בוא ללמוד איך להרשים, כדי להצליח עם נשים

המונדיאל הוא לא רק חג הכדורגל אלא גם חג של כל גבר המעוניין להכיר נשים בדיוק בתקופה בה רובן משועממות יותר מתמיד וזקוקות לתשומת לב גדולה מהרגיל. רבות הן הבחורות שמוצאות את עצמן לבד בשעות הערב, צמאות לעוד קצת תשומת לב גברית, שמחפשות את ה"אביר" שיגאל אותן משעמום המונדיאל הדרום אפריקאי.

"צייד" יקר, זה הזמן שלך! זו הזדמנות שנקרית בדרכך רק פעם בארבע שנים במשך חודש אחד. כדאי שתדע היטב איך לנצל אותה.

בוודאי תסכים שעם קצת יותר כישורים וידע בחיזור, תוכל לשכלל את יכולותיך עם נשים. אם גם אתה שואל "איך אוכל להשיג את הבחורה שאני רוצה?", כדאי שתקרא הלאה ותראה שגם אתה יכול "להבקיע", אפילו אם אינך סקורר ו"מגנט נשים" כמו כריסטיאנו רונלדו.

כדאי לדעת: המרכיבים החשובים ביותר להצלחתך עם נשים

יכול להיות שגם אתה מאבד ביטחון כשאתה פוגש חתיכת על ("כוסית" אם תרצה) כי נדמה לך שאם אתה לא כוכב קולנוע שום דבר לא יצא מזה. אתה לא מרגיש הכי בנוח עם עצמך בכל הנוגע למראה החיצוני שלך ולכן חושב שסיכוייך עם "כוסיות" יורדים? סליחה, אבל טעות בידיך. הידעת שמחקרים וסקרים בקרב נשים צעירות הוכיחו כי המראה החיצוני מהווה 5% בלבד (!!!) מבחירתן בגבר איתו יצאו או ישמרו על קשר?

לא יופייך החיצוני הוא שקובע אם הבחורה תרצה אותך או לא.

חשוב שתכיר הנחת יסוד חשובה: יש קשר ישיר בין מצבך הפנימי למצבך החיצוני. מה שתרגיש פנימה ישפיע ישירות על מה שתשדר החוצה.

כדי להבהיר את הדברים לגמרי, נגדיר את המובן מאליו:

מהו "מצב חיצוני"? כל מה שניתן לראות בעין בלתי מזוינת: שפת גוף, לבוש, רכב, כסף, קעקוע וכדומה.

מהו "מצב פנימי"? כל מה שחבוי במוחנו ובנפשנו: מחשבות, רגשות, תפיסות, הנחות יסוד, חששות, לבטים, אמונה בעצמנו וכיוצא באלה.

תאר לך שאתה מיליונר מהסרטים. בעוד אתה לבוש בחליפה חדשה ומעומלנת, מבושם היטב ומצויד בהרבה מזומנים בכיס, אתה נכנס לרכב היגואר שלך ומתחיל לנסוע. הטלפון המוזהב ברכבך מצלצל ואחד מחבריך הטובים מזמין אותך להצטרף אליו לבילוי פרוע במועדון נחשק בתל אביב.

איך הרגשת כשקראת את התיאור הקצר הזה? יתכן שהרגשת עליה כלשהי בביטחון העצמי שלך? אולי האמונה שלך בעצמך השתפרה, ולו רק לרגע?

רבים שקראו את התיאור הזה מדווחים כי נכנסו לדמות והרגישו שדברים טובים עומדים לקרות להם, שסיכוייהם להצליח עם בנות במועדון התל אביבי עלה שבעתיים. אבל שים לב, כל מה שעשינו בסיפור הקצר, הוא, כביכול, "לשנות" את מצבך החיצוני בלבד. בתוכך נשארת אותו אדם, עם אותם הכישורים ואם אותה תפיסת עולם, אבל בעקבות "שינוי" מצבך החיצוני, הושפע מצבך הפנימי, השתנתה ההרגשה שלך, ביטחונך העצמי, האמונה בעצמך, ועכשיו, בדרך פלא, נדמה שמגיע לך הרבה יותר.

זכור: "לא משנה איך אתה נראה. משנה איך אתה חושב ומתנהג."

אם מה שחשוב באמת זה המצב הפנימי, למה גברים שנראים טוב ויש להם כסף קוצרים הצלחות רבות יותר עם נשים?

קח לדוגמא את חייו המוקדמים של גיבור סיפורנו. הוא מגיע ממשפחה עשירה, משחר ילדותו הוא שומע מחמאות על המראה החיצוני שלו, מספרים לו כמה שהוא יפה ומוצלח, מדגישים בפניו כמה כולם אוהבים אותו ואיזה "דון-ז'ואן" מדהים הוא יצמח להיות. ביטחונו העצמי נבנה ונבנה.

מצבו הפנימי (ביטחון עצמי, אמונות, הערכה עצמית וכו') נבנה טוב יותר מאשר תחושותיו של אדם בעל מאפיינים חיצוניים סטנדרטיים יותר. בסופו של דבר, מה שבאמת בונה אותו כמחזר מוצלח הוא לא כספו ומעמדו, כי אם מצב פנימי עוצמתי.

אז מה צריך לעשות גבר שאינו מוגדר כחתיך על, ולא נולד למשפחה עשירה? איך הוא יבנה לעצמו תחושת ביטחון פנימית?

רבים מאיתנו גדלו כבחורים רגילים לחלוטין, בלי מראה יוצא דופן ובלי ממון רב. יחד עם זאת יש בינינו שהצליחו לבנות את עצמם כמחזרים מוצלחים. כדי לעשות זאת חייבים להיפטר מאמונות מגבילות, לאמץ תפיסת עולם של גבר מצליח, לגבש תפיסה עצמית נכונה שלא מבוססת על סטיגמות תפלות, והכי חשוב - לעבור שורה של התנסויות שיאששו ויחזקו את הגישה החדשה שלנו, ואז? השמיים הם הגבול.

מאפי מציע כיום מסלול מיוחד עבור תלמידיו, שכל ייעודו הוא לבנות את מצבם הפנימי, בזכותו יצליחו עם בנות המין היפה והמפתה.

כדי שגם אתה תוכל לקבל טעימה על קצה המזלג מההצלחה הצפויה לך, בצע את התרגיל הבא, הגב במייל ושים לב למה שגילית:

מטרת התרגיל היא לעזור לך לשנות את התפיסה שמערערת את ביטחונך העצמי וגורמת לך לחשוב שאתה לא מספיק טוב בשביל בחורות מסוימות. (כן, אנחנו יודעים שזה קורה לך מדי פעם...)

אזור אומץ וגש לעשר בנות שונות, הן יכולות להיות הידידות שלך או בחורות חדשות שיוצא לך להכיר. במהלך השיחה שתנהל איתן, שאל את השאלה הבאה: "מה היו שלושת הדברים שהכי אהבת בחבר האחרון שלך ובגללם התחלת לצאת איתו?" אינך חייב לנסח את השאלה הזו בדיוק כך, אבל חשוב שתבין מתשובתה מה הם הדברים שהיא הכי העריכה בגבר שהיה איתה בקשר כלשהו.

התשובות שתקבל יפתיעו אותך. נשמח לקבל מייל חוזר ובו תפרט את התשובות שקיבלת והמסקנות האישיות שלך מהתרגיל.

  • בקורס "אומנות הפיתוי" נעבוד איתך על פירוק תפיסותיך הישנות שהפריעו לך להצליח עם נשים, והחלפתן בתפיסות הנכונות.
  • נסביר לך צעד אחר צעד כיצד עליך לבנות אינטראקציה (שיחה זורמת) שתגרום לאישה להימשך אליך.
  • נבצע סימולציות בכתה.
  • נצא יחדיו לשטח ונעבוד איתך באופן פרקטי על יישום של כל הדברים החדשים שלמדת.
  • תקבל תוכנית עבודה מסודרת וליווי אישי של מדריך מנוסה.
  • מטרתנו היחידה היא להראות לך את הדרך הנכונה להצליח עם נשים, מעבר לכל ציפיותיך.

אם ברצונך לעבור שינוי (או שיפור) איכותי שישפר פלאים את אחוזי ההצלחה שלך עם נשים, זה המסלול שעליך לעבור. גם אם מעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, נלמד אותך לעשות זאת, נביא אותך למצב "התחלה" בו לא תרגיש מתוח, לחוץ או נרגש מדי. תרגיש נוח לחלוטין לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.
אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר המוכרות למין האנושי על מנת למשוך נשים, שלא תשארנה עוד אדישות כלפיך.

לרגל המונדיאל: בוא ליהנות ממבצע הוזלה לקורס הקרוב!

תקופת המונדיאל בה לנשים יש "יותר מדי" זמן פנוי ופחות מדי תשומת לב גברית הוא הזמן האידיאלי ללמוד איך להתחיל איתן. כל מי שינצל את המבצע הזה, ירוויח כפליים. גם קורס מוזל וכישורי חיזור יעילים, וגם תקופה מדהימה להכיר נשים חדשות.

מבצע מיוחד!

1000 ש"ח הנחה
לנרשמים לשלב א' + ב' של קורס "אמנות הפיתוי"אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

שלך,
יגאל שטארק
מאפי

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: