איך להתנהג כשניגשים לבחורה?

קורה לך שאתה מרגיש שאתה יודע מה צריך לעשות כדי לגשת למישהי, איך לדבר איתה, איך ליצור משיכה ולגרום לה להתעניין בך... אבל בפועל זה לא יוצא לך?

המילים המתאימות לא קופצות לראש כשצריך, אתה מרגיש לא נוח בסיטוצאיה, הבחורה לא מתעניינת והדברים לא קורים כפי שרצית...

אז איך להתחיל לבצע בחיים האמיתיים, את כל מה שאתה יודע בצורה תיאורטית? הנה הפתרון:

בשביל התחלה אתה צריך להבין עיקרון פסיכולוגי פשוט שאומר: כולנו חיים על פי הרגלים.

לכל אחד יש את הדרך שבה הוא אוכל, מחזיק סכין ומזלג, מצחצח שיניים, מדבר עם אנשים, מכין קפה וכו'. כל אחד עושה את הדברים האלה בצורה קצת ייחודית לו וקצת שונה מהאחרים.

יש לך אוסף של הרגלים עבור רוב תחומי החיים.

בכל פעם שאתה חוזר על ההרגלים שלך, אתה מחזק אותם יותר ויותר. אם אבקש ממך עכשיו לאכול את הארוחה שלך בצורה שונה מאיך שהתרגלת, להחזיק את המזלג בצורה שונה מאיך שהתרגלת, זה יהיה לא נוח עבורך... כי אתה התרגלת לעשות את זה בצורה שונה.

בדיוק אותו הדבר קורה בתקשורת שלך עם אנשים - במשך הרבה שנים התרגלת לדבר עם אנשים בדרך מסוימת, שאופיינית לך. יש לך דרך שבה התרגלת להגיב למחמאות, לשאלות, לרגעי מבוכה, יש לך דרך שבה התרגלת לנהל שיחות, יש דרך שבה התרגלת לברר מידע אצל אנשים וכו'...

יש לך מכלול ענק של דפוסי תקשורת והתנהגות שתרגלת אותם במהלך כל חייך. חזרת עליהם מיום ליום, שוב ושוב, עד שהפכת למקצוען בהם. והיום אתה משתמש בהם בצורה אוטומטית לחלוטין, כאילו נולדת איתם.

אבל יש בעיה עם זה שאתה רגיל לתקשר ולהתנהג בצורה מאוד מסויימת...
אנחנו העבדים של ההרגלים שלנו.
הרגל, זה משהו שמקבע את ההתנהגות וקשה מאוד להיפטר ממנו. במיוחד אם זה הרגל שמרגישים בנוח איתו. הרגל יכול להיות מאוד מועיל במקרים מסוימים (למשל ההרגל לדבר ישר ולעניין, יכול להיות טוב בעסקים), אבל הרגל יכול גם לעבוד לרעתך.

אם התרגלת לתקשר עם נשים בצורה שלא גורמת להן להימשך אליך, אלא לראות בך רק ידיד, אז אתה אלוף בזה ויכול לפתוח קורסים שילמדו "איך להפוך לידיד".
אם התרגלת לפחד לגשת לבחורה יפה ולהמציא לעצמך הסברים שיצדיקו את חוסר הפעולה שלך, אתה תהיה בבעיה כשתרצה להכיר מישהי שאולי דווקא רוצה גבר כמוך (אבל לך יש "סיבה טובה" לא לגשת אליה).

הבעיה היא שאתה לא רגיל לתקשר ולהתנהג בדרך שונה, ודווקא את הדרך השונה אתה צריך עכשיו.

הבעיה שלך ושל כל גבר שקשה לו להתחיל להצליח עם נשים, פשוטה:
במשך הרבה שנים אתה תרגלת את הדברים הלא נכונים!
אתה תרגלת לא לגשת, כאשר אתה רואה בחורה יפה.
כאשר מישהי מצאה חן בעינייך, אבל חששת לדבר איתה, אתה תרגלת להגיד לעצמך "היא לא בדיוק הטעם שלי", "בטח יש לה חבר", "היא צעירה/מבוגרת מדי", "היא עסוקה במשהו, עכשיו זה לא הרגע המתאים להפריע".
אתה תרגלת להרגיש שאין לך מה להגיד, כאשר אתה צריך לנהל שיחה עם בחורה.

במקום כל אלו, יכולת לתרגל עשרות דפוסים שהיו עוזרים לך להצליח עם נשים הרבה יותר טוב.
למשל, היית יכול לתרגל לגשת לבחורה שמוצאת חן בעינייך ולבדוק מה יכול לצאת מזה.
היית יכול לתרגל לעבור בטבעיות מנושא לנושא במהלך שיחה, כדי שכל שיחה שלך תהיה זורמת ומעניינת.
היית יכול לתרגל ליצור משיכה, מתח מיני ואתגר, במהלך השיחות שלך עם נשים.
היית יכול לתרגל שפת גוף סקסאפילית.

יש עוד עשרות דברים שאפשר וצריך לתרגל, כדי להיפטר מכל הדפוסים שהפריעו לך עד היום ולהחליף אותם בהרגלים שיקדמו אותך. אבל בגלל שתרגלת את הדברים ה"לא נכונים", עכשיו עליך לשבור הרגלים ישנים וזה אולי אחד הדברים הקשים ביותר.

עכשיו המטרה שלך, היא לזנוח את ההרגלים ה"לא נכונים", ולאמץ את ההרגלים "הנכונים".
אין פתרון קסם שמאפשר לך לעשות את זה מייד - לזנוח את ההתנהגות ה"לא נכונה" שתרגלת במשך הרבה שנים ובמקומה לאמץ התנהגות "נכונה". זה תהליך שדורש עבודה, זמן ונחישות. פגשתי אנשים שזנחו את התהליך הזה באמצע, רק בגלל שלא הבינו אותו וחשבו שמהיום למחר הם יתחילו לקבל הצלחות רק בגלל שקראו כמה מאמרים בנושא ויצאו לתרגל פעם-פעמיים.

הגיע הזמן שתתחיל ליצור לעצמך הרגלים חדשים ונכונים!

כדי להטמיע בהדרגה את כל ההרגלים הדרושים, אני מציע שתתחיל ממשהו קטן.

למשל, בכל יום גש לפחות לבחורה אחת שאתה לא מכיר ושנראית טוב בעינייך, ודבר איתה מספר דקות. לא משנה על מה. זה יכול להיות בכל מקום - בדרך לעבודה, ללימודים, לצבא, ברחוב, בקניון או על שפת הים. אתה בסך הכל צריך להרגיל את עצמך לגשת לבחורה אחת ביום שמעניינת אותך ולפתח איתה שיחה קצרה, לא משנה על מה.

לאחר חודש שבו תבצע את זה יום ביומו, בחר לך הרגל נוסף שאתה רוצה לשנות, ותתחיל לעבוד עליו. חשוב שתתרגל את הדברים שאתה יודע כיצד לבצע אותם. אם אינך יודע איך ליצור משיכה, מתח מיני או לבנות אתגר בשיחה, לא תוכל לתרגל אותם... לכן, אני מציע לך קודם ללמוד איך עושים זאת, ואז להתחיל לתרגל.

בנינו תוכנית לימוד מיוחדת כדי לעזור לך להיפטר מההרגלים הישנים שמפריעים לך להתקדם, ולהטמיע בך את ההרגלים הנכונים, שיכפילו וישלשו את להצלחה עם נשים תוך זמן קצר.

אנחנו קוראים לתוכנית הזו קורס "אמנות הפיתוי" ושם אנחנו מלמדים אותך איך נכון לבצע כל אחד מהדברים שאתה צריך כדי שיהיה לך קל להכיר את הבחורות שאתה רוצה ולהיכנס איתן לקשר, ועובדים איתך על תרגול חוזר ונשנה של ההרגלים החדשים, כדי שיהפכו לחלק ממך.


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: