האם באמת לבחורות משעמם איתך

בקורס האחרון הגיע אלי בחור, שטען כי הבעיה שיש לו כרגע, היא שבחורות שהוא ניגש אליהן, דוחות אותו והוא מתקשה לנהל שיחה ארוכה עם בחורה. שאלתי אותו, כיצד הוא פותח את השיחה ומה קורה ברגעים הראשונים? לפי התשובות שלו הכל היה נראה בסדר גמור והייתי צריך לראות בעצמי, מה הבעייה האמיתית שלו.

כאשר הקבוצה יצאה לתרגול שטח, צפיתי בבחור וראיתי כיצד הוא ניגש לבחורות. הוא אכן עשה זאת באלגנטיות, בצורה חלקה ואפילו עם חיוך מושך על הפנים. אך מה שהפתיע אותי במיוחד, הוא שכל פעם אחרי מספר רגעים, הבחור הסתובב ועזב את הבחורה.

כאשר שאלתי אותו מה קרה? למה עזבת את הבחורה? הוא אמר שלבחורה היה משעמם איתו והיא לא העלתה נושאי שיחה חדשים בעצמה. לכן הוא החליט כי היא לא מעוניינת בו, אז הוא עזב.

הייתי מאוד מופתע מהמסקנה שלו. הסברתי לו שגם כאשר בחורה מעוניינת, היא לא חייבת להיות היוזמת בשיחה וזאת שמקדמת את העניינים. בדרך כלל היא מצפה שאתה בתור הגבר תהיה זה שיעשה את זה, לא משנה כמה היא מעוניינת בך. יותר מכך, אם הצלחת ליצור משיכה חזקה, הבחורה כנראה תהיה מוחמאת ומבולבלת באותו הרגע, היא תפחד לעשות טעות ולהרוס את הרושם שנוצר עליה ולכן היא תהיה בסוג של קיבעון, אז זה הגיוני שהיא לא תקדם את השיחה אלא תחכה שאתה תקדם את העניינים.

בנוסף לכל אלה, אחד המבחנים שבחורה עושה לגבר שניגש אליה, הוא לשתוק למספר שניות ולראות אם הגבר שעומד לידה מתחיל להילחץ מזה ומתקפל, או שהוא מספיק בטוח בעצמו להמשיך ולהוביל את הסיטואציה, בדיוק כמו שהיא אוהבת.

כאשר בקשתי ממנו להיזכר בסיטואציות מהעבר שלו ולנסות לראות מי תמיד עזב את השיחה קודם, האם זה היה הוא או הבחורה, הוא אמר שהוא תמיד עוזב ראשון, כי נראה לו שאין לאן להתקדם. אמרתי לו "שים לב, היא נמצאת שם איתך, כאשר היא יכלה לעזוב. היא תמשיך לשתף פעולה אם אתה תמשיך. איך לעזאזל אתה מחליט שהיא לא בעניין ועוזב ראשון? אתה רק מראה לה שאתה לא מספיק בעניין שלה!"

כדי לפרוץ את המכשול הזה הוא קיבל ממני תרגיל: לגשת לבחורה, לפתוח איתה שיחה ולא משנה מה קורה, הוא לא עוזב את הקומוניקציה ראשון, מותר לו להילחץ, מותר לו לשתוק, מותר לו לדבר על איזה נושא שבא לו, אך אסור לו לעזוב ראשון.

אני חייב לציין שהוא לא האמין לי ולא הבין מה יעשה שם בכלל, אך כבר בפעם הראשונה שניגש לבחורה ולא עזב על ההתחלה, הוא קיבל מספר טלפון ואמר שנהנה מהשיחה כמו שאף פעם לא נהנה קודם. שהיו רגעים בהם הוא התחיל להילחץ ולא ידע על מה לדבר, אבל באיזשהו שלב הוא הרגיש משוחרר והשיחה התחילה לזרום. הוא המשיך לדבר ולהעלות נושאים חדשים ואחרי כמה דקות הבחורה נפתחה בעצמה והתחילה לקחת חלק מאוד אקטיבי בשיחה.

אחרי התרגיל נפל לו האסימון על הבעיה שהוא סחב עימו כל כך הרבה זמן לפני הקורס.
הבעייה שלו נפתרה עכשיו, והוא כבר סיפר לי על הצלחות יוצאות דופן שקרו לו בשבוע האחרון.

אם גם אתה רוצה ללמוד ישירות מהמדריכים המקצועיים שלנו, למצוא את הטעויות שאתה עושה, לדעת למשוך ולהדליק נשים, הצטרף עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.


המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס


אף פעם לא הבנתי נשים, לא הבנתי למה הן משחקות משחקים, למה הן עושות דרמות על כל דבר קטן ולמה הן עושות את כל מה שהן עושות.
לפעמים היה לי מזל והייתי מצליח לשכב איתן, ולעיתים עוד יותר רחוקות היה לי עוד יותר מזל והייתי מוצא חברה.
אבל אף פעם לא הבנתי מה עשיתי בסדר ומה עשיתי לא בסדר.
בשלב מסויים נמאס לי מזה והחלטתי שאני רוצה שינוי, החלטתי שאני רוצה להבין מה קורה אצל בחורה בראש.
אחרי הרבה קריאה ולמידה החלטתי שאני נרשם לקורס, זאת הייתה אחת ההחלטות היותר חכמות שעשיתי בחיים שלי.
למדתי המון במהלך שני השלבים, הם בהחלט משלימים אחד את השני.
הבנתי למה נשים מתנהגות כמו שהן מתנהגות ואיך אני יכול להתמודד עם זה.
הבנתי שיש לי את היכלות להשיג כל בחורה שאני רוצה בלי שום קשר למראה, מעמד או מצב כספי.
הבנתי איך להיות גבר שנשים רוצות אותו.

לעבור את התהליך הזה זה לא כל כך פשוט, צריך לבוא עם ראש פתוח כדי להיות מסוגל להבין באמת את הרעיונות שהמדריכים מעברים,
והכי חשוב זה להיות מוכן לתרגל באמת את הכלים שהמדריכים נותנים לך, כי בלי התרגול הם לא יהיו אפקטיביים כמו שהם באמת.
הכלים הללו הם לא מצבור של טריקים עלובים, אלא הוא דרך שונה להסתכל על עולם הבחורות ולהבין אותו הרבה יותר טוב.
זה משהו שכל גבר צריך לעבור, ואני עומד מאחורי כל מילה בלב שלם.

תודה ליגאל, רומן, סטס וטל על החוויה המדהימה הזאת
המשיכו כך

Lenis, בן 21.

לקרוא חוויות נוספות


הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב

אנחנו נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך, אנחנו נלמד אותך יותר מ-8 כלים שונים ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך איתה, וכאלה שתוכל להשתמש בהם עוד לפני שהתחלתם לדבר.


קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: