הטעות הכי קריטית בדייטים שמובילה לידידות

לפני זמן מה, בצורה מפתיעה לחלוטין, נתקלתי בשני דברים שהרכיבו בצורה מושלמת את חלקי הפאזל שיכול לעזור לכל גבר להפוך את הדייטים שלו לסיפור ארוטי בהמשכים.

הדבר הראשון הייתה שאלה שקיבלתי משגיא, שהיה לו קושי עם דייטים.

שגיא היה תלמיד באחד הקורסים האחרונים שלנו ולאחר הצלחות רבות של קבלת מספרי טלפון ויציאות לדייטים הוא הגיע אלי עם הבעיה שלו:

"אני מגיע לדייט ראשון, שני, שלישי ולפעמים אפילו לדייט רביעי עם הבחורה, אבל לא קורה כלום בינינו," הצהיר בפני שגיא. "הפגישות שלנו נפלאות, אנחנו צוחקים, נהנים, מעבירים את הזמן בכיף, אבל אחרי כמה פגישות הן לא רוצות להיפגש איתי שוב."

שגיא המשיך וסיפר שהיום דיבר עם אחת הבחורות שיצא איתה לדייט כמה פעמים, והיא אמרה לו שהחליטה שכל העניין עם שגיא בכלל לא מתאים לה...

הוא התקשה להבין איך זה קרה לעזאזל?

הרי הפגישה האחרונה שלהם הייתה מעולה לדעתו, הם בילו ביחד 4 שעות והיא אפילו חילקה לו מחמאות על כמה כיף לה איתו.

בשורה התחתונה, שגיא אמר שבכל הדייטים קורה אחד מהשניים - או שהבחורה לא רוצה להיפגש איתו יותר, או שהם הופכים לידידים. ברגע הזה אני כבר הבנתי מה הטעות של שגיא, אבל בשביל לוודא שאלתי אותו כמה שאלות לפני שנתתי לו את הפיתרון.

הטעות שבגללה אין המשך לדייטים וכל ההשקעה היא לשווא

כאשר שגיא סיים לפרט על הבעיה שלו, שאלתי אותו: "כמה מהבחורות שאתה מספר עליהן, ניסית לנשק?".

שגיא הביט עלי בפליאה ואמר: "אף אחת".

החלטתי לחקור אותו עוד קצת ושאלתי: "למה לא ניסית לנשק אותן?".

שגיא חשב קצת וענה: "לא יודע... היה לי כיף איתן וחשבתי שעוד אספיק לעשות את זה. לא רציתי להראות שאני לחוץ לסקס".

אני חייכתי ואמרתי: "זו בדיוק הבעיה שלך."

באותו היום קראתי כתבה ב-YNET שהראתה בדיוק את הצד השני של המתרס ששגיא לא היה מודע אליו. הכותרת של הכתבה הייתה "אבל למה לעזאזל הוא לא נישק אותי בסוף הדייט?".

בכתבה הזו הבחורה מספרת על דייט שיצאה אליו, נדלקה על הבחור והייתה לגמרי בקטע שלו, אבל הוא לא עשה שום דבר בשביל לקדם עניינים. בהתחלה זה גרם לה לתהות מה היא עשתה לא בסדר. אולי היא לא מספיק יפה בשבילו, אולי הוא לא אהב משהו בהתנהגות שלה ולא רצה להגיד לה את זה בפנים, או יכול להיות שהיא אמרה משהו שגרם לו לפסול אותה...

וזה מה שקורה בראש שלה ברגע כזה.

לאחר שאותה הבחורה "אוכלת סרטים", היא בסופו של דבר מחליטה להוציא את הגבר מהראש שלה. היא חושבת שהוא לא רציני בקשר אליה. היא מתייאשת, כי היא מניחה שהוא לא מעוניין בה בתור בת זוג, כי הוא לא עושה את מה שמצופה ממנו.

גם אם בעתיד הוא ירצה להיות איתה, הסיכויים שלו קלושים מכיוון שאף בחורה לא תרצה לעבור שוב חוויה לא נעימה שהגבר הזה יצר עבורה.

נתתי לשגיא לקרוא את הכתבה שסיכמתי לך עכשיו בכמה שורות והוא היה מזועזע! הוא לא תיאר לעצמו שאלו הדברים שקורים בראשה של בחורה והיה בטוח שזה שהוא לוקח את הדברים באיזי ובהדרגה, רק מוסיף לו נקודות...

זה היה הרגע להזכיר לשגיא את מה שכבר ידע:

זוכר את המבחנים הלא מילוליים שלמדנו בקורס - כשהבחורה נותנת לך הזדמנות לקדם עניינים ובודקת האם אתה עושה את זה? זה בדיוק זה! היא יצאה איתך לדייט ראשון, המשיכה לדייט שני, היא מצפה שיקרה משהו מעבר לשיחות אפלטוניות ומבחינתה אתה הוא זה שתפקידו לקדם עניינים.

כדי להבהיר לשגיא את העניין סופית, נתתי לו את ההסבר הבא על תהליך ההיכרות ואיך להתקדם אל המטרה בצורה יעילה.

ציר ההתקדמות בקשר מורכב מכמה שלבי מעבר, כאשר המרכזיים בהם נראים ככה (מימין לשמאל):

תכיר את הנקודות הקריטיות
כל מעבר משלב אחד לשלב הבא, הוא סוג של נקודה קריטית וכדי לעבור לשלב הבא, אתה צריך ליזום ולבצע את הפעולות הדרושות בדרך הנכונה. בכל שלב אתה יכול "להיפסל" על ידי הבחורה ולא תוכל להתקדם הלאה.

שגיא היה מגיע לשלב הפגישה וכאן הוא היה נתקע, מכיוון שלא עשה את מה שצריך כדי לעבור לשלב הבא. עבור שגיא, זה היה השלב הקריטי שבו היה צריך לטפל.

המעבר לשלב הנשיקה, זוהי בעיה נפוצה אצל גברים רבים. הם יוצאים לכמה פגישות עם הבחורה, אבל הם לא יוצרים את הקירבה האינטימית ולא "מקדמים" את העניינים. לפעמים הם פשוט לא יודעים איך לעשות את זה, ולפעמים חוששים שבחורה תסרב לנסיונות שלהם.

דווקא בגלל החשש מלנסות ולהיכשל הם נכשלים - הבחורה הופכת להיות הידידה שלהם או שמנתקת את הקשר איתם לחלוטין. הבעיה הזאת מאוד עצובה מפני שאותו הגבר עשה דרך יפה וארוכה על ציר ההתקדמות, ורגע לפני ההצלחה הוא נעצר.

גם הוא יוצא מתוסכל וגם הבחורה.

כדי שתבין את זה טוב יותר, הסתכל בתרשים הבא. מהדייט אתה יכול להתקדם ל-3 כיוונים שונים:

גברים שיש להם בעיה בנקודה הקריטית הזו, לרוב מוצאים את עצמם לבד, מוקפים בהרבה ידידות והרבה בחורות שהקשר איתן נותק באמצע הדרך.

אחרי שדיברנו עם שגיא וניתחנו את המקרה שלו, ראינו שהבחורה רמזה לו בכל דרך אפשרית שהיא רוצה שהוא יקדם עניינים - היא נגעה בו, נתנה לו מחמאות, התקרבה אליו עם הגוף, פלירטטה איתו ואפילו לחשה לו באוזן כמה דברים בצורה חושנית, כדי להראות לו שנוח לה להיות בקרבתו.

אבל שגיא פספס את הרמזים וההזדמנות פרחה לו מבין אצבעותיו...

אני מקווה שאתה מסכים איתי שזה התפקיד שלך לעשות את הצעד לקראת הנשיקה ולא התפקיד של הבחורה.

איך לעבור את שלב הנשיקה בהצלחה?

ראשית, עליך להבין שהבחורה שנמצאת איתך בדייט (במיוחד אם זה כבר לא דייט ראשון) רוצה לעשות את הצעד הבא. אחרת היא לא הייתה מגיעה להיפגש איתך בפעם השנייה או השלישית. היא שם כי היא החליטה שרוצה אותך.

שנית, אם לא תנסה לעשות את הצעד הבא ולנשק את הבחורה, אני מבטיח לך ששום דבר לא יקרה מעצמו. המקסימום שיכול לקרות אם תנסה, זה שאתה תצליח ואתם תוכלו להתקדם עוד צעד אחד קדימה בקשר שלכם.

שלישית, אני מבין שזה מפחיד ואתה חושש שהיא תסרב לך ותגיד משהו בסגנון של "מה נראה לך שאתה עושה?", ואתה תרגיש לא נוח ותתפדח... אז רק כדי להרגיע אותך, הסיכוי שזה יקרה נמוך מאוד ואתה תצטרך לקחת את הסיכון אם אתה רוצה שהדברים יתקדמו.

כמה דברים שיקלו לך על ה"עבודה"

- במידה ואתם יוצאים לפאב או בית קפה, המקום שאליו אתם יוצאים צריך לאפשר לכם לשבת אחד ליד השניה. אתה לא תוכל לנשק אותה אם תישבו אחד מול השניה ויהיה ביניכם שולחן. זה פשוט לא נוח. אני בכלל ממליץ לשבת על הדשא באיזשהו פארק או בחוף הים, מה שיאפשר לכם להיות קרובים אחד לשני.

- תתחיל ממגע. בתחילת הפגישה אתה יכול להתחיל ממגע אקראי וידידותי, כאשר בהמשך אתה יכול להחזיק איתה ידיים ולאחר מכן זה יכול לעבור לחיבוקים. מכאן ההתקדמות לנשיקה תהיה טבעית וקלה, מכיוון שאתה לא צריך לגשר על הפער שהיה ביניכם בהתחלה. אתם כבר קרובים אחד לשני ונוגעים זה בזו.

- תמיד תזכור שאחרי שאתה מנשק את הבחורה, היא כבר לא תהיה ידידה שלך. מהרגע הזה אתה למעשה מצהיר על הכוונות שלך לגביה וההתקדמות מכאן ואילך תהיה הרבה יותר ברורה וקלה לשניכם.

אלו רק כמה טיפים בסיסיים, אבל מאוד חשובים שיעזרו לך לעבור לשלב הנשיקה.

אם אתה נתקל באיזשהו מחסום שמפריע לך לעשות את הצעד הבא כשצריך, כנראה שגם לך יש קושי באחת מהנקודות הקריטיות... קושי שהורס לך את כל הסיכויים להפוך את ההיכרות, לקשר רציני, סטוץ או קשר לא מחייב. הגיע הזמן לפתור את הבעיה.

בקורס אנחנו לומדים טכניקות שונות שמאפשרות "להכין את הקרקע" לקראת המעבר לשלב הבא. איך להתקדם לבקשת מספר טלפון, איך להגיע לנשיקה בצורה קלה יותר ולוודא שגם הבחורה מוכנה לכך, איך להתקדם לסקס ככה שהבחורה בעצמה תתחיל לפתות אותך.

כאשר הזכרתי לשגיא את כל החומר שהוא למד בקורס ווידאתי שעכשיו הוא מבין איך עליו לפעול בדייט הבא שייצא אליו, הוא מייד החליט להתקשר לאחת הבחורות שכבר יצא איתה ולהזמין אותה שוב. למחרת קיבלתי ממנו SMS שבו הוא הודה לי על הדייט הכי טוב שהיה לו ואמר שהבחורה הזמינה אותו להישאר אצלה לישון באותו הלילה...

אם גם אתה רוצה ללמוד איך בקלות להכיר את הבחורות שמוצאות חן בעיניך ולהגיע לדייטים איתן, הצטרף לקורס הקרוב. בקורס אתה תלמד על כל השלבים בציר ההתקדמות ואיך לעבור נכון מהאחד לשני, עד שמגיעים לסקס ולבניית קשר ארוך עם הבחורה.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: