סמדר מגלה את התשוקות והתקוות של בחורות בסילבסטר

היי,

נותרו ממש שעות בודדות עד לתחילת החגיגות של השנה האזרחית החדשה או כמו שנהוג לקרוא לה כאן "הסילבסטר". לסילבסטר, שאגב היה אפיפיור נוצרי, אין שום קשר לחגיגות אלו פרט לכך שממש במקרה התמזל מזלו למות דווקא ב-31 לדצמבר וחלק מהאנשים בטעות קישרו את שמו לתחילת השנה החדשה בלי להבחין שמדובר בשני אירועים שונים. אז כשאנחנו אומרים שאנו חוגגים "סילבסטר" רובנו מתכוונים לשנה האזרחית החדשה, שאת תחילתה חגגו עוד לפני שסילבסטר בכלל נולד.

לאחר מבוא היסטורי קצר, בוא נעבור לנושא שלנו – הצלחה עם נשים – ונראה מה מיוחד בחגיגות השנה החדשה שיכול לעזר לך למצוא בת זוג דווקא ביום זה.

במקום לרשום לך עוד מאמר עם טיפים לשנה החדשה החלטתי ללכת מכיוון אחר לחלוטין, ולפני שאני אגיד לך מה אתה הולך לקרוא עכשיו, אני רוצה שתענה על השאלה הבאה: "מה היית עושה, אילו היית יודע בוודאות מה עובר בראש אצל בחורה שרוצה למצוא בן זוג, אילו מילים היא הייתה רוצה לשמוע, מתי היא הכי מוכנה שמישהו יתחיל איתה ומה הציפיות שלה מגברים?"

במילים אחרות, היית רוצה לדעת את הדברים שנשים בד"כ לא מספרות לגברים, אבל זה בדיוק מה שהגבר צריך לדעת כדי להצליח עם נשים?

אתה הולך לקרוא מאמר שכתבה סמדר מהצוות של מאפי, ובו היא חושפת את מה שעבור הגבר הממוצע מהווה מידע נסתר. בעזרת המאמר הזה אתה תבין למה דווקא הימים של חגיגות השנה החדשה, אלו הימים הטובים ביותר להכיר נשים, מה עובר אצלן בראש, למה הן מצפות בימים האלה, כיצד מומלץ "להתחיל" איתן וכמובן, מהי הדרך לנשיקת החצות שלך.

הדרך לנשיקת החצות שלך

בישראל כמו בישראל, תמיד מחפשים סיבה למסיבה (לטוב או לרע), דבר שמביא את ההמון הישראלי, לקראת ערב ראש השנה האזרחית, להתעסק בשאלה ובתכנונים – מה אפשר לעשות בסילבסטר השנה? –בנוסף, ישנה גם קבוצת אנשים אחרת, קטנה, זו שטוענת כי אין לה שום צורך לחגוג אירוע זה, ואכן לא חוגגת אותו באופן גלוי ומוצהר.

לדעתי, שתי הקבוצות חולקות את אותה השאיפה – להעביר את הלילה שבין ה – 31.12 ל- 1.1 עם בן או בת זוג נחשקים, נערצים, אהובים וכדומה, כאשר שיאו של לילה זה אמור להתבטא בנשיקת חצות.

בכל אופן, בקרב שתי קבוצות אלה, ישנם סוגי אנשים שונים:
יש אנשים שיזכו לחגוג את הסילבסטר יחד עם בני זוג וכבר יודעים איך ייראה ערב זה.
יש אנשים שעדיין לא עשו תכניות, וייתכן שיקבעו אותן כבר היום או מחר.
יש אנשים שגם אם אינם חוגגים את הסילבסטר במוצהר, יזכו גם הם להיות עם בני זוג, ובהתאם לחוות את נשיקת חצות.
ויש כאלה .. שאינם חוגגים את הסילבסטר במוצהר, יהיו לבד בערב זה ויתרצו זאת לעצמם במשפט "טוב, גם ככה אני לא חוגג סילבסטר בדרך כלל", זאת על אף תחושה פנימית של החמצה.

המשפט מהסוג הרביעי, הוא המשפט שאני אמרתי לעצמי שניות לפני שהתבקשתי לכתוב לכם על הסילבסטר מנקודת המבט שלי, זו הנשית, אז הבנתי שאין טעם לשקר שקר גס זה, בייחוד לעצמי, ולשתף אתכם בשאיפות והרצונות שלי הקשורים לאותו ערב.

את הסילבסטר אני תמיד אשמח להעביר עם בן זוג.

בכל 24 שנות חיי, זכיתי להיות עם בן זוג בסילבסטר רק פעם אחת. בשנים האחרונות לא התחשק לי לצאת למועדון בערב שכזה ולכן את אותו ערב משותף אני ובן זוגי העברנו באירוח חברים כאשר לקראת בואם, בישלנו ביחד ארוחה.

יותר מאירוח חברים ובישול משותף עבורם, הבילוי האידיאלי בעיניי הוא ארוחת ערב רומנטית לאור נרות. גם צפייה בסרט היא אופציה לא רעה בכלל. מה שבטוח, נשיקת חצות היא מרכיב הכרחי בערב שכזה, ואם יש כימיה, אז ניתן ואף רצוי לזרום גם אל מעבר לנשיקה.

כמובן, שכשאתם לא בזוג, הדברים נראים קצת אחרת. ישנה מעין תקווה קטנה לקבל הצעה כזו או אחרת להעביר ביחד את הערב. במצבים כאלה, יש צורך בנקיטת יוזמה (בעיקר אם אתה גבר), בפתיחות להצעות (בעיקר אם מדובר באישה) ובכלל להתחלות חדשות.

כאן המקום לשתף אתכם בכמה מחשבות אישיות על כל העניין.

כפי שציינתי, בשנים האחרונות לא יצא לי לבלות בערב כזה במועדונים, אך אני מכירה כל כך הרבה אנשים שכן עושים זאת. בערבים כאלו מתעוררת לא פעם תחושה של רצון עז לחתום את השנה החולפת בנשיקה. יש בנשיקה הזו משהו, מעורר חום והתרגשות, והכי הכי – תחושה שאתה לא לבד.

ויודעים מה? אני בטוחה שאתם חולקים איתי את אותה התחושה. אם נראה לכם שאתם תהיו היחידים שיחושו עימי הזדהות, אתם טועים, ובענק. הרבה גברים לא יודעים זאת, אך ערב הסילבסטר מגביר את הסיכוי לקבלת נשיקה. נשים מעוניינות באיזושהי התפתחות, כזו או אחרת, לא פחות מכם. רק שלא כל הנשים ניחנו באומץ לעשות צעד קדימה ולכן בזכות היוזמה שאתם, הגברים, נוקטים, הן כן יזכו להתחיל את השנה בנשיקה של כיף והנאה.

אז הנה לכם משפט, שתמיד הייתי שמחה לשמוע, בערב כזה, של פתיחת שנה חדשה - “התרשי לי לחתום איתך את השנה החולפת בנשיקה?“

אם אתם לא בדיוק במוד של לצאת למועדון, תמיד אפשר לצאת לאיזשהו בר. זה יכול להיות בר שכונתי, וזה יכול להיות בר תל אביבי מפורסם, אך שוב, גם כאן – בעיני אנשים רבים, ערב זה הוא כל כך מיוחד, כך שהמקומות הללו יהיו מלאים באנשים מכל הסוגים, חלקם, אם לא רובם בעד התחלה חדשה.

ומכיוון שמדובר בבר, אני חשה צורך לספר לכם עליי סוד קטן. לכל אחד יש פחדים. יש כאלו עם פחד גישה, אחרים אוחזים בתוכם פחד מדחייה. באופן טבעי, גם אני אוחזת בפחד בהקשר של "בינו ובינה". פחד זו הוא הפחד ליצור קשר עין. אני ממש אתבייש להסתכל בפניו של בחור שמוצא חן בעיניי בבר.

ולכן, כאן, אתם נכנסים לתמונה. אם יש בחורה שמוצאת חן בעיניכם, גם אם לכדתם את עיניה רק לרגע אחד וזיהיתם איזשהו ניצוץ קטן – לכו על זה. חכו ללכוד אותה שנית במבט, וכשרגע זה יגיע – חייכו אליה, הנהנו בראש, הרימו את כוס השתייה שלכם בתנועת "לחיים", ומכאן, דרככם סלולה. זה ישבור קצת את הקרח, היא (או אני) נפחד קצת פחות בפעם הבאה.

אם נלך אף קצת יותר אחורה, ונצא מתוך נקודת הנחה שעדיין לא עשיתם תכניות לערב ראש השנה החדשה, אז גם על הנושא הזה, יש לי מה לומר.

רבים מכם היו רוצים להעביר את הערב עם ידידה נחשקת, חברה פוטנציאלית לעתיד, או חברה לשעבר. לא כולם יודעים איך להגיע לידי מצב כזה. אז תנו לי לספק לכם עוד משפט שהיה מאוד מושך אותי, כמו גם זהו משפט המעורר באישה לא מעט תחושות:

אני יודע את הסוד שלך – את לא כל כך משתוקקת להיות בערב הסילבסטר לבד -, אז תני לי לגלות לך משהו, גם אני לא. אז מה דעתך להעביר ביחד את הערב הזה? כך תמיד נוכל לספר לנכדים שלנו שהתנשקנו לראשונה ב 01.01.11

ולהלן התחושות שמשפט זה יכול לעורר באישה, ככה סתם, שתדעו, אם עדיין לא מצאתם בכם את התעוזה:
- תחושה שהגבר שמולי מבין אותי (אני יודע את הסוד שלך – את לא כל כך משתוקקת להיות בערב הסילבסטר לבד).
- תחושה שהגבר שמולי מבטא כנות (אז תני לי לגלות לך משהו, גם אני לא.)
- תחושה של כיף וקלילות (אז מה דעתך להעביר ביחד את הערב הזה? כך תמיד נוכל לספר לנכדים שלנו שהתנשקנו לראשונה ב 01.01.11)
- ואולי אף תקווה לעתיד (כך תמיד נוכל לספר לנכדים שלנו שהתנשקנו לראשונה ב 01.01.11 ) (נשים נוטות לפנטז על הצעות שכאלה).

אז יאללה, גשו לעניינים,
תתחילו לעשות חיים,
תתחילו את השנה החדשה בצורה נפלאה,
וסייעו לנו, הנשים, להתחיל גם באותה הצורה.

תיהנו,
ושתהיה לכם שנה אזרחית מדהימה.
סמדר.


קיבלת כאן נקודת מבט מעולה ואני מקווה שתיקח את העצות של סמדר ותיעזר בהן על מנת להעביר את חגיגות השנה החדשה עם הרבה תשוקה. ואם אתה עדיין מרגיש לא מספיק בטוח בעצמך לגשת ולהכיר את הנשים שמוצאות חן בעינייך, לא יודע כיצד לצפוח איתן בשיחה מעניינת ואיך להתנהג כדי להיות מושך עבורן, אני מציע שתצטרף לקורס הקרוב שאנחנו פותחים.

בקורס אתה תלמד על כל השלבים בציר ההתקדמות ואיך לעבור נכון מהאחד לשני, עד שמגיעים לסקס ולבניית קשר ארוך עם הבחורה. אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שמוצאות חן בעינייך. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להקרין ביטחון עצמי ולהצליח בדייטים, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך. אתה תלמד בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

שים לב! הנחה מיוחדת והודעה חשובה

לקורס הקרוב ישנה הנחה של 500 ש"ח! זוהי הנחה משמעותית שכדאי לנצל.
אל תפספס את ההזדמנות, הירשם לקורס וקבל הנחה של 500 ש"ח, לפני שהיא תיעלם.

כדי לתת לאנשים את הביטחון בזה שהקורס שלנו ייתן להם את מה שאנחנו מבטיחים, החלטנו לעשות משהו, שאף אחד בארץ לא עשה לפנינו:

תחזיק חזק, כי אנחנו מתחייבים להצלחה שלך!

אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.
זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

הסיכון הוא לגמרי עלינו, לך רק נשאר להחליט האם אתה רוצה לקחת את ההצלחות שלך עם נשים לרמה חדשה! אתה לא צריך להחליט עכשיו האם להרשם לקורס אלא האם אתה רוצה להצליח עם נשים.

אתה יכול לבדוק את השיטה שלנו - לעבור את הקורס, להשתתף בכל תרגולי השטח, לעשות את כל התרגילים ולראות האם זה עובד. ואם לא, תקבל את כספך בחזרה. אתה למעשה מקבל את הקורס לנסיעת מבחן למשך שנה.

בכל רגע במהלך שנה מהיום שבו עברת את הקורס, אתה יכול לבוא אלינו ולקבל את כספך בחזרה, אם תראה שהקורס ושיטת התרגולים שלנו לא הביאו אותך להצלחה.


אתה בטח שואל עכשיו איפה הקאץ'? אז אין קאץ', אנחנו פשוט יודעים איזה מוצר יש לנו, איך הוא עובד ואילו תוצאות הוא נותן. לשעונים שוויצריים יש אחריות לכל החיים, כי הם באמת בנויים כך שיעבדו כל החיים וזה לא טריק שיווקי כדי למכור יותר שעונים.

כמו שיצרני השעונים השוויצריים יודעים שעשו את השעון הטוב ביותר והם מתחייבים לזה, כך גם אנחנו יודעים שהקורס שלנו בנוי כך שייתן לך הצלחה בטוחה.

אנחנו מאמינים שכל ארגון חייב לעמוד מאחורי המוצר שלו וארגון אשר לא נותן אחריות, למעשה מרמז שהוא לא בטוח שמה שהוא יצר, עובד.


רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,

יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: