיא תיתן לך בחלק מהמקרים את המספר שלה, היא פשוט תסרב להיפגש איתך בהמשך. לכן הרצון להשאיר לך מספר טלפון צריך קודם כל לבוא ממנה והאישור של הקבוצה, רק מחזק את ההחלטה שלה.

נתתי לך כאן מספר כללים בסיסיים שחייבים לשמור עליהם כדי להכיר בחורה שנמצאת בקבוצה.
על מנת שההיכרות הזו תהיה יעילה אתה צריך לדעת לנהל שיחה עם קבוצות, לתת תשומת לב בצורה נכונה למנהיג של הקבוצה (גם אם זו החברה של הבחורה שאתה רוצה), להשתמש בכלי משיכה כגון יצירת אתגר, בניית מתח מיני, סקרנות ועוד.

את כל הדברים האלה אנחנו מלמדים בצורה יסודית בקורס "אמנות הפיתוי". בנוסף ללימוד אתה עובר סדרה של תרגולים בשטח שבהם המדריכים מאמנים אותך לבצע את כל מה שלמדת בקורס ועוזרים לך לגבש סגנון אישי משלך שיביא לך הצלחות.

שים לב!

לקורס הקרוב ישנה הנחה של 500 ש"ח וארבעה בונוסים מיוחדים במתנה!
חסוך 500 ש"ח, והירשם לקורס הקרוב.


התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך לעשות זאת. אנו נביא אותך למצב, שבו אתה תרגיש בנוח, תדע איך לנהל שיחה ותוכל בקלות לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.

אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר למשוך נשים, שלא יוכלו להשאיר אף אחת אדישה כלפיך.המדריכים הטובים ביותר שלנו ילמדו אותך צעד אחר צעד, ויאמנו אותך בשטח להשתמש בכל מה שלמדת.
אנו נלמד, נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה.
האם אתה רוצה לקבל את היכולת למשוך ולהדליק את הבחורות שכולם חולמים עליהן?

מטרתנו להראות לך, כיצד אתה יכול להשיג הצלחה עם נשים, מעבר לכל הציפיות שלך.


אתה לא לוקח שום סיכון
‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה לבדוק אם תוכנית הלימוד שלנו מתאימה לך?
כדי שנציג שלנו יוכל לבדוק אם הקורס שלנו יכול להתאים לך, מלא את הטופס הבא ואנו נחזור אליך בהקדם, נשאל אותך מספר שאלות וניתן לך את כל הפרטים.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי. מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

אנחנו וכל לקוחותינו מאוד מעריכים את המוצר, במידה ותישאר לא מרוצה, כספך יוחזר לך בהתאם לתקנון.

שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: