היא לא מתאימה לך!

תן לי לשאול אותך משהו... כשאתה מתקרב לבחורה שמעניינת אותך, מה הגישה שלך כלפיה? איך אתה מתייחס אליה? מה עובר לך בראש?

האם אתה מתחיל את השיחה בניסיון להבין אם היא רווקה? האם אתה מניח שאם היא נראית כזה טוב כנראה שיש לה חבר? אולי אתה מנסה לשדר לה שלא רק הגוף שלה מעניין אותך, אלא גם עולמה הפנימי ולכן אתה מאלץ את עצמך להתנהג בדרך מסוימת?

אין צורך שתענה לי, גם כי אתה לא יכול כרגע (...) וגם כי אני יודע שלרוב הגברים עוברות שאלות כאלה ואחרות בראש במקום לפעול לפי אסטרטגיה בדוקה שמלמדת איך בכלל לגשת ולדבר עם אישה. אם תכיר את הגישה שאתה חייב לאמץ כשאתה מתחיל לדבר איתה, לא תאמין איזה תותח תצא עם כל אישה שתרצה.

היא מתאימה לי או לא מתאימה לי? זאת השאלה!

קבל סיטואציה שיכולה לקרות גם לך (ואולי באמת קרתה). תחשוב על התרחיש הבא:

אתה בבר, מנסה לדבר עם אישה צעירה ומושכת בזמן שאתה מזמין משקה. בא נגיד שהיא אומרת לך: "וואי! איך מפוצץ פה, אי אפשר להגיע לבר". ואתה חושב לעצמך...

"מממ... מעניין אם יש לה חבר... היא נמצאת כאן עם מישהו? בת כמה היא? היא בכלל רוצה בחור בגילי? כדאי לי לקנות לה משקה כדי שהיא תרגיש מחויבת לדבר איתי? איך אגרום לה לשים לב רק אלי? אולי כדאי שאחכה ואדבר איתה מאוחר יותר?"

ואז אתה אומר לה...

"היי, תעשי לי טובה. תעמדי לפני ותזמיני משקה גם בשבילי. כל הברמנים הם גברים והם יתנו לך יותר תשומת לב... אני בדרך כלל לא משתמש בגוף של נשים כדי להשיג מה שאני רוצה, אבל את מקרה חריג".

היא צוחקת... נדמה לך שאתה בדרך הנכונה, ואתה ממשיך:

"אבל אני לא הולך לתת לך לשלם על זה, אני לא רוצה שתחשבי שאני קל להשגה ואז גם אתן לך את המספר שלי כדי לחזור איתך הביתה רק בגלל ששילמת עבור המשקה שלי"...

בשלב זה היא מסתובבת, חושבת לעצמה "איזה לוזר!" והולכת.

עכשיו בוא נחשוב לרגע מה יכולה להיות הסיבה בגללה היא הגיבה ככה והלכה:

 • היא יכולה להיות נשואה.
 • היא עלולה להיות במצב רוח רע.
 • היא יכולה להיות לסבית (מממ... לא כל כך רע בעצם).
 • אולי היא נפגעה?
 • היא עשויה להיות לא יציבה מבחינה רגשית.
 • יכול להיות שהיא לא שמעה מה שאמרת.
 • אולי היא התעצבנה ממשהו.
 • וייתכן שהיא חשבה שאתה מכוער.

... או שבעצם, יכול להיות שכל הגישה שלך לא נכונה...

מה, בדרך כלל, רוב הגברים עושים במצב כזה?

רוב החבר'ה בדרך כלל נותנים לרגשות להשתלט עליהם, והם חושבים "נו, השיטה הזו לא עובדת", ומתבאסים שלא הלך להם. וזה הגיוני, כי באמת לא הלך להם. הפעם... אבל תן לי להסביר לך משהו שישנה את ההסתכלות שלך על העניין לחלוטין.

למרות שיש משמעות גדולה לדרך בה אתה ניגש ומדבר עם בחורה, מכיוון שאין לך מספיק מידע עליה, אתה לעולם לא יודע מראש איך תסתיים השיחה. אתה לא יודע מראש אם הבחורה פנויה, איזה מצב רוח יש לה כרגע, עד כמה היא חברותית, והאם יש לה בכלל את הזמן להקדיש לשיחה איתך.

מתוך מדגם מקרי של 100 כוסיות, אני מבטיח לך שתגלה שבערך רק 20 מהן עונות על כל הקריטריונים הבאים:

 • כן רווקות
 • כן יציבות נפשית
 • כן מסוגלות לנהל שיחה מעניינת
 • כן במצב רוח טוב כרגע
 • לא פסיכיות

אלו הן נשים שנקרא להן "מתאימות", כי אם תשתמש בכל הכישורים שלך עם מישהי כזאת, אני מבטיח לך הצלחה יוצאת מן הכלל.

אבל אם אחד מהקריטריונים האלה לא מתקיים, השגת המטרה שלך הופכת למורכבת יותר, הבחורה הופכת ל"לא מתאימה" וכנראה מה שלא תנסה, לא תצא מזה שיחה, היכרות או דייט מוצלח.

זה אומר שגם אם תשלוף את הטכניקה הטובה ביותר, ב-80% מהמקרים כשאתה ניגש לבחורה אקראית, אתה נופל על בחורה לא מתאימה שבמקרה הטוב תנסה לחמוק בעדינות מהשיחה ובמקרה הרע תנפנף אותך בגסות.

גברים שלא מודעים לנתונים ולעובדות האלה, מתחילים להאשים את עצמם, את הגישה שלהם ואת המשפט שאמרו, בחוסר ההצלחה. ובגלל שב-80% מהמקרים הם נופלים על ה"לא מתאימות" הם חושבים שמשהו בהם לא בסדר ואז הם מתחילים לחשוב ש"דברים לא עובדים".

אחרי כמה "כישלונות" עם בחורות "לא מתאימות" הם מתאכזבים מהתחום ומהכישורים שלהם, מרימים ידיים ומפסיקים לנסות, בלי שהם מבינים שהם פשוט נפלו על בחורה "לא מתאימה" וזו כלל לא אשמתם.

איזו טעות נוראה זו!

הם רק היו צריכים לדעת לעשות בירור ראשוני, כדי לוודא שמולם עומדת אחת הבחורות ה"מתאימות" ואז כל הכלים, הגישות והטכניקות שלהם היו נותנים להם תוצאות מדהימות!

תבין, הרבה גברים מצפים שהבחורות שלא מתאימות להם יגיבו כמו אלה שכן מתאימות להם, וכשזה לא קורה, הם נפגעים, מתייאשים ומפסיקים לנסות, כי רק המחשבה על כישלון נוסף מפחידה אותם.

ברחוב, במסיבה או בפאב, יש מצב שתיתקל קודם ב-7 דחיות ברצף (מה"לא מתאימות") ורק אז תתקל במישהי מתאימה, אך ייתכן שגם על ההתחלה תיתקל במישהי מתאימה וצריך להיות מוכן לכל תרחיש. וזה בכלל לא קשור להתנהגות שלך, אלא רק בבחורות שניגשת אליהן.

נשים שמתאימות לך וכאלה שלא

אסביר לך את זה בצורה אחרת...

בניסוי שערכו על עכברי מעבדה, נתנו לעכברים ללחוץ על כפתור כדי להגיע לאוכל. אבל המערכת הייתה בנויה כך, שב-80% מהמקרים העכבר היה מקבל בעת הלחיצה זרם חשמלי. מהר מאוד העכברים הפסיקו לנסות ללחוץ על הכפתור, גם כשהיו רעבים.

הם פחדו להתחשמל שוב!

אמנם אנחנו לא עכברים, אבל מערכת העצבים שלנו פועלת בצורה מאוד דומה.

האמת היא שעבור רוב הגברים, רק המחשבה על להיות 'דחוי' על ידי כוסית כלשהי, גרועה מהלם חשמלי של עכבר מעבדה. אז מה רובנו עושים? מפסיקים לנסות!

במקום להבין את מצב הדברים ולעשות בירור ראשוני, אנחנו מפסיקים לנסות בכלל ומפספסים גם את אותן 20% מהנשים שהכי מתאימות לנו! מפספסים את כל ההזדמנויות עם הנשים היפות, הפנויות, הנעימות לשיחה, שבדיוק מחפשות גבר כמוני וכמוך.

אז מה הפתרון?

ראשית, אמץ את הגישה הבאה בכל פעם שאתה יוצא למקום שבו יהיו הרבה בחורות ואתה מתכוון להכיר חלק מהן: "מבין 50 הבנות שיש כאן, מעניינות אותי רק אותן 10 הבנות ה"מתאימות" שיודעות לנהל שיחה עם גבר, שיהיה לי כיף לדבר איתן, שהן חברותיות, פנויות ויש להן מצב רוח טוב היום. כל אלה שדוחות אותי כלל לא מעניינות אותי, כי הן "לא מתאימות". אז אני הולך לבדוק ולמצוא את אותן הבנות ה"מתאימות."

שנית, כשאתה נופל על מישהי "לא מתאימה", אל תיקח אישית את הדחיה שלה ואת חוסר הנימוס שהיא עלולה להפגין, אלא תבין ממה זה נובע – היא פשוט לא מתאימה ואין טעם לבזבז עליה את הזמן – תמשיך הלאה לחפש את ה"מתאימה".

אם עד היום הרגשת ש"דברים לא עובדים" לך, רוב הסיכויים שפשוט לא ידעת להבדיל בין בחורות "מתאימות" לבחורות "לא מתאימות". אני יודע עד כמה זה יכול להיות מתסכל כשאתה מנסה שוב ושוב, ולא מבין מדוע ברוב הפעמים אתה לא מקבל את התוצאות שלדעתך היית אמור לקבל. לכן, בנוסף לשני הכללים שנתתי לך הרגע, אני מציע לך ללמוד בצורה מקצועית את השיטות, העקרונות והכללים שלקח לנו כמה שנים לפתח והיום אנחנו מלמדים אותם בקורס.

בקורס 'אמנות הפיתוי' תוכל ללמוד:

V איך לזהות את הנשים המתאימות במהירות, ולא לבזבז זמן וניסיונות על ה"לא מתאימות" שעלולות להשאיר אותך עם הרגשה רעה.
V מה לעשות ברגע האמת עם ה"מתאימות" כדי לא לאבד אותן בגלל טעויות שאתה עלול לעשות.
V איך להפיק את המקסימום מפגישה עם בחורה "לא מתאימה", לעבור אותה בצורה מוצלחת ואולי אף להפוך את הבחורה ל"מתאימה".

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:

שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: