שני העקרונות של הגישה הנכונה בדייטים

שנינו יודעים שלהשיג דייט עם בחורה חמה, שאתה מאוד רוצה 'לטעום' ממנה, זה לא דבר קל.

אבל אם כבר השגת אחד כזה אז כדאי שהוא יהיה גם מוצלח, והדבר האחרון שאתה רוצה, זה להיכשל בו.

בעקבות סיפור של אחד התלמידים אצלנו בקורס, החלטתי לרשום לך על ההבנה החשובה ביותר שעליך לקחת איתך, כדי להבין איך עליך להתנהג בדייטים.

באחד הקורסים, עוד לפני שהתחלנו ללמוד את החומר של הדייטים, ביקשתי מהתלמידים לשתף מניסיונם האישי ולספר על הדייטים שהיו להם. אחד התלמידים בשם ארז, סיפר על הדייט שהיה לו עם ג'ינג'ית חמה... ויש לו חולשה לג'ינג'יות:

- "הרגשתי שאני חייב אותה ואסור לי לפספס את ההזדמנות שקיבלתי! אני לא פוגש ג'ינג'יות חמות כאלה כל יום, במיוחד לא כאלה שזורמות איתי לדייט בקלות כמו שהיא זרמה", סיפר בתסכול.
- "יצא משהו מהדייט הזה?", שאלתי.
- "בקושי... דברנו בטלפון למחרת אבל היא כבר לא הייתה מעוניינת".

מהי לדעתך הסיבה שבגללה ארז נכשל?

אני הבנתי את הטעות שעשה כבר אחרי שסיים להגיד את המשפט השני שלו. זו טעות כל כך נפוצה, שמיליוני גברים ברחבי העולם הורסים לעצמם דייטים בגללה.

כדי להבין את הטעות שארז עשה, אתה חייב להכיר את "הבדל המפתח" שקיים בין גישה של גבר שמגיע לדייט, לבין גישה של אשה שמגיעה לדייט.

שמתי לב שברב המקרים נשים מגיעות לדייט בגישה הבאה: "אתה מעניין אותי, אני רוצה להכיר אותך יותר טוב ולראות אם אתה באמת כמו הרושם הראשוני שהיה לי ממך ואם יכול להיות משהו בינינו".

גברים לעומת זאת, ברב המקרים מגיעים לדייט בגישה הבאה: "אני חייב להצליח בדייט הזה ולהרשים אותה! אני כל כך רוצה אותה שאני מתרגש. למעשה אני בטוח שהיא מתאימה לי לקשר רציני... אני חייב לפחות לנסות להשיג סקס איתה".

נשים בדרך כלל מגיעות בגישה של "לבחון האם הוא מתאים לי", בזמן שגברים כבר החליטו שהבחורה מתאימה להם והם בטוחים שעכשיו הם צריכים להוכיח שגם הם מתאימים לה.

בגלל הגישה הזו הגבר בעצמו שם את עצמו בעמדת הנבחן בדייט! וכשאתה נמצא בעמדת הנבחן, הכוח לא נמצא בידך, אלא בידי האשה. היא זו שמחליטה אם יצא מזה משהו או לא, כי אתה כבר קיבלת את ההחלטה שלך ומחכה להחלטה שלה.

זו בדיוק הטעות שארז עשה, וזה היה ברור ברגע שהוא אמר "הרגשתי שאני חייב אותה ואסור לי לפספס את ההזדמנות שקיבלתי! אני לא פוגש ג'ינג'יות חמות כאלה כל יום.."

כשגבר מגיע לדייט בגישה "אני חייב לעשות הכל כדי להשיג אותה", הוא מראש יוצא מנקודת הנחה שעליו להוכיח את עצמו.

נדמה לו שכל מילה לא נכונה שיוציא מהפה או תנועה שגוייה שיעשה, עלולה להכשיל אותו. הוא יוצר לעצמו מצב לא נעים, ובעיקר מגביל, שמקשה עליו להציג את עצמו כגבר מלא בביטחון עצמי ולהתנהג בצורה אותנטית ומשוחררת.

הוא בוחן את עצמו, הבחורה בוחנת אותו, ובסופו של דבר הוא מקבל ציון נכשל...

כשהסברתי את הדברים האלה בכיתה, ארז קם ואמר "אתה מספר בדיוק את מה שקרה לי, עוד לפני ששמעת את הסיפור שלי עד הסוף!". האסימון נפל לו והוא המשיך והסביר איך הרגיש באותו הדייט בגלל ששם את עצמו בעמדת הנבחן. הוא הודה שבגלל הרצון להוכיח את עצמו והלחץ שהיה שרוי בו באותו הרגע, קרו הדברים הבאים:

1) הוא היסס לפני כל דבר שעשה מולה ושידר חוסר ביטחון.

2) היה מוכן לעשות כל מה שהיא תגיד... (הרי כל מה שהוא רצה זה שהיא תהיה מרוצה)

3) הלחץ גרם לו להסתיר את האישיות שלו (שבדרך כלל מביאה לו תוצאות) מתוך פחד שהאופי שלו לא ימצא חן בעיניה.

4) היה מוכן לשרת אותה בכל דרך וגילה סימנים (לא בריאים) של התרפסות.<

5) הגישה הרשלנית שלו גרמה לו להיכנס לשטח לא מוכר במהלך הדייט ולהיות כל מה שהוא לא: התנהג כאילו הוא הפסיכולוג שלה (אולי היא תעריך את זה שאני מקשיב, רגיש ומתחשב), שילם על האוכל ועל השתייה שלה (משחק אותה לארג' אבל גם היא מבינה שזה לא מגיע לה ומתייחסת אליו כמו אל פראייר), וצחק מכל הערה שלה גם אם היא לא הייתה מצחיקה.

אם זה קרה גם לך, תזכור בדייט הבא שעומדות בפניך שתי אפשרויות – להמשיך ולהתייחס לדייטים שלך כמו אל מבחנים של חיים או מוות שאתה "חייב להצליח בהם וחייב להשיג/להרשים את הבחורה הזו!"

או להגיע לפגישה בגישה של "בוא נראה אם הבחורה הזו בכלל בטעם שלי ואני אוהב את האופי שלה".

הגישה הנכונה לדייט מכפילה את סיכויי הצלחתו

יש רק גישה נכונה אחת שמשחררת אותך מהלחץ ומאפשרת להפוך את הדייטים שלך להצלחות חוזרות אחת אחרי השניה. הנה שני העקרונות שלה:

1. קודם כל היפטר מהלחץ שאתה מגיע איתו לדייט – צא מעמדת ה"נבחן שחייב להוכיח את עצמו" ותעמיד את עצמך בעמדת ה"בוחן". בחן את האישה שמולך בדיוק כפי שהיא בוחנת אותך.

אמץ גישה של "בוא נראה מה היא שווה, האם האופי שלה ימצא חן בעייני, והאם בכלל כדאי לי להמשיך לצאת איתה".

2. אל תגיע לדייט עם תחושה שזו הולכת להיות החברה שלך או אשתך. ממש לא. היא עוד צריכה להוכיח שהיא מתאימה לתפקיד כזה. אין אישה בעולם שאין לה 'פאקים' באישיות, או סיבות בגללן לא תרצה קשר איתה.

חשוב שתזכור את זה ותבין שאתה לא יוצא עם מלאך, אלא עם אישה בשר ודם שיכולה להפתיע אותך ואפילו לרעה (אני יודע שקשה לחשוב ככה כשאתה מרגיש שנדלקת על מישהי, אבל אתה חייב להפסיק לעשות אידיאליזציה לנשים שמושכות אותך).

אם תצליח להפנים את שני העקרונות של הגישה הזו בדייט הבא שלך, יקרו לך דברים טובים, והתוצאות? מדהימות. גישה כזו מאפשרת לך:
- להביע את האישיות שלך ללא פחד.
- פותחת בפניך את האופציה להעביר על הבחורה שאתך ביקורת בלי חשש.
- ובעיקר נוטעת בה את ההבנה שהיא במבחן לא פחות ממך.

בדייטים כמו בחיים, זוגיות אידיאלית מתרחשת בגובה העיניים, כששני בני הזוג שווים. זוגיות כושלת מופיעה כשאחד עסוק ב'לשרת' את השניה או ההפך (כמו שקרה לארז עם הג'ינג'ית הלוהטת). כמובן שאתה יכול להיות ג'נטלמן ולעזור לה כשהדבר נדרש, אבל אם תהפוך ל'עפר לרגליה' תיתפס בעיניה כ'אפר ועפר' והדייט ייחרב.

שני העקרונות של הגישה הנכונה בדייטים כבר יכולים לעשות עבורך פלאים, אבל אלו רק שניים מתוך אוסף ענק של תובנות, שיטות וגישות שאנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי".

אנחנו עוזרים למי שעובר את הקורס לשנות את קווי המחשבה ה"לא יעילים" שלו ולהבין את קווי המחשבה של נשים, כך שהדייטים שלו יהיו מהטובים שיש. בקורס התלמידים לומדים את המודל השלם שמביא ביטחון בזוגיות, החל משלבי ההיכרות ועד לבניית מערכת היחסים.

בקורס "אמנות הפיתוי" תעבור תהליך למידה שבסופו תדע איזו התנהגות פותחת דלתות לחיים מלאים בהצלחות עם בחורות, תיחשף לשיטות שיעשירו את חייך בקשרים עם נשים ובסקס טוב, והכי חשוב – לא תצטרך להתפשר כי תצטייד בכל הכלים שיאפשרו לך לצאת ולהצליח בדייטים עם בחורות שאתה באמת רוצה.

אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר למשוך נשים, שלא יוכלו להשאיר אף אחת אדישה כלפיך.אם אתה רוצה להגדיל בצורה משמעותית את ההצלחות שלך עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את הנשים שתמיד חלמו עליהן.

התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך לעשות זאת. אנו נביא אותך למצב, שבו אתה לא תרגיש מתוח, לחוץ או מתרגש, אלא יהיה עבורך נוח לחלוטין לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: