היא לא שמה עליך

היי,

מה דוחף אותך להיות מוצלח עם נשים? נסה לענות בכנות.

רוב הגברים מתקשים לשים את האצבע על הסיבה המדוייקת. בוודאי עולים לך כל מיני הסברים כמו "אני לא רוצה להיות לבד", "אני רוצה להרגיש מוערך", "כדי למצוא מישהי לקשר רציני", "אני רוצה שיהיה לי סקס קבוע".

אולי אתה גם מרגיש לחץ מהסביבה שגורם לך לרצות להיות לא פחות טוב מאחרים, שיש להם בנות זוג. מה שחשוב להבין, זה שהרצון להצליח עם נשים מופיע מאיזשהו דחף פנימי, שקשה להגדיר אותו במילים בצורה חד משמעית.

יש לי עוד שאלה אליך: האם אתה יודע למה אישה תרצה להיות דווקא איתך? ברור שנשים רוצות בן זוג, אבל למה שמישהי תבחר בך ולא במישהו אחר? למה שמישהי תרצה לשכב איתך ולא עם מישהו אחר?

בגלל שאתה "כנה, ישיר ורגיש"? בגלל שאתה "תדאג לה"? או בגלל שאתה "יכול להיות בן זוג מושלם שמעניק אהבה"? או אולי סיבה אחרת שאתה אומר לעצמך? האם כל הסיבות האלה שאתה חושב עליהן נשמעות לך מספיק משכנעות?

אני מניח שאין לך מושג למה בחורה תרצה להיות ספציפית איתך, תרצה להעביר איתך זמן ותרגיש משיכה כלפיך. אני מאמין שאם היית יודע את התשובות לשאלות האלה, לא היית קורא את המיילים שלי.

הנה האמת - יש רק סיבה אחת שבגללה בחורה תרצה להיות איתך, והסיבה הזו תעזור לך להבין מה עליך לעשות כדי שמישהי תרצה להיות בת הזוג שלך.

התשובה על כל השאלות שהעליתי קודם, מסתכמת במילה אחת - "רגשות".

אתה רוצה להצליח עם נשים בצורה טובה יותר, בגלל מה שזה יגרום לך להרגיש.
אישה תרצה להיות עם גבר ספציפי, בגלל הרגשות והחוויה שרק הוא יכול לתת לה.

רגשות זה משהו שבא הרבה לפני מילים, וכאשר אנחנו מנסים להסביר דברים שמגיעים ממניע רגשי, כמו להצליח עם נשים, אנחנו תמיד מתקשים למצוא את המילים המתאימות ביותר.

גם המניעים של אישה להיות עם גבר ספציפי הם רגשיים ולכן אם נבקש ממנה הסבר רציונלי לסיבה שבגללה היא נמשכת לגבר מסוים, היא תנסה למצוא את המילים המתאימות לרגש שלה, אבל לא תמיד יהיה לה קל לעשות את זה.

לרוב זה יהיה רק ההסבר ההגיוני ביותר שהיא הצליחה למצוא לרגשות שלה באותו הרגע. וזה בדיוק כמו שאתה לא תמיד יכול לתת סיבה הגיונית לפרפרים בבטן שמופיעים אצלך ברגע שאתה פוגש בחורה שמושכת אותך. קודם זה קורה, ורק אח"כ אנחנו מחפשים כיצד להסביר את זה ומנסים להתאים הסבר לרגש.

כמו שכבר אמרתי, רגשות באים הרבה לפני המילים, אבל רוב הגברים לא קולטים את זה וממשיכים לחפש את המילים הנכונות להגיד לבחורה. במקום לשאול "מה אני צריך להגיד לה כדי לעניין אותה?", אתה אמור לשאול "מה אני צריך לגרום לה להרגיש, כדי שהיא תרצה אותי?"

תבין, מילים הן לא החלק החשוב בכלל. רגשות הרבה יותר חשובים מהמילים. זה לא מה שתגיד, אלא זה מה שתגרום לה להרגיש. עכשיו אתה בטח תשאל "אז מה אני צריך להגיד, כדי לגרום לה להרגיש...?". אתה שוב חוזר למילים ורוצה להשתמש בהן בתור אמצעי, וזו גישה מוטעת.

בוא ניגש לנקודה. אם אתה לא מבין את המנגנון הפנימי של הרגשות, שאגב די דומה אצל הגברים והנשים, אתה לא תבין כיצד לתת לאישה את החוויה והרגשות שהיא צריכה כדי להתחיל להימשך אליך. ואם אתה לא מבין את המנגנון הרגשי, אז אין סיכוי שתוכל למצוא את המילים המתאימות ולתת לה את הרגש שצריך. וכל המשפטים המתוחכמים שתשנן לא יעזרו לך.

בוא נלך עוד צעד אחד קדימה.
אני בטוח שכבר יש לך חלק מהידע ואתה מכיר כמה דברים שאפשר לשלב בהתנהגות ובתקשורת שלך עם נשים, כדי להתחיל לעורר אצלן רגשות. אבל אתה כמעט ולא עושה את זה... חשבת למה זה קורה?
אני אגיד לך למה... כי אתה לא יודע כיצד לגרום לעצמך להתחיל לעשות את הדברים האלה ולהרגיש בנוח עם זה. אתה מרגיש מתח פנימי בין מה ש"צריך לעשות" לבין מה שאתה מוכן להרשות לעצמך לעשות בצורה נינוחה.

כדי להצליח עם נשים, הדבר השני שאתה חייב להכיר בנוסף למנגנון הרגשי, זה את מנגנון ההתאמה הפנימי, שמאפשר לך להבין כיצד לגשר על הפער בין מה שהיית רוצה לעשות, לבין מה שנוח לך לעשות. כל עוד אינך בונה את ההתאמה הנכונה בין שני הדברים הללו, גם אם תכריח את עצמך לעשות דברים שאינם נוחים לך, זה ייראה מלאכותי, מאולץ ורק ירתיע את האנשים שמתקשרים איתך.

בוא ניגש לשורה התחתונה ונסתכל לאמת בפנים.
לא לדעת כיצד לגרום לנשים להימשך אליך, גורם להרגשה רעה.
לדעת חלק מהדברים שצריך לעשות אבל לא להוציא אותם אל הפועל זה מתסכל.
כאשר רוב הבחורות לא רואות בך יותר מידיד, זה מתסכל עוד יותר.
כל הדברים האלה גורמים לך להרגיש ככישלון בתור גבר.
זה גורם לך להרגיש חסר כוח וחסר ערך. לפעמים זה גם משפיע על ההערכה העצמית שלך בתחומים אחרים בחיים. אני יודע את זה, כי גם אני הייתי שם.

אבל מצד שני... לדעת כיצד לגרום לנשים להתעניין בך, לחשוק בך ולרצות אותך, גורם לך להרגיש טוב!
זו הרגשה ממש נהדרת כאשר היוצרות מתהפכים ואתה מבין שאתה לא רודף יותר אחרי הבחורה אלא היא זו שרודפת אחריך.
זו פשוט הרגשה מעולה לדעת לעניין ולמשוך נשים. וזה גורם להרגשה טובה לא רק לך, אלא גם לה! זוכר את מה שהתחלנו ממנו? כולנו מחפשים את הרגשות האלה וכשסוף סוף אתה יודע כיצד לספק אותן לנשים, שניכם מרוויחים מזה!

בקיצור, זה משהו ששווה ללמוד וזה מה שהשקעתי בלחקור ולהבין אותו בשנים האחרונות. עם לא מעט גאווה אני יכול להגיד שאת הידע שאתה צריך כבר הכנסתי אל תוך הספר שכתבתי. חיברתי את כל המרכיבים הנחוצים להצלחה עם נשים בספר אחד, שיעלה בצורה דרמטית את ההצלחה שלך ביצירת זוגיות. בספר יש הסברים ברורים ומדוייקים, אינספור דוגמאות ואפילו תרגילים שתוכל לבצע כדי להפנים טוב יותר את כל הידע.

אני רוצה להזכיר לך שנותרו עוד 3 ימים, בהם אתה יכול לקבל ביחד עם הספר "סודות הפיתוי", הרצאות ובונוסים מיוחדים במתנה!

אני חייב להתוודות בפניך.
אנשים שסיפרתי להם על ההרצאות שאני נותן במתנה למי שקונה את הספר בימים הקרובים, אמרו שזה ממש סוג של התאבדות שיווקית, בגלל שההרצאות האלה שוות פי כמה וכמה מהספר עצמו.

בכל זאת החלטתי לתת אותן במתנה. הנה שוב ההסבר על הרצאות הבונוס שאתה יכול לקבל ב-4 הימים הקרובים, במתנה עם הספר.

בונוס ראשון:
הרצאה מוקלטת "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוגך"

אם יש לך ידידה שאתה חושק בה, אתה יכול להפוך אותה לבת הזוג שלך. בהרצאה זו אתה תגלה באיזו אסטרטגיה עליך להצטייד וכיצד לפעול, כדי שהיא תפסיק לראות בך "רק ידיד", תתחיל לנימשך אליך ולהסתכל עליך באור חדש.

‎אם יש מישהי שאתה מכיר אותה הרבה זמן, אבל אתם רק ידידים ואתה רוצה יותר, ההרצאה הזאת תיתן לך את הפתרון והדרך כיצד להגיע לזה.

עלות ההרצאה - 270 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הספר!

בונוס שני:
הרצאה מוקלטת "המפתח לשינוי תפיסתי"

זוהי הרצאה מהפכנית, שתיתן לך להבין בצורה מוחלטת, מדוע רוב הגברים נכשלים עם נשים וכיצד זה קשור לתפיסה המוטעית שלהם.

‎לאחר ההרצאה, התפיסה שלך תתחיל להשתנות, אתה תתחיל לזהות את כל אותם הדברים שהביאו אותך עד היום, לכשלונות עם נשים. ההרצאה הזאת, תראה לך את הדרך הישנה בה הולכים רוב הגברים ונכשלים, ותתחיל לסלול עבורך את הדרך החדשה, בה תלך מעתה והלאה לכיוון של ההצלחות הגדולות שלך.
ההרצאה ניתנת לצפייה באינטרנט, דרך הדפדפן שלך.

עלות ההרצאה - 270 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הספר!

בונוס שלישי:
מנוי לפרקי השלמה לספר ושיטות חדשות, במתנה!

אנו כל הזמן עובדים על הכנת חומר חדש, פיתוח שיטות תקשורת ודרכים חדשות שיתנו לך תוצאות מדהימות בתקשורת שלך עם נשים. כאשר מצטבר מספיק חומר חדש, אנו מוסיפים אותו למהדורות הבאות של הספר.

‎לאחר הזמנת הספר, אתה תקבל ישירות לדואר האלקטרוני שלך, את כל העידכונים שאנחנו נוציא, עוד לפני שאנשים אחרים יקנו אותם! אתה תקבל אותם בחינם, רק בגלל שקנית את הספר "סודות הפיתוי".

עלות המנוי - 190 ש"ח
אתה מקבל אותו בחינם עם הספר!

כל הבונוסים שווים יותר מ-700 ש"ח!
אתה מקבל אותם לגמרי בחינם, עם רכישת הספר!אנו אחראים לשביעות הרצון שלך!

מחוייבים לשביעות הרצון שלך!
אנחנו הולכים לתת לך הצעה, שלא תקבל בשום מקום אחר!

אנו יודעים שאתה הולך ללמוד כל כך הרבה מהספר הזה ולהיחשף לדברים מדהימים, שאתה אפילו לא יכול לדמיין אותם לעצמך עכשיו. למעשה אנו בטוחים שהספר הזה נותן לפחות פי 10 ממה שהוא עולה.
אם תוך 30 יום, מרגע קבלת הספר לא תהיה מרוצה, תוכל להחזיר לנו את הספר ואנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת עליו, ללא שאלות מיותרות!

הסיכון שלך הוא אפסי, אנו לוקחים את כל הסיכון עלינו.
אנחנו רוצים לעזור לך להצליח עם כל אישה שאתה תרצה, וזו הדרך היחידה שלנו להראות לך את העוצמה של הספר הזה.

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.


הספר מגיע בפורמט דיגיטלימייד לאחר ההזמנה תקבל מייל עם פרטי הכניסה למערכת בה תוכל לצפות בהרצאות הוידאו ולקבל את הספר מיידית.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: