שער הקסם למחשבות האינטימיות שלה

לפני שאני אתן לך רעיון שבעזרתו תוכל לגרום לבחורה לפנטז על סקס איתך, אני חייב להראות לך 2 עקרונות מאוד חשובים בשביל הבנת הרעיון הזה.

1. השמיעה של הבחורה, זה "שער הקסם" למחשבות הכי אינטימיית שלה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעורר מישהי מינית, היא להפעיל את הדמיון שלה בעזרת המילים שאתה אומר, כדי לגרום לה להתחיל לפנטז על סקס.

2. גברים לרוב מגיבים טוב יותר לגירויים ויזואליים (מה שהם רואים), בזמן שנשים מגיבות לרוב טוב יותר, לגירויים אודיאליים ותיאורים מילוליים (מה שהן שומעות).

זו הסיבה שהמראה החיצוני של אשה, מאוד חשוב לגבר, בזמן שהמראה החיצוני של גבר, פחות חשוב לאשה. מסיבות חברתיות ואבולוציוניות, נשים בונות את העולם שלהן יותר בעזרת תיאורים מילוליים ופחות בעזרת תמונות.

זו גם הסיבה שהרבה יותר קל לגרות בחורה בעזרת תיאור מילולי של סצינת סקס, מאשר על ידי תמונה מגרה, בניגוד לגבר שיתגרה מהר יותר מתמונה.

אני מקווה שעכשיו אתה מבין טוב יותר מדוע השמיעה של הבחורה זה "שער הקסם" למחשבות הכי אינטימיית שלה, ולמה חשוב לשלוט במיומנות שמהווה את המפתח לשער הזה - המיומנות לדבר ולהשפיע בעזרת מילים.

זכור: אם אתה יודע לתפעל נכון את הדמיון שלה בעזרת המשפטים שאתה אומר, אתה יכול לגרום לה להרגיש מה שאתה רוצה, בלי להתאמץ יותר מדי.

ואם אתה שולט בדברים האלה טוב, אז אתה יכול לעשות "מסאג' מיני" לדמיון שלה בעזרת שיחת טלפון או הודעות SMS, שיעוררו את כל החושים שלה ויגרו אותה אפילו עוד לפני שאתם נפגשים. ואם תעשה הכל נכון, היא בעצמה תתחיל לפתות אותך כאשר תיפגשו, כי הפנטזיות שאתה מעורר אצלה רוצות לפרוץ החוצה ולהתממש.

הדרך מהפנטזיות שעוררת בדמיון שלה למימוש שלהן מתקצרת פי כמה, ברגע שאתה יכול ליצור אמון גבוה ביניכם (גם בעזרת דיבור נכון), שיאפשר לה להרגיש משוחררת לידך, כשאתם כבר נפגשים.

לדוגמא, אם במהלך שיחה תגרום לבחורה לדמיין איך היא עושה איתך סקס, מתפרעת במיטה ונהנית מזה (אני לא נכנס כרגע לפרטים איך בדיוק עושים את זה), אני מבטיח לך שהמחשבה על לעשות סקס איתך במציאות, תתחיל לרדוף אותה והיא לא תפסיק לפנטז על זה, עד שלא תשכב איתך.

אתה קולט אילו אפשרויות זה פותח לך?
וזו רק דוגמא קטנה למשהו מזערי שאפשר לעשות ברגע שאתה מקבל גישה ל"שער הקסם" לנפש האישה.

ואם אתה יודע ליצור אתגר, ציפייה וסקרנות, אתה יכול להגביר את האפקט הזה עוד יותר חזק.

אם הצלחת לעורר פנטזיות, אבל אינך יודע כיצד בפגישה עצמה לגרום לבחורה להוריד את "הרסן" העצמי, רוב הסיכויים שכאן הכל ייתקע. אבל אם אתה יודע כיצד לגרום לה להרגיש הכי משוחררת בעולם כשהיא לידך, אז רוב הסיכויים שיא בעצמה תנסה לממש איתך את הפנטזיות שנמצאות אצלה בדמיון.

ברגע שאתה שולט במיומנות לדבר (מה לומר ואיך לומר את זה), אתה יכול להשפיע על המחשבות, הרגשות, החשק המיני וההתנהגות של אדם אחר. זה בדיוק סוג הדברים שאנחנו מלמדים בקורס "טכניקות תקשורת מתקדמות".

אנחנו נלמד אותך איך בעזרת המילים שלך, לגרום לבחורה להרגיש את מה שאתה רוצה, ואיך בעזרת מילים אתה יכול "לפורר" התנגדויות, לעורר תשוקות וליצור קירבה וכימיה חזקה עם כל אחת.

למשל:
- איך לגרום לבחורה להרגיש כאילו היא מכירה אותך שנים.
- איך להביא אותה לנקודת גירוי גבוהה בלי לגעת בה.
- איך לגרום לה לפנטז על סקס איתך גם אם בעבר היא ראתה בך רק ידיד.
- איך לגרום לבחורה להרגיש כלפיך כמו שהיא מרגישה כלפי מישהו מאוד כריזמטי ובעל ביטחון עצמי גבוה.

וזה רק קצה הקרחון של מה שנלמד שם...

עכשיו אתה יכול להצטרף לתוכנית "טכניקות תקשורת מתקדמות", וללמוד את כל הטכניקות הכי עוצמתיות שלנו, שיאפשרו לך להצית אצל הבחורה את הרגש שאתה רוצה כלפיך, רק בעזרת מילים!


מוכן להפוך לאשף השימוש במילים?
מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים ללמד אותך להשיג הצלחה עם נשים, בעזרת כישורי התקשורת וההשפעה שלך.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.
שם פרטי:
מספר טלפון:
דואר אלקטרוני:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: