איך לזהות שבחורה רוצה להתנשק איתך

קרה לך פעם שהיית בדייט עם בחורה שממש מצאה חן בעיניך והיית מת לנשק אותה אבל פחדת להרוס את הכל? לא?? מוזר, כי לי זה קרה לאורך כל התיכון. אתה קולט כמה דברים עברת כדי להשיג את הדייט הזה בכלל, ובסוף אתה מפקשש אותו כי לא היו לך ביצים לנשק אותה? או שאולי ניסית לנשק אותה מוקדם מדי?

עד שניגשת לבחורה, עד שאמרת את הדבר הנכון, עד שביקשת ממנה את מספר הטלפון שלה, עד שגילית אומץ וצלצלת אליה, ועד שהצלחת לקבוע איתה פגישה - תרצה להרוס את הכול רק כי אתה לא יודע אם לנשק אותה או לא? ומתי בכלל הרגע המתאים?

אתה חייב להודות, אחרי שעברת כל כך הרבה שלבים בדרך לדייט עם בחורה שכל כך רצית, אתה חייב לוודא שלא תעשה שם שטויות. אם היא באמת חשובה לך, אתה לא יכול להרשות לעצמך לא לקרוא את זה.

איך תדע אם בחורה מוכנה לנשיקה בלי "להסתכן בנשיכה"?

אתה בטח מסכים איתי שהדובדבן בקצפת הדייט הראשון, או השני, הוא הנשיקה הצרפתית הראשונה עם הבחורה. שיחקו אותה הצרפתים עם ההמצאה הזו שלהם: גם טעימה, גם נעימה, וגם מקרבת אותך בצעדי ענק ל"הטבלת הבאגט". לנשיקה יש יתרון נוסף – היא יכולה לגרום לבחורה להתלהב ממך גם אם לא הלהבת אותה יותר מדי עד הנשיקה. אולי זה ישמע לך מוזר, אבל זה אמיתי לגמרי - אם בחורה לא מרגישה התלהבות או משיכה חזקה כלפיך, אבל בכל זאת מתנשקת איתך, נוצר אצלה מה שמכונה "דיסוננס קוגניטיבי" – מעין בלבול או חוסר התאמה בין הדרך בה הרגישה עד הנשיקה לבין התנהגותה בפועל. באופן בלתי מודע היא תרגיש צורך לפתור את הסתירה הזו בלי להעיף לך סטירה, ולהסביר לעצמה למה היא נישקה אותך בכלל? סקרים הוכיחו שקיים סיכוי גדול שהיא "תשכנע" את עצמה שהיא נמשכת אליך בגלל אותה נשיקה טובה, עד שהיא באמת תרגיש שהיא ממש נמשכת אליך.

במילים פשוטות – הנשיקה מעצימה את המשיכה ומעוררת חזק יותר את הרגשות שיש לבחורה כלפיך. ואם הנשיקה הייתה טובה, אז מהרגע הזה הבחורה (ובטח גם אתה) תתחיל לפנטז על התפתחות הקשר שלכם.

אבל, לפני שאתה מרטיב את שפתיך ומסתער על שפתיה, המתן דקה. גברים נוטים לעשות טעויות גם כשכל מה שהם רוצים זו נשיקה. כדי להבטיח שלא תיתקל בסירוב או בהפניית ראש כשתנסה ליזום את הנשיקה הראשונה וכדי להבטיח שלא תבריח אותה במורד הרחוב תוך זעקות שבר, קרא את הפסקה הבאה.

לא נגעת? לא נישקת!

לא תמיד הכרתי את העיקרון הזה, פעם פחדתי לגעת בבחורות שיצאתי איתן מתוך ביישנות או בגלל בעיות אחרות שסיפרתי עליהן במאמרים קודמים. במשך שנים לא הבנתי למה כשאני סוף-סוף רוצה לנשק אותן, בחורות מסובבות לי את הראש או נרתעות, כשאני הייתי בטוח שהכל זורם בכיוון הנכון. רק אחרי כמה וכמה ניסיונות כושלים הבנתי שהמעבר החד הזה שעשיתי מאפס מגע למאה אחוז נשיקה, מאיים על נשים, ובצדק.

כדי להבין את זה טוב יותר, קח את עצמך לדייט באיזה בית קפה, ותזמין לעצמך, על חשבונך, תה חם או מרק רותח. מה תעשה כשתקבל את המשקה ותראה את האדים שעולים ממנו? תשתה מיד? אולי עדיף שתערבב עד שיתקרר וגם אז תיקח שלוק זהיר על קצה הלשון? הרי אם תתחיל לשתות את הנוזל הלוהט הזה כאילו היה מיץ תפוזים, תסבול מכוויה דרגה 2 על הלשון למשך שבוע לפחות. גם אם הדוגמא הזו היא לא כוס התה שלך, תזכור שנשים "חמות" הן כמו תה רותח עבורך – גם לך כדאי להתרגל למגע איתן ובמיוחד הן צריכות להתרגל למגע שאתה יוזם, כדי שהנשיקה שבדרך לא תבהיל אותן ותגרום לשניכם "כווייה" צורבת.

חבר שלי השווה פעם את הבחורות הישראליות לכלבי רוטוויילר, "כי הן יכולות להיות ממש תוקפניות וגועליות כלפי בחורים שרוצים לנשק אותן" הוא אמר לי במרירות, ומיהר לספר איך מישהי שיצא איתה העיפה לו כאפה כשניסה לנשק אותה אחרי שכל הערב לא נגע בה. "אבל היא הייתה נחמדה אלי לאורך כל הדייט" ניסה להסביר.

"איך אתה מתקרב לכלב שאתה לא מכיר?" שאלתי אותו למרות ואולי בגלל שאני קצת מפחד מכלבים, "אתה הרי לא מיד מתכופף לכל כלב שמוצא חן בעיניך ומצמיד לו נשיקה על המקום, נכון? קודם אתה מסמן לו בתנועות ידידויות שאתה רוצה שיתקרב אליך, מלטף אותו קצת, נוגע בו עד שיתרגל אליך ורק אז מנשק אותו אם ממש בא לך, אחרת אתה מסתכן בביס". נשים הן לא כלבים! אמרתי את זה מספיק ברור? אם לא, אחזור על זה שוב – אין קשר בין כלבים לנשים! אבל כשאתה מתקרב למישהי שמעולם לא נגעת בה לפני כן ומנסה לנשק אותה, אל תתפלא אם תקבל נשיכה במקום נשיקה, ולא במיטה.

"מבחן הנשיקה" – דרך בטוחה לדעת אם היא מוכנה להתקדם לשלב הבא

הטכניקה שמיד תקרא כאן, היא גאונית בגלל שהיא פשוטה. "מבחן הנשיקה" הוא שיטה לא מאיימת שמאפשרת לך להרגיל את הבחורה למגע שלך ולכך שאתה קרוב אליה פיזית, ובאותו זמן לבדוק אם היא רוצה ומוכנה להתנשק אתך, בלי "להסתכן" בדחייה, בסירוב, בסטירה או...בנשיכה.

תקשיב טוב כי אתה הולך לקבל כאן עצה שלא תקבל באף מקום אחר. כשתהיה בדייט ותחליט שאתה רוצה לנשק את הבחורה שאתך, תתקרב אליה תוך כדי השיחה. תן לחלק הגוף העליון שלך להתקרב עוד כמה סנטימטרים לכיוונה, שלח כמה אצבעות לשיער שלה ותעיר עליו איזו הערה חמודה כמו "וואו! השיער שלך ממש רך" או כל חוכמה אחרת שתחמיא לה. אם היא תגיב טוב, כלומר תאפשר לך לגעת בשיער שלה – אתה "במשחק". אם היא תחייך, תתקרב אליך בעצמה, תהיה רגועה ולא תירתע מהמגע שלך, אח שלי - היא נמשכת אליך, אבל אם היא תגיב בחוסר נוחות או ברתיעה, שלב לרוורס ותחזור למה שעשית טוב יותר לפני כן. אל תלחץ מדחייה כזאת ואל תתקפל, הערב עוד צעיר והאישה שאתך, עדיין יושבת לידך.

אם היא הגיבה בחיוב תמשיך ללטף את השיער שלה, אבל הפעם תביט בשפתיים ובעיניים שלה כדי שהיא תבין שיש ביניכם חיבור. קרב את השפתיים שלך לשלה, אבל עדיין אל תנשק, אלא שוב תתרחק טיפה אחורה לכמה שניות ואז תתקרב שוב. מין משחק של "קרוב-רחוק" כזה. מכאן והלאה זה לא מסובך – אתה תראה כבר בעצמך איך היא מגיבה. אם היא התחמקה כשהתקרבת והעדיפה שלא, לפחות לא "הקרבת" נשיקה חד צדדית. אבל אם היא בעניין... אתה לא מבין כמה הבדיקה הזו מעוררת נשים ומקצינה את המתח המיני כמעט עד לנקודה שהן ירגישו כאב אם לא תתנשקו. זה עוד כלום, יש סיכוי טוב שהיא תנסה לנשק אותך עוד לפני שתספיק לצמצם את המרחק ביניכם לאפס ותגדיל את הסיכוי למאה שהערב הזה יהפוך ללילה נעים במיוחד.

הטכניקה הזו קבלה את אישורן הרשמי של נשים רבות ושוות, היא תחסוך לך שעות וימים של ניסיונות להבין אם בחורה נמשכת אליך בכלל. בנוסף היא תמנע ממך את ההרגשה המחורבנת שתרגיש אם השתפנת ולא ניסית לנשק אותה רק בגלל שפחדת מדחייה.

אבל לפני שאתה יוצא לדרך ומתחיל לקרב את שפתיך לכל בחורה שאתה פוגש, תבטיח לי ולעצמך שתקפיד על ריח פה טוב והיגיינה מתאימה, אחרת הבחורה לא רק שלא תרצה להתנשק אתך, היא תעדיף לנשק את הכלב מהדוגמא הקודמת. אתה לא בטוח לגבי ריח הפה שלך? שים את כפות הידיים מעל הפה ומעל האף ותנשוף. אם האף שלך עובד, בטח תבחין לבד בין ריחות של צחנה לניחוחות של שושנה. וודא גם שלא נשארו לך חתיכות פטרוזיליה על השיניים מארוחת הערב או מהסביח שאכלת קודם. אם אתה עדיין לא בטוח הימנע ממנות אוכל "בעייתיות". לא הצלחת להתאפק והזמנת לך סלט ערבי קצוץ דק דווקא לפני דייט חשוב? תשתמש בטלפון הסלולארי שלך או אפילו בלהב סכין כמראה קטנה כדי לבדוק אם נשארו לך שאריות מזון על השיניים, אחרת הטכניקה הנהדרת שלימדתי אותך פה לא תעבוד גם אם קוראים לך ולנטינו.

מבחן הנשיקה הוא רק טכניקה אחת בים של שיטות שיעזרו לך להשיג את הבחורה שאתה רוצה בלי להשתפן ובלי להסתכן. הקורסים שלנו מלאים בכלים, בשיטות ובטכניקות שנבנו כך שתוכל להתקרב לבחורה שתרצה, להבחין ברצונותיה, להבהיר את כוונותיך, להבין את רגשותיה ולהתקדם, בלי להוריד ולו טיפה מכבודך או מכבודה. הסיבה לכך היא פשוטה, הניסיון האדיר והידע שצברנו במאפי נבנו לקורס שנועד בדיוק בשבילך, כדי שגם אתה תגלה שלהשיג את הבחורה שאתה רוצה ולממש את עצמך כגבר כובש זה לא קסם, זו שיטה.

שים לב! הנחה מיוחדת והודעה חשובה

אם תרשם לקורס הקרוב תקבל הנחה של 500 ₪, אל תפספס את ההזדמנות.

כדי לתת לך ביטחון בקורס שלנו וכדי להבטיח לך שהקורס ייתן לך את כל מה שאנחנו מבטיחים, החלטנו לעשות מעשה, שאף אחד בארץ לא עשה לפנינו:

מתחייבים להצלחה שלך! לא בטוח? בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה עם נשים, שאנחנו נותנים לך 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים וביצעת את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת על הקורס! ראה בזאת התחייבות.

כן, כן... אתה מוזמן לבדוק אותנו. הירשם לקורס, השתתף בכל תרגולי השטח, עשה את כל התרגילים ותראה בעצמך אם זה עובד לך. אתה למעשה מקבל את הקורס שלנו ל"נסיעת מבחן" לשנה שלמה!


שואל איפה הקאץ'? אין קאץ', אנחנו פשוט יודעים איזה קורס מדהים יש לנו, אנחנו ראינו איך הוא עובד עבור אלפי גברים והבחנו בתוצאות המרשימות שהוא נותן.

במאפי אנחנו מאמינים שעל כל חברה לעמוד מאחורי המוצר שלה במאה אחוז. אנחנו פשוט יודעים שתגיע אלינו עם רצון להצליח עם בחורות ותצא כל כך מרוצה שתספר על כך לחבריך.


מלא את הטופס מטה ותגלה גם אתה שהקורס שלנו יעזור לך:

V  להפסיק לפחד לגשת לבחורות.
V  להבין איך לגרום לה להימשך אליך.
V  לחוש ביטחון עצמי בלתי ניתן לערעור כשאתה ניגש לבחורה.
V  להיחשף לשיטות יצירתיות כדי לא להיתקע בשיחות.
V  לתרגל טכניקות יעילות לקבלת הטלפון מבחורה שניגשת אליה.
V  ללמוד איך לגרום לבחורה להתחיל לחשוב על סקס אתך.
V  לדעת כל מה שאתה חייב לעשות כדי שנשים יימשכו אליך.


בנוסף לקורס הרגיל בשישי-שבת, אנו פותחים קורס נוסף באמצע השבוע
- הקורס באמצע השבוע (קורס חול) יתקיים בתאריכים 18-19 במאי (רביעי - חמישי).
- הקורס בסוף השבוע, יתקיים בתאריכים 27-28 במאי (שישי - שבת).רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: