הצורך לשנות את הגישה כדי להצליח עם נשים

השבוע אני רוצה לספר לך על אחת הדוגמאות הבולטות ביותר, של צורך בשינוי הגישה. בעייה שהייתה למשה, בוגר של אחד המחזורים האחרונים בקורס שלנו. משה היה יוצא כמעט כל ערב בשביל להכיר בחורות במקומות הבילוי הליליים ובדרך כלל חוזר הביתה לבד, אפילו בלי מספר טלפון חדש.

כאשר דיברתי עם משה, הבנתי שהולך לו דיי טוב בחבר'ה. הוא יכול להכיר בחורות בקלות, כאשר זה במקום העבודה או כאשר מצטרפת בחורה חדשה לחוג החברים, אך כאשר הוא יוצא בערב למועדון או לפאב, התמונה משתנה לגמרי. הוא מתקשה לנהל שיחות עם בחורות ואף חושש לגשת אליהן.

היכרות יכולה להיות משימה פשוטה, אם יודעים איך לעשות זאת...

אחת הבעיות שהיו למשה, זה ההבדל בהתנהגות שלו בשתי סיטואציות שונות. כאשר הוא היה עם חברים או במקום העבודה, הוא היה קליל, כייפי וזורם. זוהי הייתה סביבה מאוד טבעית בשבילו. ברגעם כאלה הוא נהנה לגשת לבחורות ולדבר איתן סתם בשביל השיחה. אך כאשר יצא בערב, הוא היה משנה את הגישה שלו והיה יוצא בשביל "לצוד בחורות". הוא כבר לא היה עושה את זה בצורה ספונטאנית מתוך הנאה ורצון רגעי, אלא מתוך הכרח ומטרה ששם לעצמו - הוא יצא בשביל תוצאה מסוימת. במקרים האלה הוא היה מגיע בגישה רצינית, היה חושב ומתכנן איך ייגש לבחורה בצורה הנכונה ביותר, איך יתחיל, מה יגיד לה ואיך יפתח את השיחה בהמשך. הוא הפך את כל ההיכרות למשהו מסובך, מתוכנן, גדול ומפחיד בשבילו. וזה היה מלחיץ אותו חבל על הזמן!

הסברתי לו שאף בחורה שמגיעה לפאב או למועדון לא רוצה שגבר לחוץ, עצבני ומתוח שמחשב כל צעד שלו, ידבר איתה. היא בשמחה תדבר עם מישהו שנהנה מהשיחה עצמה, אבל היא תימנע ממישהו לחוץ שלא יכול לנהל שיחה לשם שיחה.

לאחר שהסברתי למשה את הסיטואציה ונתתי מספר דוגמאות, הוא הבין שאם הוא יגיע בגישה הלחוצה, בחורות ישר יקלטו זאת וינפנפו אותו. הן לא מחפשות גברים כאלה, אך אם הוא יבוא בגישה של הנאה, בגישה של כייף, בגישת היכרות קלילה, בגישה ספונטנית של "יהיה מה שיהיה", בחורות ישמחו להכיר אותו ויהנו לדבר איתו. כל מה שנשאר למשה, זה ללמוד איך לשנות את הגישה שלו מגישה לחוצה שהייתה מופעלת אצלו בצורה אוטומטית ברגע שהיה יוצא "לצוד", לגישה קלילה וזורמת.

בקורס אנחנו לומדים שיטה שעוזרת לזהות מתי אתה נכנס לגישה לחוצה ולשנות את הגישה לקלילה. אמרתי למשה לעשות דגש מיוחד על השיטה הזו ולתרגל אותה בשבוע הקרוב.

טיפ קטן שנתתי לו על הדרך, בנוסף לשיטה לשינוי הגישה, הוא לפתוח את השיחות שלו עם מעט מגע. נגיעה קלילה בכתף על מנת למשוך את תשומת ליבה, ואז שתיקה של 3 שניות לפני שהוא מתחיל לדבר. זה אחד הדברים שיראו לבחורה שאתה לא ממהר, לא לחוץ, אלא נינוח ורגוע. זה מכתיב את תחילת ההתייחסות שלה אליך.

שבוע אחרי הקורס קיבלתי ממשה טלפון, הוא נורא התרגש וסיפר לי שהוא מיישם את מה שלימדנו אותו. התוצאות שלו מדהימות והוא לא האמין שאפשר לעשות כזה שינוי. הוא מכיר כל ערב מספר בחורות, מחליף טלפונים, ויצא כבר לפגישה שנגמרה בסקס. לסיכום הוא אמר שהקורס זה השינוי הכי גדול שהוא עבר בחיים שלו ושבעוד שבוע בקורס החדש אני אפגוש את אחיו.

אם גם אתה רוצה לרכוש לעצמך את הגישה שתאפשר לך להצליח עם נשים, לעבור שינוי ולהפוך לגבר שבחורות ישמחו להכיר ולהיפגש איתו, הירשם והצטרף למחזור הקרוב של הקורס.


המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס


אני באתי לקורס לאחר התלבטויות רבות, אבל הסיבה העיקרית שבאתי לקורס הייתה שהבנתי שכל הנשים שאי פעם הייתי איתם, זה היה רק בגלל המסגרת שהייתי בא. כלומר או שהכרתי אותה דרך חברים שלי, או שבמקרה הייתי איתה ביחד בצבא, וכל מיני מקרים כאלה. במצב כזה אתה מוגבל במספר הנשים שאתה יכול להכיר, ואתה לא שולט על איזה נשים אתה תכיר, כלומר אם יש לך מזל אלה יהיו נשים איכותיות, ואם לא אז – לא.

אז המטרה שלי הייתה להשיג נשים שלא הכרתי בעבר.
אלה נשים שאם לא הייתי ניגש אליהן, לא היה מצב שהייתי מכיר אותן, ואני רוצה להגיד שאת זה הקורס נתן לי מהר מאוד, כבר אחרי שלב א'. אבל החלק היותר מעניין הוא בשלב ב' של הקורס, אתה פתאום מבין את חוקי המשחק עם נשים, אתה כבר לא צריך עצות של חברים שלך, אתה פשוט לבד יודע מה הכי נכון לעשות בכל סיטואציה.
אחרי שלב ב' אני הייתי בשוק, אתה פשוט קולט פתאום דברים שבספק אם הייתה מגיע אליהם לבד, ואם כן אז אחרי הרבה שנים של ניסיון, אתה פתאום מבין למה פעם הצלחתה ופעם לא.

אבל אם אתם רוצים להצליח אתם חייבים להשקיע מעצמכם, אתם חייבים לתרגל את הדברים שלמדם וככה להשתפר מפעם לפעם, וכמה שיותר תתרגלו תראו תוצאות יותר מהר, ואם לא תתרגלו ההתפתחות שלכם תהיה הרבה יותר איטית.
אבל הדבר הכי חשוב שהקורס נותן לכם הוא שמעכשיו ההצלחה שלכם תלויה אך רק בכם! כלומר אפילו אם לא הצלחתם, אז אתם יודעים למה ומשפרים לפעם הבאה.

המשתתף בחר להישאר בעילום שם


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:




רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: