מאפי TV פרק 12: אל תרדוף אחריה

האם זה קרה לך פעם...

היכרת בחורה מדהימה, נתת לה תשומת לב, דיברת איתה, התחלת להתקרב אליה, לראות אותה יותר. בהתחלה הרגשת שזה מתקדם יפה... אבל מהר מאוד הבנת שהיא ממשיכה להתייחס אליך רק בתור ידיד ולא יותר מזה.

הרגשת שהשקעת, אבל זה לא הביא לשום תוצאות. היא ממשיכה להתעניין באחרים, אבל לא בך.

זה מצב לא נעים.

שימוש בעיקרון אחד פשוט היה יכול לשנות לגמרי את המצב הזה, ואותה הבחורה הייתה מתחילה לרדוף אחריך, להימשך אליך, ולרצות להיות איתך. אם תתמקצע בעיקרון הזה, אתה יכול להכפיל... לשלש... ואפילו לרבע את ההצלחה שלך עם הבחורות שאתה מכיר, תוך זמן מאוד קצר.

אז מהו אותו העיקרון שישנה את כל התמונה עבורך? צילמתי את הוידאו הבא, כדי להסביר לך אותו לעומק.

צפיה מהנה!

הפרקים הבאים של מאפי TV יפורסמו בעמוד הפייסבוק שלנו: http://www.facebook.co.il/mapitvהאם אתה יודע מה צריך לעשות, כדי שכבר
בקרוב תהיה עם הבחורה שאתה רוצה?

אם נדלקת על מישהי, אבל אתה לא מצליח לעניין אותה, זה מרגיש רע.
כאשר רוב הבחורות רואות בך "רק ידיד", זה מתסכל.

כשהזמן עובר ואתה עדיין לא מצליח למצוא לעצמך בת זוג, לצאת לדייטים או אפילו להכיר בחורה חדשה בצורה מוצלחת, זה גורם להרגשה... לא טובה.

הרבה גברים חיים בציפייה לנס – שהכל יקרה מעצמו, איכשהו… מתישהו… יהיה בסדר…

אני אומר – בולשיט!!! זו גישה חסרת אחריות לחיים.

אתה באמת מצפה שיום אחד בלונדינית יפה תדפוק לך בדלת או תיתקל בך ברחב ותגיד לך – "קח אותי"? או שהגורל יפגיש אותך עם בחורה מדהימה ויצית ביניכם אהבה ממבט ראשון כמו בסרטים?

כמה שנים אתה כבר מחכה שזה יקרה...?

כל מה שנותר לי להגיד לך זה – תתעורר!!! שום דבר לא ישתנה מעצמו.

את התוצאות שיש לך היום, אתה כבר יודע לקבל. כדי לקבל תוצאות שונות, עליך לעשות דברים שונים, ודבר ראשון – לקבל כלים פרקטיים שיעזרו לך להגדיל את ההצלחות שלך עם נשים מיום ליום.

תחשוב, איך החיים שלך היו נראים, אם כבר לפני שנה היית יודע בדיוק איך "להשיג" את אותן הבחורות שתמיד רצית? ואם היית יודע את זה לפני 5 או 10 שנים?

אלו החיים היחידים שלך. על כמה שנים נוספות של חוסר הצלחה עם נשים אתה מוכן לוותר?

אתה יכול להתחיל לקבל הצלחות עם נשים כבר היום!

חיברנו את כל המרכיבים שאתה צריך, כדי לבנות תוכנית שתהיה "הטופ שבטופ". תוכנית שתיתן לך תוצאות במהירות, בלי שום דבר מיותר מסביב, ותעלה בצורה דרמטית את ההצלחה שלך עם נשים.

וזה בכלל לא חלום... זה אפשרי גם בשבילך.

בשנים האחרונות מעל ל-8,000 גברים היו בקורסים שלי ועוד עשרות אלפים קראו את הספר שכתבתי. בכל יום אני מקבל מהם מיילים שבהם הם כותבים:

"חבל שלא למדתי את הדברים האלה קודם. אילו הייתי יודע אותם לפני כן, כבר מזמן הייתי יכול לצאת עם הבחורות שהכי רציתי, בלי שום בעיה. זהו החומר הכי חשוב שלמדתי בחיים שלי..."

בקיצור, זה משהו ששווה לך ללמוד כדי שתוכל להשאיר מאחור את חוסר ההצלחה ותתחיל להרגיש בטוח בחיי הזוגיות שלך עם הבחורה שאתה רוצה.


 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: