איך להכיר בחורה במקום העבודה או הלימודים

אני בטוח שבשלב כלשהו בחיים (ויכול להיות זה קורה לך ממש עכשיו), רצית מישהי שלומדת או עובדת איתך.

יכול להיות שזו מישהי שלומדת איתך בכיתה, בפקולטה או שאתה סתם רואה אותה מדי פעם הולכת במסדרונות במקום הלימודים שלך.

זו יכולה להיות מישהי שעובדת איתך באותו המשרד או שאולי היא עובדת במשרד השכן ואתה פוגש אותה מדי פעם במעלית או בלובי של הבניין.

בסביבת העבודה והלימודים יש הרבה נשים שכל אחת מהן יכולה להפוך לבת הזוג שלך.

אתה תלמד עכשיו את הצעדים הפרקטיים שבעזרתם תכיר בחורה חדשה בעבודה או בלימודים ותתחיל לצאת איתה, ואילו טעויות יכולות להרוס את כל הסיכויים שלך איתה (אני אראה לך איך להימנע מהן).

החשש "להתחיל" עם מישהי כזאת בד"כ גדול יותר מאשר החשש להתחיל עם מישהי אקראית ברחוב, בפאב או במקום אחר כלשהו. החשש הזה מוצדק לחלוטין ויש לו כמה סיבות:

1. אם תיתקל בסירוב מבחורה שאתה רואה אותה באופן קבוע, אתה תיקלע למצב לא נעים כי תיאלץ לראות מישהי שדחתה אותך, יום אחר יום, מה שיזכיר לך את ההרגשה הלא נעימה בכל פעם שתראה אותה.

2. כשבחורה דוחה אותך אבל אתה נאלץ להמשיך להיות בקשר איתה בגלל העבודה או הלימודים, בהרבה מקרים זה הורס את הקשר הידידותי הטוב שהיה קודם. לעיתים זה יוצר אצלך תחושה של נואשות בכל פעם שאתה מדבר איתה.

3. תמיד יש "סיכון" שהיא תספר לאחרים שאתה ניסית להתחיל איתה ואיך היא דחתה אותך. זה יכול לגרום לכך שיתחילו להסתכל עליך בצורה עקומה, ידברו עליך מאחורי הגב וזו תהיה פדיחה אחת גדולה שנתקעת איתה במקום הלימודים או העבודה שלך.

כמו שאתה רואה, ישנם הרבה דברים שמונחים על כפות המאזניים. לכן החשש מלהתחיל עם מישהי בעבודה או בלימודים הוא לגיטימי לגמרי.

נתקלתי בבעיה הזו הרבה מאוד פעמים אצל אנשים שהגיעו לקורסים שלנו, ואני חושב שאנחנו במאפי, מצאנו את הפיתרון הטוב ביותר עבורה.

אז בוא נראה כיצד יש להתמודד עם המצב הזה בצורה חכמה ובלי להסתכן.

איך להשיג את הבחורה מהעבודה או הלימודים בצורה בטוחה?

ראשית, אני רוצה שתבין, שאם פועלים בצורה נכונה, אז כל הסיכונים שכתבתי עליהם למעלה, בכלל לא עומדים על הפרק. אם אתה פועל בהתאם לתוכנית הפעולה המתאימה, אינך מסתכן כלל, באף אחד מהדברים הנ"ל.

אנחנו, במאפי, פיתחנו את השיטה היעילה ביותר למקרים כאלה (והאמת גם להרבה מקרים אחרים). אנחנו קוראים לזה "מודל מעקף תודעה". זוהי שיטה שמבוססת על הפסיכולוגיה של המודע והתת מודע במוח שלנו (וכמובן במוח הנשי). השימוש בשיטה הזו, מאפשר לך "להתחיל" עם הבחורה בצורה כזו, שהיא אפילו לא מעלה בדעתה שאתה "מתחיל" איתה ושאתה ומעוניין בה.

עבורה זו שיחה רגילה שאתם מנהלים.

החלק היפה ביותר בשיטה של "מודל מעקף תודעה" הוא שתוך כדי השיחה הזו (שבמהלכה אין לה מושג שאתה רוצה אותה), אתה גורם לבחורה להתחיל להימשך אליך מינית ולרצות להשיג אותך. אתה מעורר אצלה רצון עז להתחיל איתך, ואז היא זו שעושה את הצעד הראשון, וחושפת את ההתעניינות שלה בך.

למעשה, עוד לפני שנתת לה להבין שאתה מעוניין בה ושאתה "מתחיל" איתה, אתה גורם לה לרצות אותך, על ידי הפעלת הטריגרים של המשיכה ועל ידי השפעה מוסוות על האינסטינקטים שלה.

בסופו של דבר, יוצא שהבחורה היא זו שהייתה מעוניינת בך ראשונה (כך היא מרגישה לפחות), היא זו שעשתה את הצעד הראשון, ואתה רק שיתפת פעולה ונענית לעניין שלה ולרצון שלה להיות איתך.

אני לא אלמד אותך כאן להשתמש במודל מעקף תודעה, כי זה חומר שאנו מלמדים בקורס בלבד, אבל אני אתן לך כמה טיפים שתוכל ליישם כבר עכשיו, אפילו בלי שאתה מכיר את מודל מעקף תודעה.

חוק ראשון - אל תביע את ההתעניינות שלך בבחורה, בצורה מילולית או דרך מעשים.

ישנם הרבה מאוד דפוסי תקשורת שגברים משתמשים בהם כאשר מתחילים עם מישהי. הדפוסים האלה כל כך נפוצים, שכל בחורה (וכל גבר), מכירים אותם. אם תשתמש באחד הדפוסים האלה, הבחורה מייד תבין שאתה מעוניין בה.

הנה כמה דוגמאות לדפוסים כאלה:

- לתת לבחורה מחמאות, בתקווה לעשות עליה רושם.
- להראות שאתה מתעניין בה ולתחקר אותה עם שאלות אישיות על העבודה, הלימודים, התחביבים וכד'.
- להשתדל להיות הרבה בסביבתה ולנסות לעזור לה בכל דבר.
- להזמין אותה לצאת לאנשהו איתך או עם החברים שלך.

אני מקווה שהבנת את הרעיון, ואתה יכול להמשיך את הרשימה הזו בעצמך. אל תעשה את הדברים הללו, כיוון שהם מראים לבחורה בצורה ברורה, שאתה מתעניין בה. אתה תוכל לעשות אותם מאוחר יותר, אבל לא לפני שהיא התחילה להתעניין בך בעצמה.

חוק שני - בחורה שעובדת או לומדת איתך, לא שונה מכל בחורה אחרת. היא יכול להימשך אליך, בדיוק כמו כל הבחורות האחרות.

הרבה פעמים ישנה הנחה אצל גברים, שכדי להצליח עם מישהי מהעבודה או מהלימודים, צריך להתנהג איתה בצורה מיוחדת ושונה מאשר עם בחורה שאתה מכיר במקום אחר כלשהו. זה לא כך. היא בחורה, בדיוק כמו כל בחורה אחרת. זאת אומרת שמה שגורם לנשים אחרות להימשך אליך, יגרום גם לה להימשך אליך.

המסקנה המתבקשת כאן פשוטה - השתמש בכל אותם הכלים ליצירת משיכה, שאתה משתמש בהם עם נשים אחרות.

קח את כל מכלול הכלים, דפוסי התקשורת וההתנהגות שאתה מכיר שיוצרים משיכה, ותתחיל לשלב אותם בתקשורת שלך עם הבחורה, במינון המתאים. זה יכול להיות טיזינג, מגע נעים, שימוש בשיחה רגשית, יצירת אתגר, הקרנת סקסאפיליות, בניית מתח מיני ועוד הרבה כלים אחרים. על חלקם כתבתי בעבר, חלקם נמצאים בספר שלנו (שאתה פשוט חייב לקרוא, אם עדיין לא עשית את זה), ואת הכלים הטובים והעוצמתיים ביותר, אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי" (שגם הוא חובה לכל גבר, שרוצה להבין נשים ולהצליח איתן).

חוק שלישי - קדם עניינים, רק לאחר שאתה מזהה סימני התעניינות.

כאשר בחורה מתחילה להתעניין בך ולהימשך אליך, היא מתחילה בצורה בלתי מודעת "לאותת" לך. אנחנו קוראים לאיתותים האלה, סימני התעניינות. ישנה רשימה שלמה שלהם, והם עוזרים לך לזהות, אם הבחורה מעוניינת בך או לא. הנה כמה מהם בקצרה:

- היא מתחילה פתאום לצחקק מכל דבר שאתה אומר.
- היא מתחילה לגעת בך כאילו באופן מקרי או ידידותי.
- היא מתחילה לשאול אותך שאלות אישיות. לדוג': בן כמה אתה? מאיפה אתה? מה אתה עושה? וכד'.
- היא מתחילה לשחק עם השיער, להסמיק, להיות נבוכה לידך.

רק לאחר שאתה מזהה שהבחורה מעוניינת בך, אתה יכול לבקש ממנה מספר טלפון, או להציע לה להיפגש. במצב הזה, הסיכוי שתקבל תשובה חיובית הוא מאוד גבוה. אם זיהית נכון את העניין של הבחורה, אז אתה משחק על בטוח ותצא מהשיחה הזו עם הטלפון שלה או עם פגישה שקבעת. אם היא מעוניינת בך, היא רק תשמח להיפגש איתך בהמשך ורק מחכה שאתה תציע זאת.

אלו הם שלושת כללי הזהב שעליך לשמור עליהם, כאשר אתה רוצה "להתחיל" עם בחורה מהעבודה או מהלימודים. אם תשמור עליהם, סיכויי ההצלחה שלך עולים, והסיכונים שלך קטנים ואתה בקלות יכול להימנע מפדיחות.

אם אתה רוצה להכיר את "מודל מעקף תודעה" ולדעת לשלוט בו על מנת לגרום לבחורות להידלק עליך, בלי שתתחיל איתן בצורה מפורשת... אם אתה רוצה לדעת להשתמש בכלי המשיכה העוצמתיים ביותר, שלא ישאירו אף בחורה אדישה כלפיך. אם אתה רוצה לדעת בוודאות, מתי הבחורה מתעניינת בך, כדי שתוכל לקדם עניינים בלי להסתכן, הצטרף למחזור הקרוב של קורס "אמנות הפיתוי".

זה קורס, שכל גבר שהצלחה עם נשים חשובה שלו, חייב לעשות.

הקורס הזה מלמד אותך לא רק להשיג את הבחורות היפות ביותר, אלא גם מלמד אותך להבין לעומק את בת הזוג שלך, את הצרכים שלה, את המניעים שלה, את הפסיכולוגיה שלה, כך שתוכל לנהל יחסים איכותיים בלי פרידות, בלי אי הבנות ועם הרבה אושר והנאה.

איך אני יכול לדעת אם חבילת הקורס מתאימה לי?

חבילת הקורס מתאימה ומיועדת לגברים
שעונים על אחת או יותר מהנקודות הבאות:

V  גברים שיש להם חששות ופחדים כאשר רוצים לגשת לבחורה.
פחד ממה יחשבו עליהם, פחד מכישלון, פחד שלא יהיה מה לומר, פחד מדחייה. אנו נעזור לך להתגבר על פחדים אלה שעצרו אותך עד היום ונראה לך בדיוק מה צריך לעשות, כדי שתתחיל להצליח.

V  גברים שיכולים לגשת לבחורה וגם עושים את זה מדי פעם, אבל לא תמיד מקבלים תגובות חיוביות ולא תמיד יודעים כיצד לגרום לבחורה להימשך אליהם.
אתה תלמד היכן היו הטעויות שלך, ותקבל מגוון ענקי של כלים ליצירת משיכה, קירבה, אינטימיות שיאפשרו לך לקבל אחוזי הצלחה הרבה יותר גבוהים ולהימנע מטעויות הרסניות.

V  גברים שמתקשרים עם נשים די בחופשיות, אבל דווקא אותן הנשים שהם רוצים אותן, הופכות לידידות שלהם.
אנחנו נלמד אותך, איך לגרום לנשים שאתה כבר בקשר איתן, להתחיל להימשך אליך מינית, להסתכל עליך בצורה חדשה ולרצות להיות בנות הזוג שלך.

V  גברים שנמצאים בסביבת נשים, אבל לא יודעים איך לקדם עניינים עם מישהי ספציפית.
יכול להיות שיש לך הרבה ידידות או ידידה אחת קרובה, ואתה לא יודע כיצד לעשות איתה את הצעד הבא. יכול להיות שזו מישהי שעובדת או לומדת איתך, אתה רוצה אותה, אבל אינך בטוח שגם היא מעוניינת בך ולא יודע כיצד לעשות צעד קדימה. אנחנו נראה לך, כיצד לקדם עניינים ולעשות את הצעדים הנכונים עם הידידות שלך והנשים שנמצאות בסביבתך.

V  גברים שמתקשים לגשת לבחורה, לעולם לא ניגשו בעבר ביוזמתם או ניגשו פעמים בודדות.
חבילת הקורס תיתן לך את הביטחון העצמי, הכישורים, השיטות ותוכנית הפעולה, כדי שתוכל לגשת לכל בחורה ולהכיר אותה. אנו נכין אותך לכל סיטואציה אפשרית, על מנת שתוכל להסתדר בכל מצב ולהפיק ממנו את המירב.

V  גברים שנכנסים להלם ושיתוק, רק מהמחשבה שצריך לדבר עם בחורה.
בצורה הדרגתית, אנו נלמד אותך להרגיש משוחרר, נינוח וקליל ליד נשים, לתקשר איתן בחופשיות ולפעול בצורה נכונה, כדי שהן יימשכו אליך.

V  גברים שהולך להם יחסית טוב עם נשים, אבל הם רוצים לעלות עוד מדרגה ולהשיג את הנשים הכי יפות, שיש עליהן תחרות מאוד גבוהה.
אתה תלמד מדוע ההצלחות שלך אינן עקביות, תבין לעומק מה הטעויות שאתה חוזר עליהן, ותלמד כיצד עליך להיות מאוד מדויק בפעולות שלך, על מנת להגיע להצלחה בטוחה עם הנשים הקשות ביותר להשגה שאתה פוגש.

V  גברים שיצאו מקשר ארוך, מרגישים חלודים, רוצים לפתוח פרק ב' בחיים ולהיות מיומנים להכיר נשים חדשות.
למרות שבמהלך מערכת יחסים אתה נמצא בתקשורת מתמדת עם אישה, המיומנות להכיר בחורות חדשות, לפלרטט, לאתגר נשים וליצור מתח מיני, דועכת. אנו נעזור לך במהירות לחזור לעניינים, אתה תמצא את עצמך בסביבה של גברים שנמצאים איתך באותו הראש, תשייף מחדש את המיומנויות הישנות שלך ותרכוש מגוון כישורים חדשים, שיעזרו לך לפתוח פרק ב' ולהכיר נשים בקלילות.

V  גברים שרוצים יתרון על פני שאר הגברים שלא למדו את הנושא, על מנת שיוכלו להכיר נשים בכל מקום ולבנות יחסים חזקים ויציבים, שיהיו מאושרים בהם.
הידע שאתה מקבל בחבילת הקורס, כבר נותן לך יתרון עצום על פני רוב הגברים. אתה תלמד מה עומד בעומקה של הפסיכולוגיה הנשית, מהם הצרכים הרגשיים שלהן, ומה עליך לספק להן, כדי שהן יתמכרו אליך ולעולם לא ירצו לעזוב אותך.


הרשימה הזו נוצרה בעקבות הנסיון האישי שלנו ושל התלמידים שלנו. אלו הדברים, שאנו בתור מייסדי ומדריכי מאפי נתקלנו בהם בתחילת דרכנו ואלו הדברים שאיתם מגיעים הרבה מהתלמידים שלנו. אנחנו מצאנו כיצד להתגבר על כל הבעיות הללו ונראה גם לך, כיצד לעשות זאת.


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: