איך לזהות בחורות שרוצות אותך

יצא לך לראות במקרה את הסרט "מה נשים רוצות"? אני ראיתי והתמלאתי קנאה. בסרט הזה מל גיבסון מתחשמל ממכת ברק מסתורית שמעניקה לו את היכולת לשמוע את המחשבות של נשים. תאר לך שאתה יכול לומר לכל אישה בדיוק מה שהיא רוצה לשמוע, ולדעת מה היא חושבת עליך עוד לפני שהתחלת לדבר איתה, הרי זה המתכון הבטוח להשיג כל אחת. האמת היא שגם לנו יש דרכים לעשות משהו דומה והגיע הזמן שגם אתה תכיר אחת ולתמיד את סימני המשיכה אצל נשים.

נסה להיזכר רגע בילדות שלך, זוכר כמה היה פשוט פעם לדעת אם מישהי מעוניינת בך? בדרך כלל אפשר היה לסמוך על משחקי החברה במסיבות כיתה, כדי לגלות את האמת. דווקא היום, כשאתה כבר גבר, אתה נאלץ להתמודד עם משחקים מסוג אחר. לפעמים נדמה שבניגוד לילדים וילדות, התקשורת בין גברים לנשים הרבה יותר מסובכת, מרומזת ומעורפלת.

למשל כשאתה רואה בחורה מושכת בפאב, אתה לא יודע אם היא מעוניינת בך או לא, אם היא נמשכת אליך או פשוט מסתכלת על הברמן החתיך שמאחוריך, אם אפשר לגשת אליה בלי היסוס או שאולי עדיף שלא כי היא תסרב לך. מתסכל? גם אותי זה תסכל מאוד פעם, עד שגיליתי מה נשים רוצות ולמדתי איך לקרוא אותן.

איך תוכל לדעת אם בחורה נמשכת אליך?

הוזמנת למסיבת גג שווה ואתה סורק בעיניים את השטח. "המממ... בחורות שוות יש כאן" אתה ממלמל לעצמך. אתה מבחין בבחורה יפה שמוזגת לעצמה שתייה, מכנסי הג'ינס הצמודים שלה תחובים בתוך מגפי עור גבוהים ומבליטים יופי של... תשלים לבד. אתה מחליט לעשות מעשה, ניגש אליה, ואפילו יש לך אחלה משפט פתיחה: "אז תגידי, את מהצד של החתן או של הכלה?", היא צוחקת, "איך קוראים לך?", אתה שואל, "הילה", היא עונה. אתם קצת מדברים ואתה מת לבקש ממנה את מספר הטלפון שלה, אבל לא מעז כי אתה פשוט לא מצליח להבין אם היא מעוניינת בך או לא, אם היא נמשכת אליך או סתם נחמדה כי זה באופנה.

התיאור הזו מבוסס על מקרה אמיתי שקרה לי. זו הייתה מסיבת יום העצמאות, ובסופה חזרתי הביתה לבד ובלי מספר הטלפון של הילה, למרות שהיה נדמה לי שהיא נמשכה אלי, אבל לא הייתי בטוח, וכשהגעתי הביתה הייתי מתוסכל כמו שלא הייתי בחיים שלי. יצא לך להרגיש את הבלבול הזה? יצא לך להרגיש שאתה לא מצליח לקלוט אם אישה מסתכלת עליך במקרה או בכוונה? אם היא נהנית לדבר איתך או מתה שתעוף לה מהעיניים ותפנה את השטח לגבר אחר? אני בכל אופן, החלטתי שאחרי אותה חוויה מתסכלת זה לא יקרה לי שוב, אני חייב ללמוד "לקרוא" נשים כדי לדעת אם הן נמשכות אלי או לא. ידעתי שרק ככה אני אוכל לשמור על העיתוי הנכון עם בחורות בכל מצב. מצד אחד, אדע כשאישה נמשכת אלי ואוכל לעבור במהירות לתכל'ס. מצד שני, אדע מתי אישה לא נמשכת אלי, מה לעשות, גם זה קורה לי. עם ידע כזה גם אתה תוכל להתקפל בזמן לפני שתהיה לה הזדמנות לדחות אותך ותחסוך זמן יקר במציאת בחורה ששווה את המאמצים שלך.

אפשר לראות אם היא מעוניינת בך

אם אתה כמו רוב הגברים, כשאתה מתחיל עם מישהי אתה משקיע המון אנרגיות ומחשבות על משפטי פתיחה, בניסיונות להרשים אותה ובשיחה זורמת שתשאיר לה חשק לעוד, ובאותו זמן מנסה להבין אם היא מעוניינת בך או לא. בגלל ההתעסקות הזו אתה מפספס המון מידע וסימנים שמשדרת הבחורה שמולך. מדובר בהרבה יותר מידע וסימנים ממה שאתה חושב: מחקרים הוכיחו שהתקשורת הלא מילולית אחראית ל-80% מהמסרים שעוברים בין אנשים!

זה כמו לגשת לבחינה בלי שלמדת כמעט כלום, הרי הכישלון ידוע מראש אז למה להתאמץ בכלל? אם אתה רוצה להעלות את סיכויי ההצלחה שלך עם נשים, אתה חייב ללמוד את כל החומר, כלומר, לדעת לקרוא את כל המסרים שהן משדרות לך, ולא רק את מה שהן אומרות, אתה חייב להסתמך גם על העיניים שלך ולא רק על האוזניים. הנה כמה דוגמאות למסרים נשיים שלא תוכל לשמוע, אבל כדאי מאוד שתכיר.

למד את שפת הגוף שלה

בפעם הבאה שתיגש לבחורה ותתחיל לדבר איתה במסיבה או בתור לדואר או איפה שזה לא יהיה, נסה לשים לב לאן הגוף שלה פונה ואם היא נשענת על משהו, לאיזה כיוון היא נשענת. תבדוק אם היא סובבה אליך את כל הגוף או רק את הראש? היא נשענת לכיוון שלך או לכיוון השני? היא מסתכלת כל הזמן עליך או שהמבט שלה נודד לכיוונים אחרים? אולי לא תאמין, אבל יש מחקרים שמראים שנשים בדרך כלל נשענות לכיוונו של הגבר שהן נמשכות אליו, הן ממקדות בו את המבט כשהוא מעניין אותן, הן מתקרבות אליו קצת אם הן מרגישות בטוחות בקרבתו ואפילו נוגעות בו "בטעות" כשהן מעוניינות בו. לעומת זאת, אם אתה קולט סימנים הפוכים, זה סימן לא רע שאתה מבזבז את זמנך עם בחורה שלא ממש בא לה עליך.

אם הפנמת את ענייני הכיוונים, אתה בכיוון הנכון, אבל זה לא מספיק. מומחים קבעו שבתת-מודע של בחורות מתקיים הכלל הבא: הן מפנות את כפות רגליהן לעבר גבר שהן נמשכות אליו. כדאי להכיר את הכלל הזה בעיקר כשאתה והבחורה שעושה לך את זה, יושבים בקבוצה. במקרה כזה כפות הרגליים שלה הן כמו בקבוק במשחק "אמת או חובה" – אם הן פונות אליך, חובה עליך לבקש ממנה את מספר הטלפון שלה ואם הן לא? האמת "המרה" נחשפת בפניך, אבל לפחות אתה חוסך זמן ומאמצים. כמובן שצריך להיזהר עם הבדיקה הזו, כי אם תסתכל יותר מדי על כפות הרגליים שלה, היא עלולה לחשוב שאתה סתם חסר ביטחון שלא מסוגל להסתכל לה בעיניים, או עוד איזה בחור מוזר עם חיבה מינית עזה לכפות רגליים...

פקח עיניים ותראה את האמת

זה רעיון מצוין להסתכל לה ישר בעיניים, אבל כשאתה עושה את זה, אל תבדוק רק את צבע העיניים שלה, תבדוק שם עוד כמה דברים. שמע לניסיון שלי: אם העיניים שלה פתוחות לרווחה והאישונים מורחבים, זה סימן מצוין, כי היא כנראה מעוניינת בך ואפילו נמשכת אליך. השיטה הזו אולי לא הכי מתאימה למועדונים חשוכים ופאבים אפלוליים, אבל יש בה יופי של בונוס: בזמן שאתה מיישר מבט לעיניה באישון הליל ומנסה להבין מה קורה שם, אתה בעצם שומר על קשר עין קבוע ומשדר ביטחון ואסרטיביות בעזרת מבט עמוק - אלה שתי תכונות שעושות את זה לנשים, ובגדול.

הדוגמאות שנתתי לך כאן הן רק טיפה קטנה בים של עצות. הרי לבנות יש גם ידיים, שפתיים, שיער ועוד כמה איברים שמשדרים סימני משיכה או דחייה. תחשוב איזו תחושת ביטחון תהיה לך אם תוכל להתחיל עם בחורות אחרי ש"למדת את כל החומר", אחרי שאתה כבר מבין מה הן חושבות ומרגישות, לפעמים אפילו יותר טוב מהן! תחשוב שלא צריך לחפש איפה ומתי ללמוד את זה כי ההרשמה לקורס "אמנות הפיתוי" נפתחה שוב. גם לא צריך להעביר שנה שלמה בלימודים מפרכים, צריך רק להקשיב, למלא את המשימות, לתרגל כל מה שדורש תרגול, ולהתנסות בשטח. בקורס "אמנות הפיתוי" אלפי גברים כבר למדו את כל סודות התקשורת הבלתי מילולית עם נשים, ובזמן שאתה קורא, הם מיישמים את הידע שלהם עם ים של בחורות. בקורס הקרוב תגלה דרכים רבות לזיהוי בחורות שנמשכות אליך, תלמד איך לשדר להן מסרים שיעוררו משיכה כלפיך והכול מפיהם של מדריכים בעלי ניסיון וידע רב בנשים ובהדרכה. הטיפים שנתתי לך כאן הם רק הדובדבן שעל הקצפת, רק חלק מידע מרוכז שלא תוכל למצוא בשום מקום אחר. אם תרשם עכשיו, תוכל ליהנות מהפירות כבר בקיץ הקרוב אז תצליח להשיג כל בחורה שתרצה.


יש לנו חדשות טובות בשבילך!

אתה יכול להשיג בקלות את הבחורה שתרצה, אם רק תקבל את ההנחיות הנכונות.

רוב הגברים שלא הולך להם עם נשים, מתנהגים בדרך ש"נראית להם נכונה", אך בדרך כלל לא מביאה להם את התוצאות הרצויות.

רק אחוז קטן מהגברים, מתנהגים ומתקשרים באופן טבעי ומושכים אליהם נשים ללא כל בעיה. תזכור - זה לא עניין של מראה, סטאטוס או כסף, אתה רק צריך לדעת על איזה נקודות ללחוץ כדי לגרום לאישה להידלק עליך.


אל תדאג, נסביר לך בדיוק מהי ההתנהגות שמושכת נשים, כיצד אתה יכול לסגל לעצמך בקלות התנהגות כזו ואיך לרכוש את הביטחון העצמי הנחוץ כדי להצליח עם נשים.

אתה רוצה להפוך למגנט של נשים? הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך היעילה ביותר לשיפור חייהם ולמתכון בטוח להשגת הנשים שתמיד חלמו עליהן.

התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך איך עושים את זה. נביא אותך למצב בו לא תהיה מתוח, לחוץ או מתרגש, אלא תרגיש נוחות מוחלטת לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.
המדריכים הטובים ביותר ב"אמנות הפיתוי" ילמדו אותך צעד אחר צעד, ויאמנו אותך בשטח לעשות שימוש בכל מה שלמדת.

לא רק נלמד אותך, גם נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת.

אנחנו פשוט יודעים שגם אתה יכול ללמוד את הדרכים היעילות ביותר למשיכת נשים, וליישם שיטות שלא יוכלו להשאיר אף אחת מהן אדישה כלפיך.
רוצה להיות בעל יכולת למשוך ולהדליק את הבחורות שכולם חולמים עליהן? יש לנו מטרה אחת: להראות לך שגם אתה יכול, מעבר לכל הציפיות שלך.

בנוסף לקורס הרגיל בשישי-שבת, אנו פותחים קורס נוסף באמצע השבוע

- הקורס בסוף השבוע, יתקיים בתאריכים 6-7 במאי (שישי - שבת).
- הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יתקיים בתאריכים 18-19 במאי (רביעי - חמישי).

הקורס באמצע השבוע יהיה זהה לחלוטין לקורס הרגיל שמועבר בשישי-שבת. זאת אומרת שהקורס יתחיל בשעה 14:00 ביום אביבי ויסתיים לקראת חצות. למחרת (יום חמישי) יתחיל בשעה 13:00 ויסתיים בחצות.
בערב הראשון תהיה יציאת תרגול לשטח, ובנוסף אליה יהיו עוד 3 מפגשי תרגול במהלך השבוע.
הקורס יתקיים במרכז תל אביב, 10 דקות הליכה מעזריאלי ומהרכבת.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: