איך לקבל מספר טלפון מבחורה תוך 5 דקות

עם הזמן הצלחתי להביא את אמנות השגת מספרי הטלפון לדרגת שלמות.

אני יודע שאם אני ניגש לבחורה רווקה, אני יכול להשיג את מספר הטלפון שלה תוך 5 דקות, וגם זה כשאני לוקח את הזמן.

אז איך משיגים בקלות יתרה טלפונים מבחורות אתה שואל? התשובה המורכבת היא – תלמד מסוכני המכירות. התשובה הקלה היא – קח 5 דקות לקרוא ותבין.

כל סוכן מכירות מתחיל לומד להכיר טכניקה ששמה הוא: "Foot in the door", בעברית קוראים לזה "רגל בדלת" - מושג שבא מעולם שינוי העמדות והשכנוע, ומשמעותו בשבילך היא הגדלת ספר הטלפונים שלך מדי ערב.

העיקרון הפסיכולוגי עליו מבוססת השיטה אומר - אחרי שאדם כלשהו הסכים לבצע משהו קטן עבורך, יהיה לו קשה לסרב למשהו גדול יותר. דרך אגב, נשים משתמשות בזה כל הזמן בצורה אינטואיטיבית, אבל זה נושא למאמר אחר...

ככה זה עובד - בשלב הראשון מבקש סוכן השכנוע (אתה) בקשה קטנה וקלה לביצוע. בקשה זו היא "הרֶגל" שמונחת בדלת ולא מאפשרת לאף אחד לטרוק אותה בפרצופו של הסוכן. מטרתה של בקשה זו היא גם "להכשיר את הקרקע" לבקשה השנייה, הגדולה והתובענית יותר, שהיא בעצם מה שרצה סוכן השכנוע (אתה) להשיג מלכתחילה.

חשוב שתפנים את מה שכתבתי לך עכשיו גם אם זה נראה לך מסובך - רק אז תוכל להבין את כל מה שאסביר לך מיד. לא הבנת? חזור וקרא את הפסקה האחרונה שוב. הבנת? נהדר, תתקדם לפסקה הבאה ותתחיל להשיג הרבה יותר טלפונים מבחורות.

שים לב, אתה לא חייב לשחזר את הדוגמא שאתן לך כאן אחד לאחת. היא לא תעבוד בכל המקרים, אבל היא מבוססת על העיקרון החשוב הזה. אם יש משהו שעליך לזכור – זה את העיקרון, כדי שתוכל להפעיל אותו בהתאם לסיטואציה שבה אתה נמצא.

מה אני עשיתי כדי לקבל מספר טלפון תוך 5 דקות

הגעתי למועדון בעשר עם חבר. היו שם כמה בחורות שרק התחילו לזרום למקום. אחת מהן הייתה גלי. ניגשתי אליה ודיברתי איתה במשך 4-3 דקות לחימום הקנה, ואז אמרתי לה "טוב, היה נחמד לדבר איתך, אבל אני חייב לחזור לחברים שלי".

ברוב המקרים בחורות לא יודעות מאיפה המשפט הזה בא להן, כי הן רגילות שגברים נצמדים אליהן, שלא לומר "מתקרצצים" עד שיוצאת נשמתן. גלי ענתה לי די מופתעת "גם לי היה נחמד... ביי?".

הסתובבתי ללכת, אבל אז חזרתי ואמרתי לה: "תגידי, יש לך מייל?". גלי הופתעה מה"תגידי" הפתאומי הזה לחלוטין, והופתעה מהשאלה "יש לך מייל?". זו שאלה שלא איימה עליה. שים לב, זה חשוב - בעצם שאלתי אותה אם יש לה מייל, לא אם היא מוכנה לתת לי אותו.

גלי ענתה "כן". שלפתי את האייפון המתיישן שלי, הפעלתי את אפליקציית הפתקים ואמרתי: "מצוין, תקלידי לי אותו בבקשה".

מה עשיתי? התייחסתי ל"כן" שלה כאל תשובה חיובית גם לשאלה שלא נשאלה והיא "האם את מוכנה לתת לי אותו". בינגו! קבעתי עובדה בשטח. חיכיתי קצת, ואז, באמצע ההקלדה, אמרתי לה "תכתבי לי גם את המספר שלך".

מה קרה פה בעצם?

כשביקשתי את המייל שלה לא היה בזה סיכון גדול מדי בשבילה. רוב הנשים יתנו לך את כתובת המייל שלהן בלי לחשוב פעמיים, כי הן יודעות שהן יכולות לבחור אם לענות לך או לא. אפס סיכון, מקסימום ביטחון! הבקשה לכתוב את מספר הטלפון שלה בזמן שהיא כותבת את כתובת המייל היא לא קסם, אלא טכניקה שמבוססת על פסיכולוגיית ההתנהגות האנושית.

זה פשוט - אם רוצים לשכנע מישהי לשנות את התנהגותה במידה רבה, קודם-כל צריך לשכנע אותה לקבל שינוי במידה מועטה. לאחר שהשתכנעה, יהיה לה הרבה יותר קל להסכים לבקשה ה"גדולה" יותר והיא תרגיש הרבה יותר בנוח עם זה.

אחרי ה"בינגו" עם גלי עברנו לפאב אחר שם הפעלתי את הטכניקה הזו גם על ליהי ועל הדר, שתי חברות שהחליטו לצאת יחדיו להרפתקאות... אם אתה מבין למה אני מתכוון. את הלילה סיימתי בפיצוציה עם אנרגיות מטורפות וצורך עז במנצ'יז. עבדה שם קטיה, לא יכולתי להתאפק, פתחתי גם איתה בשיחה הזויה על "קבוקים" והודות לאותה שיטה בדיוק, קבלתי גם ממנה את כל הפרטים. בוא נגיד ככה, אני כבר לא יכול לחכות לסוף השבוע הקרוב!

לא שכחתי אותך, אני פה כדי לעזור לך ללמוד איך לעשות את אותו הדבר ולא כדי לגרום לך לקנא. עד היום, ואני לא מגזים, כל אישה שניגשתי אליה זרמה עם הבקשה הזאת, וסיכוי רב שגם הבחורה שאתה רוצה להשיג - תסכים.

תחשוב על זה ככה, אם בחור ייגש אליך ברחוב ויבקש ממך לעשות שיחה מהטלפון הנייד שלך, יש מצב שלא תסכים כל כך בקלות, אבל אם הוא יקדים ויבקש ממך להסביר לו איך להגיע לבית ציוני אמריקה, סביר להניח שתסביר לו ברצון. אם מיד אחרי כן יאמר לך "אני לא מאמין, זה ממש רחוק, אני מאחר לפגישה חשובה ואין לי טלפון. אכפת לך שאני אעשה שיחה קצרה מהנייד שלך?" כבר יש סיכוי טוב יותר שתיענה לבקשתו.

אם נחזור לגלי (ואני אחזור אליה, אתה יכול להיות בטוח) ברגע שהיא כבר הסכימה לתת לי את המייל שלה וכתבה לי אותו, הרבה יותר טבעי לה להמשיך ולכתוב גם את מספר הטלפון שלה.

כלל חשוב כדי שהטכניקה תעבוד - על מנת שתוך כמה דקות של שיחה תוכל בקלות להוביל את הבחורה לכך שהיא נותנת לך את מספר הטלפון שלה, חשוב שתדע כיצד ליצור משיכה התחלתית במהלך השיחה הקצרה הזו. אני בטוח שאתה עושה את זה בצורה סבירה ואולי אפילו על אוטומט.

הגעתי למצב שאני יכול לעשות את כל זה תוך 5 דקות עם כל בחורה רווקה שהייתה לי איתה שיחה זורמת! אם בזמן שאתה קורא את זה עולה בך המחשבה: "וואלה, מתאים לי ללמוד עוד טכניקות כאלה, ולהשיג יותר מספרים ודייטים מאי פעם", כדאי לך לעבור את התוכנית "טכניקות תקשורת מתקדמות".

נלמד איך לקחת את הטכניקות הכי קטלניות של סוכני המכירות, ולהשתמש בהן כדי "למכור" לבחורה את הרעיון "להיות חברה שלך", "לשכב איתך" או כל דבר אחר שתרצה... ככה שהיא תחשוב, שזה היה ב-100% הרעיון שלה! וכמובן נלמד איך להשתמש בטכניקות האלה גם בתחומים אחרים בחיים (אם אתה באמת צריך למכור משהו).

אנחנו נחלוק איתך עשרות שיטות פסיכולוגיות שתוכל להשתמש בהן בצורה מוסווית בשיחה, כדי להצית את הרגשות הכי עמוקים של הבחורה אליך. נראה לך כיצד צריכה להיות בנויה שיחה שאחריה הבחורה תרגיש שהיא מכירה אותך שנים ויכולה לסמוך עליך בעיניים עצומות, כי אתה הגבר שהיא רוצה להיות איתו.

אנחנו נלמד דברים נוספים כמו:
- איך לגרות בחורה בלי לגעת בה.
- איך לשתול בתוך הראש שלה מחשבות על סקס איתך.
- איך למצוא שפה משותפת במהירות עם כל אדם שאתה פוגש לראשונה.
- איך להשתמש בשפת גוף כדי שלבחורה יהיה נעים לדבר איתך והיא לא תרצה להפסיק לעשות את זה.
- איך לגרום לבחורה להרגיש כלפיך כמו שהיא מרגישה כלפי מישהו מאוד כריזמטי ובעל ביטחון עצמי גבוה.

וזה רק קצה הקרחון של מה שתלמד שם...

מוכן להתחיל? מלא את הטופס הבא כדי לעשות את הצעד הראשון שלך לקבלת התוכנית "טכניקות תקשורת מתקדמות". אחרי מילוי הטופס, נחזור אליך עם כל הפרטים.

בהצלחה!


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: