עורך הדין הזהיר אותנו שזה מסוכן

בשנה האחרונה העברנו סקר חשוב בין כל האנשים שהשתתפו בקורסים שלנו כדי להבין יותר טוב את הצרכים של האנשים ואת הבעיות שמטרידות אותם. בסקר היו הרבה שאלות ועל רובן קיבלנו תשובות שונות. אבל מה שהיה הכי מוזר, זה שהייתה שאלה אחת, שכמעט כולם ענו עליה את אותה התשובה! התשובה הזו הפתיעה אותנו, כי לא ציפינו לקבל דווקא אותה ואחרי שראינו אותה חוזרת שוב ושוב ושוב אצל אנשים שונים, הבנו הרבה יותר טוב מדוע כל כך הרבה גברים רוצים להצליח עם נשים, אבל לא עושים את הצעד הנדרש בשביל זה.

החודש, בעקבות התשובה הזו החלטנו לעשות את אחד השינויים הכי גדולים בהיסטוריה שלנו, שישפיע על כל מי שרוצה להצליח עם נשים.
מכיוון שהשינוי הזה לא פשוט, התייעצנו עם עורך הדין של החברה והוא אמר שאנחנו מאוד אמיצים אם אנחנו מתכוונים לעשות משהו כל כך מסוכן ותפקידו להזהיר אותנו וליידע אותנו בסיכון שאנחנו לוקחים כאן.

אני יודע שאתה כבר מסוקרן לדעת מה הייתה השאלה שכמעט כולם ענו עליה את אותה התשובה, ומה החלטנו לעשות בעקבות זה, שגרם לעורך הדין שלנו לתהות עד כמה אנחנו שפויים. אז אני לא אמתח אותך יותר. אחרי הקישור הבא אני אסביר לך את הכל בצורה מפורטת.

בסקר שבו השתתפו כל תלמידי הקורס שלנו בשנה האחרונה, שאלנו אותם באחת השאלות, מה הייתה הדאגה הכי גדולה שגרמה להם להתלבט לפני ההרשמה לקורס. הסתבר שהפחד הכי גדול שהביא להתלבטות כמעט אצל כולם היה זהה. הרוב חששו שהקורס לא יעזור להם, שהם לא יצליחו להשיג את כל מה שאנחנו מבטיחים בפרסום של הקורס ושהם סתם יבזבזו הרבה כסף בלי לקבל את התמורה שהיו רוצים.
במילים פשוטות, הם פשוט לא האמינו בקורס שלנו לפני שהגיעו אליו ולא חשבו שהוא שווה את הכסף.

כאשר סיפרנו לעורך הדין שלנו על מה שאנחנו הולכים לעשות, הוא היה בהלם. הוא טען שאנחנו לוקחים כאן סיכון כלכלי מאוד גדול. אנחנו מצידנו הסברנו לו שלאורך השנים הוכחנו לאלפי אנשים שהשיטה שלנו עובדת ואנחנו יודעים בוודאות שאין סיבה לדאגה. זו הדרך היחידה שלנו להוכיח למי שיש לו ספקות, שהקורס עובד ואנחנו יכולים לעזור לו. הרי יש כל כך הרבה אנשים שרוצים את זה, צריכים את זה, אבל מתלבטים ומהססים. לכן, עבורם אנחנו מוכנים לקחת את כל הסיכון על עצמנו.

אנחנו יודעים שאחרי שאנשים עוברים את הקורס, הספקות נעלמים והם מתחילים להצליח בגדול. אבל איך לשכנע מישהו שרוצה להצליח עם נשים, אבל הוא לא מאמין שזה אפשרי ולא מוכן להסתכן בלהשקיע כסף בשביל לבדוק?

לאחר שחשבנו והעלינו רעיונות שונים, הגענו לפתרון שלדעתנו הוא הטוב ביותר. כדי לתת לאנשים את הביטחון בזה שהקורס שלנו ייתן להם את מה שאנחנו מבטיחים, החלטנו לעשות משהו, שאף אחד בארץ לא עשה לפנינו:

תחזיק חזק, כי אנחנו מתחייבים להצלחה שלך!

אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.
זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

הסיכון הוא לגמרי עלינו, לך רק נשאר להחליט האם אתה רוצה לקחת את ההצלחות שלך עם נשים לרמה חדשה! אתה לא צריך להחליט עכשיו האם להרשם לקורס אלא האם אתה רוצה להצליח עם נשים.

אתה יכול לבדוק את השיטה שלנו - לעבור את הקורס, להשתתף בכל תרגולי השטח, לעשות את כל התרגילים ולראות האם זה עובד. ואם לא, תקבל את כספך בחזרה. אתה למעשה מקבל את הקורס לנסיעת מבחן למשך שנה.

בכל רגע במהלך שנה מהיום שבו עברת את הקורס, אתה יכול לבוא אלינו ולקבל את כספך בחזרה, אם תראה שהקורס ושיטת התרגולים שלנו לא הביאו אותך להצלחה.


אתה בטח שואל עכשיו איפה הקאץ'? אז אין קאץ', אנחנו פשוט יודעים איזה מוצר יש לנו, איך הוא עובד ואילו תוצאות הוא נותן. לשעונים שוויצריים יש אחריות לכל החיים, כי הם באמת בנויים כך שיעבדו כל החיים וזה לא טריק שיווקי כדי למכור יותר שעונים. כמו שיצרני השעונים השוויצריים יודעים שעשו את השעון הטוב ביותר והם מתחייבים לזה, כך גם אנחנו יודעים שהקורס שלנו בנוי כך שייתן לך הצלחה בטוחה.

אנחנו מאמינים שכל ארגון חייב לעמוד מאחורי המוצר שלו וארגון אשר לא נותן אחריות, למעשה מרמז שהוא לא בטוח שמה שהוא יצר, עובד.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: