אומנות הפיתוי: הדרך הנכונה לגשת לבחורה

בסוף השבוע האחרון הייתי בחוף ים מלא בבחורות שהגיעו לבדן או עם חברות, כולן צעירות, יפות ובעיקר רעבות לתשומת לב חיובית. זה היה גן עדן עבור כל גבר שיודע כיצד לגשת לבחורה, לדבר איתה ואף לבלות איתה את הערב. תאר לעצמך איך יכולה להיראות תקופת הקיץ עבורך, אם רק תדע כיצד לנהוג במצבים כאלה, ותדע איך לגרום לאחת (או שתיים) שתבחר, למצוא בך עניין.

כמה פעמים קרה לך שניגשת לבחורה, הצעת לה להיפגש, ביקשת את מספר הטלפון שלה, או הזמנת אותה לביתך ונתקלת בכל תשובה אפשרית חוץ מהתשובה שרצית לשמוע: "כן"? קוראים לזה "התנגדות" וגברים שמתחילים עם בנות שמוצאות חן בעיניהם יכולים להיתקל בהתנגדויות בכל שלב במהלך השיחה.

אך אל דאגה, התנגדויות זו תופעה טבעית והן חלק מתהליך אותו חווה כל גבר המנסה "לכבוש" לב אשה. לפעמים ההתנגדויות אמיתיות - הבחורה באמת לא רוצה לעשות את מה שאתה מציע לה, אבל, ואת זה חשוב שתזכור, לפעמים זו לא הסיבה!

מהן הסיבות הנפוצות להתנגדויות של בחורות שזה עתה התחילו איתן?

1) אף בחורה לא רוצה להרגיש ש"נתנה את עצמה" בקלות רבה מדי. בנות רבות רוצות להרגיש "קשות להשגה" ומעדיפות שתתאמץ קצת.

2) נשים יודעות מצוין שככל שהן גורמות לך להתאמץ, כך אתה נקשר אליהן יותר בהמשך. זו דרך נוספת לגרום לך להימשך אליהן חזק יותר בעתיד.

3) התנגדות היא לעיתים סוג של מבחן שיעזור לה להבין עד כמה אתה רציני בקשר אליה. אם "תתקפל" ותוותר מיד בפוגשך את המכשול הראשון, כנראה לא היה כל כך חשוב לך להשיג אותה מלכתחילה.

אלו כמובן לא הסיבות היחידות בגללן נתקלים בדחייה כשמתחילים עם בחורה, אבל אלו הן הסיבות העיקריות. חשוב להבין מהי הסיבה, אבל חשוב יותר לדעת כיצד לפעול כאשר אתה נתקל בהתנגדות, הכול כדי לצלוח את הסיטואציה הזו עם חיוך ולקבל מהבחורה תשובה חיובית להצעתך.

במאמר הבא תלמד את אחת השיטות המוצלחות שיאפשרו לך לעקוף תירוצים והתנגדויות ולהגדיל משמעותית את סיכוייך עם בחורה שזה עתה פגשת.

מאמר: התנגדויות – חומר למתקדמים - חלק א'

פעמים רבות במהלך אינטראקציה עם בחורה אנחנו מקבלים התנגדויות שונות מצידה. התנגדויות כמו: "אני ממהרת", "יש לי חבר", "כנס לפייסבוק שלי", "אני עסוקה", "אני לא מכירה אותך", יכולות להופיע בשלבים שונים באינטראקציה: כשאתה ניגש אליה, מנסה להחליף נושא שיחה, מבקש מספר, מנסה לקבוע איתה פגישה, וכו'. במאמר זה תלמד כלים חזקים לטיפול בהתנגדויות הללו.

לפני שנתחיל, אציג בפניך כמה הנחות יסוד שחשוב להפנים:

• תת המודע לא יודע להתייחס לשלילה. תת המודע לא יודע למשל מה זה "לא כואב", אבל יודע מה זה "נעים". כאשר אומרים לאדם שמשהו "לא כואב", הוא קודם חושב על "כואב". דוגמא: "אל תחשוב על פיל וורוד". על מה חשבת? תת המודע שלך התעלם ממילת השלילה "אל" והתייחס למה שבא אחריה. בוא נעשה עוד ניסוי. תחשוב על "לא חתול". על מה חשבת?

• כל ההחלטות שלנו מתבצעות קודם בתת המודע ואז, באמצעות החלק המודע של המוח, אנו מוצאים עבורן הסבר הגיוני.

• תת המודע שלנו אחראי על ביצוע כל הפעולות. הוא מקבל מידע, מנתח, מפרק, מחליט ורק אז נותן פקודה לבצע את מה שהוא החליט.

• תת המודע שמח למלא פקודות בתנאי שהן מדויקות וברורות.

בוא ניקח דוגמא שנוכל לעבוד איתה: ניגשת לבחורה, ופתחת איתה בשיחה בצורה הטובה ביותר. אתם מדברים, צוחקים, נהנים, ואתה אפילו קולט סימני התעניינות מצידה.
אתה אומר לה: "בואי נלך למקום אחר"
והיא עונה "האמת שאני צריכה ללכת". בשלב זה רבים מרגישים כאילו הבחורה לא מעוניינת, אבל עכשיו, אחרי שלמדנו את הנחות היסוד, זה יראה אחרת לגמרי.

ברגע שהבחור אמר "בואי נלך למקום אחר", בתת המודע של הבחורה נוצרו שלוש שאלות עיקריות: "איך?", "למה?", ו"לאן?". השאלות הללו העמיסו בלבול בתת המודע שלה והוא החליט להימנע ממתן תשובה ומביצוע פקודה. כאשר תת המודע מבולבל ואין לו מספיק מידע כדי לקבל החלטה, הוא משתדל "לברוח" מהסיטואציה ואתה, אני מצטער לבשר לך, מקבל "התנגדות".

אז מה כדאי לעשות כדי למנוע מצבים כאלה?

שים לב למשפט הבא ולפעולה שבאה בעקבותיו: "אני מתחיל להתעייף, בואי נלך לשבת איפשהו, אני מכיר אחלה מקום בפינת דיזנגוף – בר גיורא", אתה אוחז בעדינות את ידה ומתחיל ללכת.

מה בעצם קרה פה? זה התחיל בתיאור הסיבה לשינוי המיקום ("אני מתחיל להתעייף"), ובכך בעצם ענית על השאלה "למה?" עוד לפני שנשאלה.
מיד לאחר מכן ענית על ה"מה?", ואז על שאלת ה"איפה?". עכשיו, כשאתה אוחז בידה ומתחיל ללכת, ענית על השאלה האחרונה שנשארה - "איך?".

עכשיו כשהכול ברור לה, תת המודע שלה ישמח לעשות את שביקשו ממנו. כל מה שאתה צריך לעשות, כדי להתמחות במשפטים כאלה בעצמך זה לחשוב אילו שאלות נשארו פתוחות, ואיך עונים עליהן.

אם אתה בוגר מא"פי בוודאי כבר יש לך מחברת שלמה מלאה בדיווחים ומשובים חיוביים מפעילויות קודמות, אך אם אינך בוגר מאפי אז אנא קח דף ועט ורשום סיטואציות שאתה מעלה בזיכרונך בהן נתקלת בהתנגדויות שונות. חפש התנגדויות שהופיעו עקב כך שלא ניסחת את ההצעה שלך בצורה מספיק ברורה, וחשוב איך יכולת למנוע אותן בעזרת הנחיה נכונה יותר.

עשה טבלה ורשום בצד אחד את ההתנגדויות שקיבלת ומול כל התנגדות רשום משפט נכון יותר, שבעזרתו יכולת להימנע מההתנגדות.
ככול שתדע טוב יותר לנסח הצעות בצורה נכונה, כך תהיה מיומן ותוכל בקלות רבה למנוע התנגדויות רבות מראש.

מה שלמדת במאמר זה, הוא רק קצה הקרחון שנקרא "טיפול בהתנגדויות", אותו ניתן "להפשיר" בקלות אם רק תלמד ותתרגל. למרות שזו רק טעימה קטנה מהנושא, אתה כבר יכול לקחת את מה שלמדת כאן, להשתמש בזה וליהנות מתוצאות טובות יותר. בקורס אודות "נטרול תירוצים והתנגדויות", לומדים אספקטים רבים ומגוונים של העניין, לומדים ומבינים ממה נובעת כל התנגדות ובאיזו שיטה יש לבחור כדי לנטרל את ההתנגדות ולקדם עניינים.

התקשר אלינו כבר עכשיו והירשם לקורס הקרוב על מנת ללמוד את התורה כולה. הרשה לעצמך את המתנה הנפלאה הזו שנקראת ידע וכישורים בינו ובינה, למד את אומנות הפיתוי, והצטרף לאלפי גברים בישראל שכבר עשו את זה.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: