המרכיב השני להיכרות מוצלחת

היי,

במייל ששלחתי לך לפני שבוע, קיבלת ממני מתכון פעולה להיכרות. נתתי לך אסטרטגיה שמסבירה כיצד לפעול "מתחת לרדאר" ובאילו משפטים להשתמש, כדי לפתח שיחה מעניינת עם בחורה, בלי להיתקל בהתנגדויות שלה ובלי שהיא בכלל תחשוב לנפנף אותך.

אני חייב להודות, שחשפתי בפניך רק צד אחד של המטבע ומה שכתבתי לך קודם, זה מצוין, אבל לא לכולם זה מספיק, כדי לפתח שיחה מעניינת. היום אני הולך להשלים לך את התמונה ואתה הולך לגלות, מה עוד אתה צריך, כדי שההיכרות הזו תעבור בצורה מושלמת.

שני המרכיבים ההכרחיים, להיכרות מוצלחת

העניין הוא, שלהגיד את המשפט הנכון, זה לא תמיד מספיק. גם אם המשפט שנון, מאתגר או מסקרן. לדרך בה אתה אומר את המילים ולמה שאתה משדר באותו הרגע, יש משקל הרבה יותר גדול בשיחה ובמיוחד בתחילתה, כי זה מה שיקבע את הרושם הראשוני עליך. במהלך כל שיחה, אתה תמיד מקרין כלפי חוץ, את מה שאתה מרגיש בפנים באותו הרגע.

כדי להמחיש לך את זה טוב יותר, אני רוצה שתיזכר במצב שבו היה לך מצב רוח מעולה, הרגשת ממש ממש טוב עם עצמך והיה לך נורא כיף. אולי היית בבילוי עם החברים שלך, אולי זה היה כשהיית באירוע כלשהו עם אנשים קרובים, אולי היית במסיבה או אפילו ביום ההולדת של עצמך. לא משנה מתי בדיוק זה היה, אלא מה שחשוב, הוא שבאותו הרגע היה לך מצב רוח מעולה, צחקת, היית מבסוט, הרגשת שאתה מרכז העניינים ומאוד נהנית. המצב הפנימי שלך באותו הרגע היה מאוד חזק והרגשת שאתה מסוגל לעשות הכל. קח חצי דקה להיזכר בסיטואציה כזו ואז המשך לקרוא...

אם באותו הזמן (כשהיה לך את אותו מצב הרוח המעולה), היית ניגש לבחורה עם השאלה "מי לדעתך מבשל טוב יותר, גברים או נשים?" ומביא עם השאלה הזו את כל מצב הרוח הטוב שלך וכל הכיף שאתה בעצמך הרגשת, היא גם הייתה מרגישה את מצב הרוח המצוין שלך, את הכיף שאתה בא איתו והייתה מגיבה אליך בצורה מאוד חיובית ונהנית לנהל איתך שיחה בנושא. במקרה הזה, המצב הפנימי שלך, עובד לטובתך. הוא מתבטא בתקשורת שלך ואפילו מועבר לבחורה שאתה ניגש אליך. אנחנו תמיד "נדבקים" במצב הרוח של אותו האדם שמדברים איתו. הרושם שאנו מקבלים, נוצר לא מהמילים שהבן אדם אומר, אלא מהתחושה שהבן אדם מעביר לנו מעבר למילים שלו. מהגישה שהוא מגיע איתה, מהמצב הפנימי שלו, אותו הוא מקרין כאשר מדבר איתנו.

אילו במקום להרגיש מצב רוח מרומם, כיף ותחושת שליטה, היית מהסס, חושש, מתבייש ובסופו של דבר ניגש לבחורה אחרי שבמשך 10 דקות נתת לעצמך את כל התירוצים האפשריים של בעד ונגד לגשת אליה, התוצאה הייתה שונה לגמרי. אם היית שואל אותה מי מבשל טוב יותר, אבל באותו הזמן היית מרגיש נורא לחוץ, מתוח ולא משוחרר, גם הבחורה הייתה מרגישה את זה. אתה מביא לתוך כל תקשורת, את המצב הפנימי שלך.

אם אתה תביא לתוך התקשורת כיף והנאה, נשים יתלהבו לדבר איתך על כל נושא שבעולם.
אם תביא לתוך התקשורת תחושה של חוסר נוחות, לחץ, הססנות, הבחורה לא רק שלא תהנה לדבר איתך, אלא תנסה לנפנף אותך כמה שיותר מהר.

כאשר במקום להביא כיף, הנאה וחברותיות לתוך השיחה, אתה משדר חוסר נוחות ופועל כאילו בצורה מאולצת ולחוצה, זה מרתיע נשים. לא משנה מה תגיד ועד כמה המשפטים שלך יהיו טובים ומעניינים, אם אתה לא מעביר יחד איתם את התחושה הנכונה, לא תהיה להם כמעט השפעה ובמקרה הגרוע, האפקט שלהם יכול להיות אפילו הרסני.

אתה בוודאי שואל, איך בדיוק במהלך התקשורת, מועברת לבחורה אותה התחושה שמעבר למילים. כיצד הבחורה מזהה את המצב הפנימי שלך, את מה שאתה בעצמך מרגיש באותו הרגע? ההסבר פשוט מאוד. המצב הפנימי שלך, תמיד מתבטא בשפת הגוף שלך, בטון הדיבור שלך, במיקרו תנועות של תווי הפנים והגוף שלך, בתגובות שלך. כל אלו דברים שקורים בצורה בלתי מודעת. שפת הגוף שלך משדרת אוטומטית, את מה שאתה מרגיש בפנים.

לכן, בנוסף לאסטרטגיה של השיחה עצמה, המשפטים והשאלות שאתה תשתמש בהם במהלך ההיכרות (ושיחות עם נשים בכלל), עליך להצטייד במצב פנימי מתאים, שיבטיח לך כי אותן המילים שתגיד, יתנו את האפקט הרצוי והבחורה תתלהב לדבר איתך.

אם עד היום, לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה הייתה משימה קשה בשבילך, הרגשת לחוץ, מתוח וחששת לעשות את זה, המצב הפנימי היה תמיד לרעתך ותמיד הפריע, גם אם חשבת על משפט שאמור היה להפיל את הבחורה. הגיע הזמן לבנות לעצמך מצב פנימי חדש, שתוכל להשתמש בו, כאשר אתה מתקשר עם נשים. אני מודה, שלעשות את הסוויץ' הזה ופתאום להתחיל להרגיש משוחרר, בטוח בעצמך ובעל מצב רוח מרומם וכיפי כל פעם שאתה ניגש לבחורה, זו לא משימה פשוטה, במיוחד אם במשך כל חייך עד היום, התרגלת להיות לחוץ במצבים כאלה.

אנחנו פיתחנו מגוון שיטות שונות, שמאפשרות לך בהדרגה לבנות מצב פנימי חזק, כיפי, זורם, עם הרבה ביטחון עצמי, שתוכל להשתמש בו כל פעם שאתה מתקשר עם מישהי. גם אם היום אתה נכנס לסוג של הלם ולא יודע מה לומר, כאשר אתה רק חושב על לגשת לבחורה, בעזרת השיטות שלנו, אתה מהר מאוד יכול לשנות את ההרגל הזה, ולהתחיל להרגיש שליטה וביטחון עצמי, כאשר אתה צריך לגשת למישהי.

אני לא אלמד אותך כאן את השיטות לבניית מצב פנימי וסוחף, אבל אתן לך כאן טריק קטן שתוכל להשתמש בו, כדי לשפר את מה שאתה משדר מעבר למילים, כאשר אתה ניגש לבחורה.

לפני שאתה ניגש לבחורה, בצע תרגיל קטן:
היזכר בסיטואציה מהעבר שלך, שבה היה לך מצב רוח מעולה, היית מלא התלהבות, הרשת לעצמך להיות שובב, נהנית, הרגשת ביטחון עצמי, הרגשת שאתה מלך העולם. בדמיון שלך, תתחיל לשקוע לתוך אותו הרגע שבו הרגשת שאתה יכול הכל, שהיה לך כיף ונהנית מכל דבר שעשית. דמיין כאילו אתה ממש חזרת לשם. אם צריך, עצום את העיניים לכמה שניות, כדי להתחבר טוב יותר לתחושה של אותו המצב. תתחיל להרגיש את עצמך, כאילו אתה באמת נמצא שם ותחווה מחדש את אותו מצב הרוח, ההתלהבות והרגשות שהיו לך אז.

לאחר שתלביש על עצמך את אותו המצב הפנימי הכיפי, המהנה, מלא השובבות, גש לבחורה ושאל אותה שאלת דעה. תרגיש שאתה עושה את זה, לא כדי באמת להכיר את הבחורה, אלא פשוט בשביל הכיף. כי אתה סקרן לשמוע מה היא תגיד ולראות את התגובה שלך. כי אתה מרגיש שאתה הולך להתקיל אותה עם שאלה שהיא לא ציפתה ואתה הולך לראות איך היא תגיב. אתה זה ששולט בסיטואציה ואתה זה שהולך ליהנות בה.

לאחר שתעשה את זה, כתוב לי איך זה היה. התרגיל שנתתי לך, הוא תרגיל פשוט מאוד, שיכול לתת לך תחושה זמנית של ביטחון וגישה נכונה, שתאפשר לך לנהל תקשורת זורמת וכיפית. לצערי לא תמיד יש לך זמן לבצע תרגיל כזה, ולא תמיד יש לו השפעה מקסימלית על המצב הפנימי שלך. אם אתה רוצה לבנות לעצמך מצב פנימי יציב, שישרת אותך בכל המצבים, עליך לעבור תהליך שבמהלכו תוכל לגבש מצב פנימי זה ולדעת להוציא אותו מעצמך בכל רגע. בעזרתו תמיד תוכל לשדר את הדברים הנכונים, לבוא בגישה הנכונה ולהיות דומיננטי, בטוח בעצמך ומלא כאריזמה, כך שתסחוף את הבחורה בעזרת הדרך בה אתה פונה אליה.

את התהליך לבניית מצב פנימי יציב, עוברים התלמידים בקורס שלנו. אני מציע גם לך, להירשם לקורס, בדיוק כמו שעשו שאר הגברים, שהצלחה עם נשים חשובה להם. בנוסף לשליטה במצב הפנימי שלך, אתה תלמד לעומק את הפסיכולוגיה הנשית, תבין כיצד צריך לתקשר ולהתנהג איתן, כדי שהן יימשכו אליך.


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" וקבל בונוסים במתנה!

אתה הולך לקבל הנחה ומתנה מיוחדת, במידה ותירשם לקורס הקרוב שיתקיים החודש.
הדברים שאתה תקבל, הם:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!
אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך לפתח אינטרקציות עם נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך.
ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אותה עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: