מלחמה על החיים שלך

היי,
ללמוד את "אומנות הפיתוי" זה הרבה יותר מאשר ללמוד להצליח עם נשים. זוהי גישה שלמה לחיים שעוסקת בשיפור האישי שלך. כדי להצליח בתחום הזה, צריך להבין איך עובדת ההצלחה באופן כללי. ברגע שאתה מבין את זה, אתה מגלה שאתה יכול לקחת את אותם העקרונות של ההצלחה ולהשתמש בהם בכל תחום אחר בחיים שלך כדי לקבל תוצאות. בגלל זה הרבה אנשים שמתחילים ללמוד את "אמנות הפיתוי", פתאום מגלים שהחיים שלהם משתפרים לא רק עם נשים – הם מקבלים קידום בעבודה ומתחילים להרוויח יותר כסף, חיי החברה שלהם משתפרים, והתקשורת עם המשפחה הופכת לטובה וכיפית יותר. יכול להיות ששמת לב שגם לך זה מתחיל לקרות.

מכיוון שעקרונות ההצלחה הם הבסיס להשגת תוצאות בכל תחום, בלי להבין עקרונות אלה, אי אפשר להתחיל להצליח עם נשים. עכשיו אני הולך ללמד אותך על אחד העקרונות החשובים ביותר להצלחה, וברגע שאתה תאמץ אותו, אתה תראה איך פתאום דברים מתחילים להשתנות ואתה מוצא את עצמך מוקף בנשים שתמיד רצית.

מה היית עושה אילו היית מגלה שהחיים שלך בסכנה?

בקורס האחרון הייתה לנו שיחה מאוד מעניינת על מצבי סכנה, כאלו שבהם רק צעד קטן מפריד בינך למוות ועל איך אנשים מגיבים במצבים כאלה. בשיחה העלינו דוגמאות מסרט "מועדון קרב" שבו יש סצנה שממחישה את כל מה שצריך להבין על הנושא הזה בצורה הטובה ביותר.

בסצנה רואים את הדבר הבא:

טיילר (אחד מגיבורי הסרט) פורץ לחנות ומוציא את עובד הדלפק החוצה בכוח ובאיומיי אקדח. טיילר מושיב אותו על הברכיים, לוקח את הארנק שלו וקורא את הפרטים של העובד. מסתבר שקוראים לו ריימונד. ביד השניה טיילר מכוון אקדח לראשו של ריימונד, בזמן שריימונד לא מצליח להתאפס, רועד מפחד ובוכה. טיילר צועק לריימונד "אתה הולך למות! תגיד שלום". ריימונד בוכה ונלחץ, טיילר רואה בארנק של ריימונד כרטיס סטודנט ושואל: "רימונד, מה אתה רוצה להיות?". ריימונד ממשיך לבכות וליילל. טיילר טוען את האקדח ושואל שוב. ריימונד עונה לו "וטרינר, אבל יש יותר מידי לימודים". טיילר עונה "אתה מעדיף למות עכשיו כאן על הרצפה ברחוב?" ריימונד משיב "לא... בבקשה". טיילר אומר לריימונד, "אני שומר את הכרטיס שלך עם כול הפרטים אצלי. אם בעוד שישה שבועות אתה לא תחזור ללמודים, אני מגיע להרוג אותך, עכשיו רוץ". אחרי שריימונד בורח, טיילר אומר "מחר הולך להיות היום הראשון בשארית חייו".

בני אדם שהיו במצבים על סף מוות, מספרים שמאז כבר לא יכלו לקחת את החיים שלהם כמובן מאליו, שמרגע התקרית הם התעוררו לחיים והתחילו להשיג את הדברים שהם באמת רוצים.
אנשים מצליחים שנשאלו "מה סוד ההצלחה שלך?" ענו "אף פעם לא חשבנו יותר מידי, פשוט פעלנו. בכל פעם שרצינו משהו, פשוט קמנו והשגנו אותו".

נסה לתאר לעצמך, מה זאת אומרת לחיות את החיים, בלי לקחת את הדברים באיטיות ולדחות דברים לאחר כך. לחיות עם הרגשה שכל יום הוא מתנה ואסור לבזבז ולו רגע אחד קטן ממנו לשווא. אני לא הולך לכוון לך אקדח לראש או לעשות לך סצנה מהסרט "המסור", מה שכן אני רוצה, זה שתהיה כנה עם עצמך ותשאל האם זה מאה האחוז שלך? האם אתה מנצל את החיים שלך או שאתה מוותר לעצמך ומוצא תירוצים שלא לעשות את מה שאתה רוצה?

מה היית עושה אילו הייתה נשארת לך רק שנה אחת לחיות?
איזה דברים אתה רוצה לעשות בחיים שלך עד תום השנה? ולמה לא עשית אותם עד עכשיו, אלא דחית אותם? אתה באמת צריך שתישאר לך רק שנה כדי שתתחיל לחיות באמת?

אני אתן לך כמה דוגמאות לדברים שאני הייתי רוצה לעשות אילו הייתי יודע שנותרה לי רק שנה לחיות. אני רוצה ללמוד להטיס מטוס, לעשות צניחה חופשית, לטייל בעולם ולראות מדינות שטרם הכרתי, לראות אומנות, תיאטרון וכמובן לאכול אוכל משובח ולעשות הרבה סקס. אפשר להספיק הכול בשנה? תמיד אפשר לנסות.

למה לחכות למישהו שיגיד לך שיש לך עוד שנה לחיות? למה לא להתחיל לעשות עכשיו את כל מה שאתה רוצה? אני אגלה לך סוד, החיים עוברים מהר מכפי שזה נראה לנו. אם תשאל אנשים מבוגרים - כמה מהר עובר להם הזמן? האם הם הספיקו לעשות את מה שחלמו עליו? אתה תקבל תשובות יפות שיגרמו לך להסתכל בצורה שונה על החיים שלך.

אני מקווה שאם בעוד חמישים שנה מהיום, בחור צעיר ישאל אותך את אותה השאלה אתה תוכל לומר "כן הזמן עובר מהר. אבל אני הגשמתי את עצמי."

הראיתי לך כאן עקרון אחד שבזכותו אנשים מגיעים להצלחות ענקיות בחיים שלהם – הם חיים כאילו נותרו להם ימים ספורים ומרשים לעצמם לעשות את מה שתמיד חלמו, בלי לדחות את זה לאחר כך. כמו שכתבתי לך בהתחלה, כדי להצליח בתחום כלשהו, אתה חייב להבין איך ההצלחה עובדת באופן כללי, וזה לא משנה אם אתה רוצה להצליח עם נשים, להצליח בהקמת עסק או בבניית סגנון החיים שיביא לך הכי הרבה אושר. בקורסים שלנו אנחנו מלמדים עקרונות נוספים להצלחה, שעל ידי השימוש בהם, אנשים מגיעים לתוצאות מדהימות ביכולת שלהם למצוא בנות זוג ולבנות קשרים, אבל בנוסף לזה הם לוקחים את מה שלמדו, לכל שאר תחומי החיים שלהם.

כדי ללמוד איך בעזרת שימוש בעקרונות ההצלחה אתה יכול להתגבר על הפחדים שלך, להפוך לגבר הרבה יותר מושך ולהשיג את הנשים שאתה רוצה, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.

שים לב!

לאחר החגים אנחנו הולכים להעלות את מחירי הקורסים בצורה משמעותית. בימים אלה, לפני עליית המחירים אנחנו עושים הנחה מיוחדת של 1000 ש"ח, למי שנרשם לשלב א' + ב' של הקורס.

אם החלטת שחשוב לך להבין נשים לעומק, לפתח ביטחון עצמי וכישורי משיכה, לעשות שינוי בחיים שלך ולהיות עם בת הזוג שאתה רוצה, קפוץ על ההזדמנות והירשם לקורס הקרוב עם ההנחה.
נצל את ההנחה לקורס הקרוב והירשם במחיר נמוך ועוד עם הנחה, לפני שהמחירים יעלו.

בסרטון הבא תראה בצורה מסודרת מהם הדברים שאתה צריך כדי להצליח עם נשים:


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: